Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) Timyyy


Timyyy
őstag

Valaki leírhatná értelmesen hogy hogyan lehet tesztelni, mert eddig nem így kellett, csak letöltöttem és telepítettem, és már ment is.

Szerk.: ja, nemtudtam, hogy mindenkinek van raktáron orosz kliense. Mindegy, majd később megnézem ha majd más módon is meg lehet.

[ Szerkesztve ]

(#7452) Paul119 válasza Timyyy (#7451) üzenetére


Paul119
addikt

letöltöd és a régi 7.4 es orosz teszt szerver mappájába be telepíted

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7453) diegho válasza Fel (#7449) üzenetére


diegho
nagyúr

Megba... 299 pen 1100dmg?! Mennyi hp-t kaptak? Medekről is jöhetne infó.

(#7454) KaLeun


KaLeun
senior tag

Aki játszik a tesztszerveren megnézné nekem, hogy mennyi xp kell a JT-től a t10 td-ig. Kösz.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#7455) Paul119 válasza diegho (#7453) üzenetére


Paul119
addikt

hát most az előbb voltam velük amcsi 10esnek 2000 élet,orosznak 1950, a e100 tdnek 2300 élete van, oroszok elég papírnak tűnnek ,bár ez teszt itt mindenki gold ammot köpköd

KaLeun: 190 ezer xp

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7456) KaLeun válasza Paul119 (#7455) üzenetére


KaLeun
senior tag

Kösz :R Ah, akkor marad még 100k JT-men.

Cila

(#7457) belaazallat válasza Paul119 (#7455) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

És az Object 268-nak a kifejlesztése mennyi XP? Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#7458) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na itt mi alapján számolta az xvm a 89% esélyt?

E-100 és Maus tankok 41 és 45% win rátával, E-75 44%-al, valamint 1 arty a támadó csapatba, 3 arty a védő csapatba... Hab a tortán: az IS-4 afk volt... És még így is összeszerencsétlenkedtem 1000 sebzést meg kilőttem egy IS-7-et stock E-50-el. :DDD

(#7459) Fel válasza diegho (#7453) üzenetére


Fel
addikt

Itt egy zanzásított kép:

Megpróbáltam a 10-eseket beleszuszakolni.
A Bat. Chat és a M48A1 esetén stock konfigban 90mm-es löveg van. Mindkettőre rárakható a t9-es előd top lövege (SA 47 és a T5E1M2), úgyhogy nem azokkal a vicclövegekkel kel kifejleszteni a top ágyúkat.

A két új prémiumról is valami:

A Super Pershing 7200 arany, a Dicker Max 3200-ba kerül.

(#7460) Paul119 válasza belaazallat (#7457) üzenetére


Paul119
addikt

301000 ,bocsi 210000 xp a stug e100, ki próbáltam, első lövés persze hogy ki ütötte a motort

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7461) vJokka válasza Timyyy (#7451) üzenetére


vJokka
aktív tag

Kint van már az EU-s patch is:

[link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#7462) babferi válasza Fel (#7459) üzenetére


babferi
tag

Hmm , hat ezzel az arral meg ertekekkel ez a Dicker Max szimpatikus joszag es kifejezetten jo vetelnek tunik igy elore.
Meg az uj Obj. , huh hat ... Nem eleg , hogy az a brutal loveg pontos lesz mint a rosszseb , de meg "furge" is lesz maga a jargany :Y

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#7463) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hátha érdekel valakit. Van World of Tanks vonatkozása is.

(#7464) V.Dave


V.Dave
senior tag

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. július 12. 16:41:16
Jármű: PzKpfw II
Szerzett tapasztalat: 644
Szerzett kredit: 8 264
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

Xiaomi mi 8 6/128

(#7465) Patrick76496 válasza diegho (#7421) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ha nekem az a 2 tank 5 millió éve fullos de jelenleg egyik sincs a garázsban, akkor is megkapom azt a temérdek free xp-t?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7466) Paul119 válasza babferi (#7462) üzenetére


Paul119
addikt

hát ez a superkhm.. elég csiga, ez inkább valami papír heavynek felel meg :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7467) Antonius1978 válasza Fel (#7449) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azt a kutyafajat, emma dofi, no skacok, nekem is kell olyan 17 cm-es pak46 :)
Es csekely 210.000 TP ? Egye fene.Amig azt osszegyujtom, addig a penz is meglesz a vasarhoz :C

(#7468) Paul119 válasza Antonius1978 (#7467) üzenetére


Paul119
addikt

eddig nem vágtam tőle magamat hanyat mintha nem is annyi lenne a penje hanem vagy 100 al kevesebb, a töltés idő meg borzalmas,első lövéstől felgyullad

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7469) Antonius1978 válasza Paul119 (#7468) üzenetére


Antonius1978
addikt

Persze en csak a loveg miatt izgultam ra, hogy en legyek a gore, de ha olyan lassu mint a tetu (neztem a kepen az adatokat) - a fordulasra ertettem, lassan tolt, es az a 200 mm mire jo tier 10-ben ? Vagy ez az also pancellemez ? A loveg melletti vastagabb ?

[ Szerkesztve ]

(#7470) Antonius1978 válasza Stauffenberg (#7463) üzenetére


Antonius1978
addikt

Itt mirol van szo ?

(#7471) Paul119 válasza Antonius1978 (#7469) üzenetére


Paul119
addikt

páncélja meglepően jó ,valamelyik csatában steel wallt is szereztem bl10 vagy 3x tuti pattan rólam,de nekem is sikerült zsinorban 2x pattanni a prémium m26ról :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7472) Antonius1978 válasza Paul119 (#7471) üzenetére


Antonius1978
addikt

Beforgattad, vagy siman szembol pattant rolad ?

Amugy neked mi a neved a jatekban, mehetnek veled 1-2 kort szakaszban ?

[ Szerkesztve ]

(#7473) Tüzi

4 meccsből 3on gyulladt az e75 szemből érkező lövésre :D
be is írtam angolul, hogy orálisan tehet a wg egy szívességet a felmenőjüknek, hátha bannolnak.
értékelném már.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7474) Tesi


Tesi
tag

hali. nekem nem engedi a patchet letölteni. Pedig a 7.4-es teszt verzióra szeretném tenni. És az Eu-s van. Nem megfelelő verzió, ez a válasza rá.

Te hiszel a MATRIXBAN?... Egy igazi JEDI nem hisz a matrixban!!!

(#7475) Eagle16 válasza Tesi (#7474) üzenetére


Eagle16
addikt

A 7.4-es teszt nem jó, a sima 0.7.4 kell.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7476) fsb1000 válasza RONEX (#7406) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az, hogy egy játékosnak 50% a winrate-je, nem ugyan az mint egy meccsben, egy csapatnak a nyerési esélye 50%.

Kár hogy nem érted.... de legalább te próbáltál vele foglalkozni.
Ezek fényében a többi hozzászólótól még kevesebbet lehet elvárni.

(#7477) .mf válasza homeless09 (#7445) üzenetére


.mf
veterán

Mivel a Sturmtiger 360-asa valójában egy tengerészeti rakétavető volt, s elsősorban épület- és élőerő-rombolásra volt tervezve, így gondolom itt is HE magas dmg alacsony pen párossal lenne. Azaz troll gun. Mint a KV2, csak sokkal durvábban :DDD

Fel, Diegho: *elkerekedett szemes, lekonyuló szájú szmájli*. Egyre inkább az az érzésem, hogy hiába fog hamarosan összejönni az IS8-ra való, ugyan már eddig sem nézett ki egy túl erős tanknak, most ilyen ellen még nagyobb hátrányban lesz...
Ugyan nem számoltam még utána, de a 152 talán még félelmetesebb: legmagasabb pen és ROF, 850 dmg, második leggyorsabb célzás.

Paul: elég népszerű lett :DDD hogy teljesítenek csatában?

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7478) Eagle16


Eagle16
addikt

Az új BatChat amúgy 5x390-et tud sebezni és eléggé jó...ugyanaz a tank, de a nagyobb sebzés miatt pusztítóbb.

A HE-je 105mm-t lő át, előbb Jagdtiger oldalát simán átvitte és 400akat sebzett.

A T-62A tornya nagyon erős (nem meglepő), a teste papír. 580 LE ellenére nagyon fürge.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7479) Tüzi válasza Tüzi (#7473) üzenetére

[link]
9 ilyen csatám volt ma, annak rendje-módja szerint buktuk mindet.
Kár volt ma belépni ebbe a szarkupacba...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7480) bullseye


bullseye
addikt

Vajon miért van az a rossz érzésem, hogy mire kigyúrok egy két újabb tízest, jönnek a britek valami még erősebbel, aztán lvl11, stb. stb. csak hogy 2-3 havonta legyen valami új elérendő cél, miközben az alapgondok maradnak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7481) Fel válasza Eagle16 (#7478) üzenetére


Fel
addikt

M48A1-ről is némi infó.

A tank maga nagyobb, mint a T110E5! A hull kialakítása hasonló, de jóval gyengébben páncélozott. Pörög, mint egy búgócsiga (50°/s! Jobb, mint a Chaffee!), a végsebessége viszont elég gyenge (45 km/h). A lövege nagyon jó. ellentétben az M46-tal, távolra is lehet bátran lövöldözni (350-400m+). A töltési idő 6,75s.
Modulsérülésekre mintha annyira nem lenne hajlamos, mint a kis Patton, de a páncélzat hiánya miatt bárki szétlövi.

[ Szerkesztve ]

(#7482) fsb1000 válasza diegho (#7415) üzenetére


fsb1000
nagyúr

"E-100 legnagyobb rákfenéje pedig a pontosság, hiszen 235pen-el át lehet ütni mindent"
Te hány csatát is mentél E100-al?
Korábban kifogásként merült fel hogy 0 körrel véleményeztek tankokat. Engem nem zavar ez, mert mindenkinek lehet véleménye, csak arra kell ügyelni hogy a nagy respektel rendelkező játékosok szava maradandóan beéghet a többiek véleményébe, és 1 hét múlva már közvélekedésként találkozunk ökörségekkel, aki meg ellent mond a májszrimnek az troll.

--
Az én véleményem 1500 csata után az hogy a pen kissé alacsony, de az nem mindegy milyen a löveg/lőszer jellemzője. Persze elméletileg és ideális esetben sok mindent átvisz a 235-ös pen is, de 2 dologról megfeledkezel.

1. E-100@150mm nem AP lőszert használ, tehát nem kapja meg azt a bizonyos 6-8%-os korrekciót. Eleve kisebb lenne az átütőképessége, mint egy vele azonos penű AP-nak
(nem rég ezt a témát kitárgyaltuk)

2. Egy csataszituban az esetek nagy szazalákában szemből találkozunk az ellenféllel, ez nem med, hogy átkaróló hadműveletekre alkalmas sebessége legyen. És a potenciális ellenfelek (t10 HT) a közelharcok során 80%-ban olyan poziciót vesznek fel szándákosan, vagy csak a helyzetűkből adódóan, hogy az effektiv páncélzatuk nagyobb, néha jóval nagyobb mint 235, ezért az elméleti és gyakorlati esély is lecsökken átütés tekintetében.

(#7483) virkir válasza bullseye (#7480) üzenetére


virkir
veterán

Szerinted miért veszi a sok birka az aranyat?
Ezt a kupac fosch-t más nem tudja életben tartani csak az új tankok.
Arra meg veér istván alias bloodsteve már nyitja is a bukszát a WG-nél meg lassan a takarítónő is CLS-el jár.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7484) vhw válasza Eagle16 (#7475) üzenetére


vhw
addikt

Az egész world_of_tanks mappából kell csinálni egy másolatot?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7485) fsb1000 válasza Fel (#7449) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszi!
Nagyon durva.... én az orosz M64-et választanám.
Nem akarok Murderkedni, de a német hiába 1100 átlag dmg-s, boritékolom mindkettő 900 körül fog sebezni.

(#7486) fsb1000 válasza Fel (#7459) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt is köszi!
Eddig teszt szervert nem használtam (kivéve béta), de most letöltöm, mert nagyon érdekel az új tech tree, meghogy milyenek ezek az új tankok.

A Bétában asszem naponta jött a GOLD, itt hogy megy? XP váltásra kéne, hogy gyorsan tudjam megnézni pl. az orosz TD-ket.
--

Fizika mikor lesz? 7.6----8.0?

(#7487) Dobi 562 válasza fsb1000 (#7486) üzenetére


Dobi 562
addikt

Elvileg a 7.5 után a 8.0 peccs jön a brit tankokkal és a fizikával.

(#7488) Eagle16 válasza vhw (#7484) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen. És akkor oda felrakod azt a kis 666kb-os patchet. [link]

Elindítod a launcher-t és leszedi a tesztpatchet.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7489) KaLeun


KaLeun
senior tag

Bazz ma vmi nagyon nem stimmel a lövéseimmel, lehet ez a lagos dolog kavar be. Mert gyakorlatilag nincs sebző lövésem, csak lepattanó vagy ghost shell, pl. Lóri 24 célzott lövés és 6 sebzett (5 mellé). Az már csak ráadás, hogy zsinórban jönnek a fail csaták.

Cila

(#7490) vhw válasza Eagle16 (#7488) üzenetére


vhw
addikt

Fantasztikus, hogy 20 perc nem volt elég, hogy telepítse ezt a kis vacak 340 megás frissítést...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7491) fsb1000 válasza vhw (#7490) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Várakoztattot a queueban és aztán logging. de már vagy 3 perce tekeri.
Gondolom ez nem normális, de még nem akarom restartolni....

Mindenki kiváncsi.... ehhh.

(#7492) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valaki megtenné nekem, hogy lefényképezi a buffolt T8-T10 orosz nehéz tankok tulajdonságait? Egy ideig nem tudok tesztszervert leszedni normális internet kapcsolat hiányában, előre is köszönöm, aki felrakja! :R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7493) Fel válasza fsb1000 (#7491) üzenetére


Fel
addikt

Ha nem ír ki sorszámot, akkor inkább próbálkozz újra. Viszont, ha végre ad számot, akkor ki ne lépj, mert csak idő kérdése és beenged. Úgy emlékeztem 26.000 fő lehet fent, de úgy néz ki, hogy csak 24.000, mert most ennyi a létszám. Lagzik is szépen...

Eddig a játékban látottak alapján a 268 nem nyűgözött le.. Ellenben a JP E-100 kemény dió. Nem jó a csöve elé kerülni... nem egy csatát döntött el ez a dög eddig.

A medek közül egyértelműen a Bat. Chat és a T-62A, ami durván OP szagú, a másik kettőnek inkább csak epizódszerep jut.

(#7494) homeless09


homeless09
őstag

Annyira nevetséges ez a játék :'D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7495) Napfénysüti válasza homeless09 (#7494) üzenetére

Mi a nicked benne? Ha gondolod néha tolhatnánk platoont. :)
Mondjuk holnaptól vasárnap délutánig pont nem leszek otthon de jövő héten végig játszogatok majd estefelé.

Mod: oké akkor majd felveszlek és kereslek amikor leszek. :K

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#7496) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hétvégi akció: Bastille Day Celebration

Franszia fanok előnyben, de a dupla tapasztalat mindenkinek jár! :)

(#7497) homeless09 válasza Napfénysüti (#7495) üzenetére


homeless09
őstag

Homeless09, csak így simán. Benne vagyok :)

T29-el csapatom, és egy !!T-50 + SU85B!! hülyére lőtt. Folyamatosan pattantam a T-50ről, az meg elszabta folyamatosan a láncomat, kilőtték a sofőrt, a távcsövet, mindent.

Dobi: Prém + duplázott XP....meglesz a hétvégén még a T32, érzem :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7498) Dobi 562 válasza homeless09 (#7497) üzenetére


Dobi 562
addikt

Rosszul fogalmaztam. A legénységi tagok fejlődnek dupla gyorsan, nemzetiségtől függetlenül. Nem a csatákért kapott xp duplázódik.

[ Szerkesztve ]

(#7499) homeless09 válasza Dobi 562 (#7498) üzenetére


homeless09
őstag

Igen közben utána olvastam a honlapon én is :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7500) marked one94


marked one94
őstag

Ez a SuperPershing piszok lassú egy tank. Igazi heavy mozgása van. De legalább pattog is cserébe. 7200 aranyt talán még meg is ér, de sima m26 sokkal élvezetesebb, mostanság úgy is mozgékony med-ekel játszok, így el is vagyok szokva az ilyen lassú tankoktól.

M46 meg nem lett olyan vészes, jó kis tank maradt. De érezhetően lassabb lett az ágyú töltési ideje. Este fele játszok még egy picit hátha akkor már nem lesz ekkora lagg.

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.