Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) .mf válasza fsb1000 (#8118) üzenetére


.mf
veterán

Gondolom fel se tűnik, hogy ám te is rendszeresen használsz angol vagy angolból származó szavakat, pl. full, top, TD mint tank destroyer, med, light, arty, stb.

Dobi: nekem is volt pontosan ugyanilyen IS-szel, tőlem 50 méterre egyhelyben álló AMX-be, teljesen összeszűkült célkörrel sem tudtam belelőni, pedig az ágyú sem volt sérül. Azon a meccsen, ha jól emlékszem, 14-ből 4 talált csak. De szerencsére csak azon a meccsen, a következőn visszatért a normális működésre.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8152) Patrick76496 válasza Fel (#8145) üzenetére


Patrick76496
őstag

Omg tier 7-es Type milyen lesz már. :D

Más: Eszméletlen jó tank ez a prémium M3 Stuart. :C Első kör 4 kill:
Győzelem!
Csata: Karelia 2012. július 18. 21:01:01
Jármű: M3 Stuart
Szerzett tapasztalat: 1 252 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 12 886
Csatában elért Achievement: Kiváló Lövész, Elit lövész, Popel Kitüntetés IV Osztály, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8153) Memphis79


Memphis79
aktív tag

okés értem,kösz srácok!

Origin:Memphis79HUN

(#8154) Fel válasza Patrick76496 (#8152) üzenetére


Fel
addikt

Az MM besorolása csökken egy battle tier-rel, nem a Type kerül egy szinttel lejjebb! Ez azt jelenti, hogy ugyanolyan MM szórást kap mint a megjelenésekor, azaz nem fog Tier 10 tankokkal találkozni.

(#8155) Patrick76496 válasza Fel (#8154) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ja rendben, elnézést a félreértésért. :)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#8156) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#8150) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Mint írtam vannak szavak amiket le lehet fordítani szerintem is, az arctámadózás nekem furcsa, és bután hangzik, igaz ha szakmailag hozzáértő ember megerősít téged ebben akkor rendben van, elismerem, hiszen nincs olyan ember aki mindent tudna, bizony még ha egyesek azt is hiszik ugye ugye ;)

Ettől függetlenül megint a szavakon lovagolás megy ahelyett, hogy a lényeget megértenénk, bizonyos szavakat egyszerűen butaság lefordítani, tény ehhez szakmai körültekintés kell, ami bizony tényleges szakmai tájékozottságod hiányát ugyancsak jól mutatja.

=^-^=

(#8157) vhw válasza fsb1000 (#8150) üzenetére


vhw
addikt

És azért arra is törekszel, hogy lehetőleg mindig beleköss valakibe, ha van rajta sapka, ha nincs.
Na ezért nincs itt "baráti hangulat".

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8158) fsb1000 válasza Fel (#8145) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Reduced penetration for some of the new tier 10 TDs and MTs.

Itt azért lenne néhány tippem melyik lesz az "áldozat". Emlékeztetőül:
JagdPz E-100 átütő képessége 299 volt.
E-50m átütő képessége 270 volt.

---
(#8156) L-e-f-i-e
Ettől függetlenül megint a szavakon lovagolás megy ahelyett, hogy a lényeget megértenénk,
Pontosan, de úgy gondolom a Te részedről megy ez, hiszen minden hsz-ed az én csesztetésemről szól. Nem én kötök beléd, nem én trollozlak, ez fordítva van.
Most a "magyarkodás" bánt legutóbb meg azzal buktál nagyot, hogy azt hitted a német vonalat kezdőként próbáltam ki és hasonlítottam az oroszhoz.
Tévedtél... mert nem olvasol csak keresed a fogást.
Több accot is nyitottam próbaképp, és volt ahol prémmel, volt ahol prém nélkül vittem a német és orosz vonalat. Mindig volt különbség.

[ Szerkesztve ]

(#8159) L-e-f-i-e válasza fsb1000 (#8158) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Tévedsz, ismét, tudom, hogy csak kötekszel ezért inkább nem erőltetem, ha te így gondolod, te dolgod, boldog tudatlanság szokták mondani. :)

Más:
Úgy látszik a trollok a játékban is kezdenek elszaporodni, az előbb ha nem látom el se hiszem, saját csapattárs arty azzal szórakozott hogy a társai mellé lövöldözött, a végén direkt figyeltem, hogy nem csak engem talált el így "véletlenül". Ebben mi az élvezet az ilyennek nem is értem, persze biztos csak játszanak...

=^-^=

(#8160) Arpee78 válasza L-e-f-i-e (#8156) üzenetére


Arpee78
senior tag

Arctámadás, valahol középen. Nem ugyanaz a jelentése mint WOT-ban.

(#8161) Fel


Fel
addikt

Kint van a SerB-bel készült interjú következő, angol szinkronos része: [link]
- Kevéske infó a brit tankokról (Crusader, Cromwell, Comet, Centurion mozgásban)
- A következő ápdétekben érkező új dolgokról is szó van: megújított renderer (egész jól néz ki, kíváncsi leszek mennyire változik a gépigény..); fizika; brit tankok. A szavaiból azt veszem ki, hogy még nincs eldöntve mi fog jönni a 8.0-ban..
- MM besorolás szűkítése. Ebből azért látunk majd valamit a 7.5-ben is.
- A következő részben is érdekes infók lehetnek: Meddig fejlesztik a WoT-ot?

fsb1000: M48: 269mm, Obj. 268: 303, és a két német. Nekik van a legnagyobb páncélátütésük, így biztos, hogy ezekét fogják megfaragni. Ha egyébhez nem nyúlnak, akkor felőlem legyen.

[ Szerkesztve ]

(#8162) fsb1000 válasza vhw (#8157) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért is volt [8118 hsz] belekötés?

Én csak annyit írtam, hogy szerintem indokolatlanul használ angol szóösszetételeket a t. fórumtárs.

Most öszintén.... te hányszor használtad ezt a "hillfight" szót?
Keress rá ebben a magyar fórumban (és elődjében) hányszor fordult elő.
Segítek: A mai nap előtt soha. [link]

Keress rá googlival a Wot hivatalos fórumain. (forum.worldoftanks.eu) Találat: 17.
Tehát még azt sem lehet mondani hogy az angolnyelvű közösségi oldalon gyakori lenne az előfordulása. Annyira biztos nem, hogy valaki zsigerből használja.

De mindegy is.... miért gond ha szeretném, hogy kicsit több magyar kifejezést használjunk olyan angol szavak, szóláncok helyett amelyek még nem épültek be a nyelvünkbe, de még a WoT-os mikrovilágunk argójába sem.

[ Szerkesztve ]

(#8163) L-e-f-i-e válasza Arpee78 (#8160) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Köszönöm! Igazából ez a lényeg így van értelme, hiszen "arcvonalról", vagy frontvonalról persze hallottam már és igen ez a lényeg, WOT-ban azért nem ezt jelenti, és továbbra is úgy gondolom hülyén hangzik magyarul, ha a WOT-ban használjuk.

=^-^=

(#8164) #21346560


#21346560
törölt tag

Nem igazán örült az ellenfél ennek a lövésnek :DDD

(#8165) emre válasza fsb1000 (#8162) üzenetére


emre
veterán

Fejezd be!

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8166) Iron Funeral válasza fsb1000 (#8162) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Csak neked: [link]

sz. off

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#8167) Multikiller


Multikiller
tag

Ez is kipipálva!

Győzelem!
Csata: Cliff 2012. július 18. 22:22:49
Jármű: PzKpfw V Panther
Szerzett tapasztalat: 2 434 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 27 397
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#8168) vhw válasza fsb1000 (#8162) üzenetére


vhw
addikt

Hisz épp ezzel kötöttél bele.
Egy apróság az egész, amin talán egy fejcsóválással is át lehetett volna siklani, a kritizálás mégis felesleges vitát generál, akkor mire volt jó? Tán ettől fog megváltozni?

Egyébként is annyi angol kifejezést használtunk és használunk ebben a topikban, hogy egy ilyennek nem kéne kiverni a biztosítékot.
A "hillfight" szót még nem használtam, de minden további nélkül megértettem mit akar mondani.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8169) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Ejjnye gyerekek... bennetek valami nagy sérelem dolgozhat. Ekkora a lélek érzékenysége?
Senkit nem minősítettem, senkit nem bántottam meg csupán, arra hívtam fel a figyelmet, hogy szerintem indokolatlan nem meghonosodott angol kifejezéseket használni egy magyar fórumon. Én is értem mi az a "hillfight", mert ismerem a két szó jelentését, de ettől még szívesebben olvasnám magyarul. Mérföldekkel más a használati gyakorisága mint a TD és arty rövidítéseknek.

--

Érdekes megélni, hogy pár napon belül ugyanazon fórumon lezsidóznak és lemagyaroznak. Persze nem direktben... mert ahhoz vér kéne a pucába.
Aki nem értené: [link]
Egyébként Jancsó a kedvenc rendezőm, és a filmjében elhangzott betétdalnak másodlagos jelentése is van... márha érti valaki....

[ Szerkesztve ]

(#8170) vhooper


vhooper
tag

Üdv!

Én is csatlakoznék a fórum "életébe". Játékban KingSimon a nevem, emre kollégával már találkoztam, úgy emlékszem éppen T-44-ben ült.FSB-t is ismerem még klánból :)

(#8171) diegho válasza fsb1000 (#8169) üzenetére


diegho
nagyúr

Senkiben nem dolgozik semmi nagy sérelem, csak mindenkinek a töke tele van azzal, hogy mindig mindenbe beleszólsz és ezt úgy teszed, mintha ez lenne a küldetésed itt - ki tudja lehet tényleg ennyi jutott, a fórumon beleszólogatás mindenbe - teljesen értelmetlen vitákat generálsz direkt és utána játszod az eszed, magyarázkodsz stb. Szimplán elege van mindenkinek belőled, ennyi az egész, ez már meg lett mondva párszor kicsit burkoltabban, így hátha érthetőbb lesz.

(#8172) Veatta


Veatta
aktív tag

Rendszeres olvasója voltam ennek a topicnak, de mostmár nem látom értelmét.....
azért köszi.

(#8173) marked one94 válasza Veatta (#8172) üzenetére


marked one94
őstag

én már csak nevetni jövök fel :) szánalom ami megint megy....

You'll Never Walk Alone

(#8174) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Ez az első olyan löveg amivel végre jól érzem magam...
Löveg 7.5 cm KwK 40 L/48

PzKpfw IV lehetne egy kicsit erősebb életerőre

Löveg 7.5 cm KwK 42 L/70 erre még gyúrok de előbb a Schmalturm torony :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#8175) fsb1000 válasza vhooper (#8170) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szia! Örülök, hogy csatlakoztál.
Nem feledem azokat az időket. Azt hiszem a WoT-os pályáfutásom legszebb időszaka volt.

(#8176) vhooper válasza fsb1000 (#8175) üzenetére


vhooper
tag

Köszi, hát igen, sajnáltunk, hogy elmentél. Most úgy-ahogy megvagyunk,meg BIA klánnal vagyunk kissebb szövetségben.

(#8177) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Életem legjobb artys körét mentem a minap. :) Érdemes megnézni... sztem :)

Videó róla

(#8178) fsb1000 válasza vhooper (#8176) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Namost majd azt hiszik a kedves vitapartnereim, hogy "erősítésnek" hívtalak...
Pedig ha tudnák.... azért nem mindenki sajnálta, hogy leléptem... .

Valamiért itt OFF-nak gondolják a WoT klán témákat, pedig szerintem rendivűl érdekes a szövetségi rendszerek alakulása és annak következményei.
Szerintem elfogadható, hogy egy olvasztótégely fórumban a tank adatok kitárgyalása és a merre fejlesszek témák a legnépszerűbbek.

(#8179) marked one94 válasza fsb1000 (#8178) üzenetére


marked one94
őstag

Engem hidegen hagy a klánok problémái, de szerintem itt sokan másokat is. Inkább néznék több "oktatóvideót", vagy pálya taktikákról olvasnék.

You'll Never Walk Alone

(#8180) coolmpi válasza marked one94 (#8179) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Tessék arty-s oktató videó :) Lehet belőle tanulni :)

(#8181) marked one94 válasza coolmpi (#8180) üzenetére


marked one94
őstag

Utálok artyzni :P :)) de megnézem ;)

You'll Never Walk Alone

(#8182) fsb1000 válasza marked one94 (#8179) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Bizony! Érdekelne a véleményed az imént linkelt artys oktatóról!
----
De itt még sok-sok hasznos replayt találsz: [link]
Nagyon izgalmas lenne, ha volna annyi bátorság a fórumtársakban, hogy egy-egy replayt kitárgyaljunk. Lehetőleg szép magyar szavakkal.
Biztos sokaknak segítene. Így is, meg úgy is.....

Szerk:
Pályataktikákat korábban linkeltem (7.4 elöttiekre), de azt sem akarta átbeszélni senki.

[ Szerkesztve ]

(#8183) marked one94 válasza fsb1000 (#8182) üzenetére


marked one94
őstag

Mint ahogy írtam, utálok artyzni (önjárólövegezni) nem az én sportom :) De nekem a 212 ilyet nem tudod utáltam is. A S-51et szerettem. de nincs credit hogy vissza vegyem meg artyzás nélkül is megvagyok.
Tudom szoktam nézni, meg én is töltök fel videókat ;)

Na majd írok néhány pályát ahol tanácsot kérek, csak most lusta vagyok összeszedni. :B

You'll Never Walk Alone

(#8184) bullseye


bullseye
addikt

Szép magyar szavakkal kitárgyalva a replayt: gj, gratz, wd m8!
Jó helyezkedés, jó célpontválasztás, és persze nagy mázli a sok találattal.

Az ilyen visszajátszások mellé az lehetne még nagyon fontos tudnivaló, hogy mennyire gyakori esetet mutat be. Pl. mindennapos, ritka, nagyon ritka, egy a millióhoz. Soha nem akartam pl. Diegho-val versengeni, de azért önértékelési szempontból nem mindegy, hogy nála minden kör olyan, mint amiket bemutat, vagy csak minden tizedik...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#8185) Multikiller


Multikiller
tag

Ez egy egész jó nap. Két tank ász egy este! :)

Győzelem!
Csata: El Halluf 2012. július 19. 1:02:18
Jármű: SU-152
Szerzett tapasztalat: 1 045
Szerzett kredit: 24 914
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#8186) fsb1000 válasza bullseye (#8184) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Megnézed a tankra vonatkozó átlag XP-jét meg a csatában elért XP-jét és egy normál Gauss görbével egészen jó becslést kapsz a gyakoriságára.

(#8187) #21346560


#21346560
törölt tag

Én is értem mi az a "replay", ismerem a szó jelentését, de ettől még szívesebben olvasnám magyarul. Mérföldekkel más a használati gyakorisága mint a TD és arty rövidítéseknek.

Azt hiszem én dirketben mondom el a véleményem mindig, mert van vér a pucámban.
Ha valaki félreért valamit, az meg az ő baja.
A "dunába lövés" véleményem szerint nem jellemez senkit etnikai hovatartozás alapján, hisz a mai világban bizony sokszor hallani, hogy a politikusainkkal is ezt tennék.
Hajlamos valaki itt mindent félemagyarázni, belemagyarázni, és szart rágni, de nem baj, mert milyen unalmas is lenne az élet nélküle.

Jah, lehet megint futni sírni a Moderátoroknak.....

[ Szerkesztve ]

(#8188) fsb1000 válasza #21346560 (#8187) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Egyetértek veled abban, hogy a replay helyett szerencsésebb lenne a visszajátszás szót használni. Javaslom mindketten járjunk élen ebben, hamár így felkaroltad ezt az ügyet.
Számítok rád!

(#8189) vhw válasza fsb1000 (#8188) üzenetére


vhw
addikt

Arroganciád nem ismer határokat...
Ugyan készakarva csinálod ezt, vagy tényleg nem veszed észre magad?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#8190) KaLeun válasza Fel (#8161) üzenetére


KaLeun
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy az új rendererrel véget ér a WoT-os "pályafutásom" vagy legalábbis játszhatatlan lesz, mert az már sok lesz a gépemnek. Főleg ha beraknak egy SSE2 korlátot is... :O

Cila

(#8191) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Replayok visszanézése jó ötlet, persze nem mindegy kitől, semmitmondó replayok ezrei vannak venn, de egy egy kiemelkedő játékostól tényleg sokat lehet tanulni ez alapján. :)

=^-^=

(#8192) Napfénysüti válasza KaLeun (#8190) üzenetére

A jelenlegi gépemmel sajnos nálam is ez a helyzet. Még most minden trükkel együtt hajlamos leesni 9-10fps-re a teljesítmény. Mi lesz itt ha grafikát fejlesztenek de optimalizálni továbbbra is csesznek? :(

Més que un club!

(#8193) Atlantis


Atlantis
veterán

Lassan időszerű lenne megcserélni a két topicot...ebben sokkal több az "OFF", mint ahol elvileg lenniük kellene.

Szánalmas amúgy, hogy milyen hülyeségeken vagytok képesek vitatkozni órák hosszat. Trollok mindig is voltak, anno mikor még moderátor voltam, szó nélkül kaptak tőlem pár nap tempban-t (azok is, akik válaszoltak az agymenésükre), de sajnos úgy látszik, liberálisabbak lettek azóta a szabályok.

Továbbra is szívesen venném, ha Airfield pályán sikeresen alkalmazható taktikát javasolnátok, medre, HT-re, mindegy. Esetleg ha a 7.5-ben megjelenő pályákról tudna valaki jó minőségű tanulmányozható képet linkelni, azt megköszönném.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#8194) diegho válasza bullseye (#8184) üzenetére


diegho
nagyúr

Általában csak olyan replay-t teszek fel, ami 2000xp feletti, mivel az átlag xp-m folyamatosan nő, így el tudod képzelni mennyi 1000xp feletti kört megyek (sokat) 2000xp feletti ezekből nem sok mostanában, mert csak duplázok, vagy olyan tankkal megyek ami nem sok xp-t ad, pl O704. 1800xp feletti köröm van naponta sok, de azokat nem teszem fel, mert abban egy kis extra sincs, ha megnézed az átlag xp-met napi szinten az összes tankra, akkor 1000 környékére jön ki mindig, függ ez attól, hogy mennyit játszok tier8 alatti tankokkal, mert jellemzően 10-es csatába kerülök és mivel 90%-ban nekem van a legnagyobb eff-em az adott csatában, így az ellenségek zöme engem lő, még akkor is, ha én sokkal messzebb vagyok, sokkal nehezebb eltalálni.

(#8195) #21346560


#21346560
törölt tag

Nah ezzel a tankkal sem kaptam meg ezt a "címet" :DDD

Győzelem!
Csata: Karelia 2012. július 19. 9:59:08
Jármű: Lorraine 40 t
Szerzett tapasztalat: 1 962 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
Szerzett kredit: 29 031
Csatában elért Achievement: Felderítő

Mivel senki nem akarta megnézni hogy merről jön az ellenfél, gondoltam sokat nem veszíthetek, hisz ha odaérnek hozzánk, csak megszívjuk, hát elindultam.

2 önjáró lövegük és 2 "bázison táborozó" (ugyebár a camper szó nem magyar, jobb fordítást nem találtam ;] ) tankuk bánta, na meg jól összezavartam őket, a 30%-os csatát úgy gondolom elég nagy részben nekem köszönhetően nyertük meg :DDD

(#8196) V.Dave


V.Dave
senior tag

letöltöttem a teszt szerver patchet, installáltam is letöltött valamit, majd amikor játszani akartam közölte hogy nem tud csatlakozni a hálózathoz. De nem is ez a fő gond, hanem hogy most hogyan tudok újból játszani fő szerveren ahol a tankjaim is vannak?

Xiaomi mi 8 6/128

(#8197) diegho


diegho
nagyúr

Ez az új kárpótlási rendszer elég fura, egy kis fos tanknak nekimegyek, sérül 100hp-t, fizetek vagy 10 ezret, az előbb a saját artynk M103-ban max hp-ról lő ki és kapok 8000-et kárpótlásnak, 1 lövést tudtam leadni a csatában és csatt kivág az artynk, mert ő bizony odalő mikor az E-75öt keresztbe láncolom magam elé, nem is értem mit akart, ahol állt, onnan lehetetlen volt eltalálni az E-75öt, csakis engem lőhetett telibe, ki is kapot maxról, utána meg semmit nem talált el, buktuk is a kört, ha nem öl meg simán lehozom a kört, az az E-75 annyira hülye volt, hogy utána egy tiger2 megölte 1v1, pedig fullos volt az E-75, de a Maus-t a végén senki nem tudta sebezni.

V.Dave ha elolvastad a telepítési útmutatót és kimásoltad az egész wot mappát egy külön mappába és oda telepítetted a tesztet, akkor értelemszerűen a rendes játék ott van ahol eddig volt, ha nem olvastad el a telepítési útmutatót, akkor majd legközelebb elolvasod.

Így kezdődik:
1. Make a copy of your game client and save it in a SEPARATE and SAFE location from your 'normal' game directory.

[ Szerkesztve ]

(#8198) csaabz válasza diegho (#8197) üzenetére


csaabz
őstag

A kárpótlási rendszer engem is felb@sz. Néha úgy érzem, mindig nekem kell fizetnem, akármi is történjen. Megjegyezném, nem szoktam csapattársakra lövöldözni.
De az tényleg gyakran előfordul, hogy nekem jön valami kis szar, lesebződik, aztán én fizetek egy 10est neki... :W
Mondjuk premiummal játszok, szóval a pénz nem probléma, de akkor is idegesitő...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8199) fsb1000 válasza Atlantis (#8193) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Már megy a tesztszerver, lehet ismét belépni és kismerni az új pályákat.

Szerintem nagyfelbontású térkép még nem került ki az új pályákról.
Mivel másodszor kéred, a körítésed ellenére is felajánlom, hogy a "kimaxolt" (maximumra nagyított) minimappot lementem neked, ha ez segít valamennyit.

(#8200) Napfénysüti válasza csaabz (#8198) üzenetére

Múltkor jártam úgy hogy az egyik csapattárs véletlen megsebzett. De rendes volt bocsánatot kért én mert írtam neki hogy nem gond előfordul. 2 perccel később állok épp becélzom az ellent és lövök. Hát nem kilőttem azt a srácot aki az elején megsebzett. Égett a fejem, nem győztem bocsánatot kérni. :B
A végén viszont elég keményen kellett kárpótlást fizetnem.

Més que un club!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.