Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) frame>24 válasza Joe-T (#1700) üzenetére


frame>24
addikt

Sok láma ingyen fraget, lol-rofl!

Tényleg kell venni egy tier3-as k(l)imaxolt vasat, és lehet leckéztetni... ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1702) CPT.Pirk válasza Joe-T (#1700) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Én csak annyit tudok, azt is innen, hogy 300 aranyat kapunk naponta.
Előbb-utóbb majd lesz amerikai TD vonal, meg francia tankok, stb.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1703) Joe-T válasza CPT.Pirk (#1702) üzenetére


Joe-T
tag

A napi 300 arany pont jól fog jönni, mert tegnap költöttem el az összes zsozseszt! :C

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1704) virkir


virkir
veterán

Egyelőre kliens oldalon nincs frissítés minden maradt a régibe,még a karácsonyi hangulat is megvan pedig már nagyon hullik a fenyő.

Másodszor játssza el a szerver ezen a pályán

Ráadásul írom a birkáknak, hogy védjük a hegyet erre megint megindul mindenki középen.
Naná, hogy nem tartott 5 percnél tovább a csata az én életem meg kevesebb volt mint 2 perc pedig ha le tudtuk volna zárni az utat akkor akár még nyerhető is lehetett volna.
Utálom, hogy nekem még nincs meg a T54.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1705) szucsinka


szucsinka
őstag


eddigi legjobb meccsem juhéjjj

[ Szerkesztve ]

(#1706) krisss93


krisss93
aktív tag

Láttátok az új videót?
Nagyon jól sikerült, aki még nem látta nézze meg: http://www.youtube.com/watch?v=sr0rMAjX5g0&feature=player_embedded#
A végén a Global domination nagyon tetszik.
Na megvédjük a haza becsületét ? :DD

(#1707) vhw válasza krisss93 (#1706) üzenetére


vhw
addikt

Ja láttam, német tankot alig látni benne, nem értem miért... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1708) belaazallat válasza Joe-T (#1703) üzenetére


belaazallat
addikt

az csak 250....

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1709) Joe-T válasza belaazallat (#1708) üzenetére


Joe-T
tag

Igen, tegnap este tapasztaltam, hogy csak 250-et kapunk,de az eddigi 150-hez képest valamivel jobb! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1710) Joe-T válasza vhw (#1707) üzenetére


Joe-T
tag

Már nekem is megfordult a fejemben, hogy a német vonalat hagyom a francba, mert még egy Tigris II-vel is szenvedés, nem úgy mint a ruszki oldallal ahol minden második skuló lecsúszik az ellenfélről!
Ha majd lesz a nullázás, akkor már tuti, hogy nem fogom a német vonalat eröltetni, hanem áttérek az orosz oldalra.

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1711) BoogeyM@n. válasza Joe-T (#1710) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Azért ez elég elfogult hozzáállás látszik még nem próbáltad.
Az elején én is így gondolkoztam amíg csak a német ágat fejlesztettem.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1712) Joe-T válasza BoogeyM@n. (#1711) üzenetére


Joe-T
tag

Igazad van, tényleg nem próbáltam, de érzésre és az ellenük vívott küzdelmek alapján ez a megérzésem! Lehet tévedek!?
Ezek szerint te már próbáltad az orosz oldalt! És mi a véleményed arról az oldalról úgy, hogy már a német oldallal tapasztalatot szereztél?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1713) virkir válasza BoogeyM@n. (#1711) üzenetére


virkir
veterán

Azért valamennyire meg tudom erősíteni az álláspontját.
Eljutottam a KT-ig német vonalon orosz oldalon meg tegnap lett meg a T-44.
Ég és föld a kettő.
A német vonal kevésbé szenvedős a kisebbekkel az orosz viszont a T-43-tól már egész könnyű lehet vele termelni az xp-t creditet rendesen.
Példaképp a KT-nek ugye van kimaxolva 1600 HP-ja ezzel szemben már a T-44-nek is megvan a fejlesztett toronnyal az 1400 és ez még mindig csak közepes tank.
Nézd meg mikkel rakja párba az orosz közepes vonalat.
Német vonalon ha szintet léptem (újabb tankot vettem) és továbbvittem az előző legjobb lövegét maradt a sebzés, átütés. Érdekes módon ha az orosz vonalon viszem tovább nem is a legjobbat akkor könnyebben lövöm ki az ellenfelet, nagyobbat sebzek.
Legalábbis nekem most ez a tapasztalatom a T-44-el a ZiS S-53-el csinálok ilyen köröket.

Hozzá kell tennem, hogy ettől függetlenül nem fogom hanyagolni a német vonalat mert azért az az igazi.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1714) BoogeyM@n. válasza Joe-T (#1712) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Szerencsém volt idáig Tier8-ig mind a 3 oldalt végignézni. :)
Némettel kezdtem és én is azt gondoltam hogy minden lepattan róluk és miután megvolt az IS3 rájöttem hogy nem :N azt is ugyanúgy sebezheti nála kisebb tier-ű szemből szvsz nem sebezhetetlen +ammorack-re elég érzékeny és az elég idegesítő mert amúgy is elég lassan tölt újra+ a pontosság pocsék egy amcsi tankhoz képest aiming speed a kör összehúzódási ideje rohadt lassú+ "elviekben" a látó táv kisebb.

KT-vel az a baj hogy 2x magasabb mint egy IS3 így könnyebb célpont ézért jobb vele nem nyílt csatatéren harcolni szóval mindig keress fedezéket.
+KT-vel azt ajánlom jobb távol maradni ne akarjál f2f-ben jobb lenni és mindig a frontpáncéllal harcoljál=ne hagy hogy oldalról meglőjenek.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1715) BoogeyM@n. válasza virkir (#1713) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Egy KT-nek kb 2-3lövés egy T44 :)) és ebben az a jó hogy szinte bárhol meglőheted mert nincs didnt penetration szemben frontból viszont egy T44-nek nincs ilyen.
Gyakorlottabb játékosnak aki tudja hol van a gyengéje 1lövés.

T44 HP-je 1300.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1716) Joe-T válasza BoogeyM@n. (#1714) üzenetére


Joe-T
tag

A KT-vel az a gondom, hogy hiába harcolok minden esetben szembe fordulva az ellenféllel szinte alig van, hogy lepattan róla lövedék! Szoktam nézni, hogy egy kör alatt, ha elhalálozom hány lövés után reszeltek nekem és sajnos átlag 4 lövés van, ami nem túl jó tekintve azt, hogy ez ennek a tanknak döntöttek a lemezei ellentétben a Tigris I-el ahol nem lep meg, hogy semmi nem pattan le rólam! Már próbáltam azt is, hogy az ellen felé kicsit szögben álljak, hogy hátha hatásosabban elpattan rólam a lövedék, de nem igazán sikerült!
Ami viszont tegnap este teljesen padlóra vágot az az volt, hogy egy GWTiger a sérülésmentes Tigris II-met egy lövésből kilőtte, csak pislogtam, hogy mi a rák tudott ekkorát belém lőni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1717) BoogeyM@n. válasza Joe-T (#1716) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Láttam már olyat pl:ma is hogy Tiger-ről lepattant ha a frontját elfordítja kb:30fokban
Himmelsdorfon próbálták 3an is kilőni és nem éppen kis ágyúkkal VK45 IS7 T44 de olyan szögben lőtték meg hogy lepattant :)

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1718) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ti az EU szerveren toljátok? magyarra hogy lehet áttenni a játékot? nemmintha, nekem jó az angol is, de tesóm nagyon örülne neki! Valami guild vagy klán vagy ilyesmi van ebben? Szeretnék valami magyar közösséghez csatlakozni játékon belül, én EU-n tolom, a nevem ingame: Dyingsoul Tesóm is játszik, drakoo néven, két külön gépről toljuk, szal a kooperativ koordináció nálunk megvan. :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1719) BoogeyM@n. válasza Dyingsoul (#1718) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

[link] magyarítás

EU szerveren érdemes mert itt jók a pingek.
A klánról meg aszem lekésett már mindenki ami a bétát illeti(a teljes meg kitudja mikor lesz szalonképes) mert az első 50 betelt abból 1 hun van.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1720) Dyingsoul válasza BoogeyM@n. (#1719) üzenetére


Dyingsoul
veterán

jah akkor csak 50 klánt engedélyeztek? és amugy itt a klánt hogy hívják? úgy értem amugy majd milyen menüpontot kell keresni? Guild, alliance clan vagy micsoda?

Szerk: az nem gond, hogy már a kliens verzió 6.27 fölött jár?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1721) superfinest


superfinest
tag

Hello az amerikai szerverre vagyok beregiszrálva de az europai cliens van meg mitcsináljak?

(#1722) vhw válasza BoogeyM@n. (#1714) üzenetére


vhw
addikt

Ezen én is meglepődtem tegnap, Himmelsdorf mapon szembe kerültem én meg egy Tigris egy IS3-mal, eddig mindig az volt a meggyőződésem, hogy IS-Tiger-T29ig mehet szemből is a lövés, Az IS3tól viszont csak oldalról, hát tegnap minden különösebb gond nélkül szemből kétszer is csúnyán betalálam neki, ki is lőttük :D

Egyébként van itt valakinek komolyabb tapasztalata a Ferdinanddal? Leginkább a mozgékonysága érdekelne, kell bele a legnagyobb motor, hogy elfogadhatóan menjen, vagy 'felesleges'? Ugyanis előre félek átülni a "szélvész" Jagdpantherből abba a dobozba :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1723) BoogeyM@n. válasza Dyingsoul (#1720) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

A verzió nem baj aszem így is működik de egy biztonsági mentés nem árt.
[link] A klán wars-ról meg itt írnak bővebben.

: A ferdiről csak tapasztalat hogy fejlesztett motorral nem nagyon lehet megkerülni mert gyorsan fordul

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1724) Dyingsoul válasza BoogeyM@n. (#1723) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszi a linket! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1725) Ghostface válasza Joe-T (#1716) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ne add fel a német a vonalat! Én is szenvedtem sokat a KT-vel mert nem jött pénz, de elkezdtem artyzni azzal összeszedtem a VK4502-re, ezzel már nagyon jól megy. Jöhet orosz, amerikai, mindennek oda tudok pörkölni, csak kicsit lassan mozgok.

PSN: Nifty_Ghostface

(#1726) BoogeyM@n. válasza Ghostface (#1725) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Jah ez így van KT után kezdődik csak az élet a német vonalon meg ott van még a Maus
a frontja még is7-es ágyúval is sebezhetetlen (de VK45 frontjáról is sokszor lepattan a 130mm S-70 lövései)+ a torony ha jól hallottam cserélhető lesz ez az 1ső tierX-es amin lehet fejleszteni.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1727) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nem tudom, hogy volt-e már hasonló kezdeményezés, de csináltam egy szobát:
Magyar páncélos hadosztály
jelszó: ezredes

Ha van vkinek kedve csevegni, jöhet bártan

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1728) ALEX131 válasza vhw (#1722) üzenetére


ALEX131
csendes tag

A ferdinnand lassu lomha dög, nem szabad vele úgy rohangálni mint a JP-vel mert sokkal könnyebben kerülnek mögé/mellé. Viszont a 128milis lövegjével már rohadt nagyot tud csapni!

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1729) virkir válasza BoogeyM@n. (#1715) üzenetére


virkir
veterán

Na csak most értem vissza.
Lehet igazságod, nem tudom csak azt amit tapasztaltam KT-el, hogy például Párduc félig szemből 1 lövéssel kiszedett kb 75%-os hp-ról.
Ellenben a T-43-al nem egyszer megvolt fésztofész a Tigris meg a Párduc, úgy, hogy megmaradt 20-30% hp-m a kis ágyúval.
Na mind1 akkor megveszem a A VK 4502-őt aztán meglátom.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1730) BoogeyM@n. válasza virkir (#1729) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Vannak rosszabbak is pl:ma T44-em egy lövéssel kipusztult egy Tigertől
hát ezek után nem sokat várok ettől lehet legközelebb egy stug fog kiszedni :D
jó tudom wet ammo rack-et kellene bele venni de hát csak 3dolog lehet rajta

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1731) stork13 válasza BoogeyM@n. (#1730) üzenetére


stork13
aktív tag

Mit használsz rajta, hogy nem fér fel?
Rammert, spall linert meg a wet ammot rá és kész.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1732) vhw válasza ALEX131 (#1728) üzenetére


vhw
addikt

Igen a 128as lövegre fáj a fogam, ezért nem is nagyon akarom megvenni a ferdinándot, míg ki nem fejlesztem hozzá a motort (ez amúgy igen nagy megakasztása a német vonalnak, hogy az utolsó előtti páncélosok Porsche gyártmányok, és egyedi motorjuk van... más vonalakon csereszabatosak a motorok nem? és csak egy-egy még erősebbet lehet kifejleszteni), meg a lánctalpat, de lehet a löveget is megvárom. nem szeretek félkész páncélossal bemutatkozni :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1733) BoogeyM@n. válasza stork13 (#1731) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Jah rammert, vertical stabilizert meg biocular mert megőrjít a láthatatlan ellen

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1734) virkir válasza BoogeyM@n. (#1733) üzenetére


virkir
veterán

A binocular ezek szerint használható?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1735) BoogeyM@n. válasza virkir (#1734) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Jobb érzésem van tőlle de nemtudom megerősíteni hogy tényleg használ-e de legalább nem ezen múlik.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1736) _seth_


_seth_
veterán

Premium + maxra fejlesztett KT és T29 és kb 1 hét alatt csak vagy 100e creditet gyűjtöttem... na igen 1 lövés 1e credit... még a leopard hozza a legtöbbet és a KV3.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1737) Magister12


Magister12
csendes tag

Sziasztok,tankvadász oldalon melyiket érdemes választani oroszt vagy németet?
Én azt tapasztalom,hogy az oroszok elég könnyen kilőhetők!
Tud valaki javasolni valamit?
És még 1, IS3-asom viszi a lóvét minuszba jövök ki (nagyon szar tank)
többe kerül a javítás mint amennyi a haszon (majdnem)!!
Valakinek van ilyen vasa help pls!

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#1738) Ghostface válasza _seth_ (#1736) üzenetére


Ghostface
senior tag

Na ezért szar a KT. Túl gyenge a vele egyenrangúakhoz képest, és ynege az ágyúja. Te 1 hét alatt szedsz össze 100e creditet, én VK4502-vel 1 este 2-3 óra játékkal összeszedek 80-100ezret. Ezért szidtam anno mindig a KT-t. A játékbeli szereplése egyáltalán nem méltó a híréhez. :(

PSN: Nifty_Ghostface

(#1739) emre válasza Magister12 (#1737) üzenetére


emre
veterán

Ki van fejlesztve, premium account-od van?
A fő probléma hogy kevés csatát élsz túl, vigyázz jobban rá.
És kicsit alacsony a sebzésed is 60% felett már elfogadható, ez egy jobb ágyúval javulhat.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1740) Magister12 válasza emre (#1739) üzenetére


Magister12
csendes tag

Ma lejárt a prémium,és nincs elég aranyam!
Még új a cucc csak a rádiót fejlesztettem,viszont átképeztem az IS katonákat és az 90%+75%egyéni képességek eddig ennyi!
Ja és a nagyobb motor van rajta de még így is elég lassú!
Azért kösz.

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#1741) CPT.Pirk válasza Magister12 (#1737) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az első 3 orosz TD-ről tudok írni véleményt. Az AT1 lassú, viszont képzett legénységgel nagyon gyorsan tud célozni, és pontos is az ágyúja (a hosszú csövű). Ellenben bármelyik arty 1 lövésből kinyírja.
A német megfelelőjét, a Panzerjager1-et könnyen kilőttem vele. Az egyik Pj1 rám lőtt 3 méterről, és lepattant a lövedék, mert rossz gombot nyomtam, és félkeresztben néztem rá, azért ez nem rossz a kb. 1cm páncéltól, hogy bármi is lepattan róla. Az ágyúcsövem meg jó felé nézett, szal nem volt menekvés neki.

SU-75 -ön hamar túljutottam, kicsit jobb a páncélzata, van hozzá is pontos ágyú. Az SU-85b hasonló koncepció, mindkettőre jellemző, hogy olyan tankokkal rak össze, akikbe 6-10 lövés kell, míg ők egy lövésből kilőnek, szóval rejtőzködni kell.
A 85b látótávolsága elég nagy, viszont a pontosabbik ágyúját is pontatlannak éreztem nagyobb távra.
Olyan 100-400 xp között jött össze mindhárom TD-vel általában. Emiatt nem is mentem tovább a 85-re, túl sok szenvedés lett volna.

Most az A-20 light tankkal szórakozok, mert még adok egy lehetőséget a játéknak a T34-el, csak még össze kellene szedni 10k xp-t...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1742) virkir válasza _seth_ (#1736) üzenetére


virkir
veterán

Akkor valamit nagyon nem jól csinálsz.
Akármilyen a KT azért átlagban az 5-10k-t meg lehet fogni csatánként ami azért egy este minimum 100k.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1743) BoogeyM@n. válasza CPT.Pirk (#1741) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

A játék tier2ig rak össze normális csatákba utánna max tierX-en fogsz hasonlókba kerülni addig ne is várj fair play-t mert 90%ból kajának pakol be.
A 85b meg hami kategória vmi köztes amit muszájból beletettek.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1744) _seth_ válasza virkir (#1742) üzenetére


_seth_
veterán

Valószínű :D

A gond ott van, hogy pl 1 javítócsomag 3e, egy eü csomag másik 3e, ha 10-et lövök akkor az 10e ez eddig 16e + találatot is kapok így tuti kell javításra is költenem ha pedig veszítünk amúgy is keveset kapok. Átlagban így én azt mondanám, hogy 0-ra jön ki de mostanában nem játszottam sokat + 2 alkalommal voltam csak feljebb mint a lista utolsó harmada ez is közrejátszhat. Amikor benne voltam az első 3 legnagyobb tankba akkor +25e credittel zártam a kört de mint írtam ez a ritkább. Mindenesetre nem panaszkodom, 45e xp is van már a KT-n ugyanennyi a T29-en. Prémium is megvan igaz már csak 4 napig de nincs baj mert csak 2 napig leszek prémium nélkül utána összegyűlik az arany ismét 1 havi adagra de ez kell is enélkül nem, hogy átlag 0-ra jönne ki hanem csúnya ráfizetésre :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1745) Magister12 válasza CPT.Pirk (#1741) üzenetére


Magister12
csendes tag

Értem és köszi!
AT-1 nekem is volt sztem is jó,tovább nem vittem,viszont szomorú a többi infó!
Ahhoz képest,hogy orosz játék és elvileg a saját tankjaikat favorizálják még mindig a tigris a legkezelhetőbb (sztem) azzal nem szenvedek annyit!
Sőt a Pz 3 vagy Pz4 esetleg VK3601 mind bevált nagyon jók,csak azért akarok TD-t mert nem látni őket csak nagyon közelről amikor már késő,hiába a trükközés a rádióval meg a periszkóppal,nem érnek semmit!
Szóval szívatnak rendesen!

Amit keresel ott a T-43-tól jó a játék,a T-54 pedig sztem a legjobb orosz tank!

[ Szerkesztve ]

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#1746) emre válasza Magister12 (#1745) üzenetére


emre
veterán

Én nem látom ennyire szarnak a helyzetet, vagy csak jobban fexik ez a fajta harcmodor.

Kifejlesztettem német vonalon a JagdPanther-ig, (a Ferdinándra kiváncsi leszek) orosz vonalon meg az ISU-152 van meg mindegyik kimaxolva. Meg a legtöbb előző is :DDD
A gyengébb forgótornyosok rám nem tettek pozitív benyomást. Az A20-tól egészen a T34/85-ig kínszenvedés volt a fejlesztés. A T28 elment, a KV-val már lehetett jókat meccselni, (ha normális volt a csapat) de azon a vonalon az IS az első normális tank, amit már alapon is elfogadható.

Hogy visszatérjek a TD-re. Az orosz vonal szerintem könnyebben fejleszthető mint a német. Valamivel erősebb löveggel, de a német gyorsabb, fordulékonyabb, nagyobb látószöggel, kicsivel gyengébb de pontosabb löveggel.

A páncélozottságról annyit, hogy mindig van nálad erősebb, ha nincs akkor meg többen vannak, ellövik a lánctalpat, és neked meszeltek. Ezért ha már cudarul állunk a javító csomagot nem is használom, hogy kevesebbet bukjak a meccsen.
Általában nagyokkal megyek, ellövöm a lánctalpat, hogy a többieknek ne mozgó célpontra keljen lőni. De van hogy elbújok, és csipázok. Ész nélkül rohanni nem lehet vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1747) BoogeyM@n. válasza _seth_ (#1744) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ha ez így van akkor vmit rosszul csinálsz tényleg :DDD
A játék úgy van kitalálva hogy meglegyen az átlag +10e profit garantáltan persze prémiummal és legtöbbször is max -2 ezer veszteség érjen

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1748) _seth_ válasza BoogeyM@n. (#1747) üzenetére


_seth_
veterán

Hát.... akkor biztosan bár nem tudom mit lehet ezen rosszul csinálni :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1749) BoogeyM@n. válasza _seth_ (#1748) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

milyen a statod?
overall + csak is3

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1750) _seth_ válasza BoogeyM@n. (#1749) üzenetére


_seth_
veterán

Nincs IS3-am, KT-m van, a többi itt: [link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.