Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) #56230144 válasza Zadia (#8598) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem szídtam,a WG-t szídtam.A tankot imádom ugyanúgy. :K

(#8602) InHell


InHell
senior tag

Tegnap kipróbáltam a teszt verziót, én azt hittem kiválasztok egy tankot aztán lehet tesztelgetni milyen.
IS-7-et akartam megnézni, erre látom itt is farmolni kell keményen az XP-t igaz ha jól látom 10-szeres a hivatalos szerverhez képest, de hát ez így nem tetszik.
Nehogy már egy teszt verzióban is farmoljak napokig. :F

< béna duma helye >

(#8603) AlexWolf válasza Atlantis (#8592) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Annó Hetzerről annyi maradt meg bennem, hogy Karelián egy (még mielőtt szétváltak két ágra) KV állt velem szemben. mind a ketten 100%-ról indultunk. Én vesztettem olyan 60% HP-t őt meg kilőttem.
Pattogtam mint a rohadt élet, sajna Stuggal ez az érzés már nem volt meg (JGpanzer 4-ről nem is beszélve). Pedig a Stugot nagyon szerettem, ezért is van még meg...bár az is igaz, hogy a tankok nagy részét megtartottam.

Az a mocsok ki rakétaporszívó alakú cumó szemből nagyon jó. Oké természetesen, ha nem tier 8 lő rá.

Most megint Hetzerezek, mert egy haver éppen ott jár német TD vonalon és így együtt megyünk.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8604) psycroptic válasza InHell (#8602) üzenetére


psycroptic
őstag

Miért kellenne napokig? Ha ütközetenként keresel 1,000 expét akkor az a tesztszerón 10,000. pl. E-75-ből E-100 az 181,000 expé ami 18 csatát jelent. Mellette meg halmozódik a free expé ami tovább rövidíti a csaták számát.

PSNID: Tomy83PS

(#8605) Atlantis válasza vhw (#8596) üzenetére


Atlantis
veterán

Megtenné valaki, hogy belinkeli, mennyit változtatnak azon az ágyún?

AlexWolf: akkor egyezik a véleményünk a Hetzer-ről. Nem adtál egy tankot sem? Jó nagy garázsod lehet. :) Én semmit nem tartok meg, csak az aktuálisan használt gépeket, így is sok van, mivel én marha, 11 ágat húzok egyszerre. :)
A technika nem minden, amerikaiak se mentek semmire a húdejó technikájukkal Vietnamban.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8606) vhw válasza InHell (#8602) üzenetére


vhw
addikt

Ha van váltanivaló xp-d, kapsz egy rakás ingyen goldot, lehet váltogatni, több százezret is akár.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8607) AlexWolf válasza AlexWolf (#8603) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azt a videót láttátok a youtube-on, amikor egy valahol ruszkiknál kilőtt Stugot találtak meg egy "szemétdomb" alatt, a hátára fordulva?

Fogták egy traktorral kihúzták a mocsokból, majd talpra állították, és lemosták...mondom ha most be is indítják, akkor lesz*pom magam. Hála Istennek nem indult be, de ahogy húzták a full egyben lévő lánctalpa simán forgott a görgőkön.

Bazz 60 évet feküdt egy szarkupac alatt és egy kis mosás után majdnem üzemképes. A mai napig csodálkozok azon, hogy ilyen technikai felsőbbrendűséggel hogyan tudták elveszteni a háborút a fritzek. (Oké tudom, hogyan, de akkor is!)

Megvan a videó: Youtube

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8608) vhw válasza AlexWolf (#8607) üzenetére


vhw
addikt

Ezt a fajta "felsőbbrendűséget" egy mezei T-34 is tudta. link

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8609) Sanya válasza #56230144 (#8597) üzenetére


Sanya
nagyúr

a német nehéztankokon tier 7-en csak 88mm-es ágyú van.
a német középtankokon tier 8-on a 88mm-es ágyú a legnagyobb.
tier6-on a német tankokon 88mm-es ágyú a legnagyobb.
balance?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8610) Iron Funeral válasza vhw (#8608) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez a T-34 el is indult miután töltöttek bele üzemanyagot :D

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8611) Zadia


Zadia
senior tag

Egy ilyennel kell spotolni [link]

(#8612) fsb1000 válasza vhw (#8608) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valószinűleg nem abból lehet leszűrni Németország 1940 körüli technikai és hadászati főlényét, hogy a mocsárból kihúzgált roncsok milyen technikai állapotban vannak. Lásd: A T34 még be is indul....

Ez a harckocsiknál is megjelenő valós vagy egyesek szerint utólag beleképzelt "fölény", nem jelenik meg a WoT-ban, még az alsóbb szinteken sem.
Gondolom a legtöbb játékos egy idő után elfogadja, hogy a történelmi hűség nem erőssége a WG-nek és a törekvéseik inkább a játékmenet kiegyensúllyozását szolgálják.

Egyre jobban jétéktervezési hibának tartom, hogy a tankok számát jelentősen megemelték és a felsőbb tierekben a fejlesztéseket aránytalanul lelassították. Sokaknak így elérhetetlenek a t8,t9, t10 tankok. Sokkal élvezhetőbb lenne a játék, ha ezek a mostani XP és kredit szükségletek 1/3-ért elérhetőek lennének.

A valóságban sem kellett 10-20x több idő kifejleszteni egy Hetzert, mint egy Jagtigert.

[ Szerkesztve ]

(#8613) #56230144 válasza fsb1000 (#8612) üzenetére


#56230144
törölt tag

A valosagban egy hetzer legyartasa kb 1 honap volt haboru idejen.

(#8614) AlexWolf válasza fsb1000 (#8612) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Na ja, de kell valami ami miatt játszol. Ha 1-2 hét alatt megvan a tier 10 mindenből, akkor hamarabb megunod a játékot, mintha lenne mindig mit fejlesztgetni.

Azért a WoT sok tekintetben hátrányból indul más MMo-khoz képest, hiszen itt azért nem tudnak elrugaszkodni annyira a valóságtól, mint mondjuk egy WoW-ban vagy Star Wars-ban.
Ezekben beraknak egy pecsben 10 új questet, meg 3 új fegyvert, esetleg egy új felfedezhető területet és máris hónapokra biztosítva van, hogy a népek ne hagyják abba, míg a WoT-ban nehéz ezt az "érdekesség" faktort fenntartani.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8615) fsb1000 válasza #56230144 (#8613) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem a gyártási időre gondoltam, hanem a fejlesztési időre, amit a játékban legjobban az XP és az XP gyűjtésre fordított játékidő jellemez.

A Tankok gyártási költsége meg a kredittel lehetne összefüggésben.
Itt is túlzóak az arányok, mert a II VH végén elkészült IS4 "ára" 6,1M és ennek csak töredéke egy T26 a játékban, amit 1941-ig gyártottak.
A valóságban biztos nem volt 1650-es szorzó a gyártási költségek között.

--
(#8614) AlexWolf Ez igaz lehet. És azt sejtem a játékos állomány csak kis része igényelni a történelmi hűséget. Nem erről szól ez a játék.

--

Ja... youtube-on erősen reklámozzák a WoT-ot legalábbis nekem mindig az jön fel a jobb felső sarokban. (nem lehet olcsó mulatság....) Valami évforduló közeleg?
Más akciókról is kaptam hírt, de az inkább az előfizetőket érinti.

[ Szerkesztve ]

(#8616) vhw válasza fsb1000 (#8612) üzenetére


vhw
addikt

1/3 xpért T10 tankokat?
Az azt jelenti, hogy kb a jelenlegi 7-8as tankok szintjén lennének. Hetek alatt lehetne végigmenni egész fákon, a CW-ken nem lenne többé szempont a játékosok, a klánok tankállománya, azok "minősége".
Ígyis igen sokan ugranak át free xp-vel, arannyal egyből 10es tankokba, láthatóan minden tapasztalat nélkül. Aki nem bírja ki azt a 2-3ezer csatát ami alatt kényelmesen el lehet érni T10 tankot (prem nélkül!), hát az inkább ne is üljön T10 tankba egyáltalán.
Miért kéne mindenkinek elérni őket?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8617) Zadia válasza vhw (#8616) üzenetére


Zadia
senior tag

Ezzel én is egyetértek.

Olyannak nem való a T10 szint akinek nincs kellő tapasztalata.
Ez érezhető már T8-as szinten is,amikor az urifiú aranyért megveszi a Löwe vagy KV-5-öt egyébként meg erőböl max 4-es vagy 5-ös szintű tankjai vannak,és nem ér egy kalap sz@rt se a tudása.

8-as szinten vagyok én is.Nagyon várom,hogy mikorra lesz meg az első T9-es tankom.Néha engem is elfog a vágy,hogy de jó lenne már T10-ben ülni,de csak szépen sorjában.Addig is van miért törnöm magam.

Ahogy fsb1000 leírta elképzeléseit hamar megunnám és valszeg uninstall lenne a vége.

Aki akarja vagy meg tudja venni a KV-5-öt az még most tegye,mert 7.5-el megszünik létezni,mint a Type-59.

[ Szerkesztve ]

(#8618) Imilenni


Imilenni
addikt

Csakis US-verzión van 7.5?

Press "F" to pay respects.

(#8619) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Napi 3-4 óra játékidővel (10 nap alatt), prémium fiókkal, a Hummelből kifejlesztettem a GW panthert és az 109.000 Kemény XP. Szóval el lehet jutni a magasabb tierekbe is! Pantherből Panther 2-ig sem került többe mint 2hét és a wet ammorack csodákra képes! :DD

(#8620) #56230144 válasza Imilenni (#8618) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezek szerint

(#8621) Mcray


Mcray
senior tag

Jelenleg 58,6 % (és stabilan emelkedik) a győzelmi arányom, az eff értékem meg a csúcs 1355 óta folyamatosan csökken (Mióta elkezdtem nulláról a francia technológia fát)

Jelenleg francia lighttal tier 5, TD-vel tier 4, Medium tankkal tier 3, és Heavy tankkal tier 4 nál tartok.

Tegnap 1336 Eff értéket mértem. Én lettem rosszabb játékos, vagy ennyire nem jó az eff számítás úgy, hogy a legtöbb francia tankkal jobb vagyok, mint mással?

Vagy eleve azért emelkedett sokáig az eff érték mert tier 6 mediumokkal és tier 6-7-8 nehéz tankokkal jól ment?

Az eff érték csökkenés visszavezethető oda, hogy a lassú francia tankokkal főleg védő harcot vívok és nem támadót?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8622) Zadia


Zadia
senior tag

Olyan kérdésem lenne,hogy ha esetleg, véletlenül ,netalántán, rászánnám magam,hogy fizetek a játékért még egyszer, akkor az miként működik banki átutalásnál?

1x küldtem sms-t azt már tudom,de úgy drága.

(#8623) AlexWolf válasza Mcray (#8621) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Élvezed a játékot?

Úgy értem, hogy általánosan szeretsz a WoT-tal játszani? Kikapcsol munka után stb.??

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8624) #56230144 válasza AlexWolf (#8623) üzenetére


#56230144
törölt tag

Engem kikapcsol ha full ideg vagyok...Ennek következtében jól tudok hazudni.Amúgy tényleg jó játék :)

;]

[ Szerkesztve ]

(#8625) Mcray válasza AlexWolf (#8623) üzenetére


Mcray
senior tag

Igen élvezem, pedig már abba akartam hagyni, de a kis szutyok lassú franciák megint meghozták a kedvem. Miért kérdezed? Az élvezet alatt azokra a játékosokra gondoltál akik, "csak élvezni akarják a játékot" és emiatt pocsékok?

Azt nem élvezem, ha pocsék vagyok. Ilyenkor "kilépés" és jöhet a Panzer Corps vagy a Fallout 1,2,Tactics. :)

AlexWolf
Rendben értelek :)

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8626) fsb1000 válasza vhw (#8616) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is úgy saccolom, hogy min. 2000 csata szükséges 1 nemzeten belül 1 ágon elérni t10-es tankot. A WotDb szerint MS1--> IS4 kb 700.000 Xp és 16.000.000 kredit elég lehet.
Ez 350 átlag XP-t jelent és 8.000 netto bevételt csatánként.

Egy csata átlagosan 5 percig tart (ha meghalsz korán kilépsz technikával), azaz napi átlag 2 óra játékkal 24 csatát lehet játszani. Ez 83 nap.
Vagyis egy átlag user 2-3 hónap alatt jut el egyetlen t10 tankig.
Ha 1/3 csökkenne a t8-t10 farmigény és arányosan csökkene alatta is t4-ig, akkor 1 hónap alatt lehetne elérni 1 T10 tankot.

Jelenleg van 4 nemzet, ezeken belül részben összefüggő 4-5 ág és nem is mind ér el t10-ig. (angolt ne is számíítsuk) A mostani sebességgel az összes tank kifejlesztése kb. 40 hónap azaz több mint 3 év Az általam elképzelt gyorsítással kb 15 hónap lenne a teljes fejlesztési iső, ami több mint 1 év
Kevés MMO-val töltenek el a fizetőképes userek 1 évnél többet.

(#8627) AlexWolf válasza Mcray (#8625) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Azért kérdezem, mert ha élvezed a játékot és szívesen tolod vele, akkor szarjál bele az effiency-be.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8628) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

ALEXWOLF-al értek 1! Le kell szarni az Eff-et, ha a játék érdekel!

(#8629) InHell válasza Zadia (#8622) üzenetére


InHell
senior tag

Kiválasztod, hogy mennyi aranyat szeretnél vásárolni, aztán megadod a bankkártyád adatait
(számát, 3 jegyű biztonsági kódot, lejárati dátumot) és ennyi. Legalábbis mastercard-nál így működik.
Pár másodperc alatt megkapod az aranyat az accountodra.

< béna duma helye >

(#8630) fsb1000 válasza Mcray (#8621) üzenetére


fsb1000
nagyúr

WoT loggerrel nézd meg a tankonkénti eff értéked. Abból kiderül, melyik miatt csökkent.

(#8617) Zadia:
"Olyannak nem való a T10 szint akinek nincs kellő tapasztalata."
Miért nem való? t2 meg t6 meg neki való?
Nincs semmi különös a t10 tankokban, ugyanúgy kell/lehet velük játszani mint az alacsonyabb szintűekkel. (persze a tank tulajdonságai valamennyire differenciálnak).

(#8629) InHell: Nem olvastál figyelmesen. Banki átutalásról volt szó, nem kártyás fizetésről.

[ Szerkesztve ]

(#8631) #56230144 válasza AlexWolf (#8627) üzenetére


#56230144
törölt tag

Énis így vagyok vele.

FSB1000:215 csata alatt lett meg a T-34-85.

Registered: 20.07.2012Nevem nem publikusData as of 23.07.2012 12:47
Overall Results
Battles Participated: 215
Victories: 107 (50%)
Defeats: 106 (49%)
Battles Survived: 12 (6%)
Battle Performance
Destroyed: 59
Detected: 462
Hit Ratio: 48%
Damage: 26 730
Capture Points: 125
Defense Points: 119
Experience
Total Experience: 55 128
Average Experience per Battle: 256
Maximum Experience per Battle: 1 054

Ez jónak számít?

(#8632) Djuree válasza Mcray (#8621) üzenetére


Djuree
félisten

mióta francia td-vel megyek nekem is csökken, 1480-ról 1465 most. pedig jól megy velük. nem vágom...de nem is érdekel annyira...így is szinte minden csatában nekem van a legjobb effem...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8633) InHell válasza fsb1000 (#8630) üzenetére


InHell
senior tag

Igazad van, meló közben csak futva ránéztem és azt hittem arra gondol a kolléga. :)

< béna duma helye >

(#8634) Zoltanka1997 válasza #56230144 (#8631) üzenetére


Zoltanka1997
csendes tag

Szerintem jó :) Bár még kezdő vagyok.

(#8635) vhw válasza fsb1000 (#8626) üzenetére


vhw
addikt

Még kevesebb embert érdekel az összes tank minden ágról, egyszerűen ha végzett azzal a 2-3-4-5 kitudja mennyi ággal, akkor megunja. Mivel számára elfogytak az érdekes tankok, új pályák, játékmódok netán új fák meglehetősen ritkán jönnek a játékba, így mi tartaná a játékban?

Az 1/3-os ötlettel a jelenlegi T8 premium tankok egyik legnagyobb vonzereje, a magas kredit (esetleg xp hozam) teljesen megszűnne, pedig sejtjük mekkora pénz van benne.

Lehetne persze arányosan csökkenteni minden credit költséget/hozamot a játékban (változatlan xp hozam mellett), hogy újra "értelmet adjanak" a prem tankoknak. .De akkor ha valaki haladni akar, kötelező a prem tank, különben az xp már rég meglenne a tankra, de nincs kredit. (vagy újra csak farmolás normál tankkal a jelenlegi sebességel)

Ha pedig minden kiadást/bevételt (xp-kredit) arányosan 1/3-ra csökkentenének, ugyanott tartanánk mint most.

Szerintem ennek a játéknak nem az a lényege, hogy mindenki elitre fejleszthesse az összes fát, hanem minél több választási lehetőséget, változatosságot kínáljon. Mindenki megtalálja a neki szimpatikus nemzetet/tanktípust. Aki nagyon függő kitúrja az utolsó artyt is minden ágon, de neki épp erre van "szüksége" hogy millió órán keresztül lekösse a játék. Aki meg csak "gyors, könnyű élvezetekre" vágyik annak bőven elég a T7-T8 szint is, egy grammal sem élvezetesebbek a T10 csaták, mint a "T8 top tank vagyok" meccsek.

"Nincs semmi különös a t10 tankokban, ugyanúgy kell/lehet velük játszani mint az alacsonyabb szintűekkel. (persze a tank tulajdonságai valamennyire differenciálnak)."

Csupán az abban a ligában (T9-1) játszó játékosoknál van különbség, mert a játék jelenlegi formájában feltételezné, hogy a tapasztaltabb, sokat látott tankosok játszanak a fák csúcsáin csücsülő tankokkal, amiket ugye sok idő elérni. És azt a 7-8-9... ezer csatás veteránok, már nehezen nézik el, mikor valaki még azt sem tudja merre van a tankja eleje. Csupán ennyi... mások a játékosközönség "elvárásai" T10ben mint T2-ben vagy T6-ban.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8636) fsb1000 válasza #56230144 (#8631) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem jól haladsz.
De..... X-edik nekifutásra kicsit alacsonynak tünnek a stat értékeid. Én közepes-gyengének értékelném. Korábban volt egy elképzelés a stat célokra, amik szerintem elfogadhatóak, de nem könnyen teljesíthetőek. Pl:

Találati arány min. 66%
Kill arány min. 1.0
Egy másik nézet szerint az átlag sebzés jobban jellemzi a játékosokat, de erre nagyon nehéz átlagot adni, tankonként vagy szintenként kéne vizsgálni. Rapid módon átvágtad magad a t1-t5 szinteken, és ez meg is látszik az alacsonynak mondható 124 dmg/csata értékeiden.

Szinte biztos vagyok abban, hogy a legénységed nem képzett, 20-40 csata után nem is érdemes átvinni másik tankra és a gyors haladás miatt nem tudtál vagy nem akartál "felszereléseket" venni, pedig egy Ventillátor vagy töltésgyorsító sokat számít.
A jól képzett legénység (80%+) és a venti nagyon sokat számít. Rögtön javulna a célzási arány és következtében talán a kill arány is.

---
Aki most kezdi NV kóddal az kap 500 GOLD-ot. Ha abból 200-at félrerak felszerelés leszedésre, akkor 20 alkalommal tudja a drága felszerelést (töltésgyorsító, célzásgyorsító) átrakosgatni, nem kell a tankkal együtt eladni.

[ Szerkesztve ]

(#8637) AlexWolf válasza fsb1000 (#8636) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Erről jut eszembe, jöhetne már valami új promókód, ami mindenkinek jó.

Mondjuk most hétvégén lesz a Battle of Stalingrad...van egy olyan érzésem, hogy azért most kicsit komolyabb leárazások lesznek.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8638) #56230144 válasza fsb1000 (#8636) üzenetére


#56230144
törölt tag

Szia, 77% os a legénységem (parancsnok 80%) Semmi felszerelés nincs a T-34-85 ön.Igen,kb 3k free xp-t használtam fel.

(#8639) ollie válasza fsb1000 (#8636) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Találati arány (66%) és kill arány (1:1) nem lesz ekkora egy kezdő játékosnál.

***

(#8640) #56230144 válasza ollie (#8639) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem vagyok kezdő,1 éve játszok,csak az nvidiás kedvezményt használom ki.

[ Szerkesztve ]

(#8641) ollie válasza #56230144 (#8640) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért kis tankokkal akkor sem tudsz olyan jó találati arány elérni (tier 1-4).

***

(#8642) AlexWolf válasza ollie (#8639) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Jep, főleg ha figyelembe vesszük, hogy alacsony tierben ott vannak a sorozatlövő tankok, amik ugye a kilőtt skulók nagy részét mellé küldik. De ugyan ez a helyzet később, akár a nagy artykkal is. mivel ott már van splash demage is, nem kell a sebzéshez közvetlenül eltalálni az ellent. Ha valaki arty fan, az életben nem lesz 66%-os találati aránya.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8643) #56230144 válasza ollie (#8641) üzenetére


#56230144
törölt tag

Sorozatlövő tankokkal nem is.Az A-20 és a sima T-34 nekem borzalom volt.Pedig T-34et nagyon szerettem,előző accon több száz csatám van vele.T-34-85 viszont favorit!

(#8644) AlexWolf válasza ollie (#8641) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Tudom, tudom, arty tekintetében nem tudsz nyilatkozni :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8645) fsb1000 válasza AlexWolf (#8637) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt a Stalingradot nem egészen értem. Mi volt ott július végén? Maga a csata 1942. augusztus 21. és 1943. február 2. között zajlott.
De én is hallottam infókat nagy akciókról, de még "hivatalos" helyről származó megerősítést nem láttam. Szerintem az első 2 Gift shoppos akció bukta volt, mert rengetegen vettek kedvezményes goldot+garázst tankhalmozással, sajnos én lecsúsztam róla, pedig feleáron lehetett goldhoz jutni.
Aztán jött a nagy semmi, és gondolom senki nem vesz semmit a Gift shopban.
---

(#8635) vhw : hát.. nem tudom. Nehéz megitélni mitől un meg valaki egy játékot. A mostani rendszeben attól hogy 200 csatával hetekig szenved egy t9, t10 kihúzásával, vagy pedig ha gyorsított módbam 15 hónap alatt eléri az összes tankot, miközben gyakoribb sikerélmény éri.

A mostani "rendszert" azért tartom igazságtalannak, mert a játékosok 80-90%-át kizárja abból az élményből, hogy t10-es tankja legyen és azzal CW-re t10 századba menjen.
Vegyünk egy egyszerű példát: Erről a fórumról válasszunk ki 10 aktív tagot.
Tételezzük fel, hogy köztük vagyok és játékinteligencia+képességek rangsorában a 6. vagyok, de mivel van elég időm és pénzem(GOLD) én fogom elsőként elérni a t10 szintet, nekem lesz több t10 tankom, ezért nekem lesz lehetőségem CW-kre menni.
(feltéve ha elfogadható játékot / statot is fel tudok mutatni)

Az a 4 játékos, akik jobbak nálam, mikor lesznek CW-képesek tankállomány szempontjából? Szerintem soha... előbb megunják.
Tisztelet a kivételeknek, mert biztos vannak jópáran, akik prém nélkül és átlag szabadidővel is eljutottak odáig.

[ Szerkesztve ]

(#8646) #56230144 válasza fsb1000 (#8645) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezt az 1/3-os dolgot támogatom. :)

(#8647) ollie válasza fsb1000 (#8645) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Őszintén, én a hátam közepére kívánom a CW-t, pedig már 3db t10-es tankom is van. :)

***

(#8648) #56230144 válasza ollie (#8647) üzenetére


#56230144
törölt tag

Csak meg kell találni a megfelelő társaságot (szerintem) és akkor élvezhető a war :D

(#8649) vhw válasza fsb1000 (#8645) üzenetére


vhw
addikt

Ha komolyan a CW a cél, nem csak a pakoljunk ki egy [tag]-et a név mögé, akkor annak kicsit több kitartásra van szüksége mint egy T10 tank kifarmolása. Ha ehhez nincs elég türelem/akarterő/kitartás, akkor szerintem a CW-ken se sokmindent fog elérni az illető (-> nem sok sikerélménye lesz). Azért meg, hogy kvázi mindenki előtt nyitva álljon a lehetőség, ahhoz, hogy relatíve gyorsan kipróbálhassa a CW-ket... arra nem lehet egy egész játék fejlesztési/előrahaladási rendszerét felépíteni. (ne feledjük a CW még mindig 'end game' tartalom, nem boldog-boldogtalan részére kitalált játékmód)

Még mindig nem értem, miért lenne ennek a játéknak, vagy bármelyik másik MMO-nak az a "kötelessége", hogy minden játékos hetek alatt elérjen bizonyos formában a "játék végére".
Akinek van ideje és pénze, az belefekteti a játékba, saját egyéni döntése. Nem törvényszerű, hogy a jobb játékosnak kell mindent elsőnek elérni, az fog első lenni, aki több erőforrást fektet bele a dologba ("tehetséget"-pénzt-időt).

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8650) AlexWolf válasza fsb1000 (#8645) üzenetére


AlexWolf
senior tag

az a vicc, hogy én jobban élvezem a kis tankozást, mint a tier9-10-et. sokkal pörgősebb, változatosabb.

Azt is bírom, hogy T1 Cunninghammel, a 170 %-os legénységgel, 1,5 millás felszereléssel lehet abálni akár a tier 2-3-as tankokat is :D Bár a legjobbak a full tier 1-es csaták.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.