Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) vhw válasza Remington (#1400) üzenetére


vhw
addikt

Ja most már értem mire gondolt :) Nem tudtam elképzelni miért ír nekem az abbey mapról :D Ott igaz, az alsó úton sokszor is nyernek csatát, illetve veszít el a másik :K

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1402) Remington válasza vhw (#1401) üzenetére


Remington
őstag

abbeyn td-vel most rászoktam h ott indulok el mert nehezebben tudnak mögém kerülni.
pont tegnap volt h ferdinánddal elindultam egyedül és kiszedtem egy tigrist, egy vk3002db-t meg egy churchillt plusz lesebeztem egy t23-at egy su-100-ast meg egy t34/85-öst de azokat az arty kiszedte előlem, majdnem 2000xp-t kaptam :D

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1403) vhw válasza Remington (#1402) üzenetére


vhw
addikt

hát... nekem pont erre a "mert nehezebben tudnak mögém kerülni" esetre negatív élményem van :D, a csodás csapatjáték odavezetett tegnap, hogy középen a város alatt szépen átjött 3-4 tank, és az alsó úton egy kedves IS3 elkezdett minket hátulról legyilkolni... a csapat másik része meg a másik szélen lővette szét magát a dombok között... szeretem őket ilyenkor :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1404) virkir válasza Remington (#1400) üzenetére


virkir
veterán

Hupsz... tényleg de megkavart a "legalsó út".

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1405) Remington válasza vhw (#1403) üzenetére


Remington
őstag

lol:D azért ilyen ritkán fordul elő, én pl. középen nem merek átmenni :B

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1406) virkir válasza vhw (#1403) üzenetére


virkir
veterán

Az szép lehetett ha középen átjutott akármi is akkor ott nem volt semmi bázisvédelem.
Egyébként kezdem azt látni, hogy minden pálya minden irányból nyerhető csak összhang és egy picike szerencse, hogy az ellenfél ne pont ugyan azt a stratégiát akarja használni, kell hozzá.
Pl. tegnap Malinovka-n instrukció, "rush jobbról két perccel az indulás után" át a mezőn és simán nyertük a meccset mert az ellenfél nagy része addigra már fent bóklászot a hegytetőn.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1407) vhw válasza Remington (#1405) üzenetére


vhw
addikt

Nem is lassú tankok jöttek át:D egy IS3, amelyik közvetlenül minket jött hátulról zaklatni, meg másik 2-3 amik egyből a bázisra mentek kiírtani az artykat, gondolom T43-44-45-ös szemétládák voltak :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1408) vhw válasza Remington (#1402) üzenetére


vhw
addikt

A Ferdiden hanyas löveg van? hogy ilyen jól kapod az xp-t?:D én direkt megvettem a vadászpárducra a 10,5es ágyút, hogy nem baj, ha drága a lőszer, majd a több xp kárpótol, de lényeges javulást nem éreztem, a pénztárcát viszont annál inkább megrövidíti a sok eldurrogtatott lőszer...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1409) Remington válasza vhw (#1408) üzenetére


Remington
őstag

annál a 2000xp-snél még a 10.5-ös volt rajta, az talán jobb is a tier7-es gépekhez mert nagyobb a dps-e mint a 128-asnak és mindet átviszi bárhonnan.

ma lett meg a 128-as, tier 8 és afölött már nagyon kell a penetration miatt, nagyokat lehet vele harapni, is4-et is átviszi szemből.

a jagdpanthert nagyon szerettem! egész gyors volt és fordulékony. a ferdi nagyon lomha hozzá képest. sokáig nyomtam a hosszú 88-assal de aztán inkább áttértem a 10.5-ösre és még azzal is általában pluszban jöttem ki.

az a jó a 10.5-ösben h a hummeleket egy lövéssel ki lehet szedni HE-vel :)

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#1410) belaazallat


belaazallat
addikt

Ha meg van az összhang két ember meg tud állítani egy egész hadosztályt.

Degusztan-nal(IS-4) ketten megállítottuk az ellen fél armadáját, arty egyedül egy Tiger1-et, lőtt ki. Meg egy 3. személy kivégezte a 3% jagttigert. Mire mindet lesebeztük 1-2%-ra megjelentek a kisebb frag vadászok.

Utána le is "zsidó arany lőszer cheater"-eztek. Persze angolul. Sima 10.5-ös AP-t használva.

szerk:

A 14 találatból 4-5 sebzett, többi lepattant, 2 a jagttiger.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1411) virkir válasza belaazallat (#1410) üzenetére


virkir
veterán

Csak sajnos ritkán van meg az összhang, habár most napok óta azért nagyobb arányban sikerül kifogni a jobbakat.
Amikor meg nincs akkor jön ez

Itt jegyezném meg, hogy utálom a T-54-et, kell nekem is.

Avagy a tegnapi csúúúcs csapat :W

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1412) PaJa1


PaJa1
őstag

Én a KVval kapom nagyon jól a pontokat. Eddig azzal is öltem 1 csatában a legtöbbet, amikor kicsik közé rakott be, tegnap este meg én voltam a sereghajtó tier 5től kilencesig voltak tankok, és csak kettőt szedtem ki, 4et sebeztem és 3at felderítettem így adott 2100 XP felett és több mint 50 rongyot. Tehát ha reménytelennek is látszik a helyzet, de mész a csapattal nem egyből ki a tűzvonalba lelövetni magad akkor sereghajtóként is jól lehet keresni. A legszebb az egészben, hogy ez volt a napi első győzelem, így több, mint 4200 XP csurrant 1 csatáért :)

#1411) virkir

az szép, -3ból indulni :D

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1413) vhw válasza virkir (#1411) üzenetére


vhw
addikt

Nem tudták hogy a pirosakat kell lőni?:D mért nem szólt nekik valaki? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1414) belaazallat válasza virkir (#1411) üzenetére


belaazallat
addikt

Az alsó képhez hasonlót én is tapasztaltam.

Su-14 kezdéskor "véletlenül" segbe lőtte az Amcsi T34-ünket. amire az kigyulladt és kiégett, de előtte még kilőtte a Su-14-et.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1415) vhw válasza belaazallat (#1414) üzenetére


vhw
addikt

Nem lehetett valami izmos T34, ha idáig nem volt képes valami tűzoltó skillt fejleszteni, vagy legalább venni egy porraloltót :N

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1416) belaazallat válasza vhw (#1415) üzenetére


belaazallat
addikt

A mellett álló Jagttigert szemből eltalálta egy KT kigyulladt és kiégett, hiába volt oltókészüléke. Alex131 volt az illető. Volt is ám káromkodás.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1417) vhw válasza belaazallat (#1416) üzenetére


vhw
addikt

Csak nekem lennének ilyen szerencsés lövéseim mikor egy jagdtiger jön felém:D sokkal többször hallom a "this didn't go through" mondatokat :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1418) belaazallat válasza vhw (#1417) üzenetére


belaazallat
addikt

Gondold el, mikor VK4502-vel hallom ugyan ezt amikor rálövök egy Su-85-re.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1419) grunge válasza belaazallat (#1418) üzenetére


grunge
addikt

az lol!
Az meg micsoda, hogy lesebzek egy KV-3at 1%-ra, aztán AP-vel, HE vel testen lövöm, beszól hogy critical, erre semmi sem történik, viszont ő kilőtt. puff neki. ez is részrehajlás talán? :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1420) vhw válasza grunge (#1419) üzenetére


vhw
addikt

Ezt nekem is szereti csinálni, főleg ha valaminek az oldalát lövöm, inkább leszedi 3szor is egymás után a lánctalpat, de egy tisztességes találatot nem visz be...

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1421) Plutor


Plutor
aktív tag

Egész jó ez a Tigris. :C
Egy körön belül Top Gun,Confederate,és Sniper medál.7 kill. :DD

(#1422) vhw válasza Plutor (#1421) üzenetére


vhw
addikt

Ember, a csapat többi része micsinált? kávézott? ha 7et kinyírtál, akkor másik hatot lesebeztél és nem volt friendly fire sem... hány helyen voltál egyszerre a csatamezőn? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1423) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Remek ez a matchmaking berakta a sok kis szemétládát nem maradt a végére lőszerem se

konklúzió:létezik a túlélési esélyt adó +buff % mindegyiknek az élete vége felé nehezebben sebbződtek vagy láncsérülések produkálódtak a két lövéses tankoknak 3kellett mert mindig maradt egy kis% életük.
HE lövedék is szemétség mert SPGk-ben jól működik a megnövekedett sebbzés még egy normál tankon mint az enyém nem mert a VK36001H-t 3xlőttem seggen és még mindig élt
még egy stugot se lehetett kiszedni oldalról 1 lövéssel pedig 350es élete van
és nem lehet kimagyarázni azzal se hogy az artyk általában fentről találnak el mert elég egy busznak csak mellém lőnie az ezres sebzésével és tuti hogy 6-800-at belém sebez
a lövedék papíron pedig jól néz ki: 130mm High Explosive UOF-482 penetration:51-85mm
demage:480-800

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1424) _seth_ válasza vhw (#1422) üzenetére


_seth_
veterán

Mostanában nekem pl az a jobb ha a csapatom jó távol van tőlem... mert, hogy pl mindkét oldalon másik-másik csapattársam lövi le a láncot egy harmadik pedig a motort mindezt egy körön belül... majd beírják, hogy hülye tiger játékos milyen hamar meghalt...

Ja: leoparddal 1 lövéssel sebeztem is4-et 74%-ra.... a kérdés: hogyan??? oldalasan kapta a lövést a torony és a test közé persze utána lőtt kettőt és végem lett de írták a többiek, hogy nem ők lőttek az is4-re... csak azért érdekes mert tigrissel 10-ből 7 lövés sebzést sem okoz nem, hogy ekkorát :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1425) emre válasza vhw (#1422) üzenetére


emre
veterán

Volt ilyen menet nálam is, egy másik taggal együtt kettőnknek volt 11 kill-je.
Nekem akkor csak 5 :B , De a 7-et csináltam KV-val és T57-el, 6-ot Hetzerrel. 5-öt meg sokkal :B (egy héten egyszer összejöhet nekem is) :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1426) szucsinka válasza emre (#1425) üzenetére


szucsinka
őstag

Panzer IV-röl váltanék vk 3------valamire melyik lenne a jobb döntés a 2 vk -közül??
:R

viszont elég jó meccseket vivok a pzIV -ell mostanába :U (lehet szarrá kéne tuningolnom csak nagyon drága és skót vok :B )

a vk3000eseket gyakrabban dobja be a full nagyokhoz igaz?

(#1427) grunge válasza szucsinka (#1426) üzenetére


grunge
addikt

Vk3001 H. én imádtam, és onnan mehetsz egyaránt a tiger és a panther felé is. nagyon gyors, pici mozgékony. igazi bitang masina :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1428) vhw válasza szucsinka (#1426) üzenetére


vhw
addikt

Ha a Tigris a célod akkor mehetsz egyenesen a 3001(H)-ra, viszont ha még nem döntötted el és a Párduc felé is húz a szíved, akkor a 3001(P) pont az Y elágazásnál van, így később nyitva lesz az út a párduc felé is :) A nyers technikai tulajdonságok meg elég hasonlóak. A (H)-nak kicsit több az élete, a (P) kicsit gyorsabb.

grunge: nem a (P)-s változattól lehet menni a Párduc felé? :F nekem így rémlik, de nem tudom most megnézni a játékban, a weblapon meg nem szerepel ez a tech tree-ben

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1429) szucsinka


szucsinka
őstag

köszönöm a gyors válaszokat :R

(#1430) emre válasza szucsinka (#1426) üzenetére


emre
veterán

A KV orosz nehéz tank, míg a VK német medium. :U ;)
Olyanom még nincs. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1431) szucsinka válasza szucsinka (#1429) üzenetére


szucsinka
őstag

a szovjet vonalon KV-után melyik a jobb választás ?
KV_3+,vagy KV-1S?
a kv-3-as dög lassú adatok alapján hmm

bocs emre nem akartam nekd cimezni a kérdést
de most igen XD

[ Szerkesztve ]

(#1432) emre válasza szucsinka (#1431) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, mert még nem vettem meg a következő fokozatú gépet. :N
De a KV3-ra van kifejlesztve, valszeg azt fogom megvenni. Egyébként nem lassabb a KV-nál. Számomra a KV1S zsákutca, meg inkább kempelek egy erősebb páncélzat mögött. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1433) PaJa1 válasza szucsinka (#1431) üzenetére


PaJa1
őstag

A KV-3at utáltam míg azzal szenvedtem az ISért. Igazad van, jól látod az adatokat, tetveslassú! A KV-1S gyorsabb, kevesebb élettel. A formája nem tudom mennyivel laposabb, mint a KV-3é, meg azt sem milyen ágyúk mennek rá, gyanítom egyformák. De a KV-3 ról hamarabb tudsz továbblépni ISre mert kevesebb XPvel tudod kifejleszteni, magát a KV-3at is ha jól emlékszem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1434) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Ma jó napom van 2x is begyűjtöttem a Wittmann medált bár ha az utcsó 5%-os is4-et nem lánctalpon találom akkor nyerek
itt tökéletesen hasznavehetetlen volt a csapat szinte senki semmit nem csinált
+plussz a szokásos hiába szólsz neki mert menthetetlen

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1435) vhw válasza BoogeyM@n. (#1434) üzenetére


vhw
addikt

Hát valami bitang jó lehet az IS4 ha így aratsz vele :) vagy csak a rutin meg az évek? :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1436) szucsinka


szucsinka
őstag

thx a segitséget
amugy a nagybudi torony a KV-én nem is olyan rossz szemböl csak ugy pattognak le a lövedékek szerintem azért mert keskeny
cliff-en kiszedtem 5 ellent felderitettem 6-ot
hogy lehet képet csinálni?

(#1437) vhw válasza szucsinka (#1436) üzenetére


vhw
addikt

Printscreen?:D aztán paintből elmenteni? vagy nekem erre egy pickpic nevű progi van, valami képlopót keress szoftverbazison mondjuk :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1438) PaJa1 válasza szucsinka (#1436) üzenetére


PaJa1
őstag

PrtScr, az Insert felett :) a játék mappájba menti a képeket, nem kell pénttel szenvedni.
Amúgy a FRAPS nevű progit ajánlom általános képlopásra, videót is rögzít.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1439) emre válasza szucsinka (#1436) üzenetére


emre
veterán

A KV-nál pedig a torony a leggyengébb. :K
A testét lőhetik, de ha torony kap kettőt véged van.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1440) vhw válasza PaJa1 (#1438) üzenetére


vhw
addikt

Tényleg, a FRAPS! :C pedig fent van az is nekem, de mindig csak az fps kijelzéssel kapcsolom össze...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1441) BoogeyM@n. válasza vhw (#1435) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Áh nem évek hónapok abból is csak 3 mondjuk másokhoz képest elég későn kezdtem vele játszani mert már tavaly május óta lehetne.
IS4 kb egy hete van a 3hoz képest lomha és mindig arra jövök rá van erősebb :K

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1442) virkir válasza BoogeyM@n. (#1434) üzenetére


virkir
veterán

Úgy látom a hétvégén nem igazán lehet jót játszani mert ilyenkor érnek rá a lámák, hét közben pl. tudtam javítani a nyert/vesztett arányomat tegnap meg csak rontani.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1443) emre válasza virkir (#1442) üzenetére


emre
veterán

Én ilyenkor állok neki az új gépek fejlesztésének. Az első 20-30 csatát úgyis bukom mert lassú a gép, szar az ágyú stb. De legalább nem idegesítem magam miatta. Valahogy én is nyugodtabban próbálgatok ki újabb dolgokat, amiket élesben nem szívesen tennék.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1444) grunge válasza vhw (#1428) üzenetére


grunge
addikt

A panzer 4 után a 3001H és a 3601H között választhatunk ugye. ha a 3001H-t veszed, akkor megveheted utána a 3001P-t is, ami már egyenes ágon a Pantherhez vezet. Én igy csináltam, nem a pedig a panzer 3 - panzer III/IV - VK3001P vonalon. :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1445) BoogeyM@n. válasza virkir (#1442) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Hát tényleg legalább is vasárnap du. nem tudom mi van talán nem gyóntak elegen de zsinórban 6 veszteség.
Még jó balancal is csak veszíteni lehet csak a lényeget sorolom Himmelsdorf IS7, 4db IS4, T54, 2Ferdi, az ellenél IS7, JT, 2pershing, pantherII,T54
mondanom se kell miért is veszítettünk is7 meg 2is4 a hegymászót alakította még egypár balfékkel mire rájöttek hogy a csata lent zajlik addigra mindenki meghalt aztán ők is könnyedén.
Hát mára elegem is lett ebből mert inkább ezeket a retardáltakat írtanám
csak kár hogy nem pénteken jöttek az ilyen címeres barmok mert a 2nap büntit kibírnám hétfőig.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1446) vhw válasza BoogeyM@n. (#1445) üzenetére


vhw
addikt

Azt hinné az ember, hogy akik már elérték a 9-10es szintet, azok mögött már van annyi csata, hogy az összes map a kisujjukban van, tudják mire képes a tankjuk sebesség-tűzerő terén, hogy az egyes pályákon mik az általános stratégiák, de ááá! hol már?! Pár napja egy VK4502 szó (taktikai ötlet, kérés) nélkül megindult a felső bázisról, hozzá csapódott még 2 IS, megkerülni a dombokat. Aki már játszott pár meccset tisztában van vele hogy a legtöbbször épp arra indul az ellenség nagy része. Mikor a képükbe villant a 7-8 ellenséges tank, az IS-ek már kapcsoltak, hogy nem lesz nyerő, az egyiküknek sikerült is tüzelve visszahátrálni a csapat felé. Na de a VK! nem zavartatta magát, belement egyenesen a tömegbe, hogy mégis milyen meggyőződésből... fél perc se kellett kihúnyt a domb mögött a kis zöld pontocska. Utána meg rinyál a chatbe, hogy kösz a segítséget...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1447) grunge


grunge
addikt

Különös kérdés következik: mekkora a panther hátrameneti sebessége? :) VK3002 DB 19km/h, ez nagyon buli, lehet vele szemétkedni! ez a tank is nagyon tetszik már most :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1448) Eagle16 válasza grunge (#1447) üzenetére


Eagle16
addikt

Jah, a DB jó tank. A Párduc I és II is ennyivel megy hátrafelé úgy emlékszem, de a Párduc I lehet hogy nem 19, csak 17km /h. Ezzel még lehet körözni mert nagyon mozgékony, PI és PII-vel ez elszáll...marad a háttérből lövöldözés.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1449) Ghostface


Ghostface
senior tag

Ha jól értelmezem holnap indulnak külön az európai és amerikai szerverek. Kell választani melyiken akarsz játszani, a többire nem fogsz tudni belépni mert bannolva lesz accountod. Egy szerveren viszont mindenkinek csak egy accountja lehet. Már amennyire megértettem a nem tökéletes angolommal :)
Szerverek

[ Szerkesztve ]

PSN: Nifty_Ghostface

(#1450) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

Igen és ez miatt holnap 8tól 2ig nem lesz elérhető.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.