Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) athomi válasza fsb1000 (#8645) üzenetére


athomi
veterán

hát igen, mostanában én sem tankozok annyit, egyszerűen egy szenvedés t10-ig eljutni prém nélkül, sosincs semmire kreditem, állandóan t5-ben kell farmolnom, ráadásul megszűnt a jó kis farmtank, a kv :) töltésgyorsítóról és társairól csak álmodozom egy tankon, az nálam csak a 2 db t10-es tankom kiváltsága, azokat is féláras időszakban vettem. :) egyszerűen elment a kedvem a játéktól..

de kétlem h ez bármi pozitív irányba változna, nekik az az érdekük h a játékosok fizessenek :))

[ Szerkesztve ]

(#8652) fsb1000 válasza ollie (#8641) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ebben igazad van, de egy X-edszer újrakezdőnek illene megközelítenie 2000+ csata és t8 környékét elérve. Dainlessss-nek is lehetne egy távlati cél, nem gondolnám hogy 215 csata után kéne elérnie az új accjával.

(Egyébként Loltrakival simán hozom, de a fő accommal csak nagyon sokára sikeredett elérni ezeket a célokat)

----

(#8649) vhw Azzal egyetértek, hogy a WG és a WoT nem jótékonysági intézmény, egyértelműen pénzre játszunk.
De az már megfontolandó, hogy egy gyorsított játékmenet következtében elvesztett X hardcore játékos vagy a velük szemben megnyerhető 100X átlagos user hozna több profitiot.
Erre vannak már üzletileg sikeres példák a "butuló" COD és CIV sorozatokkal.
Valamilyen szintem élvezhetők maradtak a régi játékosoknak is.

[ Szerkesztve ]

(#8653) Mcray válasza AlexWolf (#8650) üzenetére


Mcray
senior tag

AlexWolf ne csessz ki :) Vegyél fel izibe ismerősnek a játékban (Tyutyu), mert nekem állandóan az a parám, hogy senki nem akar Tier 1-2-3-ozni velem. Kedvencem az amikor Tier 9-10-be hívnak olyanok, akiknél még én is jobban kezelem az IS-4-emet, pedig kb 4 csatám van vele... :DD Egyszerűen nem érzem akkora nagy durranásnak a magas tierezést, ha az ember olyan hülye/béna/tapasztalatlan(vagy mindhárom együtt), hogy oda menjen meghalni sima nem prémium fiokkal.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8654) ollie válasza AlexWolf (#8650) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

170%-os legénység? Hogyan?

***

(#8655) AlexWolf válasza ollie (#8647) üzenetére


AlexWolf
senior tag

dettó, kihagytam pár hónapot. várható is volt hogy kiraknak a klánomból, nem is hibáztatom őket érte. Már hívtak vissza, de mondtam, hogy nem vagyok megbízható, lehet megint elmegyek pár hónapra, mert megjelenik valami másik játék, vagy simán megunom.

Ráadásul nekem CW-kkel az is a bajom, hogy baromi későre esnek a döntők. Fél 10 körül, már agyhalott vagyok, legkésőbb fél 11-kor ágyban vagyok. volt olyan hogy a döntő még ennél is későbbre esett volna. Másnap meg meló.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8656) AlexWolf válasza ollie (#8654) üzenetére


AlexWolf
senior tag

100%-os mind a kettő, +70%-os a két skilljük...az összesen 170...így értettem a 170%-ot

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8657) AlexWolf válasza Mcray (#8653) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nekem minden tierben van 5-6 (vagy több) tankom (jó tier 9-10-ből csak 3-3).

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8658) #56230144


#56230144
törölt tag

Az alap gunnal értem el ezt az eredményt,az egész tankon csak felfüggesztés van kifjelesztve,77% os a legénység.

Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. július 23. 14:26:03
Jármű: T-34-85
Szerzett tapasztalat: 521
Szerzett kredit: 12 095
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész, Elit lövész

(#8659) #21346560 válasza AlexWolf (#8657) üzenetére


#21346560
törölt tag

De a szerkesztés gombot nem ismered mi?! :DDD

(#8660) AlexWolf válasza #21346560 (#8659) üzenetére


AlexWolf
senior tag

De ismerem, csak minden helyen másra válaszoltam, pár perc eltéréssel. De bocs, ha zavart.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8661) #21346560 válasza AlexWolf (#8660) üzenetére


#21346560
törölt tag

Engem nem zavart, csak nem szeretném ha megint becsuknák a topikot :P

(#8662) ollie válasza #21346560 (#8661) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, mit gondolhatsz a moderátorokról, ha azt hiszed, hogy már ezért bezárnánk a topikot? :)

***

(#8663) vhw válasza fsb1000 (#8652) üzenetére


vhw
addikt

Hisz így is szinte nem telik el úgy T8as csata, hogy ne lenne egy T8 prem tank 0-1k csatás játékossal. Dübörög a gazdaság! Ha valamit állíthatunk a WG-ről, akkor az az, hogy megkeresik ők a pénzüket ezen a játékon, nem kell őket félteni.

Ha ilyen gyorsan lehetne haladni (1 hónap alatt T10 prem nélkül) ki a fene fizetne premium fiókot, hogy mondjuk 3 hét alatt érje el 4-5 helyett? XP váltásról és a ~10ezer forintos nagyságrendű prem tankokról nem is beszélve.
Ezek már annyira kis léptékek lennének, hogy nem érezné szükségét sok ember a premium vásárlásának, mert hát csak kicsivel kell tovább játszani és megvan ingyen a kívánt high tier tank. Jelenleg több hetet, netán hónapokat is meg lehet "spórolni" egy kis arany befektetésével. Kell egy egészséges balansz, hogy úgy érezze az ember, érdemes pénzt befektetni a gyorsabb előrejutás érdekében.

Ez egy MMO, arra van kitalálva hogy függőséget okozzon, hónapokig, évekig visszajárjon a felhasználó és lehetőleg költsön is pénzt, folyamatos bevételforrást jelentve a fejlesztőnek.
A COD és egyéb franchise játékok pedig évente jönnek ki újabb részekkel (esetleg DLC-kel) egy-egy újabb darabért 10-20 ezer FT-ot kérnek (platformtól függően). Új sztori, új grafika, új ez meg az, nagy hype -> egyszerre dől be a rengeteg zseton, de pár hónap alatt lecseng az őrület.

A WoT nem tudna olyan formában évről-évre megújulni mint ezek a játékok, még ebben a mostani formájában sem, nemhogy a felgyorsított fejlődési sebességel. Nem csak a hardcore játékosok szakadnának le, hanem a "középmezőnyből" is. Nem tudnák mivel fenntartani az érdeklődést egy-egy újabb/jelentősebb patchig. (több mint fél év volt az új kezdeti francia ág bevezetése az indulástól, rá több hónapra a kiegészítése, egy évre láttunk új játékmódokat, meglehetősen felelőtlenül megvalósítva... ilyen időközökkel és ilyen "hatalmas" újításokkal rengetegen peregnének ki a rendszerből)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8664) Atlantis válasza ollie (#8662) üzenetére


Atlantis
veterán

Sosem lehet tudni manapság... ;]

Nekem amúgy semmi bajom a fejlesztési tempóval, így legalább hosszabb időre leköt a játék. Az már jobban bosszant, hogy míg pl.: a T29-essel kell 102 ezer XP a T32 kifejlesztéséhez, addig IS-sel "csak" 77 ezer a következő IS-3-hoz... Szóval lehetne kicsit egységesebb a rendszer.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8665) fsb1000 válasza vhw (#8663) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Lehet hogy így lenne. Nem tudhatjuk, még nincs működő modell.
Én csak magamról tudok nyilatkozni: Gyorsított játéknál is vennék prém accot és prém tankot is. Ennek is van egy mechanizmusa, olyan ez kicsiben, mint gucci meg ferrari. A "nagyfogyasztók" most sem kényszerből költenek goldra.

Egyébként veszek prémtankokat NemFarmolásra is, csak azért hogy kipróbálhassam és mindig TOP tank legyek . Ez is egy vonzerő. Ha nem zavarna a statromlás akkor tán még artyzni is szeretnék azzal a francia prém önjárólöveggel.

A tesztszerver nagyobb öngól a WG-nek, mert ott kipróbáltam néhány prémtankot és már nem is vágyom rájuk. Persze lehet mások meg pont fordtva vannak ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#8666) vhw válasza Atlantis (#8664) üzenetére


vhw
addikt

De gondolj bele, hogy a T32-n nem kell fejleszteni az ágyút, az IS3 meg szivattyú míg nincs BL9. Ilyesmiket is figyelembe kell venni az ilyen xp "egyenlőtlenségek" esetében.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8667) Zoltanka1997 válasza fsb1000 (#8460) üzenetére


Zoltanka1997
csendes tag

Szia,érdekelne a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#8668) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Van amúgy egy ilyen nvidiás kódom, amit kezdő játékos használhat fel (olyan aki frissen regisztrált) asszem 500 gold, meg 3 nap prémium, meg egy tank és garázshely.

Ha valakinek kell, szóljon. Ha hazaérek munkából megírom neki.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8669) Atlantis válasza vhw (#8666) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem meg nem kéne ilyenekt is nézni, T32 is szívás, míg nincs meg a nagyobbik torony. De akkor legyen a Tiger P - Vk4502A (90k XP), ill. az IS - IS3 párhuzam (77k XP). 13k többlet sem kevés.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8670) fsb1000 válasza Zoltanka1997 (#8667) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mint írtam az ismerősőm adná át, hamarosan megkapod az adatokat.
---
Aki most indulna és NV vga-ja van az így tud reggelni (500 Gold + 3 nap prém) [link], aki ATI-s az hátrányban van, de ha lesz megint ilyen lehetőség akkor beírom ide is.

De lehet kérni NV-s havert is, hogy szerezzen promókodót a reghez. A játék eleje a legérdekesebb. (a prémtank leginkább a garázs miatt éri meg)

[ Szerkesztve ]

(#8671) Zoltanka1997 válasza fsb1000 (#8670) üzenetére


Zoltanka1997
csendes tag

Szia,köszönöm szépen.

(#8672) #56230144


#56230144
törölt tag

Az normális,hogy T34-et szemből,kupolán, T-34-85-el ammorackelem?

(#8673) Djuree


Djuree
félisten

ezek a francia td-k brutálisak:

s-35 ca:
Győzelem!
Csata: Lakeville 2012. július 23. 16:25:45
Jármű: S-35 CA
Szerzett tapasztalat: 2 658 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 41 665
Csatában elért Achievement: Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"
5 kill, és ez már sokadik ilyen csata...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8674) #56230144 válasza Djuree (#8673) üzenetére


#56230144
törölt tag

Sajnos azok...És könnyen elérhetőek. :D

(#8675) ollie válasza #56230144 (#8672) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ammo rack a kupolán? Kizárt szerintem.

Bár tegnap valaki egy lövéssel kilőtte a töltőmet meg a sofőrömet a T30-ból AP-vel, így végül is bármi megeshet. :)

(#8673) Djuree: ez melyik tier?

[ Szerkesztve ]

***

(#8676) Atlantis válasza #56230144 (#8672) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem annyira, de a T-34-85 ma meg van táltosodva, az imént kétszer pattant a lövésem egy olyan vacaknak a seggéről Ferdinand 12,8-as csúzlijával. Majdnem leestem a székről...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8677) #56230144 válasza ollie (#8675) üzenetére


#56230144
törölt tag

Pedig megtörtént.Himmelsdorfon 2 en maradtunk a csapatomban,én meg egy pz38na.Az ellenfélnél 6-an voltak,egyikük volt a T34.34%-on volt az élete,gondoltam ráküldök 1 et.Rácélzok a kupola és a test közé,erre elpukkan.Aztán látom,hogy én lőttem ki.pz38na a közelembe sem volt.Az ellen bázisát foglalta.Sajna vesztettünk.

(#8678) ollie válasza #56230144 (#8677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na várj csak, rácéloztál a kupola és a test közé. Miből gondolod, hogy kupolát találtad el?

***

(#8679) #56230144 válasza ollie (#8678) üzenetére


#56230144
törölt tag

Láttam,hogy ott robbant.de amúgy ha közé lövök,azt is kupolának érzékeli a rendszer.Csak akkor ha nem pukkansz el,akkor beragad a torony.

(#8680) fsb1000 válasza Atlantis (#8669) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Pedig ez esetben whv-nak van igaza. A Tank fejlesztési költségébe ésszerű beleszámolni azokat a további fejlesztéseket is (lánctalp, torony, löveg), amivel képes lesz a következő szintet kifarmolni, vagy egyáltalán az MM beosztásában megfelelően teljesíteni.

---
(#8673) Djuree: Azért ebbe számold bele, hogy az első 10 csatában kissé könnyített MM-et kapsz (erdei körökben elterjedt nézet).
Én így jártam az AMX40-el. Egymás után 4-5 csatában találkoztam vele minimaussal és átlőhetetlen volt. Mondom kell nekem ilyen... Eleinte semmi gond nem volt, taroltam rendesen, aztán kezdte berakni magasabb tierekbe ezt a futra könnyű tankot, végül már annak örültem ha le tudtam adni 1-2 sebző lövést. Raktam rá kacsa skint..

(#8681) Djuree válasza ollie (#8675) üzenetére


Djuree
félisten

tier 5. megint lett egy 5 killes :DD
német td-kel nagyon nem ment, de most megjött a kedvem a td-khez. ehhez képest a stug egy semmi. volt hogy 2 stug állt velem szemben, mindkettőt kilőttem...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8682) #56230144 válasza Djuree (#8681) üzenetére


#56230144
törölt tag

Mennyi idő volt kifejleszteni?Énis szeretnék francia TD-t,de most T-34-85 tankomat fejlesztgetem,szépitgetem.

[ Szerkesztve ]

(#8683) .mf válasza Djuree (#8681) üzenetére


.mf
veterán

Majd amikor elkezd berakni T8-T5 csatákba, ahol az arty és te vagytok csak T5... Bármi rádnéz, halott vagy, a 330 hp ott már csak egy lövés.
De amúgy tényleg jó tank, s eléggé termeli a kreditet a nagy sebzésével. Bár erre továbbra is inkább a KV1-57-et használom, az legalább néhány lövést meg is fog, és forog a tornya.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8684) .mf válasza #56230144 (#8631) üzenetére


.mf
veterán

"Ez jónak számít?"

Mivel újrakezdő vagy, tudhatnád, hogy nem. 215 alatt elérni T34-85-ig egész gyors (túlságosan is, szóval kb. semmit sem fejlesztettél a tankok többségén, hanem egyből a következő tankra hajtottál?), de a többi... A spot elfogadható, de a damage, kill, cap, def elég alacsony. Remélem nem azt csinálod, hogy egyből szemből egyenesen elrohansz az ellenséges bázis irányába, menet közben lősz négyet, amiből kettő talál, ezidő alatt kilőnek, s elsőként halsz a csatában? A statjaid alapján ugyanis logikusan ez a kép rajzolódott ki (alacsony survival, magas spot; alacsony cap - ami két dolgot jelenthet, nem capelni szoktál hanem elmész levadászni az utolsó ellenfeleket - de mivel a kill, damage és survival is alacsony, ezért valószínűbb, hogy addigra már kilőttek; valamint alacsony def, tehát nem a bázisban csücsülsz a bokorban).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8685) Napfénysüti

Sikerült megoldanom a gondom így tegnaptól újra tolhatom végre. Esküszöm már hiányzott kicsit a játék. :B
Viszont most reggel megyek mert délutános vagyok és hihetetlen milyen emberekkel rak össza. Az már régen rossz ha nekem van a legjobb effem egy csapatban. :DDD
A T29-et ma le se tudtam duplázni. Bezzeg az IS3 elsőre összejött.
Elkezdtem ezt a francia med ágat is mert nagyon kíváncsi vagyok milyen ezekkel a francia gépekkel játszani. Ez az AMX 40 rettentő pattogós jószág.
Egyébként melyik francia med tanktól lépnek szintet majd 7.5-ben?

Més que un club!

(#8686) Atlantis válasza Napfénysüti (#8685) üzenetére


Atlantis
veterán

12t helyett jön egy új T5-ös gép, a többi feljebb kerül.

homeless09: szintén, kéne kb. 9M kredit, hogy minden már kijelesztett gépemet meg is tudjam venni. :( és hamarosan az amcsi TD ágy is szintet lép(ne).

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8687) homeless09 válasza Napfénysüti (#8685) üzenetére


homeless09
őstag

Nemsokára átnyergelek T32-re, csak geld kellene :DDD

Nekem hál'Isten annyira nem vészes, kb 600ezer kéne még mindig, de nehezen jön.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8688) Napfénysüti válasza Atlantis (#8686) üzenetére

És akkor ha a 12T megvan kapok helyet? Mert ha még van 1,5-2 hét a 7.5-ig akkor szerintem a 12T röhögve meglehet. :K
Bár most hogy akciós volt alapból vettem 2 helyet. A franciák meg régóta érdekelnek csak a heavy ághoz egy idő után nem volt türelmem. De ez a med ág szimpatikusabbnak tűnik náluk.

homeless09: mielőtt behalt a gépem vagy 2-3* rád írtam meg felvettelek de mindig cs*sztél visszaírni. Pedig mentem volna veled. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#8689) babferi


babferi
tag

Hmm , nem emlekszem mikor tudtam utoljara ilyen sorozatot lonni ( talan sose :D ), nemhiaba , nagyon jo gep ez a PzIV . Igaz kozepes tavra lovoldoztem , de a sor also felen voltam ! Lovest is csak kettot szedtem be ( egy KV2 400-at lott belem trollal a legvegen , meg korabban volt egy pattano )

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#8690) vhw válasza #56230144 (#8679) üzenetére


vhw
addikt

Tehát értsük úgy, hogy a kupola (=torony, a te esetedben) és a test közé? Akkor elképzelhető az ammo rack.

Atlantis: a Tiger P -> VK A esetében nem kell feltétlen kifejleszteni a tornyot a Tigrisre, hogy továbbjuss, az ISnél viszont kötelező (+12,2k xp, így máris 89200 xp-be van az IS3 kifejlesztése, közel azonos a 90k-s VK-val)
Ezeket nem én találom ki, a legtöbb esetben ilyen okok miatt van az a pár ezres difi különböző nemzetek tankjainak fejlesztésénél, hogy közel azonos mennyiségű xp-be kerüljön egy-egy szintet átlépni. (persze biztos vannak kivételek, nem fújom kívülről az összes fát)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8691) homeless09 válasza Napfénysüti (#8688) üzenetére


homeless09
őstag

Biztos, hogy én voltam az? Nálam sosem jelezte.

Mi a játékbeli neved? Felveszlek barátlistára.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8692) jozefgucci1 válasza Napfénysüti (#8685) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ezek módosulnak a 7.5. ben .

7.5 pach változások

Kár , hogy konkrét dátum nincs a megjelenésről.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#8693) Djuree válasza .mf (#8683) üzenetére


Djuree
félisten

berakott t8 közé, 2 lövés voltam egy type-nak :DDD nem tetszett :DDD

Danielssss: nem sok, 1 hét kb.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8694) V.Dave


V.Dave
senior tag

Az milyen már hogy a csata előtt vettem meg IS-8 ba a CO2- tankot, erre mi történik? Szemből kilövik a tankomat, és levesz 950hpt az 1800ból.

Néha komolyan azt hiszem hogy minden ilyen marhaság pl a +15 páncélvédelem vagy a tartósabb motor egy mókusvakítás csak arra van hogy költsd a pénzedet haver és még gyűjts egy új tankra 3/4 évig meg amúgy is véletlenszerűek ezek a sérülések.

Xiaomi mi 8 6/128

(#8695) Napfénysüti válasza homeless09 (#8691) üzenetére

Sermi a nevem. Azzal kerestelek ami itt is a neved bár tény hogy volt egy _HUN végződésű verzió én meg a simának írtam csak. :D

Més que un club!

(#8696) homeless09 válasza Napfénysüti (#8695) üzenetére


homeless09
őstag

A sima vagyok én, de tényleg nem láttam, hogy írtál volna :F
Felveszlek :R

Megtörtént, remélem tényleg Te vagy az :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8697) .mf válasza Napfénysüti (#8685) üzenetére


.mf
veterán

Mióta van francia med ág? 10-ből 8 light, én azt nem nevezném med ágnak :P

Atlantis: hajjaj, nekem is :DDD Van egy tucat kifejlesztett tank, amihez hozzá sem kezdtem. Igaz inkább a garázshelyek száma tartott vissza (na majd most, hogy jön +1 ill. a 12t eladásával még +1), de azért 3-4 lenne, amit megvennék, viszont mióta megvettem az IS8-at, csak viszi a pénzt, már egy millám elment rá. Győztes csatában ha megsérül / megsemmisül a tank, 4-5, míg vesztes csatában legalább 8 átütő és sebzést okozó (tehát a hit - 0 dmg nem jó) lövés kell, hogy egyáltalán nullszaldósra jöjjek ki belőle. Ellenben amilyen papír vagyok, 1-4-ből végem... Úgyhogy marad 3 kör után egy kör KV, csak hogy a veszteséget pótoljam :DDD

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8698) Napfénysüti válasza .mf (#8697) üzenetére

Először lightot akartam írni de mivel az ág csúcsán med van azért írtam med ágnak. :P

homeless09: oké az én leszek nincs másik hasonló nevű játékos. Holnap ha délelőtt tolod akkor kereshetsz mert leszek. Mondjuk most leginkább az AMX 12T a cél így arra gyúrok az AMX 40-el. :K

Més que un club!

(#8699) homeless09 válasza Napfénysüti (#8698) üzenetére


homeless09
őstag

Délelőttök esélytelenek, munka :(

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8700) Atlantis válasza Napfénysüti (#8688) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha bent van a garázsban, akkor kapsz helyet, nem elég, hogy ki legyen fejlesztve. Patch előtt én is megveszem majd, remélem, az ára is feljebb megy a T6-ba kerüléssel, így túl sok kreditet se bukok rajta eladáskor. 13 90 is csak emiatt van még meg a garázsban, néha a duplákat megcsinálom vele, de nem szeretem, így megy majd a levesbe.

vhw: ok, van benne (i)gazság. :)

mf: Érdekes, pedig én ellenfélként nem szeretem az IS-8-at, olyan puszikat tud adni, hogy csak pislogok. Azt gondoltam jó tank, bár nem átlőhetetlen, az biztos. ST-1 sokkal keményebb. Én is az IS-7 felé ballagok, előbb-utóbb lesz majd 8-as is, meglátjuk akkor.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.