Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) Tüzi

Kezdéstől számított 96 (!!!!) sec alatt elhullott 7 "csapattársam". Ez biztos teljesen normális. Steppes, assault.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7102) AlexWolf válasza Tüzi (#7101) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Steppesen eddig 3x vagy 4x fordult már elő velem, hogy encounter csatában gyorsan 5-6 tank (velem együtt) elmentünk foglalni, az ellenfél meg a sziklák között bujkált a pálya túloldalán. Természetesen nem értek vissza, mert a heavyk jó lassúak, aki meg véletlenül átért volna, azt a középső szikla mögül folyamatosan láncolta 1-2 med.

Szerintem sokan nem értik még a két új játékmód lényegét.

Az is jellemző, hogy assaultban a védő csapat jól elmegy támadni, aztán meg elhullanak, ahelyett, hogy 10 percig védenék a bázist, amivel szintén lehet nyerni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7103) Tüzi válasza AlexWolf (#7102) üzenetére

Ez világos, hogy hogyan lehet meghalni 96 másodperc alatt egy ekkora pályán?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7104) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Widepark 2012. július 10. 10:27:04
Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II
Experience received: 1 177
Credits received: 35 101
Battle Achievements: Top Gun

Replay

(#7105) fsb1000 válasza Dobi 562 (#7099) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elmondom mi a bajom a Wot-al. VK2801 105-ösövél lövöm T-50-2 oldalát. 3x sikerült elkapnom 30 méteren belül sziklánál csikicsukiztunk.
T-50-2 oldalpáncél 37mm
105 KwK42 L/28 Repesz romboló lövedék 53mm átl. átütés, 410 átl. sebzés.

1. Kritikal.
2. 63 dmg
3. 105 dmg

Nem az a problémám hogy nem ütötte át, vagy hogy az átlag sebzésem csak 56 dmg (az elvárható 410/3= 136-hoz képest), hanem az hogy ez előre nem kiszámítható.
Ok... legyen így, de akkor tudjam előre és nem megyek oda okoskodni.
Ahogy nem megyek IS7 közelébe sem lődözni egy német felderítővel.

Két dolog miatt ragadtam le WoT-nál
- Nincsnek csiterek, egyenlő esélyek.
- Előre kiszámítható események, max +-25% random faktorral.

Az utóbbi már rég megdölt.

(#7106) GrooveHero válasza fsb1000 (#7105) üzenetére


GrooveHero
addikt

410/3<-----ez miért ennyi? Mármint miért 3-mal osztottad? Én tudtam rosszul, hogy ha a repesz nem megy át, akkor kapásból csak 50% a sebzés, tehát fele, azaz perkettő. És arra jön rá a pluszminusz 25% Nekem multkor a KV-2 troll ágyúval nem sikerült átütnöm vmelyik franci lájt oldalát, mi olyan 20-30mm körül van, pedig azt hittem megölöm, aztán sebeztem bele vagy 200 körülit. Vicc ez a sebzési rendszer

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7107) Dobi 562 válasza fsb1000 (#7105) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezek a random dolgok minden játékost sújtanak. Éppúgy lehet, hogy neked kedvez legközelebb, mint ahogy most a T-50-2-nek volt szerencséje.

Ha arra célzol, hogy a random faktornak túl nagy szerepe van, abban teljesen igazat adok neked... Gyakran hihetetlen dolgokra képes. Persze amikor mondjuk az arty-t védeném és pattanok a T-50-2-ről vagy AMX-ről mondjuk E-75 128-asával, olyankor pár kedves kifejezés eszembe jut a játék fejlesztőiről és felmenőikről.

A másik ilyen nagy hiba a láthatósági rendszer... Egyszerűen vicc, amikor egy tőlem 20m-re lévő nehéztank eltűnik egy bokor mögött...

(#7108) KaLeun válasza fsb1000 (#7105) üzenetére


KaLeun
senior tag

Múltkor a Lorrimnak volt egy találkozása egy VK2801-gyel... Kapásból hármat lőttem rá: 1. leláncolta és sebzett valamennyit, 2. 67hp sebzés, 3. ezzel intéztem el. Közben leszedte 700 hp-mat, pedig folyamatosan, ahogy lehetséges volt úgy lőttem rá.

Szóval sebez az ha akar. Amúgy meg a T-50-2 oldala az egyik legnagyobb fekete lyuk a játékban, mert bármilyen lövést képes elnyelni és lepattintani.

Ui.: Tegnap 4 lövést kellett beleeresztenem egy T-50-2-be mire megdöglött, szintén Lorri (fullos).

[ Szerkesztve ]

Cila

(#7109) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok! 1 kérdésem lenne!
Panther 2-őt vegyem meg vagy a Lórit?( Lóri fullos, panther 2-ből csak az e-50, lánctalp és a torony hiányzik)
Köszi a segítséget!

(#7110) Dobi 562 válasza GaburroSan (#7109) üzenetére


Dobi 562
addikt

A Lórit, mert feljebb került egy tier-t a következő peccsel, így most akciósan a tiéd lesz egy hamarosan tier 9-es tank! :)

(#7111) #56230144 válasza GaburroSan (#7109) üzenetére


#56230144
törölt tag

Lóránt (Lóri) :K

[ Szerkesztve ]

(#7112) GaburroSan válasza Dobi 562 (#7110) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

okés köszönöm!
Én is ezen morfondíroztam.

(#7113) diegho


diegho
nagyúr

Valaki akart T29 tanácsokat itt egy replay 84%-os legénységgel, mindenféle skill nélkül:
Victory!
Battle: Siegfried Line 2012. július 10. 11:06:14
Vehicle: T29
Experience received: 4 254 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 55 351
Battle Achievements: Sniper

[link]

Nagyban köszönhető a löwe-nek a nyerés, mondjuk ha nem pattanok le az E-75 tornya hátáról, utána meg nem lövöm első görgőn úgy, hogy nem sebződik, akkor könnyebb lett volna, de így is sikerült nagy nehezen.

(#7114) fsb1000 válasza GrooveHero (#7106) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mert az 1/3 a tapasztalatom.

(#7107) Dobi 562: Nem az a bajom, hogy az ellenfélnel kedvez, vagy épp nekem. Az se tragédia ha az E100-at meghekkelik, de akkor tessék leírni, tájékoztatni. Én elfogadom és ez alapján játszok vele. Túl nagy randomfaktorral már nem kiszámítható a játék.
7.2(3?) után kredit szorzón emeltek. E100-al élvezetesen farmoltam, most 0 szaldós prémmel. Mások is panaszkodnak. WG miért nem tájékoztattott?

Igen a láthatósági is problémás.
Szintén VK2801 + bokor + álcaháló. A felém közlekedő HT elöbb meglát és kilő. A kilövés után látom meg....

(#7108) KaLeun: A VK2801 meglepően jól sebez, t6-t7 oldalát szoktam löni vele. CSak valahogy nem mindig müxik.

(#7115) Sanya válasza Dobi 562 (#7107) üzenetére


Sanya
nagyúr

vagy amikor 7 arty lövés teljesen összeszűkült kereszttel a mező közepén bambuló E-75-öt nemhogy eltalálni, de még sebezni sem tudja, na olyankor szeretném csapkodni a billentyűzetet, de sajnos notin játszom, és nem akarom tönkrevágni :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7116) sanya67 válasza Scheffer (#7096) üzenetére


sanya67
tag

Köszi!
Nekiállok és megnézek vagy 100-at....hátha ragad valami és elmúlik a fóbiám! :DD

(#7117) diegho


diegho
nagyúr

Van olyan oldal, ahol a klánok játékosainak az átlagát meg lehet nézni? Napi szinten kapom a meghívásokat klánokba, olyanoktól is, akiknek van területük és érdekelne, hogy milyen átlagot képviselnek a játékosok náluk, mert ha be is lépek valamilyen klánba, olyanba akarok, ahol nálam jobbakból akad bőven, de nem fogom most 40-50 ember adatlapját végignézni.

(#7118) Djuree válasza diegho (#7117) üzenetére


Djuree
félisten

itt meg tudsz nézni mindent az adott klán játékosairól:
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7119) diegho válasza Djuree (#7118) üzenetére


diegho
nagyúr

Kösz.

Egyik klánban amelyik hívott találtam egy nagyon beteg statisztikai értéket, 99ezer defense pontja van az egyik tagnak, ezzel első a listán, persze szinte csak kis tankokkal játszik.

[ Szerkesztve ]

(#7120) Atlantis válasza diegho (#7113) üzenetére


Atlantis
veterán

Én voltam, köszönöm.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7121) Djuree válasza diegho (#7119) üzenetére


Djuree
félisten

az igen, az elég komoly érték :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7122) Atlantis válasza diegho (#7119) üzenetére


Atlantis
veterán

Mennyi csatával érte el? Elmebeteg tag lehet...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7123) Fel


Fel
addikt

A SerB-bel készített interjú második része: [link]

Ajánlom mindenki figyelmébe a 2:45 után lévő részeket. T10 medek... 268/270/264mm-es páncélátütés... (M48/E-50/T62A). A sebzés marad 390, ill. 320. RoF: 7,5/6,25/9,09(!!)
Hmm... Nem lesz ez rossz.

Majd Pimp My Tank Vol. 2.... :U

És a végén egy kis Centurion. :)

[ Szerkesztve ]

(#7124) Dryman


Dryman
aktív tag

Az imént vidámpark pályán 4x pattant le az IS-em 122-es lövégéből leadott lövésem egy IS3-ról...
először szemből próbáltam lőni, a vasúti aluljáró alatt állt...ok szemből lepattan...nem meglepő, aztán egy Bat elkezdte szépen támadni, mire odafordította az oldalát, gondoltam ez az én szerencsém, és egymás után 2db 0 dmg-s lövést sikerült beleereszteni az oldalába....közben kinyírta a Bat-et....majd megfordult, ekkor lőttem bele hátulról, 200m-ről a seggébe, ami megint lepattant.....majd kaptam tőle 710-es sebzést, és egy ammorack találatot...... természetesen vesztettünk....ezek után kiléptem a játékból, és már nem is vagyok annyira vidám.....
A fene se érti ezt, néha az az érzésem mintha bizonyos játékosok be tudnák kapcsolni a tankjukat körülvevő mágneses védőburkot....vagy jogot éreznek arra hogy a csata kezdetekor begépeljék az IDDQD-t. :)

[ Szerkesztve ]

(#7125) GrooveHero válasza Fel (#7123) üzenetére


GrooveHero
addikt

Első ránézésre úgy néz ki, mint aki tegnap este nagyon szétcsapta magát különbözö tudatmódosító szerekkel, lehet hogy pont az egyik itteni PH-s kolléga frissen vásárolt KV-5-jének az árából:DD
Mindenesetre érdekes lesz ekkor pennel, vagy ellene jétszani. Nem mintha eddig nem ütöttek volna át szinte majdnem minden tankot a 9-es medek is :((

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7126) diegho válasza Atlantis (#7122) üzenetére


diegho
nagyúr

20k, ha jól emlékszem.

10-es medek ekkora pennel és rof-al? Húha... ez elég durva lesz, főleg a T-62A a rof miatt.

Dryman IS-3 oldala spaced armor, a te kis 122-es ágyúdnál sokkal combosabb lövegek lövéseit is elnyeli, meg kell tanulni hová lősz az IS-3ra oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#7127) joergie válasza Fel (#7123) üzenetére


joergie
őstag

T62 9,09es rof-al :D LOL. nem lesz OP. viszont ami még durva szerintem, az a HE átütés. 100 körül van mindegyiknek. Bár sokkal nem sebez nagyobbat, hátulról olyan modulsebzéseket lehet csinálni mondjuk t110be hogy összeszarja magát tag.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7128) Zeratul válasza Dryman (#7124) üzenetére


Zeratul
addikt

IS3tól aligha kaphatsz 710es sebzést, max ha ammorack pukk, vagy kigyulladsz.

(#7129) joergie válasza diegho (#7117) üzenetére


joergie
őstag

Szerintem azt felejtsd el. 2 klán van ahol kb csak 1500 fölötti effis játékosok vannak(felvételi követelmények végett), a TAC és a PTS. MUMMY-t is megnézném, de sok reményt nem táplálok :DDD

Közben találtam egy ilyet neked: [link]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7130) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A mai kép címe: "Piroskák fogságában..."

Tudom, én is rossz helyen vagyok, de amikor visszaértem a géphez, már ment a csata, középen jött a 2 M18 és senki nem ment eléjük. Miután én megindultam, egyből jöttek utánam, addig hiába ment a pingelés...

Mindenesetre, nem akartak kiengedni innen. :C

(#7131) Fel válasza joergie (#7127) üzenetére


Fel
addikt

Ventivel, töltésgyorsítóval és BiA perkkel majd 6 másodpercenként fogja köpködni huzatosra az IS-7-et szemből... Brutál. A 7.5 után eladom az E-100-at az tuti.. :U
Kíváncsi leszek, hogy az M48 esetén lesz-e olyan jó a lövegkitérítés, mint az M46-nál.
És arra is, hogy az E-50M esetén javul-e majd a kitérítés, mert ugye előbbre van tolva a tornya.

(#7132) Djuree válasza joergie (#7129) üzenetére


Djuree
félisten

fura ez a red-r. legtöbb meccs egy játékosnál 4800. lehet több acc-al tolják?
t9-t10 tankjuk nincs is...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7133) diegho válasza joergie (#7129) üzenetére


diegho
nagyúr

Amit én nézek ott csak 1800 eff felettiek vannak :B

(#7134) joergie válasza Djuree (#7132) üzenetére


joergie
őstag

Ezek oroszok az eu szerveren ha jól gondolom. Csak úgy mint a red tide.
TAC pedig sehol nincs. Nemtudom hova lettek, sorry :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7135) .mf válasza AlexWolf (#7102) üzenetére


.mf
veterán

Szerintem pedig pont az a helyes, amit tettek. Vagy másra gondolunk.
7.4-ben alaposan lecsökkentették a cap rate-et, így még ha többen is állnak bent a körben, egy közepesen-gyors tank még bőven visszaér a térkép másik végéről is resetelni. Tehát fölösleges baromság az, hogy a sok hülye light és med elmegy "capelni" (meghalni), pedig milyen gyakran teszik. Eddig a jó encounter csatáim mind úgy néztek ki, hogy medek és heavyk csak kisebbik fele megy a zászló felé, s csak resetelni; a nagyobbik fele egyből megindul az ellenfél indulópontja felé megütközni, majd amint ott a harc elkezdődik és az ellenfél a nagyobb tankokkal van elfoglalva, a lightok átsurrannak és levadásszák az artyt, utána hátbakapják a td-ket és tankokat. Alig emlékszem olyan encounterre, ahol ha a többség elrohant capelni, nyertünk volna. Illetve de, volt olyan is, de csak azért, mert az ellenfélnél is a többség előbb megütközni indult, s ugyan kevesen voltunk ott, de sikerült addig csiki-csukizni velük, addig feltartani őket, amíg a többiek a cap zónát kitakarították és capeltek, de ez a ritkábbik eset -- gyakrabban a túlerővel lerohannak minket, majd innen körbe a capelők hátába kerülnek és kinyírják őket.

Assault / defense-t sem lehet úgy nyerni, hogy mindenki fent campel a hegyen. Vagy stratégiailag jó helyre kell előremennie néhány scout és heavynek, vagy egy gyors "preemptive strike" keretében heavyk előrébb mennek, kihasználva, hogy az assault csoport ált. egyből rohan, tehát elől a light és medek lesznek, a heavyk pedig hátul lemaradva -- így a kisebbeket bedarálják, mielőtt a heavyk még odaérnének, aztán scout nélkül, túlerő ellen már ritkán sikeres az assault.
Persze ez nem a "teljesen elrohanunk heavyvel az ellenfél kiindulópontjára támadni", az tényleg hülyeség.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7136) GrooveHero válasza joergie (#7134) üzenetére


GrooveHero
addikt

Legutoljára a Balkánon voltak, most meg talán északon, Skandináviában. Semmi baj azzal a klánnal, jónak tartom, ismerek néhány srácot közülük, és nem rosz játékosok, meg a CW-t is elég komolyan veszik.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7137) .mf válasza Fel (#7123) üzenetére


.mf
veterán

:Y
Aztaleborultszivarvégit...
Nem kicsit OP. Fenébe, hogy mindenütt elsősorban a heavy vonalra gyúrtam... egy T62A-t elfogadnék. Páncél gondolom hasonló lesz, mint 54 / 59: kerek, pattogós torony, de sebezhető test? S a sebesség, talán még durvább is lesz, mint azok.. félelmetes. Nem fair. Hamarosan meglenne az IS8, de azt az ilyenek reggelire megcsócsálják.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7138) KaLeun válasza .mf (#7137) üzenetére


KaLeun
senior tag

Szerencsére nekem van, neki is állok xp-t farmolni a T-54-gyel.

Cila

(#7139) Eagle16 válasza Fel (#7131) üzenetére


Eagle16
addikt

A videóban látszik, eléggé lógatja az orrát a Patton :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7140) fsb1000 válasza .mf (#7135) üzenetére


fsb1000
nagyúr

A normál csatákban is változott a cp rate?
Én úgy tapasztalamom mintha nemm....

(#7141) fsb1000 válasza joergie (#7129) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ebből a HUNS-t kihagyták, ahol az átlag 1 418 talán másusban még több volt.
(még mindig felette vagyok kicsit....)

(#7142) GrooveHero válasza fsb1000 (#7141) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ezek top klánok, akik már régóta uralják Európát, vagy épp Afrikát, nem egy ilyen pár hónapos kis fing klán..már ne haragudj, de ezek a nevek mellett a HUNS sztem elbújhat, akárhogy is nézem

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7143) bullseye válasza Fel (#7123) üzenetére


bullseye
addikt

és T11 heavy-k mikor lesznek, hogy legyen valami esély a 10-es medek és TDk ellen?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7144) Scheffer válasza diegho (#7133) üzenetére


Scheffer
tag

Az is egy érdekes elképzelés, de mikor legutóbb néztem még nem érték el a 20 főt, ráadásul a jobb játékosok szét vannak szórva kisebb klánokba, ami náluk ilyen kikötésekkel igencsak megnehezíti a toborzást - mert ha esetleg találnának is egy-egy jobb játékost, még akkor sem biztos, hogy szeretne csatlakozni, beszél angolul stb.

Nem lesz egy egyszerű feladat azt összehozni, de ha sikerül nekik, akkor le a kalappal.

Szerk. Túllépték a 20 főt.

[ Szerkesztve ]

(#7145) GrooveHero válasza bullseye (#7143) üzenetére


GrooveHero
addikt

Egyelőre nincsenek tervbe véve, ahogy a 9-es artyk sem. Mondjuk utóbbit meg tudom érteni :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7146) vhw válasza bullseye (#7143) üzenetére


vhw
addikt

Pletykák szerint lesz egy kis rebalance a 10es heavyk között, az új medek miatt.
Másrészt jelen helyzetben kb minden a nehéztankokról szól a játékban, miért kéne ennek így maradnia?
Most mondhatnád, hogy mi lesz akkor a sok heavy tank játékossal, életképtelen lesz a sok 10es nehéz, kár volt kifejleszteni - kár lesz kifejleszteni. De ha innen nézzük, nem életképtelen már most is sok helyzetben egy 9es top TD? Mégis játszanak velük, minden hiányosságuk ellenére. Ezután lehet a nehéztankok kerülnek perifériára a TD-khez hasonlóan, de lesz aki majd úgyis tud velük játszani...

Talán még mozgalmasabbak és érdekesebbek lesznek a csaták, ha ezután a med tank lesz az aktuális "sláger" és ezek lesznek a tápláléklánc csúcsán. Kevesebb gondot fognak jelenteni az artyk, nagyobb veszélyt jelent számukra a gyorsan mozgó mobil ellenség, talán még meg is fogyatkozik a számuk.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7147) GrooveHero válasza GrooveHero (#7145) üzenetére


GrooveHero
addikt

Rosszul mondtam, lesznek 10-es arty-k, azok amik most 8-asok, és közé bedobnak még kettőt, hogy többet kelljen fejleszteni, szopni, és fizetni. Ezt SerB mondta egy interjúban.
Az oroszról angolra fordított szövegből a lényeg:

"....and make the current tier VIII arty into tier Xs."

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7148) fsb1000 válasza GrooveHero (#7142) üzenetére


fsb1000
nagyúr

hellóka.. nem fingról volt szó, hanem effratingról.
De lehet én olvastam félre.

(#7149) .mf válasza fsb1000 (#7140) üzenetére


.mf
veterán

Bár nem mértem, érzésre viszont most 3-féle cap rate van:
- Assault cap: leggyorsabb, legalább azonos, de inkább gyorsabb a réginél. Ld. amikor Prokhorovkán csak egy tank bujkál a házak között, nekem érzetre kis híján olyan gyors, mint amikor encounternél ketten húzzák, s bő másfélszerese annak, ha csak egyedül.
- Standard battle: lassabb, mint a régi, nekem az is alátámasztja, hogy 7.4 óta nem láttam olyat, hogy többen gyorsan berohannak és fél perc alatt megnyerik
- Encounter: itt a leglassabb

Persze szigorúan szvsz, ettől még lehet, hogy nem így van.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7150) .mf válasza vhw (#7146) üzenetére


.mf
veterán

"Most mondhatnád, hogy mi lesz akkor a sok heavy tank játékossal, életképtelen lesz a sok 10es nehéz, kár volt kifejleszteni - kár lesz kifejleszteni. De ha innen nézzük, nem életképtelen már most is sok helyzetben egy 9es top TD?"

Azért egy T95-öt vagy T30-at én nem neveznék életképtelennek, már így is elég félelmetesek. A heavy tank pedig okkal heavy. Legerősebb páncélzat, erős ágyú, cserébe alacsony mozgékonyság (így artynak ki van szolgáltatva). A heavy megy előre, töri az utat, nyeli a lövéseket. A med feladata az lenne, hogy mozgékonyságával az ellen oldalába, hátába kerüljön, amíg az a heavykkel van elfoglalva. Na most ha a medek olyan ágyúkat kapnak, mint a heavyk, maradnak olyan pattogósak, amilyenek, kapnak még extra páncélt és hp-t, s még mindig bitangyorsak lesznek, az hogy a fenébe ne lenne imba?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.