Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) predator00


predator00
tag

Valami hihetetlen ma milyen idiótákkal kerülök össze, saját csapattársam elkezd lőni engem mert nekemjön xdd a másik csapatból egy csávó a sajátjai közül kilő 4et
mi van itt? :DDD

(#7302) Atlantis válasza Djuree (#7299) üzenetére


Atlantis
veterán

Én ha újat kezdenék, a franciát választanám...neked amúgyis bejön a gyors, pörgős harcmodor, azok meg eléggé fürgék, legalábbis amiket látok T7-T8 francia TD-ket, sokkal jobban mozognak, mint a többi nemzeté. Csúzlik se rosszak hozzájuk. T4-ig én is elvittem, de aztán abbahagytam, mert igazából a sebességet leszámítva nem ad semmi plusszt a többi néphez képest.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7303) homeless09


homeless09
őstag

Egy gyors kérdés: Panzer 4 300méterről hogy a francba lőtte át a T29 lövegpajzsát, kinyírva a gun-t?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7304) Atlantis válasza homeless09 (#7303) üzenetére


Atlantis
veterán

Német precizitással... ;)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7305) homeless09 válasza Atlantis (#7304) üzenetére


homeless09
őstag

130-40 penes gun biztos átlövi a 207mm-es front páncélt....:)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7306) Napfénysüti válasza homeless09 (#7303) üzenetére

Ó ma engem is kilőtt valami kis német tank a T29-ben. Ma ilyen T29 szop*nap van. :U

Més que un club!

(#7307) homeless09 válasza Napfénysüti (#7306) üzenetére


homeless09
őstag

Az biztos, megint döntő pillanatban képtelen voltam kilőni egy M4-est.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7308) Atlantis válasza homeless09 (#7305) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha aranyozott lőszere volt, esetleg...de amúgy nem tudom, van ilyen és kész.

Napfénysüti: T29 alapból is szívás (nekem). :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7309) Napfénysüti válasza Atlantis (#7308) üzenetére

Én szeretem szerintem marha jó tank. Nálam T7-ben a favorit heavy eddig. Viszont ma iszonyatosan nem ment vele. :(

Més que un club!

(#7310) homeless09 válasza Napfénysüti (#7309) üzenetére


homeless09
őstag

Én tegnap cidáztam hatalmasakat. De amúgy nekem is bejön. Ha nem köcsög a játék 1v1-be eddig bármelyik T7-est megvertem, sőt T8-9 medeket is.

Megint hozza a szégyen formáját a játék. lehet mára leteszem.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7311) Napfénysüti válasza homeless09 (#7310) üzenetére

Talán egyedül a Tiger P-től tartok egy picit vele de az max az én bénaságom miatt lehet. :B

Ma az IS3-al is szívtam rendesen de még így az első pár negatív végű csata után is azt mondom nem tűnik rossznak. Csak még fel kell fejlesztenem.

Més que un club!

(#7312) Eagle16


Eagle16
addikt

A Tier 9-es közepeseken ilyen változtatásokat csinálnak egyelőre.

(google fordítós infó, de ki lehet hámozni a lényeget)

M46 Patton:
• Reduction of strength;
• Reducing Reservation caterpillars;
• adjustment of the first cross-country running (M46T80E1) on soft soils;
• scatter correction when shooting on the move;
• Increase the speed of rotation top (M46M67) tower;
• reduced range of review top of the tower (M46M67) to 410 m;
• reduced rate and comfort (the speed of information, tools, spread on the go, the speed of rotation of the tower, the effect of rotation on the spread of the tower, etc.), a top gun (105 mm Gun T5E1M2) on both towers.

T-54:
• an increase in the strength of the base tower (T-54 sample in 1946);
• Increase the speed of rotation first way (T-54);
• improve the accuracy of shooting on the move with the first way (T-54);
• adjusting the rotation speeds of the two towers;
• Adjustment of rate of gun D-10T;
• Reduced rate of fire guns LB-1 to the base tower (T-54 sample in 1946);
• Increased comfort (speed information tools, the spread on the go, the speed of rotation of the tower, the effect of turning the turret on the rabros etc.) netopovyh guns in top turret.

E-50:
• Reduction of strength in the top configuration;
• reducing the rotation speed of a top chassis;
• an increase in the spread on the move;
• Increase the time the information a top gun and a decrease in its rate of fire.

At the same time a separate note that all the nerf / ups quite small - within a few percent.

A tesztszerver holnap indul.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7313) homeless09 válasza Napfénysüti (#7311) üzenetére


homeless09
őstag

105ös ágyú van már a T29-en?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7314) Napfénysüti válasza homeless09 (#7313) üzenetére

Igen. Még a top motor meg a jobb rádió hiányzik a többi fullos. 105-össel szépeket lehet csipegetni viszont 1000 kredit egy lőszer. Mondjuk most van prémiumom és így egy jó kör még hoz is rendesen.
Neked mennyire van felszerelve?

Més que un club!

(#7315) homeless09 válasza Napfénysüti (#7314) üzenetére


homeless09
őstag

Csak a motorok hiányoznak. ~3k XP és megvan a "kisebb-jobb" motor.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7316) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Okos török gyerekek szakaszban nyírják ki a játékot.

Az ugye alap, hogy lövöldözés helyett, pofázunk törökül a közös cseten. De végig! Az is alap, hogy poroltót nem kell használni 9-es tankon!

Az xvm szerint 41% az esély a győzelemre, de elég összehasonlítani a top tankok statjait, hogy rájöjjünk, sokkal kevesebb.

(#7317) Napfénysüti válasza homeless09 (#7315) üzenetére

Nekem holnap meglesz a legjobb motor ha minden igaz. Kíváncsi vagyok gyorsít-e még egy kicsit rajta.

Dobi 562: poroltót elég kevés embernél látok. Nem tudom miért nem használnak az emberek hiszem nem minden csatában kell venni.
Nekem asszem T5-6-tól az összes járgányomon van. És már párszor segített az tuti. Amikor nagy tierű tankokat látok sokáig égni ott mindig nézek nagyokat hogy ez is spórolt a kemény 3000-be kerülő poroltón. :U

Més que un club!

(#7318) Atlantis válasza Napfénysüti (#7317) üzenetére


Atlantis
veterán

Vagy éppen már elhasználta.

Dobi 562: Azok ácsorogtak ott az arty-k mellett?

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7319) Napfénysüti válasza Atlantis (#7318) üzenetére

Benne van a pakliban én is volt hogy 2* gyulladtam de direkt szoktam figyelni és bizony sok ember egyáltalán nem visz poroltót mert már az első alkalommal majdnem leég a tankjuk. :(

Més que un club!

(#7320) Atlantis válasza Napfénysüti (#7319) üzenetére


Atlantis
veterán

S milyen jó nézni, ahogy égnek a galádok. :) Én is mindig viszek magammal, szerencsére nem gyakran gyulladok ki kétszer, így általában elég is egy belőle. Tűzoltós skill-je egyik legénységemnek sincs, talán majd negyediknek kapnak, ha egyszer eljut valamelyik addig.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7321) Dobi 562 válasza Atlantis (#7318) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem, ott voltak jobbra mellettem. És ott is haltak meg mindketten. Én meg balról akartam megkerülni a sziklát, csak nem jött össze.

Nem volt nála poroltó, az első lövéstől leégett 19% hp-ra. Vagy lehet nem ért rá oltani a pofázástól.

(#7322) fsb1000 válasza Eagle16 (#7312) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt nem mondom hogy várható volt, de kicsit bánom, hogy az AMcsi med ágat kezdtem grindelni, nem az oroszt. Dehátttt.... kellenek a kihívások.

(#7323) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

T28 TD cikk. A következő elemzés már egy új Tier10-es csodáról lesz.

(#7324) forras2


forras2
őstag

Párducnál melyik ágyú ajánlatosabb, a 75-ös vagy a 88-as? :U

(#7325) Arpee78 válasza forras2 (#7324) üzenetére


Arpee78
senior tag

Egyértelműen a 75-ös löveg. Ugyan nincs még Pantherem, de nem picit jobb a 75-ös átütése és jóval pontosabb is. Az alacsony és még alacsonyabb alfa itt nem számít szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7326) sanya67


sanya67
tag

Malinovkán támadóként 10: -4 (tíz: mínusz négy)-re nyertünk!
Az már milyen??? :DD

(#7327) Djuree


Djuree
félisten

kis tierbe mindenki ennyire barom? állok a td-vel, lövöm a pz4-et, az áll egyhelyben nyílt terepen, 3 artynk van, egy sem lőné meg :W komolyan mondom az ilyen idiótákat egyből bannolnám. persze a WG-nek jó, az ilyen majmok költik a pénzt biztos a játékra, máshogy ugyanis nem jutnának előrébb...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7328) vhw válasza Djuree (#7327) üzenetére


vhw
addikt

Máshogy nem jutnának előrébb? :U

Hermi

(csak kisbetűvel zárójelben; 320 eff)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7329) Djuree


Djuree
félisten

á most meg 6 kill a 4-es francia td-vel, eddigi legjobb td köröm, erre behal a gépem, pedig még lehetett volna jobb is :DDD :O :W sírni tudnék komolyan...
Győzelem!
Csata: Redshire 2012. július 11. 20:47:33
Jármű: Somua S-40
Szerzett tapasztalat: 1 149
Szerzett kredit: 22 095
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

első tank ászom :C

vhw: ezt most mi :F csodálatos statja van :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7330) Fel válasza Eagle16 (#7312) üzenetére


Fel
addikt

Kicsit fura... Mintha a Pattont és az E-50-et visszavennék (kevesebb hp, gyengébb mozgékonyság, löveg nagyobb szórása, stb..), míg a T-54 nem is nerfet, hanem egy kis "optimalizáslást" kapna, aminek következtében inkább jobb lesz, mint gyengébb... Lehet, hogy csak a fordítás furcsasága :F Majd meglátjuk holnap.

(#7331) Bingisz


Bingisz
addikt

5 kill kv5-el...

Vereség
Csata: Siegfried Line 2012. július 11. 20:50:57
Jármű: KV-5
Szerzett tapasztalat: 1 008
Szerzett kredit: 89 268
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

28 lövést adtam le....
Prémium nélküli kör...

A gyökér tigrisünknek nem sikerült kilőni egy 320 hp.-s kt-t :O

Pedig ha nyertünk volna tuti 100k fölötti credit lenne... :( :W

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#7332) fsb1000 válasza Fel (#7330) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is így látom. És szerintem a t10 medeknél is hasonló "elvek" lesznek.

(#7333) forras2 válasza Djuree (#7327) üzenetére


forras2
őstag

Ne is mond!
Ma délután PzIV-el nyomtam, 1 KV1-st lőttem.
24 ép-je volt, erre egy Pz38na be áll elém, és kilöveti magát.
Nem tudtam menni előre, mert hegynek nem tudtam tolni a roncsot. Ahogy neki álltam fordulni a scout mögött, kicsit kilógott a valagam, a KV egyből kilőtt. Persze hogy az utolsó tankok voltunk, és így vesztettünk :W

(#7334) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ma megint nem tudtam érdemben játszani... Ismét előjött ez a lag bug, szakaszosan mozog a tankom és az egész környezet bagy nem is mozdul meg csak a hull bólogat ahogy nyomom a W/S-t és a torony forog.

MIvel 2 féle netem is van és egyikkel sem jó, így ismét a wot a ludas... pff :U

Cila

(#7335) Fel válasza KaLeun (#7334) üzenetére


Fel
addikt

Nekem is előjön héha ez. Az esetek kis részében megjavul pár másodperc múlva, de a legtöbbször megszakad a kapcsolat a szerverrel, annak ellenére, hogy a netem megy. Alt+F4, majd gyors visszacsatlakozás segít. Ha mákom van, akkor még nem lőnek ki...
Szerintem is kliens hiba lehet, mert a 7.4 előtt ilyen nem volt. Korábban a nemet is megszakadt rendesen, ahogy kell.. :U

(#7336) Zadia


Zadia
senior tag

Beújítanék 2 tankot,de nem tudok dönteni.

Páncélvadász fronton : SU-85------------M10Wolverine ?????
Med. tank fronton :VK3002DB------------KV-13 ??????

Melyiket érné meg megvenni?

(#7337) Djuree válasza Zadia (#7336) üzenetére


Djuree
félisten

sztem su-85, tegnap olyanokat lőtt belém hogy csak lestem. meg sztem a szovjet td vonal jobb.
med-ből meg én kv-t vennék.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7338) Djuree válasza KaLeun (#7334) üzenetére


Djuree
félisten

nálam nincs ilyen problem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7339) Zeratul válasza Djuree (#7337) üzenetére


Zeratul
addikt

Amcsi tornyos TDk nagyon aljasokat tudnak beledurrantani az ellenbe és még fürgék is mellé.

(#7340) Jamboo529 válasza Fel (#7278) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Ez mi amit linkeltél?
Játékon belül, vagy kívül működik???
Tehát online, vagy utólag lehet megnézni??

(#7341) Djuree


Djuree
félisten

csináltam egy td táblázatot. ebből látszik pár dolog. a foch-nak dobtára van? majd erre szeretnék rámenni, tetszik hogy ilyen gyors. a t95 tényleg brutál lassú.

Zeratul: nemtom, nekem valahogy nem szimpatikusak. szerintem a másik td vonal jobb. de persze ez megint csak szvsz, nincs még amcsi td-m.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7342) Eagle16 válasza Djuree (#7341) üzenetére


Eagle16
addikt

Nincs, majd az AMX-50 (155)-nek lesz 3-mas tárja.

Amúgy most ne menj rá mert épp nerfelni fogják :D

A DPS helyett DPM lenne jó, mert egy másodperc alatt egyik sem sebez ennyit :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7343) Djuree válasza Eagle16 (#7342) üzenetére


Djuree
félisten

ja igen, dpm :B
nerfelik? minek? nem olyan durva egyáltalán. hülyék ezek megint...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7344) vhw válasza Djuree (#7343) üzenetére


vhw
addikt

Szegény T30at miért hagytad ki? :(

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7345) Fel válasza Jamboo529 (#7340) üzenetére


Fel
addikt

WoT Logger

Játékon kívüli. A csaták után naplózza a stasztikai adatokat, és egy html (offline) lapon lehet megnézni az eredményeket, akár tankonként is.

(#7346) Djuree válasza vhw (#7344) üzenetére


Djuree
félisten

ehh, tényleg, pótlom. :W

Eagle16: statok alapján gondolom, ha megnézed nem lóg ki sztem. persze tudjuk itt a stat semmit nem jelent, minden máshogy műxik :U még alig találkoztam foch-al, talán 2x, egyszer ki is lőttem, oldalát a köpőcső is átviszi :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7347) Eagle16 válasza Djuree (#7343) üzenetére


Eagle16
addikt

És azt te honnan tudod hogy mennyire durva hogy ha neked nincs is? :)

Amúgy statisztikák alapján nerfelnek mindent, és az AMX-50 Foch-nak 56%-os győzelmi aránya van, szemben a többi Tier 9-es TD ~ 50%-ával.

De bárki megmondja hogy most ez a legjobb ha ránéz az adatokra...erős frontpáncél, gyors, jó ágyú...minden egyben.

Meg nemsokára beleírhatod a Tier 10-eseket is, ma elindul a tesztszerver ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7348) Napfénysüti válasza homeless09 (#7315) üzenetére

Neked mi a WoT nicked?

Més que un club!

(#7349) hemaka válasza WOT Armory (#7323) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nagyobb felbontású képeket nem tudnátok betenni? Mondjuk legalább egy 720p?

(#7350) BloodRay válasza homeless09 (#7310) üzenetére


BloodRay
veterán

T8-9 medeket 1v1-ben T29-el? :U
Azért ehhez elég erősen fogyatékos, vagy afk med ellenfél kell... :)

(#7312) Eagle16 -> Lol, ahogy nézem szegény 9-es E50 nem fog maradni akkor...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.