Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) frame>24 válasza grunge (#750) üzenetére


frame>24
addikt

Van benne valami, mert én hasonlóan vagyok pl. a JagdPanzer IV-nél, a (rövid) 88-as ágyú nagyobbat sebez, ám többször pattan le, és vacillálok, hogy jobb-e ez nekem.

Más:
miért, kérdem MIÉRT nincs valami nagy source-center, ahol az összes tank fejlesztési fáját (research tree) le lehet kérni???! :W :O
Próbáltam rákeresni neten, de helyette ezt találtam:
--->click m :Y

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#752) emre válasza frame>24 (#751) üzenetére


emre
veterán

kurvajó az a kép :C
elképzelem a terepet, amibe beilleszkedik ez a gép :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#753) Joe-T válasza frame>24 (#751) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de nekem a 88-as ágyú bejött! Most VK3601-el tolom és meg vagyok elégedve a teljesítményével! Már csak a legerősebb motor hiányzik belöle, de azt hiszem, hogy az XP-ket inkább a Tigrisre gyűjtögetem!
Eddig úgy voltam a kisebb kaliberű lövegekkel, hogyha megláttam ellenfélként egy Tigris II-őt vagy IS-t akkor nem nagyon bocsájtkoztam velük harcba, mert biztos volt, hogy alul maradok. Mióta megvan a 88-as azóta csak egy van emi igazán meg meg tud fogni és nem is szívesen akaszkodom össze vele az a Ferdinánd rohamlöveg! Útálom őket mint a sz@rt, ha ellenem vannak! A KV-ket nagyon szeretem, mert nem annyira ellenfelek a T34-85-ők meg az igazán jó célpontok! De a legideálisabb célpontok a M3 Lee-k!
Én több esetben nem hagyatkozom az autómata célzásra, hanem inkább én vezetem célra a löveget és, ha van rá lehetőség akkor inkább azokat a részeket célzom amik nagyon fájnak az ellenfélnek! Torony és a harckocsitest találkozása (a toronyforgató mechanikát elég jól haza lehet vágni) majd egy lövés a lánctalpra és az ellenfél meg is bénult! Érdemes még a löveget is célozni (főleg amikor rám fordult az ellenfél), mert egy jó lövéssel kiiktatható a löveg!
Ha oldalt áll nekem a célpont, akkor pedig érdemes a tornyot oldalba lőni, mert ott elég szépen sebződik és szinte soha nem pattan le a lövedék!

Bocs, ha egy kicsit hosszú voltam!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#754) emre


emre
veterán

akarok egy ilyent :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#755) kerlac válasza Joe-T (#753) üzenetére


kerlac
senior tag

javaslatom, tapasztalatom:

Én is ahogy összegyűlt az elegendő xp a Tigris kifejlesztésére, megvettem, majd felváltva toltam a VK-val, a motort a VK-vel gyúrtam ki, míg a Tigrisel a löveget és egyebeket húztam, mert a VK fejlesztései kezdetben azonosak a Tigrisével és amit csak lehet VK-val hoztam ki. Most a Tigrissel a KT-re gyúrok, míg a többivel xp-re, hogy átváltsam free xp-re!

(#756) Joe-T válasza kerlac (#755) üzenetére


Joe-T
tag

Én, hogy spóroljak a zsozsesszal a régi tankokról le szoktam mindent szerelni és átteszem az új szerzeményre! A Tigrisnél lehet másképp kell eljárnom, mert már hallottam, hogy elég borsos fenntartani!
Érdemes lenne most befektetnem a VK 750 lovas motorjára? A Tigris XP értékének a felébe kerül a legerősebb motor, de ezt a Tigrisbe is be lehet mókolni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#757) csaabz válasza emre (#748) üzenetére


csaabz
őstag

Erdemes beszerezned vmi rendes VGA-t, mert szerintem csak akadas nelkul lehet vele normalisan jatszani.
Arrol nem is beszelve, hogy szukseges a texturak magasra allitasa, hogy lass is valamit...
:R

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#758) kerlac válasza Joe-T (#756) üzenetére


kerlac
senior tag

Én inkább előbb kifejlesztettem a Tigrist, de ahogy megvettem, az egész legénységet felhúztam aranyból 100%-osra és még így is vannak hatalmas negatív csatáim, szóval nem az a bankautomata a macsek...értem ezt úgy is, ha kb ugyanolyan sikerrel szerepelek, mint mondjuk egy Hummellel, akkor is kb fele annyi creditet és xp-t kapok. Múltkor Hummellel 63ezer creditet és 1600 xp-t kaptam egy sikeres meccs után. Hasonló meccs után Tigrissel 38ezer credit és 1100 xp volt az eredmény. Biztos van vmi metodika rá, de furi volt.

Tehát 2 közül választhatsz: előbb maxon a VK és utána Tigris, de akkor abban is rögtön nagyobb és erősebb cuccokkal indulsz vagy párhuzamosan tolod. Én az utóbbira voksolok, mert amíg az egyik "in battle" van tolod a másikkal.

[ Szerkesztve ]

(#759) emre válasza csaabz (#757) üzenetére


emre
veterán

Kösz, de van, 5770CF elég jó? :DDD
Csak szerettem volna a gyengébbik gépemre is feltenni ezért érdeklődtem. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#760) Joe-T válasza kerlac (#758) üzenetére


Joe-T
tag

A VK már most majdnem maxon van, már csak a legerősebb motor hiányzik belöle! Most 30000 xp környékén járok. A VK legerősebb motorja 23000 xp a Tigris kifejlesztése 45000. Én úgy gondoltam, hogy a legerősebb motort majd kifejlesztem a Tigrissel és most rámegyek még a maradék 15000 xp elérésére!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#761) kerlac válasza Joe-T (#760) üzenetére


kerlac
senior tag

Nem jó. Mert a tigrisnél még két motort tudsz kifejleszteni, egyenként sok ezer xp-ért. Azaz, ami VK-nál a max motor, a Tigrsinél az csak a kövi lépcső. És a Tigrisnél még kelleni fog az xp a lövegre, lánctalpra stb-re is... Tehát, szerintem: vedd meg a Tigát, majd nyomd a VK-t is tovább, azon a motort, míg a Tigrisen minden mást fejlessz, majd a legerősebb motort is úgyis Tigrissel tudod csak kihúzni. Teccik érteni? a vízbül veszi ki a zoxigént. :DD

(#762) grunge válasza frame>24 (#751) üzenetére


grunge
addikt

sebzést leszámitva mindenben jobb az L70. egyelöre visszaállok erre.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#763) grunge válasza frame>24 (#751) üzenetére


grunge
addikt

sorry, kétszer :(

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#764) Joe-T válasza kerlac (#761) üzenetére


Joe-T
tag

Köszönöm a tanácsot imigyen fogok cselekedni! :R

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#765) ALEX131


ALEX131
csendes tag

Na ezt meg kell osztanom mert ha nem írom ki magamból akkor felrobbanok....

Mi:
VK45
Tiger II
Tiger
Tiger
IS
KV
Hummel
SU8

Enemy:
Tiger II
Tiger II
Tiger
Tiger
IS
IS
KV
Hummel x2

Láthatóan fölényben voltunk papíron...... a vége az lett, hogy az ellenfél tankjainak fele életben maradt. A vadonat új Tigrincsemmel voltam, esélyem nem volt sebezni!!! Vagy is láncokat szedtem le 3 esetben de damage veszteséget nem okoztam! Miért lehet ez? :F
Régebben már volt pár írás arról, hogy valamiféle kompenzáció lehet a szerveren ha valamelyik csapat erősebb lenne papíron.... 18 lövést adtam le, abból 6 talált ellenfelet, miközben általában 75 és 100% között van a találati arányom. A társaim úgy estek el, hogy sebezni nem nagyon tudták az ellent de ők maguk pillanatok alatt elestek. Átjött 1 enemy Tiger II a mi oldalunkra, 4en lőttük vagy másfél percen át mire ki tudtuk szedni, pedig a tűzerőnkre nem lehetett panasz mert VK45, Tiger II és 2 Tiger lőtte szerencsétlent.
Nagyon nem értem a fejlesztőket, ha 1szer papíron le van írva minden tanknak a tulajdonsága akkor miért variálnak bele a szervereken keresztül??? Miért tudja 1 Szoviet 100mm-es /D10T/ löveg a Jagdtiger 250mm-es páncélját átütni szemtől szembe? Miközben annak a lövegnek az átlagos Penje 175... meg sorolhatnám az ilyen érdekességeket. Gondolom azok akik régebben is Hummeleztek azok pislogtak párat amikor a 2vel ezelötti patch után a Hummeljük elkezdett félrehordani és jóval kisebbeket sebezni mint addig. :((( Ez nem csak az én észrevételem, több társam is Hummelezik és ők is ugyan ezt tapasztalják.
Tudom, hogy Orosz fejlesztőktől ne várjunk történelmi hitelességet, de ilyen erőteljes túlzások.... Megkaptam Rebel85 cimborám accját, hogy próbálgassam a nehéz tankjait.
Hihetetlen, hogy mennyivel 1szerübb játszani az ISekkel, könnyedén lehet körönként 3-4-5 fraget szerezni.
Ha lenne másik élvezhető tankos játék akkor tutira elhagynám ezt a WoT-ot
Na megyek vissza harcolgatni a cicával, 1x talán elérem a Tiger II-t :D

[ Szerkesztve ]

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#766) Eagle16 válasza ALEX131 (#765) üzenetére


Eagle16
addikt

A JT páncélja nem mindenhol 250mm...az ágyú körüli rész annyi, a döntött rész 150mm, az alatt meg még annyi se talán. Én 248mm-es pen.-el rendelkező ágyúval lőttem már át a 250mm-es részt, egyszerűen azért mert van egy +-25%.-os változó, szóval a 100mm-es D10T átüthet akár ~200mm fölötti páncélt is...ha meg HE-vel lő, akkor bárhonnan sebez bármi, meg még lyukat is üt a páncélon, pedig nem kéne...

A Hummel-es dolgot én is észrevettem.

Még az amerikai tankokkal is könnyebb kilőni valamit, mivel a német 88-asnak nagyon kicsi a sebzése...de még a 105-ös is elmarad kicsivel a másik két nemzet 105-ösének sebzésétől.
A pontosságot meg a hajunkra lehet kenni, mivel a legtöbb csata 100m-en belül zajlik.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#767) belaazallat válasza Eagle16 (#766) üzenetére


belaazallat
addikt

Szerintem számít a becsapódási szög is. Féloldalasan, talajjal szöget zárva be(nem vízszintesen) álltam meg a T-43-mal. Egy Király Tigris 250m-ről rám lőtt, de nem tudott megsebezni. 2 szer lőtt, mind kettő lecsúszott. Természetesen egy arty lőtt ki, és vesztettünk.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#768) KBjunior


KBjunior
tag

Szép estét hölgyek urak!

NEm tudom, hogy valaki szokott e használni Xfire-t tankozás közben?
Én szoktam és észrevettem egy olyan dolgot, hogy ha fut az Xfire akkor a SHIFT billentyü nem müködik. Illetve, nagy betüt tudok írni vele chaten, de mikor tüzérrel akarok nézetet válltani nem müködik. :( Valakinek valami ötlete, hogy mit csináljak? Természetesen azon kívül, hogy kapcsoljam ki az X-et. :D

http://youtube.com/KBjuni0r

(#769) ALEX131 válasza KBjunior (#768) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Sajnos ezt a problémát már többen észrevették :) eddig xfire kikapcsolásával lehetett orvosolni eme problémát :) De csak az új patch óta van ez a probléma, azóta az Xfire is felismeri a játékot.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#770) csaabz válasza ALEX131 (#765) üzenetére


csaabz
őstag

Igen, az IS-ek, sajnos sokkal erősebbek a német heavy tankoknál...
Szinte már csalás.
:(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#771) csaabz válasza Joe-T (#764) üzenetére


csaabz
őstag

Ha kifejleszted a Tigrishez a legerősebb motort, akkor azt már nem kell a Tigris 2-nél, mert ugyanazt fogja használni.
De egyébként is szüksége van a tigrisnek az utolsó motorra, nélküle nagyon lomha.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#772) emre


emre
veterán

Tegnap végre sikerült elkezdenem, de ezzel a három szecskavágóval amit kezdésnek ad a game nem egyszerű. Egy kisebb domb is akadályt jelent, meg győztem a fákat kerülgetni.

Ha két fajta skulót viszek magammal, hogy tudok lőszertípust választani? :B

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#773) XenHai válasza ALEX131 (#765) üzenetére


XenHai
senior tag

Ne fűzz hozzá sok reményt én vissza sírom a tigrist!
Boldog boldogtalan ki lövi az agyúját..
is 3 szinte csak oldalról lövöm át..
t 32 est ne is említsük.......

(#774) kerlac válasza emre (#772) üzenetére


kerlac
senior tag

1-2-3 stb numerikus gombokkal, kétszer kell leütni és akkotr arra vált (1-es sima lőszer, 2-es az arany lőszer 3-as a HE stb). De arra figyelje, hogy ha töltve van és átváltasz, akkor újratöltés.

(#775) emre válasza kerlac (#774) üzenetére


emre
veterán

Köszi :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#776) Joe-T válasza csaabz (#771) üzenetére


Joe-T
tag

Sajnos még nincs meg a Tigris, de dógozom rajta! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#777) Joe-T válasza ALEX131 (#765) üzenetére


Joe-T
tag

Ez a szerver oldali belenyúlás szerintem tuti, hogy megvan! Tegnap nekem is volt olyan két kör ahol papíron jóval combosabbak voltunk még egy IS-7-et is beosztott hozzánk a gép és úgy buktuk a kört, hogy nem szétszéledt a társaság kezdésnél, hanem három csapatra oszlott és úgy taktikáztunk! Ahogy megláttam, hogy egy IS-7 van hozzánk beosztva és az ellennek a legerősebb tankja egy Ferdinand volt biztosra vettem, hogy legyaluljuk az ellenfelet,de biztos, hogy valami belenyúlás volt, mert az IS-t úgy kiszedték néhány lövésből mintha konzervdoboz lett volna! Engem is 100%-ról egy lövéssel szedtek ki pedig a VK3601 nem a pléhdobozok közé tartozik!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#778) KBjunior válasza Joe-T (#777) üzenetére


KBjunior
tag

Én ezen már meg sem lepődök. De mondjuk engem nem zavar. :D Sok szor volt olyan amikor nálunk voltak az erősebbek akkor nem taktikáztak az emberek csak mentek előre agyatlanul. Igen, persze hogy lehetnek kivételek mint írtad van is, de hát ez van. Vagy mekszokod vagy nem játszol mást nagyon nem tudsz tenni, mert hiába mennél panaszkodni a játék fórumán kb le sem fogják csinálni. :S

Multkor néztem egy Facebook-os videót ahol valami orosz WoT rendezvény volt. Hát nem tudom, nekem olyan unszimpatikus volt egy kicsit, bár lehet csak én vagyok ezzel így. :(

Valakinek volt SU-100-asa??? Milyen löveget érdemes felrakni???

http://youtube.com/KBjuni0r

(#779) grunge válasza csaabz (#770) üzenetére


grunge
addikt

Az. meg az is vicces hogy a sime 88as richitg akkor pattan le a t34-esről is, ha már 90-95%-át leszedtem a hp-jának. akkor szokott jönni a lol arty. ebben a formában kissé illúzióromboló az spg-k tevékenysége is.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#780) kerlac válasza grunge (#779) üzenetére


kerlac
senior tag

Nagyobb arty-val (Hummel és társai) nem éri meg pár %-os tankra lőni, csak ha egyedül van és felé tart, azaz nincs ki kiszedje, mert egy lőszer többe kerül mint amennyit kap a találatért, de ugye itt jön be a sok látszat ember, hogy lesz egy plussz killje és mekkora császár.... pedig nem, mivel nem a kill, hanem az okozott sebzés számít.....

és kontra: amikor artyzok és már 5-8 legnagyobb tankba (KT, T, Ferdi, IS-3-7) lőttem bele és sokat sebeztém, de ugye ennek köszönhetően egy db killem sincs,majd vmelyik csapattárs beszól, hogy noob arty. hát az anyádat, mivel ha nem sebzek beléjük, már rég kinyúvasztották volna és a játék végén több xp-t és creditet kapok, mintha 5-7 killel fejezném be.... ;]

(#781) KBjunior válasza kerlac (#780) üzenetére


KBjunior
tag

Te szoktál foglalkozni a chat-el? :)
Én konkrétan letojom hogy mit mondanak. Én mikor spgzek mindenre lövök, habár a su-8as ba nem annyira drága a lőszer.

http://youtube.com/KBjuni0r

(#782) kerlac válasza KBjunior (#781) üzenetére


kerlac
senior tag

Igen, szoktam, mert sokszor van értelems HSZ is, főleg ha arty-zok, figyelem, hogy ki kér támogatást, mert nem noob arty-ként ez a lényeg. már mentettem meg csapattársat és védelemre is akkor számíthatok, ha hasznos vagyok :-)

(#783) belaazallat válasza kerlac (#782) üzenetére


belaazallat
addikt

Tegnap egy M37 olyat alkotott. Az ellen fél csapatát úgy leamortizálta, hogy alig volt valaki 20% felett.
Másik eset, szembetaláltam magam egy IS-3 KT kombóval, csak bejelöltem a helyet, 20mp múlva csak a roncsuk volt ott. 1 lövés és felrobbant a KT, IS-be meg én eresztettem kettőt, az arty meg befejezte. 60%-on mehettem tovább.

Szóval szakértő kezekben minden jármű hatékony. Sajna kevés jut a "mi oldalunkon" az ilyenből. ;)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#784) kerlac válasza belaazallat (#783) üzenetére


kerlac
senior tag

És sokszor nem találkoznak az elvárások sem, ha beírják, hogy keresd az elen arty és lődd ki másik meg beírja, hogy fedezz, haramdik meg beikszel egy IS-3-at...és vagyok egyedül arty. na most akkor kinek tegyek jót? plána ha még éppen menekülök az ellen scout elől... :O

(#785) Terrorista válasza kerlac (#784) üzenetére


Terrorista
senior tag

Igen neha elvarjak, hogy mentsd meg a segguket, de az artyk seggere ki vigyaz? Hummellel parszor iktattak ki ugy, hogy az ellen scoutjai (akikre mellesleg senki nem figyelt/lott) siman lezergeltek.

En azt mondom 10-12 fos platoonokban kell lenni es mumble/ventrilon dumalva osszejatszani. Mint egy rendes klan, boncsanat: raj. :)

Mas: Artyval a celzast (aim) neha nem ertem. Ha valamit becelzok es megvarom mig a becsapodas kore a legkisebb lesz, majd valamicsket arrebb mozditom, akkor miert kell megint annyit varni mig kicsi lesz a kor? Mint mikor a palya egyik vegebol a masikba celoznek.

[ Szerkesztve ]

(#786) ALEX131 válasza Terrorista (#785) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Ha a jármű megmozdul akkor kell újra bemérni, minden artynak van 1 lövegmozgási szöge - ezt láthatod is balra lent. Ha eléri a mozgási szög határát akkor már a jármű is megmozdul és onnantól újra kell kezdeni a bemérést.

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#787) belaazallat válasza kerlac (#784) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekünk együtt kéne játszanunk. Volt hogy t-34-gyel saját magam fogtam fel két lövést, amit az arty-nak szántak, hálából az arty "kilőtt"(elvétette a célt és engem talált el).

Legtöbb pályán maradok az arty-k mellett 5percig védeni, gyakorlom a kis A-20, Leopard-okon a célzást. Volt olyan köröm 4-ből 4-et én szedtem ki, mindre csak 1-1 lövést adtam le a KT-ből.

Mióta felraktam a KT-mre a Vertical stabilizer MK2-t és a töltésgyorsítót a 88-asra azóta ritkán van negatív mérlegem. Kivételesen csak akkor, ha az ellen arty-ja egyből kilő.

A sebességét kellene az eredetire megnövelni: Wiki szerint 41km/óra volt a sebessége műúton, nem 28.
Speed Maximum, road: 41.5 km/h (25.8 mph)
Sustained, road: 38 km/h (24 mph)
Cross country: 15 to 20 km/h (9.3 to 12 mph)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#788) emre válasza kerlac (#784) üzenetére


emre
veterán

kihagytad az attack-ot, és a folow me-t :N :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#789) belaazallat válasza belaazallat (#787) üzenetére


belaazallat
addikt

Elkiabáltam! :W

2 T29 jött szembe, 8db hatástalan találat. Csak testre és lánctalpra céloztam...

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#790) emre


emre
veterán

azért van amikor megy a cheat, egyedül maradtam, beírom: egy kis segítség pls
válasz: run!!!
másik: foglalom a területet, kapom a helpet, hogy maradjak jönnek, közben szétlövik a lánctalpamat, közlöm hogy nem is tudnék elmenni, válasz jó stratégia :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#791) csaabz


csaabz
őstag

A chat óriási poén tud lenni.
Múltkor beírtam a csata közben, hogy elmegyek wc-re és addig senki nem lőhet senkire...
Jöttek az agyatlan válaszok... :D
Persze az osztás is megy rendesen, főleg ha valaki bénázik.

A Tigris II-m lassan teljes upgraddel rendelkezik. Még majd jön hozzá az újratöltés gyorsító meg a javítás gyorsító cucc.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#792) emre


emre
veterán

faxomba az egésszel... :O

Nagy nehezen addig toltam a PzKpfw-II-essel, hogy sikerült továbblépnem.
Nézegettem mit érdemes német vonalon, nekem a PzKpfw II hiuz jött be. Azt már megszoktam hogy alap felszereltséggel közlekedni sem nagyon lehet a harcjárművel, de csatázni egyáltalán.
De egyből olyanok közé tesz be, hogy ha a kezdés után egyből menekülnék akkor sem lenne esélyem. :W 82k volt adhatom el 40-ért. :(

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#793) Ghostface válasza emre (#792) üzenetére


Ghostface
senior tag

Ez szinte minden tankkal így lesz. Kezdetben semmit nem tudsz csinálni csak ha fejleszted. Ha most feladod nincs is értelme tovább folytatnod.

PSN: Nifty_Ghostface

(#794) emre válasza Ghostface (#793) üzenetére


emre
veterán

Értem én de mi a rossebet kezdjek a T1 heavy, Hetzer, PzKpfw 3-4, KV tankokkal?

Na most próbaképp elindítottam, és most már kicsit jobb a helyzet. :K
De az alaplapi vga-n toltam kicsit. Csak kevésszer hülyéztek le, de hát max 10fps-el ez van. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#795) belaazallat válasza emre (#794) üzenetére


belaazallat
addikt

Rakd át az egyik 5770-t!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#796) emre válasza belaazallat (#795) üzenetére


emre
veterán

Nem az a fő probléma :N
De megfordult a fejemben :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#797) kerlac válasza emre (#796) üzenetére


kerlac
senior tag

A Luchs és az A20 és a Leopard Scout tankok, vagyis a játék felderítő tanknak veszi őket, így 90%-ban nagyon nagyok közé fog betenni. Akkor használd ha szeretsz scout-olni, ha nem, akkor más ágra menj... De szegény PIII-at is annak veszi sokszor sajnos...

Tehát: ha ezekkel játszol és nagyok közé kerülsz: semmi harc, rohanj előre és deríts fel minél több ellent, ha tudod, lőjj ki arty-t, de NE állj meg. rohanj fuss rohanj és a végén ugyanúgy dől az xp...

[ Szerkesztve ]

(#798) emre válasza kerlac (#797) üzenetére


emre
veterán

értem én, de akkor miért nem megy jobban 20km/h nál :F
mindenki letolt az útról :DDD

Más:
Azt esetleg tudja valaki, hogy a kisebb tankokon felhalmozódott convert experience pontjaimat valami másba át tudom-e pakolni?

Mert ha nem lehet, akkkor nem érdemes a régi fullosra fejlesztett tankokkal mennem.
A hiúzzal még egy hétig hülyére lövetem magam, majd meglássuk. Ha nem jön be a dolog visszamegyek a ruszki vonalra. Igaz a PZ2-essel is egy napomba került mire túléltem egy csatát

Bár még csak a héten kezdtem el, nem kellene türelmetlenkednem.
De a nagy tankos játék szerintem értelmét veszti a kis pályák miatt. A kis szecskavágókkal szaporázni kellet ha oda akartam jutni valahova. A nagyok meg átlövik a térképet. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#799) kerlac válasza emre (#798) üzenetére


kerlac
senior tag

Ha kimaxoltál egy tankot, akkor 2 lehetőséged van az xp-vel:
1. Beikszeled a rublikát a convert alatt és onnantól az öszes xp-t a legénységed kapja, azaz ők fejlődnek belőle, ami szintén fontos, mert egy 50 és egy 100%-os legénység között nagy a különbség, azaz nagy tankoknál érdemes rögtön min 75%-osra feltolni a srácokat, míg pl Tigrisnél én rögvest 1000 arany és maxra húztam őket. ugye akkor kapnak egy plussz skill-t is.

2. Ha nem akarod a legénységre, akkor ugyanúgy gyűjtöd az xp-t, majd aranyért átkonvertálod free xp-re, amiből bármit fejleszthetsz. kezdetben ez lényegtelen, de én most gyűjtök a Királytigrisre, úgy hogy 8 tankkal és artyval tolom, és mindent váltok át free-re mert csak Tigrissel sosem szedem össze a 85000 xp-t a KT kifejlesztéséhez.

Egyébként a mai napig talán többet megyek a P38 és PIV-emmel mint a Tigrisemmel.. a bokorban ücsörgős játék nem az én stílusom, Tigrissel meg ha előre rongyolok, jönnek a mínuszos csaták...

(#800) emre válasza kerlac (#799) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R
még tanulnom kell :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.