Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) Fel válasza AlexWolf (#8097) üzenetére


Fel
addikt

Nem.
A mostani egy szem TD ágból kikerül oldalra. Ki lehet majd fejleszteni a Tiger P-ből (~150.000xp) is, valamint a Jagdpantherből is. És ugyanúgy lehet vele továbbhaladni a Jagdtiger felé. Két Tier 8 TD lesz a német ágon.
Az elit Ferdinandról az összegyűjtött xp azért megy majd át a 7.5 patch kiadásakor a JT-re, mert korábban úgy volt, hogy a JP E-100 a Ferdiből kifejleszthető Tier 9 TD lesz, és sokan előre gyűjtöttek vele egy rakás xp-t. Hogy ez ne vesszen kárba, és hogy a fórumok ne legyenek tele a fejlesztők felmenőivel, megadták ezt a lehetőséget, ami jó dolog.
Nekem például nem lenne kedvem még egyszer a JT-hez nyúlni, de így ki fogom fejleszteni a JP E-100-at, a Ferdinanddal.

[ Szerkesztve ]

(#8102) AlexWolf válasza Iron Funeral (#8100) üzenetére


AlexWolf
senior tag

+Fel

köszi az infót.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8103) Eagle16 válasza diegho (#8090) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, a T-54-et ezért nem nerfelik.
Statok alapján egy T-54 erősebb ágyúval...de a többi med. sem több.
Amúgy még mindig változtathatnak bármin, akár a teszt 3-ban is ha lesz...

virkir: nem sniper tank, de azért a 240mm-es torony határozottan nem hátrány...hanyagul célzott lövések érhetik a tornyot, a T-54-es tornyát is szeretik lövöldözi még közelről is.

Az álcát nem teszteltük, de meglepődnék ha nem lenne legalább olyan mint a T--54-esé.

Mines-on helyet is cseréltünk, és így is ugyanakkor értünk fel, meg a másik pályán is.

Pozíciószerzésre még mindig a BatChat lesz a legjobb, bár ha kifogy a tár akkor nem fogja tudni megtartani...az E-50 meg nem valami fürge dombra felfelé.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8104) fsb1000 válasza Fel (#8101) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ugye a JT és Ferdi XP összeadódik. (elit mindkettő)

(#8105) bullseye válasza Fel (#8101) üzenetére


bullseye
addikt

ehhez az XP átadáshoz már kell a JTiger a garázsba, vagy elég ha kifejlesztettem? Mert akkor Ferdivel összeszedném a nagyobb ágyúra valót :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8106) belaazallat válasza bullseye (#8105) üzenetére


belaazallat
addikt

Elég, ha kifejlesztetted.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#8107) diegho válasza Eagle16 (#8103) üzenetére


diegho
nagyúr

A T-54 egyetlen igazi erőssége az volt, hogy akár több kisebb tankot is el tudott intézni egyszerre a front armorjának köszönhetően, most ez megszűnt tier10-en, cserébe lett jobb rof, amivel eddig sem volt gond, de elvették tőle azt, hogy a Bat után 2. legyen a fontos pontokon. Jelenleg az a helyzet, hogy a T62A konkrétan nem ér fel elsőnek mines-ra, nem ér oda előbb karelia-n a hegyre, nem lesz első abbey középen - természetesen a Bat az első mindig, de a többivel szemben sincs előnyben. A Bat annyi alpha dmg növelést kapott, hogy 1 tárból ki tudja vágni a 10-es medeket és 9-es heavyket, így a Bat jelen állapotban 1db tier10 med ellen meg tud tartani egy pontot - kipróbáltam T62A és M48 is megvolt 1 tárból, E50M-el nem találkoztam 1v1.

Mikor lesz újra tesztszerver? Lassan megvan mára is a 3k free xp és inkább tesztelgetnék.

[ Szerkesztve ]

(#8108) Eagle16 válasza diegho (#8107) üzenetére


Eagle16
addikt

Hát ez igaz, de ezen csak az erősebb motor javítana, azt meg nem kap...nagyon ragaszkodnak a hivatalos 580 LE-höz...úgy látszik ez az ára a DPM-nek.

Tesztszerver valószínűleg csütörtök délután vagy pénteken lesz.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8109) Iron Funeral válasza Eagle16 (#8108) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Egyébként érdekes, hogy ugyanúgy mozog 580 lovas motorral mint a T-54 a 700 lovassal :U

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8110) Eagle16 válasza Iron Funeral (#8109) üzenetére


Eagle16
addikt

Ja, ahogy írtam ez a rejtett statoknak köszönhető...ezek egyike a talaj ellenállás tényező, na itt kapott nagyon kedvező értékeket, így lehet az hogy gyenge motorral is eléri a topsebességet, sőt meg is tartja.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8111) Paul119


Paul119
addikt

tesztre miért nem tudok fel menni?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8112) Oriens válasza Paul119 (#8111) üzenetére


Oriens
tag

Mert kalapálják a teszt2-őt.

(#8113) diegho


diegho
nagyúr

Ma az agyhalottak párban járnak, már 3szor kaptam top platoon-t úgy, hogy hárman nem érték el az 1000eff-et összesen. 9-es illetve 10-es tankokban... hurrá!

(#8114) Iron Funeral válasza Eagle16 (#8110) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Persze, ez nem is újdonság, csak "sajnálatos" hogy ezeket a soft statokat nem hozza nyilvánosságra a WG.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8115) virkir válasza Eagle16 (#8103) üzenetére


virkir
veterán

Na itt van amiről beszéltünk.

Ezeket egy M48 lőtte belém mines-on úgy, hogy én a dombon voltam ő meg jött volna felfelé.
Egyszerűen ha nem mentem ki teljes testtel nem tudtam rálőni ő meg vígan szedegetett +100 hp-kat rólam úgy, hogy 2x a sofőrt is ellőtte.
Ezért mondom, hogy a jelenlegi frontpáncél ezzel az ágyúkitéríthetőséggel egy vicc mert ahhoz, hogy érdemben "odatedd a vasat" mindig teljes testfelülettel kell kimászni egy domb fedezékéből és már is a hajamra kenhetem a jó toronypáncélt.

r1E3S3E7T
De igen mert a tapasztalatom szerint az átlag csapatból még mindig igen kevesen vannak akiknek legalább ennyi esze van.
Figyeld meg ha jön egy gyors med szembe még mindig a frontot lövik elsősorban alig van olyan aki megpróbálná elsőre trackelni.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8116) Iron Funeral válasza virkir (#8115) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Erre egyszerű a megoldás; nem akarod lenyomni az amerikai tankot hillfightban :D
Fel kellett volna engedned, oda ahol nincs előnye a gundepressionből.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8117) Eagle16 válasza virkir (#8115) üzenetére


Eagle16
addikt

HE-vel is lőtt? Mert elvileg 257-et meg 121-et nem tud sebezni.
Csak az a helyzet hogy ugyanígy szétlőtt volna 120mm frontpáncéllal is...268mm az átütése, az ellen nem véd az sem.

Az M48 kedvező helyzetben volt hozzád képest, ilyenkor nem szabad kimenni elé szerintem...nem szabad engedni hogy kihasználhassa a jó ágyú kitéríthetőségét. Mondjuk nem tudom milyen volt pontosan a szituáció.

r1E3S3E7T: na erre akartam kilyukadni én is.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8118) fsb1000 válasza diegho (#8113) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt honnan lehet tudni, hogy az ellenfél játékosai mennyit sebeznek?
Én örülnék ha lenne mod, amely a nevek mellett kijelezné.
----

(#8116) r1E3S3E7T : Szerintem indokolatlanul használsz angol szavakból összeragasztott szóláncokat.
Lefordítom:
Erre egyszerű a megoldás; nem akarod lenyomni az amerikai tankot hegyi csatában avagy jelentős szintkülönbséggel rendelkező terepen..
Fel kellett volna engedned, oda ahol nincs előnye a löveg kitéríthetőségből.

[ Szerkesztve ]

(#8119) diegho válasza fsb1000 (#8118) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom én a csata után szoktam nézegetni a nagyon agyhalottak statjait, most egy 9k csatás 2 millió sebzéses csodálatos lény hozott egy másik hasonló csodát magával 42 illetve 45% win rate-el, természetesen németek voltak, valami 500 valahányas panzer division-ből, mindketten M103-al voltak és 2v1-ben nem tudtak megölni egy stock ISU-t, annyira nem, hogy el se találták, maxon maradt az ISU mire kilőtte őket max hp-ról. (Schindlerpeter volt a jobbik játékos neve, a másik nem tudom, de még borzasztóbb stattal)

[ Szerkesztve ]

(#8120) virkir válasza Eagle16 (#8117) üzenetére


virkir
veterán

Rajta kívül csak egy E-100 volt de az egyszer nem lőtt belém, ilyen a csodás sebzésmodell.
Én is lőttem már 9 hp-t a T44-el IS-3 oldalába AP-val. A 121 az a kegyelemlővés volt
Tény, hogy én is elkeféltem, valaki már ideállhatna mögém aztán jól nyakonverhetne ha nem bírok magammal, de amikor jött fel mindig előbb került jó pozícióba mint én és ez a lényeg. Ha legalább egyet bírok pattintani akkor már enyém a győzelem.
Az biztos, hogy ha megleszek az orosz med ággal akkor irány az US mert már elég a fosch gundepression-ból.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8121) homeless09


homeless09
őstag

Annyira felesleges ebbe a játékba segítséget kérni....100ból egy csatában ha segít valaki.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8122) Sanya


Sanya
nagyúr

van vmilyen mod, ami összeszámolja a sebzéseket amit osztottál?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8123) marked one94 válasza Sanya (#8122) üzenetére


marked one94
őstag

wot logger.

You'll Never Walk Alone

(#8124) Eagle16 válasza virkir (#8120) üzenetére


Eagle16
addikt

A US ágon meg majd a nemlétező páncél fog idegesíteni...

Én is elindultam T95-höz, mikor meglett akkor nem tudtam örülni a 305mm páncélzatnak mert olyan döglassú hogy semmi élvezet nincs benne.

A US ágon is jól néz ki hogy domb mögül tud lövöldözni, csak mikor 2-3 Tier-el kisebb tank lövi szét szemből akkor rájön az ember hogy hát igen, ezt meg túléltem volna egy szovjet vagy német tankkal...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8125) Iron Funeral válasza fsb1000 (#8118) üzenetére


Iron Funeral
őstag

/care

Angol a számítógép nyelve, meg lehet szokni vagy megszökni :P

Arról nem beszélve, hogy az egyetlen hely ahol magyarul van társalgás erről a játékról és én részt veszek benne az ez a fórum, máshol ugyanúgy megy a geek hunglish/angol.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8126) Antonius1978 válasza Mcray (#8062) üzenetére


Antonius1978
addikt

Mondtam neked mar regebb, hogy a T82 az egy Wunderwaffe :)
A nagy agyut hasznalod eszerint, nem az 57mm-est.

(#8127) pws


pws
aktív tag

Jó egy hét normál account-on és a hajam égnek áll. Sok a lemming, na jó. De még több AFK szerű főemlős. Telnek a percek de nem mozognak, majd nagy kegyesen elindulnak valamerre. A 10 perces pályán elég 2-3 ilyen a csapatba és 100% bukta. Mire elindulnak, már kapnak 2 puszit az arty-tól, ill beszorulnak a kiinduló pontra. Cirka minden 3ik csata játszható csak, a többi eleve kuka.
Na ma meguntam őket, gondoltam megnézem be vannak jelentkezve-e a kis-pajtások. Beálltam mögéjük és ha nem mozogtak adtam nekik kis motivációt hátólról. Mint a ruszki seregben, hátulról géppuskázták a támadókat. Meglepődve tapasztalta, hogy min be volt jelentkezve, mihelyst kaptak egy lövés már meg is mozdultak. Alapvetően elítélem a saját csapatra való lövöldözést, de inkább az bosszant, hogy az impotens WG még mindig nem tud mit kezdeni ez ilyen játékosokkal.
Kár azért a játékért.

(#8128) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Kipróbáltam én is a T-62A-t, hát én sem estem hasra tőle. A löveg kitéríthetőséget nem nagyon figyeltem, gondolom olyasmi, mint az IS, IS-3 és a KV-4-é. Nekem a T-54 sokkal jobban tetszett, azzal még "én" is tudtam alkotni valamit, örömmel szedtem ki vele egy JT-t full hp-ról, de egyszer majdnem megett vele egy IS-7, csak a társam befoglalt. :K Kinézetre is sokkal jobb, valaki régebben írta, hogy egy tankban, ami szerintünk jól néz ki, sokkal kellemesebb játszani, teljes mértékben egyet értek vele. (a KV-4 itt kivétel) Szerintem kifejlesztem a T-62A-t, de már nem fogom megvenni, meghagyom a T-54-et. Gyakorlóban is majdnem lenyomta haver a 62-est (3k-val kevesebb csata, 140-el kisebb eff és kisebb nyerési esély) IS-3-mal, épp, hogy sikerült nekem nyerni. Próbáltuk az 2v1-et ST-1-el, egyszer JT8,8 és T34, és kétszer IS-3 és T34 volt ellenem, minden tank fullos. Csak az egyik csatát vesztettem el én, az utóbbi 2 tank ellen.

fsb1000: Kipróbáltuk a hibát Port-on, nem akármilyen tankkal lehet csak oda lemenni, Tigrissel esélytelen, T-50-el is, ennél fogva csak az ELC AMX-el lehetséges. Viszont azzal a tankkal is csak akkor, ha minimum 60 km/h-val hajtunk neki a hajónak. Poén amikor írja, hogy nem lehet tüzelni, a tank víz alatt van. :D Remélem nem veszik ki 7.5CT2-ben. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8129) fsb1000 válasza Iron Funeral (#8125) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Angol a számítógép nyelve? hm...
Legyen így, de ennek mi köze ahhoz hogy hillfight-eket írsz egy magyar fórumra?
Ezzel az erővel a fórumozó háziasszonyok is írhatnák a karalébéleves receptjét angolul.
Nomindegy....

--
(#8128) patrikgtaivs Hehe.. ez jó. Asszem én meg sem próbáltam lőni víz alatt. Azt se gondoltam volna, hogy full sebesség kell a beeséshez.
khmmm.. nem lenne rossz átugratni a hajóra, mintha GTA4 lenne.

[ Szerkesztve ]

(#8130) Patrick76496 válasza fsb1000 (#8129) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az is egy jó játék. :) Igazából csak a 3 említett tankkal próbáltuk, mással nem nagyon, de mivel csak nagy sebességnél megy, ezért gondolom szűk a tankok listája. A tank lapossága is mondhat valamit, test 2-ben szerintem több tankot is kipróbálunk, elvileg mostmár eltűnik a 13 75 hiba.

Szerk: Visszatérve a hibaüzenetre, igazából fogalmam sincs miért rakták be, valószínűleg készültek rá. :D Ahol még el lehet merülni, az Highway, végigmentem egy amerikai gyakorló csatát, direkt ki is írták, hogy no shoot. Na, a lényeg, hogy a Highway pályán a T-54 teste teljesen elmerül, van olyan rész, ahol csak a tank tornya látszik ki. Ez még lehet olyan pálya ahol el tud merülni a kicsi ELC-vel, talán oda lett kitalálva a cannot fire, tank is under water felirat. :DDD Amúgy nagyon jó kis tank egy felderítő össze is jött vele, sokkal többet ér, mint egy 12t, vagy mint egy 13 75, szerintem az a 2 tank nem valami gyors. A másik komoly az új kicsi ötösben, hogy bele tudok küldeni átütő lövést az IS-8-ba és a T-54-be, az előbbinek talán még a hasát is átviszem. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8131) Iron Funeral válasza fsb1000 (#8129) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Akinek írtam az értette a dolgot aki meg nem értette az majd megtanulja, ez van.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8132) homeless09


homeless09
őstag

T29-el 1v1ben szemtől szemben kinyírtam egy Löwe-t. Most büszke vagyok magamra :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8133) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Vannak itt gondok.....
Ferdivel TOP tank vagyok, a végére egyedül maradtam 3 foglalóval szemben.
Állóhelyzetből 3 lövésem ment mellé. Úgy hogy a célkeresztett betöltötte a célpont.

Mindenképp nyertek volna, mert 2 meddel + 1 TD-vel kilőnek 400HP-ról, de ezt a 3 mellét nem tudom másra fogni csak a WG randomfaktor manipulációjára.
Nagyon lehangoló....
Elötte volt még egy mellé T29-re (akkor még mi álltunk nyerésre), de az legalább messze volt.

(#8134) homeless09 válasza fsb1000 (#8133) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem tegnap volt sok ilyen, hogy a lehetetlent mellé lőtte a tank, vagy egyszerűen eltűnt a lövedék.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8135) Dobi 562 válasza fsb1000 (#8133) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az előbb IS-8-al lőttem mellé 3-szor egymás után egy pár százalékon lévő amx 13 75-nek (aki egy helyben állt). 50 m-re lehetett tőlem. Azóta nem mertem menni az IS-8-cal.

[ Szerkesztve ]

(#8136) homeless09


homeless09
őstag

Elég gáz, hogy mellém lő egy akármilyen fos arty aztán fele crew megnyuvad abba a retkes tankba.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8137) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Mikor megy megint a tesztszeró? :DDD

Origin:Memphis79HUN

(#8138) Eagle16 válasza Memphis79 (#8137) üzenetére


Eagle16
addikt

Kb. holnap 14 órától.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8139) L-e-f-i-e válasza Iron Funeral (#8131) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez csak kötekedés, trolling again, ...nagyon sokszor butaság lefordítani angol szóösszetételt magyarra mert hülyén hangzik, persze van amit lehet, de pl "arctámadózást" írni facehug helyett anynira erőltetett hogy nevetni kell rajta... :)

=^-^=

(#8140) Dobi 562 válasza L-e-f-i-e (#8139) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem meg pont rossz a példád. A lefordított, magyarul kiadott Alien regényekben is arctámadó (lárva) szerepel facehugger helyett. És jobban is hangzik, mint a facehug. Szerintem.

(#8141) L-e-f-i-e válasza Dobi 562 (#8140) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Még mindig nem.. :N , ez csak egy példa volt ami tökéletesen megállja a helyét bármi mást is írhattam volna. Persze van aki nem tudja már megszokni és mindent lefordít, ki hogy érzi, mennyire tud tanulni, haladni a korral. Szerintem. ;)

=^-^=

(#8142) Memphis79 válasza Eagle16 (#8138) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Faxa azt hittem este lesz már :(((
Azért köszi!
Tényleg az miért lehet,hogy a tesztszerón nem volt meg egy kifejlesztett,garázsban lévő tankom?

Origin:Memphis79HUN

(#8143) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Régebben kezdtem egy új felhasználót, arra az esetre, amikor mobilnetről vagyok, és laggolok, ne a nagy kliens eff értékét, rontsam, ne vesszen a pénz, most is azt használom. Megyek a T-26-tal, teljesen fullos az egész tank, meglövöm a loltraktort és pattanok róla. :D Következő lövésem az FT AC-ról pattan. :K

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8144) Eagle16 válasza Memphis79 (#8142) üzenetére


Eagle16
addikt

Mert a tesztszerverre az adatokat egy adatbázisból másolják át, és általában 1-2 héttel a teszt kezdete előtt már átmásolják ezt, tehát ami utána történik az éles szerveren az már nem jelenik meg a teszten.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8145) Fel válasza Memphis79 (#8142) üzenetére


Fel
addikt

Júli 10-i állapotról indult el a mostani teszt, mert az aznapi adatokat másolták át a tesztszerverre. Valószínű utána hoztad össze azt a tankot, ezért nem volt ott.

---------------------------------------

Közben megjelent a hír a phase #2-ról: Second Public Test of Version 7.5

"List of changes between first and second iterations of public test:
Fixed incorrect experience transfer from Ferdinand to Jagdtiger
Fixed a bug which made it impossible to enter a battle on some accounts with AMX 13 75 and AMX 13 90
Added a research path from Tiger P to Ferdinand (150 000 exp.)
Added a research path from AMX 12t to Lorraine 155 50 (140 000 exp.)
E-100 front turret armour increased by 10mm (to 250mm)
Maus front turret armour increased by 20mm (to 240mm)
Reduced penetration value of HEAT shells of the T-62A gun from 380mm to 350mm
Reduced penetration value of HEAT shells of the top T-54 gun from 360mm to 350mm
Reduced penetration for some of the new tier 10 TDs and MTs.
Fixed some balancing errors for T18 and T82
Based on Public Test statistical results, we have finalised characteristics for the following:
Tier 10 TDs: Object 268, JagdPz Е-100, T110E3, T110E4, AMX 50 Foch 155.
French tanks : ELC AMX, AMX 12t, AMX 13 75, AMX 13 90, Lorraine 40t.
Vehicles with D5Т-85BМ gun installed: КV-13, SU-100, SU-85.
*
Finalised balance weighting of all new vehicles that were added in the 7.5 update.
Fixed an error which meant that damage wasn’t correctly applied to a vehicle when its tracks were hit (and removed) by a HE shot.
Added some improvements to the KV-5’s characteristics.
Rebalanced income, repair cost and ammo prices for all new vehicles added in the 7.5 update.
Set tank locking time on global map for all new vehicles added in the 7.5 update.
Fixed some errors in new maps Seaport, Highway and Serene Coast.
Fixed same names of replay files for different maps.
Reduced the camouflage price for Dicker Max
Fixed visible turret armour thickness for T34
Fixed overrated visibility distance for T1 Cunningham
Fixed name of the T-43 second turret
Fixed the JagdPz E-100 camouflage position
Fixed rendering of hit trace marks on the Т-62А turret
Fixed incorrect model visualization of Object 268 from some distances
Fixed texture mapping on the PzKpfw VIB Tiger II first turret
Restored sniper view masking which was mistakenly taken away
Fixed some errors in visual model of the Super Pershing tank.
Fixed garage icon of JagdPz Е-100
Rebalanced tank battle tiers (relatively to the new balance system introduced in the first 7.5 version)
Valentine LL: battle tier reduced by 1
A-32: battle tier reduced by 1
PzKpfw V/IV and PzKpfw V/IV alpha: battle tier reduced by 1
German PzKpfw B2 740 (f) and French B1: battle tier reduced by 1
Super Pershing: battle tier reduced by 1
Type 59: battle tier reduced by 1
"

*Ebből arra következtetnék, hogy nem lesz 3. teszt verzió. Ahogyan a kettesben elénktolják majd őket, úgy fogjuk a véglegesben is megkapni. Na de milyenek lesznek? majd holnap kiderül... Remélem.

[ Szerkesztve ]

(#8146) KaLeun válasza Fel (#8101) üzenetére


KaLeun
senior tag

De ugye a JP2-öt nem kapja meg az ember ha a Ferdi a garáusban van?

Cila

(#8147) KaLeun válasza Fel (#8101) üzenetére


KaLeun
senior tag

De ugye a JP2-öt nem kapja meg az ember ha a Ferdi a garáusban van?

Cila

(#8148) bullseye válasza belaazallat (#8106) üzenetére


bullseye
addikt

Thx!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8149) vhw válasza Memphis79 (#8142) üzenetére


vhw
addikt

A tesztszerveren mindig egy bizonyos időpontban lementett fiók-állapotodat tudod folytatni, nem az épp aktuális éles szerverit.
Van mikor hetekkel, akár hónapokkal azelőtti állapotot használnak, így az azóta megszerzett xp-d, tankod, bármid nem fog a teszten szerepelni.

KaLeun: hát azt nem :)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8150) fsb1000 válasza L-e-f-i-e (#8139) üzenetére


fsb1000
nagyúr

aha... trolling. meg again....

Én úgy gondolom a hillfight meg a gundepression szavakat nem olyan nagy butaság lefordítani magyarra egy magyar nyelvű fórumon.

Az hogy te nevetsz az arctámadás szón, az jól körülírja a "szakmai" tájékozottságod.
Ugyanis a magyar katonai fogalmak közé tartozott nemhogy a WOT mejlenése előtt, de már az oly divatos angol nyelvet majmoló és trollozó emberkék születése elött is.

--
.mf: Igen, nem is mind helyes, de azért törekszem magyar kifejelezéseket használni.

Az Alien-es arctámadás, konkrétan az arcra vonatkozik, mig a másik jelentés nem, inkább a fronttámadás fogalommal analóg.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.