Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7201) homeless09 válasza emre (#7200) üzenetére


homeless09
őstag

Prém accountal átlag mennyit hozhatnak?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7202) emre válasza homeless09 (#7201) üzenetére


emre
veterán

ezt nézd át

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7203) homeless09 válasza emre (#7202) üzenetére


homeless09
őstag

Köszi :R

Az mi, hogy 56másodpercnél kiírja h lejárt az idő? :F Megtudtuk volna nyerni a csatát a Löwével erre kikapunk emiatt :F

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7204) vhw válasza Dobi 562 (#7183) üzenetére


vhw
addikt

Azt olvastam, hogy a IRL tank és a játékbeli képességei között van óriási difi, ugyanis ez a T-50-2 inkább volt lasabb lomhább tank, mint RC autó, szóval állítólag ez nem tetszik nekik, "historically not correct" tudod :) (egyébként lehet csak nekem tűnt fel, de elég nagy a hasonlóság a tier3 T-127 és két T-50 között, szóval lehet egymás fejlesztései/prototípusai, és talán a T-127 képességei hasonlítanak jobban a való életbeli teljesítményekhez)

Nagyobb változás akkor történhet, ha jön az új fizika, akkor már kénytelenek lesznek faragni a képességein.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7205) Atlantis


Atlantis
veterán

Asszem ma a WG úgy döntött, túl jó volt a statom a KT-vel...kb. 5. csatát bukom vele, eddig 32%-nál jobb győzelmi esélyem nem volt vele...nem baj, nem adjuk fel. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7206) jahrn válasza Murder3 (#7165) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat, sokunkat szerintem az jobban erdekel h mikor lessz mar tesztszero h kiprobalhassuk oket.

Su-85 gun nerf varhato volt, remelhetoleg a jarmu mozgekonysagan javitanak helyette.
T-43 remelem mozgekonyabb lessz az uj motorral. Igazabol csak ezert nem indultam el a Kv-13 - T-43 vonalon mert fokent a T-43 vhogy gagyin mozgott.

Btw: "T-28: Removed a tool of F-30, held a general readjustment of the tank." Oops, ez is jot tehet a T4 balansznak, az a 85mm eleve nem szabadott volna h rakeruljon arra a tankra.

(#7204) vhw Bezony, IRL a T-50 meg T-50-2 igencsak atlagos mozgekonysaggal rendelkezett.

[ Szerkesztve ]

(#7207) fsb1000 válasza GrooveHero (#7199) üzenetére


fsb1000
nagyúr

És mitől voltál "ideges", amikor a HUNS-t "pár hónapos kis fing klán"-ként jellemezted?
[link]

Mert ugye a dolog innen indult.... még akkor is rám akarod nyomni a flémvádat.

(#7208) Flatron710


Flatron710
tag

A nézeteltérések megvitatására kérlek használjátok a WoT Offtopicot!
Már unalmas az állandó "vitatkozást" olvasni... Köszönöm!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#7209) Eagle16 válasza jahrn (#7206) üzenetére


Eagle16
addikt

Ezen a héten lesz.

[link]

"Test very soon. This week."

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7210) fsb1000 válasza Flatron710 (#7208) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nézd... ebben igazad van, de kérlek próbáld megérteni a következőket:
Én büszke vagyok arra, hogy pár hónapig tagja lehettem az egyik legjobb magyar klánnak, és ha valaki nyilvános fórumon le "kisfingozza" akkor az a minimum, hogy stilusosan megfingatom az illetőt.

Láthatod... pár hsz-en belül kiderült a nagyottmondás valóságtartalma.
Remélem többet ilyet nem kell elviselned, elviselnem.

(#7211) #21346560


#21346560
törölt tag

Hú gyerekek beleizzadtam ebbe a meccsbe...... akkora mákom volt párszor, hogy csak na.....

(#7212) Djuree


Djuree
félisten

ehh, milyen meccset nyomtunk fsb-vel t10-ben. nem semmi volt. ilyet még nem láttam, izgi volt...de lehoztuk nagynehezen :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7213) fsb1000 válasza Djuree (#7212) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azért én elég korán haltam, úgyhogy az érdem a tied.
Tanulságos az új modoknál, hogy a kempelésre szakosodott játékosok nagyon nagy hátrányt jelentenek egy támadó csapatnak.
Illetve a pályák nagy részén a régi bázisok körül vagy a régi ütköző zónákban dől el a játék. Ha valaki ott legyüri az ellenfelet mehet cepelni.
Legnehezebb támadni.... de szerintem azért mert a támadáshoz kéne leginkább a csapaton belüli együttműködés.

[ Szerkesztve ]

(#7214) Arpee78


Arpee78
senior tag

A 7.5 tech tree változásainál van amire jó készülni? Úgy mint a 7.3-nál a KV2, KV3, stb megvétele.

Itt egy 7.5 patch notes. Ja már volt, nem baj.

Arról nincs hír, hogy (nem)választhatóak lesznek e az új játékmódok?

(#7215) vhw Köszi. A Lorrival még hátra van ~180 csata a batchat-ig, ezt biztos összehozom.

[ Szerkesztve ]

(#7215) vhw válasza Arpee78 (#7214) üzenetére


vhw
addikt

Ha van bat chated, akkor T10 tank lesz belőle. És az amx 12t-től ugrik egyet a med ág, szal talán lesz egy ingyen garázshely is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7216) Fel válasza Eagle16 (#7209) üzenetére


Fel
addikt

Jó lenne már végre látni valamit, hogy mégis mennyi xp fog kelleni egy-egy új T10-eshez.
A medeknél még nem is lenne baj, ha egy-két ezerrel kevesebb lenne majd a patch kiadásakor, mint amennyi kell, de a Ferdi esetén szivacs lenne, mert nincs kedvem még egyszer a Jagtigerrel szenvedni. Remélem csütörtök, péntek felé már lesz teszt.

(#7217) .mf válasza Murder3 (#7165) üzenetére


.mf
veterán

7.5 patch: akkor ezután szerintem búcsúzok a SU85-től. Legalább a SU100 megkapja a 107-est, vagy teljesen kiveszik?
Lehet, hogy a francia lightok is ilyen sorsra jutnak, lehet, hogy azokat sem tartom meg tovább. AMX13-75-öshöz képest a -90-es legnagyobb hátránya a tierek, -75 T5 lévén még jó tieres csatákat lehet kifogni, viszont T6-os -90-nel általában mint "light scout" (pedig ez nem éppen scout tank) T9-T10-es csatákba rak, ahol a nagyobb ágyú ellenére sincs már sok befolyással. Kár, pedig szerettem a -75-öst, fénykorában 60% körül voltam vele, bár mostanra már nem megy olyan jól, már csak 57%.

Kicsit zavaros a fogalmazása, szóval akkor végre a HE-s sebzésből származó legénység-sérülést normalizálják? Valamint milyen francia TD-beállításokat változtatnak?

(#7177) vhw

"Ehhez képest a random csatákban bekerülhetnek olyan pályákra, vagy olyan csapatok elosztásokba, amik igen kedvezőtlenül jöhetnek ki számukra.
A T95 pedig csak azoknak a tankoknak jelent hatalmas problémát akik éppen vele szemben állnak. Ez egy annyira tehetetlen és elveszett tank a random csaták hevében, hogy rettenetes. Ugyan nekem még nincs meg, de az előd T28-as tapasztalataim alapján tudok következtetni mit is jelent azzal a tankkal játszani. Egyetlen dologhoz ért; fedezékből passzívan-defenzíven harcolni.
"

Bármelyik tanknak jöhet ki igen kedvezőtlenül.
Vannak a pályákon olyan részek, ahova viszont ha bekempel, akkor ott szinte senki át. Pl. Lakeview balra és középen.

"10es nehéztankokról beszéltem nem 9esről (IS8-T54 gondolat...) Tehát konkrétan a T110 és IS7 esetleg IS4 (adott esetben az AMX)."

Én pedig arról, hogy az a T9-es med erősebb, mint a T9 heavy. Nem értem, miért nem azt csinálták vele, mint az IS4-gyel, kicsit felbuffolják és T10-es lett belőle. Ha a tierjéhez képest eleve erős T54-nél lesz még erősebb tank is, hát... Főleg, hogy adnak neki 9.09 ROF-t, miközben a valóságban 4 volt...

"Ami az MBT-ket illeti, az általad felsorolt okok mellett szerepel még az is, hogy ezek a tankok nagyjából hozták az akkori, avagy azelőtti nehéztankok tűzerejét"

Az akkori és azelőtti nehéztankok 122 ill. 120 mm-eseihez képest a T54, Centurion, M48 és M60 Patton 100-as és 84 / 90 / 105-öseik átütése sokkal kisebb volt. Stabilizátoruk és tűzvezérlésük sem volt olyan kifinomult első körben. A későbbi T-62-es kezdte csak ezeket utolérni a 115-ösével, de ez se volt olyan pontos.

(#7181) homeless09
"Az mi a franctól van, hogy gondol egyet ez a szar tank és az istenért sem találja el az ellenséget? Valamikor halál pontos, de valamikor meg 100méterről annyira bődületesen mellé lő, hogy az hihetetlen."

Ugyanez volt nekem tegnap IS-sel, néha olyanokat eltalált, amikre nem sok esélyt adott volna, aztán jött egy olyan meccs, ahol tőlem 50m-re egyhelyben álló AMX-re, hiába szűkült össze a kör a frontpáncél kb ötödére, mégis mellélőtt, 14-ből 4 talált. WG kijátszotta ellened az "ebben a körben mellélősz" kártyát.

fsb1000 kérem hagyd abba, mielőtt megint lezárják a topicot.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7218) fsb1000 válasza .mf (#7217) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miről beszélsz?

(#7219) diegho


diegho
nagyúr

Nagy MM rebalance is lesz, kisebb lesz a csatában a tier különbség. Azon gondolkodtam mi lesz a tier9 med és tier 10 heavy rebalance. Én ennek örülnék:
-Minden 9es mednek annyi legyen a max hpja, mint most stockon
-128as német ágyú pen emelés 252re
-150es német ágyú pen emelés 242re

Így kéne egyet tesztelni első körben.

(#7220) Patrick76496 válasza Murder3 (#7165) üzenetére


Patrick76496
őstag

Úristen, minek ennyi nerf? A T-43 így sem nagyon OP a D-10T-vel, a Panther-nek van 198mm pen... T-34-85 egyik kedvenc tankom volt eddig, nagyon sajnálom, hogy így elbasszák, pedig imádtam a SU-85-tel együtt... Igazából az az egyetlen jó dolog, hogy én már túl vagyok ezeken a tankokon. :(

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7221) diegho válasza .mf (#7217) üzenetére


diegho
nagyúr

Tudom hülye vagyok a játékhoz, de
-T95 elé áll egy jt közel, akkor a T95 halott a dpm miatt, de ez elmondható sok másik tankkal is
-T54 nem erős a szintjén, sőt, nagyon gyenge az ágyúja a célzási idő miatt

(#7222) Fel válasza diegho (#7219) üzenetére


Fel
addikt

Azt mondták a német ágyukhoz, meg úgy egyáltalán a német tankokhoz nem nyúlnak, csak kapnak plusz hp-t. Arra van a legnagyobb szükségük...

Korábban azt gondoltam volna, hogy a mostani T9-es közepesek majd kapnak egy kis RoF, páncélátütés nerfet. Most úgy néz ki ezekkel az új T10 med lövegekkel, hogy előbbire semmi szükség, mert jókora minőségbeli ugrást fognak jelenteni. Lehet azoknál is csak a hp-t faragják majd meg..?

(#7223) KaLeun


KaLeun
senior tag

Ezeken az új pályákon és játékmódokban egyszerűen nem tudok eredményt elérni vagy farmolni. Prokhorovka assault pl. aztán csinálj valamit a Lórival... A suicide scoutoláson kívül. :U

Cila

(#7224) diegho válasza Fel (#7222) üzenetére


diegho
nagyúr

Gondolj bele, ha van egy 26x penes ágyúd 2000hpval 390dmg-el, 7,5 rof-al, oda állhatsz egy is7 elé és simán kilövod.

(#7225) KaLeun válasza fsb1000 (#7218) üzenetére


KaLeun
senior tag

Te politikus vagy? Mert mások szavainak kiforgatásához remekül értesz.

Cila

(#7226) vhw válasza .mf (#7217) üzenetére


vhw
addikt

Nem ismerem ennyire rászletekbemenően a korai MBT-k tűzvezérlését, vagy az agyúik pontosságát. De maga az elv áll, miszerint a nehéztankok tűzerejét megközelítő ágyút hordoznak, kompaktabb mérettel, ugyan kevesebb páncélzattal mint egy klasszikus nehéz tank, de a medium tankok mozgékonyságával. Erre is utal az MBT megnevezés, egyesiti magában a korábbi fajták előnyeit.

És egyébként szerepel a patch leírásban, hogy a T10 nehéz tankok melett a T9 medek is kapnak egy kis hangolást. Vagyis ezek az új T10 medek, ugyan erősebbek lesznek, mint a jelenlegi 9esek (amik egyébként inkább 9,5nek mondhatóak), de a 9-eseket kicsit visszább veszik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7227) krisss93 válasza KaLeun (#7225) üzenetére


krisss93
aktív tag

Te vagy az Viktor? :DDD

(#7228) bullseye válasza krisss93 (#7227) üzenetére


bullseye
addikt

Na azért van egy határ!

:DDD

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7229) Fel válasza diegho (#7224) üzenetére


Fel
addikt

Teszt #1-en biztosan mindegyik fajtatiszta pwny lesz. Majd meglátjuk a véglegesben mit tudnak, de gyanítom a T-62A-nak nem fog megmaradni a 9,09-es RoF... Már a 100%-os legénységre is 2900-as dpm-et jelent, míg egy T110-nek van 2400...

És igen az M48 esetén kicsivel még több is lenne, a 7,5-ös RoF miatt. kombinálva azokkal a páncélátütésekkel, kötve hiszem, hogy ezek a videóban lévő statokkal fognak kikerülni. Vagy majd a következő patchben jön majd a jól megszokott nerf.. Mert ugye két hét szuperteszt és 2-3 hét publikus teszt nem elég arra, hogy belőjék pár tank tulajdonságait, hogy utána ne legyen sírás miattuk.

[ Szerkesztve ]

(#7230) Timyyy válasza Fel (#7222) üzenetére


Timyyy
őstag

Hú de jó lenne ha a 9-esek nem kapnának nerfet, mert már így is tépem a hajam hogy minden tankot szarrá vernek mire elérem és megveszem (most épp E75 jön a hétvégére), aztán Patton, amit már előre imádok, sírva fakadnék ha szénné nerfelnék mire kifejlesztem. :O

(#7231) krisss93 válasza bullseye (#7228) üzenetére


krisss93
aktív tag

Bocs, nem lehetett kihagyni :DD

(#7232) fsb1000 válasza KaLeun (#7225) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nehari.. de nem tudom mire gondolsz.

(#7233) Murder3 válasza Fel (#7222) üzenetére


Murder3
addikt

nerfelni fogják majd őket...náluk ezt jelenti a német tankok rebalancolása...

(#7234) kugli81


kugli81
aktív tag

Srácok sok tankos aki veszi az új tankokat modulkat nézzen be a depoba mert rengeteg ismerösömnek kiderül tele van cuccal ami feleslegesen van a garázsban :)aki nem prem.-mel játszik jól jöhet a many :)
Sorry aki tudja.... :C :C

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#7235) Djuree válasza kugli81 (#7234) üzenetére


Djuree
félisten

én nemrég benéztem, találtam vagy másfél milliónyi eladható cucmákot :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7236) babferi


babferi
tag

Imadom ezt a jatekot ! Elso kor ma T-44-el. A csata elejen kapok egy oldaliranyu talalatot 13 90-tol , besargul az ammorack , jon a kovetkezo loves , tobb mintt 1000 HP-rol elpukkanok . Mondom zsir. Masodik kor Object 704. Jo 300 meterrol egy T34 ugy telibe lott ketszer , hogy en felig takarasban voltam egy ko mogott , koztunk nem volt semmi bokor szoval lattam , hogy o kigurul fedezekbol es szabalyosan nozoommal belo ( lattam , hogy mikor a csove pont rammozdult mar lo is ). Harmadik kor M4A3E2 . Top tank vagyok , ellennel fullos KV1S a top. Bebujtam egy olyan ko moge ahonnan csak a torony latszik ki , mondom kiraly vagok . Erre a KV1S siman atlotte a lovegpajzsomat :O

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#7237) KaLeun válasza fsb1000 (#7232) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ugyan... :B

Cila

(#7238) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Volt egy remek HAC-R tag a csapatomban, én E-75-el, ő GW Typ E-vel. Arctámadóztam egy E-50-et, 200hp-ja volt. A barom artista meg nem oda lőtt... -600 nekem. De legalább a neve melletti 0-át sikerült 1-esre varázsolnia...

(#7239) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Most egy ideig olyan jó volt a játék... A csapatonkénti arty létszám max 2-3 volt... Ez még elviselhető, bár szerintem a csapatonkénti 2 az elég lenne. Hetfő este óta folyamatosan 4-5 arty van csapatonként, ami teljesen élvezhetetlenné teszi számomra a játékot. Nem azért játszok a játékkal, hogy folyamatosan bujkálnom kelljen, meg arty-t védenem, meg arty-nak felderítenem!

(#7240) LAJTNING


LAJTNING
tag

http://mwreplays.com/replay/TYVQIEVDG5UB/

Na hát nem mondom, hogy az ellenfél sokkal okosabb volt, de hogy egyszerűen, mikor az ellen capel, akkor miért nem képes a Löwe bemászni a cap körbe...

Pedig még írom is neki, hogy jöjjön capelni erre a Tiger(P) is kimegy a körből. Aztán miután meglett az az arty ami ha kimászik elénk kilőjük vidáman, még utána is elforog totál más irányba. A kezdőn nem tudom mit csináltak közben, de hogy 1x nem tudták resetelni az is fantasztikus. Jobb lett volna még előtte visszaindulok, ez az én hibám.

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#7241) diegho válasza Fel (#7229) üzenetére


diegho
nagyúr

Én 240-nél nagyobb pen-t nem adnék a medeknek, ha valóban 260 felett lesz, akkor egy 3 fős med platoon brutálisan fog aratni.

(#7242) Timyyy


Timyyy
őstag

Az új német med ágról vannak valahol képek? Elkészült már a grafikájuk és a modelljük? Gondolok itt az Indien Panzer-re ami 8-as, a 9-es Prototype der Arbeitsgruppe B-re, és a 10-es Leopartd 1-re.

(#7243) fsb1000 válasza KaLeun (#7237) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nyugi... ami le van zárva az le van zárva.
---

Megkezdtem az amcsi MED vonal grindelését. Patton a cél és utána a t10 MED.
Aki szeretne csatlakozni egy versenyfutáshoz az csatlakozon....
Nem kell szakaszolni, de ha látjuk ki hogy halad az inspiráló lehet.
Tegnap egy lépcső megvolt M4-el. Rosszabbra sztámítottam, az E8 meg egészen élvezhető tanknak tünik.
Ha jól számoltam kb 350.000 XP szükséges. Az nem kevés. Kb 500 csata, vagy több.

SZerk: E50-en van elég XP-m, és ott a legénység is eléri a 4. skillt hamarosan, azt rakom majd át a t10-esre, de szerintem az amcsi/orosz t10 med jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7244) Djuree válasza fsb1000 (#7243) üzenetére


Djuree
félisten

m4a3e8-al mész most?
csatlakoznék, mert nekem is pont erre a tankra kéne xp :K
ha gondolod ma tolhatjuk sokat, 4-től ráérek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7245) fsb1000 válasza Djuree (#7244) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Este ok lehet, bár ma sok a munka.
Szívesen megyek szakaszba, de újabban az a helyzet, hogy max 5-6 köröket tudok menni egyhuzamba, mindig van mit csinálni helyette/mellette.
Hajnalban már folyamtosan vagyok.....

(#7246) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Megint vmi vér frissítés volt a játékon? :(
Kb 3 hete PzIV-el 7-et lőttem ki 1-t sebeztem, kaptam 27k kreditet.
Most 6-ot lőttem ki és 4-et sebeztem, és kaptam 14k kreditet :(
Már ezzel a döggel sem lehet úgy farmolni mint régen, pedig a PzIV jó kis gép, nekem nagyon tetszett :(

(#7247) modzso2 válasza forras2 (#7246) üzenetére


modzso2
csendes tag

Júniusban PzIV volt a hónap tankja, XP buffja volt tutira, talán kredit is.

(#7248) forras2 válasza modzso2 (#7247) üzenetére


forras2
őstag

Az mit jelent? :B Azt, hogy kevesebbet hoz a konyhára? :U

(#7249) V.Dave


V.Dave
senior tag

Fiúk és lányok mit jelent az hogy nerfezés?

Xiaomi mi 8 6/128

(#7250) Zeratul válasza V.Dave (#7249) üzenetére


Zeratul
addikt

Gyengítés.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.