Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1651) BoogeyM@n. válasza virkir (#1649) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Gondolom a több sebzés miatt az összes AP-ém el is fogyott :D
A két KT-be minimum 50% a ferdibe 30% körül sikeült kárt okoznom.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1652) emre válasza vhw (#1644) üzenetére


emre
veterán

A rétegelt páncél jót tesz a lelki békémnek, :DDD (egy TD szemből 1-2 lövéssel többet bír ki)
A töltésgyorsítón meg adott esetben az életed múlhat. Nekem múlott is, szerintem azóta ezen gondolkodik a csóka, akivel összeakadtam, hogy ha az első lövést ő adta le először, akkor miért én lőttem utoljára. De erről asszem Béla is írt már.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1653) virkir válasza BoogeyM@n. (#1651) üzenetére


virkir
veterán

Akkor neked már nem az alap ágyú van rajta mert az AP-vel elég használhatatlan.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1654) superfinest válasza CPT.Pirk (#1637) üzenetére


superfinest
tag

Köszi! Nagyon szépen beregisztráltam most az amerikai clienset is le kell töltenem?

(#1655) BoogeyM@n. válasza virkir (#1653) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

85mm D5T-vel sikerült oldalba kapnom őket f2f-ben semmi esély nem lett volna kilőni a KT-ket.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1656) emre válasza superfinest (#1654) üzenetére


emre
veterán

A kliens valószínűleg ugyanaz, majd csatlakozáskor kell kiválasztanod az US szervert.
Ezért is célszerű a klienst indítani, nem pedig az exe fájlt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1657) stork13 válasza krisss93 (#1647) üzenetére


stork13
aktív tag

Az nem is olyan sok.

10 T-54 csatában:
8 egy oldalon

:DD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1658) virkir válasza stork13 (#1657) üzenetére


virkir
veterán

A második esetben a Team 1-nek kb esélye nem volt.
Nagyon elrontották azt a tankot ahogy nézem egyre inkább erre hajt mindenki mivel szinte elpusztíthatatlan a full löveggel meg ráadásul nagyot üt.
A vége az lesz, hogy mindkét oldalon csak T54 azt hadd szóljon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1659) krisss93


krisss93
aktív tag

Egyébként mi azok a kis számozott pajzsok a nevek mellett?
Erre még nem jöttem rá, pedig már pár hónapja játszom.

(#1660) stork13 válasza virkir (#1658) üzenetére


stork13
aktív tag

Azért nem minden az OP tank, kell egy jó taktika is. Az esély pedig:
Nos, nekik nem volt.
:DDD

Amúgy nem kell félni tőle, simán üthető. Lehetőleg ne szemből. Ha megáll, halott. Pláne ha oldalt van. Sokan megrettennek ha meglátják és játszani is elfelejtenek. Ezt ki is használják. ;]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1661) stork13 válasza krisss93 (#1659) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha több platoon van akkor számozza a platoonokat. Azok vannak bent a pajzsban. Akik 3-an összetartoznak azok azonos számú csoportban (pajzsban jelölve) vannak.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1662) vhw válasza stork13 (#1660) üzenetére


vhw
addikt

Na igen, erről van szó :) csak akkor tudnak eredményesen harcolni, ha nagy belátható nyílt terep van, ahol ki tudják használni a mozgékonyságot és a létszámukat. Városban vagy igen tagolt pályán, mint a példánál is Ensk, nem tudnak hol körözni, a nagy tankokat védik az épületek, közelharcban meg nem jobbak mint a többi tank...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1663) stork13 válasza vhw (#1662) üzenetére


stork13
aktív tag

Hozhatták volna a meccset, ha kivárnak. De kezdés után egyből jöttek a sínek mellett/nyílt terepen és szépen lassan elhullottak (csak 1 bejárat van arról). Mi ki sem mozdultunk szinte a kezdés helyéről.
Ha várnak és mi támadunk akkor oldalról át tudnak törni és hátulról jöhettek volna nekünk, ami a jóskönyv szerint nem hoz hosszú életet. :)
Városi harcban ki kell használni velük, hogy gyorsan tudsz helyet változtatni így oldalba vagy hátba támadni az ellent (mire egy heavy megfordul te már ismét a hátában vagy egy másik utca felől. Kis túlzással persze). Odacsapsz és elmész, vagy ha ollóba van fogva akkor addig lőni oldalról/hátulról amíg ketten ki nem lövitek. Van amikor bejön és van amikor nem, meg kell próbálni. Ez a titka. :D

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1664) grunge válasza stork13 (#1657) üzenetére


grunge
addikt

Ez eléggé vicces :D amúgy is incredible hulk tankok ezek. nagy nyűgök árán talán sikerül öket lesebzni, de 10% alatt IDDQD meg IDKFA van.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1665) vhw válasza stork13 (#1663) üzenetére


vhw
addikt

Te úgy gondolkozol, hogy 1 darab nagy van, amit háztömböket kerülgetve hol innen hol onnan lőhet, gyorsan helyet változtatva. De ha minden háztömb mellett egy nagy áll, zárják az utcákat, és nem tudsz hozzájuk férni, akkor nem mész sokra a gyorsasággal :D Szemtől szemben pedig csak medium tankok (na jó, olykor természetfeletti golyóálló képességgel, amiért fentebb egyszer épp sírtam :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1666) krisss93


krisss93
aktív tag

A Jagdpanther mennyivel jobban használható, mint a jgpz IV?
Azt tudom, hogy jobban páncélozott, és jobb a tűzereje de egy kicsit nagyméretű, nem?
Könnyebb észrevenni ?

(#1667) emre válasza krisss93 (#1666) üzenetére


emre
veterán

sokkal jobb, de csak a legnagyobb löveggel, full kifejlesztve
a rejtőzködésről meg volt itt valahol egy kép keresd meg, ahogy emlékszek abban sem rossz

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1668) stork13 válasza vhw (#1665) üzenetére


stork13
aktív tag

Nincs annyi nagy, hogy minden utcát lezárjanak. Főleg az új városos pályán. :D
A régin meg irány a hegy aztán lesz valami. Jött ott már szembe is-3, is-4 de a csúcs a 4502 volt. :DD Ensk is nyerhető lett volna nekik. Ott kell támadni ahol a leggyengébbek.
Szemtől-szemben meg a 2. lövés után kiderül, hogy Op vagy-e (T-54-el általában igen). Ha lepattan az a 2, akkor mindent túlélsz az adott meccsen. Tényleg így működik, ha sok a lepattanó az elején akkor szinte sebezhetetlen vagy. A ciki akkor van amikor nagyobbal mész kicsinek, pl. egy Párduccal nem tudsz elintézni 1 DB-t mert minden pattog...
T-44-nél jól bevált ha 45 fokban tolatok el az ellentől, ilyenkor nagy eséllyel pattan le.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1669) stork13 válasza emre (#1667) üzenetére


stork13
aktív tag

JPzIV-től (ennek még nem) felfelé a rejtőzködésük a német td-knek el van szúrva. Lásd ezt.
A magasabb érték a jobb rejtőzködést jelenti. Sajna ez van, de ne felejtsük el merre húz a fejlesztők szíve... :P

[ Szerkesztve ]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1670) emre válasza stork13 (#1669) üzenetére


emre
veterán

Köszi a helyesbítést :R
akkor rosszul emlékeztem :W

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1671) krisss93


krisss93
aktív tag

Hát mit ne mondjak, ez ritka egy fos bújócskázás szempontjából.

(#1672) stork13 válasza krisss93 (#1671) üzenetére


stork13
aktív tag

Ne add fel, nem rossz az. Csak meg kell tanulni vele játszani. Hátulról piszkálni a pontos ágyúval. Fel a fejjel, a Ferdi rosszabb lesz. JPZIV-nél megálltam, de ezt mondják a tapasztaltak, én hiszek nekik.
A JT-t rengetegen imádják. A nagyokkal más stílusban kell játszanak, mint a kicsikkel. Szemből rengeteget kibírnak. Áttöréshez, védekezni ideális.
De jönnek majd a TDpro-k és megmondják. Én akkor szeretem ha oldalról vagy hátulról látom őket mert akkor már közel a vég. Valamelyikünknek... ;]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1673) vhw válasza krisss93 (#1671) üzenetére


vhw
addikt

Hát igen, bújkálni azt nem nagyon tudsz vele, ebben a Jagdpanzer IV sokkal jobb. Viszont a Párduc már kicsit komolyabb, csak azok jelentenek gondot amik a Tiger-IS-T29 vonalon felül vannak, idáig bármi bontható akár még szemből is 1 vs 1-ben (a lényeg, hogy a legnagyobb ágyú legyen fent, és te lőjj először :D na meg a lánctalpat békén hagyják :P )
Ám azok a csúnya 152-es szovjet lövegek, még néha ezt is egy lövésből szétszedik, szeretem őket olyankor nagyon...

stork13: téged is nagyon szeretünk akkor! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1674) BoogeyM@n. válasza stork13 (#1663) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Szedett vetett emberek nem tudnak csapatban játszani de majd ha ugyanúgy egyre többen platoon-ba játszanak akkor lesz majd ne mulass.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1675) krisss93


krisss93
aktív tag

Hát a Jgpz IV-el ami imádatom tárgya, fullos löveggel, egy csatában kinyírtam egy pearschinget, egy T34-et (amcsit) , egy Panthert, és egy KV-3-mat, egyszreűen azért, mret 100%-oslegénységi skillem volt, relytőzésre kihegyezve+álcaháló+bokor nem tudák hol vagyok.
Amikor végül megtudták (én voltam az utolsó a csapatból) akkor viszont SU-14 1 pontos lövés K.O. :DDD

(#1676) _seth_


_seth_
veterán

Én ha látom, hogy az összes tank más irányba megy akkor hagyom a józan gondolkodást megyek minél többet felderíteni és akit csak tudok leszedni úgyis bukunk... ezek a körök jönnek ki nullára vagy veszteségesre. De van amikor okos csapat van de ritkább ez a lehetőség :)

Kinek mennyi kapott találat volt a rekordja? Nekem 25 találat KT-val és életben maradtam, abban a körben 16ból 14 találatom volt és 4 tankot szedtem le összesen 8-at sebezve 3-at felderítve.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1677) Ghostface válasza _seth_ (#1676) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nekem 33 találat volt VK4502-vel és nem maradtam életben. Viszont Steel Wall medált sem kaptam érte. Lehet azért mert meghaltam, de ha nem akkor kíváncsi vagyok mennyi lehetett annak aki megkapta.

PSN: Nifty_Ghostface

(#1678) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Kicsit lemaradtam, srácok... Hogy lehet szert tenni béta accountra, illetve magára a játékra (gondolom ha van béta accom, bejelentkezek, letöltöm az oldalról)???

Ha már nem lehet accot beszerezni, valaki esetleg megosztaná a sajátját velem? Kezdenék egy új karit... izé tankot vagy akármi :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1679) Dyingsoul válasza Dyingsoul (#1678) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Közben már applyingoltam egy béta accra, mennyi idő, mire elbírálják? :(

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1680) stork13 válasza Dyingsoul (#1679) üzenetére


stork13
aktív tag

Legkésőbb 27-e, mert akkortól open béta lesz. :DD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1681) _seth_ válasza Ghostface (#1677) üzenetére


_seth_
veterán

Az szép :) Én megkaptam a Steel Wallt érte. Sikerült valahogy olyan szöget találnom az ellenség felé, hogy sorba lepattantak a kicsik pedig akik mögém kerültek túl kicsik voltak hozzám igaz nem sok HP maradt a végére de megmaradtam :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1682) vhw válasza _seth_ (#1676) üzenetére


vhw
addikt

És ha az összes tank egy (!) irányba megy? Biztos mindenki ismeri a szituációt, Murovanka map,12 tank megindult megkerülni a dombot, az ellen meg 5 gyors mediummal előjött az erdőből, viszlát két spg, meg én is, aki észrevette, hogy betámadják a bázist, innentől bekerítették a nagy csordát és szétlőttek mindenkit...

Ma annyira sikerült kifogni a láma csapatokat... vagy ha a csapat még úgy ahogy összetartott akkor meg a profi spg lőtt szét minket... :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1683) _seth_ válasza vhw (#1682) üzenetére


_seth_
veterán

Hát... én mint írtam vagy taktikázok a csapattal vagy ha olyan a csapat akkor arra hajtok, hogy minél több xp/creditet kapjak a végén. Campelni pedig nem szeretek, ha beáll az egész csapatom campelni és senki sem indul meg van, hogy én indulok mert az ilyen nagy háborúskodásnak általában az a vége, hogy az ellenség fogja magát és középen vagy valamelyik szélen teljes csapattal lerohan minket majd lezúzza azt akit ér és elfoglalják a bázist...

Leopardot szeretem nagyon, sokszor kapok Maus, IS7 ellenfeleket vele és mondanom sem kell, hogy én vagyok az utolsó a listán és előttem is már KV3 van és VK3601 vagy IS... mire is való a leopard? scoutolni... na megindulok valamelyik szélen vagy városi pályákon néha középen, akit érek felderítek és belelövök majd általában 1 artyt leszedek vagy néha kettőt.... ezután jönnek az okosok, hogy: "nooob.... selfkiller..." stb... és akkor ezek nyiffannak ki úgy, hogy senkit sem szednek le a játék alatt míg én egy artyt legalább leszedek ezzel nem kicsit segítve a csapatnak csak ezek a GW Tiger és nagy orosz artyk elég masszívak már a leopard 50-es ágyúja ellen.... az ilyen IS7 ellen meg esélytelen bár egyet már 1%-ról leszedtem a leoparddal hátulról közelről... (szakadékban hátszéllel kategória :D )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1684) vhw válasza _seth_ (#1683) üzenetére


vhw
addikt

Na az szép lehetett a kis Leoval IS7-et gyilkolni:D a tag biztos felírta a nevedet :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1685) _seth_ válasza vhw (#1684) üzenetére


_seth_
veterán

Az eredeti tervem az volt, hogy kamikazeeeee módra váltok és belemegyek de lőttem is, hogy hátha és én nyertem :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1686) virkir válasza BoogeyM@n. (#1674) üzenetére


virkir
veterán

Erről beszélünk már rég óta, hogy kéne összehozni párat, tudnánk játszani együtt eredményesen bármikor.
Habár ma nem panaszkodhatok este tíztől összejött 18k xp meg 200k kredit csak a T43-al.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1687) BoogeyM@n. válasza virkir (#1686) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Neked mennyi xp kell a T54-hez?

Ma egy kicsit tovább tudtam játszani és jó sokat grindeltem így nem sok kell a 44-hez
bár az említett bendzsó csapatok nekem se hiányoztak volna de átlag legtöbben statisztikában 50% körüliek az az mindenki kb1et nyer 1et veszít igazságosan :DDD

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1688) virkir válasza BoogeyM@n. (#1687) üzenetére


virkir
veterán

Na az relatív fényévekre van még.
A 44-hez kell még a mai nap kb., hogy free xp nélkül meglegyen és akkor onnan indul az 54.
Reménykedtem a soft wipe-ben mert akkor egyenes ágon ki tudnám fejleszteni a T-54-et vagy valami IS-t a KT, meg valami arty-t.
Az a gond, hogy a KT-n van 100k xp-m de nincs annyi aranyam, hogy átváltsam meg legyen elég a prémiumra.
Így most a 44-et megvéve kimaxolom ha minden igaz a napi 250 aranyról a nyílt béta alatt, aztán azzal már könnyebben jön össze a 45.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1689) Dyingsoul válasza BoogeyM@n. (#1687) üzenetére


Dyingsoul
veterán

T54-hez van eredeti gázálarc felszerelésem otthon: tok, maszk, cső, tartály... :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#1690) grunge válasza stork13 (#1669) üzenetére


grunge
addikt

Az oké, hogy a ferdi nagy mint az állat és nehezen rejthető el, de az isu-152 sem éppen kicsike, mlégis jobban "bujik". ez igazán no comment tabella...a panther is szinte világít. valahol undormányos gyomorforgató érzést keltenek bennem ezek a ferdítős dolgok, leygen akármiről is szó..kár érte. simán lehetne ezt is "tisztára" csinálni. most már értem hogy némely orosz csoda miért tud "teleportálni".

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1691) Ghostface válasza Dyingsoul (#1689) üzenetére


Ghostface
senior tag

Akkor te csak abban játszhatsz hogy meglegyen a feeling. Képet kérünk. :)

PSN: Nifty_Ghostface

(#1692) vhw válasza Dyingsoul (#1689) üzenetére


vhw
addikt

5% increase of all skills of the crew? :D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1693) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Játékban még rengeteg hiba van itt van1↓

Jól látható hol lőttem bele (piros karikázás) a játék szerint az lánc sérülés sebzés nélkül :F

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1694) csaabz válasza Dyingsoul (#1689) üzenetére


csaabz
őstag

Mikor rajtad van, minden célzás közben vissza kell fojtani a lélegzeted, hogy ne zavarjon a zihálás...
:D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1695) grunge válasza BoogeyM@n. (#1693) üzenetére


grunge
addikt

a páncél átszakítása után biztos gellert kapott, és eltalálta a futómű egyik részét. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1696) krisss93


krisss93
aktív tag

Nem jön be az oldaluk, úgynézki frissítés vagy maintence van.

(#1697) virkir válasza krisss93 (#1696) üzenetére


virkir
veterán

Bejön az de mivel ma indul a nyílt béta frissítik a szervereket 10-től cirka 3 órán keresztül.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1698) Joe-T válasza grunge (#1695) üzenetére


Joe-T
tag

Csakúgy mint tegnap este a hamvasan szűz páncélzatú Tigris II-met amikor szemből meglőtték és a lövedék olyan gellert kapott, hogy eltalálta a motort hátul! :Y

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1699) CPT.Pirk válasza Joe-T (#1698) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, ez viszonylag gyakori jelenség. Talán most az open béta frissítés kapcsán lesz valami update, mert nagyon sok napja nem volt semmi.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1700) Joe-T válasza CPT.Pirk (#1699) üzenetére


Joe-T
tag

Lehet valamit tudni, hogy ez az open beta mit hoz magával?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.