Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) emre válasza Remington (#850) üzenetére


emre
veterán

Változó, 60-80 között vegyesen, de már a legénységre megy az XP, és mivel az átképzés szerintem egy kicsit furcsán működik, azt eddig nem használtam.
Én inkább hagyom tanuljon magától, az olcsóbb :DDD (nincs premium acc)

Mit jelent hogy adtam neki képességeket? :B

köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#852) Ghostface válasza emre (#851) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha elérik a 100%-ot akkor választhatsz 3 képesség közül hogy melyikre specializálódjanak.
Tűzoltás, javítás, álcázás.

PSN: Nifty_Ghostface

(#853) emre válasza Ghostface (#852) üzenetére


emre
veterán

köszi! :R
Akkor asszem 100-ig feltolom gyakorlással, aztán majd meglátjuk (ráérek addig gondolkodni mi legyen :DDD )

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#854) kerlac válasza Remington (#850) üzenetére


kerlac
senior tag

én úgy tudom ill nálam úgy működött, hogy csak akkor használja a képességét, ha a 100%-ot ismét elérte, az alatt nem...

(#855) BoogeyM@n. válasza Johnny001 (#845) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Hy

Vigyázz a seggére szó szerint :) nem olyan rossz tank először azt gondoltam a legjobb de mióta már hátba kerültem vele egypárszor sőt volt mikor az utolsó kenetet is feladtam neki azóta már nem annyira rajongok érte
az amcsi vonal nem olyan rossz azt ajánlom kipróbálásra
most T28-nál tartok nem rossz még az M6 is egész jól össze lett rakva

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#856) BoogeyM@n. válasza BoogeyM@n. (#855) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

*upsz T29 akar az lenni

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#857) ALEX131 válasza BoogeyM@n. (#855) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Majd ha az amcsi vonaltól elveszik a +20% bónusz armort akkor lesznek meglepetések....
Mert ami most megy az 1 VICC! A Jagdtigerem lövegével nem tudom a T29 torony frontpáncélját átütni :) Remélem a reset után elveszik ezt a bonuszt!
Ha már a játékban a Német technikát leértékelték akkor az amcsikat nehogy már felhúzzák!

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#858) Eagle16 válasza ALEX131 (#857) üzenetére


Eagle16
addikt

Annyira ne reménykedj :)

Én most a 0.6.2.4-es verzióval játszok a tesztszerveren, ahol már ki lett javítva az a bug. Az Is-4 lövése ugyanúgy lepattant a T29-esem tornyáról és meg visszasebeztem neki szemből 20%-ot :D Szóval nehogy azt higgyétek hogy a patch után használhatatlanok lesznek az amcsik, egyáltalán nem erről van szó.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#859) frame>24 válasza Eagle16 (#858) üzenetére


frame>24
addikt

Remek, akkor mindenki USA heavy tankokkal fog menni nyárra?!

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#860) Remington válasza kerlac (#854) üzenetére


Remington
őstag

"Note: If a crew member's primary qualification percentage drops due to retraining for a different vehicle, all experience earned will go towards the primary qualification until primary qualification reaches 100% again. However, any secondary specialization will still be in affect."

Ez a hivatalos fórumon van, itt mindent megtudhattok a legénységről: [link]

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#861) misk@


misk@
tag

Magyar klán létezik már? Tudom, hogy a játékban még működik, de külföldiekről hallani.

(#862) Eagle16 válasza frame>24 (#859) üzenetére


Eagle16
addikt

Inkább szovjettel nem? Jelenleg a játékosok ~ 10%-a játszik amerikai tankokkal.
A szovjetek jóval erősebbek.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#863) belaazallat válasza Remington (#860) üzenetére


belaazallat
addikt

Magyarul, vagy németül nincs meg?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#864) emre


emre
veterán

beszereztem egy T57-est, és nem találok el vele semmit :W
nagyon béna vagyok :O

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#865) belaazallat válasza emre (#864) üzenetére


belaazallat
addikt

képezd a legénységet, gyakorolj! Próbáld ki az automata célzást. Ha van lehetőséged, búj egy bokorba és kempelj! álló járművel könnyebb a célzás.

Most volt TigerII-vel egy olyan köröm, hogy 150méterről álló helyzetben, álló járművet 5 lövésből nem tudtam eltalálni... :S

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#866) emre válasza belaazallat (#865) üzenetére


emre
veterán

az auto célzást hogy is kell bekapcsolni, nem találom :B

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#867) belaazallat válasza emre (#866) üzenetére


belaazallat
addikt

Célkereszt rajtatart a célon, és jobb gomb. Amíg meg nem semmisül, vagy el nem tűnik addig követi a célt. leszedés ugyan így.

Anyám! Ilyen béna egy bandát még nem láttam.

Ha a KT-vel én lettem a scout, akkor a többiek mit művelhettek?! :W

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#868) csaabz válasza emre (#866) üzenetére


csaabz
őstag

Ne használd az auto-célzást, nem jó semmire...
:U

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#869) emre


emre
veterán

Közben asszem lassan kezdek belejönni. :)
mod: persze nem minden meccsem ilyen küzdelmes :DDD
Általában véve örülök ha túlélem :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#870) belaazallat válasza emre (#869) üzenetére


belaazallat
addikt

Gratulálok! Nekem 6 tankot sikerült eddig kilőnöm max. :C

#868

Azt azért nem állítanám. Én már lőttem ki tankot autócélzással, nem is egyet.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#871) BoogeyM@n. válasza ALEX131 (#857) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

http://hu.wikipedia.org/wiki/Heavy_Tank_T29
[link]
Milyen bónuszról beszélsz
+nem neked írtam+kipróbálásra+ azt meg mindenki tudja hogy a játék elfogult az orosz tankok íránt hiszen oroszok csinálták
[link]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#872) BoogeyM@n. válasza ALEX131 (#857) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

88mm-es löveggel (vk36001) (ami elvileg löveg szerint 99-165mm-ert átüt de ha csak az ágyúját nézem 132mm-t) meg se tudja sebezni az IS-t ami max 120mm :U
5lövésemből 1 se sebezi meg pedig oldalról is beletőttem többet
+ha te meg okosabb lennél nem a tornyot lődöznéd az amcsi heavyknél ahol a legvastagabb

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#873) ALEX131 válasza BoogeyM@n. (#872) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Okosabb lennék? :DD Na mi van akkor ha az alsórésze takarva van? akkor hova lőjek???
Az Oroszok bevallották, hogy +20% páncélvédelmet kaptak az amcsi heavy tankok/vagy csak a T29/ amit a kövi patch elvesz.
De amúgy teljesen 1értelmű, hogy a JT 128mm-es lövegje 207 és 345mm közt üt át és a T29 tornyának a frontpáncélja 178, így ugye simán átkéne lőni... de eleve sárgán jelzi mikor becélzom ami igencsak durva... hozzávéve, hogy az én 250mm-es frontpáncélom néha simán átveri az orosz 100mm-es D10T löveg aminek elvileg 131-219 az átütőképessége/ha jól emlékszem/.
Tehát igen, a Német technikát rohadtul lehúzták a játékban sajna. Holott a valóságban a Ruszkik az ISre utólag és az IS3ra gyárilag azért szerelték a 122mm-es löveget, hogy a KirályTigris L70-es 88mm-es lövegjével fel tudják venni a versenyt!!! Mert a 100mm-es lövegjeik sem tudtak megváltást hozni nekik!
Az már megint más kérdés, hogy az IS3 Berlin ostromában már részt vett/nem sok dolguk volt már/ és a győzelmi felvonuláson szó szerint sokkolták a szövetségeseket ezen tankok mert se az amik se az angolok nem láttak még ilyen magas fejlettségi szintű páncélost.
Gondoljunk csak bele, hogy az M26 Pershing ugyan úgy a háború végére készült el és Tigris szintű tank volt, a JT és KT messze felette állt...

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#874) emre válasza belaazallat (#870) üzenetére


emre
veterán

köszi! :R
Mondjuk ehhez az is kellett hogy a társak ennyire bénák legyenek... :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#875) Ghostface válasza ALEX131 (#873) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ha jól tudom IS3 már nem vett részt a 2.vh.-ban. Wikipedián csak annyit találtam hogy néhány régi forrás szerint láttak párat, de ezt sose tudták igazolni, a hivatalos álláspont hogy nem vettek részt harci tevékenységben. Először Berlin elfoglalása utáni orosz ünnepségen / felvonuláson mutatták be őket a szövetségeseknek elrettentés céljából. Ami tényleg elég jól sikerült, ha jól tudom rendesen bepánikoltak mikor meglátták milyen tankjaik vannak a szovjeteknek, ugyanis nekik a háború alatt a legkomolyabb tankjuk a T1-es és az M6-os volt ami valljuk be nem sokat ért sem az IS-ek sem a német páncélosok ellen. Arról nem is beszélve hogy mind orosz, mind amerikai oldalról olyan tankokat vonultat fel a játék a németek ellen amiket csak jóval a 2. vh után állítottak használatba, ha egyáltalán legyártották őket nem pedig a tervezőasztalon léteztek csak (IS-7, T29,T30...). De ugye ha ezek nem lennének akkor semmi esélye nem lenne ennek a két nemzetnek a játékban és a kutya sem játszana velük.

PSN: Nifty_Ghostface

(#876) virkir


virkir
veterán

Tele van mindenem a játékkal.
Direkt szívat.
Sikerült eljutnom a Pz III.-ig erre rendszeresen olyan csatákba rak ahol a következő erősségű tank minimum egy T-34 de az átlag a Tigris meg az IS.
Ráadásul minden második csatában a balf@szokkal vagyok.
Wespe-l elindul felderíteni a Tigris II-vel meg hátul rutinozik :W
A PzKpfw 35-el 40 csatából volt 30 kilövésem a PzKpfw III.-al 45-ből összesen 3.
Esélyem sincs még csak sérülést se bevinni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#877) Ghostface válasza virkir (#876) üzenetére


Ghostface
senior tag

Tudom hogy ezt nehéz elfogadni én is utáltam ezt a részét a játéknak de ilyenkor a te szereped a felderítés. Előre rohanni, detectelni az ellenfél SPG-it, esetleg kilőni őket ha sikerül. Persze mindenki harcolni akar, tankokat kilőni, de PzIII-mal ez még nem nagyon fog menni.

PSN: Nifty_Ghostface

(#878) csaabz


csaabz
őstag

Nem tudjátok, mikor jönnek a francia tankok?
Meg, ha jól hallottam, jön valami "nullázás " is, azaz minden odaveszik és megmarad az xp?
Vagy valami ilyesmi?
:F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#879) ALEX131 válasza Ghostface (#875) üzenetére


ALEX131
csendes tag

IS3 Berlini harcokban szerepelt a háború végéig 350 db-ot gyártottak.
IS4 Az IS3 továbbfejlesztett változata, hosszabb test, kicsit erősebbre akarták csinálni de végül is az IS3M mellett döntöttek. Egyes adatok szerint azért 250 db-ot legyártottak belőle máshol meg az IS3M tipust jelölik IS4ként. Az igazság az, hogy a háború után az oroszok rengeteg tankot gyártottak és futószalagon jöttek ki a jobbnál jobb típusok. Aztán az 50es években beköszöntött a T54/55 ami igen sikeres volt.
IS7(1946-48) tervezésben volt illetve prototípus volt belőle a háború után

Az Amik T1 és M6 tankok sem kerültek sorozatgyártásba! A háború végére készültek el a Pershingek, lényeges harcokban már nem vettek részt.
[link]
Nem szoktam hülyeségeket írni :D gyerek korom óta tankmániás vagyok, van is itthon tanklexikonom :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#880) GrooveHero


GrooveHero
addikt

A mai nappal teljes mértékben tele van a fa...na ezt inkább nem írom le. Tegnap még olyan jól ment, kilőttem 5 tankot is, köztük 3 heavyt a pz IV-esemmel.
Ma meg basszus, olyan balf***ok közé rak be, akik csak császkálnak a pályán, semmit nem csinálnak, mondom nekik segítsenek, csesznek rá. Lőni nem tudnak, arty-zni úgyszintén nem, csak bejönnek és AFK, meg sem mozdulnak.
Most gyűjtögetek egy Vk3601H-ra, vagy mire, Tigris előttire, már nem sok van az xp-ből, a creditből kb 200K.
Talán az vmivel erősebb lesz, meg ugye asszem van hozzá 88-as löveg is, az talán kicsit jobban osztja majd a nagyokat.
Hát ennyire még nem akasztott ki a játék min ma, na.
Igazából az a kár, hogy nincs egy olyan tank sem, ami tök jó lenne, úgy értem, a picik fürgék, de a pöcsöm is vastagabb a csövüknél, a nagyok meg lomhák, mire körbefordul a torony, már lefőtt a kávé.
Az oroszok meg kapják be az IS-3-meg 4-gyel, őket még sebezni se tudom, és mivel a Pz IV-esem olyan lomha, mint egy vemhes viziló, így esélyem sincs, hogy mögé kerüljek.
Igazából nem tudom melyik a jobb taktika, előre indulni, aztán lesz valahogy, vagy bújni a bokorban és várni tíz percet, nézek ki a fejemből, mint hal a szatyorból, aztán vagy jönnek, vagy nem.
hát kábé most ennyi volt bennem:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#881) Ghostface válasza GrooveHero (#880) üzenetére


Ghostface
senior tag

Úgy látszik ez a mai nap ilyen. Én is egész nap a qki rossz végén álltam. Végre megszereztem a Királytigrist de egyenlőre kész szenvedés. Többe kerül a fenntartása mint amennyit egy csatával összehozok főleg ha vesztünk. Egész nap olyan balf@sz csapattársakat kaptam amilyeneket te is írtál. Nem mondom hogy én marha jó játékos vagyok de amit ezek műveltek... Egyébként VK3601H nem rossz kis tank, 88-as lövegével már lehet sebezni rendesen.

PSN: Nifty_Ghostface

(#882) GrooveHero válasza Ghostface (#881) üzenetére


GrooveHero
addikt

ige, most majd arra gyúrok, de érdekes, hogy egyszer oldalról az alap 75-ös löveggel lesebeztem elég szépen, maradt 8 hp-ja, aztán forogtunk egymás körül, 4 szer laptam oldalba, de akkor már nem sebeztem a 8-ból semmit, ő meg kinyírt a 88-assal.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#883) grunge válasza GrooveHero (#882) üzenetére


grunge
addikt

Én azt szoktam szreteni, mikor lesebzem 1-5%-ra, és onnantól minden 88as lövedék lepattog még a shermanrol ésa t34-ről is. kissé kiábrándíto. nem elég hogy legyengitették a német tankokat, még ez is...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#884) frame>24 válasza grunge (#883) üzenetére


frame>24
addikt

lehet van nekik Nerd rage perk-jük... ;] :DD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#885) grunge válasza frame>24 (#884) üzenetére


grunge
addikt

Akkor nekem ide a swift learner-t mert ez a tiger1 alapbol egy kalap f*s. megőszülök mire megfordul, suionte bármi lesebzi, én meg "lepattogok". ha iylen vacak lett volna, akkor a németek a hajukra kenhették volna. eléggé gáz ez iyg a játékban. ez tényleg csak játék. kéne nekem egy igazi tank szim. ;] :D

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#886) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Én már rájöttem, hogy a 10.5-ös ágyú egy kalap szar. nagyon lassan tölt, 100-150 méterről sem képes eltalálni egy olyan tankot, amit a sima Pz IV-esemmel simán kiírtottam. Soha többé nem rakom fel semelyik tankomra, mert semmire sem jó, pedig azt hittem naívan, hogy ó mekkora dög, majd ezzel aztán megmutatom hogy ki az úr a háznál:D
Erre meg...ehh...felejtős. Inkább a 88-as, az majd talán segít kicsikét.:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#887) Joe-T válasza grunge (#885) üzenetére


Joe-T
tag

Sajnos én is ezt tapasztaltam a Tigrissel kapcsolatban, de mit várjunk el egy orosz játéktól! Engem is felbosszantott (főleg a szerver oldali hókuszpókusz!) és most egy időre pihentetem a programot, mert csak lezsibbasztja az embert agyilag a sok hülyesége!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#888) Joe-T válasza GrooveHero (#886) üzenetére


Joe-T
tag

Próbáltad manuális célzással?
Olyan nekem is volt, hogy autómata célzással 30 (!!!) méterről olyan lazán fölé lőtt az ellenfélnek, hogy még én is dobtam tőle egy hátast!
Én azt mondom próbáld ki manuálisan is!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#889) Ghostface válasza GrooveHero (#886) üzenetére


Ghostface
senior tag

VK3601-re nincs is értelme a 10,5-ös ágyúnak.
Ha megnézed ezt:
Tier Gun Damage(HP) / Penetration(mm)
V 7.5 cm KwK 40 L/48 (standard) / 110/110/175 / 106/143/38
V 10.5 cm KwK 42 L/28 / 350/350/410 / 64/150/53
VI 7.5 cm KwK 42 L/70 / 135/135/175 / 138/194/38
VII 8.8 cm KwK 36 L/56 / 220/220/270 / 132/171/44
VIII 7.5 cm KwK 41 L/58 konisch / 65/165 / 167/225
Láthatod hogy a 10,5-ösnek a páncélátütő ereje sokkal kisebb, hiába a nagy damage ha nem tudod átütni a páncélt csak lepattan a lövedék. Királytigrisnél már jobb egy fokkal.

PSN: Nifty_Ghostface

(#890) stork13 válasza Ghostface (#889) üzenetére


stork13
aktív tag

A 10,5-est csak HE-vel szabad használni és úgy már van értelme. Míg egy IS-4-ről, KT-ről a 88-as sűrűn lepattan addig a 10,5-es lekap 5-10%-ot is. Nem kell átütnie, ez a lényege. Valamint a távolsággal nem csökken a sebzés mértéke.
Pl. StuG III-al mókás dolog csipegetni a nagyokat vele. :)
Ezen is van értelme, de nagyban függ a játékos habitusától is, hogy milyen ágyút használ.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#891) grunge válasza Joe-T (#887) üzenetére


grunge
addikt

akkor játaszanak vele az oroszok. képtelen vagyok akármit is csinálni is vele. a vk-n azért elment a 88as, mert a tank maga legalább gyors volt, simán mögé tudtam menni a legtöbb ellennek. de a tiger...szörnyen elcseszték, semmi értelme ennek. asszem inkább visszamegyek repkedni :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#892) GrooveHero válasza Joe-T (#888) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hali.
Én már próbáltam mindennel, az hiszem amikor simán ráhúzom az egeret és lövök, az a manuális ugye?
Meg még az nem világos, hogy a jobb tankoknál nincs ingyé javítás, mint az alap tankoknál, pölö MS-1-nél ugye?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#893) Ghostface válasza GrooveHero (#892) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ingyen javítás? Hahaha... :D Most épp ott tartok hogy szétb@sz az ideg. Ekkora szar tankot mint a Királytigris már rég láttam ebbe a játékba. A sima Tigrisemmel sokkal több mindent tudtam elérni mint ezzel. Ha szétlövik a javítása több mint 15k, kb 10-12 lőszer ellövése szintén 15k. Ha nem nyerünk akkor még premium accounttal is szinte mindig minuszba jövök ki csaták végén, aztán mehetek a Tigrisemmel pénzt keresni hogy javítabi tudjam a KT-t. Olyan gyorsan lövik szét néha azt se tudom honnan a jön a lövés. Esküszöm ez vonza a lövedékeket, tuti hogy minden artillery és nálam nagyobb engem talál meg. Azt hiszem ma már nem játszok többet. Talán holnap lenyugodtam.

PSN: Nifty_Ghostface

(#894) belaazallat válasza Ghostface (#893) üzenetére


belaazallat
addikt

Akkor valamit nagyon nem jól csinálsz!
Ha vesztünk, akkor is 90%-ban pozitívan jövök ki a meccsekből Mióta TigerII-t használok nagyon durván megy a játék.

Tudni kell használni a tankot, és meg kell rá venni a vertical stabilizer-t.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#895) GrooveHero válasza belaazallat (#894) üzenetére


GrooveHero
addikt

Én félek tőle, hogy nagyon lomha lesz, ha meglesz, igaz, hogy erőset lő, meg nagyot meg minden, de mire becélzol vele valamit, addigra 83-szor körbelőnek, és váged.
Ez a VK3601H kezd nekem is nem túl gazdaságos lenni, mert sokat elvisz a javítás, meg a lőszer, alig marad 2-3k plusszom. Bár ami igaz, ez a 88-as már azért odab**z. Két tigrist likvidáltam vele. Na jó, más is besegített,az egyiknek még ráadásul háttal is áltam. De akkor is szép summát kaptam így összességében.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#896) grunge válasza belaazallat (#894) üzenetére


grunge
addikt

vertical? hm. a tiger I-hez vannak ötleteid mit érdemes venni? kezd megenni engem is a panész, hogy a vk3001h sokkalta jobb volt, leszámitva hogy kevesebb találatot birt ki.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#897) frame>24 válasza grunge (#891) üzenetére


frame>24
addikt

Hm...ez érdekes, egy barátomnak pl. a Tigristől kezdett felpörögni a játék a német vonalon. Kérdeztem is tőle, pl. hogy lett ilyen hamar KingTigerje? Aszondja, "hát a Tigrissel nagyon dőlt az xp..." Persze, csak miután rátette a fejlesztett tornyot + 88-ast... Tehát az elején szidta ő is, de aztán bevált. KT-val meg sokszor top gun...
Tehát annyira nem lehetnek szarok a germÁn tankok sem... :F

Én nem tudok nyilatkozni, USSR és USA heavyket fejlesztek, németeknél TD-ket

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#898) frame>24 válasza grunge (#885) üzenetére


frame>24
addikt

(lejárt a szerk. idő)

Másik, hogy alapból mindegyik tank fos! Én is rengeteget sírtam itt emiatt. Azzal lehet kivédeni, hogy tartasz egy xp-farmoló, már teljesen kikutatott tankot, amivel segíted az épp fejlesztés alatt álló gép előrehaladását ---> convert to free xp. (korai járműveket könnyebb "kimaxolni")
"Igazi(bb)" tank szim talán a Steel Fury: Kharkov. (már ha II. vh) De nálam halálbugos volt, aztán hagytam.

Ebben legalább sokféle tank van, és pörgős. Csak ugye BÉTA!!
Keep cool! ;)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#899) FRIZ 22 válasza belaazallat (#894) üzenetére


FRIZ 22
senior tag

Vertical stabilizer nem csak a mozgás közbeni lövést/találatot segíti? A KT, ha lő, nem nagyon mozog.

(#900) Remington válasza FRIZ 22 (#899) üzenetére


Remington
őstag

20%-al szűkebb a célkereszt körüli kör, ergo ha megállsz akkor is gyorsabban becélozza. nekem párducon van, nem rossz cucc

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.