Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) frame>24 válasza belaazallat (#500) üzenetére


frame>24
addikt

Hoppá, akkor ezt jó figyelembe venni...
Ugyanis nekem néha elborult már az agyam, mikor indulásánál figyelmetlenül belém jöttek ÚGY, hogy mondjuk lánctalp ugrott, NA EKKOR én adtam egy lövést a delikvensnek.
Szerintem várd meg csöndben ezt, mire lenne valami már lejár a ban.
Illetve persze jelezni is lehetne a hivatalos fórumon, de akkor szedd elő valami angolos barátodat.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#502) belaazallat válasza frame>24 (#501) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha jól értem a fórumon azt írják, csak akkor büntetnek, ha team kill volt, és az illető bepanaszol bizonyítékkal.

De nekem eddig nem volt team kill-em. Volt, hogy eltaláltam csapattársat, de az véletlen volt mert bevágott elém, mikor lőttem. Illetve még jóval korábban, volt hogy nem engedett el egy személy, folyton elém állt, nem engedett elmenni, neki szándékosan ellőttem a lánctalpát, hogy meg tudjam kerülni.

Elvileg írtam az adminisztrátoroknak, de még nem olvasták a levelem.

Érdekelne, milyen bizonyítékok alapján hozták ezt a döntés? Meg hogy ki panaszolt be?

Mert ilyen alapon én is bárkit bepanaszolhatnék.
Érdekes, többi játékban nem büntetik ennyire a frendly fire-t!

Szerk: hiba javítás

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#503) belaazallat válasza belaazallat (#502) üzenetére


belaazallat
addikt

Ezt kaptam: vki lefordítaná? Köszi!

"Dear Player,

Your account has been suspended on the basis of either a player or automated software report for team killing or damaging, which, including self-defense, is strictly forbidden, so please, wait till the end of your suspension.

WoT User Support

Best regards,
Arthur Smith"

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#504) frame>24 válasza belaazallat (#503) üzenetére


frame>24
addikt

Kedves Játékos,

Az "accountja" egy másik játékos bejelentése, vagy automatizált software-report alapján került felfüggesztésre team kill vagy team damage miatt, ami szigorúan tilos, beleértve az önvédelmi célt is!! Így kérjük, várja meg a felfüggesztés lejártát!

:U

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#505) K3NZO válasza belaazallat (#499) üzenetére


K3NZO
senior tag

Szerintem a Panther nagy zsákutca. Nekem nagyon nem jött be pedig a legénységem is 100% körül volt mát. Jöttek a T44-esek egy lövés lánctalpara körülöttem elkezdtek forogni és úgy lőtt szét ahogyan akart... El is adtam az egészet annyira elgurult a gyógyszerem. Távolról jó vele menni de ebben ki is merül a tudása.

KV-3-at érdemes fejleszteni vagy inkább már az IS-re gyűjtsek?

"Per aspera ad astra"

(#506) egonn válasza K3NZO (#505) üzenetére


egonn
csendes tag

Szerintem meg nem rossz dolog a panter . A döntött oldalai miatt!elég sürün lepattan a lövésem róla:( A T44 meg 1 disznó dolog ebben egyetértek! Fürge mint a gyík és ami a legrosszabb nem jár egyedül.Ha hárman összeállnak talán mindenkit megtudnak enni! Persze ha egyedül van az illető.

(#507) belaazallat válasza frame>24 (#504) üzenetére


belaazallat
addikt

Ezek szerint, ha vkivel kiakarok szúrni, akkor beleszaladok a lövésébe és bejelentem. Dedós módszer! :Y Köszi!

(#505) K3NZO:

Szerintem jó a párduc, csak kell rá egy L71-es 88-as, töltés gyorsítóval, szervizdobozzal, vizes lőszerdobozzal. Tigrisemen ezek megvannak, elég durván aprítok vele. csak nekem túl lomha. Párduccal majdnem kinyírtam egy jagtigert 1-1 ellen, csak azért veszítettem, mert még a 75mm-es ágyú volt rajta.

IS re gyűjts!

Szerk:

Egonn: 3 T-44 képes egy IS-4, IS-3 kombót megnyúvasztani, majd engem. Sajna csak egyik T44-et tudtam megsebezni. Mondjuk az IS-3-as nem állt a toppon. Elég bénán lőtt.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#508) Plutor válasza K3NZO (#505) üzenetére


Plutor
aktív tag

Szerintem gyűjts az IS-re.Sokkal jobb.Én nagyon örültem,hogy megszabadultam a KV3-tól.

(#509) grunge válasza belaazallat (#496) üzenetére


grunge
addikt

Nincs bajom a kicsikével, csak ne tigris 1-2 és is-ek ellen tegyen be vele :D amugy tetszik hogy nagyon gyors, mozgékony. a 75-ös ágyu viszont poén azzal a rövid csövével. tiszta mozsár filing:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#510) belaazallat válasza grunge (#509) üzenetére


belaazallat
addikt

Az 50-es az sokkal jobb, hatékonyabb, mint a 75mm-es.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#511) kerlac válasza belaazallat (#510) üzenetére


kerlac
senior tag

Mondjuk a Panzer III N típus, a rövid csövével, köténylemezzel, gyalogsági támogató páncélos volt, nem igazán tankok ellen találták ki....

(#512) belaazallat válasza kerlac (#511) üzenetére


belaazallat
addikt

De mivel itt nincsenek gyalogosok, ezért könnyű felderítőnek lehet használni, arra nagyon jó!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#513) K3NZO


K3NZO
senior tag

Mit össze nem szenvedek ezzel a nyomorult KV-3-al. Megőszülök mire összejön 44000 XP IS-ig :W

"Per aspera ad astra"

(#514) belaazallat válasza K3NZO (#513) üzenetére


belaazallat
addikt

Te legalább tudsz játszani! Nekem még bő 5 órám van a tiltásom végéig.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#515) grunge válasza belaazallat (#510) üzenetére


grunge
addikt

jaja néztem, nagyon a penetration, de egy tiger2-vel szemben édesmidegy:) evvel legalább nagyobb a sebzés (HE-t használok hozzá, mert pár millivel kisebb az átütőerő). szoktam váltogatni, egyik sem valami túl hatékony abban a környezetben ahol játszanom kell vele :) megőszülök mire elérem a pz 4-et..

159 SW 1.9 jtdm <3

(#516) belaazallat válasza grunge (#515) üzenetére


belaazallat
addikt

Lánctalpakra céloz, és ha lehet ne egyedül. Gyakran változtass irányt. Én pl mindig megvártam, amíg helybe jönnek az ellenfél scout-jai. Segítettem kinyírni őket, utána mentem meghalni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#517) kerlac válasza belaazallat (#512) üzenetére


kerlac
senior tag

A könyv is nagyon jó tüzelésre, de nem arra készült és szolgál.... :N

(#518) belaazallat válasza kerlac (#517) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem rossz hasonlat.

Viszont, amíg nincs pénzünk fára, és hideg van, eltüzelhetjük a könyveinket, hogy meleg legyen.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#519) grunge válasza belaazallat (#516) üzenetére


grunge
addikt

jaja valahogy úgy! az elején nemigen indulok meg mert a semmiből az artik martalékává válok, vagy valami nagy böszme lő ki. én is meg szoktam várni a Leokat, de általában arti sortüzet hoznak magukkal...nyilván elsőként találják meg a tigrisek között a kis panzer 3ast :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#520) belaazallat


belaazallat
addikt

Visszatértem.

Szerk:
Mindezt egy párduccal.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#521) KBjunior válasza belaazallat (#520) üzenetére


KBjunior
tag

Na akkor öröm van és boldogság! :)
osztá most már vigyázz magadra, és ne feledd a mondást: "Okos enged szamár szenved."

Valaki tud valamit a teljes verzió megjelenéséről? Tegnap mondtak nekem egy olyat, hogy Novemberben kijön. Ez igaz?

További szép napot! :)

http://youtube.com/KBjuni0r

(#522) Eagle16 válasza KBjunior (#521) üzenetére


Eagle16
addikt

Novemberben...höhöh :D

Jelenleg úgy áll, hogy majd 2011 január-február környékén jelenik meg...de erre még nyugodtan rászámolhatsz pár hónapot.

Egy 60mb-os patchet nem tudnak felrakni a szerverükre már 3 hete...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#523) belaazallat válasza KBjunior (#521) üzenetére


belaazallat
addikt

Vigyázok! De vonzom az őrülteket. Tegnap egyik csapattársam látva a könnyű frag lehetőségét, odaállt a jagtpanther mellé, persze arra az oldalra, ahonnan lőttem. Majdnem nem tudtam kilőni miatta.

Egyébként hogy van a pontszámítás? Van, hogy több tankot lövök ki, és még is kevesebb, kreditet, xp-t kapok érte. Ez mitől függ?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#524) KBjunior válasza Eagle16 (#522) üzenetére


KBjunior
tag

Hát én csak azt mondom amit a haverok mondtak, én is túl korainak tartottam, mivel hogy még az amcsikat sem prólhattuk ki, tehát azt is le kéne még tesztelni. Nagy érdeklődéssel váram a kiadás dátumát! :)

Béla: Hát az egy dolog, hogy vonzod, de mivel sok is van belőle (nagy az isten állatkertje és még a kerítés is alacsony :DDD) ezért még el sem bírod kerülni őket. :W

http://youtube.com/KBjuni0r

(#525) Joe-T


Joe-T
tag

Három napja próbálok a szerverre felcsatlakozni este 10 környékén, de soha nem sikerül! Eddig ment problémamentesen, de az utóbbi napokban egyáltalán nem enged be a szerver!
Más is tapasztalt ilyet mostanában?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#526) belaazallat válasza KBjunior (#524) üzenetére


belaazallat
addikt

Pont ezért nem értem, hogy más hülyesége miatt miért nekem kell szenvednem?

És még a lag miatti ütközések, teleportáló tankoról ne is beszéljünk!

Joe-T: Én két napig nem tudtam. Igaz engem letiltottak.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#527) kerlac válasza belaazallat (#523) üzenetére


kerlac
senior tag

Sebzés alapján adja a creditet és xp-t, ezért csak a látvány ill stat miatt szép a minél nagyob szám a kis tankod mellett.. sokan erre utaznak, sunnyognak melletted, majd ha vkit lezúztál pár %-ra, szépen ők lövik ki. persze az xp-t úgyis te kapod érte...

(#528) ALEX131 válasza belaazallat (#523) üzenetére


ALEX131
csendes tag

A pontszámítás az okozott sérüléseket/damage/ veszi figyelembe. Van olyan, hogy kilősz 5 tankot és még is az a társad kap többet aki csak 1et lő ki viszont mellette még 5 tankot sebesített meg.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#529) Joe-T válasza ALEX131 (#528) üzenetére


Joe-T
tag

Én az xp-t szoktam figyelni, hogy egy-egy csata után mennyit ad! A logikára még nem jöttem rá teljesen! Volt olyan köröm amikor 5 tankot lőttem ki és a végén nyertük a kört ez kb. olyan 650 xp-vel járt! A másik körben lövést sem engedtem el, tankot sem lőttem ki, de detektáltam 4 ellenfelet és közel 500 xp-t kaptam! Akkor, hogy is van ez? Érdemesebb gyors tankkal scoutolni és dől az xp?! :F

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#530) Joe-T válasza belaazallat (#526) üzenetére


Joe-T
tag

Engem nem tiltottak le, de már kezdek egy csöppet pipa lenni miatta, hogy nem tudok felmenni egy jót játszani! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#531) belaazallat válasza Joe-T (#530) üzenetére


belaazallat
addikt

Írj a supportnak! Ír vmi hibaüzenetet? Vagy csak szimplán nem enged be?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#532) Joe-T válasza belaazallat (#531) üzenetére


Joe-T
tag

Csak annyit ír, hogy nem sikerült a kapcsolódás a szerverhez!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#533) belaazallat


belaazallat
addikt

hogy lehet a játék közbeni chat beszélgetést rögzíteni? Visszakeresni? Mintha pont arról tárgyaltak volna, hogy sreenshottal bemószeroltak engem...

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#534) belaazallat válasza Joe-T (#532) üzenetére


belaazallat
addikt

Most engem is ez fogad: Unable connect to the server.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#535) K3NZO válasza belaazallat (#534) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ezt nem akarom elhinni, végre lenne egy szabad estém erre pont most omlik össze a szerver :W :W :W

"Per aspera ad astra"

(#536) belaazallat válasza K3NZO (#535) üzenetére


belaazallat
addikt

CSak frissítéseket raktak fel. Most már mükszik, csak nem tudok csatlakozni, mert azt írja update-eljem a klienst. De nem tudom melyik verzióra, mert az angolt nem fogadja el. :W

Szerk:
Megoldva: kliensem két verzióval korábbi volt. :S

Szerk2: még sem jó

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#537) K3NZO válasza K3NZO (#535) üzenetére


K3NZO
senior tag

Most jön az új "patch" ha minden igaz, ezért van a leállás. De attól még bosszant a dolog :D

"Per aspera ad astra"

(#538) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Nem kell letölteni semmit, már tölti magától, ahogy szokta! Végre megvan az IS, erre most nem gyilkolhatok azonnal :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#539) K3NZO válasza Johnny001 (#538) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ha neked automatikusan megcsinálta akkor most nagyon irigyellek mert nekem meg sem mozdul az egész, de még a torrent file-t sem tudom letölteni a hivatalos oldalról :(.

"Per aspera ad astra"

(#540) Johnny001 válasza K3NZO (#539) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Csak elkezdte csinálni aztán hibával megállt. Szóval magátol kéne, de szerintem most mindenki játszani szeretne minél előbb. Az eszem azt súgja nyugodtan megvárhatjuk a holnapot, de azért még próbálkozok, hátha.

by.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#541) belaazallat


belaazallat
addikt

Nekem fel kellett manuálisan raknom az 0.5.4.2 klienst, majd 4.3-at, utána most automatikusan tölt vmit, 59MB de fél óra alatt 40% ig jutott. Kicsit le van terhelve a szerver.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#542) K3NZO válasza belaazallat (#541) üzenetére


K3NZO
senior tag

Nekem megy :) torrenten a leggyorsabb...

"Per aspera ad astra"

(#543) belaazallat


belaazallat
addikt

Jesszus! Ma reggel annyira lagzik a szerver! :W

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#544) belaazallat


belaazallat
addikt

Ma megint volt egy team demage-em. :W Szegény Plutor-t találtam el. Asszem mára abba is hagyom, mert még megint kényszerpihire ítélnek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#545) Plutor válasza belaazallat (#544) üzenetére


Plutor
aktív tag

Néztem is nagyot,hogy honnan jött a lövés. :D
Velem is előfordult már párszor,hogy sajátot találtam el.Van ilyen.

(#546) belaazallat válasza Plutor (#545) üzenetére


belaazallat
addikt

Távolról lőttem a Királytigrist,későn vettem észre, hogy meg kerülöd. Bokorban camp-elve csak körvonalakat láttam.

Nem akartam közelebb menni, mert szarul manőverezhető a Tigris közelharcban.

De te nyírtad ki a Királyt ugye?

Az utána megjelenő IS-ről 3 lövésem pattant le.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#547) Plutor válasza belaazallat (#546) üzenetére


Plutor
aktív tag

Igen én nyírtam ki.Valahogy mindig velük futok össze. :DD

(#548) belaazallat válasza Plutor (#547) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha nem 10.5 cm-es ágyú van rajta, akkor többnyire ki tudom nyírni 1-1 ellen. De mostanában ritkán járnak egyedül. Ha meg párosával.... :S

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#549) Eagle16 válasza belaazallat (#548) üzenetére


Eagle16
addikt

Mert ha nem a 105mm-es van a KT-n akkor miért jobb neked? :)

A 88-as ágyúja percenként 40-el többet sebez, és csak 20mm-el kisebb a páncélátütése.
Szerintem a 88-as veszélyesebb, lőttem már ki vele 105-ös KT-t, mert adott idő alatt jobban lesebeztem vagy ütöttem ki különböző modulokat rajta.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#550) belaazallat válasza Eagle16 (#549) üzenetére


belaazallat
addikt

Mert, ha még a 88-as van rajta, akkor valószínűleg nem vett rá töltésgyorsítót. Így percenként 1.5 lövéssel többet tudok leadni. az pont arra elég, hogy egy lövést leadjak a lánctalpra.
Meg nem fogok 4 lövésbe belehalni.

Én is lőttem már ki KT-t, meg 68%-ról VK450-et, de ahhoz már mázli is kellett. Nem szeretek Tigrissel közelharcot vívni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.