Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) PhoenixK válasza bcrics (#20150) üzenetére


PhoenixK
őstag

A monitor kapcsol ki vagy a PS3?

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20152) Sonja válasza Mazsika (#20146) üzenetére


Sonja
veterán

Konzol Stúdióban minden gépre csak saját garancia van!!! Felejtsd el azt a helyet, hiába olcsó.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20153) bcrics válasza PhoenixK (#20151) üzenetére


bcrics
tag

ps3

(#20154) AMD_ok válasza kelzsoca (#20143) üzenetére


AMD_ok
őstag

Köszönöm a kimerítő választ, pont erre voltam kiváncsi :R

DM-fan: ismerjük kicsit egymást a plazma totyikból. Te azon használod a ps3-at? Csak a szokott kérdés miatt kérdezem (beégés, ilyesmi), hogy nincs semmilyen gondod vele? Mert ugye nekem is egy Pana 42S20 van....

Köszi

(#20155) tomgabor válasza Mazsika (#20146) üzenetére


tomgabor
senior tag

1.HSZ :U

[ Szerkesztve ]

(#20156) heim válasza Sonja (#20152) üzenetére


heim
tag

Én ott vettem, és kaptam rendes garipappirt... vagy az csak parasztvakítás?

[ Szerkesztve ]

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#20157) Mazsika válasza Sonja (#20152) üzenetére


Mazsika
őstag

konzolok szervize valaki?

Dáccsika

(#20158) Mazsika válasza tomgabor (#20155) üzenetére


Mazsika
őstag

:B

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#20159) tomgabor válasza Mazsika (#20158) üzenetére


tomgabor
senior tag

osanba vedd :K

(#20160) DM-Fan válasza AMD_ok (#20154) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én egy Panasonic 50G20-at használok a PS3-mal, korábban 3 évig egy PX80-asom volt. Soha semmilyen beégést nem tudtam produkálni, de még csak tartósabb ghost-ot sem. Nyugodtan használhatod, csak ésszel! A plazma topic #1. HSZ-ében is leírtam mindezt.

Get Moded!

(#20161) AMD_ok válasza DM-Fan (#20160) üzenetére


AMD_ok
őstag

Köszi, nem lesz gond (2 éve használok xboxot, bő fél éve vettem a tv-t, azóta azon játszom, bár nem túl sokat) :R

Még annyit kérdeznék mindenkitől, hogy mondjatok már nekem 1-2 címet,amit érdemes játszani ps3-on, ami NEM fps! (arra ott a pc) (kaland, verseny, ilyesmi érdekel)

Köszi mindenkinek

(#20162) kelzsoca válasza DM-Fan (#20145) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nálunk azért rendesen be van fűtve mindig (központi fűtés) és a padlásszobában nagyon gyorsan nagyon meleg lesz, tehát amit írtam, az nem szokványos téli hőmérséklet, hanem egész napos meleg idő (mint nyáron)

Mivel a másik gép~30 perc játék után hangosodott (a lakásban szinte mindenig azonos hőmérséklet van) és aztán egyre jobban, ezért is mondom, ahhoz viszonyítva nincs hangja.

Persze itt már 40nm-es a GPU (és nem 65nm-es) és ismét átdolgozták a hűtést.

https://vertigostore.eu

(#20163) Mazsika válasza tomgabor (#20159) üzenetére


Mazsika
őstag

nincs debrecenbe... :(

Dáccsika

(#20164) kelzsoca válasza Mazsika (#20157) üzenetére


kelzsoca
félisten

Felejtsd el, nem kapsz Sony garjegyet :)

Esetleg platinum shop, multiformat adhat garjegyet normálisan.

(#20161) AMD_ok

Little Big Planet
Uncharted I-II.
God of War I-II-III.
Heavy Rain
Gran Turismo 5

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#20165) AMD_ok válasza kelzsoca (#20164) üzenetére


AMD_ok
őstag

Köszi, ezek közül az Uncharted-ről hallottam, (láttam) egész jónak tűnik,sztem be is szerzem első körben a GT5 mellé (ugyanis ezért veszek ps3-at :) )

[ Szerkesztve ]

(#20166) tomgabor válasza Mazsika (#20163) üzenetére


tomgabor
senior tag

százeré postával

[ Szerkesztve ]

(#20167) kelzsoca válasza AMD_ok (#20165) üzenetére


kelzsoca
félisten

A felsorolt játékok PS3 exluzív játékok és azok közül is a legjobbak.

Az Uncharted valami fantasztikus (én részben ezért a játékért vettem gépet)

https://vertigostore.eu

(#20168) PhoenixK válasza bcrics (#20153) üzenetére


PhoenixK
őstag

Akkor gariba vissza! Nem szabadna kikapcsolnia! :(

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#20169) Mazsika válasza kelzsoca (#20164) üzenetére


Mazsika
őstag

na multiformat jól hangzik, csak ott meg azt írják a 160-asra hogy 2101A lap van benne... de akkor gondolom elírás?!

tomgabor: olcsóbban kijövök ha megveszem őket külön, meg amúgy se kell move... :(

[ Szerkesztve ]

Dáccsika

(#20170) kelzsoca válasza Mazsika (#20169) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ahogy nézem az is új alaplapos, de még nem találtam meg miért más a számozás.

https://vertigostore.eu

(#20171) Nagy_Matessz


Nagy_Matessz
aktív tag

Uncharted télleg jó :)
God of war 1,2,3
Dante's Inferno
Cod MW1,2 meg most a Black Ops.

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#20172) BaliJack válasza Vladi (#20130) üzenetére


BaliJack
aktív tag

De tapasztalat az, hogy tűzfalas router mögött is érdemes futtatni egy szoftverest. Sajnos.
Legalábbis windows alatt, linuxnál nem szoktam állítgatni :B :).

(#20173) Djuree válasza Nagy_Matessz (#20171) üzenetére


Djuree
félisten

mw2 meg black ops elég szarok, az mw1 jobb ezeknél sokkal...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20174) jacis válasza Djuree (#20173) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem megvan a MW1 meg a MW2 is és biztosra lehet venni, hogy a MW2 a jobb. A haveromnak megvan a black ops és én még azt is megmerném kockáztatni, hogy attól is jobb a MW2. (bár ez csak az én véleményem)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#20175) papsZa


papsZa
tag

Mar vagy 30 orat tettem bele a Final Fantasy 13-ba, leertem a Grand Pulse-ra, de egyszeruen megunhatatlan. Tovabbra is nagyon szep grafika, zene, tortenet. Mindig van benne valami ujabb csavar ami lekot. El sem tudom kepzelni mennyi munkat oltek bele a japok, egyszeruen elkepeszto. :C

HP 8710p

(#20176) kelzsoca válasza jacis (#20174) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ha most kizárólag multiról beszélünk akkor a Black Ops jobb mint az MW2 szerintem :)

https://vertigostore.eu

(#20177) vhunor válasza papsZa (#20175) üzenetére


vhunor
őstag

Még csak most kezdődik igazán :) . Nem árt, ha gyúrsz néhány órát az Archlite Steppe-en, mert JRPG-hez híven meg fog szopatni ha nem.

(#20178) bcrics válasza PhoenixK (#20168) üzenetére


bcrics
tag

Igen gép volt a ludas..cseréltem is ki másikra,ennek pedig eddig semmi baja:)

Szóval..mint friss PS3 tulaj érdekelne hoyg van e vmi oldal,ami összefoglal mindent amit tudni érdemes a gépről.
..,,Belenézegettem storeba is és látom még a theme-ek is fizetősek:S

Themek érdekelnének vannak e összegyüjtve e vhol vkinek?
Meg iesmik:)

Most per pillanat az AC-Brotherhood van a géphez,ez amuyg vmien kiegészítője akar lenni azAC2nek?

(#20179) Sonja válasza bcrics (#20178) üzenetére


Sonja
veterán

Témák tölthetőek a NET-ről ingyen. :K

Pár oldal: All PS3 Themes, Best PS3 Themes, PS3 Themes, Playstation 3 Themes, PS3 Center

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20180) bcrics válasza Sonja (#20179) üzenetére


bcrics
tag

Kösz szépen..:)

Már csak a PsStoreral nem boldogulok...a regisztrációnál addig eljutok hogy már a Címet kellene beírni,de nem tudom mit hova kellene:)
Vki írja már le mi legyen az ucca név a postal cod mit hova stb.Kösz..

inenn vettem a címet de ez nekem zöld,,

http://hu.fakenamegenerator.com/

[ Szerkesztve ]

(#20181) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

üdv.

nincs valakinek eladó GTA4-e?

Aurea mediocritas

(#20182) Djuree


Djuree
félisten

a gt5-ben nem sérülnek a kocsik :F
se kívül se belül :U elég vicces, hogy mint a tank megyek át mindenen, mint egy roncsderbiben.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20183) Sundesz válasza Djuree (#20182) üzenetére


Sundesz
őstag

De, egy bizonyos szint után sérülnek az autók (lvl 20 után asszem). Később akár egy kisebb kocc is gyűrődést fog majd okozni a kocsin.

Hörcsög Powa'

(#20184) zuzu000 válasza Djuree (#20182) üzenetére


zuzu000
őstag

annyira rossz a gt5?vagy csak neked nem tetszik?

[ Szerkesztve ]

(#20185) Djuree válasza Sundesz (#20183) üzenetére


Djuree
félisten

de könyörgöm miért csak lvl20 után? tiszta hülyék ezek....érthetetlen. legalább lehetne állítani....

zuzu000: nem olyan rossz. de eddig a forzához képest elég gyenge....nem is tudom ki fog még ezzel játszani ha kijön a forza4 :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20186) _tRebroN_ válasza Djuree (#20182) üzenetére


_tRebroN_
tag

Ha tanként mész egy szimulátorban akkor szvsz a GT5 nem neked való talán ME2-ben Vanguardal vagy Sentinellel többre mész:D:D:D

(#20187) _tRebroN_ válasza zuzu000 (#20184) üzenetére


_tRebroN_
tag

A GT5 jó játék ugye, aki az agyatlan NFS hot pursuit szinthez szokott hozzá annak lehet szokatlan. Ami a játék leggyengébb része szerintem azok a hangok, az autók ütközésének a hang effektje pl nagyon gagyi, motorhangokat se mondanám jónak, pár kivételtől eltekintve szerintem max átlagosnak mondanám, ilyen szempontból szerintem egy Forza 3 köröket ver rá. Amiben viszont kurva jó az a grafika és fizika na meg ahogy felépül a játék szerintem a tökéletes szimulátorra amiben minden a helyén van még várni kell. GT5 Forza 3 hangminőséggel közel az lenne de sajna ilyen nem létezik:(:( kivi leszek fizika terén mit hoz majd a Forza 4 új lesz-e vagy a régit pofozzák fel bele ölnek-e annyi időt mint a gt5-be tették a csámpás szeműek.

(#20188) bcrics


bcrics
tag

Cs

Monitorra van rákötve a pc és a PS3 is...az lenne a kérdésem hogyan tudom megoldani hoyg pl amikor psstoreról töltök le demot iesmit,addig hogyan tudok átváltani a pcre,böngészni msn iesmi,ugy hogy a letöltés ne szakadjon meg persze..

megoldható?..

(#20189) vhunor válasza Djuree (#20185) üzenetére


vhunor
őstag

Lvl 40-nél jön elő a teljes törésmodell.

(#20190) DM-Fan válasza bcrics (#20188) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Egyszerű. A monitor egyik bemenetére kötöd a PC-t, a másikra a PS3-at és egyszerűen a monitor menüjéből kiválasztod, hogy melyik eszköz képét mutassa.

Get Moded!

(#20191) DM-Fan válasza kelzsoca (#20176) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A COD4 - MW nagyon jó volt, hihetetlen mennyiségű játékidőt tettem bele a multijába, de szerintem a COD6 - MW2 még így is köröket ver rá, sokkal összetettebb, komplexebb, több lehetőség van benne, nekem tetszik amivel kibővítették a MW-hez képest. Ami idegesítő az MW2-ben, az a dedikált szerverek hiánya, illetve, hogy PS3-nál rettenetesen nyírja az olvasót, az első rész (illetve a COD5 - WaW) nem produkált ilyet. A Black Ops-ot nem ismerem. Tényleg, az is olyan olvasófejgyilkos, mint a MW2 volt?

Get Moded!

(#20192) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Hello

Azt tudjátok-e, hogy itt adnak eredeti SONY garanciapapírt a konzolhoz?

(#20193) AMD_ok válasza AMD_ok (#20192) üzenetére


AMD_ok
őstag

nem,nem adnak.megtaláltam a telszámukat,felhívtam,és csak bolti gari van a konzolstúdióban :(

Multiformat-ról valaki ilyen infót tud?

(#20194) kelzsoca válasza DM-Fan (#20191) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Black Ops-ot nem ismerem. Tényleg, az is olyan olvasófejgyilkos, mint a MW2 volt?

Nos ez egy érdekes dolog, én egy pályán vettem észre hogy irtózatosan kattogtatja a léptetőmotort, ez pedig a Crisis páya, máshol nem vettem észre, hogy probléma lenne.

Én ezt egyszerűen úgy kezelem le, hogy ezen a pályán nem játszom (igaz nem nekem kellene alkalmazkodnom a programhoz)

https://vertigostore.eu

(#20195) bcrics válasza DM-Fan (#20190) üzenetére


bcrics
tag

ja így is próbáltam de nem reagált rá a monitor:S

Ien van egyébként

http://www.samsung.com/hu/consumer/printers-monitors-peripherals/monitors/lcd-monitors/LS20PUZKF/EN/index.idx?pagetype=prd_detail

(#20196) DM-Fan válasza bcrics (#20195) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Akkor ott valami más gebasz van. Látom, hogy D-Sub és DVI is van rajta. Melyik gépnek nincs képe rajta amúgy?

Get Moded!

(#20197) bcrics válasza DM-Fan (#20196) üzenetére


bcrics
tag

dvi-on van a ps3 a másik csatin a pc...és vayg az egyiknek vagy a másiknak van képe,Attól függ hoyg meik gépet kapcsolom le:) kapcsolom ki...a monitor menujéből nem tudok váltani,próbáltam mindenféle opciót variálni,de nem müxott..elvileg megvan a váltója,,van 1 PC/AV váltó..az váltana gondolom a 2 megjelenítés közt de nem teszi.

[ Szerkesztve ]

(#20198) DM-Fan válasza bcrics (#20197) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Elképzelhető, hogy monitor egyszerre csak egy bekapcsolt eszközt tud kezelni és a váltó az valójában nem bemenet, hanem színprofil-váltó. Nem csodálkoznék, ha így lenne.

Get Moded!

(#20199) Djuree válasza vhunor (#20189) üzenetére


Djuree
félisten

:( érthetetlen. lvl40-et sosem érem el...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#20200) Djuree válasza _tRebroN_ (#20186) üzenetére


Djuree
félisten

tudod az a szomorú hogy ha megengedi ezt a játék, akkor miért ne használjam ki ahhoz hogy előre jussak? hülye lennék nem kihasználni...és ez a multiban lesz a legnagyobb baj, ha még a forzában is kuglizott mindenki, ahol rendesen sérültek az autók, akkor itt mi lesz? nem lehet egy értelmes versenyt menni majd :W

az meg hogy grafban jobb a gt5 mint a forza3? nem láttad te még a forzát egy jó tv-n ;) ez a gt5 nem néz ki jobban mint az 1000 éves tourist trophy, és ez nem vicc (most betettem a trophyt a ps2-be és nem szebb a gt5 :U ), nem hittem a szememnek mikor megláttam a gt5-öt ingame. a videókban nem ez volt, nem ezt igérték....ritka randa valami...néhány helyen szépek a fények, de ez nagyon kevés 2010-ben....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.