Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A mai napon semmi sem jön össze...

Zsinórban 5 vereség, abból 2-ben 3000 fölött sebeztem, a többiben is 1500-2000 körül.

Ez volt a csúcs:

A Panther II ágyújával sikerült egy Boelter... 22/21 találat, 3000 sebzés, prémiumos.

Replay ha valakit érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#7352) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Tegnasp este végre sikerült megvennem a Batchat-et és mentem is vele gyorsan három bukó csatát. Ebből kettő proharovka támadás és egy Campinovka szintén támadás. Gondoltam ma kapok normális módot de neem ugyan azt a két mapot kaptam meg megint és persze buktuk. Az utolsóban pedig még volt velem két bat írtam is hogy akkor együtt kellene menni , de ők szétszéledtek . Eddig baromi nagy csalódás. Proharovka amúgy támadóban Arty nélkül lehetetlen , nem lehet áttörni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#7353) BloodRay válasza Dobi 562 (#7351) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem mondod...
Nekem is 500xp fölött voltak a köreim, de nagyrészt vesztesek.
Tegnap a "legjobb" nálam is E50-es vesztes kör volt ahol kilőttem 6 tankot. Köztük 2 bat chat-et, 1 is-8-at, 8-as artyt, meg pár tölteléket. 3 tankot már úgy, hogy már csak egyedül voltam a csapatból... A legjobb az egészben az volt, hogy még top gun-t sem kaptam, mert egy ellenfél is összeszedett 6 kill-t... :N

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7354) Dobi 562 válasza BloodRay (#7353) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem tegnap dél óta folyamatosan 40-45% win rátás top tankokat pakol a csapatomba, míg az ellenfél legalább 50%-os playereket kap. Ami valljuk be tier 8-10-ben igencsak nagy hátrány...

Azért bízok benne, hogy hamarosan visszatér minden a normális kerékvágásba. A planetwot szerint a leghosszabb ilyen szopóágam 3 napig tartott... Akkor már azon gondolkodtam abbahagyom a játékot, aztán olyan szinten kezdtem el nyerni, hogy 52-ről 53%-ra nőtt a win rátám. Most 54% de valószínűleg vissza fog esni ha így folytatódik...

Az E-péniszem zsugorodásánál nincs rosszabb érzés... :DDD

(#7355) Fel


Fel
addikt

Jubiláló, 100. csata IS-7-tel:

Defeat
Battle: Malinovka 2012. július 12. 9:00:29
Vehicle: IS-7
Experience received: 74
Credits received: 5 015

Malinovka, assault, védőként. A templom felőli oldalra magam mentem, a többiek inkább lezúgtak az erdőbe gombászni a másikon, amíg a GW tigerünk elment spottolni... Jó csata volt, na. 1 lövést adtam le. Kilőttem egy E-75-öt, pont mikor már eltünt a szemek elől. Úgy láttam volt 354 hp-ja, de a logger szerint kőkemény 4 (négy)! sebzést sikerült kiosztani... Biztosan valaki belelőtt és leszedett 350-et róla.
:(((

(#7356) forras2 válasza Zadia (#7336) üzenetére


forras2
őstag

Orosz TD vonalon én a Su-85B-vel játszottam. Már az is jó gép, úgy hogy én az SU-t ajánlom neked!
Med fronton meg a KV-t inkább!
VK3002DB-vel játszottam. Igaz alap tankkal, mert nem voltam hajlandó költeni rá :)) de nagyon gagyi gép sztem.

(#7357) BloodRay válasza Dobi 562 (#7354) üzenetére


BloodRay
veterán

Én mivel keveset játszok inkább arra koncentrálok, hogy mielőtt veszít a csapatom én minél többet sebezzek. :)
Illetve reménykedek, hogy durva lesz az új 10-es német med és jobban tudom majd vele kompenzálni a csapat gyengébbik felét mint most.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7358) BloodRay válasza forras2 (#7356) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha csak alapként játszottál egy tankkal akkor inkább ne nyilatkozz róla ha lehet szerintem. :U

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7359) Dobi 562 válasza BloodRay (#7358) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az a Vk 3002DB egy nagy talány volt számomra, hogy minek is került be a játékba. Én sem játszottam (még) vele, de a tier 6-os VK széria ágyújával tier 7-ben nem tűnik valami használhatónak.

A 2. német med ággal viszont már a helyére kerül, így lesz értelme megvenni, hisz ő lesz az egyik lépcsőfok a Leopard A1 felé.

(#7360) BloodRay válasza Dobi 562 (#7359) üzenetére


BloodRay
veterán

Mikor én játszottam vele még csak VK3001P volt T6-on, de én imádtam a VK3002DB-t, pedig már akkor sem volt épp op tank. Mindenesetre az új ág megjelenésekor vehetem majd vissza, mert gondolom hiába elit, ki kell majd fejleszteni belőle az új 8-as tankot...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7361) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na erről beszélek. Minden nehéz tankunk elmegy a posványba. Csak az az IS-6 indul velem a városba... Az ellen 3-4 medje és 1 heavy-je bespottolódik a városban. Rányomok a segítségre. Erre az IS-6 fogja magát és visszafordul... Az már mellékes, hogy mellélőttem kétszer a célzókört teljesen kitakaró VK-nak, meg lepattantam az Aladárról. :R

(#7362) Zeratul válasza forras2 (#7356) üzenetére


Zeratul
addikt

Kimaxolva jobb mint Panther, fürgébb, jobban pattog a páncélzata csak jelenleg még zsákutca.

(#7363) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Valaki mondja má' meg, melyik tank az az Aladár?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7364) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na most adom fel.

(#7363) AlexWolf: VK 4502A(ladár) 8-as német heavy.

[ Szerkesztve ]

(#7365) diegho válasza AlexWolf (#7363) üzenetére


diegho
nagyúr

A Béla elődje.

[ Szerkesztve ]

(#7366) Napfénysüti

Na beszarok. Most meg volt 5 killes győzelmem az IS3-al. És még csak nem is piciket sikerült kiszedni... Nem értem ezt. :U

Més que un club!

(#7367) Zeratul válasza AlexWolf (#7363) üzenetére


Zeratul
addikt

VK4502 (P) Ausf.A az ALADÁR, és VK4502 (P) Ausf.B a Béla.

(#7368) Jamboo529 válasza Fel (#7345) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Köszi!

Ha hazamegyek és lesz időm, lecsekkolom, hogy is müxik.

(#7369) AlexWolf válasza Zeratul (#7367) üzenetére


AlexWolf
senior tag

B+, köszi!

Én a BDR G1B-t szólítom "Borgnak", de Aladárékat nem vágtam.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7370) Zeratul válasza AlexWolf (#7369) üzenetére


Zeratul
addikt

Az szvsz inkább Keljfeljancsi.

(#7371) Arpee78 válasza AlexWolf (#7369) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az AMX 40 elválaszthatatlan a VASKACSA névtől.

(#7372) Zadia válasza AlexWolf (#7369) üzenetére


Zadia
senior tag

Azt én csak 1GB-nak hívom.

(#7373) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Én a T95-öt hívom szörnyetegnek, a T-50-2 pedig a kis szörnyeteg.

(#7374) forras2


forras2
őstag

Imádom az ilyen szerencsétlen idiótákat :(
Be állt mellém. Engem lőnek, egyszerre vonulunk vissza, egymást súroltuk, alig bírtunk vissza tolatni. Ő volt a balfasz, Ő állt be mellém, és még neki áll feljebb, és persze hogy kilő :W És vajon miért nem lett kék a neve? :U

(#7375) RONEX válasza Dobi 562 (#7354) üzenetére


RONEX
csendes tag

Hi! Sokat olvasom ezt a topicot, de még nem szóltam eddig hozzá semmit. Feltűnt, hogy sokan elégedetlenkednek az MM miatt. Ami gyaníthatóan jogos is lehet. Engem is sokszor zavar egyes meccsek lefolyása, ezért utána néztem, hogy mi módon működnek ezek az MM-ek. Érdemes megnézni pl.: a trueskill féle ranking system működését, vagy az ELO számítás hogyan történik. Milyen elvek alapján kerül össze két csapat? Mennyire változtat egy csapat besorolásán az un. pre-made-k? Mi okozza a nyerési hullám völgyeket? Ezek segíthetnek megérteni az MM működését, ill. mely faktorok okozhatnak elégedetlenséget. Előre bocsánat, ha már amúgy is általatok lerágott csontról írtam!

(#7376) Dobi 562 válasza RONEX (#7375) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szia!

Megmondom őszintén, én sosem folytam bele az MM működésébe, csak háborgok itt, hogy időnként milyen játékosokkal rak össze.

Rákerestem ezekre a dolgokra a neten , de mivel ezeknek a matematikához van közük, nekem teljesen kínaiul vannak.

A nyerési-hullámvölgyről csak amolyan "babonánk" van, miszerint az MM próbálja 50% körüli win rate-en tartani a játékosokat. Persze erre egyből cáfolat a diegho féle játékosok létezése, akik jóval túllépték ezt. Bár ha belegondolunk, hogy ők már olyan szinten vannak, hogy sokszor képesek egymaguk lehozni egy-egy csatát, akkor ők már ki is kerülhettek MM isten fennhatóságán. Csak hát vagyunk mi, akiknek még szükségünk van a csapatra is a nyeréshez és bizony ha az MM olyan top tankokat rak fölénk akiknek az átlagon alatti az eddigi teljesítménye stat alapján, akkor kezdünk hinni abban, hogy belenyúlnak a játékunkba (és a játékélmény is erősen romlik).

Egy időben a WoT hivatalos fórumán le is volt tiltva az in-game-player-stats (xvm mod) topikja, gondolom nem véletlenül nem akarják a WG-sek, hogy lássuk kifélékkel-mifélékkel sorsol össze az MM.

Ja, és szerintem ez nem feltétlenül az MM hibája, inkább maguké a játékosoké akik lusták kicsit utánajárni a dolgoknak és hozzá nem értésükkel rontják a magamfajta e-pénisznövelők játékélményét.
Illetve a Planetwot-ra regisztrálva is nyomon követhető, hogy egyik nap ugyanazokkal a tankokkal játszva (kb ugyanannyi átlagos sebzést kiosztva) folyamatos nyerő széria volt, máskor meg bukó.

[ Szerkesztve ]

(#7377) fsb1000 válasza Djuree (#7341) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hasznos ez a táblázat, de a T30 kimaradt belőle.
Most újra elővettem, két nerfelés után is lehet vele játszani elég jól.

(#7378) Napfénysüti

Ez a pici T40 az egyik legmókásabb jármű szerintem. Saját tierjében képes sokmindent oneshotolni és olyan jól lehet vele szívatni. :D
Kezd a szívemhez nőni, még a végén megtartom. :)

Més que un club!

(#7379) fsb1000 válasza forras2 (#7374) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Mert ahhoz 3 csapattársat kell kilőni egy napon, vagy cap zónában 1-et vagy több csapatsebzést leadni mint X. (hacsaknem változott a TK rendszer)

---
(#7375) RONEX :
Az MM logikai szabályai rögzítettek, azzal nincsen semmi baj szerintem.
Sőt úgy gondolom a csaták 99%-ban ennek megfelelően müködik is.

A probléma ott van hogy sokan hiszünk abban a babonában, hogy van egy másodlagos szempont rendszer is, Ennek legegyszerübb megnyilvánulási formája lehet, hogy az MM szabályok betartásával sorsol csapatokat a rendszer, de a játékosokat is szétválogatja valamilyen szempont szerint, aztán az egyik csapatot "megbélyegzi", azaz negatívba mozdítja a randomfaktorait a másiknak meg pozitívbe.

Én abban "hiszek" hogy ez a vereség szériák oka. Lehet ezt úgy érzékelni, hogy hülyékkel rak össze az MM, meg úgy is hogy semmi sem sikerül se neked se a csapattársaknak.
Lepattanók, célzási pontosság, stb.

[ Szerkesztve ]

(#7380) fagylalt válasza AlexWolf (#7369) üzenetére


fagylalt
senior tag

Én "BoDRogi"-nak hívom.

(#7381) krisss93 válasza fagylalt (#7380) üzenetére


krisss93
aktív tag

Én a SU-85 -öt hívom kis SUtyoknak.
A SU-100 a nagy SUtyok.
A SU-152 a trollSUtyok, a 152-es trollgunnal-
A ISU BL-10.essel felszerelve, pedig IstenSutyok.

Közös családnevükön tetves szutykok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7382) fagylalt válasza krisss93 (#7381) üzenetére


fagylalt
senior tag

:DDD

IstenSUtyok BeLával?

[ Szerkesztve ]

(#7383) krisss93 válasza fagylalt (#7382) üzenetére


krisss93
aktív tag

Azaz :DDD

(#7384) RONEX válasza Dobi 562 (#7376) üzenetére


RONEX
csendes tag

Szerintem alapvető tévedés lehet, az hogy rendszer 50%-os winrate-en akarja tartani a játékosokat. A korábban említett MM-nél úgy írják, hogy a csapatok számára a rendszer igyekszik "érdekes" match-eket összehozni, ami azt jelenti, hogy a lehetőséghez képest mindkét csapatnak 50%-50% nyerési esélye legyen. Mert ugye azok a meccsek nem "érdekesek", amelyekben nincs, ill. túl nagy a kihívás. Vagyis amikor nyerési fázisban vagy, akkor folyamatosan nő a rangod, így az MM egyre ügyesebb ellenfelekkel rak össze, hogy továbbra is "érdekes" meccseid legyenek. Így egy idő után átbukik a dolog vesztési sorozatba, mert túl erős ellenfeleket kapsz. Persze ezt sok minden befolyásolja, nem csak a rangod. Mert pl. neked van egy színvonalad, amit általában hozol a meccsekben, de van amikor túlszárnyalod ill. alulmúlod magad, ezt is figyelembe veheti az MM amikor a csapatokat alakítja ki. És így van ez minden csapattagra, ellenfélre vonatkozólag is, ami sokban bonyolítja a nyerési esély kalkulálást. A jó játékosoknál nem csak a színvonal magas, de ennek a szórása is kicsi, vagyis konstans teljesítenek.
Top játékosoknak azért, magasabb a winrate-je, mert egy részt nagyon jók :), másrészt kevés játékos van aki konkurenciát jelent számukra. Vagyis többen vannak azok akik ellen győzni tudnak, mint akik ellen veszteni - lehet ezt nagyon leegyszerűsítettem.

(#7385) Fel


Fel
addikt

Előzetes infó a 7.5-ről
Illetve a tankokat érintő változások részletezve: [link]
És hoppá, míly meglepő... A 7.4-ben érkezett francia csodákat kicsit megcsapkodta a nerfhammer..

T10 heavy rebalansz:

IS-4 :
increase in the strength of the tank;
reduction in the scatter when you turn the gun towers M62-T2.

Maus :
200 + strength.

E-100 :
100 units of strength;
5% to the accuracy of guns;
1.1 seconds to recharge a top gun.

Hoppá #2: A T25 AT bevétele 25%-kal több lesz és emellé 30%-kal kevesebb lesz a javítása.. El se adom.

[ Szerkesztve ]

(#7386) Scheffer válasza RONEX (#7384) üzenetére


Scheffer
tag

Itt sokan hisznek abban, hogy a bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka, ergo lennie kell valaminek, ami belenyúl a csatákba - még akkor, ha erre nincs bizonyítéka, hisz' az ellenkezőjére sincs konkrétum.
Ebben a játékban az MM nem kategorizálja a játékosokat, tehát egy 70% WR/2000 effi/10K játékos mellé ugyanúgy berak 42% WR/560 effi/5K játékosokat, ahogy ellene is. Persze nagyon jó lenne, ha egy ilyen Rang alapú MM működne, de ha a WG-nek nehéz feladat egyenlően elosztani 4 tier 10 heavyt, 6 tier 9 heavyt és 6 tier 9 mediumot, akkor egy ilyen megalkotása valószínűleg sosem fog bekövetkezni. (Ugye az említett tankokat minimum úgy kell elosztani a jelenlegi MM szerint, hogy 2-2 tier 10 mindkét oldalra, 4 heavy tank és 3 medium az egyik oldalra, a másikra pedig 2 heavy tank és 3 medium.) :)

[ Szerkesztve ]

(#7387) Dobi 562 válasza RONEX (#7384) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezzel az a baj, hogy használom az xvm mod-ot ami kétféle képlet alapján kiszámítja a nyerési esélyt és mostanság nagy a szórás (vagy 30% körüli az esély vagy 70%, ami persze átlagban kiadja az 50%-ot, de konkrétan 50% esélyt most nálam ritkán dob) . Valamint az MM nem egyre erősebb (jobb) játékosok ellen játszat, hanem a saját csapatba nagyobb tankokba rak átlagon aluliakat. Ha azért kapnék ki folyamatosan, mert tényleg olyan rohadt jók az ellenfél játékosai (ez is előfordul természetesen), akkor azt mondom, egye fene, ez benne van! De amikor a gyenge eff értékű játékosok elhullanak 2-3 perc alatt lövés nélkül, akkor én ha vért izzadok sem fogok tudni nyerni.

Itt meg egy régi gyöngyszem az MM működéséről:

Szerencsére mostanában ilyen nem fordult elő. Csak olyan volt, hogy egyik csapatban 1-el több arty volt, ami azért szintén eldöntheti a csatát.

[ Szerkesztve ]

(#7388) Scheffer válasza Fel (#7385) üzenetére


Scheffer
tag

Hatalmas buff alias rebalance ez a német tankok számára. :)

(#7389) RONEX válasza fsb1000 (#7379) üzenetére


RONEX
csendes tag

Persze nem lehet kizárni a manipulációt, de nem egyszerű az MM dolga se ennyi határozatlanság mellett kiegyensúlyozott meccseket összehozni.

(#7390) fsb1000 válasza RONEX (#7384) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt hol olvastad, hogy WoT MM-je játékosok "tudása" akármije szerint is sorsol?
Én még "hivatalos" forrásból nem olvastam ilyet.
Csak annyi bizonyos hogy a tankok alapján sorsol.
----

(#7386) Scheffer:
Második bekezdéssel egyetértek.

Az első szofisztika.... persze hogy nincs közvetett bizonyíték arra hogy lenne másodlagos szempont rendszer vagy randomfaktor eltérítés, de ha tényként kezeljük hogy az MM kiegyensúlyozattan és véletlenszerűen sorsol, akkor csak is valamilyen HIT-el lehet elfogadni a vereség és győzelmi sorozatokat.
1 bites random generátor mintájára 1 / 2^10 = 0,1% az esélye hogy 10 vereséged legyen egymás után. Annak meghogy 100 csatán belül ez 2x előforduljon... minimális. Gyak sosem fordulhatna elő egy játékos Wot-os életében.

(#7391) Arpee78 válasza Djuree (#7341) üzenetére


Arpee78
senior tag

Van készen ilyen táblázat.

7390 fsb1000 -- Ezt a matematikai bizonyítást egy matematikus is bizonyíthatná.

[ Szerkesztve ]

(#7392) fsb1000 válasza RONEX (#7384) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Izé.... ehhh... Szerinted a két állítás nem ugyan az?

1. A rendszer 50%-os winrate-en akarja tartani a játékosokat.
2. A lehetőséghez képest mindkét csapatnak 50%-50% nyerési esélye legyen.

Az én véleményem szerint 100 csataszám felett mindkettő törekvés ugyanazt az eredményt adja. Szóval... ha az egyik "alapvető tévedés" akkor a másik is.
Gondoljuk mán' át mit írunk le.
-----

(#7391) Arpee78 : Alapszintű valószinűség számításhoz minek matematikus? Középiskola 2. osztály tananyaga.

[ Szerkesztve ]

(#7393) Djuree válasza Arpee78 (#7391) üzenetére


Djuree
félisten

á, tényleg, kösz, ezt nem ismertem. mondjuk a francia td-k még nincsenek benne.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7394) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

7.5 Update Overview

[link]

Hoppáka!!
Added new tier VIII german tank destroyer: JagdPanther II

[ Szerkesztve ]

(#7395) jahrn válasza GaburroSan (#7394) üzenetére


jahrn
senior tag

Wow, E-100 RoF nerf. Ki gondolta volna? Nah nem mintha erintve lennek. A Murder nerf nem oromteli de meh. Su-85 meg akar jol is jarhat egy pontosabb agyu+nagyobb rof komboval, plane ha a mozgekonysagara buffot kap es valoban csokkentik az MM spread-et. T-34-85 meg mostantol tenyleg med lessz es nem mednek alcazott hvy.

A Pershing javitasi koltsegenek csokkenesenek orulok, meg annak is h nem basztattak a T20at.

(#7396) Murder3 válasza Dobi 562 (#7359) üzenetére


Murder3
addikt

Én is csak azért vettem meg mert német tankokat gyűjtöm..de ez legalább med..még mindig inkább ezzel játszom mint pantherral..az már kőkemény mínuszolós volt..ezzel legalább a sebzés rendbe van....

(#7397) Murder3 válasza Zeratul (#7367) üzenetére


Murder3
addikt

amúgy érdekes mert ez a 2 tank pont hogy a tiger 2-es porsche változata...
annyi a különbség köztük h eggyiknek elől másiknak hátul van a tornya(nyilván a nagyobb ágyú miatt, ezért is fura h akkor mégis mi a jó francért ugyan az a rövid 128-as van rajta mint az e-75-ön...)
páncél különbséget sem értem akkor...vk45a-nak is ugyna annyiank kellene lennie mint a b-nek...
meg ugye ami még megint ellentmondás, hogy a porsche vonal a nagy páncélozottságú monszták vonal..akkor a vk45a mit keres így ott?
mert ha ugyan azt az értéket kapná mint a b változat csak kevesebb hp,kissebb ágyúval inkább illene oda...
ha egy kv-4 szintű tank elfér t8-on akkor a vk45b szintű páncélozott dolog is elférne.

(#7398) vhw válasza Fel (#7385) üzenetére


vhw
addikt

Ez a T25-ös info mégis honnan? Az US oldalon kint van egy táblázat ezekről a javítás-bevétel változásokról, csupán egy 4%-os repair csökkenés szerepel ott. (egyébként link)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7399) fsb1000 válasza jahrn (#7395) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jelenleg 15.57sec a töltési idő E100-al, ha minden fullos + gyorsító+venti+BIA
Gondolom lesz belőle 17 sec mint T30-nál.
Mindezt úgy, hogy alacsony a penje, azaz t10 HT-kat nem nagyon lövi át.

Biztos meghallgatták a sok E100 panaszt, vagy látták a csökkenő stat eredményeket.
1500 csatánál tartok E100-al... gyorsan megyek még pár kört 7.5-ig.

(#7400) predator00


predator00
tag


Mondanom se kell mi lett a vége. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.