Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) Eagle16 válasza KoborloHun (#249) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem szokása köszönni, nekem se írt vissza múltkor :))

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#252) Kucsek válasza KoborloHun (#250) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Sajnos tudom ,hogy veszteséges.Nullázás előtt Tigris irányába mentem le és sajnos nagyon el lett cseszve,látszik az orosz kéz.
Most IS-4 és ez is drága de többet bír.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#253) Allien


Allien
veterán

Honnan lehet manit szerezni? Lassam a napi prémiumra se tellik. :B :O

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#254) gothic20


gothic20
aktív tag

Ha veszek egy álcahálót az azután is megmarad, hogy kilőttek vagy minden alkalommal meg kel venni, és minden tankhoz vagy át lehet rakni az ilyen pluszokat?

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#255) Kucsek válasza gothic20 (#254) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Az ilyen nagy és drága cuccok meg maradnak.Ha eladod a régit tankot akkor katt arra a kockára amelyikben az álcaháló van és aztán ott a listában még 1 katt a hálóra.Ha sárgás színű pipa van mellette és nem zöld akkor levetted.Ez vonatkozik a többi alkatrészre is amit használsz.
A lövegekkel általában jobb óvatosan bánni és nem felelőtlenül eladni mert a következő tankhoz lehet azt használnák.Fél áron adod el a tankoddal együtt aztán nézel amikor hülye módon megint azt veszed meg a járműre :DDD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#256) Kucsek válasza Allien (#253) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Ha aranyra gondolsz azt egyenlőre sehonnan.Naponta jár 150 majd ha teljes lesz a játék akkor lehet venni pénzért.Ha jó emlékszem a legolcsóbb csomagra 10$ : 1 hónap prémium és 250 Gold, aztán így tovább a csomagok.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#257) egonn


egonn
csendes tag

A legázoláshoz csak annyit hogy énis csinálom mert a gyors tankokat nemmindíg(soha) tudom kilőni és ha összejön akkor így lehet eliminálni őkelmét:)

[ Szerkesztve ]

(#258) Allien válasza Kucsek (#255) üzenetére


Allien
veterán

Nemnem! A drága cuccosok közt vannak, melyek CSAK az adott tankra használható! Ki is írja, hogy DESTROYED, azaz, ha eladod a tankot, megy a levesbe, illetve, leszedni se lehet, mert elveszik, sajnos! Az áruk se egyforma. Van olyan jármű, amire ugyan az a cucc 50E, és van, amelyikre 200E ugyan az. A camufrag talán az egyetlen, amit lehet (sőt KELL) pakolgatni. :K ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#259) Kucsek válasza Allien (#258) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Ez komoly?Azt hittem a camuval együtt mehetnek át másra.
Akkor B...meg :W

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#260) KoborloHun válasza Kucsek (#259) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

camot átrakhatod de semmit nem ér mi leteszteltük ,is4 a t34-85 -öt 60 méterő vette észre bokorban mig a t34 a közeledő is 4et már 200 méteről látta . camoval 100méteről észre vette az is 4 a t34 est és egy tip ha menekülni akartok mindig bokron keresztül tegyétek mert ugy el el tüntök a látómezőből.

(#261) kerlac válasza Kucsek (#256) üzenetére


kerlac
senior tag

A fölös xp-t is átválthatod aranyba, sőt creditből is válthatsz. :K

(#262) Johnny001


Johnny001
senior tag

Hi!

Egy játékos kérdés: PzKpfw III-ra nem tudok 7,5-ös löveget tenni, megvan hozzá a torony is, de azt mondja, valaminek nincs elég helye, már mindent megvettem ehhez a tankhoz, a következő lépcső még messze van és így semmit se tudok kilőni!

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#263) KoborloHun válasza Johnny001 (#262) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

p3ra nehogy a 75 őst rakd az 50 es 100x jobb!!!

(#264) Kucsek válasza kerlac (#261) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Ez komoly,hogy a fölös XP-t át lehet váltani aranyba?Wazzeg úgy adtam el az IS-3 at hogy volt rajta vagy 30-40 ezer felesleg.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#265) KoborloHun válasza Kucsek (#264) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

nem pont forditva meglévő xpdet arannyért free xpre válthatod

(#266) Johnny001 válasza KoborloHun (#263) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Este már engedte az 50-est és a 75-öst is, 50-es jobb tényleg. Most gyúrunk a következő tankra :))

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#267) kerlac válasza KoborloHun (#265) üzenetére


kerlac
senior tag

uppsz, akkor ezt elnéztem, azt hittem aranyra lehet váltani a fölös xp-t... ha free-re csak, arra nem költök aranyat...

(#268) belaazallat válasza kerlac (#267) üzenetére


belaazallat
addikt

Üdv!

PzKpfw IV-re milyen ágyút ajánlotok?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#269) Eagle16 válasza belaazallat (#268) üzenetére


Eagle16
addikt

75mm L/70, kell hozzá a nagy torony.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#270) Vladi


Vladi
nagyúr

Az milyen, hogy péntek óta nem jön a kód. :O
Levélben írta, hogy kérést vette, meg várjak. Várok. Meddig?? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#271) XenHai válasza Vladi (#270) üzenetére


XenHai
senior tag

(#272) gothic20 válasza Vladi (#270) üzenetére


gothic20
aktív tag

Szia
Ha nagyon ki akarod próbálni akkor javaslom a ruszki verziót az open beta. Egyből kapsz kódot és átlag 30-ezren vannak fent mindig. Elsőre én is azt próbáltam ki mert nem sikerült kódot szereznem az angol verzióhoz.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#273) belaazallat válasza Eagle16 (#269) üzenetére


belaazallat
addikt

Köszi!

Már meg van minden. Csak a Hummel-ra és a két prototípusra kell még XP.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#274) Allien válasza KoborloHun (#263) üzenetére


Allien
veterán

Bocsi, tudatlan vagyok. Miért jobb a kisebb kaliber? :B Eddig mindig a nagyobbra hajtottam. :K :B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#275) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Eddigi legjobb köröm:

IS-4

2022 Expreience
72039 Credit

Battlehero: Sniper ,Steelwall, Defender

Állat volt :DDD

Victory!
Battle: Ensk 2010. szeptember 14. 23:51:51
Tank: IS-4
Earned:
2 022 Experience
72 039 Credits

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#276) KoborloHun válasza Allien (#274) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

ne a calibert nézd hanem a penatrationt lehet nagy a lőveg ha nem ütt át semmit .hozzáteszem h anno p3 mal 1 tigrist és 1 jgpantert hátulrul kiszedtem tobábi 5 tankot sebeztem az 50 esel . aki gondolja lvehet barátnak a játékba ugyanez a nevem és az orosz már nem béta hanem elvileg a teljes

[ Szerkesztve ]

(#277) PetAd


PetAd
tag

Reset óta minden T2-es tankot kipróbáltam és a T3-as SPG-ket is, de eddig legjobban az AT-1 jött be. Pontos és nagyot sebez, HE-vel is átüti minden T2es tank frontpáncélját, sokkal jobb mint a Panzerjager 1, látszik hogy oroszok a fejlesztők. SPg-vel viszont nehezebb játszani az új verzióban, Bisonnal is betesz a Tigris II, IS-3-as tankok közé amiket alig tudok megsebezni, de ha sokat sebzek akkor legalább sok zsetont kapok.

(#278) Eagle16 válasza Allien (#274) üzenetére


Eagle16
addikt

Fontos a csőhosszúság is, mert minél hosszabb a cső, annál pontosabb az ágyú és annál nagyobb páncélt üt át, mivel a gránátnak több ideje van felgyorsulni, azaz nagyobb kezdősebességgel hagyja el az ágyút.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#279) Vladi válasza gothic20 (#272) üzenetére


Vladi
nagyúr

Köszi srácok, megjött közben a kód! :DD
De most még napokig nincs időm játszani vele... :O

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#280) Joe-T


Joe-T
tag

Kérdésem lenne! PZ III-hoz gondolkodom a 75mm-es ágyú kifejlesztésén! Megéri-e belefektetni? Azért kérdezem, mert az 50 mm-es ágyú páncélátütő képessége ugyan jobb mint a 75-ösé viszont a 75-ös nagyobbat sebez! A nagyobb sebzésnek mikor van jelentősége?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#281) XenHai válasza Joe-T (#280) üzenetére


XenHai
senior tag

Hiába sebzel nagyot ha nem ütöd át a páncélját mert le pattan a löveg!
Akkor van jelentősége ha az alattad lévő gyengébb tankokra vadászol vele!

[ Szerkesztve ]

(#282) Joe-T válasza XenHai (#281) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm a választ! Azt hiszem maradok inkább az 50-es lövegnél!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#283) Joe-T válasza Joe-T (#282) üzenetére


Joe-T
tag

Automata célzást hogyan tudok kikapcsolni? Ha automata célzással rámegyek egy komolyabb tankra, akkor mindig a közepét lövi, ilyen esetben szeretném kikapcsolni az autocélzást, hogy manuális célzással mozgásképtelenné tegyem az ellenfelet!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#284) kerlac válasza Joe-T (#283) üzenetére


kerlac
senior tag

leveszed a tankról a célkeresztet és jobb gombot nyomsz, akkor abbahagyja az auto célzást.

(#285) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Előfordult már veletek, hogy más által kilőtt tankért kapott vki pontot?

Szitu: 2 Király Tigrincs meg én (VK3601H 75mm L70-es ágyú) lövöldöztünk egy IS-3-ra. És állítólag én lőttem ki, legalábbis a játék végén nekem írta/adta meg. Holott én csak szemből a lánctalpra lőttem 2-szer, meg egyszer az oldalába. Az utolsó lövésem után még volt 1% élete az IS-3nak. 5mp múlva felrobbant a tank. Az egyik Tigrincs lőtt, mielőtt robbant volna az IS.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#286) Eagle16 válasza belaazallat (#285) üzenetére


Eagle16
addikt

Lehet hogy az utolsó lövésed miatt kigyulladt.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#287) belaazallat válasza Eagle16 (#286) üzenetére


belaazallat
addikt

Nem láttam, hogy égett volna. Meg az egyik Tigrincs robbanás előtt rálőtt. Nem azért írom, mert baj, sőt...

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#288) Hasek válasza belaazallat (#285) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nekem olyan fordult elő párszor, hogy meglőttem valakit(meg is sebeztem), de a végén nem adta meg a sebzettek kategóriában. Csak azért jegyeztem meg, mert akkoriban a gyengus BT7-tel esélyem sem volt a Tigrisekkel, IS-kel, KV-kal, T44-kel szemben, így csak a sebzettektől vártam egy kis xp-t.

Üdv. H

(#289) belaazallat válasza Hasek (#288) üzenetére


belaazallat
addikt

Asszem a lag zavar be. Ma többször is keresztül mentem egy házon, anélkül, hogy leromboltam volna.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#290) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Újabb Király kör:

 Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun
 Victory!
Battle: Karelia 2010. szeptember 17. 23:53:28
Tank: IS-4
Earned:
2 226 Experience
71 929 Credits

10 Tankot lőttem :DDD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#291) belaazallat válasza Kucsek (#290) üzenetére


belaazallat
addikt

Azzal a döggel nem nehéz.

Én PIV-gyel, meg VK3601H-val szoktam 1065-öt elérni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#292) Hasek válasza Kucsek (#290) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Nekem a max az 6 tank volt egy jobb körömben a BT2-vel. Majdnem 7 lett... kb 1 tizedmásodpercen múlott, vagyis azon, hogy Ő lőtt előbb. Ezzel nyerték meg a küzdelmet is, mert hogy már csak Én, meg a 7-ik jelöltem volt életben - ekkor kaptam meg a Defenser-t. Azóta jött még Sniper, meg egy Invader.

Az igazi szenvedésem a BT7-tel volt, azt nagyon szidtam. Aztán a A20 már nem okozott különösebb csalódást, mert bár csak egy kicsivel, de szerencsére jobb volt a BT7-nél.

Most talán a T34 már jó lesz, csak még bele kell rázódnom, meg ki kell fejlesztenem a legjobb taktikát.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#293) Kucsek válasza belaazallat (#291) üzenetére


Kucsek
aktív tag

PZIV nekem is volt nullázás előtt.Szerettem jó kis járgány volt tudtam vele meglepetést okozni :DDD
Csak aztán rámentem a Tigrisre a (VK-t kihagytam) és csalódtam a cicusban.Minden ki volt húzva rajta de sajnos nem reális a teljesítménye a játékban .Sérülékeny volt a lánc ammo rack problémák :F :W .Ezért mentem orosz vonalra pedig a cicus jobban bejött volna de már megbarátkoztam ezekkel a csótány kinézetű IS-kel bár IS 3 al kezdtem rögtön nullázás után.Szerencsére ki tudtam hagyni a KV-t meg többi lassú csigát :DD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#294) gothic20


gothic20
aktív tag

Ti milyen kiegészítőt javasoltok Pz IV-hez. Melyiket van értelme megvenni, melyik lehet hasznos?

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#295) KoborloHun válasza Kucsek (#293) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

mázlista én most próbáltam volna is ig vinni de a kv anyira szar h felidegesitet 1 stug és át mentem német td re mos jgp4-el tolom az első csatában az is3 , 5 lővése lepatant rólam szemből 5 méteren belülről[L:/dl/upc/2010-09/19/283722_tp3wyeuj7jvy5nkw_shot_015.jpg](IMG:/dl/upc/2010-09/19/283722_tp3wyeuj7jvy5nkw_shot_015.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

[ Szerkesztve ]

(#296) Eagle16 válasza gothic20 (#294) üzenetére


Eagle16
addikt

Én az improved ventillation-t és a toolbox-ot tenném rá.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#297) XenHai válasza KoborloHun (#295) üzenetére


XenHai
senior tag

Mázlista!

(#298) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziasztok, tudom lemaradtam erről a bomba játékról, de honnét tudom letölteni? Van már javitása is, szeretnék én is csatlakozni!!! Ingyenesen letölthető! Köszi a válaszokat.

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#299) KoborloHun válasza JONAS77 (#298) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

béta kulcs itt még van betakulcs játék

[ Szerkesztve ]

(#300) KoborloHun válasza KoborloHun (#299) üzenetére


KoborloHun
csendes tag

nem jo a link elirtam bocsi ez a jo betakulcs itt még van kulcs 77 db

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.