Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1801) virkir válasza BoogeyM@n. (#1797) üzenetére


virkir
veterán

Nem azt mondtam, hogy mindent visz de nem használhatatlan és természetesen kell hozzá a szerencse is mint mindegyik másikhoz is.
Ha az első 500m-en az ellenfél legerősebbike jön szembe akkor persze semmi esélyed de azokon a pályákon amelyek nekem bejönnek azokon lehet aratni.

Pl. A KT egyedüli teljesítmény, elkezdett egy épület körül forgolódni én meg folyamatosan seggbe lőttem.

Másik kedvenc pályám a 44-el

Ezek is mind tegnap esti körök voltak, este tíztől fél háromig játszottam és összehoztam kb. 250k creditet meg 20000 feletti xp-t.
Nekem nagyon bejön a 44 jobban mint a német vonal.
Ja, tegnap sikerült meglőnöm egy Jagdpanther-t szemből, hogy kigyulladt és kiégett :D
A képeket meg ne átméretezd hanem nyisd meg egy szerkesztővel és mentsd el újra kb harmadára áttömöríti a PS.

emre
Szerintem a 122mm BL-9S-el jobban jársz, majdnem ugyan annyi a Penetration viszont majdnem kétszer annyit lő.
A tűzgyorsaság életet menthet, nagyon sokszor nem élik túl a 704-ek a csatákat mert egyszerűen nem tud elég gyorsan lőni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1802) BoogeyM@n. válasza virkir (#1801) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

mi az a PS?

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1803) virkir válasza BoogeyM@n. (#1802) üzenetére


virkir
veterán

Photoshop, de szerintem bármelyik szerkesztő program jó a Win7 Paint-je is leveszi a felére a méretet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1804) emre válasza virkir (#1801) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Most is a 122 BL9-es van rajta, nekem is sokat számít a tűzgyorsaság, és tulajdonképp elégedett vagyok a löveggel, csak az a fránya kíváncsiság. :DDD
Páncélátütése csak kicsit jobb, de a sebzése félelmetes. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1805) egonn válasza emre (#1804) üzenetére


egonn
csendes tag

Határozottan jobb az átütése,no meg a sebzés:)! Én feltettem és nem is fejlesztettem ki a kis löveget rá.Igaz ritkábban sül el a puska de ha betalál megtorpan a minimaus is:)

(#1806) belaazallat válasza emre (#1804) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha ez az a löveg, amire én gondolok, VK4502-ből lecsíp 800Hp-t, szemtől szemben. De maus-sal is ért kellemetlen meglepetés.

Viszont mostanában platoon-ban 3-asban 2 Maus 1Object felállásban nagyon halálosak vagyunk. Legtöbb tank max 3lövésből halott.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1807) emre


emre
veterán

No, kipróbáltam a 152-es löveget. :))
Ez volt az első csatám vele :DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1808) egonn válasza emre (#1807) üzenetére


egonn
csendes tag

Mondtam hogy ütős! Nekem az előbb maus 100%-ról 32%-ra 3 lövésből ment le:)A negyedikre nem volt idő mert az utolsó élő voltam és ledaráltak:(

(#1809) emre válasza egonn (#1808) üzenetére


emre
veterán

Igen, egyre kevésbé bánom a plusz terhelésért az 500000 kreditet. :K :C

Meg rá kellett jönnöm hogy adott esetben hiába gyors egy löveg, ha egy lövésből kell megoldani a dolgot. Ezzel könnyedén jön meccsenkét 1000xp felett, és nem kell bele az APCR lőszer aranyért, mert a 122-es igazából csak azzal volt hatékony.

Viszont a binocular hiányát azért érzem. Nem tudom hogy hívják az a pályát amikor két domb tetőn ácsorgunk, közöttünk egy völgy, folyómederrel.
No ott simán átláttam a másik oldalra, és az oldalakon zajló támadást, védekezést könnyedén tudtam középről kempelve támogatni. Most hiába állok ugyanoda, nem látok szart sem :(

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1810) joergie


joergie
őstag

Hali! vettem vidkarit(3650), tolom 2 napja a játékot, nagyon tetszik:) kis tanácsot kérnék, van egy t57-esem meg egy pz2-esem(ami sztem baklövés volt megvenni, de ha tovább akarok menni muszáj). Mit ajánlotok hogyan menjek tovább? van 80k+-om [link]
Kezdem érezni a pz2-est is, de amióta felfedeztem a shift-et, azóta az arty is nagyon tetszik, csak nem látom érdemesnek megvenni az m37-est, annyival nem tudsz többet sztem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1811) egonn válasza joergie (#1810) üzenetére


egonn
csendes tag

Innen még bárhová mehetsz:)De : javaslom próbáld ki a TD ágat is!Ezen a szinten 1-2 nap alatt Tier 3-4 megvan,ugyhogy próbálkozz bátran mi esik kézre:scout?medium?arty? TD?A hevi ugyis később lessz elérhető, de addig megtanulsz lőni,scoutolni,lopakodni meg mittudomén:)Vagyis : játssz!!

(#1812) stork13 válasza joergie (#1810) üzenetére


stork13
aktív tag

Arra mész tovább amerre neked szimpatikus. Ha megkérdezel bárkit akkor azt fogja mondani amit ő preferál.
Magadnak kell eldönteni, hogy heavy-medium-arty vagyTD ágon mész. Arra menj amelyikkel élvezetesebb a játék neked.
Vedd figyelembe, hogy az orosz tankokkal könnyebb játszani, mint a némettel. Ahogyan máshol megfogalmazták: orosz: könnyű, amerikai:közepes, német:nehéz játékszint. :)

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1813) vhw válasza emre (#1807) üzenetére


vhw
addikt

Na a te "fajtádat" amit igencsak nem szeretek! :D A JP-m egy lövés, és akik erre a szintre eljutottak ritkán hibáznak! :(((
De lassan csak meglesz a Ferdi... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1814) emre válasza vhw (#1813) üzenetére


emre
veterán

Egyébként igen, épp most próbáltam... :DDD
Én azért sajnos sokszor hibázok, nincs türelmem a célzásra, és előbb ellövöm...
A ferdi kettő, ha oldalról el tudom kapni, a 122 BL-9S-sel három. (ezt tegnap próbáltam) Szóval a ferditől már az SU-152-es óta nem tartok, mert szerintem nem sokkal jobb az ISU-152-esnél, de azért szemtől szembe nem állnék le vele. :DDD
A KT 1 lövéssel 5% maradt (homlokpáncél alatt a hasát lőttem meg). A 4502 1 lövéssel min. -30% ha nem a tornyot lövöm, azt valahogy jól bírja.

Érdekes hogy vannak tankok, amiknek a tornyát ha jó szögből meglövöm 80-70%-ról is halálos, ugyanakkor meg van amiről meg csak a festés pattan le ugyanazzal a löveggel.

Pl az US T heavy sorozat, kegyetlenül erős tornya van, de a homlokpáncélt simán lehet sebezni. A KV-nak meg egy toronylövés és -50% átlagos löveggel PL T-34/85 (ezzel a stukkerrel 70-80-90% találattól függően)

Most hogy mondod neki kellene állnom nekem is a ferdi projektnek, még úgy 20k xp kellene :U
De most ezzel olyan jól elvagyok :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#1815) vhw válasza emre (#1814) üzenetére


vhw
addikt

De amúgy tiszta szégyen, hogy én a 7es JP-vel a Hetzereket tudom ilyen lesajnáló egy lövéssel kinyírni, már a stugIII-ak túlélnek 1-2 százalékkel akármilyen tiszta találatot, míg az ISU 7es szinttől lefelé bármit egy lövésből :S

Komolyan nem értem minek a ferde frontpáncél (80 mm, 55°-os szögben, kb 175mm függőlegessel egyenértékű) ha engem is boldog-boldogtalan szemközt tud lőni, már egy hosszabbcsövű 75ös löveggel... Ja és ami még a ráadás, előszeretettel teszik tönkre ilyenkor a lövegem és/vagy az ammo racket, ami után 15-20 másodpercet is várhatok a töltésre :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1816) BoogeyM@n. válasza joergie (#1810) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Most döntsd el melyiket választod mert
1. nincs sok időd mert február végén törölnek minden eddig elért eredményt és indul a fizetős játék
2.csak magasabb szinten Tier 9-10 fog normális csatákba rakni
(addig csak hami papi=tápszer leszel a nagyobbaknak 10ből 7x)

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1817) joergie válasza BoogeyM@n. (#1816) üzenetére


joergie
őstag

Hát ja, csak gyengék a light tankok, persze jó lenne száguldozni egy pz3assal, csak semi páncélja nincs. artyval meg berak néha t3-t4esekkel, városos pályára, és nézek hogy mivan. Csapattársak is hülyék mindig, látják hogy mi a felosztás, mire kéne rágyúrni, erre fogja mind, és elmennek a csába, és lövöldöznek a városban, ahova az arty be se tud fingani, minket meg otthagynak, persze hogy lerohannak. Jó lenne ha az emberek is foglalkoznának egymással, meg ismernék egymás tankjainak képességeit, és pl párban 2-3 egyedülálló tankot ki lehet szedni, csak oda kel figyelni...de hát ezek gyökerek, csapat taktik nulla.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1818) egonn válasza joergie (#1817) üzenetére


egonn
csendes tag

Hát igen az arty-ra nem sokan figyelnek oda ( nem szeretjük őket). De azért mondtam hogy próbálj minnél több ágat és meglátod meik fexik neked a legjobban.

(#1819) stork13 válasza vhw (#1815) üzenetére


stork13
aktív tag

Elméletileg az orosz TD sebez nagyobbat, de a német a pontosabb. JP-vel messzebbről lőhetsz a pontossága miatt, amit egyből buksz is a láthatóságán.
JP nagy hibája, hogy az autoaim-es célzás miatt a löveg rongálódik általában (ez van középen és az autoaim ide céloz). Ha JP ellen mész szemből akkor kapcsolj autoaim-re, mert biztos sérül. Elvileg javítják ezt a hibát.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1820) vhw válasza stork13 (#1819) üzenetére


vhw
addikt

Ez az autoaim is... ha valaki játszik, akkor legyen szíves célozzon ő, ne a gép húzza rá a célkeresztet a szerencsétlenre... hisz épp erről szól a játék, célzás-lövés! :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1821) BoogeyM@n. válasza joergie (#1817) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ez sajnos így van ahogy írtad és még így is marad minden szinten mert hihetetlenül sok gyökér kis pisis nem törődöm 7éves játsza ezt a játékot.

Csak egykis jó tanács hogy melyiket válaszd és meddig ne állj meg mert megéri:

Ha TD-t akarsz=campel-ni a bázis közelében mert ez nem az a tank amivel igazán támadhatsz akkor csak is orosz OBIject hétszáz-tudomisénhányas-t válasszad mert TD-ben ez a király.

Ha olyan vagy mint akinek zabszemet dugtak a seggébe és nem szeretsz várni=campelni de szeretsz rush-olni sokat mozogni az ellent megkerülni farba rúgni akkor csak is T54-t.

Ha olyan vagy aki szereti a játékokban a god módot akkor ebben a játékban igazán vastagbőrbe bújhat egy maus személyében ami szinte majdnem isten a heavy-k világában
lomhasága ellensúlyozható jó taktikával és előre megtervezett útvonallal és garantáltan megizzaszt minden IS7-et.

Ami viszont mindent überel az a tierVII-es SPG arty ez az egyetlen ami a felette lévő tierVIII-at is képes 1 lövéssel kiiktatni.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1822) BoogeyM@n. válasza vhw (#1820) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ha bele gondolsz alapból sokkal kisebb felületed van több eséllyel találják el mint 1 tankot.(tanknál lehet testre is célozni)
ha az én tornyomat is meglövik akkor nekem is ezt produkálja azt tanácsolom jobban bújjál el vagy lőjél vissza aztán neki is ez lesz

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1823) vhw válasza BoogeyM@n. (#1822) üzenetére


vhw
addikt

Na igen, szoktam néha direkt löveg tájra célozni, hátha besül neki, de érnek még mostanában is meglepetések, közvetlen közelről (értsd összeér az orrunk) egy T29nek csak pattogott le a lövegtornyáról a lövedék... aztán megnéztem ugye 275 millis lövegpajzs. na de ha ilyen közelről lövök kétszer is bele legalább leszakadna a tornya egy 10,5től, mégse légpuskával lövöldöztem rá!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1824) stork13 válasza vhw (#1823) üzenetére


stork13
aktív tag

A játék nem így számol. Megvan a 10,5-es penetration értéke. Ehhez random számol +-20%-ot valamint figyelembe veszi a távolságot is. Ha ez az érték nagyobb a páncélvastagságnál akkor "átmegy", vagyis sebez. Ha nem, akkor nem. Ez AP-re igaz persze. HE mindig sebez.

T29-el a csúcsom: 2 KT-tól, 1 IS-3-tól és 1 T32-től 16 bekapott lövés után lett végem. Ketten voltunk ellenük (2 T29), a 2 KT-nak vége lett, T32 9%-on, IS-3 harmincpár %-on fejezte be.

Amúgy pedig ezt így lehetett megcsinálni (ahogyan ezt Eagle16 linkelte egy másik fórumba):

"Developers confirmed that they do not balance tank characteristics, but rather % of win of tanks.

Win % = tank characteristics * average player skill.

Developers confirmed that some tanks are developed for less skilled "non-professional" players, who can not play the game often (T-54 for example). In my opinion IS-7 can be described with the same characteristics that developers mention regarding T-54: "just hit the accelerator and hurray!" (compared to Maus of cause).
These tanks attract large quantities of less-skilled players on the Russian server (4-7 y.o. children for instance, etc., etc.)."
:(((

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1825) BoogeyM@n. válasza vhw (#1823) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ilyen a játék de azért tier VII-es tanknak beteszik patch előtt még csak 18. valahány volt
de ezt gyorsan korrigálni kellett a valósághű adatokra bezzeg a KT még mindig 28-al vánszorog a 35-7km/h helyett de persze ilyenkor meg azzal védekeznek ez nem szimulátor.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1826) BoogeyM@n. válasza stork13 (#1824) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Hát HE nem mindig sebez mert megesik hogy benyögi didnt penetration :W

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1827) stork13 válasza BoogeyM@n. (#1826) üzenetére


stork13
aktív tag

Ha HE-nél penetration van, akkor az ellen vagy meghal az 1. lövéstől vagy minimális HP-je marad, mivel a HE kis penetration-nal de nagy senzéssel bír. HE-nek nem kell átmenni a sebzéshez.
Jellemző példa a 10.5-es: ha a meccsen a topba vagy vele (Tier V körüli tankra gondolok persze pl. Stug), akkor a legtöbb tank 1 lövés. A kicsiken átmegy és maximális sebzést okoz :) Nem is használom mással csak HE-vel.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1828) BoogeyM@n. válasza stork13 (#1827) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Bele lövök nincs sebzés és leolt a játék didnt penetration

IS7-emmel egy VK30... HE-vel 4lövés szvsz nagyon szépen hangzik de nincs így ahogy mondod mert nincs effektív páncél vastagság sem a játékban és mindenki randomban kap vmi +-t

( 130mm High-Explosive Shell UOF-482
130 Caliber (mm)
51-85 Penetration (mm)
480-800 Damage )

Volt szerencsém azt is kipróbálni(traning battlében) hogy light tankon hogy működik az alany egy 38t volt hát csudálkoztam csak hogy IS3-al 4lövés kell :Y

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1829) stork13 válasza BoogeyM@n. (#1828) üzenetére


stork13
aktív tag

Passz, nekem a Stuggal BT-2, BT-7, MarderII 1 lövés, Hetzerhez néha kell a 2 is.
Én úgy tudom a páncélvastagság fix, csak a penetration értéhez kapsz random +-25%-ot.
Ki is jön.
A wiki szerint az általad belinkelt ágyúnak 68 mm az átütése. Ha ezt kiszámolod +-25%-al akkor kapod meg az általad linkelt 51-85 mm-t. Tehát ennyit ingadozik lövésenként az érték.

Szerk.:
A 38t-t meg nem értem. Van 200 HP-ja és 25mm a legvastagabb része. 1 lövésből menni kellett volna a legkisebb agyújával AP-val is. Hacsak az első 3 nem trackelés volt. Amit nem hiszek, max T-54-nél... :D

[ Szerkesztve ]

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1830) vhw válasza stork13 (#1824) üzenetére


vhw
addikt

Csak az a gond, hogy ezekkel nem csak "less skilled players" kaliberű emberek mennek, hanem gyakorlott ászok, azok meg nem csak a gázpedálra taposnak és rohannak a vesztükbe... :(((

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1831) BoogeyM@n.


BoogeyM@n.
aktív tag

:) :D :DDD :DD :))

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1832) BoogeyM@n. válasza stork13 (#1829) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Még testvérek között is 500at kellett volna sebbezzen 2-t oldalba kapott utánna menekülni akart akkor meg 2őt segbe de a két első találatnak 2x400 már gyilkolnia kellett volna.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1833) stork13 válasza vhw (#1830) üzenetére


stork13
aktív tag

Na igen, itt jön ki a dolog hátulütője. Ezért veszélyes dolog ez a módszer, ha nem VérPistike van a tankkal, hanem egy "szakember". Ettől függetlenül nem kell félni a T-54-től, verhető csak okosan kell játszani ellene. Na meg felétek súlyozzon a játék éppen.

@BoogeyM@n.

Látom olvasgatsz más felé is. :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1834) stork13 válasza BoogeyM@n. (#1832) üzenetére


stork13
aktív tag

Lehet, hogy a gunnernek a csoki helyett vodkát kellett volna venni. :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1835) vhw válasza stork13 (#1833) üzenetére


vhw
addikt

Ma Murovanka mapon ismét benézte a csapat a meccset, szétlőtték a támadó tankjainkat, csak páran maradtunk az erdőben meg az artyk, de azért mielőtt a Maus meg a sleppje nagy dicsőséggel bevonult volna a zászlónk alá egy 22% lezúzott T54-et kivégeztem. Olyan kellemes érzés volt... ugyan leradíroztak minket a pályáról, de rontottam kicsit a morálján annak az átkozottnak! :D ;]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1836) BoogeyM@n. válasza vhw (#1835) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

legalább ilyenkor keserédessé válik a játék

engem nem zavar ha vesztünk csak mikor a sok nyomi miatt történik meg
mert nem tud játszani és nekem kell egyszerre3-4 ellen is harcolnom na az :W kiborít
de legalább ilyenkor xp meg kreditet átlag xp700-900 kredit 25 -35e kapok (persze IS4 IS3 KT-val)
Nem szégyen a vereség mert valakinek mindig győznie is kell és te nem lehetsz az aki mindig nyer.
Akkor nincs gond ha legalább látja az ember hogy mindenki odatette magát 100%ig a csapatban minden oldalon és nem az történik hogy nem figyelnek aztán az ellen hátulról már simogat vagy bázist foglal vagy csak én próbálkozom és a többi meg csak kempel 2centivel arrébb mert befosott.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1837) vhw válasza BoogeyM@n. (#1836) üzenetére


vhw
addikt

Az említett csatában alulról kb 5dik voltam JP-vel, úgy hogy az artyk, köztük egy wespe is mögöttem voltak... mondom jobb szolgálatot teszek az erdőben megbújva mint szétlövetve magam (egyébként egy T54 ott bújt mellettem a bokrokban, lett volna oka anyázni a csapatnak?:D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#1838) Joe-T válasza Ghostface (#1738) üzenetére


Joe-T
tag

Nekem is szopópálya a KT! Fentartani egy kimaxolt öreg Tigrissel tudom, de az nagyon fajintos, mert azzal dől a lé és fenntartani is fenntarthatóbb! Azzal szerzem a zsozseszt a KT üzemeltetéséhez és a Tigrissel szerzett xp-t váltom át arannyal free xp-re amiből fejlesztem a KT-t! A legjobban ami kiakaszt a KT-ben az az,hogy nem lehet vele ész nélkül lövöldözni, mert rámegy a gatyám is! Egy lövés az alap AP lövedékből egy ezresbe fáj!! :W

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1839) Ghostface válasza Joe-T (#1838) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én artyval szedtem a pénzt a hozzá. Pz IV-ről kifejlesztettem a Hummelt azzal dől a pénz. KT-t addig használtam amíg mindent alkatrészt és a VK-t kifejlesztettem. A VK sem legjobb az elején mert dög lassú, de viszont gyorsan ki lehet hozzá fejleszteni minden,t és a jobb motorral, a 128-as löveggel már nagyon hatékony és strapabíró!

PSN: Nifty_Ghostface

(#1840) virkir


virkir
veterán

Aki kitalálja mi a lényeg a képen az kap egy virtuális sört :D

Na tegnap volt részem bőven balfaszokban is.

Meg szerencsére normálisakban

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1841) BoogeyM@n. válasza virkir (#1840) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Ó a másodikra már aszt hittem a te T54-esed hogy a hétvége alatt összejött :)

T44-el ritkán lehet Wittmann-t játszani de tegnap sikerült a top tankokat kiírtanom: 2xKT T32
és hogyan? nem csak a jó taktikának: hogy nem teljes testtel harcoltam fedezékből de
APCR-nek köszönhetően fair play-t játszottunk és ők vesztettek bár nekem csak 220 sebzés nekik 320 de legalább nem volt "didnt pen" csak mellé lövés :)

ps/ui:mausra gondolsz hogy kinyiratta magát mert középen rusholt?

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1842) stork13 válasza virkir (#1840) üzenetére


stork13
aktív tag

Ritka, mint a fehér holló jelenség: A bokorban kempelő T-44. :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#1843) BoogeyM@n. válasza stork13 (#1842) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Prokhorovka nevü mappon volt és ezen a magaslatok a nyerők legtöbbször az nyer aki feljut oda és köveket használja fedezéknek.

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1844) virkir válasza stork13 (#1842) üzenetére


virkir
veterán

BoogeyM@n. nyert.
A kezdés után két perccel már kinyíratta magát a Maus én meg szép komótosan, óvatosan nyomultam és a végén azért miénk lett a meccs.
A T-54-es meg azért érdekes mert a végére egyedül maradt 100%-on úgy hogy semmit nem csinált. Nem tudom merre sikerült bujkálnia míg mi szétlövettük magunkat. :W
A T-54-el bajba vagyok mert egyre jobban tetszik a VK4502-es is azt is kéne maxolni de nincs elég idő mindkettőre meg kéne az arany átváltani a KT-n meglévő felesleges 60k xp-t.
Amúgy a 44-es is tetszik, egyre jobban kezdem megtanulni hogyan kell vele játszani, tegnap megvolt vele 2 KT egyedül meg vagy 2 némi segítséggel, 2 Object 704 kis segítséggel.
Ha mögéjük tudok kerülni és nem szól bele más akkor esélyük nincs még a sima AP-vel sem.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1845) BoogeyM@n. válasza virkir (#1844) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

OPject qva OP tank lett közvetlen közlről az oldalába lövöldözök AP, APCR-el és legtöbbször didn't penetration és mire a seggéhez tudok férkőzni persze hogy ott terem a segítsége+ ha meg betalál akár -870 demage is lehet+képes letolatni+ az egyik oldalára (aszem neki a jobb) túl nagy szögben tud az ágyúval tüzelni.

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

(#1846) krisz74


krisz74
tag

XP-t hogy tudom átváltani free XP-re?Olvastam valahol, de nem találom.

(#1847) Joe-T válasza krisz74 (#1846) üzenetére


Joe-T
tag

Research menü és jobb oldalt felül! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#1848) krisz74 válasza Joe-T (#1847) üzenetére


krisz74
tag

Köszi. Direkbe lehet, vagy közbe kell iktatni egy lépést?

(#1849) virkir válasza BoogeyM@n. (#1845) üzenetére


virkir
veterán

Az egyik Komarin-nál balfék volt.
Szokott helyemen az ellenfél bázisánál kempeltem, amikor már kevesen voltak szóltam az artyknak, hogy figyeljenek.
Megindultam foglalni/felderíteni amikor megjelent szemben és nem lőtt csak jött majd menet közben eresztett el egyet ami tévesztett így sikerült visszatolatnom a házak közé miközben elölről sikerült egyet sebeznem rajta.
Az arty ott leszedett belőle egy jó adagot én meg kivégeztem és foglaltam a bázist.
Kaptam is a dicséreteket. :D

krisz74
Aranyért tudod és csak akkor ha az adott járművön kifejlesztettél mindent + a következő szintet is és így marad xp-d.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#1850) BoogeyM@n. válasza virkir (#1849) üzenetére


BoogeyM@n.
aktív tag

Tegnap 3ból 2x f2f-ben megdöglöttem miatta meg az egész csapat is
(a túl sok didnt pen miatt)

pl:Ensk-en nem a városban hanem az erdő zónában tök jól megnyertük a csatát de nem a háborút mert sajna a városban addigra kipusztított mindent is4 elhullott meg az összes többi heavy csak én maradtam meg 2társam náluk természetesen a Object704, Ferdi meg egypár médium
már csak későn értünk vissza az épületekhez mert egyszer csak azt veszem észre hogy jön arcoskodni a kis gyökér a 30%-ával nekem ront szemből és menet közben félrelőtt :DD én meg próbáltam kitérni ami félig sikerült de erre elkezd forgolódni meg tolatni közben próbáltam blokkolni meg egy AP-t oldalról beleereszteni ami meglepetést okozott mert didnt penetration na mondom hű de jó van compositom(APCR) azzal nem lesz gond erre megint didnt pen ó mondom a f... kivan hogy itt kell kergetőznöm végre a 3.-ik lövésem betalált de persze addigra felbukkant egy mentő angyal T34-85 hogy lelője a láncomat hát innentől jó hogy kitudott bújni a szorításból és belém lőni ezt még épphogy túléltem és viszonoztam is ez ugye már nem tettszett neki élből menekülőre fogta de közbe már elhullott a két társam és így én lettem az egyedüli célpontjuk szóval végül jött a ferdi piff...

Kicsit hosszúra sikeredett sry legközelebb az ilyen csatákat felveszem videóra az rövidebb mint ezt végig írni olvasni :B

[ Szerkesztve ]

Zotac GTX470^^E8400@4.0GHz^^4GB1066MHz^^ SoundBlaster7.1^^ Roccat Kave5.1^^ LG 22" W2452V^^ CoolerMaster Hyper212+^^

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.