Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) Djuree


Djuree
félisten

az milyen már hogy is-8-al 5 lövésem pattant e-50 elejéről, ő persze átlőtt :W hagyjuk már...kamu ez a tank, kb. semmivel nem tudom átlőni csak t10-el, legalábbis szemből...op szar német tankok ;]
de a muast is-4-el sem volt egyszerű, igaz ő is pattogott, végül én nyertem :))
jah, tegnap is-4-el vagyok, harcolok egy fullos is-7-el, erre valaki 1 lövéssel kiszedi az is-7-et, ammo rackkel, mindenki csak lol-ozott, nem semmi lövés volt :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8752) csaabz válasza Djuree (#8751) üzenetére


csaabz
őstag

E-50-t nem egyszerű szemből átlőni... Hasa alját kell célozni. :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8753) Djuree válasza csaabz (#8752) üzenetére


Djuree
félisten

hát igen, de az pont nem látszott.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8754) Vikunya


Vikunya
tag

Ha valaki használja androidon a wot assistantot,megmondaná hogy mi jó francért nem tudok belépni már egy napja?

Romanes Eunt Domus

(#8755) Vikunya


Vikunya
tag

2x bocs

[ Szerkesztve ]

Romanes Eunt Domus

(#8756) Atlantis válasza Vikunya (#8754) üzenetére


Atlantis
veterán

Néha az iPhone-os se működik, ha ez vigasztal. :) Bár az este még jó volt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8757) vhw válasza forras2 (#8748) üzenetére


vhw
addikt

Először gondold már végig mit lehetne kezdeni egy olyan tankkal, ami valóban akkora mint egy háztömb, és le sem tudja annyira fordítani az ágyúját, hogy lőni tudja a többit (töltési időről nem is beszélve). Két loltraktor is meg tudná bénítani ha elé és mögé állnak, ki se kéne lőni... Igen lassú, nincs lendülete rammolni és lehetetlen lenne mellélőni artyval.
Mit kezdenél vele egy Himmelsdorfon vagy Ensken, ahol el se fér az utcákban.

Marked; bár rég artyztam, de én se vadásztam az ellenséges artykra, mert nem elég hatékony, akinek esze van úgyis odébb gurul... De míg tracerekre vadásznék, inkább tankokat lövök, ami "biztos" találat, nem annyira lutri mint láthatatlan artykra lövöldözni.
De ha felvillantanak egy artyt, akkor rögtön az lesz az első célpontom.
Persze ez a "nehéz" artykra vonatkozik, de egy 5-6os gyorsan töltő pontos artyval lehet akár kifejezetten az ellenségesre vadászni... de a ~2000 átlag dmg-s gránátokat, amik 40 másodpercenként töltődnek szerintem kár ilyesmire pocsékolni.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8758) AlexWolf válasza forras2 (#8748) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Mi a tök értelme lenne a Rat-nak? Bármelyik pályát nézzük is, ha lenne ott Rat, akkor azt már az induló pontról ki lehetne szúrni hol van, sebezni meg kb csak az artyk tudnák. Bár ha megnézzük igazából ő is arty ágyút használt volna, ha jól tudom 2 db 88cm-es lett volna rajta.

"- Te, szerinted mi az a mozgó hegy ott?
- Valszeg egy Rat...ők nyertek!"

Kb ilyen lenne a helyzet.

Amúgy, ha megnézed, akkor látható, hogy a prototípus tankok sem erősebbek, mint a valóban létező járművek. Ráadásul, ha nem lennének a játékban, akkor kb 20 tankból válogathatna az ember, és akkor az lenne a baj.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8759) #21346560


#21346560
törölt tag

Jól kezdődik a napom, remélem nem kiabálom el :)

Győzelem!
Csata: Ruinberg 2012. július 24. 8:19:29
Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 2 136 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 42 164
Csatában elért Achievement: Top Gun, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

Természetesen kellett pár mákosan bekapott lövés. Szám szerint 10 :DDD

(#8760) Sixkiller6 válasza Patrick76496 (#8747) üzenetére


Sixkiller6
őstag

jajj de régen kerestem már vmi ilyesmit! nagyon köszi a találatért! :R
szerk: bár úgy látom meglehetősen bugos, legalábbis a 7.4-es replayek közül egy csomót nem olvas be, másoknál nem találja el h mi volt a 2x-es meccs és mi nem... ehh

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#8761) fsb1000 válasza Sixkiller6 (#8760) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ahogy írják a letöltő oldalon, csak azoknál a csatáknál működik rendesen ahol kivárod a csata végét. (ez nálam a csaták 30-40% lenne, ezért nem is használom.)

(#8762) sanya67 válasza fsb1000 (#8761) üzenetére


sanya67
tag

Ez nálam valami perverzió lehet, de 99,9%-ban végignézem az aktuális csatát korai elhalálozásom esetén is... :DDD
5.100 valalahány csatából talán ha 10x léptem ki a vége előtt.

(#8763) #56230144 válasza sanya67 (#8762) üzenetére


#56230144
törölt tag

Én mindig kilépek,és megyek prém stuartal egy-két (ha afk van) 6 kört :D

(#8764) Djuree válasza sanya67 (#8762) üzenetére


Djuree
félisten

azigen :DD
így viszont sokáig tart farmolni. én ha behalok lépek is ki, aztán be a kövi tankba és így tovább. persze van hogy érdekel a csata, sokszor végignézem én is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8765) fsb1000 válasza sanya67 (#8762) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Eleinte én is végignéztem, próbáltam tanulni, esetleg segíteni infókkal a csapattársakat.
Aztán egy idő óta nem, vagy csak a nagyon érdekes csatákat nézem végig.

Azt hiszem akkor hagytam el végleg a csatavégignézést, amikor a "halott" csapattársaknál az a szokás harapozott el, hogy elkezdtek noobozni bárkit ok nélkül, és 10-ből 8 alkalommal megmagyarázták, hogy is kéne játszak E100-al.
Ha előretőrtem, akkor az volt a baj, ha fedezékben voltam hátul akkor az, ha egy 13-90 képes volt körbeszaladni és 500 HP-ról kilőni... na akkor voltam meganoob.
Hasonló esetekben (más tankokkal is) hiába küzdesz végig 10 percet, hiába löttél ki 2-3 tankot + adtál le sok sebző találatot és közben sebződtél le 20%-ra, ha a végjátékban egyedül maradsz akár 3 ellenséggel szemben, te vagy NOOB ha kilőnek és veszít a csapat.

Nyilván nem minden "végignéző" ilyen, de minddig akad pár okoska és ők írnak a csetbe.

[ Szerkesztve ]

(#8766) #56230144 válasza fsb1000 (#8765) üzenetére


#56230144
törölt tag

És ezek általában Magyarok,Lengyelek,vagy németek...

(#8767) Patrick76496 válasza Vikunya (#8754) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem tudom, de egyszerűen nekem sem megy, se WIFI-ről, se HSDPA-ról, csak connection error. Szerintem ki kéne várni, hogy jó legyen. :K

Sixkiller6: Most, hogy mondod, tényleg, az XP mérője kicsit tényleg bug-os. Ezt leszámítva szerintem lehet használni, én nem nagy XP miatt töltök fel csatákat, a többi mérő szerintem tökéletesen mér, bár sok felirat van, amit nem értek. :B Mostanában nekem is hülye szokásom végigvárni a csatát, többet tudok menni csak a KV-4-el, még 69,XXX tp az ST-1. :U

FSB1000: Na azt én is tudom utálni... Egyszer 2<10-re állunk, STOCK IS-3-mal ÉN vagyok a noob tier 10-es csatában. :C De a kedvencem: Ruinberg Encounter: Kiírom, nehogy beálljanak cap-elni (T5). Erre egy nagyokos beírja, hogy ennyi erővel ne is öljünk senkit. :W A poén, hogy valaki még az ő pártját fogta. :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8768) sanya67 válasza Djuree (#8764) üzenetére


sanya67
tag

Nem sietek... :)
Hétközben 4-5-6 csata/nap, hétvégén 15-20.
Van, hogy napokig pihentetem, így nem megy az agyamra és nem égek ki idő előtt...mással nem játszom. :DDD

(#8769) LAJTNING


LAJTNING
tag

Arty tracer vadászatot azért hagyták abba, mert felesleges abban az esetben, ha van más célpont. Főleg nagyobb pályákon mikor 2-3 másodperc könnyedén megvan mire ellenfél arty felé odaér a lövés. Aztán a miss után lehet várni fél percet.

Ha spotolva van az arty, akkor nyilván ki kéne szedni, illetve ha 1-2 percig nincs épkézláb célpont, akkor lehet nézelődni.

Amelyik arty nem mozog lövés után az valószínűleg a tracerekről sem tud / éppen elfelejtett / bízik abban, hogy nem figyel másik arty.

http://www.youtube.com/watch?v=UWb5Qc-fBvk

(#8770) fsb1000 válasza #56230144 (#8766) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Hát ezt nem tudom... ált angolul írnak, különben meg sem értem.
De én nem hiszem, hogy nagy különbség lenne a nemzetek között az egy főre eső bunkók számában.

Elmentem az amcsi szeróra, mert azt hittem ott nyugisabb lesz és majd köszönnek, meg max. azt kérdik "hogy vagy?"... "milyen az idő?"... stb Ahogy a filmekbe látni, meg ahogy innen KKE-ből elképzeljük a pozitív gondolkodás, és közösségi hangulat jellemzőit.
Áhh... úgyanúgy megy az anyázás, noobozás, meg okoskodás.

(#8771) #21346560 válasza #56230144 (#8766) üzenetére


#21346560
törölt tag

Háttt, most én is elküldtem a "top" tankunkat messzire.... artyval vagyok... mit veszek észre?!
Mindenki MÖGÖTTEM ácsorog :U

(#8772) Snakeiboy válasza Atlantis (#8714) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Igen makom volt, nem is tagadom. En mar eleve lettettem rola mikor lattam hogy 5vs1 van es siman ki is szehettek volna, de looser volt mind. Nem tudtak hol kell lonni a VK-t. Az hogy a KV-4 es a kis TD miert HEvel lovoldozott nem tudom, mert mindketto siman atlohetett volna. Ja es a vegen a kis szutok TD miert kezdett el elolem menekulni es miert hatat forditott nyilt terepen azt plane nem ertem. Amugy valjuk be, ilyen eredmenyhez csupa mak kell. Lenyeg az hogy a vegen mar remegtem annyira felporogtem :)

Miert?????

(#8773) #56230144 válasza #21346560 (#8771) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az más,de 8v1-be ne várja el tőlem senki,hogy T-34-85-tankommal majd 3 Ferdi-t,2 type-t és 3 arty-t kilövök...

(#8774) #21346560 válasza #56230144 (#8773) üzenetére


#21346560
törölt tag

Lehet hogy ők úgy gondolták, nekik menne és azért núboztak :DDD

(#8775) AlexWolf válasza fsb1000 (#8770) üzenetére


AlexWolf
senior tag

tudod mekkora ignore listám van? Olyan sok, hogy volt olyan, hogy 3 ember is eleve rajta volt már pedig még csak a betöltő képernyőt láttam.

Nálam 4 módon lehet felkerülni a listára.
1. Csata elején mint egy hülye kattintgat a térképre (általában itt várok 2-3-at, mielőtt ignorálom, de ha ennél több, akkor automatikusan.
2. Kb mint az egyes pontban, amikor az idiótája végignyomja F1-F7-ig vagy 5x
3. Káromkodik/noob-oz
4. Okoskodik, de vastagon (ez utóbbi, azért ritkább, mert ha jó dolgot mond,akkor csinálom).

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8776) Mcray


Mcray
senior tag

Vent on:

Tegnap majdnem stock M8A1-gyel meglett az ace tanker :DD

Kb ez volt az össz sikerélményem tegnap. Megint szopóágra rakott a WN. 19 csata és mindben én voltam egyedüli, aki nem 600 Eff rating alatt van...Volt olyan kör amit 7 killel sem tudtam megnyerni...

"Érdekes" módon az ellenfél csapatában mindig volt 4 olyan játékos akinek magas volt az eff értéke és jééé, mindent megnyertek úgy , hogy szinte csak nekik volt killjük.

Ennyit arról hogy nincsenek megbundázva a csaták, sőt egész napok...Ez legalább annyira volt random, mint a legutóbbi 17 nyert köröm zsinorban. Semennyire.

Bocs srácok, pipa vagyok.

Vent off.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8777) AlexWolf válasza Mcray (#8776) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Lehet ez noob kérdés, de azt, hogy mennyi az effiency-je a többieknek egy csatában azt honnan tudjátok?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8778) fsb1000 válasza AlexWolf (#8777) üzenetére


fsb1000
nagyúr

XVM mod kiírja tanklistába, meg azt is mennyi a kalkulált győzelmi esély. [link]
Letöltés: [link]

[ Szerkesztve ]

(#8779) Djuree válasza Mcray (#8776) üzenetére


Djuree
félisten

ilyenkor ki kell lépni a játékból és vissza. olyan mintha nullázna és megint jó köröket futhatsz. ezt vettem észre. tegnapelőtt s35 5 győzelem, aztán vagy 8 vereség. kiléptem, kajáltam, aztán vissza, és megint jöttek a győzelmek. tegnap arl-el ugyanígy :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8780) Mcray válasza fsb1000 (#8778) üzenetére


Mcray
senior tag

Tegnap 19 csata. Ebből kb 15 20% győzelmi arányos volt...
Ezekből hoztam egy nyert kört az M8A1-gyel és egy kört a PZ4-gyel, de M82-vel 7 killel sem tudtam tartani a csapatot, mert egyenként odagurultak a foglalóba az ellenséges arty meg Turkey Shootot csinált...

ViccesSzomorú, hogy kb 1800 kiosztott sebzéssel nem tudok csatákat nyerni tier 3-ban...

Nekem a játék kilép minden 3. vagy 4 kör után...magától...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#8781) AlexWolf válasza fsb1000 (#8778) üzenetére


AlexWolf
senior tag

köcce

ez az a telepíthető progi, amit nem lehet leszedni később?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8782) Djuree válasza AlexWolf (#8781) üzenetére


Djuree
félisten

ezt nem kell telepíteni, 2 fájlt kell bemásolni. bármikor törölhető.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8783) fsb1000 válasza Mcray (#8780) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ilyen a vereség széria.
Nekem nyerő szériám volt 12:3-al, de volt legalább 3-4 csata ahol bénáztam és már az elején kilőttek és mégis nyertünk.

---

Azt tudtátok, hogy TESZT szerveren elért eredmények (csaták) is rögzülnek a dossier fájlban?
Most néztem ezt a stat oldalt: [link] és meglepődve láttam, hogy JagPzE100-al is vannak eredményeim, illetve a BatChat már T10-es

(#8784) Atlantis válasza fsb1000 (#8783) üzenetére


Atlantis
veterán

Tesztszerver külön dossier-file-t csinál, nem? Legalábbis nálam 2 darab lett belőlük, mikor még a 7.4-es tesztet használtam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8785) InHell


InHell
senior tag

Nem tudom ti használjátok-e a hatodik érzék tulajdonságot, de nekem pár napja fejlődött ki 100%-ra , és meglepően nagy segítség a csatákban.
Nagyon sok helyen eddig nem is gondoltam, hogy rám lát pl. az arty, tehát ha másra nem is jó, de legalább meg lehet tanulni hova nem szabad állni, még ha azt is gondoljuk, hogy az adott helyen biztonságban vagyunk.
Csaták közben nagyon sokszor előfordul, hogy bejelez mert épp valaki becélzott akit nem is láttam és gyorsan visszahúzódom és így nem találnak el. Alapesetben meg simán bekapnék egy lövést. Nem bántam meg, hogy kiválasztottam ezt a tulajdonságot. :)

< béna duma helye >

(#8786) AlexWolf válasza InHell (#8785) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szerintem is nagyon hasznos képzettség. Azt viszont nem értem, miért csak 100%-nál kapcsol be?
Simán működhetne az pl egy 45 % legénységnél, hogy amikor a rendszer érzékeli, hogy megláttak, akkor "dob egyet D100-zal" (jó szerepjátékos módszer szerint) és ha 45 alá "dob" akkor jelez, ha meg fölé, akkor jön a meglepi egy arty lövés képében :D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8787) joergie válasza InHell (#8785) üzenetére


joergie
őstag

Igen, meglepően nagy segítség, még ha 3mp-et késik is. hiányzik azokon a tankokon ahol nem azt adtam meg. Arty-n és td-ken használom elsősorban, de pl company-ban is7en is van hogy egy csata kimenetele függ tőle. Nagyon hasznos cumó.
Viszont azt semmi nem jelzi hogy rádlát az arty, vagy fel vagy spottolva a kettőnek igazából nem sok köze van egymáshoz.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#8788) Patrick76496 válasza Djuree (#8779) üzenetére


Patrick76496
őstag

Van benne igazság. :K Megyek 7 csatát, abból egy nyer 290-es szorzóval. Visszajövök kaja után, rögtön egy top gun a Churchill-el. :D Szerintem ért valamit az az ebéd előtti pár perces szitkozódás. :DDD

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8789) #56230144 válasza InHell (#8785) üzenetére


#56230144
törölt tag

Nagyon jó kis képesség,énis használni fogom T-34-85-nél.

(#8790) marked one94 válasza joergie (#8787) üzenetére


marked one94
őstag

Med tankon is nagyon hasznos, én Patton-on használom és sokkal jobban megy vele a játék, és jobban is tudok spotolni.

You'll Never Walk Alone

(#8791) InHell válasza joergie (#8787) üzenetére


InHell
senior tag

Igen rosszul fogalmaztam, detektál nem becéloz.
Lehet valamiféle késés miatt vagy nem tudom, de eleinte azt hittem azt is jelzi ha pl. egy arty épp targetel, mert szikla mögött álltam, nem lehetett rám látni sehogy, és elkezdett jelezni,
csak úgymond felülről. Aztán rájöttem, hogy valószínű volt nagyon közel egy ellenséges tank.

< béna duma helye >

(#8792) ollie válasza Djuree (#8751) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez hogy lehet? Melyik ágyúval pattantál az E-50-ről? Az IS-8 bármit át tud lőni szemből a top ágyúval.

***

(#8793) athomi válasza ollie (#8792) üzenetére


athomi
veterán

biztos bl9-cel próbálta :)

(#8794) Djuree válasza ollie (#8792) üzenetére


Djuree
félisten

énis ezt hittem eddig, de ezekszerint mégsem. pislogtam énis nagyokat. oké hogy 1x pattanok, de ennyiszer?!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8795) Atlantis válasza InHell (#8785) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem használom, de szándékomban áll.

Elsőnek minden legénységemen BiA van, másodiknak meg szerelést fejlesztenek. Olyan legénységem még nincs, amin 3.-nak a közelében járnék. Nem is értem, hogy van itt sokaknak 3. skill a legénységein. Az lenne a titok, hogy elite gépekkel a legénység fejlesztés e és/vagy kreditszerzés miatt mennek még sokat? Én el szoktam adni egyből a vasat, ha elit lesz...legtöbbjét addigra már kellően rühellem ahhoz, hogy ne akarjak menni velük. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8796) fsb1000 válasza Atlantis (#8784) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Igazad van.... a tesztszerveres Dossiert töltöttem fel, és abban benne voltak a régi eredményeim. Nem pedig fordítva.

Azért nem tünt fel elsőre, mert nekem sok dossier file-om van. Persze próbáltam időrendben a legutolsót kiválasztani, de úgy látszik nem sikerült (vagy a tesztszerveres frissült utoljára valamiért). Belerakhatnák a filenévbe az user nevet...

---
(#8785) InHell: Szerintem is hasznos képesség, sőt a perkek közül talán a leghasznosabb ez a spotjelző. A legtöbb tankon jó hasznát lehetne venni
Csak az a gond, hogy kevés tankon lehet 3. képességet 100%-ig elérni.
Ha BIA helyett van akkor az nem müxik, mert asz összes legénységen kell lennie, ha meg a javítás helyet akkor annak hatékonysága romlik.
Végül úgy oldottam meg hogy javítás helyett a 2. képesség, mert a javítás %-osan is hozzáadódik majd a 3. slotban

[ Szerkesztve ]

(#8797) #56230144


#56230144
törölt tag

Egyébként a francia artyk tier4 tól kezdenek erősödni?Mert kb a Somuától jönnek az értlemesebb gépek.

(#8798) AlexWolf válasza fsb1000 (#8796) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Jep. félelmetes mennyiségű XP kell, hogy 100%-re húzzad a 3. képességet.

A fellelhető képlet alapján csináltam egy excel táblázatot, amiben benne van, hogy az első 4*100%, százalékonként mennyibe kerül.

Kiszámoltam, hogy ha egy tankot 50%-os legénységről húzol, akkor a 100%+3x100% skill összesen olyan 1,69 millió XP-be kerül.

Ráadásul régen ugye az elit tankokon bekapcsolt fejlődésgyorsítás minden tag kapott xp-jét duplázta, míg most csak csatánként egynek.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8799) vhw válasza AlexWolf (#8798) üzenetére


vhw
addikt

Biztos ez, hogy mindenki kapta az xp-t akkoriban?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8800) AlexWolf válasza vhw (#8799) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én úgy tudom.

Viszont feltűnt, hogy az elmúlt héten Dragon Ridge pályát nem rakott be a játék. Suttyomban ezt is kiszedték?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.