Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) fsb1000 válasza AlexWolf (#8798) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt én lefordítottam csataszámra és az jött ki, hogy alcsonyabb tierekbe 2-3.000 csata kell a legényeknek az alap + 3. képesség 100% kifejlesztéséhez, t9-t10 környékén, ahol több az XP kb. 1200-1500 csata szükséges.

Na most aki halad egy ágon és átrakosgatja a legénységét, annak az alap képzettség visszesik átrakáskor (hacsaknem GOLD-ot áldoz) és mire kihúzza a köv tankot lesz 100% az alap és épp kezdhetné a 2. képességet gyűjteni, de már megint költöztettni kell.

Tehát általában kell +köröket menni, hogy a legénység másodlagos képességei jól fejlődjenek.
Ezért a leghatékonyabb a TOP tank, mert nem csak magas XP-ket kap, de azzal már csak elitként és élvezetből játszik az egyszeri játékos.
--

Alacsony-közepes tierben jó megoldás lehet egy t5-ös prémtank (1500 GOLD) és azon kifejleszeteni a legénység képességet és azokat átrakni t6-t7 szintű tankra.
Persze csak nemzeten belül megy, úgyhogy amcsi és orosz ág előnyben.

[ Szerkesztve ]

(#8802) Fandango válasza Atlantis (#8795) üzenetére


Fandango
veterán

Nekem a Jagdtigeren a legenyseg 4. kepessege igy all.

Nem nagy dolog, mar a Stug III ota ugyan azt a legenyseget hasznalom.

(#8803) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Valaki osztana meg tapasztalatokat a 2es teszt szerverrol? Valtozott valami erdemben ami erezheto a jatekban?

Miert?????

(#8804) fsb1000 válasza Fandango (#8802) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Megnéznéd, hogy a parancsnokodnak hány csatája van?

2000-re saccolom, ha prémmel játszol és 3000re ha prém nélkül.

(#8805) InHell válasza Atlantis (#8795) üzenetére


InHell
senior tag

Nekem már van 3. skill a legénységen, viszont én Tiger II óta átrakom őket.
Most az E-75-ön vannak, kell még 50k XP az E-100-hoz, ha azt kifejlesztem, átrakom őket arra.

(#8796) fsb1000 sajnos nekem BIA egyáltalán nincs a legénységen, a javítás skillt pedig most 3.-ként húzom, most jár ~35% körül, de már nagyon lassan növekszik.
Gondolom a BIA-t érdemes lett volna mindenképpen kiválasztani.

Van rá mód, hogy átvariáljam a kiválaszott skilleket-perkeket a legénységen?
Ahogy olvasom ha nem akarok XP-t veszíteni akkor 200 aranyba kerül/fő, viszont arról nem találok infót, hogy a legutóbbi skillt-perket tudom csak megváltoztatni, vagy van-e rá mód, hogy az összeset újravariáljam?

< béna duma helye >

(#8806) vhw válasza InHell (#8805) üzenetére


vhw
addikt

A skilleket-perkeket mind nulláza, ha újra akarod osztani, nem darabonként.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8807) marked one94 válasza InHell (#8805) üzenetére


marked one94
őstag

10k credit-ért 10% vesztenek a skillből, és újra oszthatód őket.

You'll Never Walk Alone

(#8808) #21346560 válasza marked one94 (#8807) üzenetére


#21346560
törölt tag

20k-ért de ne áruld el senkinek :)

(#8809) KaLeun


KaLeun
senior tag

Tegnap végigverekedtem magam (én: T34, 60%)) az Airfield partszakaszán és csak 2 KV-5 élt az ellenfélnél, nálunk még megvolt a csapat 2/3.

Az egyik KV-5 a saját bázisánál álldogált, a másikat meg sehol sem lehetett látni. Odaértem és felvettem a harcot a KV-5-tel, Közben 2x pattantam az R2D2-ról és 1x az oldaláról. Aztán odaért valahonnan a másik KV-5 (80%). Csiki-csukiztam, forgolódtam, ráztam a tornyot a löveggel próbáltam felvenni a lövést stb., sőt már az egész falu romokban hevert és mindent megpróbáltam. Szóval még egy olyan 4 percig bírtam aztán kilőttek.

A többiek (7-8 tank) nem jöttek segíteni, xvm szerint 1k csatás emberkék voltak kemény 600 effel és piros wr-val.... Amelyik KV-5-öt levittem 30-40 hp-ra, azt még valahogy kilőtte egy 800 effes Tigris. A másik KV-5 meg ledarált mindenkit.

Értem én, hogy valaki zöldfülű... de hogy mindenki csak a túlélésre és a győzelemre hajt... Én spec arra törekszem, hogy minél több xp-t és kreditet szerezzek és ezt pont egy bokorban való üldögéléssel lehet legjobban elkerülni.

Cila

(#8810) fsb1000 válasza marked one94 (#8807) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az akció ideje alatt 10K, amúgy 20K (majdnem mindegy)

És sajnos az a 10% a teljes képesség halmazra vonatkozik.
Tehát ha a 3. képesség 10%-on áll, akkor nem 9% lesz belőle hanem 0% és az előző képesség is lecsökken kb 96%-ra. (az a 4% a végén sok csata...)
Egyszerübb úgy számolni, hogy a legénység elveszti csatáinak 10%-át, illetve pont annyi csata kell, hogy visszapótoljuk. Ha 1500 csatával értük el 3. képességet akkor reset után 150 csata kell hogy ismét elérjük az elöző szintet.

A képesség resetelés minden képességet resetel, lehet újra rakni, de a resetelő képernyőn ki is jelzi mi lesz a köv állapot.

(#8811) Fandango válasza fsb1000 (#8804) üzenetére


Fandango
veterán

A JT legenysege

Nagy resze a csataknak premiumos, de nem az egesz.

[ Szerkesztve ]

(#8812) InHell


InHell
senior tag

Köszi az infót mindenkinek!
Akkor resetelni fogom a skilleket.
Legyen mondjuk először mindnek javítás(kivéve parancsnok, annak hatodik érzéket raknék), majd BIA?
Harmadiknak a parancsnoknak beraknám a javítást.
Ha van valami jól bevált sorrend azt szívesen fogadnám.
Illetve milyen skilleket-perkeket rakjak a mostani E-75, majd későbbi E-100 legénységnek?
Van eddig rajtuk 2 skill a harmadik ahogy korábban is írtam 35% körül van.

< béna duma helye >

(#8813) fsb1000 válasza Fandango (#8811) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi! Nagyjából stimmel a 2200 csata, ha csak részben prém.

Viszont nagyon érdekes megfigyelni, hogy az utólag toborzott töltő és rádiós az 1400-1700 csatájával gyak ott tart, mint a többi legénységi tag képességben.
Ez a "kiegyenlítő" rendszernek köszönhető. Nem gondoltam, hogy ennyire hatékony.

[ Szerkesztve ]

(#8814) jozefgucci1 válasza Djuree (#8782) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én bemásoltam a Proxi .exe-t és a proxi.exe.config-ot a gyökér könnyvtárba de nem történik semmi .Indításkor azt írja ki nem sikerült frissíteni és nem változik semmi ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8815) Djuree válasza fsb1000 (#8801) üzenetére


Djuree
félisten

nem kell ezt a legénység dolgot túllihegni. nem számít az annyit, segít kicsit, de ha nem tudsz játszani jó legénységgel sem fogsz tudni és fordítva, ha jó vagy, gyengébb legénységgel is jó vagy...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8816) Szilu válasza AlexWolf (#8798) üzenetére


Szilu
tag

95 484 XP - Alap képesség 50%-ról
210 064 XP - 1. képesség
420 128 XP - 2. képesség
840 256 XP - 3. képesség

Vagyis összesen 1 356 142 XP egész pontosan. 500as átlaggal 2712 csata.
Ha prémmel játszol, akkor 1808.

Nekem 98%-on (3.) van a legjobb csapatom, így már csak 74680 XP a 100ig :D

(#8817) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Valaki egy kis szakaszozás ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8818) fsb1000 válasza Djuree (#8815) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én másképp tapasztalom..... óriási különbségek vannak egy tank képességei között 50-60%-os és 90% feletti legénységgel. (gyorsulás, sebesség, fordulás, és főleg célzás/töltési sebességek)

A másodlagos képességek már nem dobnak ennyit, pl a BIA (ahogy a venti) már nem nagyon érezhető, de statisztikiailag kimutatható a hatása.
A javítás szinte kötelező a támadó/felderítő kedvű játékosoknak, mert egy leláncolás könnyen lehet halálos, de a löveg kilővése se kellemes. (javítókészlet csak 1x javít)
Az előérzet egy teljesen új és "játékidegen" képeség, ami szintén nagyon hasznos tud lenni.

Végülis nem kell sokat foglalkozni a legénységgel, fejlődik magától, csak nem kell eldobni őket tankváltáskor, ha van már valamennyi másodlagos képessége, és szerintem érdemes áldozni kreditet, hogy mindig 75% felett legyenek.

(#8814) jozefgucci1 : Nemrég adtam egy linket ahol a telepítés le van írva.
dokan library telepítése is szükséges és res_mod/0.7.4 mappába is kell másolni állományokat

[ Szerkesztve ]

(#8819) sanya67 válasza Djuree (#8815) üzenetére


sanya67
tag

Próbáld ki!
A legfejlettebb legénységgel gurulj 2-3 csatát, tegyél a helyükre 50%-os f@szikat és azonnal megőrülsz... :DD

(#8820) Szilu válasza Szilu (#8816) üzenetére


Szilu
tag

Persze ezek csak elméleti számok, mint oly sok minden.
Ha a legénység megpurcan, ugrik 50% XP amit kerestél... Vagyis 30% halálozás esetén minimum 15%-kal több csata kell. Ugyanakkor vannak képzést gyorsító esetek is...

(#8821) csaabz


csaabz
őstag

Rengeteg időbe telik a legénység fejlesztése... Ha lehetne valamit venni a tankra (akár aranyért) amitől gyorsabban fejlődnek, azonnal megvenném. Mondjuk 2-3szoros xp csatánként, vagy vmi ilyesmi...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8822) vhw válasza Djuree (#8815) üzenetére


vhw
addikt

Azért a javítás megléte 100%on nem kevés pluszt ad, a 6dik érzék megléte újfent elég hasznos tud lenni. Bizonyos tankoknál a 100% camo is lényegi változást eredményez.
Ha valaki megtoldja a legénység skilljét a venti mellett egy BIA-val az már 11% plusz a 100hoz képest, ha pedig olyan játékos legénységével hasonlítjuk össze akinek még 100at sem érték el, még nagyobb a különbség.
És ehhez jön még a többi ilyen-olyan felszerelés bonusza (töltésidő, látótáv...)

Az igaz, hogy aki nem tud játszani, azon nem segít, de aki tud, az még inkább eredményes lesz a többihez képest.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8823) fsb1000 válasza csaabz (#8821) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Több tankon is kipróbáltam a mentor képességet parancsnoknál..
Az elsődleges véleményem az volt, hogy semmit sem ér.
De ezt korrigálni kellet a kiegyenlítő rendszer miatt (mindig a legképzettlenebb kap egy kis plusz XP-t).
Szóval valamennyit biztos számít a mentor, de én is inkább GOLD-ot áldoznék a legénység gyorsított fejlesztésére. Vagy akár 3. felszerelésnek "kézikönyvet" raknék fel ami duplázná a fejlődésüket.

[ Szerkesztve ]

(#8824) vhw válasza fsb1000 (#8823) üzenetére


vhw
addikt

A Mentor (100%-on) a parancsnokon kívül mindenkinek ad +10% xp-t, kinek mi éri meg... Ez inkább premium vagy farmtankokon lehet opció, amit amúgyis hosszúidőre szeretne az ember megtartani.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8825) ollie válasza AlexWolf (#8798) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem mindenkiét duplázta, hanem elosztotta az XP-t egyenlően a legénység között, most egy kapja az egészet.

***

(#8826) Atlantis válasza Fandango (#8802) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem semmi, én is régóta átpakolom a legénységet, de pl.: a Ferdinand-on az utólag bekerült ember (mert ugye eggyel több kell, mint a JagdPanthernél) még az első skilljének a 2/3-adánál tart csak. Sosem éri utol a többit...

Ez is szemétség, hogy pl.: GWPanther-en megvan a BiA mindenkinek, erre GWTigernél bejön egy plussz rádiós, aki a Hummel óta a barakkban van és pihen...azon persze nincs BiA és így az egész nem ér semmit a többi embernél sem. Most vagy eldobom a többinél is a képességeket és kiválasztok valami értelmeset (ez ugye bukta) vagy nem ér semmit egyiknek a másodlagos képessége sem, míg az új ember el nem ér a 100% BiA-t....

Djuree: nem értünk egyet, szerintem a legénység képzettsége igencsak fontos.

AlexWolf: Dragon Ridge-t nem suttyomban szedték ki, meghirdetett akció volt, hogy pihentetik egy darabig. Gondolom átdolgozzák, ami rá is fér nem kicsit...nem volt a kedvencem az a pálya finoman szólva sem.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8827) jozefgucci1 válasza fsb1000 (#8818) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Végül sikerült telepítenem köszi visszaolvastam. Más az eff értéket nekem nem mutatja gyakorlatilag nem változott semmi csak felszáló felhőben adja a leadott sebzéseket és a jobb sarokban kiírja a verzió számot ennyi ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8828) fsb1000 válasza jozefgucci1 (#8827) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hát izé..... ezt passzolom...
Úgye az XVM akármi exe-vel indítod a játékot és egy kis DOS ablak megjelenik, amiben irogatja, hogy mit tölt le.

[ Szerkesztve ]

(#8829) Mynock


Mynock
tag

Sziasztok.

Nem tudom elindítani a WOT launcher-el a játékot,mert azt írja ki: ...Figyelem.Sikertelen csatlakozás a frissítő szolgáltatáshoz.Részletekért nézze meg a naplófájlt...
Tegnap még semmi gond nem volt.Ha simán exe-vel indítom,akkor csatlakozáskor frissítést kér.Valami ötlet?

(#8830) Jamboo529 válasza jozefgucci1 (#8827) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Felraktál hozzá mindent?
Volt még valami progi, most fejből nem megy a neve, amit külön kellett telepíteni.
Valamint az aktuális update mods mappájába be kell tenni a XVMconf.config fájlt is.
Ezt a fájlt is beraktad a helyére, valamint be is állítottad magát a konfigot?

Mynock :
"próbálta már újraindítani?"
viccen kívül:
korábban volt már ilyen itt a fórumon azt hiszem 1000-2000hsz -al ezelőtt.
Ha minden kötél szakad, marad a reinstall.

[ Szerkesztve ]

(#8831) #56230144 válasza Mynock (#8829) üzenetére


#56230144
törölt tag

Kattints a kis piros inditás gombra,ez egy értelmetlen bug,aminek semmi hatása nincs.

(#8832) jozefgucci1 válasza fsb1000 (#8828) üzenetére


jozefgucci1
addikt

wot-xvm-proxy.exe -vel indítom . Megjelenik a Dos-ablak valamit tölt de a játékban nem változik semmi . Ja és mintha laggolna azóta a játék.

Jamboo529 .: Beraktam mindent és telepítettem azt a progit is . A játékban kiírja , hogy a 2.4.1-es xvm mod van fen de nem változott sok minden . Nekem is azt a hibát dobja mint Mynok kolegának azt is jobban mondva ?

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8833) ollie válasza jozefgucci1 (#8832) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Be is konfiguráltad az XVM-et? Alapból nincs konfigja, ha csak bemásolod a fájlokat a megfelelő helyekre, így semmi sem változik. Az egyik könyvtárában vannak példa konfigok, kezd az egyikkel.

***

(#8834) jozefgucci1 válasza ollie (#8833) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze már az összeset kipróbáltam felülirattam az eredetit stb és semmi.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8835) #56230144 válasza jozefgucci1 (#8834) üzenetére


#56230144
törölt tag

Talán,ez tud segiteni neked. Kommentárral

(#8836) Paul119 válasza AlexWolf (#8758) üzenetére


Paul119
addikt

nem egészen arty ágyút hanem 2db 280mm hajó ágyút :)

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8837) AlexWolf válasza Paul119 (#8836) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az is fáj:D

(#8825) ollie Jep elképzelhető, nekem az szimpatikusabb volt.

(#8815) Djuree szerintem baromi sokat számít a legénység. 50% körüli legénységgel annyit lősz mellé, hogy sírva fakadsz, 100%-hoz közelivel meg szinte mindig találsz. Ráadásul ezek az új skillek (nekem újak, mert 7.1 után 7.4-gyel játszottam egyből) sokkal használhatóbbak mint az alap három, mert pl minek tegyek löwére álcázást, vagy artyra javítást? Magas %-on legalább van már választási lehetőség.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8838) jozefgucci1 válasza #56230144 (#8835) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezt néztem meg mielőtt felraktam . Na semmit nem csináltam ,de végül a 10. újraindításra működik rendesen , mindent kiír amit kell neki . Köszönöm a segítséget mindenkinek.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8839) #56230144 válasza jozefgucci1 (#8838) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ja,akkor bocsi,találhattam volna valami jobb vidit is. :)

(#8840) bullseye válasza jozefgucci1 (#8834) üzenetére


bullseye
addikt

azt a voichi vagy mifene programot telepítetted?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8841) ollie válasza jozefgucci1 (#8838) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amúgy ne lepődj meg, de néha előfordul, hogy nem mutat semmi. Ilyenkor valszeg elveszti a kapcsolatot a szerverrel.

***

(#8842) Paul119 válasza AlexWolf (#8837) üzenetére


Paul119
addikt

egészpontosan :P

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8843) jozefgucci1 válasza ollie (#8841) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pár csata után "megbántam " , hogy felraktam ezt a xvm modot . Néha sírni tudnék mikor meglátom egy két játékos mire képes . Tudom magamról , hogy átlagos játékos vagyok ,de egyesek mit élveznek a játékban ha csak halnak és nem haladnak.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8844) #21346560 válasza jozefgucci1 (#8843) üzenetére


#21346560
törölt tag

Én is csak 1-2 hétig bírtam... aztán jobbnak láttam anélkül játszani.... nem akarom tudni, amikor 94%-os csatát veszítünk :U

(#8845) Napfénysüti válasza #21346560 (#8844) üzenetére

Annyi előnyét látom hogy nem ér váratlanul egy kiadós vereség. Legalább fel tudok készülni a csata elején a várható kimenetelre. :DDD

Més que un club!

(#8846) Imilenni


Imilenni
addikt

Most hogy a legénységről van szó...
Hogy ha én pl: Kiveszem a Hetzer-ből a legénységemet .. és átteszem Stug III-mamba...akkor miért pirossal van kiírva a képzettségi szintjük? O.o

Press "F" to pay respects.

(#8847) marked one94 válasza Imilenni (#8846) üzenetére


marked one94
őstag

Mert nem képezted át őket. Menj a legénységre traning és stugra képezd át őket 20k creditért ;)

You'll Never Walk Alone

(#8848) Fandango válasza Imilenni (#8846) üzenetére


Fandango
veterán

Mert at kell kepezni oket a Stugra, ha nem kepezed at oket akkor a levonas van a kepesitesukbol, hogy pontosan mennyi azt nem tudom.

(#8849) Imilenni válasza marked one94 (#8847) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszi :D
Fandango Nked is köszi :D

Press "F" to pay respects.

(#8850) forras2 válasza vhw (#8757) üzenetére


forras2
őstag

Mint ahogy a játékban, a tankok többsége csak kinézetben fedi a valóságot, semmi másban, így azt is meg lehetne így csinálni :))
Csak felmerült bennem a kérdés, ha ez az xy tervrajzon elkészült tank szerepel a játékban, akkor az miért nem :)

AlexWolf
Amúgy, ha megnézed, akkor látható, hogy a prototípus tankok sem erősebbek, mint a valóban létező járművek. Ráadásul, ha nem lennének a játékban, akkor kb 20 tankból válogathatna az ember, és akkor az lenne a baj.

Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan :U Nézd meg a tankokat, és olvasgass kicsit utána, hiteles forrásoknak, és megtudod, hány olyan tank van, ami valójában használatban volt, és a játékban is szerepel, és hány olyan van, ami csak prototípus, és a játékban van :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.