Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) #21346560 válasza diegho (#7793) üzenetére


#21346560
törölt tag

Az biztos, hogy az én szememben nem követtél el bűnt... minap 2 amx1390 a ferdinket szivatta, amíg többen meg nem untuk és szét nem lőttük őket....
Érdekes módon amikor megszereztem a "Tank ász"-t Ferdivel, engem is az elején blokkolgatott egy A-20, akit kilőtt egy társam. Megköszöntem neki :DDD

Most nézem, 2 replay-ben is tank ász vagyok Ferdivel.... 8 XP-vel több a másik :)

[ Szerkesztve ]

(#7802) forras2 válasza Eagle16 (#7797) üzenetére


forras2
őstag

Valamivel ellensúlyozni kell azt, hogy marha nagy, elrejteni nem tudod, bádog lemezből van hajtogatva, meg állandóan löwék, ferdik meg kv5ök közé tesz be vele

(#7803) jahrn


jahrn
senior tag

No mentem az "uj" T-43mal es valahogy nem gyozott meg. Igazabol olyan semmilyen az a tank.
M48: alapvetoen tetszetos, az agyu baba de a gun depression-on lenne mit javitani. Nem mentem vele nagyon, de erzesre rosszabb mint az M46-on. Pedig elvileg ez lenne az US tankok vedjegye eh?

TK: tegnap en is belefutottam par ilyenbe tesztszeron. Eloszor egy 3-as platoon kilotte a fel csapatomat (2-en lottek, 3ik blokkolt) mire elhullottak.
A kovetkezoben pedig emu87 (OBJ 268) elvtars elobb blokkolta az elotte allo OBJ 704-et majd megunta es kilotte.
Azt nem ertem ha vki ember frusztralt faszer jatszik? Menjen es dugjon meg valakit/vmit vagy igyon par sort vagy mittomen oszt utana jojjon vissza. Ez kikapcsolodas kene hogy legyen...

[ Szerkesztve ]

(#7804) Eagle16 válasza forras2 (#7802) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen, ellensúlyozva is lesz, Tier 4-es tankon Tier 5-ös ágyú...még mindig a legjobb ágyú, kb. egy szinten van az M3 Lee ágyújával az a kis 57mm-es, és az M3-nak nincs tornya, azért van rajta erősebb ágyú...

Az a 85-ös ugyanolyan túlzás volt rajta mint a Su-85-ösön a 107mm-es.

A patch után maximum Tier 6-os csatába fog vele berakni, úgyhogy ennyit erről.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7805) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#7770) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Rád értettem barátom, láss is ne csak nézz :D

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#7806) vhw válasza Eagle16 (#7804) üzenetére


vhw
addikt

Egyébként eddig sem találkozhatott "állandóan" Löwével meg KV5-el, mert max T7ig rakja...

L-e-f-i-e:
Tényleg megnevezhetnéd azt a "mindent átlövő" német tankot, mert szeretném kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7807) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Úgy látom a tesztszerón magasabb az egyfőre jutó hülyék/tahók száma, ráadásul sok az orosz (_RU) kiterjeszteséssel. A legjobb az volt amikor az egyik megkérdezte: Van itt orosz? Miközben volt vagy hat _RU. Mindezt ciril betűkkel.
---
Végre használom a E-50M-et. 270-es a penje jelenleg, másban nem nagyon különbözik a E-50-től. Talán kicsit joban gyorsul. Nehéz megitélni 1x kör után meg gold lőszerező idióta testerek között, de:
1. Szerintem az új t10 medek nem hoznak nagy változást, nem lesznek a HT-k ellenfelei
2. Aki eddig pro volt meddel, most még próbb lesz.
3. Aki TD-ben volt überkirály, az most mégjobb TD-s lesz a t10 TD-kkel.
4. A TD-k jelentősebb változást gyakorolhatnak a játékmenetre

Persze ezt a véleményem befolyásolhatja, hogy TD-vel eredményesebb vagyok mint med-del.

----

(#7805) L-e-f-i-e Szerintem egyszer már tisztáztuk, hogy nem tekintelek barátomnak. Most így második nekifutásra pedig egészen más státuszba kerültél.
Most ne keress magánba. Leírtalak végleg.

[ Szerkesztve ]

(#7808) L-e-f-i-e válasza vhw (#7806) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pl E-75, de mint írtam, nyilván ez is pattanhat mint bármi más, bárhonnan de sokkal nagyobb esélye van átütni minta többinek...legalábbis amit a csaták alatt tapasztalok, illetve ez csaak személyes tapsztalat, lehet hogy nálatok meg állandóan pattan mindenről.

Ezt nem sikerült efesbé barátomnak se megértenie, hanem meghint kezdi a személyeskedését, leszo*khatna már róla :D

=^-^=

(#7809) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ez a JagPzE100 nagyon durva... 1000 feletti sebzések... de volt már 1200 is.
Elég jó a páncélja is , majdnem 1 percig bírtta, hogy t44 lövöldözzön körbe-körbe, aztán jött a support és levakarták rólam.
Viszont obj704 hogy tud 1000+ sebzést leadni? Még modul sérülésem sem volt.

(#7810) ifjncsaba


ifjncsaba
csendes tag

Valakinke vmi ötlete a chat problemara?

(#7811) tytyty válasza diegho (#7795) üzenetére


tytyty
tag

Nem vagy túl tájékozott a témában úgy látom . A számok amire te gondolsz az a 88 ami a Heil Hitlerre utal, mivel a 8. betű a H. A másik a 14 ami erre utal: WE MUST SECURE THE EXISTANCE OF OUR PEOPLE AND A FUTURE FOR WHITE CHILDREN, mert 14 szóból áll. Ezt valami amerikai neonáci mondta. Az okát nem tudom,hogy miért pont ezt emelik ki,mert biztos sokan mondtak mindenfélét amit be lehetne számozni. Amúgy meg szerintem inkább tigriseket vezetnének mint löwét.

(#7813) diegho válasza tytyty (#7811) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem értetted a lényeget én meg nem magyarázom el.

(#7814) pws


pws
aktív tag

Lejárt a prémium acc-om. Bárki oszthatja az észt, de az MM különbséget tesz normál és prémium között. A lemmingek száma a normál MM-ben x10 minimum.

(#7818) babferi válasza fsb1000 (#7809) üzenetére


babferi
tag

Hat , ha repesz-romboloval lott az tud papiron max 1188 , de annak a max atutese csak 113 . Es ugye ez a lovedek ha atmegy azert az modult is visz ( amit irtal , hogy nem volt ) .

Jah es RUNO : ennek itt nincs helye . A kurucz.infon innen indul a szint , itt NE !

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#7819) .mf válasza tytyty (#7811) üzenetére


.mf
veterán

Baromság. 88 lehet a születési évre utalás is, és akkor teljesen független bármelyik nemzettől. A 88-as volt a háború leghíresebb lövegeinek űrmérete: a Flak18 és a Tigris és Királytigris ágyúja. Azt a 14-et pedig fogalmam sincs milyen barom szopta a kisujjából. Először is, németül lenne autentikus :)) Másodszor is, ezernyi ilyen jelmondat volt, amiből bármely számot ki lehetne hozni.

Diegho: egy-egy német háborús hős nevétől még nem írnám le őket, mint hobbináci.
Először is, általában nem voltak politikailag aktívak, nem léptek be a náci pártba. Sőt, Kurt Knispel azért nem kapott meg sok tüntetést, mert egyszer megvert egy SS-tisztet, mert az rosszul bánt a foglyokkal, amiért szerintem egyetértenél, hogy max respect jár neki, főleg azokat az időket tekintve; s több más összetűzése is volt a náci hatóságokkal. Meg úgy általában is nagy arc volt.
Másodszor pedig, tényleg ők voltak a háború legnagyobb tank-ászai, a legtöbb killel. Barkmann, Bölter, Carius, Knispel, Wittmann mind legalább 130 tankot kilőttek.

Amúgy azt tudtátok, hogy Carius még most is él, nyitott egy patikát "Tiger Apotheke" néven és még most is ott dolgozik, és adja saját aláírt könyvét a háborúról? :Y :R

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7820) Dobi 562 válasza pws (#7814) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem tudom van-e ebben igazság, én prémium fiókkal is ilyenekkel találkozom:

(#7821) tytyty válasza .mf (#7819) üzenetére


tytyty
tag

Persze,hogy baromság,de nem én találtam ki. Keress rá googlin.Én is onnan másoltam,nem tanultam meg a mondatot. Ezt már a 90es évekbe is használták. Persze nyilván akármi más is jelenthet. Csak gondoltam,hogy ha rendkívül okos diégonk lenácizik valakit akkor adok neki hozzá tápanyagot,hogy legyen alapja is a fröcsögésének. Arról most nem írok,hogy kik a nácik, a fasiszták,vagy a hungaristák,mert gondolom ilyen nácizós kis komcsinak úgyis mindegy.
Komcsit onnan lehet felismerni,hogy főleg orosz tankokkal megy, náci fóbiája van,és vörös a feje. (irónia) Azt ,hogy sztálin hányszor annyi embert nyírt ki ,mint adolf azt hadjuk.
Baromira irritál amikor elkezd valaki magyarozni,nácizni. Semmivel sem különb mint zsidózni,cigányozni,csak ezt a törvény nem bünteti.

(#7822) .mf válasza Dobi 562 (#7820) üzenetére


.mf
veterán

:Y Aztarohadt... nem akartam elhinni, hogy ilyenek léteznek... 36%? Gondolná az ember, hogy 7k csata után tanul valamit, illetve hogy magasabb tierű tankkal az alacsonyabb tierűek ellenében jobban megy, vagy hogy ilyen rossz arány mellett rájön, hogy ez nem az ő játéka, s mégis...

---

Evvel az akcióval termeli a kreditet az S35 rendesen. Még bukó csatákban is összelődözök 20-25k kreditet (nem prém), s sajnos ma abból is van bőven, sorban 5 volt egymás után, úgy, hogy 3-ban 3-4 kill is volt és ált. saját hp-m 2-4-szeresét kiosztottam dmg-ben (sajna még stock), csakhát a többiek úgy ellemmingeztek 0 killel, hogy rossz volt nézni.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7823) pws válasza Dobi 562 (#7820) üzenetére


pws
aktív tag

:DDD
na ilyenből van 10szer több normál acc-al

(#7824) Sixkiller6 válasza psycroptic (#7786) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ó, akkor ez vmi új fícsör, sry és mea culpa

- no es importante -

(#7825) Paul119


Paul119
addikt

Victory!
Battle: Malinovka 2012. július 15. 16:31:15
Vehicle: JagdPz E-100
Experience received: 27 084 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 784 805
Battle Achievements: Steel Wall...beteg ez a tank de nagyon , bekapott találatok 23, és 300 életem ment le

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7826) .mf


.mf
veterán

Abbey
Tier8-5
Én IS3, s van nálunk még egy T28 -- na gondoltam, ha lemegyünk a jobb oldali völgybe, akkor rajtunk már nem jutnak át, így írtam neki, hogy jöjjön. Erre elindult a másik irányba.
A völgyben kiszedtünk AMX50-100-at, mégvmit, meg én egy Löwét, de végül egy Jpthr leszedte a maradék hp-m, meg a tüzérségük is végig minket lőtt. Utána nézem, hol a T28. A barom nem felment bal oldalon a hegyre? De mivel túl lassú volt, nem tudta a lépést tartani a többiekkel, mindenkit kinyírtak, már csak ő maradt egy Pershing ellen, de nem ért vissza, hogy kinyírja. Hihetetlen, hogy lehet valaki ennyire hülye.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7827) mynames


mynames
senior tag

Üdv!

újraélesztettem az egyik régi konfigom:
Athlon 2500@2 Ghz+ , 2 Gb DDR 400 Mhz, Ati9550

Természetesen WoT miatt. Betöltött meg minden, de kissé nehézkes volt vele játszani. Arra gondoltam, hogy esetleg a videokártyát ha kicserélem pl. egy 6600GT-re, esetleg jobb lehetne.
Mi a véleményetek?

(#7828) csaabz válasza mynames (#7827) üzenetére


csaabz
őstag

Szerintem még az a videókártya is kevés ehhez a játékhoz...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7829) virkir válasza mynames (#7827) üzenetére


virkir
veterán

6800GT-t adnak meg minimumnak de szerintem még azzal is döcögős lenne.
Esetleg szénnébutítva a grafikát egy próbát meg lehet ejteni ha már ennyire nem bírsz magaddal. :DDD

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7830) babferi válasza mynames (#7827) üzenetére


babferi
tag

Hat ha jol emlekszem a minimum konfighoz van megadva ilyen 6600GT. Hat ha uj gepben nem is gondolkodsz , az AGP-s VGA-k kozt azer hasznaltan komolyabbakat meg lahet talalni !

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#7831) .mf válasza mynames (#7827) üzenetére


.mf
veterán

Azért egy kicsivel kevesebbért komolyabb kártyát is kapni, még AGP-be is. A 6600GT sem sokkal erősebb, alig menne jobban, csak pénzkidobás lenne.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7832) mynames válasza .mf (#7831) üzenetére


mynames
senior tag

na majd megérdeklődöm a vidkaris topikba, h mi legerősebb AGP-s kártya!

köszönöm a válaszokat!

(#7833) redzsi válasza .mf (#7826) üzenetére


redzsi
senior tag

Én meg azt nem értem hogy lehet ennyire komolyan venni egy játékot!? Azért látni jóval nagyobb ökörségeket.
Spontán lehülyézni valakit, aki a maga feje után megy, mert van egy saját elképzelése. Miért kellene követnie egy idegen utasításait? Honnan tudja a másik, hogy profi, vagy csak okoskodó-e az illető?
Még ha igazad is van, akadnak bőven alkalmi játékosok is akik nem fogékonyak, nem értenek annyira a taktikához.

(#7834) forras2 válasza mynames (#7832) üzenetére


forras2
őstag

X850XT-n nekem gyönyörűen ment a játék, X1650XT-n is szépen futott, HD3400-on is tűrhető volt :))

(#7835) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

muhaha, most nyertünk meg 15-3-ra egy 23% win chance-os Tier8 Malinovka assaultot lentről. :)
3 fős ultranoob t34 platoon volt ellenünk, 60% fölötti win rate-tel. 15-3, muhahahaa

- no es importante -

(#7836) Dobi 562 válasza Sixkiller6 (#7835) üzenetére


Dobi 562
addikt

60% fölötti winrate-tel miért "ultranoobok?" Neked több?

Ha olyan mellettük a csapat, akkor 3 jó játékos is kevés megnyerni a csatát...

(#7837) Sixkiller6 válasza Dobi 562 (#7836) üzenetére


Sixkiller6
őstag

félreértesz, a saját csapattársai is azt mondták h azt se tudják hol vannak, a t34ek elmentek össze vissza, le a hegyről, vissza a hegyre. a 60% durva, de ekkora kontrasztot win rate és teljesítmény között még nem láttam.
meg asszem 23% csatát sem gyakran nyertem még.

- no es importante -

(#7839) Dobi 562 válasza Sixkiller6 (#7837) üzenetére


Dobi 562
addikt

Oké.

------------------------------------------------------
Más: elit lett az IS-3-am.

Annyira jó vele játszani, hogy úgy döntöttem meg is tartom, a német 8-as nehéztankokat pedig eladom.

Személyes tapasztalataim vele: sokkal bátrabban lehet vele menni előre mint hasonló kategóriás német társaival. Stock-ként sem éreztem szenvedésnek a vele való játékot, az IS-től örökölt 122-essel is el lehetett mókázni vele, csak szemből nem kellett piszkálgatni 7-es szint fölötti nehéztankokat.
A BL-9-el maga az álom. Bár papíron pontatlan löveg, mégis jó találati arányt lehet vele elérni, hiszen az IS-3-mal közelről jó támadni.
Szemből átüti az E-75 és E-100 haspáncélját, IS-7 "háromszögét", IS-4 "levélbedobóját". Lőttem ki vele több E-100-at is. Oldalról kb. derékszögben vitte az oldalpáncélt, toronyoldalt is, ha jobban be volt forgatva, akkor pattantam róluk. Legkellemetlenebb élményem: T-54 mindig az elejét beforgatva bújt ki a szikla mögül, én pattantam róla, ő meg átütött minden lövésével.
Ha Királytigrissel találkoztam szemtől-szemben, általában én jöttem ki győztesen az adok-kapokból.
KV-4 arctámadózásban meglepődtem milyen alacsony a tankom, illetve milyen magas a KV-4, nem láttam rá a tetején a kis toronyra.
A lőszerrekesze nagyon sérülékeny, jó párszor kaptam lőszerrekesz találatot, párszor teljes életről szálltam el lőszerrekesz robbanással.

Pozitívumok:
-jó végsebesség (nehéztankok között)
-nagy sebzés (BL-9)
-kis méret (lapos tank)

Negatívumok:
-sérülékeny lőszerrekesz
-az ágyú kitéríthetősége lefelé kevés (így sokszor nem tudtam kihasználni a laposságát)
-aki ismeri a gyenge pontokat az minden nehézség nélkül átlő szemből (ill. lőszerrekeszt lő)
-lassú célzás

Összegezve: ha a manőverezőképesség-páncélozottság-tűzerő hármasát vizsgálom, akkor nálam egyértelműen ő a nyerő 8-as szinten.

(#7841) csaabz


csaabz
őstag

A tesztszerveren mennyi xp kell átlépni T-54-ről a tier 10-es medre?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7842) psycroptic válasza csaabz (#7841) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha jól rémlik, akkor 210.000 expé kell a t-62a-ig.

PSNID: Tomy83PS

(#7843) KaLeun válasza mynames (#7827) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mivel mivel a tartalék gépemen 1024x768-ban elmegy (WoT Tweaker alap), ami pont egy 2500+ Barton, 6600GT-vel és 1GB memóriával, így a tieden is mennie kellene.

Cila

(#7844) vhw válasza redzsi (#7833) üzenetére


vhw
addikt

Tudod az a baj, hogy 5-6-7... ezer csatával nem igazán nevezhető "alkalmi játékosnak" valaki. És rengeteg ilyen van. Mégcsak nem is kéne követni mások utasításait, csak vegye már észre magát, meg az se árt, ha néha használja azt a szines-foltos kis négyzetet a jobb alsó sarokban. Mert azt hiszem, hogy a játékosok 80%ának fel sem tűnne, ha egyszercsak eltűntetné a WG egy patch-ben, mert lövésük nincs mire is való.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7845) KaLeun válasza mynames (#7832) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nvidia fronton 7950GT (hozzáértők szerint az XFX az etalon), exATI-nál a HD4600-as szériában is voltak még AGP-s kártyák (tudtommal a HD4670 volt a legnagyobb).

A különlegességük miatt elég drágák, még a gyengébb 7950GT is 100$-nál kezdődik.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#7846) fsb1000 válasza KaLeun (#7843) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Van nekem is hasonló konfigom (csak intel CPU)-val, régebben kipróbáltam WoT-al és játszhatatlan kategóriának tartottam. 20-25 max fps-nél a célzás problémás, és ennek megfelelő min fps-eknél, meg már a tank irányítása is nehézségekbe ütközik.

(#7847) mynames válasza forras2 (#7834) üzenetére


mynames
senior tag

Írd már meg légyszi , hogy mi volt abban a konfigban!

(#7850) Gorcsev


Gorcsev
tag

Az új patch-el a francia med vonalon a 13 75 is lép már egy szintet felfele vagy csak a 13 90?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.