Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Atlantis válasza bimbilla09 (#8499) üzenetére


Atlantis
veterán

Meguntam, hogy 100k-t összeszedjek vele T6-hoz. Arty-val az a bajom, hogy poén ugyan, de nagyon ki vagy szolgáltatva a csapatnak, ha meg bukta van, akkor meg mindig a noob arty a hibás...ebből elég volt egy sorozat...egyébként ha előzmény nélkül új arty vonalat csinálnék, az amerikai lenne...esetleg a francia.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8502) Sanya válasza KaLeun (#8485) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem láttam durvának a topik folyását, mégis bezárt. aki nem bírja a vitát, akkor az ne vitázzon :)

Atlantisz:

Sok függ a scoutokon, illetve az ellenfeleken. ha egy fal mögött, rálátás nélkül kempelnek, a közepes és nehéz tankjaink pedig az oldalukat mutatva próbálják levadszni őket, akkor nincs mit tenni :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8503) bimbilla09 válasza Atlantis (#8501) üzenetére


bimbilla09
tag

aha. értem. és creditet mennyire könnyű vele farmolni ?

(#8504) Atlantis válasza bimbilla09 (#8503) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha sebzel, jól hozza szerintem, de amúgy ha kilőnek sincs valami eget rengető javítási költsége. Arty-val szerintem egész jól lehet pénzt keresni, pláne T5-T6 szinten.

Sanya: hát igen, többek közt erről is szó van. Engem az zavar, ha a HT-k fedezékben sunnyogva arty-ért rinyálnak véigig a csata folyamán, de ki nem dugná az orrát lőni, mert esetleg bibis lesz a szép nagy tankja. Én meg szedjem ki neki a szikla/ház mögül az ellent...persze ahhoz át kéne állni, meg az se kis idő, mire újra odacélzok, addigra ők 2-3 lövés is válthatnak és más a csata képe.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8505) bimbilla09 válasza Atlantis (#8504) üzenetére


bimbilla09
tag

köszi szépen :C :R

(#8506) stevve válasza KaLeun (#8492) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem az igazság üt, hanem egy feles pálinka. Ha elolvasod a Szabályzatot, a topik címét és az 1. hsz-t, bizonyára feltűnik, hogy az offolás és a parttalan vita nem a topik témája.

Ha továbbra is folytatod(játok) az értelmetlen offolást arról, miért kellett bezárni vagy a bezárás előtti viták kiújulnak, akkor nem csodálkoznék egy újabb, esetleg hosszabb záráson. Biztos, hogy kell ez ide? :U

Minden kérdés költői, ne válaszoljatok, ha nem muszáj.

(#8507) virkir válasza vhw (#8491) üzenetére


virkir
veterán

Má ne haraguggy de mi a bánatos brét keres nálad ARL44?
Nem arról volt szó, hogy francicával nem mész?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#8509) Cooper911 válasza #21346560 (#8425) üzenetére


Cooper911
senior tag

Valamelyik legény éppen rá akart gyújtani de a kövedék koppanásától megijedt és leejtette az öngyújtót. Mivel nem volt preventive maintanance ezért a kifolyt olaj kigyulladt :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#8511) fsb1000 válasza krisss93 (#8474) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Tévedsz, nem ezt nevezik "Lemming effektusnak". Sem a WoT-ban, sem máshol.

(#8513) vhw válasza virkir (#8507) üzenetére


vhw
addikt

Az új patch-el úgy néz ki az 50B lesz az egyik leggyengébb T10 tank, miért ne szívatnám magam?:D (egyébként tényleg hatalmas erőfeszítéskbe került elindulni az ágon, több hétig-hónapig érlelődött, mire rászántam magam :D Szégyelem is... :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8514) Zadia válasza vhw (#8513) üzenetére


Zadia
senior tag

Francia ággal én is így vagyok.Már 4hónapja ki van fejlesztve AMX40,de nem tudom rávenni magam,hogy megvegyem.B1 meg ahogy elnézem kínlódás lenne csak.Inkább megvettem az M3Lee-t,bár az amcsikat is utálom.

(#8515) L-e-f-i-e válasza vhw (#8513) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Sajnos én is így látom, tier8-ig elvittem a francia heavy vonalat, de már nem érzek nagy késztetést a folytatására, inkább elkezdtem a németeket húzni...sokan szidták a Tigrist. hát szerintem alaptalanul, brutális köröket lehet vele menni, 8-1100xp-s meccseket futottam vele csak ma, gyakorlatilag mindent átüt, és eszméletlen pontos, végsebessége ratyi, de nagyobb lendülettel gyorsul legalább.

=^-^=

(#8516) Timyyy válasza Zadia (#8514) üzenetére


Timyyy
őstag

A B1 szerintem marha jó tank, legalábbis én imádtam. Az egyetlen olyan tank amiből tényleg 1 körben sem voltam ideges, minden pillanatát élveztem, az igazi fun tank. (és a német prémium pz b2 ami ugyanez, szintén hatalmas élvezet)
Az AMX40 ennek az ellenkezője. A játékban azthiszem szörnyűbb tank nem létezik nála (talán az amx38, de azt a MM-je miatt inkább csak a 2. helyre tenném - mondom ezt úgy, hogy minden nemzetből van tankom, elég sok...). Nem light, ahogy a játékban szerepel, inkább 4es szintű heavy, a sebessége és a páncélja is ezt támasztaná alá. Az ágyúja ratyi - lehet hogy a szintjén jó, de az nagyon ritka, hogy nincs a csatában nagyobb tank.
Szinte sírva indultam el minden körben, annyira elviselhetetlen ez a tank. (itt megjegyzem, hogy az ARL44 is, amíg nincs top motorod - magát a tankot bírom, jó az ágyúja és a páncélja is, de hónapok óta nem mentem vele, mert annyira szar a legjobb motorja nélkül, hogy ilyen fájdalmat még nem éreztem, előnyben vannak azok akik már átestek a T28 - T95 pároson, mert akkor az ARL sebessége sem lesz gond, nekem viszont az, egyébként sem bírom a lassú tankokat)
M3Lee pedig a 2 között van, én utáltam, de valószínű, hogy azért, mert állandóan nagy tankok közé pakolt, 1x voltam top, akkor meg is lett az Ace Tanker. Végülis nem rossz, a szintjén, de sajnos nem oda kerül.

(#8517) krisss93 válasza fsb1000 (#8511) üzenetére


krisss93
aktív tag

Hát, tényleg az az igazi lemming effektus amikor mindenki megy egy irányba és ledaráltatja magát.
(De sokszor írták már a játékban is, amikor nem lemmingeztek, hogy lemming team én meg bátorkodtam leírni ide.)

(#8518) #56230144


#56230144
törölt tag

Amúgy a tankon lévő felségjelzéseket nem lehet valahogy lecserélni?Például valamit be kell illeszteni egy mappába vagy ilyesmi?Nem tetszik a T-34-en az a vörös csillag... ;] :U

(#8519) vhw válasza #56230144 (#8518) üzenetére


vhw
addikt

Próbáld ki a színvak móddal, hátha akkor átszínezi azt is xD

Zadia: nekem inkább elvi okok jöttek számításba, a vacak tankokkal már szereztem gyakorlatot amúgyis.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8520) Zadia válasza Timyyy (#8516) üzenetére


Zadia
senior tag

Én a T34-85-el jártam mindig így.Sajna a leggyengébb páncélzattal rendelkezik a 6-os szintű med. tankok között és valahogy mindig nagy dögök közé rakott.Szerencsére ez már a múlt,mert tovább tudtam lépni.

(#8521) #56230144 válasza Zadia (#8520) üzenetére


#56230144
törölt tag

Hééé a T-34-85 tök jó kifullozva :)

(#8522) Zadia


Zadia
senior tag

Most egyenlőre el vagyok azzal ami van,mert Bélára gyűjtök.+ Megvettem a VK3002DB-t.
Egyenlőre azzal szenvedek. :D

Danielssss: Már akinek bejön.Én a VK3001P jobban szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#8523) Arpee78 válasza #56230144 (#8518) üzenetére


Arpee78
senior tag

Át lehet cserélni amire csak akarod. Kell hozzá egy képszerkesztő program ami képes kezelni a dds formátumot, például Photoshop + dds plugin. Aztán két lépés és kész is van.

1. Ezt a fájlt innen átmásolod
\World_of_Tanks\res\packages\gui.pkg\gui\maps\vehicles\decals\graffiti_stickers.dds
ide
\World_of_Tanks\res_mods\"aktuális verzió"\gui\maps\vehicles\decals\

2. A képszerkesztő programban megnyitod, átszerkeszted a téged érdeklő részeket és elmented.

(#8524) #56230144 válasza Arpee78 (#8523) üzenetére


#56230144
törölt tag

Köszi a segitséget. :) :R

Szerk: Felakadok egy sziklán...Bug 4 ever... :C

[ Szerkesztve ]

(#8525) fsb1000 válasza krisss93 (#8517) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Így van.... ebből is láthatod, amit sokan és sokszor leírnak az nem mindig igaz.
---
Egyébként a "lemmingezés" gyakori taktika CW-ken, de magasabb tierű században is. Én inkább úgy nevezném, a támadó erők asszimetrikus elosztása.

[ Szerkesztve ]

(#8526) homeless09


homeless09
őstag

Ez a legutóbbi csata...a nevetségek netovábbja volt. Kigyújtotta a T29-et egy Pz4, átlőtték ~450méterről a lövegpajzsom....Még a Pz4 se akarta elhinni hogy tényleg kigyújtott és lehúzott rólam 550hp-t.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8527) vhw válasza fsb1000 (#8525) üzenetére


vhw
addikt

Csak azt nem "lemmingezésnek" hívják, hanem rushnak, és még az az apró különbség köztük, hogy nem áll meg a menet az első piros pont felvillanásánál.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8528) #21346560 válasza Timyyy (#8516) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ízlések és pofonok, én szerettem az AMX 40-et, viszont nagyon bánom már hogy lecserélnem az ARL 44-et.
Én az AMX M4-nél rosszabb tankkal nem találkoztam még a játékban :))

(#8527) vhw Hát igen, imádom amikor megy 8 tank egy felé, bevillan egy piros pont és az összes megáll, elbújjuk ahelyett, hogy rárontanának.
Így nagyon sokszor van, hogy az ellenféltől 1-2 tank 8 tankot feltart, miközben az ellenfél 13 tankja legyalázza a mi 7 tankunkat.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#8529) babferi válasza homeless09 (#8526) üzenetére


babferi
tag

Bocs , de ilyen , hogy tuzoltokeszlet? Meg miert ne gyujthatna ki egy Pz4 , a T29 oldalat siman viszi es gyanitom , hogy nem az volt az egyetlen loves akkor amit beszedtel oldalrol . A masik meg gyanitom , hogy te topp v. toppkozeli tank voltal , a T29 tornya szembol meg piszkosul kemeny , szerintem a kupolat meg messzirol makolta be valaki .
Egyebkent te nagyon szeretsz mindig panaszkodni ugy vettem eszre :D

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#8530) homeless09 válasza babferi (#8529) üzenetére


homeless09
őstag

Mostanában kiborít a játék, jóhogy :DDD

T8-asok is voltak a csatában amúgy, és de, az volt az első lövés amit becumiztam a csatában :D
Ilyenekre, hogy tűzoltó készlet meg nincs pééz, még így is kell 600k a T32höz, és nem jön olyan gyorsan a lóvé :DDD

A T32 esetében attól tartok, hogy ugye arra a top gun a T29-es gunja. És szerintem a többi tankhoz képest T8-ba mér kevés lesz ez....

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8531) fsb1000 válasza vhw (#8527) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Részben egyetértek veled. Ezért is tettem idézőjelbe a szót, jelezve hogy nem azonos fogalmak. Viszont úgy gondolom WoT-ban nem csak rush taktikánál van asszimetrikus erő megosztás, hanem szinte minden támadó jellegű taktikánál.
Ennek legfőbb oka a pályák felépítése és a 15 vs 15 tank közel azonos harcértéke.

(#8532) bullseye válasza vhw (#8527) üzenetére


bullseye
addikt

akkor már a rush sem jó, mert az lehet teljes arcvonalon is :)

az eredeti lemming az, amikor szinte mindenki egy irányba megy, attól függetlenül, hogy az első light feltartja-e őket, vagy győznek 3 perc alatt. de felőlem szétbonthatjuk lemming-re és zerg-re, agresszivitás alapján, csak a maradék pár tízezer játékosnak is szólni kell : ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8533) Sontir Fel válasza homeless09 (#8530) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Ennek ellenere jo tank, nagyon szeretem :R

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#8534) homeless09 válasza Sontir Fel (#8533) üzenetére


homeless09
őstag

Remélem nálam is befog válni :)

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#8535) Imilenni


Imilenni
addikt

Ennek a játéknak a balansz rendszere tökéletes! Su-76 al megyek ugye tier3-as és erre betesz több tier 6-os tankot..imádom :D aztán a másik..ott a hetzer..az alaplövege semmitsem ér -.-..és többször van az h KV-1 , IS ..és ezeknek a megfelelő-i jönnek ellenem...gondolom mondanom sem kell..sokszor 100m-en belül vagyok úgy lövöm a teir5-6 os tankokat(hátulról) de megsem érzik..imádom ezt a játékot :D

Press "F" to pay respects.

(#8536) #56230144 válasza Imilenni (#8535) üzenetére


#56230144
törölt tag

Majd megszokod... :K :D

(#8537) WOT Armory


WOT Armory
csendes tag

(#8538) Atlantis


Atlantis
veterán

Ez a Pershing egy kissé sérülékeny...sokkal többször lövik el az ammo rack-et rajta, mint a Panther II-n. Ezek után előre félek az orosz medektől.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8539) AlexWolf válasza Atlantis (#8538) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nem kell az ammo racktől félni az orosz medeknél...ők egyből robbannak :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8540) Atlantis válasza AlexWolf (#8539) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, tényleg, úgy sokkal jobb. :)

babferi: még csak KV-1S-em van, szóval messze van még az...lehet el se jutok addig, mert megunom már a T-43-nál.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8541) babferi válasza Atlantis (#8538) üzenetére


babferi
tag

Jol is teszed ;] Amikor mentem a T-34-85-el az gyakorlatilag minden bakapott loves melle kapott valamilyen kritikus talalatot is . Most T-44-em van , nagyon jo tank , de az ammorack rohadtul erzekeny rajta .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#8542) Fel válasza Atlantis (#8538) üzenetére


Fel
addikt

Bal oldalon, az elején van egy hely, ahol könnyen kilövik a lőszerrekeszt. Valahol az első lánckerék körül lehet, mert nálam úgy szokott előfordulni, hogy közben a láncot is lelövik a rackkel együtt... Megnyugtatásként mondom, hogy a Patton is ilyen (M46/47) :(((
Emiatt a legtöbbször próbálom inkább a jobb oldalát az ellen felé mutatni (pl. megkerüléskor).
Felrobbanni még sohasem sikerült, de elég ratyi, mikor egymás után kétszer lövik el, mert ott maradtál leláncolva. És persze az első találat után reflexből megy is a javítás..
Ezt leszámítva nagyon jó tank (nálam egyértelmű kedvenc t8-as).

(#8543) Atlantis válasza Fel (#8542) üzenetére


Atlantis
veterán

Robbanás nálam se volt, de ahogy írod, sajnos nem ritkán zsinórban kétszer is ellövik a rekeszt nálam is és/vagy a motort, ami után egy csiga hozzá képest rakéta. Én emiatt a Panther II-t jobban szeretem, kicsit tohonyább ugyan, de jobban bírja a gyűrődést. Más T8-as medem nincs összevetéshez...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8544) #56230144


#56230144
törölt tag

Hamarosan T-34-85 :C MM besorolása milyen?

(#8545) ollie


ollie
MODERÁTOR

A 7.4 óta nem lehet bekapcsolni a szerver oldali célkeresztet? Vagy csak megváltozott a billentyű kombinációja?

***

(#8546) AlexWolf válasza ollie (#8545) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Van egy kipiálható checkbox a optionsban (magyarul okosan Tároló-ra fordították), ez lett a capslock+ö -ből. de szerintem egy rakat szar

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#8547) vhw válasza ollie (#8545) üzenetére


vhw
addikt

A régi formában nem lehet már, a beállításokban ugyan lehet aktiválni, de akkor sem a régi kék célkereszt jön elő, hanem a normál célkeresztet "állítja" szerveroldalinak, de szerintem elég darabosan mozog, engem zavar.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8548) ollie


ollie
MODERÁTOR

Köszönöm!

***

(#8549) #56230144


#56230144
törölt tag

Nem hiszem el...Találomra kifagy a játék,nem tölt újra a löveg,forgok egy helyben... :W :W Valami ötlet hogy mi lehet ez????????? :((

(#8550) Sanya válasza #56230144 (#8549) üzenetére


Sanya
nagyúr

kb, mint amikor azt mondja a beteg az orvosnak: Doktor úr, rosszul vagyok, mi a bajom?

kicsit konkrétabban: milyen gép, hány éves, milyen proci, mennyi ram, mennyire van tuningolva, mikori a merevlemez, s annak milyen az állapota hddsentinellel? memtest volt? proci nincs lesarkazva?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.