Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) homeless09 válasza vhw (#8690) üzenetére


homeless09
őstag

Pár k difi mi?:D T32 kifejlesztése 100k XP, KV4-é 53ezer :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8702) Napfénysüti válasza Atlantis (#8700) üzenetére

Igen azt olvastam. De alapból úgyis megveszem mindig a kifejlesztett tankokat. Most van is kb 1,7M kreditem és nincsenek nagy céljaim. Majd még a Hellcatet akarom megvenni ha kifejlesztettem.

Més que un club!

(#8703) Fandango


Fandango
veterán

Hosszu ido utan vegre egy jo eredmeny, ezt meg kell osztanom, bocsi:

Victory!
Battle: Fjords Monday, July 23, 2012 18:03:58
Vehicle: T28 Prototype
Experience received: 3,314 (x2 for the first victory each day)
Credits received: 56,697
Battle Achievements: Böelter's Medal, Top Gun, Master Gunner, Mastery Badge: "I Class"

(#8704) babferi válasza homeless09 (#8701) üzenetére


babferi
tag

Jah persze , csakhogy ( elobb mar le lett irva ) : A T32-re mar csak a lanc meg torony kell , a tobbit kifejleszti az ember a T29-en. A KV4 re meg kell meg ezek melett a legnagyobb loveget meg motort is fejleszteni , szoval majdnem ugyanott vagy !

[ Szerkesztve ]

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#8705) homeless09 válasza babferi (#8704) üzenetére


homeless09
őstag

Csak az a löveg édes kevés lesz t8-9-10 ellen.

ollie: Ha nem az ellenfél leggyengébb pontjait lövöm t7 felett, de sokszor még t7-ben is, esélytelen hogy átlőjem. Nézzük csak meg a többi T8-as penjét....jóval nagyobb mint ez.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8706) ollie válasza homeless09 (#8705) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem igaz.

***

(#8707) #56230144 válasza .mf (#8684) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nem,mindig kitalálom a taktikámat az adott mappon,például keresek 2 embert aki átkaroló hadműveletet hajtok végre,vagy elterelem a figyelmét 1-2 tanknak,amig ők kilövik őket.Randomban is lehet egymást segiteni.Nagyon óvatosan megyek a bázis felé,körüljárom,artykat megpróbálom likvidálni (általában bázisnál vannak) artyknak jelzek,ha tankot találok.Ők kiszedik,én előre megyek,likvidálom az artykat,és elkezdek capelni.Ha védeni kell a bázist (az a mapp feladat) akkor mindig távol maradok a bázistól,a nagy hatótáv miatt.Mindig rálátok a bázisra,tisztán,ezért félbetudom szakitani a foglalást.

(#8708) Atlantis válasza ollie (#8706) üzenetére


Atlantis
veterán

Pedig hajlamos vagyok egyetérteni a kolléga írásával. Szerintem is kevés az a csúzli abban a kategóriában.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8709) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sikerult minden szempontbol felulmi eddigi rekordomat Aladarral, bar 14-9es allasnal elastam magam mert mar csak 380HP volt. Elkonyveltem hogy veszettunk es nem. Bar kellett hozza a bena ellenfel mert en mar legalabb 3szor kiszedtem volna magamat es az elejen is tetovaztam/benaztam.

Victory!
Battle: Widepark 23. júla 2012 9:02:12
Vehicle: VK 4502 (P) Ausf. A
Experience received: 1 755
Credits received: 51 303
Battle Achievements: Kolobanov's Medal, Böelter's Medal, Steel Wall, Top Gun, Defender, Sniper, Master Gunner

Replay

Miert?????

(#8710) ollie válasza Snakeiboy (#8709) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ez szép volt, főleg Aladárral.

***

(#8711) Fel válasza jozefgucci1 (#8692) üzenetére


Fel
addikt

Szerintem a héten vége lesz a tesztnek, és az orosz szerverre ki is adják a 7.5-öt csütörtökön, vagy pénteken. Hozzánk leghamarabb pénteken, vagy méginkább jövő héten érkezhet.

Egyébként elég sok fals infó van ott... Pl.: A prémium tankok közül kettő jön majd a 7.5-ben, a Kövér Maxi és a Super Pershing. Ez O.K. Az a Churchill Black Prince viszont téves. 1. Nem közepes tank, hanem nehéz. 2. Eddig úgy áll nem prémium tank lesz, hanem T7-es heavy a brit techfában.
Van a teszten brit tank, de az csak a 8.0-ban fog elérhatővé válni, a Matilda B. P. (elég képzavaros név...)

Valamint a tesztszerveren a maximális létszám 24.000 fő, nem 13.000.

(#8712) Djuree


Djuree
félisten

na megvan az arl v39 :C ez se szar :))
uccsó meccsemen az s35-el top gunt kaptam. jól le is french nooboztak :C egymagam megfogtam a hidat 4 ellennel szemben, mint a 4-et kilőttem :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8713) Atlantis válasza Djuree (#8712) üzenetére


Atlantis
veterán

Hehe, replay? :D

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8714) Atlantis válasza Snakeiboy (#8709) üzenetére


Atlantis
veterán

Megnéztem, nem semmi, nagyon szép munka, de mákod volt, hogy a KV-4-et átütötte abból a szögből.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8715) Djuree válasza Atlantis (#8713) üzenetére


Djuree
félisten

asszem nincs bekapcsolva a felvétel, nem szoktam visszanézni :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8716) Napfénysüti válasza Djuree (#8712) üzenetére

Holnap délelőtt nem leszel?

Més que un club!

(#8717) Atlantis válasza Djuree (#8715) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, nálam sincs, rossebnek van ideje a saját hülyeségeit visszanézni.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8718) Djuree válasza Napfénysüti (#8716) üzenetére


Djuree
félisten

á nem, meló van :O
hogy állsz td fronton?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8719) vhw válasza homeless09 (#8701) üzenetére


vhw
addikt

Lássuk a KV-4-et; van hozzá egy egyedi motor 27k, nem viheted tovább, van hozzá egy egyedi ágyú 44k, amit szintén nem vihetsz tovább, majd jön az ST-I, és ha történetesen ez az első szovjet heavy ágad, akkor nincs BL-9ed sem. T9 tankon a jó öreg D-25T azért igen horzsol.
Szal meg van ennek az útnak is a szépsége...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8720) Ranger^41


Ranger^41
aktív tag

Rohadtmód felbasz már ez a pershing... Minden csatában az első bekapott lövősem viszi a lánctalpat és az ammoracket egyszerre, további lövések vagy a tornyot, de főleg az ágyúr vágják tropára, jellemzően lövés előtt, nem egyszer kellett már menekülnöm 100%os tiszta helyzetből, mert beszart az ágyúm... az meg a másik, h átlagos sebzés elvileg 240, de inkább 180-190 körülieket sebez, néha 200 fölött, röhej...

(#8721) Napfénysüti válasza Djuree (#8718) üzenetére

Nyomom a Wolverinnel. Az a másik amit erőltetek most a francia light/med mellett. Most hirtelen nem vágom mennyi xp kell még a Hellcathez. Az még azért lesz egy pár nap. Pedig mekkorákat tudnánk menni hogy te az ARL-el én meg a Hellcattel. ;]

Més que un club!

(#8722) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Tiger 2-höz milyen fejlesztési sorrendet javasoltok? Full stock, kivéve a motor + rádió amit ugye továbbhoztam a Tigrisből...

=^-^=

(#8723) Fel válasza Djuree (#8712) üzenetére


Fel
addikt

"ez se szar" Ezzel vitatkoznék... A legszarabb az egész francia TD ágon, az S40-nel holtversenyben.
Nagy, nincs páncélja + tetején egy bónusz weakspot, ritkaszar a lövegkitérítés, napokban mérhető célzásidő... Gyakorlatilag képtelenség vele mozgó célpontot eltalálni, mert mire becélzod kiszalad a célpont a löveg látóteréből.
Nekem is már bent áll a garázsban, de még egy kört sem mentem vele. Elég volt a teszten szenvedni vele, most inkább másra koncentrálok.

Például a 13 90-re...

Victory!
Battle: Prokhorovka 2012. július 23. 20:10:55
Vehicle: AMX 13 90
Experience received: 1 035
Credits received: 31 015

Ebben a csatában egy sebző lövésem sem volt. Assault mód, támadóként, csak spottoltam :)

Victory!
Battle: Ruinberg 2012. július 23. 20:21:21
Vehicle: AMX 13 90
Experience received: 1 738
Credits received: 42 073
Battle Achievements: Master Gunner

Na ez jó volt! Ugyan csak 3 tankot szedtem ki, de végre sikerült egy igazit görénykedni. Pont a megfelelő pillanatban lerohanni az ellent, úgy hogy szinte reagálni se tudjon.

Victory!
Battle: Himmelsdorf 2012. július 23. 20:55:15
Vehicle: AMX 13 90
Experience received: 1 423
Credits received: 28 629 (fine for causing damage to allies: 270; compensation for damage caused by allies: 385)

Ez pedig azért volt vicces, mert 40 másodpercen keresztül kergettem egy Lorr. 155 51-et. Majd egy Tigrissel fogócskáztam egy Lorr. 40t roncsa körül. Na, hosszú az a 40s újratárazás :DDD

(#8724) Timyyy válasza Fandango (#8703) üzenetére


Timyyy
őstag

Ennek mind nagyon örülünk, de akkor majd mégjobban, ha a replayt sem felejted el hozzá, mert így csak írásos formában értelmetlen.

(#8725) Djuree válasza Napfénysüti (#8721) üzenetére


Djuree
félisten

jaja, gyúrjál rá :C

Fel: nekem bejött az S40. sajna ennek az arl-nek tényleg szar a kitérítése, de ki kell farmolni a kövi td-t, muszáj lesz megbarátkoznom vele :DD
13 90 nagyon jó! lórit gyűröm most, így alap ágyúval nem a legjobb.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8726) fsb1000 válasza Fandango (#8703) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Jól teszed.. ne kérj elnézést. És szerintem ne foglalkozz az esetleges kifogásokkal és vitriolos megjegyzésekkel sem (#8724). Valószinűleg csak újabb flém szítása a cél ugyanazzal a témával mint pár napja.

Ha más berakhatja eredményeit replay és kifogások nélkül akkor te is.
Akinek nem tetszik, az ne olvassa. Egyébként replay nélkül is sokat elmond a Bőllér és a Master Gunner plecsni így együtt. Sőt azt is megtudhatjuk az eredményedből egy kis fejszámolással, hogy mostanában a T28 Tankász plecsnihez mennyi XP kéne.

[ Szerkesztve ]

(#8727) Fel válasza Djuree (#8725) üzenetére


Fel
addikt

Sajnos az ARL nagy pechjére megkapta azt a jónak tűnő DCA 45 AC löveget, ami azzal a páncélátütéssel elsőosztályú lenne T6-on, de hogy ne legyen OP agyoncsatpák egy ratyi célzásidővel (és a pontossága sem a legjobb..). Elég lenne arra a 105mm-es is, kicsit feljavított tulajdonságokkal. Amelyet viszont így el kellene venni az S35 CA-tól...

-----------------------------------------

Tettem fel pár replay-t. A himmelsdorfi és a ruinbergi 13 90-est is.

(#8728) Fel válasza Fel (#8727) üzenetére


Fel
addikt

Bah.. Na de hová tettem fel... Ide: [link]
:B Bocsi, az előbb lemaradt a link...

(#8729) Imilenni


Imilenni
addikt

"Marder II
Korrigálva a jármű észlelhetősége.
Megváltozott manőverezhetőség terepen az összes lánctalphoz.
Fordulási sebesség lecsökkentve.
Látótávolság 360 m-re csökkentve.
Az összes ágyú (minden jellemzője) kisebb mértékben gyengítve. "
Most fogom eladni :D

Valaki nincs véletlen Stug III-ja L70-es löveggel? csak kíváncsi lennék hogy "mit tud" mert..elég gyenguska most igy... :/

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#8730) Fandango válasza Timyyy (#8724) üzenetére


Fandango
veterán

(#8731) Timyyy válasza Fandango (#8730) üzenetére


Timyyy
őstag

Köszi, meg is lesem, t28prot replayt még úgysem néztem sosem.

(#8732) fsb1000 válasza Fandango (#8730) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Kár hogy a rendszer nem jegyzi kik nézték meg....
Az egyik letöltés az enyém lesz!

Továbbra is úgy gondolom a visszajátszások úgy tudnának igazából hasznosulni, ha megbeszélnék ki mit gondol a "taktikáról", és az egyes eseményekről.
Miért volt érdemes oda menni és nem ide, miért X-et lötte a játékos miért nem Y-t... és így tovább.

(#8733) #56230144 válasza fsb1000 (#8732) üzenetére


#56230144
törölt tag

Ezt támogatom.

(#8734) fsb1000 válasza #56230144 (#8733) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én azzal kezdeném, hogy ezen a pályán (mint a legtöbb pályán) nagyon befolyásolja a játékosok által alklmazott taktikát az artyk száma. Ezért szerintem egy jó poziciót vett fel a T28.
A második megjegyzésem, hogy a löveg kitérithetősége remek, ezért jól ki tudta használni a fedezéket. Német TD, HT-vel feljebb kéne mennni, ahogy az a kacsavadászat rész után meg is történt. 3 killig sima ügy utána következik T28 pozició váltása.

A 4. kill ügyes volt, de utána én nem mentem volna vissza az arty helyre, bár a T28-at igazolta ez a döntés. A 6-7 kill majdhogynem ajándék.

Összefoglalom: Ebből a replayból nem sok újdonságot tudtunk meg, miként is kéne játszaniT28-al.

[ Szerkesztve ]

(#8735) marked one94


marked one94
őstag

Amúgy mostanság miért nem divat tracer-re vadászni az artyknál? Ahogy nézem a csatákat kb 10ből 1x láttam, hogy az arty ezzel kezdi, és általában az se az én csapatomba van. Ezt csak én tapasztalom?

You'll Never Walk Alone

(#8736) Timyyy válasza marked one94 (#8735) üzenetére


Timyyy
őstag

Mert núboznak ha 1 perc után már nem vágtad ki a top tankot. :))
Amúgy nemtudom, pedig én is leszoktam róla, régebben sokat kukkoltam az ellen bázisra, de ne kérdezd miért.
Ha sok spot van, akkor nyilván inkább keresek egy jó célpontot mert ennyiből valószínű hogy lesz 1, ami fedezék nélkül van, aztán majd holt időben nézelődök arty után, ha csak 1-2 fedezékben ülő piros pöttyöt látok.

(#8737) marked one94 válasza Timyyy (#8736) üzenetére


marked one94
őstag

összes artys noob :P (csak viccelek mielőtt valaki nekem esne)
De még ha spotolva van akkor se lövik ki mostanság... pedig szerintem első 1-2 percbe nézhetnék az ellen bázist meg arty pozíciókat. Én ezt csináltam mikor artyztam.

You'll Never Walk Alone

(#8738) fsb1000 válasza marked one94 (#8737) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ha megnézel pár TOP játékostól visszajátszásokat, akkor az a benyomásod keletkezhet, hogy nem csapatjátékot játszanak (mindig vannak feláldozhatók, lásd Timyy esete) hanem csakis a saját eredményes játékukra koncentrálnak. Persze a sok sebzés és kill következménye gyakran a csapat győzelmét is jelenti.
Nekem úgy tünik ez a szemlélet jellemzi a legtöbb játékost randomban, de az árulkodó jelek csata közben leginkább az Artystáknál figyelhetők meg.
Talán ide tartozik, hogy a trace megjelenése után (valamelyik pecsnél lett használható) fellendült az arty vs arty csata, de aztán pár hónap alatt mindenki visszatért a korábbi kerékvágásba.
És ma már ott tartunk, hogy majdnem felesleges az artykat felderíteni randomban, mert a saját arty akkor sem fog odalőni, ha előre pingelem neki.
(természetesen itt is vannak pozítiv kivételek)

(#8739) bullseye válasza marked one94 (#8735) üzenetére


bullseye
addikt

Nem éri meg, mert ha pont jó helyen nézem, akkor éppen megláthatom (bár akkor már lő valakit tőlünk, és kapom az anyázást, hogy én nem...), de legtöbben gurulnak pár métert valamerre, és ha a lövedék nem pont arra megy mellé, akkor már csak top arty-val van esélye, hogy belekerül a robbanásba :)

De van olyan pálya, ahol az első spotig belő az ember 1-2 ismertebb helyre, hátha épp bejön.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8740) marked one94 válasza fsb1000 (#8738) üzenetére


marked one94
őstag

Engem nem érdekelnek a Top játékosok...

De ha ennyire nem érdeklik őket akkor meg annyit tegyenek meg, hogy lövés után mozogjanak. De tiszta vicc mikor ezt t6-t7es arty nem tudja. Mindjárt vissza veszem a obj 212 csak azért, hogy tracer-re vadásszak. Na mindegy majd megszokom, csak mostanság tűnt fel, hogy ez nagyon hiányzik.

bullseye: Ha artyval vagy, mindenképpen kapni fogod az anyázást így nem mindegy? :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#8741) fsb1000 válasza marked one94 (#8740) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ezt megértem, mert engem sem érdekelnek a TOP játékosok, kivéve ha nagymellűek és jól főznek.
Viszont az általuk feltöltött replayokat érdemesnek tartom megtekinteni és esetleg megbeszélni. Az előbb csak azért hoztam példának, mert egy jó játékos manővereit megfigyelve jobban kijönnek azok a jegyek amiről beszéltem.

Senkit nem akarok megbántani, de mostanában és főleg régebben rengeteg replayt megnéztem kiváló játékosoktól és bennem ez a kép alakult ki. Amit tanultam, azt szinte mind században, CW-n, esetleg szakaszban tudtam megtanulni.
A visszajátszások is hasznosak, de az valahogy másképp vagy gyengébben rögzül az emberben, mint amikor aktívan benne van egy csatában és a fülébe mondják mit csináljon és miért.

[ Szerkesztve ]

(#8742) athomi válasza marked one94 (#8740) üzenetére


athomi
veterán

gondolom azért, mert míg te vadászol az arty-ra addig ő széthiteli magát :) nekem legalábbis az a tapasztalatom h az engem trace-elő arty-k szétlövöldözik rám magukat feleslegesen míg én széthitelem a top tankjaikat :)

(#8743) marked one94 válasza fsb1000 (#8741) üzenetére


marked one94
őstag

Egy profi játékos szerintem alkalmazkodik a csatához. Én is ezt próbálgatom, most ezért se nézek videókat. Próbálom felmérni a helyzetet, és alkalmazkodni. Kevesebb sikerrel de utána elgondolkozok mit kellet volna, és legközelebb már próbálom úgy. :) De a lényeg artysták vadászatok tracerre, hogy nekem meg a csapatnak jó legyen :P ;)

athomi: hmm hát azért nem :) héten vissza is veszem a 212-t és tracer vadászatot rendezek. Tigris2vel gyorsan össze szedek 10k xp E75 és már lesz is credit artyra. :P

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#8744) Scheffer


Scheffer
tag

Ha valaki ráérne pár perc (maximum(!) egy óra) gyakorlócsatára és nagylelkűen megengedné, hogy párszor rálőhessek a tankjára, akkor legyen szíves és vegye fel velem a kapcsolatot ez ügyben, ha rendelkezik a következő tankok valamelyikével:

- AMX AC Mle. 1946
- AMX AC Mle. 1948
- AMX 50 Foch
- AMX 50 155 Foch
- jagdpanther II
- Jagdpanzer E-100
- Object 268
- T110E3
- T110E4
- SuperPershing
- M48A1
- Jagdtiger
- ST-1
- IS-6
- M6A2E1

A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8745) joergie válasza fsb1000 (#8738) üzenetére


joergie
őstag

Nincs igazad, ennél bonyolultabb a dolog. Ahhoz hogy valaki csapatjátékos legyen, kell egy csapat is, vagy legalább 1valaki, akivel együtt lehet tevékenykedni. Gyakran csak a csata vége fele derül ki, hogy valakivel lehet/érdemes e együtt dolgozni. A legtöbb amit a topjátékos tehet (ha egyedül van), hogy sokat sebez, életben marad(inkább ő marad életben, mint egy nagyságrendekkel tapasztalatlanabb, rosszabb képességű játékos több hp-val - ilyen szempontból önzőnek tűnhet, de jobban megvizsgálva ez a csapat érdeke), és amit sebez/öl, azt jókor, és jó helyen teszi(nem a csata végén a bázison amikor már vége a csatának).
Artynál ugyanez a kérdés, hogy tudja e a prioritást élvező oldalt, és tankot maponként, és ugye emellé jön az alapskill. (hiába sebez sokat, ha a lowtiereket lövi, akik mondjuk nem tudnák sebezni az is7-ünket, viszont ott van pl egy T95 az is7-el szemben, akit kicsi eséllyel sebez mindenki más, kivéve az artyt). nálam mindig az ellenfél domináns oldalának toptankja a célpont(nyilván attól függően hogy tudom e lőni), aztán t95 ha van spottolva(illetve a jobban páncélozott tankok, amit tudok, hogy a mi tankjaink nehezebben penetrálnak), és mindenek felett ellen artyja(kivéve város mapon). Mindezen felül ha egy tank spothatáron belül(kb 400m) kerül, akár láthat akár nem, ha úgy érzem veszélyeztet, akkor mindent félretéve azt próbálom kilőni.
Nem szoktam tracert nézni, inkább elmozgok mindig, mert lutrinak tartom keresgetni, meg kitalálni hogy elmozog e vagy nem és ha igen merre, igyekszem biztos találatot elérni spottolt tankra, meg a monitorom is kicsi szerintem ehhez(1280*1024). Ja, és nyilván az egyik szemem mindig a minimapon, jelölök ha valahol gond van, nyomom a T-t célzott tankra, és használom az f2-f8 billentyűket(hátha elérek vele valamit).

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#8746) fsb1000 válasza joergie (#8745) üzenetére


fsb1000
nagyúr

De hiszen pont azt álítod amit én:

"A legtöbb amit a topjátékos tehet (ha egyedül van), hogy sokat sebez, életben marad(inkább ő marad életben, mint egy nagyságrendekkel tapasztalatlanabb, rosszabb képességű játékos több hp-val - ilyen szempontból önzőnek tűnhet, de jobban megvizsgálva ez a csapat érdeke),"

(#8747) Patrick76496


Patrick76496
őstag

WoT replay manager, ha valakit érdekel. Működik 7.4-es replay-ekkel is, hiába 7.2-ig írják.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8748) forras2


forras2
őstag

Sziasztok

Most végig nézegetve a tankokat, több olyan is van a játékba, ami csak prototípus volt, vagy csak tervek voltak róla, semmi több. Akkor jogosan merül fel bennem a kérdés, hogy a Rat miért nem került be a játékba? :F

(#8749) Djuree válasza forras2 (#8748) üzenetére


Djuree
félisten

ne vegyél rá (patkány)mérget, hogy nem fog bekerülni :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8750) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egy jó kis kör, E-75-el (prémiumos, 6200 sebzés kiosztva):

Visszajátszás van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.