Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1601) Eagle16 válasza CPT.Pirk (#1597) üzenetére


Eagle16
addikt

Mert ilyenkor modult sebzel. A moduloknak is van bizonyos mennyiségű HP-ja, ha 0% kritikus találat ad, akkor azt jelenti hogy mittudomén, levettél az ellen ágyújának a HP-jéből 50-et és még maradt neki 50. Ha valami megint eltalálja ott akkor elszáll az ágyúja.

Amúgy SU-85-tel nem azt kell nézned, hogy mit nem tudsz kilőni, hanem azt hogy mit tudsz.
Nézd meg ki van veled szemben a sorban, 100% hogy olyan, akit te is ki tudsz lőni. A nagyokat a nagyoknak kell elintéznie.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1602) XenHai válasza stork13 (#1593) üzenetére


XenHai
senior tag

Az cink 64 bitem van :W

(#1603) CPT.Pirk válasza Eagle16 (#1601) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kivi vagyok ezekre a dolgokra, elindultam német vonalon, pnzkfw1 most, majd 2 és aztán a Hetzer.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1604) PaJa1 válasza emre (#1586) üzenetére


PaJa1
őstag

Az angol nyelvben nincs ilyen tank, az simán T-34.

Utáltam a Hetzert! Ami előtte és utána van azokkal jól elvoltam, de a Hetzer szenvedés volt.

Most TD vonalon németeknél gyűjtök a Jpanther legnagyobb csuzlijárja, oroszéknál pedig "a tárgyra" gyűjtök. A BL10es félelmetes... kár, hogy amin van annyira nem jó, írtó lomha az ISU-152. Csak egyenesen tud menni elfogadható tempóban.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1605) grunge válasza Eagle16 (#1601) üzenetére


grunge
addikt

"Nézd meg ki van veled szemben a sorban, 100% hogy olyan, akit te is ki tudsz lőni. A nagyokat a nagyoknak kell elintéznie."

Az esetek 95%-ában a velem szemben és az alatt lévők a nagyon által elpusztulnak az eslő pár percben, ahhoz igencsak mák kell, hogy hasonszőrűvel találkozzak :)

Amúgy én a Hetzert iszonyat kínlódásnak éltem meg, állandóan is-is3-ak és hasonszőrűek ellen tett be, lehetetlen volt vele érdemben, élvezetesen játszani, sebezni. Maximum 2-3 lövést tudtam vele leadni meccsenként...lehet hogy korábban mikor kevesebbnek volt "nagy" tankja, értelmesebb meccskebe dobta be a kicsikét. engem pl többszöt is bettet maus, is7 ellen...na lol... Lehetne mondani, hogy oké, akkor én vagyok a scout, de erre ez a tank teljesen alkalmatlan a mozgáskultúrájával. :) a stug-gal is ugyan ilyen leosztásban landolok, de az L70 azért jóval használhatóbb.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1606) superfinest


superfinest
tag

Sziasztok!
Már 12 órája elküldtem a kód kérőt de a kód még mindig nem jött meg mit csináljak?

(#1607) grunge válasza superfinest (#1606) üzenetére


grunge
addikt

Várjál még. nekem 1-2 napig tartott mig megküldték a kódot.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1608) superfinest válasza grunge (#1607) üzenetére


superfinest
tag

Az nem túl jó mert én csak hétvégén tok lenni koli miatt remélem ma még azért elküldik.

(#1609) emre válasza PaJa1 (#1604) üzenetére


emre
veterán

Ezt most nem értem. :F
T-34 Wikipédia:
" * 1940-es modell (Német jelölés: T-34/76A) - Az L-11-es 76,2 mm-es löveggel gyártották, mely nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
* 1941-es modell (Német jelölés: T-34/76B) - Az előzőnél sokkal jobb L-34-es 76,2 mm-es löveggel, nehezebb páncélzattal és öntöttvas toronnyal gyártották. Ára: 269 500 rubel.
* 1942-es modell (Német jelölés: T-34/76C) - Több, kisebb jelentőségű változtatást vezettek be a könnyebb gyárthatóság és az alacsonyabb költségek érdekében. A vezető újfajta búvónyílást kapott, a lánctagok formáját módosították. Az alváz oldalsó páncélzatát 40 mm-ről 45 mm-re növelték. A gumihiány miatt új, teljes egészében acél futógörgőket alkalmaztak. A hiány enyhültével az első és az utolsó futógörgő ismét gumírozott lett. Ára: 193 000 rubel.
* T–34-85 1943-as modell (Német jelölés: T-34/85) - 1944 február-márciusban gyártott kis sorozatú modell, a D-5T 85 mm-es löveggel és továbbfejlesztett, 3 személyes toronnyal.
* T–34-85 1944-es modell (Német jelölés: T-34/85) - Az egyszerűbb ZiS S-53-as 85 mm-es löveggel gyártották......stb"

A 704-esen én is gondolkozok, de az a baj vele, hogy mindenki azt akarja kilőni.
Az ISU-hoz nekem még csak a 122 D-25-ös ágyú van, a 152-es a 4 lövés/ perc miatt lehet nem is lesz. ( Mire betölt az ágyú, már a hátam mögött van az ellenség) De a 122 BL-9-et még kipróbálom. Az ISU-val még én is küzdök, a SZU152-essel nagyon jókat lehetett jáccani, ezzel még keresem a helyem.

A Hetzer-nek szerintem egy jó tulajdonsága azért van, eléggé oldalt van a löveg, ami a fedezék keresésénél előnyös lehet. Én szerettem vele küzdeni, annak ellenére, hogy a legrosszabb statom volt vele a TD-k között. (közben megnéztem a SZU76-al rosszabb volt :DDD )

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1610) emre válasza CPT.Pirk (#1599) üzenetére


emre
veterán

Nos, igen.
Párszor előfordul már nálam, és gondolom másokkal is, hogy szemből tüzelő ellenség a motort lőtte ki, úgy hogy más nem sérült a tankon. :F
Vannak érdekes dolgok, de engem már nem érdekel, csak felidegesítem magam rajta.
Mint pl. miért nem sebződik ugyanúgy az USA vonal 10% alatt mint felette.
Nálam a napokban egy csomó sebzést nem számolt, csak azt amit kilőttem.
Pedig biztos voltam benne hogy 20-30%-ot sebeztem 3-4 tankon is a kilőtteken kívül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1611) frame>24 válasza XenHai (#1602) üzenetére


frame>24
addikt

NEM cink, mert van 64bites berzió is, én vígan használom.

tessék

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1612) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Érdekes a matchnamking. Mikor megvettem a panzerkpfw1-et, akkor rátettem a jó tornyot a jobbik 3,7cm-es ágyúval + mindenből a legjobbat (kivéve rádióból, mert az sok xp volt), az első pár körben többnyire leichtraktrokok jöttek, az elsőben össze is szedtem 900xp-t, mert kilőttem 6-ot, lesebeztem 4-et, és detektáltam 2-t, csak aztán elfogyott az összes lőszerem.
Aztán fokozatosan tette be a nehezebb ellenfeleket, végén már 3-4 TD és 2-3 arty volt oldalanként. Feltettem az egy picit gyengébb 3,7cm-es ágyút, erre újra Leichtraktorok, meg sima light tankok jönnek. A sima ágyú mellé beraktam a jobb fajta, 600m-es rádiót, erre rögtön visszarakott a kemény magba, sok arty és td közé. 30 másodpercig tartott a játék, azonnal kilőtt egy tökéletesen precíz arty lövés...

A magam részéről hanyagolom a játékot egy ideig, talán valami patch megváltoztatja ezeket a dolgokat, mert így nem érzem a játékélményt jónak.

emre: szegény tankomra rálőttek balról derékszögben, és leesett a jobb lánctalp. ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1613) krisss93


krisss93
aktív tag

Gondlom megálltál és úgy lőttél.
A kis tankonak a sebességét kell kihasználni. Bekerülni a TD-k mögé, és elpusztítani őket.
Ugyanez a szitu az Artykkal is.
Ha ebben a játékban megállsz, vagy ha TD-vel sniperkedsz és nem változtatsz helyet időben halott vagy. Egyébként azért esett le a jobb lánctalp, mert keresztüllőteek a bal lánctalp fölött és a jobbon keresztül jött ki.
Azis egy élmény, amikor mindkét lánctalp szakad egy nagyobb tanko lövésétől.

[ Szerkesztve ]

(#1614) CPT.Pirk válasza krisss93 (#1613) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gondolom nekem írtad az előzőt. (válasz gombot használd, úgy egyértelmű)

Ennek az első kis pnzkpfw tanknak a sebessége max 34, nem egy szélvész, vele nem annyira lehet ezt megtenni. Egy BT-7 orosz light tankkal már igen, az szélvész. Csak mindkettőnél az a gond, hogy menet közben képtelenség eltalálni valakit, mindenképpen meg kell állnom, hogy beálljon az ágyú.

Lánctalpnál én is arra gondoltam, hogy átlőttek, csak a tank alja miatt elég furcsa.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1615) krisss93 válasza CPT.Pirk (#1614) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát én a BT-7-est azért is hagytam abba, mert még álló helyben se lehetett eltalálni vele semmit.
Egyébként nekem a pzII az kábé 2 órán át tartott ki.
Aztán egyből áttértem a pzIII.A-ra.
Ami már egész használható volt.

[ Szerkesztve ]

(#1616) PaJa1 válasza emre (#1609) üzenetére


PaJa1
őstag

A játék angol nyelven simán T-34 nek írja.

A BL10 ágyúval meg egyedül nem szabad menni, mert azzal csak csapatban lehetsz inkább eredményes, amint ketten jönnek feléd véged, mert mire az egyiket kilövöd a másik melletted van és bukta van, sőt ha az egyik ellövi a láncod akkor már gém óver van, amúgy is lassan fordul, így meg sehogy
Viszont ami ágyú a tech treen felette van, nem mellette -azt nem vettem meg, pedig a nagyobb penetrálás miatt jobb, azzal szemből támadó panthert meg tudtam fogni, mert folyton dobáltam le a lánctalpát és kb minden 2. lövésre sérült is.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1617) virkir válasza CPT.Pirk (#1612) üzenetére


virkir
veterán

Nem igazán értelek.
Szerinted az lenne a megoldás, hogy mindig jóval gyengébb ellenfelekkel rakjon össze?
Akkor mi értelme lenne az egésznek, próbálj ésszel is játszani nem csak erővel nem mindig a rohanás a kifizetődő.
Most akkor én is sírhatnék, hogy engem meg a T-43-al folyamatosan az IS3/4 KT vonalra rak be ahol örülhetek ha csipkedem őket mert a szerencsém mindig úgy hozza, hogy elsőnek a legerősebb ellenfél jön szembe.
Ettől függetlenül fogcsikorgatva de gyűlik az xp a következő lépcsőfokra.
Lásd lehet termelni a nagyok között is

Szerintem sokkal nagyobb probléma mikor kifogom az idiótákat sorozatba mint tegnap is.

Idióta 1: Azt hitte a tereprendezés a lényeg ebben a játékban, még irtottak minket ez békésen bontotta a falut.

Idióta 2: Megint nem tudta ki az ellen csak lőtt amit ért.

Idióta 3: Na ezek mindjárt párban voltak. Amíg minket szarrá lőttek a hegy oldalán addig ők itt éppen a tankvezetést gyakorolták, tolattak, kanyarodtak, parkoltak.

Ettől függetlenül kissé nekem is tele van a fülem a párosításokkal, mostanában eljátssza nem egyszer ha a KT-vel megyek, hogy egy oldalra berakja a lomha nagyvasakat a mások oldalon meg ott figyel 4 T-54, 2 T-44 meg 1-2 Párduc.
Naná, hogy darabokra szednek semmi perc alatt minket ha egy kicsit is van eszük.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1618) emre válasza virkir (#1617) üzenetére


emre
veterán

A harmadik képhez annyit szólnék hozzá, hogy volt olyan amikor engem is idiótázhattak, mert közöm nem volt ahhoz hogy a harceszköz épp mit csinált.
Egyik pillanatról a másikra, elkezdett tolatni, forgolódni, stb. szerencsére 1-1,5 perc múlva elmúlt. Én meg majd az agyvérzést kaptam, hogy simán elhagyom a fedezéket, miközben védekeznem kellett volna.
De ma, ettől függetlenül nem tudtam egy jót játszani, mert mintha az összes debil ma lett volna fenn.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1619) CPT.Pirk válasza virkir (#1617) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ki mondta, hogy rohanok előre?

Mind1, egyszerűen nekem nem okoz örömet olyan tankokra lövöldözni, akiknek a kilövéséhez aktuális fullos tankommal 6-10 pontos találat kell, míg ők engem 1-2 lövésből kilőnek.
Nem gyengébb tankokra akarok lövöldözni, hanem nagyjából velem egyenrangúakra. Remek mikor jön pár KV tank erős arty támogatással a kis pzkfpw 38t-m ellen.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1620) virkir válasza CPT.Pirk (#1619) üzenetére


virkir
veterán

Ilyen sosem lesz mert mindig kapsz erősebbet legfeljebb ha eljutsz az IS7, Maus szintig de ott meg úgy is jön szembe ugyan az.
Nekem meg pont az az öröm amikor a nálam erősebb ellent tudom amortizálni mint pl tegnap amikor egy Párducot sikerült 5%-ig egyedül lelőnöm míg nekem volt még 75% HP-m, vagy amikor egy T-44-el elintéztünk ketten két másikat meg egy Párducot.
Ráadásul nem az a lényeg, hogy kilőd az ellent hanem, hogy sebezd, ha ilyen csapatba rak be akkor meg tessék előrerohanni, legyél scout, pörkölj oda az artyknak és légy türelemmel.
Minden vonalon a kezdés eléggé szenvedős, német oldalon a PzIV, VK3000-es sorozattól, orosz oldalon a T34, KV sorozattól lehet élvezetesebbeket játszani.
Azt se felejtsük el, hogy a fejlődés is egyre lassabb lesz mert amíg a PzIII-PzIV lépés mondjuk 50-70 csatába kerül addig egy Tigris-KT már 200-ba.
Engem a csaták nagy százalékában kilőnek az első 5 percben mert nem bírok magammal vagy pechemre a legnagyobb ellenfél jön szembe kivéve ha arty-val nyomulok.

emre
Nekem nagyon céltudatos mozgásnak tűnt amit csináltak, ráadásul amint áttörtek a hegy mellől rögtön beálltak bázist védeni csak akkor meg már minek.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1621) grunge


grunge
addikt

Most mentem kicsit a fullos pantheremmel. a másik oldalra kivétel nélkül 2-3 maust vagy is7/4-et és hasonlókat tett...egyszer volt hogy csak velem hasonszőrűekkel tett egy meccsbe, ott szereztem is 1k xp-t, de a többi csatában 4-600..ez igy nem lesz buli a panther 2-ig. Amúgy 65%-ról kilőttem egy T-54-et, majd felére lesebeztem egy T-44et, és katam kerek 281XP-t. Igaz vesztettünk, de ez akkoris vicc.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1622) superfinest


superfinest
tag

Még mindig nem jött meg a kód. :O Lehet hogy nem küldik? Egyébként mért van erre szükség? Mért nem lehet csak simán beregizni és kész mint a többi weboldalon?

(#1623) BoogeyM@n. válasza virkir (#1617) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

T-43-nál sajnos nem ez az általános stat mert ahogy írtad olyanokkal rak össze akikhez még köszönő viszonyban sincs ez a kis trutymó és az is elég gyakori mikor tierX-es maus is7-ekkel kell együtt szenvedni + a motorja miatt nem is elég gyors ahhoz hogy scoutot lehessen vele játszani.
Ezét is matchmaker rendszer nem működik pedig azért vannak szabályok de a gyors játék miatt hogy ne kelljen várni ilyen szarul rakja össze a játékosokat hogy a kisebbeket szívatja.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1624) XenHai


XenHai
senior tag

1 kis finomság !

0.6.3.4

- 105mm_KwK45_L52_ausf_B gun: shell velocity increased by 20%.
- 150mm_sFH18_L30 gun: dispersion increased by 12% during turret traverse, range of fire decreased by 15%, increased trajectory curve.
- 150mm_sFH36_L43 gun: dispersion increased by 25% during turret traverse, increased shell velocity, increased trajectory curve.
- 170mm_K72_Sf: rate of fire decreased by 20%, damage increased to 1400.
- 90mm_AT_Gun_M3 gun: price in credits 110550 -> 127300.
- 120mm_Gun_T53 gun: rate of fire increased by 5%.
- 155mm_Gun_M1A1 gun: rate of fire decreased by 34%, HE damage 700 -> 800 (credit), 950 -> 1250 (gold).
- SU-14: dispersion increased during movement and turret traverse, rate of fire decreased by 5% for 152mm gun, rate of fire decreased by 3% for 203mm gun.

Az open béta alatt napi 250 gold lesz.
[GW-E-széria:]

[Object 261:]

[T92]

[Löwe]

[Panzer 38tNA]

[ Szerkesztve ]

(#1625) virkir válasza BoogeyM@n. (#1623) üzenetére


virkir
veterán

De mint írtam ha ügyesen játszik az ember azért lehet ott is gyűjtögetni csak kell hozzá egy kis szerencse meg nem kell azt várni, hogy úgy ömöljön az xp mint pár napja.
Épp megnéztem a VK3601-el 204-et mentem mire váltottam a Tigrisre azzal meg 430-az a KT-ig a T-43-al meg tartok 54-nél és megvan a T-44-hez szükséges xp majd 20%-a.
Arra jöttem rá, hogy ezt leginkább a HE-vel érdemes használni érdekes módon az AP-vel elég gyenge az alap löveg még a VK 3000-es sorozatot se igen akarja sebezni.

Pl a mai egyik termés amikor megint egy szép csapatba rakott be, az Object 212-t sikerült kilőnöm egy kis sunnyogás után egy lövéssel oldalról meg mellé sebezgettem az egérkét meg a Ferdinand-ot.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1626) vhw válasza XenHai (#1624) üzenetére


vhw
addikt

Ezek a linkelt gépek még a betaban benne lesznek?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1627) XenHai válasza vhw (#1626) üzenetére


XenHai
senior tag

Valószínűleg ! Bár a wargamingnél nem lehet biztosan tudni..

(#1628) egonn válasza superfinest (#1606) üzenetére


egonn
csendes tag

Szerintem keress béta key-t a neten ,hamarabb lessz! Vagypedig várj 01.27-ig mert onnantól open béta lessz!

(#1629) vhw


vhw
addikt

Ez a T54 valami ritka szemét tank, ma ötünknek vagy 4 percig tartott kinyírni két ház mögé bebújt kis mocskot, pedig nem kis vasakkal lőttük őket. 15-20 lőszert (a 10,5ből) lőttem el csak rájuk, aminek kb 60% csak úgy eltűnt útközben se nem találat, se nem gellert kapott, ami meg mégis eltalálta valamelyiket az csak a lánctalpat szedte le, de vagy 5ször egymás után! Ez mégis mi?! :W

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1630) virkir válasza vhw (#1629) üzenetére


virkir
veterán

Szerinted én miért erre hajtok most :D
Még az volt a szerencsétek, hogy kezdők voltak és bujkáltak ahelyett, hogy körbeszaladtak volna rajtatok és szépen kilőtték volna a fél csapatot.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1631) vhw válasza virkir (#1630) üzenetére


vhw
addikt

Ez már a végén volt, ők ketten maradtak csak a bázisukra visszaszorulva Murovanka mapon. eleinte cikáztak is a faluban, de aztán kifulladt a csapatuk... Ezen a meccsen ott volt belaazallat is, nem tudom megvárta-e a végét a meccsnek, a felénél lőtték ki kb. De valami nevetséges volt, hogy 4-5en (Tiger, Jagdpanther, VK4052, T29...) lőjjük őket percekig, a map másik végén a többiek már az egy megmaradt Maust szétszedtek, mi meg nem bírtunk ezzel a 2vel... :((( Az egyik 26%on volt, és kész onnantól átváltott halhatatlanba... Mikor már kifogytam az AP lőszerből és HE-t rakott be azzal tudtam őket sebezni, 2 lövés erejéig míg ki nem nyírtak...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1632) virkir válasza vhw (#1631) üzenetére


virkir
veterán

Néha nagyon "jól" válogat a szerver.
Nekem volt olyan, hogy a nálunk lévő 2 T-54 El-Halluf-nál átrohant és kiszedte a 6-8 védőt, arty-t nekünk a lomháknak már alig maradt munkánk meg olyan is, hogy négyen szétszedtek minket a nagyvasakkal.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1633) vhw válasza virkir (#1632) üzenetére


vhw
addikt

Egy dolog, mikor kihasználva a mozgékonyságukat és a tűzerejüket csapatban legyilkolják akit csak érnek, de az megint más, hogy kvázi céllövöldében vagyunk és 'nem találjuk el' őket, vagy csak a lánctapat bontjuk róluk... ja és közben ők valahogy betalálnak mindig :(((

Épp ma kezdtem el a szovjet TD vonalat is fejleszteni, bosszankodtam hogy jaj az amatőr legénység a SU-76-ban, meg a pontatlan ágyú, nehezen találok el vele bármit is. Bezzeg a Jagdpanther fullos legénysége, meg a jó löveg, még a mozgócélpontot is sikerül olykor eltrafálni, erre tessék, jött ez a csata Murovankán és totál a SU-76ban éreztem magam, hogy semmit se találok el...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1634) belaazallat válasza vhw (#1631) üzenetére


belaazallat
addikt

:C

Általában nem nézem a neveket, csak lövök, akit érek. Volt már hogy le "zsidó arany lőszer csíter"-eztek, pedig sima AP- vel toltam(és nem T-54 gyel)

Páran szoktunk platoonban játszani, 3-an összeállunk 3db T-54, vagy 2 VK4502 és vmi nagy. Volt olyan, hogy a mi szakaszunk miatt nyertük meg a játékot, volt olyan is hogy csak mi lőttünk ki ellent. Ventrilo-n kommunikálunk egymással.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1635) [HUN]Zolee


[HUN]Zolee
senior tag

Na valami történt. 5v5-öt dobott be véletlenszerű meccsnél :)

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1636) superfinest


superfinest
tag

HellO!
Ha az europaira regiztem be akkor be tudok regisztrálin még az amerikaira?
Vagy felesleges?, mert haverom az amerikain van én meg az eu-n attól a gameban. Még tudunk találkozni?

[ Szerkesztve ]

(#1637) CPT.Pirk válasza superfinest (#1636) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szerintem nem, de kicsit lejjebb postoltam egy reg kódot az amerikaira, talán még jó neked.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1638) [HUN]Zolee válasza CPT.Pirk (#1637) üzenetére


[HUN]Zolee
senior tag

Nem enged vele reggelni ha magyarhonból próbálja, próbáltam, de mindenáron eu-ra küldi a magyarokat. Proxy-val lehet próbálkoznia.

''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

(#1639) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Visszaálltam az SU-85b -re a nagy ágyúval. A legénység most 82%-os, és hamarosan lesz elég pénzem, vehetek egy távcsövet, és akkor lesben állva meglesz az 500m látótáv, vagy vehetek egy SU-85 -öt, amit aztán fejlesztgethetek. Szerintetek melyiket érdemes? Álcahálót beszereztem.

Játszva egész nap, azt figyeltem meg, hogy vagy a csoport legaljára tesz, ekkor pár IS-3 is jön, vagy a csoport közepére, akkor ált. KV tank van a csúcson.
Az IS3 különösen remek ellenfél volt, az AP lövedékem a 110/... -es ágyúval nem vitte át oldalról a 90mm -es páncélt közelről két lövésből sem, pedig az egész tanknak csak 11% hp-je volt. Ő persze simán szétlőtt engem.

Mikor a látóteremben egy tank fölött villog a rá mutató piros nyíl, akkor azt más valaki jelentette? Én biztos nem, mert egyik ilyen alkalom után sem kaptam pontot érte.

Amúgy 100-500 között jön az XP ezzel a 85b -vel.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1640) emre válasza CPT.Pirk (#1639) üzenetére


emre
veterán

Felesleges a távcső erre a gépre, el sem lő addig ameddig ellátsz. :U
Ezért a következő TD-re sem venném meg. Valami nagyobb ágyúhoz jobban illik, talán a JagdPanter, vagy a SU-152 ISU-152-esre jól jön majd egyszer.
Egyébként a napokban vettem én is távcsövet. A fenti gépeken kívül még az IS-3-on használom. és utána egész nap városi pályák voltak, vagy olyan ahol jó ha 200m-re látok. Az agyvérzés kerülgetett.
Én egyébként a töltésgyorsítót meg rétegelt páncélt vettem inkább, tegnap került fel a nagy szerszámos láda (ennek egyelőre nem látom sok előnyét) amit felváltva használom az álcahálóval.
De ha összejön a 100%-os legénység akkor az álcázási képességek fejlesztésével szerintem jobban jársz.

Nekem ez volt az arányom a 85B-vel aztán mentem tovább.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1641) CPT.Pirk válasza emre (#1640) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Aztán a következő SU-85 -ről, és a vele kapott ellenségekről mi a véleményed? Menjek tovább 85-re, vagy szórakozzak még a 85b-vel?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1642) emre válasza CPT.Pirk (#1641) üzenetére


emre
veterán

Azt hogy miket kaptam ellenségnek már nem emlékszek, de jóval strapabíróbb szerkezet a sima 85-ös. Többet lőttem ki vele, és többet is sebeztem, és valamivel több csatát éltem túl, és több győztes meccs volt..
Én mennék tovább, ha kifejlesztetted szerintem nem érdemes többet vacakolni vele.
Még annyit hogy a 85B-vel 73%-os volt a legénységem amikor letettem, ezzel meg 85%-os.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1643) emre válasza emre (#1642) üzenetére


emre
veterán

Ja, és sima 50%-os legénységgel kezdtem mindegyik esetben, mert nem volt pénzem a képzésre.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1644) vhw válasza emre (#1640) üzenetére


vhw
addikt

A rétegelt páncél a gyakorlatban mit nyújt? lehet érezni valamit is hogy jobb lett?
A töltésgyorsító se okozott valami szembeötlő különbséget nekem. A pár tized másodpercet nem igazán érzem, néha persze múlhat rajta az élet...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1645) virkir


virkir
veterán

Miért nem tud minden kör ilyen lenni? :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1646) vhw válasza virkir (#1645) üzenetére


vhw
addikt

Vagy ilyen? :D

(igaz itt elég gyenge volt a mezőny, de a 2 Tigris, az IS, a SU-100, VK3601, és egy Pz IV mind a bal oldalon sunyogott a bokrokban előre, már 4 társam kiszedték mellőlem én még álltam a sarat, és lassan egyesével leszedtem őket, aratott a 10,5-es :D)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1647) krisss93


krisss93
aktív tag

Új rekord született: 7 Db T-54 egy csatában :C
Képet sajna nem nem sikerült lopni, annyira megrökönyödtem, egyébként nevetséges, hogy
egy egy Tier 9-es német nehéztanktot (asszem VK-4502 B vagymianeve msot nemtomfejből) jó messziről is meg tudok sebezni a jagdpanzerIV rövidcsövű 88-asával, 4 méterről vsizont a
T-54 kibiírja és csak a lácát tudom leszedni.
De megnyertük a csorda elleni harcot, és fölmorzsolódtak :D.
Addig a csapat másik fele befoglalta bázisukat.

(#1648) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Ha már ilyen miti-muti van T43-nak akkor van esélye ha el tud bújni

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1649) virkir válasza BoogeyM@n. (#1648) üzenetére


virkir
veterán

Hogy a szent sz..ba kaptál te dupla annyi kreditet mint én mikor hasonló a sebzés meg a kilőtt ellenfél is.
Jelenleg én is prémiummal megyek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1650) _seth_


_seth_
veterán

Na, ez jó volt :)

Maradt úgy 6-6 tank a végére nálunk egy Vk aki mondjuk lusta volt náluk egy IS7, volt egy KT 1%-on egy másik 100-on és én is KT-val 100-on és egy arty hátul. Mindenki campelt majd jött az IS7 amit lőttem egy darabig le 70-80%-ra majd eltűnt. Mellettem az 1%-os KT és a 100-as is. Írtam, hogy maradjanak és megnézem hol az is7. Sokan írták, hogy miért maradjanak meg fura amit kérek.... a vége az lett, hogy átmentem a pálya másik felére nem volt ott. Megvártam míg átjött a másik két KT majd írtam, hogy mi legyen a mi irányunk és amikor C3-nál vagyunk támadjon a jobb oldal is egyszerre velünk. Jgpzt kilőttük, még két tankot kilőttünk. IS7 is le lett szedve valamint az arty a végén és úgy, hogy nem vesztettünk tankot még az 1%-os KT is megmaradt :) Hallgattak rám :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.