Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1501) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Kipróbálnám, regisztrálni szerettem volna az oldalon, de kéne neki "Invite code". Ilyet honnan szerzek?

═════════════════════════════════════════

(#1502) Joe-T


Joe-T
tag

Köszönöm mindenkinek az infókat a Tigris II-ről, adok még neki esélyt és elbíbelődöm még vele egy darabig! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1503) Magister12 válasza emre (#1496) üzenetére


Magister12
csendes tag

Szia, emre látom belinkeltél egy képet ami magyarul van!
Hogy tudom magyarosítani a játékot,és hogy tudok ilyen képet csinálni, előre is kösz!

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#1504) BoogeyM@n. válasza RootRulez (#1501) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

[link]
http://vivalaresistance.hu/index.php?site=news_comments&newsID=41
[link]
http://vivalaresistance.hu/index.php?site=news_comments&newsID=62

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1505) emre válasza Magister12 (#1503) üzenetére


emre
veterán

http://wotmngclan.atw.hu/
A Print Screen gombot ismered?
A játék mappájában lesznek a képek. ;)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1506) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A supportosokkal végre dűlőre jutottunk, a kapott invite kódom csak az amerikai szerverre érvényes, szal kell várnom, mire megjön az EU-s szerverre jó kód.

Valakinek kell az amcsi szerver invite kód? (külföldi kollégákra gondolok itt)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1507) Magister12 válasza emre (#1505) üzenetére


Magister12
csendes tag

Ismerem, :B .
Köszi az infót! :R

Senki sem tökéletes,belőlem is hiányzik a hiba!

(#1508) virkir válasza CPT.Pirk (#1506) üzenetére


virkir
veterán

Kűttem egy privit.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1509) szalai56


szalai56
senior tag

Üdvözletem
Egy kis segítség kellene. Hova tűnhetett el az 1-s lőszerem?

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#1510) XenHai


XenHai
senior tag

Egészen jó ez az 5 x szorzó !
Kár ,hogy csak holnap éjfélig van ..

(#1511) _seth_ válasza XenHai (#1510) üzenetére


_seth_
veterán

Jaja :)

KT majdnem fullon, Tiger Fullon, M6 fullon, T29 majdnem fullon, KV3 majdnem fullon, Leopard fullos :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1512) Eagle16 válasza XenHai (#1510) üzenetére


Eagle16
addikt

Jah, elviselném még pár napig :D

Most úgy néz ki a garázsom, hogy:

Leopard, T30, GW Panther, Panther II, T23, Marder II, M4 Sherman

Ha holnap még lesz időm akkor elviszem a GW Tiger-ig, meg ha esetleg már nem tudok mit kezdeni a kredittel akkor veszek egy Maust is :DDD

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1513) emre


emre
veterán

faxom kivan olyan béna vagyok :W
kéne tolni míg dől a lé, a szu 152-esemet simán kinyírattam pár sörmennel :O
én is multiba tolom a fejlesztést, megy a T-43, KV-3, SZU152, PzKpfw-4, JagdPz-4 szimultán :DDD Ha kilőnek meg sem várom a meccs végét, megyek egy másikkal.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1514) PaJa1 válasza szalai56 (#1509) üzenetére


PaJa1
őstag

szervízkor nem lehet, hogy ki lett véve vagy elfogyott és nem lett utántöltve?

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1515) vhw válasza PaJa1 (#1514) üzenetére


vhw
addikt

Az a fura, hogy a 3-as helyen az AP lőszer ikonja van, nem HE, vagy ez tetszőlegesen állítható melyik gombon melyik lőszer legyen?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1516) Plutor


Plutor
aktív tag


[link]

A tegnapi rekordom. :C

[ Szerkesztve ]

(#1517) krisss93


krisss93
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy mért írja kia játék egy csomószor (heti 1-2 alkalom), hogy nincs elég memóriám?
Amikor van 4 giga ramom+1 giga videómemória, emiatt állandóan visszateszi a textúrákat közepesre...
Tudja valaki miért van ez?

(#1518) emre válasza krisss93 (#1517) üzenetére


emre
veterán

nekem ma írta ki először, 4x1gb ram, 5770 gdr5 Crossfire, szóval itt is 2x1gb ram és én sem értem :F

ja, megvan a jagdpanter, sala lala la :C :))
és hihetetlenül ratyi alapon :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1519) PaJa1 válasza vhw (#1515) üzenetére


PaJa1
őstag

igen a szervízben lehet állítani a sorrendet.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1520) vhw


vhw
addikt

Néztétek már a tervezett francia tech tree-t? Csak a kíváncsiság kedvéért megnéztem milyenek a csúcs tankok 9-10es szinten (tudva hogy a II. vh alatt nem sok értelmes francia tank épült) és hát kissé ledöbbentem. :O
Ok-ok, mondtátok már itt páran, hogy a játék nem a II vh-ra épül teljes egészében, de azért még a szovjeteknél is '50-en inneni tankok kerültek be. Hát a franciáknál nem átállottak olyat is betervezni ami még 52-ben is prototípus volt (lorraine 40t, például). Nem lehetett volna ezt úgy megoldani hogy valóban a korban létező tankokat teszik be a játékba, legalább az 1950es évek előtt már megjelent típusokat, amiknek legalább a fejlesztése megindult a világháború alatt? És ha már több nemzet harckocsijait is elérhetővé akarják tenni, ezzel színesítve a játékot, akkor ha a kérdéses nép nem fejlesztette olyan tökélyre a páncélos fegyvernemét, hogy méltó ellenfele lehetne más népek nehézsúlyú vasai ellen (tier 8-9-10), akkor tartson odáig a tech tree, ameddig egálban vannak és kész. Miért kell mindenképp minden kategóriát lefedő típusokat összevadászni tekintet nélkül az időre? :F
Nem tudom mások hogy vannak ezzel, de ez a tervezet számomra olyan illúzióromboló, hogy a jövőben előfordulhat az a helyzet, hogy olyan tankokkal kerülök szembe/egy oldalra, melyeknek közük sincs egymáshoz korban, soha nem álltak egyazon csatamezőn egymással szemben (még csak elméletben sem, ha pár hónappal tovább húzódik a háború, vagy sorozatgyártásra kerültek volna).
10 éve tervezett Tiger I-nek ilyen '52es tankkal kell megküzdenie/együtt harcolnia. Egy pillanatig poén, hogy mire lehet képes egy ilyen öreg konstrukció a játék keretei között újabbak ellen. De mikor leülök a gép elé, hogy akkor most tankcsátázzunk, idézzük fel milyen is lehetett tankparancsnoknak lenni a világháború alatt, akkor nem szeretném, hogy ilyen korszak-idegen tankok belerondítsanak a csatatér látványába. :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1521) szalai56 válasza PaJa1 (#1514) üzenetére


szalai56
senior tag

Fel van töltve, sőt az 1-el lövök, írja, hogy fogy, de mégsem látszik. :O

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#1522) virkir


virkir
veterán

E szerint akkor mégis lesz soft wipe?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1523) grunge válasza virkir (#1522) üzenetére


grunge
addikt

Ott van hogy ez a compensation, azaz ez a többszörös xp-van a softwipe helyett.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#1524) virkir válasza grunge (#1523) üzenetére


virkir
veterán

Én ezt úgy értelmeztem, hogy kompenzál a soft miatt.
Nagyon nem mind1, hogy eladom ami helyére venném a következő fejlesztést vagy megkapom a teljes árat meg a felhasznált aranyat a slotokért.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1525) _seth_


_seth_
veterán

"We know that you have been waiting for a soft wipe, so, this is a small compensation."

Tudjuk, hogy már várjátok a soft wipeot, ezért ez egy kis kompenzálás.

Magyarul wipe előtt engedik kiélni az embereket :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1526) virkir válasza _seth_ (#1525) üzenetére


virkir
veterán

Akkor nem adjuk el a fejlesztéseket, csak az a kérdés, hogy mikor.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1527) _seth_ válasza vhw (#1520) üzenetére


_seth_
veterán

Jól gondolkodsz csak ott a hiba, hogy akkor szabjuk meg, hogy csak és kizárólag a létező tankok legyenek a játékban amiket valóban használtak :)

Mert akkor lenne a sok kissebb tank olyan PZ4 szinten a nagyok közül pedig amiből volt is azért 1000-nél több, akkor pl amerikai fronton mi is maradna? Sherman? Nem sok.... Német? Tigris? Orosz? Ott meg közel s távol lenne a T34 :) Mert pl egy Tigris vs IS7 is elég furán fest már csak ránézésre is. Vagy akkor mit keres ott a Maus is? Vicc az egész :)

Kellene egy mostani free mode ami rendben is van ott mindenki mindenkivel és kellene egy x néven ahol nagyjából úgy pakolja össze, hogy korhű is legyen és az erőviszonyok is jók legyenek de mivel nem történelem oktatás a cél hanem mint mindenben a profit így nem ez az elsődleges hanem a sok tank pláne még egy nemzet akkor veszik a franciák is pedig komolyan mondom itt legyek elefánt ha láttam egyetlen dokumentum filmben is II vh francia tankot amint harcol vagy csak áll pedig nem egyet láttam :D Még egyedül német fronton lehet elmondani, hogy korabeli filmeken is feltűntek eltérő tankok.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1528) _seth_ válasza virkir (#1526) üzenetére


_seth_
veterán

Az jó kérdés de régen úgy mondták, hogy januárban, van új szerver jó ping idő, van sok sok extra credit és xp szóval szerintem hamarosan :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1529) csaabz válasza vhw (#1520) üzenetére


csaabz
őstag

Igazad van a francia tankokkal.

Én egyébként az angolokat várom, nekik azért volt pár használható tankjuk...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1530) csaabz válasza csaabz (#1529) üzenetére


csaabz
őstag

Utána néztem, annyira mégse voltak jók az angol tankok... :U
De akkor is jobban várom őket, mint a franciákat... :D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#1531) Norb3rto válasza csaabz (#1530) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Melyik csapatot érdemes választani? :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1532) PaJa1 válasza Norb3rto (#1531) üzenetére


PaJa1
őstag

Milyen csapatra gondolsz?
Melyik nemzet tankjaival fejlődj, vagy milyen képzettségű legénységet vásárolj a tankodba vagy kikhez csatlakozz chatelni, plattonozni?

Engem annyira nem zavar, hogy nem WWII tankok vannak csak csatában, az sem zavar, hogy olyanok kerülnek össze amik sosem látták egymást. A játékkal ezek ellenére nagyón jól elvagyok, most hogy XP-Credit rush van a csaták is felpörögtek.

Az arty használók 70%a amcsi szerverre ment :D Kb csak minden 2. csatában vannak jelen, akkor is max 2, nagy ritkán 3.

#1521) szalai56
A lőszer eltűnésre akkor nincs ötletem, írj a supportnak vagy a forumon jelezd a hibát a megfelelő topikban.

Az új nemztek tankjai egyelőre háttérbe szorultak, hamarabb lesznek bővítve a már meglévő 3 nemzet takjai. Új nemzet csak megjelenés után várható.

[ Szerkesztve ]

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#1533) Norb3rto válasza PaJa1 (#1532) üzenetére


Norb3rto
senior tag

"Melyik nemzet tankjaival fejlődj"milyen képzettségű legénységet vásárolj a tankodba ilyen is van :F :D most hallottam erről a gámáról így fingom sincs mit kell csinálni még jövök néhányszor :)) :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1534) stork13 válasza Norb3rto (#1533) üzenetére


stork13
aktív tag

Olvasgass egy keveset, aztán kérdezz ha valami nem tiszta:

Leírás
FAQ
Match-making avagy a sosolás

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1535) Norb3rto válasza stork13 (#1534) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Köszi :) :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#1536) Joe-T


Joe-T
tag

Azt, hogy európai vagy amerikai szerverekre fogok felmenni azt mikor kell eldönteni? Illetve honnét látom, hogy milyen szerveren vagyok fönt?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1537) Eagle16 válasza Joe-T (#1536) üzenetére


Eagle16
addikt

Akkor kellett eldönteni amikor tegnap megkérdezte. Vagy azóta nem léptél be?

Amcsi szerveren ilyen 120-200ms ping van, az EU-n meg 30-60ms, ebből láthatod melyiken vagy.

Amúgy játék indításánál dobott be egy szerverválasztó ablakot.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1538) vhw válasza _seth_ (#1527) üzenetére


vhw
addikt

Én úgy vagyok vele, ha netán valamikor a távoli jövőben arra ragadtatnák magukat, hogy magyar tech tree-t is csinálnak, akkor az érdekelne, hogy a létező magyar típusokkal játszhassak, maximum a Tas-ig bezárólag (na nem mintha utána lett volna a későbbiekben komolyabb magyar harckocsi fejlesztés amit beválogathatnának) és ha ez azt jelenti hogy csak mondjuk tier 6-7-ig lenne választék akkor nem érezném magam megsértve, hogy dehát nekem miért nincs 100 tonnás Maus gyilkos tankom. (vagy a franciák ilyenek lennének? :D)
Még az is jobban tetszene ha szövetségesi keretek között egy-egy nehezebb tankkal egészítenék ki az ilyen "foghíjas" tech tree-ket.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1539) Joe-T válasza Eagle16 (#1537) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem nem kérdezett rá! Tegnap és tegnap előtt is játszottam vele! Lehet azért nem tette, mert nem a játék launcherével indítom, hanem intézőből a játék exe-jével? A pingem 140-150 körül van ami amcsi szervert feltételezhet!

[ Szerkesztve ]

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1540) virkir válasza _seth_ (#1528) üzenetére


virkir
veterán

Na ez az jó lenne tudni a tutit mert nem mindegy, hogy mivel gyűjtöm a creditet meg az xp-t.
A kimaxolt KT ugye hoz körönként 2-4000 xp-t meg 100-200k creditet míg a T34-85 max a felét.
Jók ez az extra napok de már tele van mindenem a kill hiénákkal meg az eszetlenül rohangálókkal, előmerészkedtek a hülyék igen nagy számban.
Minden nap belefutok nem egyszer olyanokba, hogy leamortizálok mondjuk egy KT-t vagy IS3-at 5%-ig és akkor bevágódik közénk egy kicsi és kilövi. :W
A másik állatfajta meg amelyik beáll mögém, hogy ne tudjak visszatolatni a fedezékbe, na ezek miatt is kilőnek napjába 3-4x.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1541) Joe-T válasza virkir (#1540) üzenetére


Joe-T
tag

A program szerencsére nem a kilőtt ellenfelek számát dijazza, hanem a sebzéssel operál! Így legalább valamennyire felszabadul a játék a kemperektől akik csak a killre hajtanak!
Én fel sem veszem, hogy kilövik előttem azt a tankot amit én puhítottam meg, amúgy sem a kilövésért kapom a pontot!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1542) emre válasza Joe-T (#1539) üzenetére


emre
veterán

Ne legyél már ilyen pöcs :P
Mikor elindítod a klienst, a jobb felső sarokba milyen zászló van? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1543) virkir válasza Joe-T (#1541) üzenetére


virkir
veterán

Ez rendben van de azért jó lenne egy TopGun medál a KT-vel meg arra ad bónuszt. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1544) Joe-T válasza emre (#1542) üzenetére


Joe-T
tag

Este megnézem, mert eddig sohasem figyeltem! :D
De választási lehetőséget nem kínált fel a program még! Ezt komolyan mondom, nem szokásom vaktában kattintgatni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1545) Joe-T válasza virkir (#1543) üzenetére


Joe-T
tag

Szerintem most ebben a néhány napban nem annyira számít a bónusz (saját véleményem) mivel mindenki próbál farmolni mint az állat! A csaták is sokkal pergősebbek lettek azóta mióta a pontokat egy állandóval felszorozzák!
Én a játékért játszom a medálok annyira nem keltik fel az érdeklődésem!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1546) Eagle16 válasza Joe-T (#1539) üzenetére


Eagle16
addikt

Az lehet. Amúgy érdemes launcherrel indítani, 1 kattintással több csak, és nem maradsz le ilyen dolgokról, meg a hírekről, patchekről...

virkir: milyen bónuszt? Medálokra nem jár semmi bónusz.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1547) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hátha valakinek kell, érvényes invite kód az amerikai szerverre:
B48321DECE-AE01CFE847-4659C05D0F-O95548

Ma reggelre megjött az EU-s kódom, még éppen belecsúsztam az emelt xp kb. utolsó 1 órájába. Most az SU-76 tankelhárítónál tartok, elég jó cucc szerintem.
Viszont ezt a sok ilyen-olyan xp rendszert nem értem. Pl. az eladott AT-1 tankból maradt 4600XP, és valamire lehet költeni, de az ablakban minden szürke, nem tudom, h. miként lehet felhasználni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1548) virkir válasza Eagle16 (#1546) üzenetére


virkir
veterán

Tényleg, akkor rosszul emlékeztem.
De azért jól mutatna.

CPT.Pirk

Van ugye kétféle xp a tankhoz kötött meg a free (az aranycsillagos ), ha arra ráböksz akkor aranyért átválthatod a kötöttet free-re 25xp/1 arany áron.
De nem javasolt mert a későbbiekben jól fog jönni az arany prémiumra meg AP lőszerre.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1549) XenHai


XenHai
senior tag

Reggel 6 ig lesznek a bónuszok aktívak!Hivatalos!

(#1550) emre válasza XenHai (#1549) üzenetére


emre
veterán

Akkor asszem iszok még egy kávét :DDD

Bár a Jagdpanter majdnem fullos, megvan az IS-3, T-44, (mindegyik alapon) de még kellene mennem a SZU152-essel meg a PZ-4-el kicsit. :U :))
De az is lehet hagyom a fritz mediumot a "csába, és inkább az IS-3-al tolom.

Ja az első tank, ami alapon is tetszik az a sima IS. A KV után tiszta orgazmus :DD volt ezzel tolni. Feltettem rá a 122-es csúzlit, kicsit lassú de majdnem mindent visz. :K

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.