Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1009) ALEX131 válasza ALEX131 (#987) üzenetére


ALEX131
csendes tag

Hehe érdekes ez a játék :DD
Most jöttem 1 olyan harcból ahol az ellenfél SU-14es lövegje 1 lövéssel 2 tankot szedett ki -VK3601(100%) és Tiger I (84%)
Ugyan ezen csatában a menekülő Hummelünk találkozott a SU-14el és oldalbalőtte kb 50m-ről, 87%-os volt a Su-14 erre a teli találat után maradt neki 13%... akkor ez, hogy is van most? :F SU14 550 életerő vs. Hummel sebzés 713-1188 :(
Ezen dolgok nem a béta miatt vannak, itt nagyon nem stimmelnek a számok amik a tankok adatlapjain szerepelnek.
Pár körrel ez elött olyan harcban voltam ahol az ellenfél VK45 tankját 4en lőttük! Hetzer, VK36, VK45 és én Tiger II-vel. A mi VK45ünknek a 128milis gun volt fent az ellenfél VK45nél a 105/ L70-es gun. én csupán 7(!!!!) lövést adtam le az oldalára, tornyára és az orr részére mikor szembefordult. A többiek lövését nem számolgattam, de a VK45ünk is lövöldözgette, a végére mindannyian KO-t kaptunk miközben az a VK45 83%-on maradt,persze nem 1edül szedett ki minket, volt Tigris társa meg löveg is, de azért ez érdekes volt számomra.
Pár napja egy T1 heavyvel jártunk pont ugyan így! Hummelel mentem azt 1 T1 heavyt láttam bujkálni... huh mondom ez finom és gyors falat lesz ;] tévedtem! 3 lövésem is simán melléje ment félpályáról, akkor feltünt 1 zsírosabb célpont és arra fordultam, simán elkaptam. Kicsit később megint előtűnt a T1 és már a többiek is elkezdték lőni, nyílt terepen "szaladt" a drágaság :) Ilyent még nem láttam! rengeteg lövés ment melléje és ami elkapta az lepattogott róla, mikor én eltaláltam akkor is csak a lánca esett le, a harcot simán elvesztettük és a T1 túlélte 68%-on! Steel wall éremmel! Mentem én is T1-el és nekem papírtanknak tűnt :)
Na erre várom a kommenteket mert ez a VK45 és T1-es történet nekem kicsit bűzlik :) ( a Hummel vs. SU14 egyértelműen a lebutított Hummel miatt volt)
Az SROban volt ilyen amikor az admin akart picit "játszani".

A hülyék mindig a szomszédban vannak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.