Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1251) Joe-T válasza grunge (#1250) üzenetére


Joe-T
tag

Csak húzós állítólag a Panther fenntartása! Bár premiummal mindegyik élhetővé válik! :)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1252) GrooveHero válasza Joe-T (#1249) üzenetére


GrooveHero
addikt

Valahogy én eddig nem bíztam a HE lövedékben, mert mondjuk ms-1-nél próbáltam, de ot szart se ért:D
Volt egy tréning csata, ott csak he-t lehetett használni, és alig sebeztem pár százalékot. Egyértelmű, hogy egy 88-as HE sokkal erősebb, mint az a kis fogpiszkáló ms-1 ágyúé, de nem tudom. Elvileg a mai nap folyamán már meglesz, de ahoz még mennem kell egy-két karikát vele. És persze könnyű beleszaladni nagy pofonokba, ha vki ellövi a lánctalpat, vagy a torony megsérül, akkor jönnek a picik, és rámtapadnak mint légy a szarra, és szétkapnak simán, mert körbelőnek oldalról, hátulról, mindenhonnan. Úgy hogy csak óvatosan mehetek vele, mert premium ellenére is simán össze tudok hozni egy míniuszos kört. Mindenesetre majd kipróbálom a HE-t is, fölpakolok belőle. De már nagyon kell az L/71 mert így szegény tigrincsem elég gyámoltalan, jobban hasonlít egy kiscicára, mint vmi vérszomjas bengálira:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1253) Joe-T válasza GrooveHero (#1252) üzenetére


Joe-T
tag

Ne aggódj, lesz az még vérszomjas!!! :DD

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1254) grunge válasza GrooveHero (#1252) üzenetére


grunge
addikt

15 db, HE-t szoktam vinni a Tigerrel, mindkét 88as esetén. Amit nem visz át sehol a "sima" AP, ott használom csak. pl is-4 tornyát sebezgetni, stb:) SPG-k ellen is hatékony.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1255) GrooveHero


GrooveHero
addikt

wáááá. ő kell nekem :Y :Y :Y
csak az a gond, hogy 3-assal, vagy 4-essel kezdődik, és milliós nagyságrendről beszélünk. Persze ami a képen látható az sztem nem olyan klasz, nekem olyan kell, amit rendes V12-es motor hajt, tehát robbanómotorról van szó. Súlya kb 350 kiló, több mint másfél méter hosszú csővel együtt, talán kettő is. Akár rá is lehet ülni:D

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1256) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Jajj, most láttam videjót a jutubén:D
Nem semmit hekkelt a gyerök, de már újabb verzió van, nem tudom most működne e. A lényeg, hogy csinált egy új accountot, és hirtelen már ment is Prokhorovkán egy IS-t-tel, ami ki volt fejlesztve, legalábbis az írta commentben a videón a buborékba. Volt rajt gyors gomb a lánctalp javításra, radar célzás, meg sok minden baromság. na meg persze a célzó kör sem ugrál összevissza, magyarul no recoil, illetve nem volt célzási idő, mindíg pontos volt menet közben. Kilőtt 7-8 tankot, abból volt IS-7, busz, KT, VK 3000-es széria asszem, meg vmi kisebb ruszki tank, talán T széria, nem tudom pontosan.
Nehogy már ide is beegyék magukat a rohadt csalók, eddig is felhúzott a játék, mikor 150 méterről nem tudom hova ment a lövedék..stb..stb..na de ezek után ha még ők is jönnek, akkor kész. Pedig kár lenne elqrni ezt a fasza kis játékot.
Amúgy nem tudjátok hogy miket mond mikor eltalál vmit?
Mert cska 1-2-t értek.
pölö:

We didn't even scratch them - még csak meg sem karcoltuk őket.
Enemy vehicle knocked out - ellenséges tank kiütve, vagy kilőve.
Enemy vehicle/armor destroyed - ellenséges péncélos/jármű megsemmisítve.
We can not penetrate their armor - nem tudjuk átütni a páncélzatukat
That one bounced - ez lepattant
aztán a többi, amit nem vágok:

mond vmi olyasmit, hogy vrékösé...:D
meg hogy that one...go through...:D

meg még van vmi csak nem jut eszembe:D

ha tudtok, akkor segítsetek, kkíváncsi vagyok:D
THX :R :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1257) Eagle16 válasza GrooveHero (#1256) üzenetére


Eagle16
addikt

NINCS semmilyen csalás, hack, bármi izé a játékhoz.

A szerver számol ki minden adatot, a kliens csak kapcsolódik, szóval ha csak magát a szervert fel nem törik...

Az a videó csak egy reklám volt, és az összes kommentet ugyanaz az ember írta más felhasználónevekkel, majdnem ugyanabban az időpontban.

"Ricochet"
"Looks like that one went right through"

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1258) GrooveHero válasza Eagle16 (#1257) üzenetére


GrooveHero
addikt

Igen, az uccsóhoz hasonló a másik is, gondolom ugyanazt akarja jelentni, ahogy a ricochet, vagy rikosé, azaz hogy lepattant. Gondolom én. Csak azért gondoltam, hogy működhet a hekk, mert ez is ugyanúgy netes játék, mint a Call of Duty, abban is lehetett, ott is szerverre lehetett csatlakozni...mondom biztos itt is.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1259) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Hát gyerekek ez a HE...hát ez odab@sz. Egy lövéssel egy IS-t. 100%-ról. Kiégett:D

Meg elkaptam egy T29-est is, nem én nyírtam ki, de kb 80-90%-ot lesebeztem neki. Jó lesz ez, én már érzem, amúgy köszi a tanácsot a HE-vel kapcsolatban, télleg bevált. Most képzelem a csávó mit anyázhat másik fórumon, hogy megkapta az 1 hitet, aztán kiégett a gépezet:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1260) emre


emre
veterán

Gyerekek a sörment hol érdemes meglőni hogyne pattanjon le a skluló róla? (T34/76 maxon) :W

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1261) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Jesus Himmelsdorf-on milyet izzadtam megint mondjuk most végre meghallgatást talált a szavam mondom menjenek a sinen rush-olni gyorsan erre ott bénáznak mindannyian nekem meg védenem kellett a beállóban a bázist a szintén is3 és többi ellen végül egyedül sikerült mire el tudtam indulni már csak én maradtam(kb40%HP) meg az arty a csapatból a másik oldalon 100%T32 100%VK3601 30%T20
Az arty-kat nem tudtam már bevédeni inkább megpróbáltam megkerülni őket, de észre vettek
így buktam az előnyömet ezért még 1 sarkot mentem kb középső utcába.
A T32 rám rontott a kis hőscincérjével na itt gyorsan blokk a T32 lánctalpára és vissza bevárni a kis herót mire betöltöttem már meg is került és a faromat célozta cserébe kapott 1et, de ahogy kilőttem már próbálkozott a VK,
így kitértem vissza a T32-re még ott volt nem sokat haladt ezért kapott megint egy oldalba kapott lánctalpasat utána elindultam feléje, hogy seggbe durrantsam meg, hogy az érkező VK ne tudjon könnyen eltalálni mert ha kilövöm jó fedezéket csinálok belőle.
Miután kilőttem jó fedezéknek bizonyult a vk nem tudott eltalálni én viszont szépen lekaptam belőle ezért megpróbált trükközni hogy oldalba támad megvártam mikor bevillant a sarkon piff :))

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1262) Remington


Remington
őstag

gratula!

én is mentettem már meg lehetetlen helyzeteket a kt-vel

itt már csak én maradtam a csapatomból, az ellenél is3, vk meg a két hummel, szerencsére mindegyiket el tudtam intézni egy lövéssel

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1263) GrooveHero válasza Remington (#1262) üzenetére


GrooveHero
addikt

jajj, néztem a screenshoto, és már nyomtam az ESC-et...de nem szeretem én ezeket a képeket, multkor Béla KT-ét akartam forgatni a garázsban:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1264) BoogeyM@n. válasza Remington (#1262) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

T54-et frontból végre sikerült leamortizálni de ehhez meg kell állnia mint ennek is
ha nem akkor bekapcsol a magic shield

Vannak nekem is szép kill-jeim KT-val IS-el majd feltöltöm.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1265) GrooveHero


GrooveHero
addikt

AJJ...dobpergés.trrtrtrtrtrtrtrtr.....meg mindeeeen:D
Megvan az L/71. Most aztán vége mindenkinek:D
[link]

Most aztán örülök, mint majom a farkának:D :)) :)) :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1266) GrooveHero válasza BoogeyM@n. (#1264) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ez az az Alex131? Mármint a forumtárs? Ismerős a neve.

Izé mit akarok mondani...ezzek a Vk3601-gyel mekkorákat lehet osztani te atyaúúristen. Roncstelepre küldtem két Shermant, abból az egy E8, meg 100%-ról 50-re lesebeztem egy T32-t, és nem csak hátulról lőttem, hanem mindenhonnan kapta az áldást, mindezt, csak HE lőszerrel értem el.
Amúgy az L/71-es löveg is nagyon erős, szemből pölö 13%-ot faragtam le egy IS-3 ból, pedig nem is zúmoltam, csak úgy megy ahova megy alapon adtam neki.
Ájlávjú 88-as, rövid is meg hosszú is:D:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1267) grunge válasza GrooveHero (#1266) üzenetére


grunge
addikt

Akkor próbáld ki a Vk3001P-t. Az 60-at megy mindemellett. mindeféle rekordot evvel csináltam. 1575 xp max, átlag 620 xp/battle.:) nekem a sima panther is nagyon bejövős lesz. rettentően fontos hoyg esetenként el tudjon menekülni az ember, ill. váratlanul felbukkanjon valahol. tigerel ez sosem lesz igy:)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1268) ALEX131 válasza BoogeyM@n. (#1264) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Az ott tényleg én vagyok! Te mocsok! :)
Emlékszem erre a meccsre, ez volt az ahol tök 1edül maradtam és semmi nem pattant le, ráadásul esélyem se volt elmenekülnöm a folyamatos lánc sérülés miatt :(

Pár körrel később meg azon akadtam ki, hogy T54 velem szemben a kisebb löveggel sebez én meg a nagyobb löveggel nem tudom sebezni. Vannak érdekességek, 1enlőre a véleményem még az, hogy a T-44-el jobban tudtam harcolni, valahogy több pattant le róla és nem akart mindenki engem elkapni :)

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

(#1269) csaabz


csaabz
őstag

Megvan a T32 (tier 8) és mindene ki van fejlesztve.
Megvettem hozzá a rejtőzködő hálót, az újratöltés gyorsítót és a +10% látótávolságot :)
Jó tank, de örültem volna, ha nem a T29 ágyúját örökli, hanem kap egy erősebb sajátot...

:R

Még annyit, hogy kis súlya miatt a tier 7 feletti tankok között sztem a legmozgékonyabb, legfordulékonyabb tank.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1270) GrooveHero válasza csaabz (#1269) üzenetére


GrooveHero
addikt

NA ilyet aláztam az előbb VK-val:D
lool nehogy megsértődj ám, csak hülyülök., remélem ennyi még belefér:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1271) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Nemakarnak ezek béta kulcsot küldeni pedig eltelt több mint 1 nap... :O :(((

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#1272) GrooveHero válasza Doomgiver (#1271) üzenetére


GrooveHero
addikt

de jött tőlük e-mail valamilyen formában? Mert akkor már írták volna vhol, hogy nem lehet jelentkezni, de ma néztem, még mindíg kinn a a nagy vörös kör, benne hogy JOIN BETA. Akkor nem tudom miért lehet, sorry :((

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1273) Doomgiver válasza GrooveHero (#1272) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Jött email még tegnap és ezt irták...

Thank you for filling the form. Your application is accepted for processing. If the application is approved, an invite code and further instructions will be sent to the email pointed in the application form.

To activate the newsletter, follow the link below or copy and paste it in your browser’s address bar and press Enter:

ennyi... a linkre kattintottam stb... :F

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#1274) emre válasza Doomgiver (#1273) üzenetére


emre
veterán

ha jó mail címet adtál meg akkor majd jön a kód is ;) (ha jól emlékszek)
nekem kb 3-4 nap alatt jött meg

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1275) BoogeyM@n. válasza ALEX131 (#1268) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Azta de kicsi a világ lol :D
Nem szoktam nézni a neveket nem is gondoltam hogy ismerős fórumozót lövök ki.

PS/:Ezek a nyomi artyk ahogy látom csak a kill-eket lopják el semmire se jók qvára nem segítenek
T34-85 7% IS3 100% Tiger80% na vajon melyiket lövi le?

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1276) BoogeyM@n. válasza Doomgiver (#1271) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Azonnal is szerezhettél volna béta kulcsot ha az sg fórumon keresgélsz
ők jóban vannak a gamestar-ral ők meg a wargame-el.
http://vivalaresistance.hu/index.php?site=news_comments&newsID=41

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1277) GrooveHero válasza BoogeyM@n. (#1276) üzenetére


GrooveHero
addikt

ahogy nézem a linklet két képedet egxmás alatt, hirtelen az ugrott be, hogy úgy néz ki, mintha kulcslyukon kukucskálnál:D:D:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1278) vhw válasza Doomgiver (#1271) üzenetére


vhw
addikt

Lehet másnál nem így volt, de nekem spam-ként azonosította a mail fiókom a béta kulcsos üzenetet, szal azok között is nézd meg. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1279) Ghostface válasza BoogeyM@n. (#1275) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nem biztos hogy nyomik. Én is szídtam őket sokszor, de ma vettem meg a Hummelt és rájöttem hogy bizonyos pályákon hiába áll a tank nyílt területen, ha közbe van egy hegy vagy közel van hozzá egy magasabb ház és kettőnk között van akkor belelóg a lővonalamba és akárhogyis látom a tankot de nem tudom eltalálni mert "elakad" a lövedék. Sokkal idegesítőbb az a szitu mikor harcolok valakivel aki mondjuk 60% hp-n van, belelövök lemegy 40%-ra közbe ott van velem egy csapattárs de nem lő hanem megvárja míg lövök még egyet hogy lemenjen 20%-ra és akkor ő kilövi és övé a frag. De most legalább ez a Hummel nagyon tetszik, jól lehet vele pénzt keresni, így hamarabb meglesz a VK4502-re. :)

PSN: Nifty_Ghostface

(#1280) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Ha vkinek lesz majd egy kis ideje, akkor elmagyarázhatná nekem azt, hogy miért van, hogy a VK3601H-mmal megsebzek egy IS-t, egy Tigrist, 2Vk 3002-t, meg ilyeneket, és kapok 25k xp-t, de ha Tigrissdel megsebzek egy IS7-est, egy KT, egy T-54,et, és hasonló finomságokat, akkor csak 14k-t kapok. ki érti ezt?Mert én nem :( :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1281) BoogeyM@n. válasza Ghostface (#1279) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Konkrétan a bokorban kempelt az a 3 tank és egyszerűen a killre hajtott
de a végén jót nevettem rajta mikor ugyan az a IS3 lőtte ki na azt jó volt megnézni.

Éppen ez a lényeg nem a killekre kéne menni hanem a csatát megnyerni
én soha nem azon töröm a fejem hú mikor lőjem az utolsót bele meddig várjak :F 20, 10, esetleg 7%
mindig a leggyorsabban a legveszélyesebbel kezdem mert csúnyán vissza üthet az a 1 kimaradt lövés

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1282) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Ígéretes játék. Elmentem könyvjelzőbe.
Anno a Blitzkrieg volt nagy kedvencem.

(#1283) GrooveHero válasza SzalaiG (#1282) üzenetére


GrooveHero
addikt

Kolléga, ezt nem elmenteni kell, hanem beülni a vasba, beröffenteni a motort, betölteni az ágyút, aztán...hogy is mondjam csak... "aki mozog". Vagy éppen nem. Gondolom érted mire célzok. :K :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1284) SzalaiG válasza GrooveHero (#1283) üzenetére


SzalaiG
addikt

De még ki sem jött. :F

(#1285) Eagle16 válasza SzalaiG (#1284) üzenetére


Eagle16
addikt

:D

Igaz hogy még béta, de ugyanezt a verziót Oroszországban már kiadták, lehet érte fizetni is, aranyat venni stb.

Elvileg február - március környékén akarják kihozni itt az EU-ban, akkor lesz egy hard-wipe (nullázzák az eddig elért eredményeket), de addig 1 maximum 2 patch fog kijönni, szóval nem vesztesz semmit ha kipróbálod, sőt előnnyel fog indulni ha bétatesztelsz, mert kapsz egy ingyen tankot kezdésnek.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1286) csaabz válasza GrooveHero (#1280) üzenetére


csaabz
őstag

Ez úgy lehet, hogy minél magasabb szintű (tier) tankkal mész, annál többet kell kilőni, megsebezni, hogy több xp-t, pénzt kaphass.
Erre írtam korábban, hogy a 7-es szintű T29el sokkal több xp-t szedtem, mint a 8-as T32vel...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1287) virkir válasza BoogeyM@n. (#1281) üzenetére


virkir
veterán

Megerősítem amit írsz.
Nem egyszer volt, hogy mentem nagyokkal és érdekes módon mindig engem lő ki az arty nem a nagyvasra megy, hogy gyengítse.
A sok balfék. :W
A tegnapi nap megint rosszkedvében volt a szerver mert a legtöbb csatában sikerült a hülyéket kifogni.
Már indulásnál úgy kezdi, hogy az IS4-el elémvág és ütközünk holott láthatta, hogy én is arra mennék mint ő viszont az IS gyorsabb mint a Tigris tehát simán fordulhat nagyobb íven.
Aztán kiáll a nyílt terepre mint ha ő lenne Connor MacLeod a VK4502-vel és csodálkoznak, hogy szarrá lövik őket.
A másik kedvencem meg mikor beállok valami fedezék mögé, jön az ifjú titán a T44-el és beesik elém, hogy takarja a célpontot.
Ennél csak az volt a jobb amikor ugyan ezt egy Jagdpanther játszotta el, komolyan viszketett az ujjam, hogy segbelőjem őket
A csúcs meg pár körben az volt amikor szépen feláll a védelem várjuk az ellent és amikor megérkezik nem értem a max zoomból, hogy miért csak én lövöm őket meg lőnek engem.
Hát nem látott a sok barom arrébb valami piros pontocskát és megindult arrafelé.
Az, hogy esetleg egy szárnyat védtelenül hagy az meg nem zavarja, meg mire oda ér ott már rég lezajlik minden.
Egyszerűen nem értem hogyan tudtak egyáltalán olyan tankokig eljutni.

Eagle16
Namost akkor mikor mert olvastam itt már januárt meg nem arról van szó, hogy megmarad a pénz, arany, összes xp meg ami a depoban van teljes áron?
Nem mindegy, hogyan gyűjtögessek mert lassan meglenne az xp-m a KT-re de pénzecskét még kéne gyűjtögetni ha nem adom el a Tigrist féláron meg úgy általában nem adom el mostanság emiatt a levetett járműveimet.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1288) Eagle16 válasza virkir (#1287) üzenetére


Eagle16
addikt

Az amiről te beszélsz az a soft-wipe. Az tényleg ebben a hónapban lesz majd valamikor.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1289) grunge válasza Eagle16 (#1288) üzenetére


grunge
addikt

Ha jól értelmeztem, mostanában elveszik majd az összes elért tankot, de megmarad az xp. Rá 1-1,5 honapra meg mindent? Nemigen érzem át a logikát. :F

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1290) Eagle16 válasza grunge (#1289) üzenetére


Eagle16
addikt

Visszadják az eddig szerzett xp-t, kreditet, goldot stb, illetve a garázsodban álló tankok 100%-os árát.

A hard-wipe azért kell, hogy a játék kiadásakor mindenki egy szintről induljon el.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1291) emre válasza Eagle16 (#1290) üzenetére


emre
veterán

Az tök jó akkor nem adok el semmit :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1292) belaazallat


belaazallat
addikt

MI a hiba a képen?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1293) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Get to da panzaaaaa:D
Irány a csatamező, várok mindenkit sok szeretettel, meg a Tigrisemmel:D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#1294) BoogeyM@n. válasza virkir (#1287) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

"A tegnapi nap megint rosszkedvében volt a szerver mert a legtöbb csatában sikerült a hülyéket kifogni."

:K Detto szintúgy jártam én is

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1295) frame>24 válasza belaazallat (#1292) üzenetére


frame>24
addikt

Ha nagyon bezoomolsz, máshol is vannak ilyen graf. hibák. Nyilván nem modellezték a cső belsejét centinként.

(#1290) Eagle16: mondjuk nem teljesen fair ez sem. Nagy baj lenne, ha 2 játékos populációra oszlana az egész? ezerszer beszéltük, de tényleg elűzhet jó pár gamert a fölösleges idő belefeccölése...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1296) grunge válasza frame>24 (#1295) üzenetére


grunge
addikt

igen, pont ez az. nem elég hogy rengeteg időt szótakoztam hogy eljussak oda, ahol vagyok, kiderült hogy az általam választott oldal még jol le is van véve. nem tudom hogy lesz-e kedvem újrakezdeni...nomeg azok az oroszok, akik már pénzzel is tudnak játszani, szintén élvezik majd a hard wipe előnyeit, vagy majd az is-eikkel laviroznak a loltraktorok között? :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1297) Eagle16 válasza grunge (#1296) üzenetére


Eagle16
addikt

Az oroszoknál nem lesz semmilyen wipe, ott már élesben megy a játék.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1298) bimbilla09


bimbilla09
tag

Jó estét az Uraknak !

Kis társaságommal(10-15fő) játszunk már régóta ezzel a játékkal. Ha netán érdekel ez a "Tank Company"-s dolog, akkor szívesen várunk TS-ünkön. Ha érdekel a dolog dobj egy üzit a bimbilla09@gmail.com e-mail címre ! Minél többen vagyunk, annál jobb :))

(#1299) BoogeyM@n. válasza bimbilla09 (#1298) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Elég lenne csak megmondanod a szoba nevét és be nézek.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1300) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

Még mostsincs cd kulcs .... :(((

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.