Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) Joe-T válasza FRIZ 22 (#899) üzenetére


Joe-T
tag

Csak az az egy gond, hogy a Tigrist is nagyon nehéz Premium Account nélkül fenntartani és ha nem csal az emlékezetem 500.000 credit rá mindenféle fejlesztés, köztük a Vertical stabilizer is!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#902) grunge válasza frame>24 (#898) üzenetére


grunge
addikt

igen-igen, bár szerintem biztos nem lesznek jobak a germán cuccok a fullosban sem. helyette lesznek csoda mozgó tervrajzok a másik oldalon :D

igen alapbol minden "rossz", de amikor a pz4-ről váltottam a kis vk3001h-ra, eszméletlen volt az előre lépés. sokkal jobbnak éreztem az egész cuccot, igaz ez már alapbol is oylan fürge volt mint a jo lomha pz 4. erre itt ez a hombár kandúr és marha költséges. én is az uj ágyúban nízom, de az isznyat messze van még. addig elindulok valami más ágon oldalon. tigert most kicsit hagyom.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#903) belaazallat válasza grunge (#896) üzenetére


belaazallat
addikt

Szia!

Sajna Tigrisre sajna nincs vertikal stabilizer. Amit én használok Tool box, töltés gyorsító és a 15% HE lövedék rombolóhatás csökkentőjét. Mindig van nálam egy javító csomag és egy gyógyító csomag.
Fejlesztett torony, L71-es löveg.

Másik, sok múlik azon, hogy milyen taktika szerint játszol. Mint korábban többször leírtam, Tigrissel nem az elsősorban kell harcolni, főleg ha vannak nála nagyobb tankok is. Én 250-300 méterről lövöldözöm az ellent, 90-95% -os találati aránnyal.

Rengeteget gyakoroltam a Leopard és A-20-asokon a célba lövést mozgó célpontra. KT-vel a vertical stabilizer miatt jóval könnyebb, volt hogy az 5-ből -5 öt 1-1 lövéssel szedtem ki.

szerk:
#(899) FRIZ 22

A torony mozgásakor is csökkenti a pontatlanságot.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#904) grunge válasza belaazallat (#903) üzenetére


grunge
addikt

Hali! Köszi a tippeket! a töltésgyorsító mindenképp kell, azt nagyon érzem. általában bujkálok vele, már amennyire lehet a lomhasága miatt. a poén az, hogy pillanatok alatt szétszednek, ugy hogy én még semmi ellent sem láttam. lövéseim 60-75 %a tuti lepattan. a top az nemrég volt, kb egy test-hossznyira mögöttem volt egy arty becsapódás, minek következtében felgyulladt a tigris. na neeeeeeeeee :D:D:D :O

159 SW 1.9 jtdm <3

(#905) belaazallat válasza grunge (#904) üzenetére


belaazallat
addikt

Azt el felejtettem írni, hogy nekem 100% os a legénység és már a második képességet tanulják, szerelés és tűzoltás.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#906) grunge válasza belaazallat (#905) üzenetére


grunge
addikt

100% nekem is megvan, képességek 92-95%. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#907) Joe-T válasza grunge (#906) üzenetére


Joe-T
tag

Én a Tigrisnél áttértem a rövid löveghosszú 88-asnál a HE lövedékek használatára! A program ugyanis a sebzéseket számolja és nem a kilőtt ellenfelek számát veszi figyelembe! Már elegem lett, hogy a nagyobb ellenfelek esetén az esetek többségében lepattan a páncéltörő lövedék, HE használatakor szinte minden lövésem sebez akármekkora legyen az ellenfél!
Majd a hosszabb 88-asnál kipróbálom, hogy mennyire üti át a vastagabb páncélzatot, de addig azt hiszem marad a HE lövedék használata!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#908) belaazallat válasza Joe-T (#907) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha megtanulod melyik tankra hova kell lőni, hogy sebezd, akkor nem kell HE-t használnod.

Én pl egyedül 14%-ra amortizáltam egy T29-es amcsi tankot KT-vel és a 88-as löveggel. Csak AP-t használva.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#909) Joe-T válasza belaazallat (#908) üzenetére


Joe-T
tag

Rendben csak a Tigris nem igazán állja a sarat a T29-el szemben! És a te löveged a KT-n valószínűleg a hosszabbik változat aminél a lövedék páncélátütő képessége jobb!
A Tigris meg manőverezésre elég lusta jószág plusz még a tornya is lassan fordul!

Lehet, hogy hülye kérdés, de a játékban mi a rákot érek vele, ha egy tank páncélzatát átütöm? A következő lövés ritkán megy ugyanoda!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#910) belaazallat válasza Joe-T (#909) üzenetére


belaazallat
addikt

A KT lassabb, nagyobb felülettel rendelkezik, mint a tigris, egyedül a front páncélzata jobb.

Amint meg lesz az L71-es löveg érzékelni fogod a különbséget.

"Lehet, hogy hülye kérdés, de a játékban mi a rákot érek vele, ha egy tank páncélzatát átütöm? A következő lövés ritkán megy ugyanoda!"

Ezt ne úgy képzeld el, hogy csak egy lyuk keletkezik a tankon. Sérül a személyzet, megsérül a gunner, csökken a pontosság, meg sérül a sofőr lassabb lesz a tank, töltő sérülésekor lassabb lesz a töltés.
Sérülhet bizonyos modul:
-motor: kigyullad, sok HP oda veszik, jobb esetben kiég a tank.
-ammo rack: lelassul a töltés
És a legjobbak:
-torony: beszorulhat, utána meg jóval lassabban forog.
-ágyú: amíg meg nem javul, nem tudsz lőni

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#911) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Volt már egy-két harcom KT és sima Tigris ellen, de veletek, srácok még nem találkoztam:D
nem kéne vmi Platoon félét összedobnunk? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#912) Joe-T válasza belaazallat (#910) üzenetére


Joe-T
tag

Csak az a bosszantó, hogy a páncéltörő lövedékek a nagyobb vasakról (KT,IS,T29...) lepattan ergo nem okoz sérülést és nem kapok semmiféle pontot érte! Szemtől szembe pedig sokszor nem kínálkozik több lövés mint három-négy!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#913) belaazallat válasza Joe-T (#912) üzenetére


belaazallat
addikt

A KT-t és az IS-t csak oldalról és hátulról tudod sebezni az L58-as löveggel. A T29-est nem tudom, mert akkor még nem voltak. De az biztos, hogy csak a törzsére szabad lövöldözni, toronyt szemből lehetetlen, oldalról mázlival lehet sebezni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#914) grunge válasza belaazallat (#913) üzenetére


grunge
addikt

Kb igy is van. t29-et csak oldalba illetve hátba lehet vele lőni. Amugy a t-43 is egy vicces tank. kb olyan hatékonysággal lövöm az l58-al, mintha vizipisztolyom lenne. 5-ből 4 lepattant. pedig aztán mindenhonnan porbáltam eltalálni. ö persze pár lövésből elintézett :) :U

159 SW 1.9 jtdm <3

(#915) belaazallat válasza grunge (#914) üzenetére


belaazallat
addikt

Persze, a 100mm ágyú elég hatékony. Nekem is az van a T-43 tankomon.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#916) grunge válasza belaazallat (#915) üzenetére


grunge
addikt

Naja, lehet ebbe az irányba kell menni, ha az ember épkézláb tankot akar. na mindegy, ez csak játék :) Megnézném hogy e erőviszonyok mellett mit alkotott volna M. Wittmann a tigrinccsel.. :DDD

159 SW 1.9 jtdm <3

(#917) ALEX131 válasza grunge (#916) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Wittman az Orosz fronton 1 bevetés alkalmával 27 szoviet páncélost vont ki a forgalomból.
A nyugatifronton 1 bevetés alkalmával 28 angol páncélost semmisített meg! Na már most ebben a játékban ez az erő valahogy nem jön vissza :) Genygóc ruszkik! :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#918) belaazallat válasza ALEX131 (#917) üzenetére


belaazallat
addikt

Igen, mert amikor Wittman a Tigrissel vadászott, akkor a legtöbb játékban használt tankkal nem is találkozhatott. Ha maximum KV-3, IS-sel futhatott össze.

Ha valóban korhű tankok lennének, korhű tulajdonságokkal(mozgékonyság, páncélvédettség, tűzerő) mindenki csak a német tankokat választaná.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#919) BoogeyM@n. válasza GrooveHero (#911) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Platoon-ba én is beszálnék :)
(T29 M6 Tiger I)

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#920) GrooveHero válasza BoogeyM@n. (#919) üzenetére


GrooveHero
addikt

Heles:D Nem ártana vmi PH!-sat összedobni. :K :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#921) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Németeket nagyon lehúzták gondoljunk csak bele a technológiájuk jobbára csak a háború végéig 45-ig van még amcsi meg orosz tankok 47-48-as szériájukkal is mehetnek
a másik meg pl a Tigris I csak 100mm toronypáncélt kap csak a 120mm helyett
[link]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#922) belaazallat válasza BoogeyM@n. (#921) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem csak azt, hanem a sebességet is csökkentették.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#923) belaazallat


belaazallat
addikt

Jól kezdődött a napom:

Áldozatok sorrendben:

PIII, PIV, IS3, PIV, IS3

A T29-et és az M6-ot a kolléga kilőtte előlem, pedig 100% lesebeztem őket 1%-ra, na de ne legyünk telhetetlenek.

Szerk: Új XP rekord! :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#924) Joe-T válasza BoogeyM@n. (#921) üzenetére


Joe-T
tag

Bele kellene tenni a játékba a németek megalomán ötleteit is és akkor biztosan nem lenne ellenfél a pályán! Volt olyan tervük ahol hajóágyút akartak beszerelni fő lövegnek! Azzal le lehetne pirítani a pályáról mindenkit!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#925) belaazallat válasza Joe-T (#924) üzenetére


belaazallat
addikt

Emlékeim szerint az IS-7-ben egy 130mm-es hajó ágyú van... :U

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#926) BoogeyM@n. válasza belaazallat (#922) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

:K

Fullos tigris személyzet is 100% + vettem bele üzem anyagot és alig akart úton menni 30al

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#927) belaazallat válasza BoogeyM@n. (#926) üzenetére


belaazallat
addikt

Az üzemanyag a sebességet nem növeli, csak a lóerőket. Az meg csak hegymenetben jön ki, hogy nem csökken annyit a sebesség, bár az a + 5-10% lóerőben nem jelent sokat.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#928) BoogeyM@n. válasza belaazallat (#927) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Én se úgy gondoltam hogy majd megveszem és több mint 30al megy
csak egyszerűen semmit se ér ugyan úgy megyek vele
ha lenne egy kis+kakaó egyenesen egyenes úton tudnék vele menni normálisan
de ezzel még így is megterhelő T-29 sokkal jobban megy a vastagabb cuccaival alacsonyabb tier-en ki tudom hozni vele ugyan ezen az úton a maxot semmi extra nafta nélkül
(800hp 63t)vs(870hp 59t)

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#929) Remington válasza BoogeyM@n. (#928) üzenetére


Remington
őstag

sztem nem is a sebességcsökkentés a legnagyobb kicseszés a tigrissel hanem h a többi tier 7-es heavy-re (is, t-29) 390-es meg 360-as sebzésű ágyút pakolhatok, a tigrisen meg bohóckodhat az ember 220-assal...marha sokra megyek a 200-al több hp-val... ha 1v1-ben összekerülök t-29el vagy is-el kb semmi esélyem sincs főleg h minkettőröl előszeretettel pattog le a lőszer :((( +még gyorsabb is mindkettő

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#930) grunge válasza Remington (#929) üzenetére


grunge
addikt

épp ezért vicc az egész. teljesen olyan érzésem van a tigerrel, mint a hetzer-el. irdatlan lomha, esetek többségében lepattog a lőszer, HE töltet sebzése szinte elhanyagolható. de legalább marha drága és premiummal sem nagyon termeli a lóvét.

pár linkkel előbb szerepel hoogy a kis 88as 1500m-ről átüt 99mm páncélt...lol. jo, ne legyen 400as sebzése, de ez a lepattogás akkoris vicces. kissé fusztráló. lehet eladomés szórakozom a vk-kal a pantherért, lehet élvezetesebb lészen :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#931) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Jah nagyon szar egy tankra csinálták :O
de a legjobban amit utálok benne az állandó modul sérüléseket
pl:most utolsó embert kellett volna leírtanom full 100as életemmel megyek nagy vígan szemből belém lő 1et fuel tank kilyukadt szét égett minden lőni ne se tudtam végül az arty megmentett
előtte meg szintén szemből kaptam 1et ammo-rack akkor se tudtam normálisan vissza lőni
mondjuk azt értem hogy erről semmi se pattan le a formája miatt de hogy állandóan vmit szétlőnek az már kibaszás a köbön M6-al sokkal jobb volt hiába kaptak oldalba nem volt 1 modul sérülésem se és szemből meg jó párszor lepattant a lövés itt tigrisen egy kezemen megtudom számolni hányszor pattant le valami róla
nagyon szívás hogy ezt tier 7-es szintű tanknak gondolják

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#932) belaazallat válasza BoogeyM@n. (#928) üzenetére


belaazallat
addikt

Igen mert a drágalátos fejlesztők itt elrontották a balanszt. Remélhetőleg majd gyorsítanak egy picit rajta(és a TigerII-n is). +5Km/óra sebesség növeléssel kiegyeznék.

A T29-es tankot és fölfele, eszméletlen nehéz a a tornyán sebezni. 1. messze a legerősebb torony páncélzattal rendelkeznek, 2. A bug miatt rajtuk van +20% armor.

Egy T34 amerikai tankot majdnem kivégeztem 100%-ról 5% maradt neki, amikor a egy stug közbeavatkozott.

Többieknek is:

Már többször leírtam meg kell tanulni, hogy melyik tankot, hol hogyan lehet sebezni. Én A T29-esekkel mindig lánctalp lövéssel kezdem, találat után keresztbe fordul előttem. Oldalt vékony a páncélzat és nagyobb a felület és még mozgásképtelen is lesz.
Másik, mindig a legkisebb felületet mutatni a támadott felé, a legerősebb páncéllal.

(#931) BoogeyM@n.
Nem szar az, csak tudni kell használni!
Nem kell előre menni, a németek is úgy használták, hogy csak ott került bevetésre ahol más tankkal nem lehetett áttörést elérni.
Lehet hogy különleges vagyok, hogy nekem még soha nem a tankkal volt problémám, hanem én bénáztam el, és amiatt lőttek ki? :C
Nálam majdnem mindig van tűzoltó készülék. :U 3000 creditet megér, hogy ne égjek ki, + nekem a legénység is tudja extra ként a tűzoltást.

(#929) Remington
"a többi tier 7-es heavy-re (is, t-29) 390-es meg 360-as sebzésű ágyút pakolhatok, a tigrisen meg bohóckodhat az ember 220-assal...marha sokra megyek a 200-al több hp-val.."

Viszont a 88-as német ágyúval 2 lövéssel többet adsz le, ugyan annyi idő alatt, töltésgyorsítóval(L71), mint az amcsi 90mm-es. A 10,5 még lassabb. Másik, fentebb írtam, tudni kell hova kell célozni.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#933) Remington válasza belaazallat (#932) üzenetére


Remington
őstag

sokszor egy nagy sebzés többet ér mint több kicsi...nem mindig van lehetőség több lövést leadni
közelharcban meg, amikor forgolódtok egymás mellett és minden másodperc számít, nem igazán lehet ügyeskedni h hova lőjek...

egyébként nekem az ágyún kivül nincs semmi bajom a tigrissel,nagyon szeretem, ha messziről durrogtathatok akkor jókat lehet vele aprítani (mert annyi a javára legyen mondva a lövegnek h nagyon pontos, szemben a szovjet ágyúkkal) az alacsony végsebesség csak akkor zavar amikor rohan mindenki az utolsó életben lévő ellenhez :D

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#934) belaazallat válasza Remington (#933) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha lehet elkerülöm a közelharcot. Ha lehet megállítom az ellenfelet, közelharcot ritkán vívok, mert nem szeretem, de ha kell akkor megteszem. 1-1 ellen jól megy, a 2-1 ellent még gyakorolni kell.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#935) BoogeyM@n. válasza belaazallat (#932) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Nekem is be van állítva a legénység most 74%-on jár hát nem sokat ér idáig.
Nem én vagyok béna egyszerűen 10lövésből 6 modul sérülést okoz front találatnál :Y
szemben egy M6al is megnéztem ma 10ből 2 volt csak és jó-pár lepattant szvsz
ezt direct ilyenre csinálták de majd KT-vel remélem jobb lesz.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#936) egonn


egonn
csendes tag

Ha valaki ért hozzá akkor beküldhetné bannolásra!

(#937) Joe-T válasza egonn (#936) üzenetére


Joe-T
tag

Ez egy kretén! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#938) emre válasza egonn (#936) üzenetére


emre
veterán

én azt nem értem, hogy az első után miért nem lehetett kilőni? :F
ha ennyi eszetek volt hogy hagytátok szórakozni akkor megérdemlitek ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#939) belaazallat válasza BoogeyM@n. (#935) üzenetére


belaazallat
addikt

KT-n sem jobb a helyzet, igen gyakori az ammo rack, torony, ágyúcső találat miatti hiba.Egy jó módszer van, nem engeded hogy eltaláljanak.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#940) frame>24 válasza emre (#938) üzenetére


frame>24
addikt

Ez nem ilyen egyszerű... Van olyan, hogy támogató arty megpörköl saját tankot is, ha az nagyon közel van az ellenségeshez. Sőt, van olyan is, hogy hülye gyerek berobog elém, mikor látja, hogy folyamatosan lövök, persze, hogy (nem szándékosan) seggbeküldöm.
Másik, gondolom ment a csata, figyelt mindenki magára, 2-3 perc, mire leesett nekik, hogy mi van, addigra könnyen összejön 6 kill, ha ügyes.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#941) csaabz válasza egonn (#936) üzenetére


csaabz
őstag

Ez nem lehetett veletlen, az ilyet bannolni kell. :(((

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#942) emre válasza frame>24 (#940) üzenetére


emre
veterán

Én is lőttem már ki td-vel lővonalba kerülő csapattársat, artyval meg nem lövök oda ahol közelharc van. Egy lehet véletlen, kettő bénaság, de a második után nem hagytam volna.
Itt látszik hogy az ellenfél arty 1-1 embert szedett le, míg ez a paraszt szerintem a közvetlen környezetét likvidálta.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#943) Eagle16 válasza emre (#938) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha te kilövöd az is teamkill-nek számít, és letilthatnak.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#944) BoogeyM@n. válasza egonn (#936) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ha ezt látod azonnal csinálj 1 ss-t a CTRL+PrintScreen billentyűvel
és küld el erre a címre community@worldoftanks.com onnantól ne aggódj megkapja a büntetését lebannolják és kész ha midenki ezt teszi nem sokáig lesz ez a viselkedés látható a wot-ban

Jah meg ide is küld el mert nem tudni melyiket nézik:support@worldoftanks.com

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#945) emre


emre
veterán

Szerintem kicsit túlreagáljuk a dolgot, egyszerűen megalkottak a szerkesztők egy újabb Battle Heroes osztály, ez mégpedig lészen a Special Agent :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#946) BoogeyM@n. válasza belaazallat (#939) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

:) a KV tier 5ös
az nálam egy gyorsan muló emlékvolt 21000xp aztán lehetett is tovább menni
de gondolj bele mennyi idő volt mire elértük a tigrist xp-be kifejezve is rohadt sok
és hogy lecserélhesd 80ezer csak fejlesztések nélkül jah és nem beszélve a panzer4-ről ami jó kis szívató csapda mert semmire se jó de az elötte lévő p3as scout-olás se volt nekem élvezetes.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#947) kerlac válasza emre (#945) üzenetére


kerlac
senior tag

:C :C

Vagy sosem látott nagy számot a neve mellett, gondolta, mínusz, mínusz, de legalább 6!! :DDD

(#948) BoogeyM@n. válasza kerlac (#947) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Jah megörült magának mert színvak piros helyett a zöldet lőtte

[amúgy akar vki platoon-ba tolni mert már elegem van a sok bénából]

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#949) egonn válasza kerlac (#947) üzenetére


egonn
csendes tag

itt figyeltem fel rá, de a következő én lettem:( amugy elküldtem a címre a képet. remélem veszik az adást!!

(#950) egonn válasza egonn (#949) üzenetére


egonn
csendes tag

basszus mit raktam be?? de itt az igazi kép!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.