Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1951) stork13 válasza Ghostface (#1949) üzenetére


stork13
aktív tag

Így is fel lehet fogni. A másik megközelítés, hogy prémium nélkül mész 1 kört a nagy heavy-vel aztán 2-3 kört egy Tier 5-ös valamivel (ezzel lehet a pénzt legjobban termelni) aztán újra a heavy. Amúgy a heavy is csak akkor veszteséges ha vesztesz.

@AMD Power: próbáld ki, ennyit megér az az egy hónap. Most kapsz napi 250 aranyat ami 1 napi premiumra pont elég, így tudsz haladni.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1952) AMD Power válasza stork13 (#1951) üzenetére


AMD Power
titán

Arról ,hogy mennyibe fog kerülni mit lehet tudni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1953) vhw válasza Ghostface (#1949) üzenetére


vhw
addikt

Premium nélkül is el lehet jutni simán 7es szintig, én így is csináltam, mikor meglett a JP akkor vettem meg a premiumot, a karácsonyi nagy ajándékozás után volt egy rakás, hát költöttem rá.
Na most hogy egy kicsivel többet kell vele játszani hogy elérj ugyanarra a szintre az miért gond? Elvileg azért játszol hogy 'játsz'.
Hogy 8-9-10es szinten veszteségbe mész vele premium nélkül? Kell mellé egy-két darab 5-6os szintű tank amivel kereshetsz pénzt. Ez szenvedés lenne?

Látom megelőzött stork13 :)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1954) urban_borz


urban_borz
csendes tag

megéri addig játszani még nincs ez a pénzes valami.. én nem nagyon költök játékokért.. ezért se fogok.. de még ingyen van szórakozok vele..

azt jó lenne tudni, hogy csak úgy tudok erősebb tankokat venni ha az alatta levőket kitanulom teljesen.. vagyis kifejlesztem (research)

érdekes.. sokszor csak mákból ölök.. sok erős tank szétkap hamar

byebye:D

TF2-be cserélgetek szívesen. steam id: zyxpro375

make some fokken urban noise

(#1955) Dyingsoul válasza BoogeyM@n. (#1944) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Erre linkelsz nekem egy 14ezer forintos VGA-t :DDD
Ez csak egy itthoni netezős gép, amiről most vagyok, csak itthon voltam egy hétig, és tönkrement a 7600GS-em pont.. :( 5ezret is drágának tartok egy VGA-ért egyébként, mert az is használt ki tudja meddig él, ráadásul ez a gép még AGP slotos.
Ez egy egy magos s478-as pentium 4-es, 2.4 Ghz pentium cpu-val, 1 giga rammal, gagyi acer alaplappal.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1956) Dyingsoul válasza vhw (#1953) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szerintem ezen még alakitani fognak ezen a készitök.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1957) Ghostface válasza stork13 (#1951) üzenetére


Ghostface
senior tag

Igazatok van vhw-val, így is lehet játszani, de azért az igazi szerintem az lenne ha mindig mindennel akkor lehetne játszani amikor én akarok. Ha pedig a heavyket fejlesztem akkor valószínűleg heavyvel akarok játszani, és nem azt akarom hogy 1 kör heavy (esetleg vesztek) akkor 2-3 kör medium hogy visszaszedjem a veszteséget és így a heavyk fejlesztése már 2-3-szor annyi ideig fog tartani. Így már szenvedés lesz kifarmolni egy T8-T9-es tankkal a következőhöz szükséges több százezer xp-t és több millió creditet.
Ettől függetlenül mivel ez az egyetlen értelmes tankos játék, és a német vonalon KT után a VK már egyáltalán nem szenvedős, fizetni fogok érte. Mert tetszik. :DD :C

PSN: Nifty_Ghostface

(#1958) stork13 válasza AMD Power (#1952) üzenetére


stork13
aktív tag

Az évesre 100 $-t (plusz premium tank alapból), havira 10 $-t rebesgetnek. van még féléves is, de arra már nem emlékszem. Illetve goldot tudsz még venni majd külön.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1959) vhw válasza Ghostface (#1957) üzenetére


vhw
addikt

Ha már eljutsz 8-9es szintre már tudsz vele egy kicsit játszani. ha meg van egy 100k credites kereted akkor nem kell rögtön visszaülni a kisebb tankba, ha egy csata bukta volt. Kell egy kis tőke amiből kijavítod-feltöltöd, és mehetsz vele megint. Egymás után 8-10szer csak nem bukik az ember, amivel totál lenullázná magát. Tény h nem fog gyorsan pörögni felfelé így a credit kijelző, de nekem már JP-vel premium account mellett sem ömlött a pénz, vissza kelltt ülnöm a Pz4-be, hogy összeszedjem a pénzt a Ferdire. A felsőkategória nem igazán pénzkereső még premium mellett sem. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1960) BoogeyM@n. válasza Dyingsoul (#1955) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Gondoltam ha veszel akkor már vmi használhatót
és hát ez az egyik legolcsóbb amin átlag minden elfut a másik az ati 4850.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1961) BoogeyM@n. válasza vhw (#1959) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Szerintem még a felső kategória is +10e profit prémiummal
ezt így kalkulálták ki hogy körönként legyen átlag +10e credit és 1000xp
így lenne korrekt csak béta után már annak aki fizet :(((

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1962) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

egy szó mint száz: a legnagyobb gond itt a matchmakinggel van... panzer 3-al is ugyanugy berak T1 heavy meg KV közé, mint a vk3601-el, ami már tier 6... meg ugy is jártam, hogy panzer 4-el tier 9-es tankok ellen... ez itt a fő probléma...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1963) BoogeyM@n. válasza Dyingsoul (#1962) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

áh fő probléma az egész játékkal van :DD
van vagy száz hibája a játéknak lehetne oldalakat teleírni
mindenkinek más az érzékeny pontja

solution: matchmaking meg van oldva ne álljál meg tier 10ig
vagy álljál meg tier2-él :)

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1964) virkir válasza BoogeyM@n. (#1961) üzenetére


virkir
veterán

Ha már itt vagy szerinted t-54-re hogyan érdemes fejleszteni?
Ágyú-torony-ágyú vagy előbb a lánctalp-motor?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1965) emre válasza virkir (#1964) üzenetére


emre
veterán

szerintem fejlesztett lánctalp nélkül a nagyobb torony sem megy fel rá :U
de én előbb a menekülésre gondolnék, és csak aztán a támadásra :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1966) Dyingsoul válasza emre (#1965) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Legjobb védekezés a támadás! :)
Egyébként lánctalp valóban kell a nagyobb toronyhoz, az az első minden tank esetében.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1967) BoogeyM@n. válasza virkir (#1964) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

lánctalp nélkül hogyan akarod?
amég nincs motorod addig nem nagyon profitálsz a médium mivoltból
de az se rossz elképzelés hogy camperkedsz mozgás helyett a pontos ágyúval olyan mint a pantheré 3.0 csak azzal meg az a baj hogy 99% csata Tier10-ben
nem hogy kicsit pro játékost igényel de szemből semmi esélyed azzal az ágyúval főleg távolról nem üt át semmit se

(szerintem aki tier 9es médiumot választ magának az bátor ember
mert azt nem értem mit siránkoznak a heavysek mikor simán széttudnak szedni olyan mapokon ahol nem tudsz körözni körülötte)

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1968) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Ilyen szép lesz javarészt a balnce

Itt azt gondolná az ember mi vesztünk de szerencsére nem idióták játszottak szépen együtt maradt a csapat és bevártuk őket hullottak mint a legyek a kemotox-tól elsőnek a T54-esek

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1969) grunge válasza stork13 (#1951) üzenetére


grunge
addikt

aha szóval nem lesz inygen arany? az ugy eléggé szenvedés..akarok-e fizetni azért, hoyg ha nekem speciel la német tankok tetszenek, akkor szopjak? :) ahh fene se tudja...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1970) virkir válasza emre (#1965) üzenetére


virkir
veterán

A T-44-re felment a fejlesztett torony ebből gondoltam hátha itt is működik.
A gyorsaságáról annyit, hogy tegnap KT-vel lelőttem a lánctalpat egyről menet közben és mire csúszva megállt már vissza is rakta.

BoogeyM@n.

simán széttudnak szedni olyan mapokon ahol nem tudsz körözni körülötte
Szerencsére kevés ilyen van Ruinberg-en meg Himmelsdorf-on meg nem megyünk be a városba.
Egyébként pont Ruinberg-en tudtam egyedül kilőni egy Jagdtiger mert nagyon belefeledkezett a kempelésbe és mire észre vette, hogy ott vagyok már cseszhette az ellentétes lánctalpforgását.
Himmelsdorfon gondolom a hegy felől jöttek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1971) emre válasza virkir (#1970) üzenetére


emre
veterán

a torony felmegy, de normális löveget már nem fog elbírni, akkor meg mi értelme

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1972) Dyingsoul válasza BoogeyM@n. (#1968) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azért volt két maus-otok. Holnap már énis benne ülök a kis vk3601-emben! :DD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1973) vhw válasza BoogeyM@n. (#1961) üzenetére


vhw
addikt

Hát az a +10k akkor igaz ha 1-2 tankot kinyírsz, nyer a csapat, és azért olyan brutálisan nem sebeznek le. Ettől többet akkor kapsz ha durrogtatod le rendesen az ellent (de akkor meg a sok lőszer fog pénzbe kerülni) Ha bukik a csapat, akkor kb kijösz nullára (premiummal) néha pár ezer plusz, néha minusz.

virkir: szerintem a lánctalpat azért teszi vissza pillanatok alatt, mert megvette a repair kittet, én is pár hete rájöttem (azelőtt nem értettem mégis mi a francért jó 3ezret kiadni azért h 2 percre megjavít valami sérült modult), hogy igen jól tud jönni mikor ellövik a lánctalpat vagy az ágyút, pillanatok alatt összeszedheted a tankod és viszonozhatod a tüzet, ahelyett h tehetetlenül várnád a következő lövéseket.

Végül kérem szépen a fejlesztőket a következő típusok elérhetővé tételét :D:

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1974) grunge válasza vhw (#1973) üzenetére


grunge
addikt

Támogatom! de nem lehuzva mint az eddigiek :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1975) vhw


vhw
addikt

Nézegette valaki mostanság a Full amerikai tech tree-t? Miért van a premium tankok között a Párduc Ersatz M10? Ez kifejezetten egy német különlegesen átalakított tank, miért amcsi színekben érhető el? :F

grunge: 175ös löveggel? :D ez még lehúzva is legalább 7-800at kéne, hogy sebezzen :D ha a szovjet 152es 750et szokott... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1976) vhw


vhw
addikt

Tetszenek az ilyen ötletek! :DD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1977) BoogeyM@n. válasza virkir (#1970) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Egykis emelkedő és már pápá a nagy sebességnek mert nem fogod tudni lehagyni a lövegtornyot +aki rutinos betolat egy kőhöz házhoz vagy vmi fedezékhez a seggével és már csak megint nem fogsz mögé kerülni és ezeket az eseteket bármelyik mappon meglehet csinálni de mindegy majd megtapasztalod f2fben se vagy jobb egy IS4-nél

vhw:vesztes csatákban is átlag6-700xp-t ad a nagyvasaknak csak harcolni kell kell érte
a kredit viszont változó ahogy írtad van mikor zeró van mikor 5-10e profit átlag 5ezret akkor is össze vakarok.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1978) virkir válasza BoogeyM@n. (#1977) üzenetére


virkir
veterán

Rutinos nagyvassal nehezebben lehet boldogulni de szerencsére mindig vannak birkák és azt nem állítom, hogy jobb lesz de legalább felveszi a versenyt.
Ja és a szerencse faktor sem elhanyagolható tényező.

Lásd mai főbirka

vhw
Ez rendben van nekem is van mindenen repair kit de a billentyűket nem találom meg olyan gyorsan mint az visszarakta.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1979) vhw válasza virkir (#1978) üzenetére


vhw
addikt

virkir ma nem leszel fent?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1980) BoogeyM@n. válasza virkir (#1978) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

:C még mindig menő dolog a 3napos bünti egyeseknek megéri

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1981) krisss93 válasza vhw (#1973) üzenetére


krisss93
aktív tag

Arra lennék kíváncsi, hogy ezeket a páncélvadászoakt ki tertvezte?
Vagy csak fiktív?

(#1982) grunge válasza vhw (#1976) üzenetére


grunge
addikt

Ez nájsz! Nézegettem az E- szériát, hát durva lesz :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1983) vhw válasza krisss93 (#1981) üzenetére


vhw
addikt

Ezek még csak tervekben szereplő páncélosok voltak, prototípus már nem készülhetett belőlük. Hogy most a tervrajzok mennyire voltak már készen, milyen részletességgel azokat nem tudom, jobban utána kéne olvasni. Keringenek a neten ezekről ehhez hasonló rajzok, néhol még maketteket is találni :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1984) grunge válasza vhw (#1983) üzenetére


grunge
addikt

E-100-ból megépítették a "kasztnit" :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1985) vhw válasza grunge (#1984) üzenetére


vhw
addikt

Itt ezekre a páncélvadászokra gondolt amik a rajzon vannak, azokból nem tudom, hogy elkészült-e bármi is.
(lentebb a "Jagdmaus" az fantázia, tudtommal ilyet nem terveztek. Csak úgy logikusan hangzik, hogy volt a tankokból páncélvadász, milyen lehetett volna a Mausból :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1986) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Az este folyamán szeretnék platoonban harcolni, ha van vmi ráérő prémiumos, jelentkezzen legyen szives (három nap kell a havi prem acchoz, szal azt már kivárom, de ma este még vki kisegithetne). Ingame: Dyingsoul vagy cor3_hun

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1987) vhw


vhw
addikt

Valaki nem tudja hogy a csaták után milyen arányban kapom a free xp-t? A 'tank-függő' xp valahány %-át kapom meg?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1988) BoogeyM@n. válasza vhw (#1987) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Aszem 1%

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1989) Remington válasza vhw (#1987) üzenetére


Remington
őstag

100xp-nként 5 free xp
vagyis 5%

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1990) tgulyas


tgulyas
senior tag

Mitöl füg hogy a liste elején vagyok vagy közepén vagy az alján ?

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#1991) grunge válasza vhw (#1985) üzenetére


grunge
addikt

Abból felesleges lett volna az a kivitel :) Itt van jó sok indó az egyik nagy kedvencről! Panther! Az az infrás optikai bigyó az ami odab@sz!

(#1990) tgulyas: teljes mértékkel random a dolog. Elöl vannak az erősek :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1992) emre


emre
veterán

a játékhoz magyarítás itt található

azok kedvéért akik vagy lusták, vagy nem tudják hogy mit és hol kellene keresgélniük
ez ügyben nem kérnék több privát üzenetet

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1993) BoogeyM@n. válasza tgulyas (#1990) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Tier szerint rangsorol tiereken belül meg ABC sorendben.
T9Adam
T9Bela
T8Andor
T8Bela

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1994) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

A két hülye obj feljött a hegyre meghalni 4-ből2 mindig selejtes :D

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1995) virkir válasza BoogeyM@n. (#1994) üzenetére


virkir
veterán

Nehogy azt hidd ha jól emlékszem raktam be képet El-Halluf ahol a szokásos északnyugati oldalon jött 4, semmi perc alatt kicsinálták a 3 t-54-et meg a 44-et.

Na meglett a T-54.
Valahogy nem az aminek kívülről látom.
A sebesség függ a legénység fejlettségi szintjétől is? Mert a többi kb állva hagy pedig már kipróbáltam a prémium gázolajat is.
Természetesen fejlesztett a motor, lánctalp viszont a legénysége még alap mert nem raktam át a 44-ről

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1996) stork13 válasza virkir (#1995) üzenetére


stork13
aktív tag

A tank 100%-os legénységgel tudja azt, ami szerepel az adatainál.
Így simán elképzelhető, hogy nem hoznak ki mindent belőle.
A többiek 100% felett vannak valószínűleg.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1997) grunge


grunge
addikt

MA kidobott hogy tiltott névvel játszom. szeptember óra fckRpuller a nevem, ez az egyik régi cs 1,6-os nickem. Miért tilt le és miért ma ha "tiltott". Most mi a frászt csináljak? Agyf@szt kapok ezektől...persze a nevet elepbol sehogy sem lehet megváltoztatni mi? pff..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1998) BoogeyM@n. válasza grunge (#1997) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Küldj egy mailt: support@worldoftanks.eu-ra hogy változztassák meg a nevedet mert letiltották valószínűleg ők fognak küldeni egypár választási lehetőséget ha csak te nem adsz meg vmi használhatót.
Van egypár tiltott név gondolom tudod pl:88-ból is volt ilyen és valószínű a tiéd meg a fuck miatt az és vki feljelentett küldött egy ss-t vannak ilyen pihent emberkék.

Vikir :ált. van goldom főleg mostanság szvsz mindig átképzem goldért a személyzetet

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1999) vhw válasza grunge (#1997) üzenetére


vhw
addikt

Ebben a névben mégis mi lehet tiltott? :F Semmi utalást nem látok benne olyasmire mint amit a honlapjukon példának hoztak... Nem lehet írni nekik h mégis mi kínjuk van?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#2000) grunge


grunge
addikt

Köszi a válaszokat srácok! Amúgy dugóhúzót jelent, ennyiből a maygar szónak is bannolva kellene lennie..:) na mindegy, irtam nekik levelet, felvették a ticket-et, meglássuk.

159 SW 1.9 jtdm <3

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.