Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) homeless09 válasza Dobi 562 (#7050) üzenetére


homeless09
őstag

Nekem a 26%-os találati arányon akadt meg először a szemem :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7052) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na most E-75-el jött szembe a mumosom: a T95. Hát, sehol nem tudtam átlőni olyan 200m-ről. A kupoláit el sem találtam (100% legénység+BiA+venti), a lövege alatt volt egy 0 sebzéses kritikus amúgy semmi. Szerencsére ő is pattogott rólam, 3 lövése átment de ezek meg 300 körül sebeztek (gondolom stock volt) majd egy idő után meguntam és a háta mögé mentem. :) Arty segítséggel szétszedtük.

Ugyanebben a csatában érdekesség: egy Patton egymás után kétszer felgyulladt, a második fellángolás elvitte szegényt.

(#7053) Tüzi válasza Dobi 562 (#7052) üzenetére

itt a haverod :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7054) Dobi 562 válasza Tüzi (#7053) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem az a 11 kill nagy részben az ellenfelein múlott nem rajta. Ha már egyszer a hátába kerültek, mint a Tiger P, akkor nem kellett volna hagyni hogy megforduljon...

(#7055) Zeratul


Zeratul
addikt

Mai első csatám:
Győzelem!
Csata: Steppes 2012. július 9. 19:52:44
Jármű: VK 4502 (P) Ausf. A
Szerzett tapasztalat: 3 666 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 46 849
Csatában elért Achievement: Böelter's Medal, Top Gun, Reaper

(#7056) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Ezt,hogy érti ? Fölraktam az összes fejlesztést a tankra... Vagy elkerülte a figyelmem valami ?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#7057) LAJTNING válasza Tüzi (#7053) üzenetére


LAJTNING
tag

Hát ez mindenkin múlt csak a T95-ön nem... na jó ő nyomta meg a gombot. Az az S-51 is biztos örült akinek közvetlen közelről nem adott be ~200 sebzést.

H.Ezredes: tekintve, hogy nem Elite, a "technikai ág" még biztos nincs meg.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#7058) fsb1000 válasza H.Ezredes (#7056) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jobb felül FEJLESZTÉS gomb.
A meglévő XP-dből fejlesztheted ki a nagyobb ágyút, lánctalpat, motort, stb.

(#7059) Dobi 562 válasza Zeratul (#7055) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szép! A jó öreg Aladár! Azon gondolkodom a KT-t eladom, de az Aladár az marad a garázsomban, imádom azt a tankot.

Mondjuk nekem ma a duplázót nem sikerült megcsinálni, ezután a csata után rá is hagytam:

(#7060) H.Ezredes válasza fsb1000 (#7058) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Igen-igen :R Most már III szintű tankot kéne vásárolnom....

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#7061) homeless09


homeless09
őstag

hát megszenvedtem a 105ös lövegért rendesen....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7062) GrooveHero válasza homeless09 (#7061) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hangmodok működnek a 7.4-ben? Pölö DukeNukem, stb

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7063) .mf


.mf
veterán

Ezt nem akarom elhinni... az eddig meglepően pontos IS D25T most komikusan nem akart eltalálni semmit. még az előttem 50 m-re egyhelyben álló amx-et sem, pedig a kör teljesen összeszűkült, s messze a tankon belül volt. 14-ből 4 talált, amikor tegnap még egész nagy távolságokra is több snipert begyűjtöttem, s csak 1-2 szokott mellémenni. De most komolyan, miafax, WG eldöntötte, hogy márpedig ebben a csatában minden mellémegy?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7064) homeless09 válasza GrooveHero (#7062) üzenetére


homeless09
őstag

Ezt biztos nekem akartad célozni?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7065) Fel válasza GrooveHero (#7062) üzenetére


Fel
addikt

Működnek.

(#7066) #21346560


#21346560
törölt tag

Kezd unalmas lenni a játék.... néha olyan érzésem van, mintha 3 pálya lenne csak.....

(#7067) Timyyy


Timyyy
őstag

Victory!
Battle: Murovanka 2012. július 9. 21:08:22
Vehicle: PzKpfw VIB Tiger II
Experience received: 1 253
Credits received: 38 267
Battle Achievements: Steel Wall, Confederate, Mastery Badge: "Ace Tanker"

Replay

(#7068) Murder3


Murder3
addikt

na megvettem a t29-et.
viszont most az a hülye helyzet állt elő, hogy kötelező egy orosz tankot venni mert a kv2-es embereim elfoglalják a barackom slotjait és így a kv-1et se tudom eladni addig:D

viszont az csak a kv4 lehetne, de nagyon vonz a dupla t9 német ágon.

(#7069) Murder3


Murder3
addikt

Különben olyan szemét húzás a WG-től a tier 4...

van egy csomó izgalams,élvezetes tank ott, de t4 jellegéből kifolyólag tönkre kell tenni őket h szenvedjen meg a játékos ott..

pedig m3,amx40,panzer3,t28...ezeket ha össze eresztenénk akkor baromi élvezetes lenne, de így nem h ezek lényegébe csak a kínzás miatt vannak bent...

(#7070) Timyyy válasza Timyyy (#7067) üzenetére


Timyyy
őstag

Csináltam magamnak mywotreplay accot, az előbb linkelt csatában 3900 sebzést osztottam ki. :)

(#7071) Nazgulls válasza Timyyy (#7067) üzenetére


Nazgulls
csendes tag

gratula :)

W.o.T. = Nazgulls

(#7072) Spori85


Spori85
csendes tag

Kérlek, nyugtassatok meg, nem bennem van a hiba, hanem egyszerűen hoz ilyen napokat random isten.
Három napja egyszerűen nem tudok nyerni. Kb. 25-30%-os a győzelmi arányom, bármit is csinálok. Pedig vannak benn jó körök is szép számmal. És tiertől is független (5 és 8 között). De egyszerűen... Győzni, azt nem. És, az XVM segítségével még a hajamat is tépem közben, mert persze a csaták nagy részében 30-35%os győzelmi valószínűsége van a csapatomnak.
És ez megy 3 napja.

"De én azt mondom, mi más úton fogunk járni!' V. I. Lenin wot username: dr_bede

(#7073) krisss93 válasza Spori85 (#7072) üzenetére


krisss93
aktív tag

Akkor egy cipőben evezünk.

(#7074) Chris0321 válasza Napfénysüti (#7012) üzenetére


Chris0321
addikt

Vizes lőszertartót vegyél mindenféleképp az IS3-ra, én is többet kilőttem 100%-ról. Én használtam rajta és nem volt különösebb problémám ezzel.

(#7075) Djuree


Djuree
félisten

na kifarmoltam a lórira a pénzt, ma egész délután erre farmoltam kv-5-tel :) volt hogy szopóágra rakott, eléggé felbaszott, de kis szünet után folytattam, elértem a célom, meglett, holnap próba, remélem nem feleslegesen gürcöltem :))
volt már ilyen jó győzelmi esélyetek?:
[link] :DDD
persze kikaptunk mint a szar, mindenki egyirányba, engem meg elkapott 3 másik tank :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7076) GrooveHero válasza Djuree (#7075) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nekem 7 volt a legrosszabb, amit láttam. Hát nem nyertünk, na:DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#7077) fsb1000 válasza Djuree (#7075) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Volt már 5 meg 95% is. Alacsony tierben.

(#7078) Iron Funeral válasza Djuree (#7075) üzenetére


Iron Funeral
őstag

11% volt valamelyik nap az 50 120-unk szerint, lehoztam nekik a meccset :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7079) krisss93 válasza Iron Funeral (#7078) üzenetére


krisss93
aktív tag

Nem tudja valaki, hogy nincs-e esetleg tervbe véve a KV-1S ótvarfos gun depression-jének a buffolása?

Szarabb a kitéríthetősége mint a németeknek, pedig az már nagy szó.
(Bocs mellékattintottam, nem válaszra ment)

[ Szerkesztve ]

(#7080) tytyty válasza krisss93 (#7079) üzenetére


tytyty
tag

kv1s buff? Ugye csak viccelsz? su100-as ágyú egy heavy tankon ami ráadásul gyors is. Simán mehetne tier 7-be. Ezenkívül a régi kv cipelte még a vele azonos td ágyúját,de most már csak ez.

(#7081) Iron Funeral válasza krisss93 (#7079) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem nem akarnak hozzányúlni, ha megtennék akkor szerintem kapnák a flak-ot rendesen :D
Az viszont nem lenne butaság, ha a 122mm-t kicserélnék a 100mm-re egy kis gundepression+tolatási sebességért cserébe.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7082) tytyty válasza Iron Funeral (#7081) üzenetére


tytyty
tag

Az a t34-85:)

(#7083) krisss93 válasza Iron Funeral (#7081) üzenetére


krisss93
aktív tag

Egyetértek az ötlettel.

(#7084) Iron Funeral válasza tytyty (#7082) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ez meg egy tornyos SU-100 :U

Ezer meg egy hard és soft stat tudná megkülönböztetni a tankot, mint ahogy most is teszi.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#7085) fsb1000 válasza Iron Funeral (#7084) üzenetére


fsb1000
nagyúr

MI az a soft meg a hard stat?

(#7086) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Életem eddigi legszebb csatája, majdnem elvesztettem.
Győzelem!
Csata: Ensk 2012. július 10. 1:48:13
Jármű: КV-4
Szerzett tapasztalat: 1 419
Szerzett kredit: 37 626
Csatában elért Achievement: Kolobanov Kitüntetés, Acélfal, Top Gun, Védő, Mesterlövész, Lavrinenko Kitüntetés II Osztály, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7087) Murder3


Murder3
addikt

atya úristen milyen e-75-el találkoztam:S
viszonyítási alap:
Győzelem!
Csata: Abbey 2012. július 10. 5:05:19
Jármű: VK 4502 (P) Ausf. A
Szerzett tapasztalat: 2 854 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 43 223
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

szokás szerint béna csapat de a végére én az aladár,lóri,emberi szemét-8 lehoztuk a meccset...
náluk egy rakalp ligth maradt+king of the hill-75....
emberi szemét-8 majdnem kipurcant egy 64hp-s vk28-tól..XD

épp kilőttem az m24-et majd jött rám az e-75...1720 életpontal.

első lövése pattant az oldalmról nagyon szar szögbe talált el..aztán én is pattantam az oldaláról...
második lövése kb 5m-ről méterrel mellém lőtt...utánna én pattantam a turret kupolájáról...
na majd ezután belém lőtt a frontomra az le is vitt 750-ről 320-ra az életpontom..ezután rámlőtt 8-at ami nem sebzett semmit, lőtt még egy luftot is....én öltem meg kb madjnem full életről nekem volt eleve 750 neki 1k-val több hp-je volt...

(#7088) Scheffer válasza Murder3 (#7087) üzenetére


Scheffer
tag

Az E-75-ös lehet kiugrott utána a hatodikról. :)

(#7089) Djuree válasza Murder3 (#7087) üzenetére


Djuree
félisten

én tegnap egy amx 50 100-at (vagy lehet 120-at, nemtom már) lőttem rommá kv-5-tel face to face, alig ment le életem. nagyon csodálkozott a gyerek, már gondoltam majd ez is írja hogy hacker és feljelent, mert ezt szoktam kapni :DDD de ez csak lucky-zott.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7090) Djuree


Djuree
félisten

tegnapi kv-5-ös mérleg:
Name Value Change to day before
Victory Ratio: 49.6% +0.09%
Battles: 2363 +34
Average Experience: 497.8 +4.92
Experience: 1176308 +28399
javulás mindenben :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7091) emre válasza Djuree (#7090) üzenetére


emre
veterán

Egy T8-as géppel átlag 500xp nem túl acélos. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7092) Scheffer válasza emre (#7091) üzenetére


Scheffer
tag

Hacsak nem játszott le 2300 csatát eddig KV-5-tel, akkor az az 500 exp az összesített átlag tapasztalati pontja.

(#7093) Djuree válasza emre (#7091) üzenetére


Djuree
félisten

az az összes átlag xp. amúgy 850 körül megvolt az átlag kv-5-tel, 34 meccs 28k xp. asszem volt benne 2 kör s-51 is. jó tank ez, kicsit gyenge az ágyú, de bírja a strapát legalább. mondjuk érdekes módon ha volt jgtiger a meccsben, az tuti velem szembe jött tegnap :DDD

Scheffer: te vagy a Szakesz? ezt is jó tudni :)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7094) Dobi 562 válasza Djuree (#7089) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is megkaptam az első cheaterem, a történet a következő: Tiger P-vel félig takarásban voltam és a tőlem kb 200 m-re lévő KV-3-at lelőttem full HP-ról (úgy emlékszem minden lövésem talált) , ő meg vagy el se talált vagy lepattant. Végig az oldalát mutatta, fel is gyulladt szépen, poroltó nem volt, minek is kv-3-ra? :DDD

(#7095) sanya67


sanya67
tag

Mostanában medben ülve az az érzésem, mintha elfelejtettem volna játszani.
Céltalanul lézengek, kóricálok, teljesen tanácstanalul jövök-megyek... :U

(#7096) Scheffer válasza sanya67 (#7095) üzenetére


Scheffer
tag

[Az ő visszajátszásait érdemes nézegetni.] Szerintem rengeteget lehet belőle tanulni. Persze ezek top medek, de a kisebbekkel sem sokban tér el a játékmenet.

(#7097) diegho


diegho
nagyúr

Object ma is jól adja a sebzés 1872hp-ról 3 lövésből nem tudtam megölni egy T110-et, mert 59hp maradt benne, tehát 3 lövés alapján az átlagsebzésem 604! Elég jó nem? El is ment rajta a csata, mert utána egy tiger2 3x lőtt 0dmg-et a T110 oldalába és 3 artynk splashelt mellé szintén 0-t.

(#7098) fsb1000 válasza sanya67 (#7095) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nekem is, de nem csak medben... Utolsó 40 csatában 43%-os winratió.
Ami jól megy: Jagtiger, Aladár, rohanós VK2801.

(#7099) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Én ezt nem értem... Már eltelt jó pár hét az új játékmódok bevezetése óta és a piroskák még mindig csak azt tudják elképzelni Prokhorovkán védelemben, hogy top heavyk-ben a hegyen ücsörögnek, amíg az arty ki nem lövi őket...

Mondjuk ez biztos nem olyan fárasztó mint lent valamelyik átjárónál csiki-csukizni, vadászni egy jó lövésre, spottolni, akadályozni az ellent az áttörésben...

Ugyanezen a pályán a piroskák támadáskor: vagy az arty mellett maradnak ("őt védem") vagy csak simán átlemmingeznek (megpróbálnak) az egyik átjárón, ahol aztán 3 oldalról kapják a tüzet.

(#7098) fsb1000: az Aladárral én két napja nem tudom megcsinálni a duplázót. A KT az folyton kigyullad, érzékeny búcsút vettem tőle 350 közös csata után. Az E-75 és az IS-3 viszont nagyon megy!

[ Szerkesztve ]

(#7100) Sanya válasza fsb1000 (#7098) üzenetére


Sanya
nagyúr

tegnap nem volt túlélt meccsem, max 2db :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.