Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) forras2 válasza mynames (#7847) üzenetére


forras2
őstag

X1650Xt meg a HD 3400-as config mellet volt 4 giga ram, egy Athlonx2 240-es cpu 2,8@3,3 GHZ

AZ X850XT-s config mellett meg 1,5 giga ram, meg egy 2,7-re húzott vmilyen opteron proci :U
És 64 bit-es Vistát használtam mind a 2 esetben.

(#7852) diegho


diegho
nagyúr

Én próbáltam több géppel is, haveroknál stb, de úgy gondolom egy 8600gt szint kell a tényleg élvezetes játékhoz.

(#7853) KaLeun válasza fsb1000 (#7846) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nekem ha ennyire nem is rossz, de sokkal nem is jobb, mivel a fő gépem is csak egy 3200+ Barton. Sokszor leesik 11-12-re az fps...

Cila

(#7854) homeless09


homeless09
őstag

Feljebb állítottam a grafikát és jobban megy a játék.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#7855) csaabz válasza psycroptic (#7842) üzenetére


csaabz
őstag

Az rengeteg. Biztos, hogy ennyi? :F

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7857) tbundy válasza csaabz (#7855) üzenetére


tbundy
csendes tag

csak 200K :)

(#7858) diegho válasza csaabz (#7855) üzenetére


diegho
nagyúr

Mire számítottál 50k-ra? Object268 301000xp-be kerül, én olyan 250-re tippeltem a 10-es medeket, szerintem nagyon is kevés, amibe kerülnek.

(#7859) virkir válasza csaabz (#7855) üzenetére


virkir
veterán

Ahogy diegho írja, még elég kevés is.
T-44->T-54 max 160k+133640xp=293k
PantherII->E50 max 161k+123070xp=284k és a motort nem is számoltam ami még 50k lenne de ki lehet fejleszteni az e-75-ön.
Pershin->Patton max 174k+146000xp= 320k
Ezekhez képest azok a 210k-k semmiségek

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7860) Eagle16 válasza virkir (#7859) üzenetére


Eagle16
addikt

Amúgy ezek az xp mennyiségek a többi ághoz lettek igazítva. Tehát hogy minden ág Tier 10-eséhez egyforma mennyiségű xp kelljen Tier 1-től kezdve.

Pl. traktortól E-100-ig eljutni 700k xp (csak tipp), és a T-54-ig kellett mondjuk 520k, akkor a T-62A 180k xp lesz. Valamilyen ilyen logika van mögötte.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7861) virkir válasza Eagle16 (#7860) üzenetére


virkir
veterán

Ez így van de a lényeg, hogy T9-ről T10-re már "semmiség" eljutni legalábbis a med vonalon :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7862) forras2


forras2
őstag

Hummel hogy az istenbe sebez 1270-et???
1 lövésre kiszedte a párducomat :W

(#7863) Zeratul válasza forras2 (#7862) üzenetére


Zeratul
addikt

Ritkán beadja az elméleti maxot, Tigrisbe sikerült már vele 1250t sebezni.

(#7864) Paul119 válasza forras2 (#7862) üzenetére


Paul119
addikt

lehet a lőszeres rekeszedet lőtte darabokra, párduc 1-2nek van ilyen rossz szokása, e50 et csak pár körre próbáltam ki anno ott nem nagyon pukkant szét

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#7865) Multikiller


Multikiller
tag

Nincs valami infó arról, hogy TigerP-ről át lehet-e menni Ferdinanra vagy JP2-re a patch után? Teszt szerveren nincs rá mód, de a wot oldalán az új német tech tree mutatja. Idegbeteg vagyok a JpIV-től!

(#7866) .mf válasza redzsi (#7833) üzenetére


.mf
veterán

Nézd, ez, amit művelt, a minősített hülyeség kategória. Egy 18kmh végsebességű járművel két 60kmh sebességű Lorri és egy vagy kettő, ugyancsak gyors med után menni a hegyre, garantáltan nem fog semmihez odaérni.
Továbbá a gépe adottságainak is jobban megfelelt volna a jobb völgy, hiszen lassan fordul ha mellé / mögé kerülnének, a völgy viszont egy "cső", nehezen tudnának mögé kerülni. Tehát még saját jólfelfogott érdeke is az lett volna, hogy lemegy jobbra.
Alkalmi játékos kikupálódik, mire T28-ashoz ér, ahhoz már párezer csatán túl kell lennie.

---

Tényleg egész csúnya ez a 105-ös ágyú az S35-ön, amint felraktam, első csatám egyből ilyen lett:
Victory!
Battle: Widepark 2012. július 15. 18:05:56
Vehicle: S-35 CA
Experience received: 852
Credits received: 37 726
Battle Achievements: Top Gun, Reaper, Mastery Badge: "I Class"

Tényleg kicsit (kicsit?) op. Szerintem a SU85-nél kicsit jobb:
- pontosabb ágyú (bár ROF alacsonyabb, 5.56 vs 6.82
- jóval nagyobb látótávolság, 400 vs 280, ami a SU85 legnagyobb gyengéje
- cserébe kisebb max és fordulási sebesség.
Tehát igazat adok Djureenak, ha a SU85-öt nerfelik, akkor ezt a lánctalpas kádat még jobban kéne.

Dobi: én is nagyon szeretem az IS3-mat, s szerintem jó legénységgel még távolra is pontos. Pl az előző csatámban 400 m-ről lődöztem egy Löwét, előbb mozgás közben, majd úgy, hogy megállt és felém fordul, úgy pedig a frontpáncéljára lőve, s mind a 4 lövés talált és ütött. De mondjuk utána meg érdekes dolgokat csinált, 2x lőttem egy már lesérült IS4 oldalába a lánctalpra közvetlen közelről, és lepattant ill. 0 dmg.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7867) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Bug a tesztszerveren.
Lorryn és T30-on gyűjtöttem az XP-t. (150K / 90K-nál tartotam)

Beváltottam 100K freeXP-t és lorry-ról kifejlesztettem a Batchat-ot. És annak 45K-s lövegét.
Eddig ok, de a T30 is lenullázódott. ehhh....
Nem tudom milyen volt a régi Batchat, de ez egy kicsit gyengén gyorsul, a 105-ös löveg elég impozáns... 5-ből 4 penetráció mindig sikerült. 2 tárral 2500 dmg. Ha a 3. töltés túlélhető, akkor 3000dmg szinte garantált.
(najó... jagPzE100-nak ehhez csak 3 lövés kell)

jagPzE100-at HE-vel is teszteltem 519-628 sebzéseket adott le, amelyek átlaga kb a max sebzés 40%-a. Kicsit jobb mint az eddig tapasztalt 1/3
Egyetlen HE "pattant" le IS8 oldaláról. Hang bemondja: "Nem törte át"
Én ezt passzolom egy 170mm-es 1400 átlagsebzésű HE lőszernél.

(#7868) Murder3


Murder3
addikt

Ez a Jagdpanzer e-100 egész jó.
Pontos az ágyú úgy ahogy és legalább messziről is átlehet már biztosan ütni vele..töltés nem olyan vészes ekkora alap sebzés kárpotolja az embert...
páncélja...elmegy...

Kár, hogy nerfelni fogják...

(#7869) erikke17


erikke17
őstag

7.5-ben jávitották a Klán logó bugot? :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#7870) sutyi^


sutyi^
senior tag

T-62A gémpléh

Egyetlen jó pontja tán az ágyú.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#7871) vJokka válasza fsb1000 (#7867) üzenetére


vJokka
aktív tag

Szerintem, mivel elit maradt a T30, lehet arról váltotta az XP-t, nem?
Amúgy ma sikerült 605öt rammolnom T-54be :P , nekem kb 250be fájt.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#7872) fsb1000 válasza vJokka (#7871) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Elképzelhető, de volt bőven átválthatóm más tankokon is.
Nem tudom mi a mechanizmus, de talán arányosn vonja le a tankokról.
Átváltás után a többi nem 0.

(#7873) virkir válasza sutyi^ (#7870) üzenetére


virkir
veterán

Meg talán még az, hogy végre képes helyben fordulni.
Aztán ezeken kívül csak feketét tudnék osztani neki.
- Nálam kb 10-15 körben legalább kétszer kigyulladt frontlövéstől
- Már az LB-1-el simán átlövik szemből (a mondjuk lehet, hogy arannyal lőtt)
- Egy kicsit magasabb tank lazán lövi a torony tetején a két nyílást

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7874) AlexWolf válasza forras2 (#7862) üzenetére


AlexWolf
senior tag

IS-4-gyel jártam úgy a hétvégén, hogy airfielden valami arty (talán GW type-e volt) meglőtt. Kaptam olyan 800 sebzést, viszont meghalt mindenki a tankban!
Már gondoltam írok a WG-nek, hogy itten valami nem stimmel, egyesek nem tartják be a genfi egyezményt és ideggázzal lövöldöznek. Aztán rájöttem, hogy simán csak Ivánék felejtették el becsukni a tank tetejét. :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7875) virkir


virkir
veterán

Jótanács
Így hajnalhasadtával az első kávé után még ne nagyon játsszon senki.
Elhaluf normál.
Megnézem mi van szembe, mi jöhet le a szokott keleti oldalra, Lóri, 13 75 rögzül.
Show on the road.
Látom, hogy a mi Lórink meg 13 75-ünk kóricál én megindulok a T-44-el.
Megyek a lejtőn, a sebességtől csőlátás megjön, beérek a domb aljába mikor feltűnik a periférián egy 13 75.
Izomból szétlövöm.
Majd amikor bemondja a baráti kill-t esik le, hogy mégicsak utánam jöttek :W
Nem győztem elnézést kérni. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7876) vhw válasza virkir (#7875) üzenetére


vhw
addikt

XDXDXD
Na ne :DD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7877) virkir válasza vhw (#7876) üzenetére


virkir
veterán

Abszolút komoly :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7878) psycroptic válasza virkir (#7875) üzenetére


psycroptic
őstag

Enyhén kómás állapotban lehettél... :C :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#7879) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
A 7.5 teszt-el kapcsolatban segitsetek már lszi!
Este néztem rá már kómásan a forumra,hogy hohohó már megy a tesztszeró.
Na mondom irány letölteni-de csak vmi patch-ot találtam ami a az előtte törölt 7.4-es teszt könyvtárba akar települni?Nincs komplett telepitő mint idáig vagy mit baszaritottam el? :)

Origin:Memphis79HUN

(#7880) Eagle16 válasza Memphis79 (#7879) üzenetére


Eagle16
addikt

Nincs teljes letölthető teszt kliens.

Egy sima 7.4-es kliens kell hozzá, vagy letöltöd és felrakod megint egy másik mappába, vagy a meglévőt átmásolod máshova. Aztán felrakod a patchet: [link]

Elindítod a launcher-t és letölti a teszt patchet.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7881) jahrn válasza virkir (#7873) üzenetére


jahrn
senior tag

A 90mm T15E2M2 (+5 pen az LB-1hez kepest) atviszi a T-62A frontot sima AP ammoval, szal gondolom LB-1nel se nagyon kell gold hozza.

(#7882) Memphis79 válasza Eagle16 (#7880) üzenetére


Memphis79
aktív tag

oké, köszi!

Origin:Memphis79HUN

(#7883) Napfénysüti válasza virkir (#7875) üzenetére

Az kemény. :DDD

Més que un club!

(#7884) Mcray


Mcray
senior tag

Sziasztok!

Valaki csokorba tudná nekem szedni Teszt szerverről ezen új/ régi tankok adatlapját és hogy a T-34/43 milyen motort kap?

Ezekre lenne szükségem:
ELC AMC
T18
T82
AT-1
Su-76
IS-4
T-28
T-34-85 (milyen motort kap? erősebb/gyengébb?)
T-43 (milyen motort kap? erősebb/gyengébb?)
KV-13
Su-85
Su-100

Köszönöm szépen!

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7885) joergie válasza sutyi^ (#7870) üzenetére


joergie
őstag

Végre valaki látja amit én :DDD az ágyú se 100% tuti, a függőleges kitéríthetősége nulla, bár ez inkább a torony hibája.
fsb1000 a rendes szerón ahol még tier9 a batchat, gyorsultunk t502vel, és nem igazán tudott otthagyni :)) Szóval nem megy az a bat olyan rosszul, csak kicsit nehézkesen fordul.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#7886) virkir válasza jahrn (#7881) üzenetére


virkir
veterán

Akkor jól láttam.
Tesztre majd tán bemegyünk kipróbálni de ha ennyire puha akkor az vicc kategória, hogy a T-54 meg keményebb.
Ehhez jön amit diegho is írt, hogy nem lehet olyan jól riszálni mint az 54-et és nem látom értelmét ennek a tanknak.
Olyan lesz mint az IS-8 jó tank de mégse jó semmire.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7887) Mcray válasza virkir (#7886) üzenetére


Mcray
senior tag

Mióta az IS-8-at úgy használom, mint egy Tier 5 T-34-et, határozottan jól megy vele.

Ha nincs vele szemben nagy elvárás és távol maradsz, akkor lövéseidtől szépen pukkannak majd az E75-ök és IS-7-esek. Nekem legalábbis ez a taktika és tegnap szépen arattam vele.

Amx 12t-vel sírógörcs játszani. Tuti velem van a bibi, mert nem érzem mikor mit szabad vele.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7888) Eagle16 válasza virkir (#7886) üzenetére


Eagle16
addikt

Sokat amúgy se fog érni a páncélzat 7.5 után, mikor 30 emberből 15-nek 260+-os átütése lesz...nekem megéri a jó ágyú a gyenge testért cserébe.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7889) AlexWolf válasza Mcray (#7887) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én pont tegnap adtam el az összes tier 5-ös franszoá fostalicskát. Istencsapása mind!

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7890) L-e-f-i-e válasza Eagle16 (#7888) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ebben lehet valami, pont azon gondolkoztam, hogy egyre több a magas pennel megáldott ágyú/tank, sokkal nagyobb is az esély az átütésre. Már most is érződik, ugye Is4, orosz tankok is javulnak e tekintetben, és nem csak a németek lesznek erősek ebben.

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#7891) #21346560 válasza AlexWolf (#7889) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ezek szerint nincs szükséged az ingyen garázsra?!
Az S-35 CA szerintem egész jól sikerült, bár tény, hogy oda kell figyelni, hogy játszik vele az ember...
Öltem már vele egyedül Tigris-t és T-29-et is. Bár a T-29 elég furcsán játszott, én örültem a játékstílusának :)
55%-os win van vele 77%-os találai aránnyal és 8 killem.
Mondjuk ha nem lenne 150%-os kredit szorzó vele, akkor már eladtam volna, viszont így prém nélkül még vesztett meccsen is van minimum 15K tisztán vele.

(#7892) jahrn válasza Eagle16 (#7888) üzenetére


jahrn
senior tag

Az M48-nak - szerintem - jobb az agyuja. Gyakorlatilag barmilyen tavolsagon jo a talalati arany vele, es a sebzese is nagyobb.

Ettol fuggetlenul a T-62A jo tanknak tunik, szal lehet h majd kesobb en is beszerzek eggyet.

Ill az E-50M is eleg jonak tunik ahogy elnezegettem masokat vele roflstompolni.

(#7893) Fel válasza #21346560 (#7891) üzenetére


Fel
addikt

Egymás után két top Gun S-35 CA-val: (prémium mentes)

Victory!
Battle: Erlenberg 2012. július 16. 11:00:35
Vehicle: S-35 CA
Experience received: 790
Credits received: 33 561
Battle Achievements: Top Gun

Victory!
Battle: Sand River 2012. július 16. 11:13:36
Vehicle: S-35 CA
Experience received: 1 053
Credits received: 45 747
Battle Achievements: Top Gun, Mastery Badge: "Ace Tanker"

A másodikban 7 kill jött össze, és adamnagy14 szerint "mocsook" voltam, hogy ki mertem lőni a Lee-ből.. :DDD
És én még mindig a 17 fontos, alap löveget használom :) Minél előbb szeretném összehozni azt a 20k xp-t a V39-re, hogy meg tudjam vanni féláron.

---------------------------------------------------

jahrn: Mindent egybevetve az M48A1 - jelen formájában - jobb, mint a többi T10 med. Esetleg a Bat. Chat-tel egál.
Érdekes, hogy eléggé hullámzó az előrelépés a T9-es és T10 medek között, a DpM-et figyelembe véve. M46 -> M48 ~300; T-54 -> T-62A ~600; E-50 -> E-50M ~100 (se..)!! Azért remélem a véglegesre ezt egy kicsit kiegyensúlyozzák.

[ Szerkesztve ]

(#7894) fsb1000 válasza virkir (#7886) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt hiszem indokolatlanul "ijedtünk" meg az új medektől. Igazából csak az E50-ekről van benyomásom. A t9-es kicsit gyengült a másik leheletnyit javult, de ennyi. A többi sem borítja a táncrendet ahogy tesztszerón tapasztaltam.
----

Viszont sokak örömére tegnap elgondolkodtam azon, hogy abba kéne hagyni ezt a játékot, függőség ide, függőség oda...
Nem a vereség sorozatok, hanem a következetlenség az amit nem tudok tolerálni, főleg a lepattanóknál. EU szerveren megkezdtem (volna) JagdTiger és T30 Xp gyűjtést.
276 penes TD-kkel medek oldaláról/hátuljáról pattani zavarbaejtő...

JagTigerrel olyan csatában voltam mint még sosem, az ellenfelet bekerítettük majdnem nyilt mezőn és kezdtük volna halomra lőni a kb. 10 tankot. T44, T32 teljesen oldalt áll, mindkettőről lepattantam, erre berongyoltam közéjük növelve a káoszt, csak úgy hullottak, de egy T54 kiszököt. Másik JagdTigerrel utána eredünk: megy az artynk felé. Tőlem kapott egy tökéletes segglővést ami lepattant a másik Jagtiger meg sebzés nélkül leláncolta (szintén hátulról)
Ez még semmi, mert a nagy írtás után fordult a kocka és egyedül maradtam 2 HT meg egy artyval szemben. Löwe egyedül foglal. Oda megyek és szemből a hasát meglövöm, az is lepattan... arty kilő.

Köv csatában T30al megyek. Full béna KV-13 meddel küzdök 1v1-ben kb 200m távolságból.
Én szemben állok kissé beforgatva, fele haspáncél elrejtve, ö meg az oldalát mutatva kitolatgat egy ház mellöl, hogy tudjon lőni. (és kinn is marad néha) Én meg sem mozdulok, gondolom könnyű préda lesz.
3 lővésem lepattan a 90fokos oldaláról (276pen vs 85-ös páncél), miközben majdnem minden lövése megsebez és levisz 1000HP alá. Annyira belefeledkeztem ebbe futurisztikus a szituba, hogy észre sem veszem egy Obj704 átbukik a töltésen és oldalról egylővésez.

(#7895) Eagle16 válasza jahrn (#7892) üzenetére


Eagle16
addikt

Persze hogy jobb, nem is mondtam hogy a legjobb ágyúja van, de a sima D-54-hez képest a D-54TS egy álom.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7896) Napfénysüti

Lenne valaki olyan rendes hogy leírná priviben lépésről lépésre a 7.4-hez az XVM telepítést? Feltettem a Dokan Library-t meg megcsináltam mindent elvileg ahogy kell de nem megy. Hátha valahol hibáztam. :B

Előre is nagyon köszönöm! :R

Més que un club!

(#7897) virkir válasza Eagle16 (#7888) üzenetére


virkir
veterán

Arra ott BatChat jó ágyúval és szintén papír testtel. Ráadásul ugye az már a garázsban áll ezt meg ki kéne fejleszteni meg megvenni.
Az a baj, hogy a "jó" ágyún kívül nincs semmi jó tulajdonsága, hiába jók papíron az adatai ha élesben ezt nem igazán lehet érezni rajta.
A jó ágyú meg a kemény ellenfelekről ugyan úgy képes pattogni ha a randomisten egyest dob a kör elején.
Azt még elfogadnám ha a másik 260+-os átütné nade egy 175-ös pent azért már pattintson könyörgöm.

Mcray
Na ez a baj mert az IS-8-al nem így kéne menni hiszen T9-es heavy amit leginkább top-nak vagy a felső harmadba sorsol a MM, tehát a csapat elvárhatná, hogy az élvonalból harcolj vele, amire viszont valóban nem alkalmas.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#7898) Mcray válasza fsb1000 (#7894) üzenetére


Mcray
senior tag

Csatlakozom...

Tegnap T30 és E-75 (mindkettő maxos) lepattantak az Amx 12(t)-mről 150 és 50 méter távolságból. Én hangosan ordítottam örömömben, ők meg szerintem épp azon voltak, hogy szétverjék a billentyűzetüket, mert valahogy nem akart jönni több lövés tőlük...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7899) AlexWolf válasza fsb1000 (#7894) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Na majd a 7.5-ben meg lesz oldva minden probléma!!4!néGY!
:D

(Amúgy lehet hogy hülyeség, de én már a játék indulása óta mondom, hogy annak a lövésnek már a cső elhagyásakor más a hangja, ami be fog találni és sebezni, mint ami nem...bár lehet, hogy csak én vagyok vájtfülü.)

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7900) fsb1000 válasza AlexWolf (#7899) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Azt még nem lehet tudni, mert a tesztszerón az userek legalább fele gold lőszerrel élvezkedik.

---

7.5 Update Overview [link]
List of main changes in 0.7.5
- Added new premium British medium tank: Matilda Black Prince

Ezzel a brit tankkal valaki már találkozott tesztszerón? Gondoltam kipróbálnám, de nem találom a boltban.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.