Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Megtaláltam az új szerelmemet. T-49...über...

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7552) vhw válasza Murder3 (#7543) üzenetére


vhw
addikt

CW-be is beférnek, csak természetüknél fogva nem alkalmasak gyors agresszív taktikák végrehajtására. Deffenzív feladatokra olykor be szoktak kerülni 1-2 Maus vagy E100, mert sok életük van és el tudnak szórakozni egy ideig az ellenséggel, időt nyerve a másik oldalon rusholó csapattársaknak.
De egyébként ha artyról van szó a GW E minden további nélkül befér a CW keretbe.

Majd most meglátjuk hogy a felszteriodozott E50 beugorhat-e egy T110 vagy IS7 helyére.

Német ágon is vannak jó farmoló tankok, na és az ingyen garázshelyek... amik azért történtek, mert bizonyos OP szovjet tankokat feljebb toltak egy szinttel, engedve a hozzád hasonlók sírásának, dehát így se jó... És a KV-KV3 kihúzása nem volt nagy tudomány, kellett volna 2 ingyen garázs? mennyit kellett volna hozzá játszani? 200-250 csatát max?

Djuree: na neked meg már az a bajod, hogy egy német tank OP :D

Az Isten nem tud kiigazodni rajtatok... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7553) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok! Valaki mondta hogy a Panther 2 több kpbe fog kerülni ( most 1.999.000 a teszten meg 2.450.000), Az amx 13 75/90 hogy alakul ott az ára???Ha valaki meg tudná mondani!
Előre is köszi!

(#7554) KaLeun válasza Djuree (#7547) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ha akarod letesztelem majd a tankodon, mert az xp már megvan és lóvé is meglesz. ;]

Cila

(#7555) Djuree válasza vhw (#7552) üzenetére


Djuree
félisten

ez mindig így van. a saját tankod szar, a másik mindig op. ha megnézed itt is így van, szinte kivétel nélkül. aztán ha átül az ember az op-nak gondolt tankba, rájön hogy nem is annyira op. de addig még nem próbálod ki az op marad :DD

KaLeun: hát kösz, de inkább kihagynám :D
tegnap is egy ojjektum 800-at süvöltött az is-8-amba. na mondom ez fasza, fél hp odavan. is-8-al nem fosok semmitől, de t9 td elé ki nem megyek mégegyszer az tuti :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7556) Zeratul válasza Djuree (#7555) üzenetére


Zeratul
addikt

Ja az OP orosz tankok közvetlen közelről képesek a sztaniolpapír amx12t ről lepattanni. :DDD

(#7557) Szilu válasza Djuree (#7555) üzenetére


Szilu
tag

Win rate of top servers:
57.13 % - T110E5
54.87 % - E100

57.61 % - AMX 50 120
52.95 % - VK 4502 (P) Ausf. B

59.00 % - AMX 50 100
54.21 % - Tiger II

56.91 % - KV-3
51.28 % - PzKpfw VI Tiger

Azért ezek különbségek... Biztos fejlődtem én is, de talán nem csak amiatt jobb minden mutatóm az orosz (IS7, jelenleg IS3nál tartok) ágon a németnél (E-100).

[ Szerkesztve ]

(#7558) Tüzi válasza Djuree (#7547) üzenetére

ilyen lenne igazából... ettől hogy fosnál :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#7559) Antonius1978 válasza Paul119 (#7533) üzenetére


Antonius1978
addikt

Akkor nagyon brutko cuccnak tunik :)
Meg nagyobb hevvel fog tortenni a tolatas, mint a T95 eseteben :) , igaza van az elottem hozzaszolonak :D

Amire nem valaszoltal, az az, hogy a lenti homlokpancel 200mm es a fenti - azaz a lovegpajzs es ami mellette van - az viszont tobb, vagy ugyanugy 200mm ? Mert ha a fenti is csak 200, akkor az hatralepes a JT-hez kepest, ugye annak azon a reszen 250mm.

Rendben, ma delutan felteszlek a baratok jegyzekebe, es megyunk par kort, lam mennyire tudunk egyutt jatszani.Koszi.

(#7560) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Van most valaki a teszten?

(#7561) diegho


diegho
nagyúr

(#7562) Stauffenberg válasza Tüzi (#7503) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Azért mert esténként játszom 1-2 órát még nem fogok prémiumot venni. A baj az, hogy ez a bug már 2-3 korábbi patch idején keletkezett és rendkívül idegesítő. Meglövöm a tankot, be is viszem a találatot és a végén nem számolja el a játék.

Nem régen pont panaszkodtam arra, hogy scout tankkal nem tudok fejlődni, mert hiába megyek előre felderíteni (nem ész nélkül, túlélem a kört vagy kitartok a végsőkig), de a végén ott van az elszámolásban, hogy csak 2-3 tankot derítettem fel, miközben legalább 5-6 vagy többet is scoutoltam.

Ennek megfelelően aztán az XP és kredit mennyiség is alacsony. De ha prémmel is ezt művelné akkor meg csak még idegesebb lennék, mert fizetek a játékért és az meg baszik igazságos lenni.

(#7563) forras2


forras2
őstag

6 killes premes kör :)

Győzelem!
Csata: Prokhorovka 2012. július 13. 10:35:03
Jármű: PzKpfw IV
Szerzett tapasztalat: 3 684 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 38 629
Csatában elért Achievement: Top Gun, Védő

(#7564) KaLeun válasza Tüzi (#7558) üzenetére


KaLeun
senior tag

JP-nek és a JT-nek is elől van a felépítménye, így szerintem is ez lenne a megfelelő.

Cila

(#7565) Djuree válasza Tüzi (#7558) üzenetére


Djuree
félisten

ez de jól néz ki, nem sok német td tetszik, de ez fasza. miért nem ilyen lett vajon? azon emberek közé tartozom, aki nem tud igazán jól játszani egy tankkal, ha az nem tetszik neki kinézetre is. inkább ülök kicsit rosszabb statos tankban, de tetszen, és akkor jobban tudok vele játszani, hiába gyengébb papíron.

diegho: általában az ilyenek szokták lenoobozni a csapatot...1500 fölötti effes játékostól nem nagyon láttam még noobozást...talán ők már rájöttek hogy csak felesleges szájtépés, úgysem lesznek kevésbé noob-ok ezek a játékosok...mostanában én sem szoktam már, csak sóhajtok egyet és ülök át másik tankba...belefáradtam már a sok hülyébe.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7566) AlexWolf válasza Stauffenberg (#7562) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Amíg WoW-oztam, SW:TOR, Star Trek Online és sok egyéb MMO-val játszottam, havi 3-4k-t kicsöngettem a havidíjra (/játék), ami csak annyit jelentett, hogy játszhattam a már amúgy is (több) 10k-ért megvásárolt játékkal, napi pár órát.

Itt a havidíj olyan 2500-3000 Ft körül mozog, amiért némi bónuszt is kapok (+50% píz és XP) ráadásul a játék és a játék lehetősége is ingyen van...Nem vagyok WG alkalmazott (mielőtt még ez a vád ér), de szerintem megéri :D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#7567) Antonius1978 válasza Djuree (#7547) üzenetére


Antonius1978
addikt

Miert fosol ugy a JT-tol ? Ha nem tudja elrejteni az alvazat, akkor kozepen szepen meglovod, oszt jonapot, oda a motor altalaban (sajat tapasztalat :) )...Ha meg el tudja rejteni, akkor mar gondot okozhat a 250mm atlovese az teny (mondjuk T10-es tankoknak mar az sem gond annyira).
Amugy a JT olyan 600-650 kozotti sebzest tud kiosztani lovesenkent altalaban - van amikor kevesebbet ad be, az atlag 560- , ez kevesebb mint az OB704 vagy a T95 sebzese, igaz gyorsabban is tolt naluk.

(#7568) diegho válasza Djuree (#7565) üzenetére


diegho
nagyúr

Ő arra hivatkozott, hogy neki eszméletlen jó statja van és kussoljon el mindenki, mert ő egy pro játékos!

(#7569) vhw válasza Djuree (#7565) üzenetére


vhw
addikt

Azért ennek a kialakításnak is vannak előnyei; pl a sidescraper jobban megy ezzel.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7570) Djuree válasza diegho (#7568) üzenetére


Djuree
félisten

az igen, nem semmi a gyerek.

Antonius1978: igaz nem sebez akkorát, de azt viszont gyorsabban. átlőni nem olyan vészes, mint a többi lapos td-t, de valamiért mégis tartok tőle. najó, is-4-el annyira nem, de t10-el ritkán megyek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7571) Eagle16


Eagle16
addikt

Múltkor kérdezte valaki hogy akkor is jár-e a free xp a T-28-as ágyújáért ha azt a KV-1-esen fejlesztette ki. Igen, jár.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7572) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na nyomoztam 1 kicsit! Ha valaki pénz szűkében van!
7.4: Amx 12t régi ára: 315.000 az új ára: 875.000
mivel most az Amx 13 75/90 féláron van most kell megvenned mert késöbb több mint 1 milát szakíthatsz ha eladod! kiszámoltam hogyha megveszed most a 12t/13 75/90-ket 7.5 után az új tankkal együtt kapsz értük úgy 2.400.000 ezret cirka 1.200.000 ráfordításával!

(#7573) Ranger^41 válasza Zeratul (#7556) üzenetére


Ranger^41
aktív tag

amx12ről én is pattantam már t25 at-vel meg pershinggel...

(#7574) vhw válasza Eagle16 (#7571) üzenetére


vhw
addikt

Nem igazán kérdeztem, inkább csak felvetettem, hogy érdekes húzás olyan ágyúért kompenzálást adni, amit nem is igazán vesznek el, és más tankon is használható/kifejleszthető. Szóval egyáltalán nem "feleslegesen elpocsékolt" xp volt a kifejlesztése.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#7575) Antonius1978 válasza Djuree (#7570) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos ez igaz minden olyan pancelvadaszra, amikor egy szinttel kissebb, netalan azonos szintu tankban ulve kerulsz vele szembe, mert sebezni szembol nem mindig sikerul, o viszont tud sebezni teged, de van hogy o is pattan rolad, a sebzese meg ertelemszeruen nagyobb mint a tied, a JT eseteben pedig ugye jo a ROF, emiatt esetleg bizonyos korulmegyek kozott veszelyesebb mint az OB vagy T95.

Nem szoktam visszajatszast kesziteni, de szoban leirok egy ilyen peldat, ami epp azt bizonyitja, hogy ebben az esetben jobb volt nekem JT-vel jatszani ebben a helyzetben, mint OB704-el vagy T95-el
(sajat meglatasom szerint jelen esetben epp a JT magassaga volt az ami kedvezoen hatott a csata megnyeresere mert jot tett neki a domborzat nyujtotta lehetoseg).
Arctic Region, alul kezdunk, en elindultam jobb fele, a hegy tovenel levo uton.Ott a hegy toveben ferden raalltam egy kiszogellesre, epp a loveg van kint es a homlokpancel egy csekely resze.
Velem volt meg 2 db 6-os szintu pancelvadasz, asszem Hellcat vagy ilyesmi, es egy KV-3 ha jol emlekszem.
A fenti sarkon van egy IS-3, egy Ferdi, es ket E-75.Lojjuk egymast ahogy birjuk, a Ferdi bekapott egy talalatot tolem es egyet a Kv-3-tol, talan az IS-3-ba is belelottem egyszer, aztan a tuzerunk kinyirta.
Marad a Ferdi es a ket E-75.Belelovok a Ferdibe, marad kb 150 elete, o elhuzta a csikot, felment a dombon a bunkerhez.Lojjuk egymast a ket E-75-el.Sikerul is a kupolan keresztul lelojjem az egyik eletet kb 300-ra, masiknak meg olyan 7-800 korulire, mivel csak neha lottek engem, inkabb kinyirtak a masik 3 tarsamat.Igy is kaptam 2 talalatot ami atment, maradt kb 2/3 eletem.Ekkor elhataroztak hogy elojonnek es ramtamadnak.Velem szemben jobbra elindult a 7-800as eletu, nagyon helyesen, a masik meg nagyon a hegy toveben araszolt elore, ot nem tudtam igazan loni.Ehelyett kapott egyet a legalso homloklemezen keresztul a 7-800as tank, maradt neki olyan 350 elete, a masik meg bujkalt, nem jott kozelebb.Az immar 350 eletes E75 mar majdnem olyan 30 meterre kozelitett meg, amikor betoltottek a loveget es szinten alul atlottem (beadta), es felrobbant.A bujkalo E75-t pedig a kupolan keresztul vegeztem ki.Elindultam a hegy mellett, aztan fel a dombtetore, ott kilottem a Ferdit es utanna mindket tuzert. 5 kilott jargany, kb 5200 sebzes. 45 ezer zsozso premium nelkul.A legjobb korom viszont 6950 sebzessel, 6 kilovessel 55 ezret adott szinten premium nelkul.

Azon gondolkodom, hogy vajon hogy alakult volna ha T95 vagy OB704-el lettem volna.Lehet hogy a T95 kupolajat ok is tudtak volna loni, es lehet akkor nem elem tul.Az OB704-el pedig lehet hogy a dontott pancel is pattogott volna, de ha nem (ugye csak 120mm), akkor lehet hogy azzal is meghaltam volna, elvegre ket E75 egy helyen azert nem csekely dolog.Erdemes lenne gyakorlo csataban ugyanezt lejatszani mindegyik tipussal.

UI : ha JT-vel vagyok, akkor meg viszont en tartok az IS-4, IS-7, M110 es E-100-tol.Na meg a Maus-tol.Ezekkel nem talalkozom tul gyakran, igy keves a tapasztalatom veluk szembe, nem ismerem jol a gyenge pontjaikat.

(#7576) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Hosszú idő után újra szakaszoztam haverommal. A ma délelőtti szakaszozás eredménye (Tigris & Tigris P): 14 győzelem és 6 vereség. :)

A legeredményesebb csata (prémiumos):

Replay van.

(#7577) fsb1000 válasza Oriens (#7546) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Köszönöm, tehát akkor 1 fázison belül kell "grindelni" a TOP tankokat, ha ki akarom próbálni.

Végülis jó móka ez a tesztszerver, mert olyan tankokat is kipróbálhatók, amiket másképp nem tenném. Pl. prém TD-ket. Eddig nem tetszik, sem a Dicker.Max, sem a francia Pak40, bár az utóbbival taroltam (gold lőszer nélkül), de olyan lassú, hogy az már riasztó. Vagy normál T49, M18, Su-85.
Az is gond hogy a tesztszerón nem volt elág kis tierű játékos (Pak400-el 8 főcs csapatok voltak)

Viszont ha most 2 hétig tesztszerverezek, akkor nem lesz meg a "rendes" nickemen a Patton és JagTigerre sem megy elegendő freeXP, hogy indíthassam az a JG-E-100 vagy hogy kéne röviden írni projektet.

[ Szerkesztve ]

(#7578) Djuree válasza Antonius1978 (#7575) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ebben az esetben lehet jól jártál a JT-vel. viszont a másik 2 td nagyobbat rúg, igaz ritkábban, lehet azokkal is túlélted volna. t95-öt sztem még életemben nem sikerült átlőnöm, igaz nem is sokszor mentem ki elé.

fsb1000: én ezért nem megyek tesztszeróra. minek ott gyűjtsem az xp-t, pénzt, ha úgyis elveszik. megyek inkább a normál accon. aztán amit nagyon ki akarok próbálni megveszem inkább ott.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7579) fsb1000 válasza Djuree (#7578) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Én is így gondoltam korábban, de nagy "értékű" zankokat kipróbálni túl sok időbe kerül a normál szerveren.

(#7580) Djuree válasza fsb1000 (#7579) üzenetére


Djuree
félisten

ez igaz. e-100-at kipróbálnám, de azt csak ott tudom majd megtenni, normál játékban az életbe nem fogom tudni azt is kifejleszteni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7581) erikke17


erikke17
őstag

Szerintetek melyik tankot érdemes ezek közül eladni? Kell a garázsban a hely :D
Tetrach, T-127, IS, Vagy esetleg még KV2 de ezzel sikerül néha jó köröket menni.. :D Első kettőt meg sajnálom mert mégis csak prémek, igaz nem nagy vasak.. :) Tetrachal lehet száguldozni szivatni a kicsiket, T-127 meg pattog mint a fene :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#7582) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Skacok! A T-43nak hogy változik meg az ágyúja, mik az értékek??

(#7583) .mf válasza Fel (#7514) üzenetére


.mf
veterán

Jelenleg 1000 és 650, tehát az 1100 és 900 már buff, de a tier-emeléshez képest nem sok.
Hmm szóval ingyen slot... na akkor visszaveszem az AMX12-t :)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7584) diegho


diegho
nagyúr

Aki teszt szerveren jár az leírná, hogy melyik tier10 meden és td-n kell bármit is kifejleszteni és azok mennyibe kerülnek xp-ben?

(#7585) Eagle16 válasza diegho (#7584) üzenetére


Eagle16
addikt

Az új tankok közül csak az M48-ason kell kifejleszteni az M68-as ágyút és az 45k xp-be kerül. A BatChat-on is van egy fejleszthető ágyú, de azt nem kell kifejleszteni ha megvan rá most a 100mm-es. Amúgy az is 45k xp.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7586) diegho válasza Eagle16 (#7585) üzenetére


diegho
nagyúr

És mennyire balancoltak az új tankok?

(#7587) jahrn válasza .mf (#7583) üzenetére


jahrn
senior tag

Tegnap tesztszeron mentem az "uj" Lorr-al meg AMX 13 90el es vhogy nem erzem h felnottek volna a feladathoz. Kb annyiban kimerult a buffolasuk h kaptak egy keves + HP-t es annyi. Az eggyetlen pozitivum h Lorr-nal mar nem kell 3 motort kifejleszteni h elit legyen, eleg 1-et.

(#7588) Murder3 válasza vhw (#7552) üzenetére


Murder3
addikt

egyébként kihúztam őket de már mondtam, hogy jó lenne felhagyni ezzel a bunkó látásmóddal.

először is ezek kihúzása nem kötelező
ha valaki nem érdekli, nem teheti meg azt h pazarolj az idejét orosz tankok húzására vagy amerikaiakra vagy rohadtul nem érdeklik ezek akkor nem lehet felróni azt h bezzeg miért nem fejlesztettted ki ezeket?
Miközben eggyértelmű a válasz...

Ha valaki alapból az amerikai vonalt vagy orosz vonalat játszotta azoknak kaptak ingyen helyeket,kaptak ingynen premium tankot.

Aki német vonalon játszogatott az nem kapott helyeket, nem kapott ingyen premium tankot..
ez így nem fair a játékosokkal szembe.

(#7589) Antonius1978 válasza Djuree (#7578) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az igaz, hogy nagyobbat rug, de mivel meg egyszer, vagy masfelszer nagyobb a toltesi idejuk, az E75-k le tudtak volna rohanni a ket loves kozott szerintem, de az is lehet hogy nem.
A T95-t ket helyen lehet loni, azaz ahol eddig nekem atvitte : a kupolak valamelyike, valamint a haspancel es lanctalp kozotti resz, jobban mondva a haspancel szele ahol er bele a lanctalpakba.

(#7590) Antonius1978 válasza Paul119 (#7533) üzenetére


Antonius1978
addikt

Azt irja hogy nincs ilyen felhasznalo...lehet hogy te akkor nem az europai szerveren vagy mint en, vagy mi lehet a gond ?

(#7591) Murder3 válasza diegho (#7586) üzenetére


Murder3
addikt

szerintem undorítóak, semmi értelme így medium tanknak akkor már lehetne ezek helyett leo2,t-90,abrams...

ezek, csak jobban elriasztottak a high tier medek gondolatától.

(#7592) Eagle16 válasza diegho (#7586) üzenetére


Eagle16
addikt

Semennyire, de lesz még teszt 2 meg szerintem teszt 3 is...még alakítanak ezeken.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#7593) Arpee78 válasza Antonius1978 (#7590) üzenetére


Arpee78
senior tag

Első hsz.

Paul119 - Paul119 (USA szerver) klambo (EU szerver)

(#7594) Djuree


Djuree
félisten

na ez jó kör volt így elsőre:

Győzelem!
Csata: Ensk 2012. július 13. 16:08:57
Jármű: Somua S-40
Szerzett tapasztalat: 1 406 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 17 899
Csatában elért Achievement: Mesterlövész

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#7595) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valaki jön teszt szerveren szakaszba? Patrick76496_EU

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7596) Sanya válasza Murder3 (#7588) üzenetére


Sanya
nagyúr

ennek én csak örülök!

a LÖWE kivételével az összes nagyon jó tankot ki tudom farmolni magamnak :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7597) fsb1000 válasza Patrick76496 (#7595) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Busi a szerver... tegnap is mire bengedett 21K játékos volt, egy jó óra múlva már csak 8K

Szerk: sorszámot még sosem kaptam, vagy beengeett elsőre, vagy csak loggingolt naphosszat.

[ Szerkesztve ]

(#7598) Patrick76496 válasza fsb1000 (#7597) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem 5 percnél tovább nem kellett várakoznom, aztán beengedett. Sorszámot is kaptam, azóta nem léptem ki. :K Most 24 000 - en vannak. Ha beenged írj rám, T8-T9 szintűekkel megyek.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#7599) psycroptic


psycroptic
őstag

Jgpz E-100 lomha jószág de a csövét kerülni kell. a 299 pen és 1000+ sebzés nagyon durva. Rosszab, mint egy arty, mert ez sokkal pontosabb... ;] Egy hátránya van leghátul kell maradni vele, mert bárki az oldalába kerül megtossza secperc alatt.

PSNID: Tomy83PS

(#7600) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Vettem egy AMX 38 -at mert kell majd az AMX12t mellé járó garázs.
Első köröm 120 kapott lövés :DDD
120 lövés

Aztán jött egy állat meccs 1614 XP-vel duplázás nélkül. Himmelsdorf
,
A félelmekkel ellentétben még nem vettem észre, hogy olyan könnyedén lángra kap az E75,ez is egy nagyon jó kör volt E75

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.