Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) fsb1000 válasza #21346560 (#8408) üzenetére


fsb1000
nagyúr

ejhh... csak most jöttem rá, hogy az új klánodnak mi is a rövídítése. Aztán meg is néztem a játékban a neved melett. Talált! Hát a dunai sztori után nem kellett csalatkozzak, elég vaskosra sikeredett ez a rövídítés...
Páncélos Igazságosztók Nekrofil Alakulata

Kicsit gyerekesnek tartom.... bocs. Elsőre jó poénnak tűnhet, de a neved mellett mindig minden csatában ott lesz. Lehet prüdség, de nekem nem nagyon tetszik és nehezen viselnék ilyen keresztet. Egyébként lehet más nemzetek is használnak ilyen pubertás-obszcén rövídítéseket csak csehül lengyelül nem értjük.
Az is lehet... a WoT szabályzata tiltja.

(#8452) #56230144 válasza diegho (#8450) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ja oke.

(#8453) Arpee78 válasza diegho (#8409) üzenetére


Arpee78
senior tag

Az offban válaszoltam.

(#8454) #21346560 válasza fsb1000 (#8451) üzenetére


#21346560
törölt tag

Utánna néztünk, nem tiltja :)
Egyébként nem én találtam ki, én csak beléptem :P
Én a "JESUS", vagy a "FASZ" rövidítést szerettem volna, de hát nem én döntöttem.
Amúgy én az N betűs szó helyett a "Nokedlik"-et javasoltam, de le lettem szavazva 2:1 arányban :DDD

(#8455) fsb1000 válasza #21346560 (#8454) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Huha....
A Nokedlis nem rossz klán név! Tetszik a rövidítése is : NINA. A másik kettő... hát túl nagy teret ad arra, hogy egyesek személyiség lenyomatnak véljék.

--
(#8444) diegho: "ezentúl nem töltök fel oda többet."
A magam részéről sajnálni fogom, ez a legjobb "replay" gyűjtő oldal, stat adatokkal, nemzet és jármű bontással, név szerinti lekérhetőséggel. Azért majd ránézek a linkedre néha hátha mégis....

[ Szerkesztve ]

(#8456) diegho válasza fsb1000 (#8455) üzenetére


diegho
nagyúr

Eléggé beleuntam a játékba. Elértem amit akartam (60% win, 1800+ eff), nincs hova tovább, még megvárom a 10-es medeket aztán lehet régi barátomat rábeszélem vigye tovább az accot, így nem kell neki mindent kifejleszteni, mert ott lesz egy rakás tank, tud cw-zni is nyugodtan, kredit gondja se lesz soha. Azt hiszem ezt az account "cserét" nem tiltja a szabályzat.

(#8458) #21346560


#21346560
törölt tag

Wazz 2 hete vettem garázst, gondoltam mostanában nem lesz ákcsijós, erre itt van :U

(#8460) fsb1000 válasza diegho (#8456) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Valahogy én is így vagyok ezzel, bár még nem untam meg. Elértem amit célként tűztem ki, ezért nyitotottam új acc-okat.
A játék elején nagyon érdekes sakkozni merre haladjon az ember. t8-t9 után már inkább arról szól a játék, hogy XP-t és kreditet kell gyűjteni naphosszat.

Mig a játék elején elég 3-10 max. 20 kört menni egy tankkal, hogy a következő szint meglegyen, a vége felé már többszáz csatát kell végigvínni esetleg olyan tankokkal amikkel nem szeretünk játszani.

A tesztszerver 10x sebessége túlzás lenne, de én jó ötletnek tartanám, ha a mostanihoz képest 3x gyorsabban lehetne fejlődni a normál szervereken.
Így sokkal több játékosnak lenne esélye legalább 1 nemzetet teljesen kifejleszteni, vagy legalább egy-két t10 tankig eljutni és azzal rendszeresen játszani.
----

Azt nem tudom, hogy az általad tervezett acc átadás mennyire szabályellenes a WG szerint, de ettől kevesebbért is kaptam már feljelentést. Nekem is van egy ismerősőm aki felajánlott egy most regisztrált EU accot email címmel együtt (csak úgy megy). Még van rajta 500 gold vasárnapig prém.acc, 2 db prémtank meg talán t4 szintű tankok.
Egy kezdőnek biztos jól jönne.... csak lesz rá jelentkező. ATI-sok előnyben!

[ Szerkesztve ]

(#8464) Zadia


Zadia
senior tag

Akkor ehez mit szóltok?

WoT

Esetleg nem akar valaki ilyet?

Van ilyen is [link]

[ Szerkesztve ]

(#8466) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Topik kinyitva. Kérek mindenkit, hogy nyugodtan, konstruktívan folytassuk!

Everybody lies.

(#8467) #56230144


#56230144
törölt tag

Koszonjuk a topiknyitast

mas:T-34-85-re mit erdemes kifejleszteni elsokent?

(#8468) Djuree


Djuree
félisten

mi volt itt még nem voltam? :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8469) pws válasza Djuree (#8468) üzenetére


pws
aktív tag

passz, én sem tudom mi volt

Az efficiency mod, mint az XWM, visszavesz pár fsp? Még sosem használtam.
köszi

(#8470) marked one94 válasza #56230144 (#8467) üzenetére


marked one94
őstag

lánc, torony, meg még most a 100mm ágyú, utána jöhet a motor ;)

De már nem tudom hogy lánc nélkül mi minden megy fel számolni meg most nincs kedvem :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#8471) bullseye


bullseye
addikt

aki jobb tankos játékra vágyik, a kongán most jött ki az endless war 5

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8472) #21346560 válasza pws (#8469) üzenetére


#21346560
törölt tag

Szerintem semmit, vagy legalábbis én nem vettem észre.
Egyébként újabban nem használom az XVM-et, mert csak felhúzom magam néha, hogy a fenébe érhetett el valaki T10-ig 630-as effivel és ráadásul velem van :DDD

(#8473) Imilenni


Imilenni
addikt

Hi ^^
Az normális hogy belépek egy csatába..kiszedek 1-2 tankot..néha 3-at 4-et de annyira "gyengék" a csapatom h mindig vesztünk -.- Ez most mi?!

Press "F" to pay respects.

(#8474) krisss93 válasza Imilenni (#8473) üzenetére


krisss93
aktív tag

Ezt nevezik Wotos konyhanyelven Lemming effektusnak, vagyis a csapat nagyrészt idiótákból áll.

Élj együtt, vele vagy kövesd Diegho példáját aki saját képességeivel kompenzálja a béna csapatot. (Ez közönséges földi halandónak nembiztos hogy megy)

[ Szerkesztve ]

(#8475) Imilenni válasza krisss93 (#8474) üzenetére


Imilenni
addikt

Ahham :D
Ergó megszoksz v megszöksz...
Igazából mióta meg van az első tier4-es tankom már annyira nem megy..mint előzőleg..mármint már picit taktikáznak...sokszor előre megy egy felderítő...
szóval azért már kezdenek észbe kapni...a másik idegesítő dolog amit tegnap tapasztaltam először..hogy elkezdődik a meccs..erre kiszed a csapat társam hátulról..egy hetzer-t pedig nem olyan nehéz lekapni hátulról...szóval agyhalál :D

Press "F" to pay respects.

(#8476) Zadia válasza Imilenni (#8475) üzenetére


Zadia
senior tag

Hát én az idióta marhákat mindig feljelentem.

Velem is történt már nem egyszer,hogy Tigris-P vel állok lesben és a saját csapattárs Su-26-os löveggel engem lövöldöz.Nem igazán sebzett,de idegesítő.3 lövés után kiszedtem a játékból.Természetesen neki állt feljebb.

(#8477) #56230144 válasza marked one94 (#8470) üzenetére


#56230144
törölt tag

Koszi a valaszt

(#8478) Imilenni válasza Zadia (#8476) üzenetére


Imilenni
addikt

Hogy érted hogy feljelented?

Press "F" to pay respects.

(#8479) #56230144 válasza Imilenni (#8478) üzenetére


#56230144
törölt tag

Van egy ilyen opció a játékban,jelenti a supportnak.

(#8480) Kelvin válasza #56230144 (#8479) üzenetére


Kelvin
őstag

Igen van, de semmit sem ér....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#8481) joergie válasza Zadia (#8476) üzenetére


joergie
őstag

Ezen ne csodálkozz. Ha már látom hogy értelmetlen a csata, sok a retard gyökér akik nem tudják hol, és mi lenne a dolguk, elkezdem lőni őket, hogy hamarabb vége legyen( fel lehet fogni eutanáziának, hogy ne szenvedjenek a saját hülyeségüktől :DDD ). Főképp hétvégén fordul elő, amikor már minden remény elveszett, hogy értelmet adjak annak, hogy leültem játszani. Ez akkor ciki amikor tier7-8 artyval vagyok...
Ugye mindez azért, mert a report funkció sz*rt se ér, bár én minden nap elhasználom mind3at, multkor mégis én kaptam csetbant, nem is tudom miért...

viszont tesztszerón tegnap vagy mikor egy akkora dolog történt, majdnem könnybe lábadt a szemem :DDD T30-al volt kemény 88 hp-m, himmelsdorf hegyen, mindenhol roncsok, mellettem egy sokhp-s is4-ünk, már le volt hozva a csata, és jön rám egy majd' fullhp-s t54, látja hogy az is4 reménytelen, de gondolta hogy engem még kilő. Is4 látta hogy az életemért küzdök, egy pattant is a t54ről, és a testével védett meg, nehogy ki tudjon lőni, és sikerült is, asszem én lőttem ki a t54et. Én már csináltam ilyet párszor, de értem nagyon ritkán tettek még ilyet aggyal rendelkező játékosok. respect az orosz kollegának :R

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#8482) #56230144 válasza joergie (#8481) üzenetére


#56230144
törölt tag

Előző csatám: 1 afk a mi kezdőnkön,1 másik afk a másikon...meg kellet várni a 15 percet :(((

(#8483) Atlantis válasza #56230144 (#8482) üzenetére


Atlantis
veterán

Miért? Ha kilőttek, kiléphetsz, ha nem lőttek ki, miért nem mentél oda és lőtted ki az ellen afk-t? :F

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8484) #56230144 válasza Atlantis (#8483) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ki voltam lépve,haver bentmaradt,amikor kijött ő mondta,hogy mi volt.1 tankom van,és azis csatában vokt 15 percig... :(((

(#8485) KaLeun válasza Djuree (#8468) üzenetére


KaLeun
senior tag

Áááá seeeemmmiiii.... Csak a kedvenc trollunk ismét akcióba lépett. Szóval felhergelt mindenkit, szokás szerint. :U

Aztán le lett zárva a téma, hogy gondolkodjunk el stb. Szerintem meg a moderációnak kellene elgondolkodnia. Hogy miért is van itt mindig probléma? Mi az oka?

Vajon mi? Talán inkább ki? :U Felmerül a kérdés, hogy miért tudja mindig megúszni a trollkodást? Nem lehet nem észrevenni azt, hogy valaki tolja a szekerét. Azok WoT-ban körözgető madárkák egyenesen azt csiripelik, hogy van valaki (ph közeli valaki) aki elsimítja az ügyeit...

Cila

(#8487) Atlantis válasza KaLeun (#8485) üzenetére


Atlantis
veterán

Ezt inkább ne is kezdjétek el feszegetni, nem lesz jó vége és abszolút nem idevaló.

Danielssss: hát, ilyen van sajnos.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8488) Timyyy válasza Atlantis (#8487) üzenetére


Timyyy
őstag

Amelyik modi kapó a nyalókára, az csak megszégyeníti a PH-t és lefelé viszi a színvonalat. Azért, meg valakinek a valakije egy oltári nagy f*sz, a szabályok alól ő sem kivétel. Attól, mert nem beszélünk róla, elég sokan tudják, és mindenkinek böki a szemét.
Ha valaki emiatt elmegy, az is a PH vesztesége, kisebb látogatottság, reklámbevétel, rossz hírnév terjesztése, stb.
Nyugodtan lehet a szőnyeg alá söprögetni, attól még nem válik meg-nem-történtté.

Gyorsan olvassátok mert ez a postom úgyis el fog tűnni. ;)

(#8489) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Hogy lehet egyeseknek annyira 0 taktikai érzéke, hogy med tankal nem megy vissza resetelni félpályáról a foglalókat, hanem jön "segíteni cappelni" azaz szépen elveszteni a meccset...és ez nem először fordult elő...

=^-^=

(#8490) #56230144 válasza Timyyy (#8488) üzenetére


#56230144
törölt tag

Régen voltak kissebb vitáink,de ezzel most nagyot nőttél. :) Csatlakozok :B

(#8491) vhw


vhw
addikt

Na tegnap hosszú idő után nálam is beütött a krach... Tehettem bármit, mehettem bármivel... (a kis VK random győzelem mindig beszokott jönni, a kérdéses csatában is 2 percig éltem de azt bezzeg le tudták hozni :U )

ARL 44 19 31.58%
Jagdtiger 17 23.53%
E-50 3 33.33%
VK 2801 1 100%
T34 1 0%
Valentine 1 0%

Összeségében:
Victory ratio: 28.57%
42 csata után

Az első 10-15 buktánál még igen felhúzott, aztán Esc, mentem egy félórát Left4Dead-del, szegény zombik itták meg a levét a dolognak :D
Utána folytattam, nem lett jobb... aztán már nem érdekelt ha bukta, csak gyűjtsem az xp-t...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8492) KaLeun válasza Atlantis (#8487) üzenetére


KaLeun
senior tag

Miért? Még talán még szíven üt valakit az igazság? Az igazság fáj, mint tudjuk... :U

Cila

(#8493) Atlantis válasza KaLeun (#8492) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért, mert nem ebbe a topicba való és csak azt éritek el vele, hogy megint bezárják...és igazuk is lesz ez esetben. Fél nappal a megnyitás után már újra megy az OFF...ha problémad van a moderálással, itt kell írni róla...ott még el is olvassák és akár válaszolnak is rá.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8494) bimbilla09


bimbilla09
tag

mik a tapasztalatok a Tier5-ös amerikai SPG felől ? 1k-1.2k XP kell már csak a kifejlesztéséhez.

(#8495) homeless09 válasza joergie (#8481) üzenetére


homeless09
őstag

Engem tegnap egy Löwe védett meg ugyanígy :) T29-el állok egy szikla mögött, mellettem egy Löwe. Gondoltam megindulok kicsit arrébb, mert egy deka ellenséget sem láttott a tankom. Nem megyek 20 métert, kapok vagy 4 lövést, leláncolnak, 120hp-m marad...Erre a Löwe fogja magát, és beáll elém, hogy az újabb 4-es sorozatot ne én kapjam. :) Még sosem találkoztam ilyennel, nagyon rendes arc lehet a srác. Az irónia az egészben h 3 perc múlva mindketten meghaltunk :DDD

Lefie: az ilyen medeseket úgy szoktam chaten szidni mint a kocsis a lovát :DDD

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8496) Atlantis válasza bimbilla09 (#8494) üzenetére


Atlantis
veterán

Közepesnek elmegy, Hummel és a francia szerintem jobbak.
Én ezen a szinten hagytam abba az amerikai arty ágat. Úgy döntöttem, elég volt a némettel végigszívni T7-ig. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8497) Timyyy válasza homeless09 (#8495) üzenetére


Timyyy
őstag

7000 csata alatt velem 1x történt ilyen. Ruinberg városában jött össztűz sok felől, én IS-8 voltam, szemben az ellenfél IS-4-ével. Mindketten meghaltunk volna a következő lövéstől, de ő volt töltéselőnyben. Szerencsémre a mi IS7-ünk az utolsó pillanatban rongyolt be elém majdnem full élettel felvenni a lövést, hogy utána ketten tovább robogjunk, mert már necces volt a helyzet, de az én 9es tűzerőmmel könnyebben nyerhető volt. :U

(#8498) #56230144 válasza homeless09 (#8495) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én a városi mappokon szoktam ezt csinálni,ha a lista legalján vagyok,akkor a legnagyobb tankal elindulunk a legszűkebb úton.Az ellenség is arra szokott jönni,asszem cliffen volt,hogy keresztbe álltam a T-34 emmel,mire a T-34-85 mögém állt,és csak a csöve látszott ki.Jön az ellen,3-at tudtam lőni,össz 400 sebzés a 3 tankra,meghalok,de a hullám ott marad,a T-34-85 megy visszafelé egy másik tank hullához,az ellen nem tud átjönni,a T-34-85 mind a 7 támadót likvidálni tudta :) Végén nagyon hálálkodott,azóta sokat szakaszozunk együtt. :)

(#8499) bimbilla09 válasza Atlantis (#8496) üzenetére


bimbilla09
tag

meguntad a fejlesztgetését az amcsi t6-nak ?? vagy kitoltad teljesen, aztán úgy sem tetszett ?

(#8500) Patrick76496


Patrick76496
őstag

pSF
Eff értéke

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.