Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21277) jeni


jeni
félisten

szia

itt vagyok több álmatlan éjszaka után :(
sajna összerakva a gépemet F12 biossal frissítve állandó kék halálozik a gépem,és azon belül a memória fesz (1,64V) és a (1600MHz) MHz módosítása mellett is megtörténik a fagyás,még akkor is ha alapértéken vannak.
a Hiren's BootDisk 10,5 memtest 1,41 progijával 2x lefuttatva nem jött elő a hiba

az F9 az F10 és a F11 biossal még nem próbálkoztam

jelenleg a F7 van és auto módban vannak az értékek,kb 1 1/2 órája tettem vissza alap helyzetbe és azóta nem fagyott.meg terhelésre mentem a Dirt2-vel pár kört úgysem fagyott le

a feltöltött kép alapján milyen memória dump hiba kódra kell érteni az általa kiírt 100-s értéket?

machine check exception
crash dump
dumping physical memory to disk:100
physical memory dump complette

kékhalál :(

a pincehely tagtársal az általa megkapott szkennelt értékek alapján is próbáltam beállítani és az sem járt eredménnyel,szintén fagyott,igaz akkor a Pci-e MHz értéke auton volt 100 helyett.,bár akkor 1x fagyott le a gép úgyis,hogy neten barangolva kép összetörve fagyott le de nem kék halállal a gép

a gépemben az Ati Asus 5870,a Giga X58-UD5 és a OCZ i7 extreme Rev.2 van meg 3x2GB memóriák valamint Mugen 2 rev.2 hűtővel

ha úgy adódna bárkinek elviszem pesten a memóriámat tesztelésre,hogy kiderüljön az memóriám a ludas vagy a giga lapban nem jó,bár az órát nézve 18-kor a gép még nem fagyott le az utolsó Biso F7 vissza rakása után ami kb 16-kor cseréltem le a F12-t F7-re
a pincehely(laci)-val konzultálva nem jutottunk előre a mikéntjére,esetleg valakinek van valamilyen ötlete a gép fagyásra?
arra gondoltam,hogy most csak 2x2 gigát használnék hátha valamelyik ram bestrapál,fagyás esetén cserélgetve?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.