Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1851) marked one94


marked one94
őstag

Na én rájöttem hogy ha zenét hallgatok közbe akkor sokal jobban megy a játék.

[link]
[link]

Azt hittem túl se fogom élni, pedig a Mausal farkas szemet néztem :)

You'll Never Walk Alone

(#1852) vhw válasza BoogeyM@n. (#1850) üzenetére


vhw
addikt

Ma egyetlen olyan csata ami után büszkeség töltött el :D

Az utolsó 5 percre már csak 4en maradtunk, két arty meg valami közepes tank. Én a hegy tetőről téptem le a bázishoz hogy mentsem a menthetőt, mire odaértem már csak egy arty maradt, aki előtte minden lőszerét. Ebből a reménytelen helyzetből húztam ki míg az idő lejárt, 3 tankot szedtem le, mert szépen egyesével jöttek a vágóhídra :D közben a kis faházat szétbombázták mellettem az artyk, már csak a megmaradt kis kunyhó mögé tudtam behúzódni mikor a JP méltóztatott előjönni, annyi volt a szerencséje, hogy már kifogytam az AP lőszerből és csak HE maradt, 4szer találtam el így is, szal összetehette a két kezét! :D A többiek nem tudom hol maradhattak... Pedig azzal a biztos tudattal rohantam le a dombról hogy ez egy öngyilkos küldetés lesz, de harcolok amíg csak tudok... :)
Lehet megijedtek mikor egymás után hullott el egy VK3601, utána egy KV-3, majd egy Jagdpanzer IV, és a JP-jüknek is csak az élete csökkent egyre lejjebb ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1853) virkir válasza vhw (#1852) üzenetére


virkir
veterán

Csinálhatnánk platoont 10-1/211-től én T-44-el vagy a VK4502-vel mondjuk ez még lassú mint a csiga, esetleg a KT-el.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1854) grunge válasza BoogeyM@n. (#1831) üzenetére


grunge
addikt

Haha! :)) Kamu egy tank az biztos!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1855) vhw válasza virkir (#1853) üzenetére


vhw
addikt

Ok, 10 után felnézek. Az a baj h nincs creditem a Ferdire, pedig már elérhető... :(

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1856) vhw válasza vhw (#1855) üzenetére


vhw
addikt

Ezt ismeritek? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1857) AMD Power


AMD Power
titán

Ez mekkora! Korban mikor játszódik?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#1858) virkir válasza vhw (#1855) üzenetére


virkir
veterán

Csináltam egy channels-t simán prohardver névvel jelszó nélkül.
Arra nézz rá.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1859) Dyingsoul válasza vhw (#1856) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nah ezen szétröhögtem magam! :D

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1860) grunge válasza vhw (#1856) üzenetére


grunge
addikt

Na jó reggelt! :D Ojjektum! :D

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1861) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

wot-ban németeknek csak ilyen szupertank jár majd↓

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1862) emre


emre
veterán

nekem meg ez hiányzik :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1863) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Mi van most a szerverrel? offline??? lefog járni az egy napos prémiumom! :'(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1864) Dyingsoul válasza BoogeyM@n. (#1861) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az olaszoknak meg ilyen:

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1865) virkir válasza emre (#1862) üzenetére


virkir
veterán

Nekem meg egy korrekt, kiegyensúlyozott, kiszámítható játék kellene.
Az egy dolog, hogy 90%-os HP-val kilő egy azonos tank míg én sebzek rajta 20-30%-ot.
Az hogy a VK4502 105-ös ágyújának egy PzIV-hez kell 3 lövés ám legyen.
Még azt is elfogadom, hogy a bokorban ülő KV3-at nem látom meg csak 50 méteren belülről.
Nade azt amikor 6/3-as állásnál az ellenfél elkezdi foglalni a bázist és 30% körül a mi 6 tankunk is bent van az ő zászlójuk alatt és döntetlenre hoz ki.
Na ez már mindennek a teteje.
vhw-val mentünk tegnap platoon-ban akkor sikerült elkövetni ezt, csak néztünk mind a ketten, hogy mivan.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1866) BoogeyM@n. válasza virkir (#1865) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Sajnos nem elég okos emberek csinálták a játékot vagy nem ismerik a Taken Hold-ot

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1867) emre válasza virkir (#1865) üzenetére


emre
veterán

Én már kezdem megszokni ezeket.
Tegnap Bélával meg az ISU-152-vel, (152-as BL10 löveg) mentem szakaszban, előtte meg hadosztály, vagy mi rossebbe toltuk.
És volt olyan hogy a KT 1 lövés -50%, Maus 20-30%-ról (már nem emlékszek) 1 lövéssel kilőttem, IS-3 egy lövés -40-50%, KV-KV3 1 lövés kill. Aztán volt olyan hogy a játék végén néztem 10 lövésből 8 találat, és egy azaz 1db tankot sebeztem. Pedig ott is lőttem két IS3-ra, meg két KT-t, meg egy 4502-est leamortizáltam. Nekem a PZ IV ha jól sikerül egy lövés, de a vk sorozatot hiába lövöm szemből, alig sebez. Bélát az egyik meccs végén együttes találattal lőtték ki, és az Ő lövését már nem számolta bele, de amire leadta az megpusztult.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1868) vhw válasza virkir (#1865) üzenetére


vhw
addikt

Nemhogy döntetlenre, nekünk kb 97%nál állt meg az óra, szal buktuk is... :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1869) GrooveHero válasza virkir (#1865) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hali!
Figyu, ha 14-0-ra álltok, és lejár az idő, akkor is döntetlen, nem nézi, hogy ki lőtt ki többet, ez már október óta így van, mióta én jáccom.
Azelőtt nem tudom hogy volt.

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1870) virkir válasza GrooveHero (#1869) üzenetére


virkir
veterán

Nem figyeltél.
Nem az idő járt le hanem a foglalást számolta nekik gyorsabban, kevesebb emberre.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1871) GrooveHero válasza virkir (#1870) üzenetére


GrooveHero
addikt

hja értem. Akkó viszont nem szóltam :)

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1872) grunge válasza BoogeyM@n. (#1861) üzenetére


grunge
addikt

Jézusom, ezen könnyesre röhögtem magam! Hatalmas :D:D:D szegény csacsi az arcába kapja a cuccot ha elsül az az ököl :D:D

(#1862) emre: bizony jo is az:D CoH-ban is eléggé használható dolog!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1873) virkir


virkir
veterán

Na ma megint nyitva a sárgaház.

Egyik hülye beáll, hogy a többi ne férjen oda, erre naná, hogy engem lő ki az arty mikor ki húzódtam a hegy takarásából.

A-20 kempel a KT-el meg az IS-el

Komolyan el megy a kedvem az egésztől az ilyen napokon amikor 1 óra játék után éppen csak nullás vagyok prémiummal a hülyék miatt. :W

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1874) _seth_


_seth_
veterán

Véget ért a premiumom így már 2 óra alatt 100e creditet buktam :( Holnap már újra lesz prémium :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1875) Joe-T válasza virkir (#1865) üzenetére


Joe-T
tag

Én már az ilyeneket fel sem veszem csak jókat szoktam kuncogni a játék balf@szságán! Már az első két kör alapján meg lehet állapítani, hogy az ember aznap a szopóágat bővíti vagy a nyerő csapatban játszik! Csak rá kell nézni a stat-ra és látszik, hogy senkinek nincs kiemelkedő eredménye, mert a program mindig kézben tartja nehogymár kiugorj az átlagból! Lehet bármilyen vasad főként szerencse kérdése az egész, hogy hova kerülsz!
Nagyon bugzik még ez a program és lehetne mit reszelgetni rajta, de sajnos más tankos progi nincs így be kell érni ezzel!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1876) _seth_ válasza Joe-T (#1875) üzenetére


_seth_
veterán

Én úgy döntöttem, hogy ráállok a T54-re... hiába van KT-m, T29-em, KV3-am, jön egy T54 és lealázza a fél mezőnyt közben meg hiába lövök rá olyan lapos, hogy eltalálni is nehéz de ő sebez rengeteget így nincs mit tenni most éppen A20-as csúcs tankkal nyomulok... :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1877) BoogeyM@n. válasza Joe-T (#1875) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ez valahogy tényleg így történik van mikor szépen betalál olyan százalékokkal a játék hogy csak nézek ezt én lőttem pl:IS3 -30% IS7 -18% ráadás szemből :DD van amikor meg kilőhetetlen a másik csapat mert 2x annyi kell bele és érdekesen fogynak a százalékok
de van olyan is mikor rendes a játék mert f2f-ben ugyanannyi pattan le rólam mint az ellenfelemnek olyan helyekről hogy csak nevetek pl IS segge.
Jobb statot csak platoon-ozással vagy tank company-val lehet csinálni bár a platoon-hoz még mindig szerencse is kell.

nézzétek meg ezt a statot 71%:natural_killer_cell

Steh: azért ne nagyon éld bele magad a mause-os csatákban ha a kezelője jól játszik simán lenyom f2f-ben is bár tegnap konkrétan 3t54 meg egy IS7-et evett meg.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1878) Joe-T válasza _seth_ (#1876) üzenetére


Joe-T
tag

Én is KT-vel próbálkozom, de szánalmasan gyenge! Őszintén mondom, hogy egy Tigris I-et ha megtanulsz jól kezelni az már sokkal jobb mint a KT! Ritka szerintem az olyan amikor egy IS7-et úgy lősz ki Tigrissel, hogy folyamatosan körbekocsikázod! De azzal a bazi nagy KT-vel ilyenre esélyed sincs!
Múltkor az egyik pályán volt, hogy közepes és nehéz tankok közé a program betett egy loltraktort! Egyből mentek is az üzenetek, hogy védjük be a trakeszt és próbáljuk meg bejuttatni az ellenfél bázisára! Sikerült az akció, nyertük is a kört, de menet közben egy KV-től bekapott egyet a trakesz, de nem füstölt el! Holott ízzé-porrá kellett volna hullania!
Csak ennyit a vasakról!

Az én személyes véleményem, hogy a játékban található legjobban kihasználható (gyorsaság,páncélzat,löveg) harckocsi a T54-es! Nemhiába tűnik fel egyre több a játékban!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1879) BoogeyM@n. válasza Joe-T (#1878) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Hát a KT heavy módján nem is arra való hogy körözz az ellen körül :))
Német találmánynak köszönhetően (az ellentétes lánctalpforgás patch óta működik)
viszont téged nem könnyen fog körbefutkározni.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1880) virkir válasza Joe-T (#1875) üzenetére


virkir
veterán

Ezzel csak annyi a probléma, hogy ezen állapotában egy fillért nem ér meg a prémium account a véglegesben, pedig elgondolkodtam rajta, hogy erre szánnék egy kis pénzt.
Milyen dolog, hogy a szerver dönti el mikor kerülök szopóágra mikor meg normálisra.
Nem hiszem, hogy én lennék a béna amikor tegnap előtt éjféltől negyed háromig összeszedek 200k creditet tegnap meg fél tíztől fél egyig éppen csak sikerült egy kicsi pluszba kerülnöm.
Egyik nap normálisan párosít másik nap meg hülye és tízből nyolcszor berak a T-44-el Maus IS7 közé ahol sebezni is alig tudok nemhogy kilőni.

Például egy tegnapról.
Mondjuk ez pont nyerő lett mert átrohantunk a T-54-el a nagyok a túloldalról meg szépen leszedegették akiket megmutattunk.

Vagy a VK4502-vel tegnap 10-ből 7x Sand River-re ahol az a tank abszolút használhatatlan full fejlesztés nélkül de még úgy is eléggé nehézkes ott.
Ráadásul a balfaszokkal akik a II bázisról teljes csapattal megindulnak balra fel északnak és a déli homokbuckás részre egyáltalán nem figyelnek.
Egyértelmű, hogy a pénzre gyúrnak a fejlesztők mivel Tigristől, T-44/54-től fölfelé fenntarthatatlan a nagyvas prémium nélkül, nade azért ennyire nem kéne kilógnia a lólábnak.
BoogeyM@n. Maus szeretetét meg értem is meg nem is.
Tény, hogy baromi erős és ugye tudjuk nem az a legény aki adja hanem aki állja de normális csapattal nem sok esélye van a lomhasága miatt.
A képen szereplőt konkrétan a T23-as lőtte ki arty segítséggel úgy, hogy őt a Maus meg sem tudta lőni.
Ha van annyi esze a csapatnak, hogy többen 4-5-en lőjék HE-vel hamar elfogy az egérke is ha meg az arty belövi esélye sincs.
Amit meg a T-54-ről tapasztalok, ha berak 3-4-et egy csapatba és a másik oldalra meg nem amennyiben egy picit is tudnak játszani azok nyernek ahol a T54-ek voltak.
Tény, hogy sebezhető, kilőhető, ha egy jön mert elég folyamatosan lelőni a lánctalpat róla, hogy egy helyben maradjon és akkor már vége.
Nade ha megjelenik 4-5 akkor azt se tudják a nagyok hova kapják az ágyúcsövet és a kis szúnyogok szépen leszívják az elefántok vérét.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1881) Joe-T válasza virkir (#1880) üzenetére


Joe-T
tag

Igen, a német vonalat tekintve a fizetős, már nem béta állapotnál megítélésem szerint a Tigris lesz az utolsó tank amely még eltartható prémium account nélkül! Afölött már a KT-nál az egyel nagyobb löveg zabálja szó szerint a zsetont (1 lövés=1080) és még nem is szereltük vagy nem akartunk rá vásárolni felylesztést vagy kiegészítő cuccot!
Nekem is rengeteg olyan köröm volt amikor simán nyerni kellett volna, be is foglaltuk 6 nehéz tankkal az ellenfél bázisát és ott két közepes TD egy KT és egy IS3 rommá lötte a csapatot úgy hogy nekünk szinte csak a dukkózást sikerült lehúzni az ellenfélről (értsd minden harmadik vagy negyedik lövésünk sebzett a többi lepattant)!Kicsit hihetetlen főleg annak tükrében, hogy nálunk a 6 tank összetétele 2 KT, 1 Tigris, IS3, T29, T1 Heavy!
Önmagában a Maus sem egy nagy ász! Igaz, hogy sokszor meg kell lőni mielőtt elfüstöl, de cserébe olyan kicseszett lomha, hogy az nem igaz! Csak úgy van esélye, ha többen követik és fedezik! Nemegyszer találkoztam olyannal amikor többen beszorultunk egy hely mellé ahonnét felváltva mentünk előre és löttük az ellent, majd megjelent egy Maus a mi oldalunkon, hogy majd ő rendet tesz és megindult előre! Persze nem sokáig jutott, mert pillanatok alatt rommá lőtték! És hány olyan eset van amikor a csata első 4-5 percében kilövik a Maust!
Én már nem bosszankodok a program baromságai miatt! Ez van, ezt kell szeretni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1882) Joe-T válasza BoogeyM@n. (#1879) üzenetére


Joe-T
tag

Igazad van, a KT valóban nem arra való, de a nagyobb motorral tudja hozni ugyanazt a sebességet mint a Tigris csak túl hosszú és marha magas! Ha te is egy nehéz tankkal vagy és feltünik a játékban veled szemben egy KT akkor mi az első reakciód? Egy legyintés, á ez csak egy KT, pikk-pakk kicsontozom! Pedig nem ennek kellene lennie, mert ez a tank akkor (a 2. világháburúban) nagyon kemény, szinte leküzdhetetlen ellenfél volt! Itt a játékban nem az!
A másik, hogy egy Tigrissel szerintem a legjobb taktika IS7 ellen, ha megpróbáljuk megkerülni, mert a tornya nem fordul olyan gyorsan! Sokszor látom, hogy elkezdenek hátrálni vele szemben pedig teljesen hatástalan! Szemből nehéz az IS-t sebezni és a jóval nagyobb lövege ellen esély sincs! Hát akkor már inkább megpróbálom megkerülni, mert ha összejön és nincs aki fedezi akkor neki reszeltek!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1883) BoogeyM@n. válasza Joe-T (#1881) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ez a kezelője hibája elindul nyílt terepen egyes egyedül :C
sokszor láttam már pl:Malinovka, El-Halluf, Cliff, Erlenberg,
(Prohorovka de itt csak 1x) elindult középen rusholni aztán csodálkozik hogy 10ember kicsinálja félperc alatt.

Ha nem lenne meg hirtelen mik is ezek: http://wotwiki.net/index.php?title=Maps

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1884) BoogeyM@n. válasza Joe-T (#1882) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Hát T44-el az az első hogy jól átgondolom neki induljak-e vagy inkább usgyi a fedezékbe
de még alap T54-el is.

Tigris IS7 ha a tier6-os tigrisre gondoltál azok még köszönő viszonyban sincsenek egymással de még a KT-nek se az a dolga hogy tier10-es tankokat ritkítson
ha mégis megtörténik a találka akkor mérlegelni kell vagytok-e elegen hogy szétszedjétek ha kell HE-vel is ha nem akkor szólni kell az illetékeseknek mert értelmetlen a híróskodás.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1885) Joe-T válasza BoogeyM@n. (#1884) üzenetére


Joe-T
tag

Igen arra a Tigrisre gondoltam! Abban igazad van, hogy nincsenek köszönő viszonyban sem, de előfordul, hogy szemtől szemben találkoznak egymással és én az ott alkalmazható taktikára gondoltam! Én sem vagyok olyan, hogy pont Tigrissel menjek IS7 ellen!
De ha szembe kerülsz vele és nincs a közeledben senki aki segítsen akkor a meghátrálás helyett némi esélyt ad ha megpróbálod megkerülni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1886) vhw


vhw
addikt

Ma Himmelsdorf utcáin a csalódottság volt az úr :D Egy keserves 5 perces harc után úgy álltunk hogy 2 arty védi az ellenség bázisát és 3 tank fogalja a miénket, már biztos nyugodtan hátradőltek. 3an maradtunk a tér ellenhez közelebbi oldalán, a két társam elküldtem h foglalja a bázisukat én visszatépek a miénkhez belassítani az ellent. Hát... ütközben még egy artyjukat kiszedtem, a bázison 3 kissé leamortizált tankjukat szétlőttem (közben a két kis segítőmet kinyírták) rohantam vissza foglalni, már csak egy Grille volt ellenem, nekem meg a Pz4 olyan 130HP-n. És nem! nem védte a bázist, ment foglalni, kb 5 másodperccel később ért a fánkhoz... szegény... :D a csata mérlege; 9 kill, top gun, defender, invader és sniper plecsnik valamint egy Kolobanov medal.
A fraps meg elcseszte a screenshotom :((( amint lenyomtam a gombot fekete képernyő és se kép se hang :S sose csinált még ilyet, nem értem mért most kellett neki...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1887) Ghostface válasza vhw (#1886) üzenetére


Ghostface
senior tag

Hogy lettél invader ha kilőtél minden tankot? Ahoz egyedül kellene elfoglalnod a bázist ha jól emlékszem. ;] :D

PSN: Nifty_Ghostface

(#1888) BoogeyM@n. válasza Joe-T (#1885) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Na igen itt van az első számú hiba miért hol vannak a többiek :D
talán ez nem egy csapatjáték.
jó ismerem a játékot csapatmunkát nehéz kiharcolni mert a legtöbb tökkelütött
és max örülsz ha 4en vagytok 1helyen és hogy még tudjátok egymást is fedezni ahhoz már szerencse is kell pedig minimum 5 emberes team-ben kellene dolgozni és össztüzet izzítani mert az hatásos tud lenni.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1889) vhw válasza Ghostface (#1887) üzenetére


vhw
addikt

A Grille életben maradt, egymás bázisát mentünk el foglalni, csak én gyorsabb voltam 5 másodperccel :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1890) grunge


grunge
addikt

Most ne menjetek játszani, mert az összes létező balfék játszik. (?) sok idióta önjelölt Rambó előre megy a nagy vasával, minek eredményeképpen 2 percen belül csak 3-4en maradunk 10 ellen. az elmult egy orában volt időm leülni ide kicsit, hogy haladjak, de agyf*szt kaptam...bezzeg engem nem tett be efféle gyökerek ellen...egy jó köröm lett volna, de egy t43 szemből jó messziről eltalált (panther), minek következtében 100%-ról kiégett a motorom és vége. na pihentetem megint picit:) amúgy idáig jutottam: Miből van Szilveszter Szállóne memóriája? Hát Rambó'!

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1891) BoogeyM@n. válasza grunge (#1890) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ezekből jó fordítani amit ki lehet hozni belőle max draw :D

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1892) szucsinka


szucsinka
őstag

Na most lett tele a zacskóm evvel a fostalicska játékkal nem elég hogy szar a balance de a préri közepén láthatatlan leszz a tank amit lövök ilyet ez vicc basszus.
nyasgen köcög ruszkik :P

(#1893) vhw válasza grunge (#1890) üzenetére


vhw
addikt

Nekem viszonylag jó csapatokat adott be, volt persze amit buktunk (pl. a lista első Tigris betoji, és kb úgy mozog a tankjával a Pz4-T34-85-stugIII mezőnyben mintha legalábbis PzIIIban ülne, csúnyán ki is kaptunk miatta...) Ezeket leszámítva ma adja a Pz4el a játék :D 3-400 ezret szedtem össze 3 óra játék alatt :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1894) grunge válasza vhw (#1893) üzenetére


grunge
addikt

Pár napja 3-4 ora alatt összeszedtem pantherrel 20k+ xp-t erre ma másfél ora alatt épp hogy 2000-et...igazán lehetetlen helyzetekbe kerültem folyton..általában maus és is7 is volt au ellenfélnél, folyamat a lista végén kullogtam:) imádom hogy a nagy artyk a semmiből egy lövéssel intéznek el :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1895) virkir


virkir
veterán

Na a mai nap kárpótol a tegnapiért.
Dől az xp meg a credit és végre megvan!!!

grunge
Gyere platoon-ban este tíztől velem T-44 meg vhw-al Jagdpanther.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1896) grunge válasza virkir (#1895) üzenetére


grunge
addikt

Hello! sorry nem voltam tnap már online...mehetünk majd paltoon-ba, ha huzamosabb időre tudok gép elé kerülni akkor sikitok! :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1897) virkir válasza grunge (#1896) üzenetére


virkir
veterán

Nekem általában este tíz után mindig jó, nézz rá a ph csatornára.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1898) BoogeyM@n. válasza virkir (#1895) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Na az érdekes lesz te is camp-elni fogsz a JP-vel :)

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1899) virkir válasza BoogeyM@n. (#1898) üzenetére


virkir
veterán

Néha szoktam csak kissé előrébb :D
Tegnap Cliff-en találtam egy jó helyet fent a tetőn, egy Tigrist úgy lőttem ki 4 lövésből, hogy 100 méteren belül volt és nem vett észre.
Egyébként pályától függően szokott jönni a JP is aztán van amikor nem tart tovább a meccs 3 percnél nekünk. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1900) BoogeyM@n. válasza virkir (#1899) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

:DDD
Jobb volna ha te beszereznél egy TD-t vagy ő egy médiumot
esetleg köztesnek heavy

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.