Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Atlantis válasza fsb1000 (#8199) üzenetére


Atlantis
veterán

Mostanában nincs annyi időm, hogy a tesztszerveren is játsszak, pláne ott mire beadja az új pályákat, az se feltétlenül gyors. Ha nincs, hát nincs, majd élesben kiderül, milyenek. :) Köszönöm, Minimap-et hagyd, azzal sokra nem megyek.

csaabz: a tőled levont büntetést szerintem nem a "sértett" kapja meg, ő csak kap némi alamizsnát...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8202) vhw válasza csaabz (#8198) üzenetére


vhw
addikt

Mellékes ugyan, de nem neki fizetsz, hanem a rendszer nyeli be, az "áldozat" lényegesen kevesebbet kap "kárpótlásként", mint amit tőled levonnak.

Napfénysüti: ja biztos véletlenül történt :D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8203) bullseye válasza diegho (#8194) üzenetére


bullseye
addikt

Hát elszomorítottál :) Az 1600+ xp nekem már ünnep, és a képességeim már csak romlani fognak. Persze jobb stratégiával valamit javíthatnék még, de szinte pavlovi reflexből megyek egyedül védeni, meg kimenteni bajba jutottakat - és ahhoz nem vagyok elég jó, hogy ilyen helyzetekből jól kerüljek ki... meh.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8204) InHell


InHell
senior tag

Mától akkor hívjuk a WOT-ot TV-nek! (Tankok Világa) :)
Megvettem végre a legerősebb motort is az E-75 típusú harckocsimra, klasszisokkal nagyobb élvezet vele játszani. Hiába na, kell a mozgékonyság.
Nekem semmi bajom így már az E-75-el. Nagyon jó köröket lehet menni vele, néha kigyullad, meg úgy szinte mindig kilövik a legénység valamelyik tagját, de ennek ellenére nagyon élvezem.
Már csak ~150 ezer tapasztalati pont és meglesz az E-100.

[ Szerkesztve ]

< béna duma helye >

(#8205) Napfénysüti válasza vhw (#8202) üzenetére

Háát. ;]

Nem, viccet félretéve nem haragudtam rá csak valami iszonyat rosszul összejátszottak a dolgok hogy pont őt szedtem ki. Mondjuk így utólag belegondolva nem biztos hogy az én hibám volt hisz már álltam és céloztam és pont bejött mikor lőttem . De szerintem ő is csak balszerencsés dolognak fogta fel mert csak valami vicces megjegyzése volt. :K

Més que un club!

(#8206) Fel


Fel
addikt

Itt vannak a teszt # t10 TD/med. adatok:

Én nem nagyon látok változást...

(#8207) tytyty válasza Fel (#8206) üzenetére


tytyty
tag

Köszi! Nagyon jó kép. Könnyen áttekinthető.

(#8208) vhw válasza Fel (#8206) üzenetére


vhw
addikt

Amit egyből látok; az E100 TD átlag sebzése csökkent kemény 50 dmg-vel.
És mintha az E50-nek nőtt volna a rofja, eddig valami 5,... volt, nem?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8209) .mf válasza diegho (#8197) üzenetére


.mf
veterán

Amennyire tudom, a javítási költségekben mért okozott kár négyszeresét fizeted, illetve felét kapod.

Engem nem is a lövés, mert az valamilyen szinten jogos, hanem inkább az zavar, amikor valami kis / gyors tank nekemjön. Teljesen vétlen vagyok, mégis én fizetek többet, mert ő sérül, én nehéz tankban nem.

---

Na végre evvel is megvan a tankász:
Victory!
Battle: El Halluf 2012. július 19. 12:16:42
Vehicle: T29
Experience received: 2 792 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 37 936
Battle Achievements: Top Gun, Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

16/17 lövés, 6 kill és jónéhány sebzés. Nem prémes. A csata végére, az utolsó arty vadászatára már csak 3 hp-m maradt :DDD

---

Runo: érdekes módon jelenleg 4230 csata alatt 217 battle hero medált gyűjtöttem össze, de még egyetlen Scout medálom sincs... :DDD Látszik, hogy elsősorban heavy vonalon mozgok, Steel wall már van 56, Bilotte 7. Amikor könnyű tankkal majd' a teljes ellenséges csapatot felderítettem, akkor mindig vesztettünk végül, így sosem kaptam meg.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8210) Fel válasza vhw (#8208) üzenetére


Fel
addikt

Az maradt. 6,25 volt és most is annyi.

Ami változott:

-50 hp: T110E3/E4, Obj. 268, AMX 50F155
-100 hp JP E-100

JP E-100 avg. dmg 1100-ról 1050-re; pontosság 0,34-ről 0,35-re; RoF: 2,4-ről 2,33-ra.

AMX 50F155 pontosság 0,34-ről 0,35-re.

Obj. 268 RoF 3,57-ről 3,53-ra; célzási idő 2,5-ről 2,7s-ra

T110E3 RoF 3,45-ről 3,41-re;
T110E4 RoF 3,12-ről 2,97-re; pontosság 0,34-ről 0,36; célzási idő 2,5-ről 2,7s-ra.

Annak nem örülök, hogy a T110E4-et jobban megfaragták, mint az E3-at. A teszt #1-en az a TD tetszett a legjobban.
Közepes tankoknál nem látok változást.

(#8211) Paul119 válasza Fel (#8210) üzenetére


Paul119
addikt

akkor jpze100al még mindig lehet majd 1200 akat köpködni csóri is7ekbe :DDD
marked pingelhettél volna hamarabb hogy oldalról is támadnak :P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8212) #21346560 válasza .mf (#8209) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mindenkinek magvan a kedvence, én szeretem ezt is, azt is. Mi lenne, ha mindenki csak nehéz tankkal menne.

:U

Jó kis tankcsaták :DDD

(#8213) Murder3 válasza fsb1000 (#8150) üzenetére


Murder3
addikt

akkor tekints WOT szakszóként rá és kész:D

(#8214) csaabz válasza InHell (#8204) üzenetére


csaabz
őstag

Az E-75 egy jó tank. Nehéz átlőni szemből a hullt. Bezzeg az ST-1-emet... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8215) vhooper válasza Fel (#8206) üzenetére


vhooper
tag

Ugye nem probléma, hogy beraktam az sg fórumba?

(#8216) Murder3 válasza vhw (#8208) üzenetére


Murder3
addikt

nem nőtt ennyi volt eddig is, érdekes ezt megint nem említették h leszednek 50 dmg-t az e-100 sebzéséből...

(#8217) Paul119 válasza Murder3 (#8216) üzenetére


Paul119
addikt

szokásuk el felejteni ezt azt megemlíteni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8218) fsb1000 válasza Fel (#8210) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem tudom milyen volt a T110E4 az első körben, de most nem valami acélos.
Hiába növelték a löveg értékeit kb. 8%-al elődjéhez képest, amit a T30 nem visz át azt ez sem nagyon. Hiába lett 203mm a testpáncélja, a hasát rejtegetni kell.
A töltési idő 17sec, ami szerintem nem rossz főleg a JPE-hez képest.

Érdekes a fejlesztői elképzéles: Alaplőszernek csak 5 AP-t adnak a többi 22 HE

JP E-100-al még nem mentem a teszt#2-ön, de a tűzsebesség lerontása szerintem indokolatlan, amúgy is 20 sec felett volt. A -100HP majdnem mindegy...
Valószinüleg az Obj.268 marad a király.

[ Szerkesztve ]

(#8219) babferi


babferi
tag

Aki hasznal T-44-et az nem erzekeli az alabbi ket dolgot ( vagy csak velem ilyen kegyes a jatek :F ) ? Nagyon sokat lovok atlag alattit , az elmult idoszakban figeltem es merem mondani , hogy 10-6 loves tuti "csak" 200 koruli es 2-2 loves ami atlag illetve atlag feletti .
Ill. a masik : 0.7.4. ota azt erzem , hogy joval serulekenyebb az ammorack , sokkal konyebben sargul be es robban is fel , teljesen mindegy , hogy szembol, oldalrol vagy a tornyomat lovik .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#8220) Paul119 válasza babferi (#8219) üzenetére


Paul119
addikt

én typenál figyeltem meg az átlagon aluli lövéseket sokszor lövök 180at :F eddig 200 alatt sosem sebeztem vele

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8221) vhooper válasza Paul119 (#8220) üzenetére


vhooper
tag

Igen, mert csökkentették az átlagsebzését.

(#8222) ollie válasza vhooper (#8221) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A DPS ugyanannyi?

***

(#8223) vhooper válasza ollie (#8222) üzenetére


vhooper
tag

Azt nem tudom, nekem nincs olyan kínai szar :DDD
Előbbit is csak a haverom mondta.

(#8224) Fel válasza vhooper (#8223) üzenetére


Fel
addikt

Haverom haverjának a kersztapjának az unokájának a 3. testvére mondta, hogy nem csökkentettek rajta semmit.
Ma is 230 az átlag sebzése, mint mikor kiadták. Nekem van olyan kínai vackom, tudom ;) .

(#8225) vhooper válasza Fel (#8224) üzenetére


vhooper
tag

Biztos? Akkor tuti, valami rejtett nerf, tudom ;)

(#8226) Zeratul


Zeratul
addikt

Belefutottam egy elég durva bugba. Cliffen S-51 artyzok és eléggé buktának tűnik a meccs, mert egy AMX-90 és egy E-75 közeledett felém, a többiek meg ép elhullóban, amikor is nyomok egy F7-t, semmi reakció, mire valaki beírja, hogy LOL az arty és most kezdett egy másik csatát. Ami nehéz lett volna mert még életben volt a járművem és csatában voltan. Szokásos crash to desktop után újraindítom a programot és már töltötte is be Lakewillt.

(#8227) vhw válasza Zeratul (#8226) üzenetére


vhw
addikt

A szigorúan titkos Cliff Mountain Complex-ben megkezdődtek a Csillagkapu kísérletek :DDD

F7?
Hetedik ékzár kódolva! :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8228) diegho válasza babferi (#8219) üzenetére


diegho
nagyúr

Most mondok valami hihetetlent. T-44 és T-54 is nekem brutálisan sok átlag alattit ad, viszont a Patton szinte folyamatosan 400 fölé lövöldöz.

(#8229) csaabz válasza diegho (#8228) üzenetére


csaabz
őstag

Hová tűnt az orosz overpóver?? :))

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8230) babferi válasza diegho (#8228) üzenetére


babferi
tag

Most kicsit megnyugodtam , hogy a hiba nem (csak) az en keszulekemben van :)

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#8231) fsb1000 válasza Atlantis (#8201) üzenetére


fsb1000
nagyúr

" pláne ott mire beadja az új pályákat, az se feltétlenül gyors. "
A "gyakorló" csata megoldja ezt a problémát. Te választod meg a pályát.

Én eddig komolyan azt hittem, hogy a nem kezdő játékosok az új pályák kiismerését gyakorlópályán teszik meg, és nem arra várnak, hogy valamilyen eséllyel beadja a játék és akkor kezdenek el bolyongani.

Most 3 új pálya lesz, javaslom mindenkinek, hogy szánjon legalább 10-15 percet a bejárásra, mert a térképek megtekintése nem biztos hogy elégséges.
A pályák közepes felbontású képeken:

Highway

Serene Coast

Port

[ Szerkesztve ]

(#8232) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

A vicc, hogy Type-on és t44-en is ugyan az az ágyú van, talán type ágyúja picit szarabb...mégis amit nem visz át a t44-esé, azt átviszi ugyanott a type és még többet is sebez.
Van egy olyan érzésem, hogy ami le van írva a "hivatalos" statisztikákban, annak köze nincs a valós beállításokhoz.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8233) diegho


diegho
nagyúr

Valamit kezdhetnétek már a botokkal, megint az IS-7ünk tolta a falat a csatában végig.

Ezt el nem hiszitek mit láttam. Full stock Patton 90mm M36 ágyúval!!! Sajnos a csapatomban volt, de ez mekkora epic fail már?!

[ Szerkesztve ]

(#8234) homeless09 válasza AlexWolf (#8232) üzenetére


homeless09
őstag

Hogyan lenne...:) Már fel sem húzom magam olyanokon, mikor 190/240 penes löveggel közvetlen közelről nem lövök át 90mm-es páncélokat...:)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8235) Paul119


Paul119
addikt

áhá értem én csak azt nem hogy ezt mégis hogy mikor az e50 hasát teljesen eldugtam..

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8236) Atlantis válasza fsb1000 (#8231) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát, lehet lúzer vagyok, de sosem próbáltam még gyakorló csatát indítani... :B kösz a minimap-eket.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8237) diegho válasza bullseye (#8203) üzenetére


diegho
nagyúr

Ma eddig elég gáz napom van, csak 2db 4000xp-s dupla jött eddig és már csak 2-3 tank van vissza a napi rutinból, elég sok a bot és jellemzően én kapom őket. Replay-t nem teszek fel ezekről, mert egyik sem volt extra, egy ST-I és egy KV-1S kör ami 4000 fölé ment, de vannak fent ennél jobbak már. Persze képet mutathatok a kétkedőknek.

[ Szerkesztve ]

(#8238) #56230144 válasza AlexWolf (#8232) üzenetére


#56230144
törölt tag

Jót kell írni a prém tankhoz,mert ha nem akkor nem veszik.Marketing :K :)

(#8239) jahrn


jahrn
senior tag

Az uj palyak kozul a Port-nal nekem nagyon Battlefield 2 filingem van. Amugy nem lenne rossz a palya csak tul kicsinek tunik. A fo hepaj altalaban az eszak-del iranyu hidon es kornyeken zajlott.

A Serene Coast tetszik , nemileg a Westfield-re hasonlit. A bejarhato szigetnek nem latom ertelmet, OFC az agyhalottak egybol oda mennek h majd milyen jol fognak sznajpolni onnan. Esetleg artynak jo - biztonsagosabb - hely lehet?

Highway - passz csak 1x voltam (de az az egy alkalom nem hagyott jo benyomasokat).

[ Szerkesztve ]

(#8240) diegho


diegho
nagyúr

Meg kéne néznem valamelyik ágat teszt szerón, E50M kipróbálva, tetszik, vagy E4-es ágat, vagy 50B-set gondoltam. Javaslatok?

(#8241) homeless09


homeless09
őstag

Megyek két jó kört, utána a löveg képtelen eltalálni az ellenséget, a tankot meg minden átlövi. Hatalmas szégyen :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8242) balintka


balintka
addikt

Most olvasom h megszűnik a KV-5. Még jó, h ott van a garázsban :)

(#8243) krisss93


krisss93
aktív tag

Meddig tart a teszt második fele?
Mert ha 1 hétbe betart ez is akkor veszek egy kis prémet és kimaxolom a jagdpantheremet, és összeszedem a szükséges xp-t a Jp 2 -höz.

(#8244) diegho


diegho
nagyúr

Superpershing-et próbálta már valaki tier8 tankkal lőni? Patton-al lőttem rá 15db penetration 0dmg-t 200m-ről, mellettem állt egy másik patton, ő sem tudta sebezni, végig 0dmg az összes, de ott figyelt rajta mindenhol a lyuk.

(#8245) psycroptic


psycroptic
őstag

Mennyi elb@szott hernyó van a játékban! Saját csapattárs simán meglő és fel is gyújt (ellenfél a közelben nem volt) kérdezem miért, de olyan mintha ott sem lett volna. Mi a jó ebben?

PSNID: Tomy83PS

(#8246) Tesi válasza balintka (#8242) üzenetére


Tesi
tag

Ezt hol olvastad?

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#8247) Tesi válasza Tesi (#8246) üzenetére


Tesi
tag

Megtaláltam. Még jó hogy megvan. Igaz mostanában elég sok csatában van 1-2 KV5. Ez is T59 sorsára jutott.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#8248) L-e-f-i-e válasza Tesi (#8246) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A legújabb hírek között kint van...gyanús, hogy eladási hullámot akarnak csinálni mint anno a type esetében, mostanában biztoa kevés fogyott, így most sokan vesznek egy rakattal, nagyon megéri ez nekik az tuti, aztán fél év mulva még vissza is hozhatják, hiszen most többet vesznek majd belőle mint fél év alatt vennének, ki van ez találva biztosan.. :)

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#8249) myckey


myckey
veterán

Szevasztok!!

én is játszom már egy ideje.(kis ideje) :D
shadowdroid a nevem :DD

Valaki beavatna,hogy miként lehet klánhoz csatlakozni?
ha meg hülyeséget írok,akkor igazítsatok útba :C

ha ez számít,2db tier 5 tankom vagyon(kissé gyengusz,de elmegy) :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8250) #56230144 válasza myckey (#8249) üzenetére


#56230144
törölt tag

Tier 5 tankal még sehol nem kapsz felvételt.Tier 6-7 ben fun klánokba esetleg, 8-tól felfele érdemes klánozni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.