Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ha jól emlékszem akkor többen is panaszkodtak itt a blokkolás miatt. Ne vegyétek fel a kesztyűt! Inkább csináljátok screenshotokat (gondolom a replay is jó) és küldjétek el supportnak. Ott ugyanis a "Rule Violations" külön helye van a blokkolásnak vagy csapattárs pozíciójának felfedésének és stb.

Tegnap Erlenberg Assaulton egy kis köcsög elkezdte kiadni a pozíciónkat, mert kiszedte az ellen a drágalátos M6-ból. Amúgy is nem az igazi a Lóri grindem, akkor még ilyen észlények is kiadják az egész csapatot. Szívfájdalom nélkül továbbítottam a supportnak.

Cila

(#8052) AlexWolf válasza KaLeun (#8051) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Van egy klán, melynek tagjai kis tankokkal platoonban blokkolgatnak. Mikor a haverommal játszottunk, blokkolták az ő löwéjét egy 38Na-val és valami francia fossal. Még bele is lőttek 1-2-t. mikor megálltam és visszafordultam, rám is rám lőttek (az is lepattant). Ezután kiszedtem az 38Na-t, amiért bekékültem, erre elkezdtek óbégatni, hogy noob löwés vagyok és riportolnak stb. szerencsére a közelben volt még egy stug 3 meg egy tigris és szétkapták a franciát is, majd beírták ők is hogy mi történt. de onnantól kezdve végig mondták a csapat pozícióját az ellenfeleknek és szitkozódtak.
Természetesen vesztettünk, mert senki nem ért a megfelelő helyekre emiatt időben.

Az a fő baj, hogy nyári szünet van és a sok vérpistike unatkozik.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8053) diegho válasza fsb1000 (#8049) üzenetére


diegho
nagyúr

E50M vs T62A mountain pass lejáróban találkoztunk, menetből rálőttem egy 480-at, ő kb 15-20 tankkal lőtt mellém/fölém, belerongyoltam, lőttem egyet a kupolájába, ő pattant a tornyomon és halott is volt, én csak a rammeléstől sérültem 300 körül. Bat vs M48 rámentem kitáraztam meghalt, ő egyszer mellém lőtt, egyszer pedig pattant.

(#8054) virkir válasza diegho (#8053) üzenetére


virkir
veterán

Na még a végén kihúzod a német ágat is.
Hát hová fajul ez a világ? :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8055) Sanya válasza KaLeun (#8050) üzenetére


Sanya
nagyúr

T49 és a AMX12t simán átüti a toronypáncél frontját
azért erről videót kérek!

én loltraktorral öltem maust 500 méterről! :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8056) Sanya válasza homeless09 (#8039) üzenetére


Sanya
nagyúr

a valóságban elég lenne kilőni a láncot (ehhez nem kell extrém nagy löveg), majd egy 2 fős géppuskás csapat vár a tank mellett, mikor kijönnek javítani és kész is. :)

Csak nagyon el kell bújni :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8057) grunge válasza diegho (#8053) üzenetére


grunge
addikt

Az E50M lesz az egyetlen ami érdekelni fog ezek után.

159 SW 1.9 jtdm <3

(#8058) diegho válasza grunge (#8057) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem első vonalba való med, ezt nem szabad elfelejteni.

(#8059) grunge válasza diegho (#8058) üzenetére


grunge
addikt

A többi német sem oda való, nekem pont jó lesz ;) Ezt és a patton vonalat fogom erőltetni. E50 eddig is kedvenc. Még váltó herélve is... :((

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#8060) csaabz válasza diegho (#8053) üzenetére


csaabz
őstag

Durva. Eddig nem sok jot hallani a T62A-ról...
Mi lesz igy velem? :N (mivel nekem csak ez lesz kifejlesztve)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8061) Sanya


Sanya
nagyúr

mentem egy gyönyörű kört tiger-p-vel :)

az elején alt-taboztam, majd párat aprítottam :)

prém nélkül:

Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. július 18. 9:42:42
Jármű: PzKpfw VI Tiger (P)
Szerzett tapasztalat: 3 246 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 38 283
Csatában elért Achievement: Boelter Kitüntetés, Acélfal, Top Gun, Kiváló Lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

replay

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8062) Mcray


Mcray
senior tag

Tegnap a T82 visszahozta az életkedvemet vagyis a kedvem, hogy Wotozzak.

7 nyert kör zsinorban. Köztük egy Best XP (kb 950) és 7 darab 1 shot kill , vagyis 7X-es Reaper medál.

Pz 3/4-gyel viszont sírni akartam...2 vesztett kör úgy hogy minden csapattársam Eff értéke kb 170(!!!) volt. És ezt kétszer...

Amx 12t-vel is megfutottam a legjobb körömet, best XP, 3 kill és mégis buktuk, mert a Drága Top tank KV1-S-ünk állt egy helyben és szidta a csapatot, hogy egyedül van és nincs vele szemben ellenfél és hogy mi miért mentünk más felé harcolni és meghalni. MIVAAAN???

Általában a kis tierek között érzem jól magam, de mostanában annyi idióta csapattársam van, aki a kezdő körön kilő, blokkol stb, hogy kezd elegem lenni...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8063) Eagle16 válasza csaabz (#8060) üzenetére


Eagle16
addikt

Most attól hogy lehet egy szituációt amiben jól jött ki neki a lépés még nem jelenti azt hogy a T-62A használhatatlan roncs...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8064) csaabz válasza Eagle16 (#8063) üzenetére


csaabz
őstag

Ja, de eddig csak azt hallottam róla, hogy papir páncél, csökkent mozgékonyság, stb... :(

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8065) AlexWolf válasza Mcray (#8062) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én a vesztes csatákat is élvezem. az a lényeg, hogy tankot vezethetek :D

Most elszaporodtak a blokkoló, káromkodó idióták...de ahogy már írtam, csak nyár végéig kell kihúzni, mert akkor úgyis suliba mennek az unatkozó gyerkőcök és visszaáll a rend...vagy ilyesmi.

Jöhetne már az új fizika! :(

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8066) virkir válasza Eagle16 (#8063) üzenetére


virkir
veterán

Mondj egy tulajdonságot ami jobb mint a másik háromnál?
Sikerült a 4 közül a legátlagosabbra megcsinálniuk. Nem is értem az eddigi orosz OP-ság hova lett.

AlexWolf

Áruljátok már el miért ez a nagy fizika várás? Gondolod, hogy azt nem cseszik el mint mostanában az új ficsőrök mindegyikét?

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8067) AlexWolf válasza virkir (#8066) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az első időben el fogják cseszni, de majd kijavítják...remélem.

Én személy szerint két dolog miatt várom nagyon:
1. rühellem, amikor egy szemmel láthatóan enyhe lejtőn csak azért nem tudok le- vagy felmenni, mert "szürke szikla", holott gyalogosan is fel lehet sétálni.

2. el lehet majd tolni a kisebb tankokat.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8068) virkir válasza AlexWolf (#8067) üzenetére


virkir
veterán

Nem, nem kijavítják hanem még jobban elcseszik és majd jól megmagyarázzák esetleg kiveszik egy köztes patch-el, lásd sebzésmodell, új játékmódok.
1. Nagyszerű lesz amikor a csapattársak akik arra alkalmatlanok, hogy indulásnál ne verjék le a láncot egymásról zuhannak a mélybe és ezért elhullik a csapat fele az első egy percben.
2. Már most is el tudod tolni. Igaz előbb ki kell lőni, nade mi a nyavalyát keres a Pz38na egy IS-4 seggébe pl.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8069) diegho


diegho
nagyúr

Feltettem egy T-54 replay-t, az artynk biztos örült nekem, az ellenfél E-100 kevésbé
Victory!
Battle: Murovanka 2012. július 18. 10:37:20
Vehicle: T-54
Experience received: 4 062 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 72 045
Battle Achievements: Böelter's Medal, Top Gun

(#8070) InHell válasza virkir (#8068) üzenetére


InHell
senior tag

1. Nagyszerű lesz amikor a csapattársak akik arra alkalmatlanok, hogy indulásnál ne verjék le a láncot egymásról zuhannak a mélybe és ezért elhullik a csapat fele az első egy percben. :)
Azokért úgysem kár, sokat érdemben úgysem tudnak hozzáadni a meccshez.
Én csípném ha olyan lenne a fizika, hogy tényleg árkon-bokron lehetne menni, lezuhanni szakadékba, stb. :D

< béna duma helye >

(#8071) AlexWolf válasza virkir (#8068) üzenetére


AlexWolf
senior tag

1. aki hülye, haljon meg! :D

2. azt nem tudom, hogy tier vagy tonna szerint akarják-e ezt megoldani, de volt olyan amikor örültem volna, ha ki tudom tolni a nekem rongyoló tankot a fedezékből, hogy a csapattársaim rá lássanak és oldalról meg tudják küldeni.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8072) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Na... megtörtént a lehetetlen.
Obj.268 oldaláról lepattant a 299 penes JagpzE100 lövése.

Távolság kb. 150m és nem teljesen merőlegesen állt, kb. 20-30 fokkal el volt fordulva.
Az oldal páncélja 60mm, ha dupláját számítjuk, akkor is csak 120mm effektív.

Vajon mi lehet ennek a lapattanásnak az oka?

(#8073) diegho válasza fsb1000 (#8072) üzenetére


diegho
nagyúr

Spaced armor, mögötte valószínűleg egy 3-400mm-es ék alakú páncélzat van, akárcsak az IS-7nél.

IS-7 keresztmetszete:

Ezért van az, hogy az IS-7 oldala pattog, vagyis ott a lyuk, de nincs sebzés, ugyanez van IS-8 és IS-3 oldalán is.

[ Szerkesztve ]

(#8074) diegho válasza diegho (#8073) üzenetére


diegho
nagyúr

De hülye vagyok, hiszen a 268 az IS-8 aljára épül, akkor naná, hogy ott a Spaced Armor az oldalában, van rajta egy sáv, ami kb átüthetetlen oldalról.

(#8075) fsb1000 válasza diegho (#8073) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát ezt jó tudni.... majd megvárom míg kiokoskodják a gyenge pontjait.
Mondjuk már az is csoda volt hogy az oldalába tudtam kerülni.

(#8076) Eagle16 válasza virkir (#8066) üzenetére


Eagle16
addikt

Például:

- legerősebb toronypáncélzat (oldalról is)
- legnagyobb ROF
- nagyon jó álcázhatóság
- alacsony, kis célpont

Most tényleg azért sír mindenki mert 100mm-es a teste meg nem megy 80-al?

Tesztszobában le lett tesztelve, ugyanúgy gyorsul mint egy T-54, és ugyanúgy kanyarodik is.

Menet közben sem lomha bálna, 35-tel tud szlalomozni akármeddig...nem veszít sebességet.
A talaj ellenállás értékei majdnem fele a T-50-2-nek, azaz majdnem kétszer olyan jó.

A testpáncélzat meg senkit sem fog érdekelni, mikor ilyen átütésű ágyúkat raknak be a játékba, E-50M-et is ott lövik át ahol akarják. És úgy néz ki ezek az értékek maradnak is, mert teszt 2-ben nem úgy néz ki hogy változtatni fognak rajtuk.

Ami gond az az, hogy ha szemből meglövik akkor hajlamos kigyulladni...ez probléma.

Amúgy 1 vs. 1-ben az E-50M-et megeszi reggelire, mert alig van kevesebb HP-ja, viszont DPM-je lényegesen több.

fsb1000: az oldalpáncélzata 100mm, mármint a felépítményé. Lentebb 60mm de ott van a spaced armor is. Elég trükkös ha nem merőlegesen lősz rá...sok mindent benyel. Ezért kell a felépítményt lőni.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8077) diegho válasza Eagle16 (#8076) üzenetére


diegho
nagyúr

Egy valamit felejtesz el, az alpha sebzést, ami olyan csatában, amilyenek lesznek, tehát 10db tier10 oldalanként nagyon fontos, mit érsz azzal, ha lősz egy 260-at? Mert elég sok ilyent lövök vele, többivel meg simán jönnek a 450-ek. Hiába van nagy rof, a nagy rof arra jó, hogy sokszor ki kelljen nézned és sokszor legyél tiszta célpont. Azt hiszem elég jó T-54 player vagyok és nagyon jól tudom min kellett volna fejleszteni tier10-re, de nem ezt kapta.

(#8078) vhw


vhw
addikt

Hát ez meg mi a fene? Április 1. már elmúlt.

Térkép
Hír

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8079) Paul119 válasza vhw (#8078) üzenetére


Paul119
addikt

mármint mire gondolsz?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8080) Fel válasza Paul119 (#8079) üzenetére


Fel
addikt

Előkerült Atlantis!

(#8081) Paul119 válasza Fel (#8080) üzenetére


Paul119
addikt

:DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8082) Eagle16 válasza diegho (#8077) üzenetére


Eagle16
addikt

Akinek alfa sebzés kell az majd nem vesz T-62A-t...nem lehet mindent egyszerre. Sejteni lehetett hogy a T-54 után ez sem fog 390-et sebezni.

Kapott egy majdnem akkora DPM-et minta Patton III, meg egy szinte átlőhetetlen tornyot...és akkor még alfa sebzés is kéne, meg legyen gyorsabb is, meg 120mm páncél a testre, meg izé...hát persze. Tisztára mint a hivatalos fórumon :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8083) Atlantis válasza Fel (#8080) üzenetére


Atlantis
veterán

El se vesztem... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8084) vhw válasza Atlantis (#8083) üzenetére


vhw
addikt

A te kezed van ebben a dologban?!
Add elő! :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8085) Paul119 válasza Eagle16 (#8082) üzenetére


Paul119
addikt

azért az a torony nem annyira acélos,legalábbis ahogy figyeltem teszt szobában sima ap lőszerrel át át lövöldözték

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8086) Eagle16 válasza Paul119 (#8085) üzenetére


Eagle16
addikt

[link]

Még mindig sokkal jobb mint az E-50 185mm-e...a Patton-ak a lövegpajzsa erős, cserébe jó nagy célpont és lassú.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8087) virkir válasza Eagle16 (#8076) üzenetére


virkir
veterán

- legerősebb toronypáncélzat (oldalról is)
Kb semmit nem érsz vele mivel nem tudod kihasználni mert vagy alacsony, hogy roncs mögül lövöldözz vagy fel kell mászni a dombtetőre, hogy lőni tudj.
- legnagyobb ROF
diegho leírta miért nem ér ez sem semmit, sőt inkább hátrány bizonyos esetekben
- nagyon jó álcázhatóság
Talán nem scout szerepkörben kéne elpocsékolni azért egy top medet, főleg amilyen inteligencs a MM és majd jól szembe rakja a 10-es heavy-kel.
- alacsony, kis célpont
A Bat ebben is jobb szvsz.
E-50M-et is ott lövik át ahol akarják. Azért annak van némi esélye, hogy pattintson a T-62-nek meg nemigen és mint írod szeret szemből égni ami megint csak egy kedvező ficsőr számára.
Amúgy 1 vs. 1-ben az E-50M-et megeszi reggelire, mert alig van kevesebb HP-ja, viszont DPM-je lényegesen több.
Ha nem félhüjje az E-50 júzer akkor már eleve úgy kezdi, hogy ugrik a T-62 hp 30-40%-a és innen már azért kell tudás meg szerencse a győzelemhez. Facehug-ba meg megint az E-50 lesz előnybe mert lazán lövi a kupolákat míg a T-62-nek meg felfelé kell lövöldözni.

#8086
A másik oldali búvónyílást kihagytátok? Mert mint már írtam érdekesen viselkedik, elég lapos szögben lőve is sebződik a tank ha ott lövik.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8088) diegho válasza Eagle16 (#8082) üzenetére


diegho
nagyúr

Hol írtam, hogy ezek kellenek? Kicsit el vagy keveredve úgy látom...

(#8089) Eagle16 válasza diegho (#8088) üzenetére


Eagle16
addikt

El ám... :U

virkir:

- a toronypáncélzat annyit mégis ér, hogy a fele tankot a torony teszi ki...50% az esélye hogy messziről arra megy a lövés.

- a ROF is helyzetfüggő...ha 3 darab 250 HP-s tank van veled szemben, akkor örülni fogsz neki...

- az álca menet közben is érvénye,s nem kell feltétlen bokor mögött lapulni. Közelebbről lehet észlelni.

A másik oldalát nem teszteltük...csak a bal oldala volt fontos a kupola miatt. Szerintem is jó lett volna a másik oldalról is. Majd ha kijön a patch élesben akkor biztos megcsinálja azt is.

De akkor ne vegyetek T-62-est, ha csak nekem lesz akkor legalább egyedi tankom lesz, lol :DD

Az oroszok se hülyék, a T-54-est sem véletlenül nem nerfelik 7.5-ben...

1-2 hónap és jön a következő ilyen, ahol borul minden és a legjobból lesz a legrosszabb.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8090) diegho válasza Eagle16 (#8089) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom mire használtad eddig a T54-et, de a T62A most arra a szerepre totálisan alkalmatlan, amire pedig a statjai alapján használni kellene van nála jobb.

3db 250hp-s tankot nem fogsz 100% eséllyel kilőni én számtalanszor lövök 250hp alatti tankokba minimumot, vagyis 240-et.

T-54et azért nem nerfelik, mert eddig is gyenge volt.

Az biztos, hogy meg fogom venni, mert ~70 millió kreditet nem fogok tartogatni a semminek, de az is biztos, hogy nem sok szerepe lesz a harctéren a top csatákban, maximum akkor, ha 3-4db összeáll, de az egyedüli játékra lesz nála sokkal jobb.

(#8091) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

mennyi a gun dmg-k puffere? 20%?
csak mert most osztottam ki T30-cal egy 899es pofont, és 20%kal számolva a 750es alapot, csak 1-gyel maradtam el a 900as maxtól. :)
de akkor is pöpec érzés volt... ;]

szerk: thx

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#8092) diegho válasza Sixkiller6 (#8091) üzenetére


diegho
nagyúr

+-25%

(#8093) virkir válasza Sixkiller6 (#8091) üzenetére


virkir
veterán

Ahogy mesterünk írja 25% és 938 a maximum sebzése annak az ágyúnak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8094) virkir válasza Eagle16 (#8089) üzenetére


virkir
veterán

A toronypáncél ebben a formában igaz de ugye ez nem egy támogató sniper tank, hogy 3-400 méterről harcoljunk vele. Vagy nem annak készült.
Az álcát a teszteltétek?
Meg ránéztem az armory cikkre, hát az is érdekes, hogy az M48 a lassabb oldalról közel ugyan akkor ér fel Mines-on meg írjátok, hogy nem nagyon szereti az emelkedőt.
És igen én nagy valószínűséggel nem fogom megvenni bőven elég lesz a T-54 a középmezőnybe.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8095) Atlantis


Atlantis
veterán

Az új pályákról nincs valakinek jó minőségű képe? Tesztet most nem akarok feltenni...

Korábban volt a térképekről leírás, hogy hová mivel célszerű menni és mire kell figyelni...az újabban bekerült térképekről nincs valakinek hasonló infója? Konkrétan Airfield érdekelne (de a többiről is szívesen olvasnék leírást), valahogy nagyon elveszett vagyok azon a térképen.

Kösz előre is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8096) Iron Funeral válasza virkir (#8087) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ugye nem arra gondolsz, hogy lerammol róla 30-40%-ot? Mennyi E-50 szaladt bele abba hibába, hogy "ott a T-54 majd jól lerammolom" kapott egy track lövést aztán jött a 180° fordulás. ;)

Egyébként az új medek közül mindegyik ronda a Patton kivételével :(

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8097) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Most olvasgatom a 7.5-ös patch leírását. Nem teljesen tiszta mi lesz a Ferdinanddal, mert azt írják, hogy jön a JagdPanther 2 és az elit Ferdinandról átkerül az XP a Jagdtigerre.

Megszűnik a Ferdi?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8098) krisss93


krisss93
aktív tag

Bocs az offért, van valakinek esetleg felhasználatlan bétakulcsa a world of warplanes-hez?

(#8099) psycroptic válasza krisss93 (#8098) üzenetére


psycroptic
őstag

Oda nincs kulcs. Oda meghívnak a fejlesztők ha akarnak.

PSNID: Tomy83PS

(#8100) Iron Funeral válasza AlexWolf (#8097) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A Ferdi "átjáróház" lesz a heavy és a TD vonal között, a TigerP-ből lehet majd kifejleszteni 150k xp-ért cserébe, ha a patch időpontjában elit Ferdid van akkor átkerül a felhalmozott XP a Jagdtigerre.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.