Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20151) AirBooms válasza HSM (#20147) üzenetére


AirBooms
addikt

Hát igen... :K

(#20145) Sefi84: nem is mondtam, hogy szapultál bárkit. Csak felhívtam a figyelmed, hogy ezt a procit nem ártana tisztázni. Mert ha valóban tudja azt, amit írsz, akkor egy különleges bajnok darabot fogtál ki, s nagy kincs került a birtokodba, ha pedig kiderül, hogy rosszul teszteltél, akkor meg a saját érdekedben érdemes rendberakni a dolgokat, hogy a későbbiekben ne érjenek meglepő csalódások. Ugyanis az derült ki a sreenshotjaidból, hogy a benchjeid eléggé felületesek, s ezek alapján nem túl bölcs dolog azt állítanod a procidról, hogy stabil az adott beállításokkal. Ha azonban a szigorú teszteken is tudja mindezt, akkor örülhetsz, s mint írtam, valószínűleg kapsz néhány vételi ajánlatot, nem kis árajánlatokkal... :K

[ Szerkesztve ]

(#20152) Qru válasza pincehely (#20110) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Q6600-ról váltottam, az 1,45V-on ment, ahhoz képest HT nélkül kevesebb HT-vel több hőt termel. Szóval vegyes a dolog részemről. Igaz, ebben az is benne van, hogy az LGA1366 lefogatóm gyengébb minőségű mnt az LGA775-ös volt a TRU-hoz. Igazság szerint szét kéne kapnom és betenni egy alátétet a lefogató meg a hűtő közé, mert így hiába van becsavarva teljesen a csavar, elforog a hűtő a procin.
Meg állítólag a csiszolt talp nem az igaz i7 mellé a kisebb magméret miatt, jobb a gyári domború felület. Ugye Q6600-nak nagyobb a magmérete, ott meg pont a csiszolt talp hozott (nálam pl -5 fokot). De csak emiatt nem cserélek hűtőt, nem vok annyira elvetemült mint Henk. :D :R Ha így lenne, már egy Corator DS dorombolna az i7-emen.

#nincsbennetarcsi

(#20153) HSM válasza Qru (#20152) üzenetére


HSM
félisten

Jó, nem kell ezt olyan komolyan venni... Oké, jobb a domború talp, vesztettél 2-5 fokot max, nagy szám.... :U A Thermolab BARAM-om talpa gyárilag fullpolír, és tökéletes, eszembe sincs cserélni.... ;)

(#20154) Sefi84 válasza MPowerPH (#20150) üzenetére


Sefi84
senior tag

Köszi, a QPI nekem is 1.34V volt, de én másnak nem adtam + feszt csak a procinak!
Majd megpróbálok tolni a többinek is valamit hátha úgy megy 4600-at vagy többet! :))

Házi-mozi mindenek felett!!! :)

(#20155) MPowerPH válasza Sefi84 (#20148) üzenetére


MPowerPH
félisten

Teszt egyébként lefutott? Proci alacsonyabb feszen tudta a 4,5GHz-t? Próbálj rá, mennyi a min. amin lefut a 3DMark.

AirBooms: Látszólag Uncore terén erős, az meg azért annyit nem számít. Csak mondjuk érdemes lenne hozzá venni 2GHz-s ramokat, ki tudná használni őket. De alapjában véve 4GHz-t teljesen átlagos feszen tudja.

Qru: Ejj, én áldom a mindenhatót vagy kit, hogy anno mikor megvettem, nem nyúltam egyből a csiszolópapírhoz. i7-re kifizetődött. Lehet a Mugen 2 is a polírozott talpa miatt volt olyan gyengus, legalábbis a True most vagy 15C-t rávert.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#20156) pincehely


pincehely
addikt

HA a túl magas Uncore szorzó miatt nem stabil a gép(elindul, linx alatt nyekk), akkor melyik fesszel/feszekkel kell játszadozni?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#20157) AirBooms válasza MPowerPH (#20155) üzenetére


AirBooms
addikt

Ööö, szerintem az az 1,218 CPU fesz nem annyira átlagos 4 GHz-hez HT On-ban, s emellett ugye 1,31 V a QPI fesz a 4000 MHz-es Uncore-hoz. Ezek összesége szerintem egyáltalán nem átlagos páros (mivel állítólag a QPI fesz. is hatással van a CPU fesz-re). Jó, persze, van itt a PH-n is olyan 920-as, mi kisebb feszkón tudja a négy gigát, de mondom, ezek összessége miatt ez nagyon nem rossz. A legtöbb übertuning proci sem tudja ezt az Uncore-t (vagy csak ritkán). Ugyanakkor eddig még semmi olyan bizonyítékot nem láttunk, ami alá is támasztja azt, hogy ezeket a screenshoton nagyon szépen mutató értékeket a proci stabilan és tartósan is tudja. Nekem ez piszkálja egy kicsit a csőröm... de végül is nem érdekes... Ha nem derül fény a dologra, legfeljeb a tulaj önmagát ámítja - nem minket.

(#20158) Sefi84 válasza MPowerPH (#20155) üzenetére


Sefi84
senior tag

Nekem a Mugen 2 bevált most is azzal mennek a tesztek, szerintem nem rossz, de a True annyival jobb?

Házi-mozi mindenek felett!!! :)

(#20159) Qru válasza HSM (#20153) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem hiányzik az 2-5 fok. Na jó igen, de ezzel együtt tudok élni. :)) Szóval marad, a legközelebbi foglalat cserénél már úgy is másik hűtőt kell vennem valószínűleg. Bár hátha ahhoz is adnak ki lefogató kit-et majd...

#nincsbennetarcsi

(#20160) MPowerPH válasza pincehely (#20156) üzenetére


MPowerPH
félisten

QPI/VTT

AirBooms: 1.34v a QPI fesz, nézd meg. Abban viszont igazad van, hogy a 1.216v az nem átlagos, hanem átlagon felüli. De azért van pár 920-as, ami 1.2v alatt is tudja ezt. Persze azok egyike se tudja a 4Ghz-s Uncore-t. Azon én is megvagyok lepődve, mert nem találkoztam még ehhez hasonló i7-el. Azért jó lenne egy LinX teszt. :K

Sefi84: A True jóval komolyabb hűtő, mint a Mugen 2. Nálam 15C különbség volt, de gyanítom hogy sikerült rosszul felcsavaroznom a Mugen-t, így nem tekinthető reálisnak az eredmény. De egy 8C akkor is lazán van a két hűtő között.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#20161) Integra


Integra
titán

i7 úton:)
remélem hétvégére megjön minden cucc és akkor lehet szerelni:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20162) MPowerPH válasza MPowerPH (#20160) üzenetére


MPowerPH
félisten

Viszont elég melegedős, bár lehet a hűtő a ludas. 4Ghz-n 1.216v-al a 77C magot sokallom kicsit. :U Ugye Sárpac-é volt ilyen, léggel lehetetlen volt hűteni.
i7 esetében az alacsony VID nem is jó omen, pont a melegedés miatt. Szóval még azt mondom, hogy a 1.21-24v -s alapfeszes procik a legjobbak. Legalábbis nekem azok nem melegedtek olyan mértékben. A legnagyobb különbség amit kimértem az 5C volt. A mostani 930-asom ennyivel hűvösebb a volt 920-asomnál. Ez 1.26v -s vid-es, a 920-as meg 1.22v-s.

Integra: Lap/memória ügyben mit választottál? Így előre is sok szerencsét a cucchoz. :) Reméljük valami über tuning 930-ast kapsz. :K

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#20163) AirBooms válasza MPowerPH (#20160) üzenetére


AirBooms
addikt

Én a kolléga ezen linkjében CPU VTT fesz értéknél 1,31 V-ot látok. Ám tényleg lényegtelen, az 1,34 V is jó, mert az enyém közel sem tud ilyet (s szerintem a 920-asok 99,9 százaléka). Mondjuk még mindig nem készült el egy LinX teszt, hogy valóban stabil-e, vagy csak egy sreenre, esetleg egy gyors everest benchre jó-e ez a beállítás... :U

(#20164) Qru válasza MPowerPH (#20162) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Corsair-re szavazott. OCZ Platinumról lebeszéltem/tük (szerencsére).

#nincsbennetarcsi

(#20165) MPowerPH válasza AirBooms (#20163) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem azt mondta a kollega, hogy 1.34v az Uncore feszültség. :U de édes mind1, ha azzal stabil, akkor is piszok jó eredmény, ezt mondom. Nekem 4GHz-s Uncore-al kifekszik a LinX 1.34v-n, csak 3DMark meg ilyen everest bench megy. :( LinX-et én is várom, mert nagyon kíváncsi vagyok. Végre megint egy finom proci a fórumon.

Qru: Jah, hát jól tettétek. Volt már elég gond a Platinum kittekkel. Pont ez miatt is kérdeztem, neme ő is belehúzott egy rossz memóriába.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#20166) AirBooms válasza MPowerPH (#20165) üzenetére


AirBooms
addikt

Szóval ez itt a kérdés: stabil, vagy csak szépen mutató everest bench?

(#20167) MPowerPH válasza AirBooms (#20166) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bezony. Nagyon kíváncsi vagyok, mert az nem lenne gyenge teljesítmény. Főleg 24/7, az szvsz brutális.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#20168) Integra válasza MPowerPH (#20162) üzenetére


Integra
titán

thx:)
asus rampage 2 gene rog
corsair xms3 dominator TR3X6G1866C9DF 3x2gb 1866mhz
remélem jó lesz, igyekeztem nagyon egymáshoz válogatni a dolgokat és nem kötöttem igazából sehol kompromisszumot. úgyhogy nagyon remélem, elsőre menni fog minden:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20169) Qru válasza MPowerPH (#20165) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja, Platinummal páran szívtunk (Henk, meg én is pl), de van akinél meg jól ment/megy (pl HSM, Zájec). De jobb a békesség ugye...
Henk a mai napig nem tudta stabilizálni 1600 CL7-en, pedig gyárilag tudnia kéne. :( Azt hiszem Katt-nak igaza lehet, ezek az 1600-asok a jobban sikerült 1333-asok átmatricázva.

Lapból meg Asus Rampage II GENE-t vett ha jól emlékszem.

#nincsbennetarcsi

(#20170) MPowerPH válasza Integra (#20168) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azok nagyon jó kis memóriák, nem lesz gondod velük. Meg a lap is jó választás, már csak a proci kérdéses. De a 930-asok átlagban nagyon jól mennek. Hűteni mivel fogod?

Qru: Alapból ha egy memória nem hozz a a gyári értékeket, akkor az már rég nem jó. :( Most én is ram vásár előtt állok, és ezerszer meggondolom mit vegyek. Meg ugye az árak se gyengék, nagyon elszálltak a Tri kittekkel, meg úgy alapból a low voltage ramokkal. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#20171) Integra válasza Qru (#20164) üzenetére


Integra
titán

jaja, ezúton is köszi a rengeteg segítséget :R

20170: true rev.c + coolink swif2 120p 1 v 2 db, majd meglátom. 4-et vettem a biztonság kedvéért, mert kivágom az antec gyári ventiket is a retekbe. :DDD

20172: igen, szerintem is rárakom, ha már lúd, legyen kövér:))

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20172) MPowerPH válasza Integra (#20171) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor a hűtésből se nagyon tudtál volna jobbat venni. Jó kis csöndes ventik azok, mehet rá kettő is, nem lesz hangosabb a gép.

Don't Tread On Me

(#20173) Integra válasza Qru (#20169) üzenetére


Integra
titán

egyik jóbarátomnak is szarakszik a cl7-es ocz 1600-as kit, egyszerűen nem megy a 920 mellett cl7-en csak cl8-on.

20174: nem, végülis 930 d0 lett, mert ma visszarakták az oldalra 5 euróval drágábban. hétvégén árat emeltek, de ez még belefért:DDD
nem lesz vízhűtés, mert antec p180 minibe lehetetlen bepaszírozni. és igazából nem is tervezem jelenleg. ha ez nem lesz elég egy pár évig, én kidobom az ablakon..
barton 3200+, x800xt, nforce2 gépem cserélem, képzelheted mikor vettem utoljára bármit is.. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20174) Qru válasza Integra (#20171) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szívesen, ezért vagyunk itt. Anno nekem is sokat segítettek a komponens válogatásnál. Az már más kérdés, hogy nem hallgattam rájuk ezért vettem OCZ Platinumot amivel jól meg is szívtam. :( De ez az én hülyeségem volt.

mod:

Milyen lapja van? Bár az én kit-em Se a Giga lapban se Zájec Biostar lapjában nem ment, hol ott az ő Pltatinumja (igaz az 1866-os volt) az én lapomban is tökéletes volt meg az sajátjában is.

BMW: TRUE Rev. C és végül azt hiszem marad a 920 D0-nál. Helyesen, ha húzza akkor kb édes mindegy hogy 920 vagy 930 D0-ja van. A mókának úgy is hűtés elégtelensége vet majd véget ha csak nem vizezi. Luft-tal ezeket meghűteni 4GHz felett már nagyon necces. Annyit meg a gyengébb D0 920-ak is visznek.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#20175) Integra válasza Qru (#20174) üzenetére


Integra
titán

ájjj, lejárt a mod.
megkérdem majd, ha gép előtt lesz.
meg a pontos memóriát és cpu-t is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20176) Qru válasza Integra (#20175) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, kíváncsian várjuk! Thx.

#nincsbennetarcsi

(#20177) katt777 válasza Integra (#20014) üzenetére


katt777
félisten

Topic alapján az jó választás.

Qru: Ha nem értékbiztosítva adod föl, akkor egy fix összeg, asszem 10k, de nem vagyok biztos benne, meg kell kérdezni. Értékbiztosításkor meg az érték.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#20178) HSM válasza Qru (#20169) üzenetére


HSM
félisten

Persze, hogy azok.... ;) De múgy elárulom, mikor ezeket a kiteket kapni lehetett, hivatalosan nem is volt 1600@CL9-nél gyorasabb IC, úgyhogy csak válogatással lehetett jobbat árulni. ;) De megnyugodhatsz, gyakorlatilag az összes gyártó akkori kitje ilyen modulokból lett válogatva... (Mivel nem volt hivatalosan gyorsabb.... :U ) Más téma, ki mennyire centizte ki a matricát, amit ráragasztott.... :U

(#20179) Sefi84 válasza AirBooms (#20166) üzenetére


Sefi84
senior tag

Eddig csak 13 kör ment le és kifagyott, de szerintem 1 óra stabil 100% terhelés mellett 80 fok volt, az nekem már elég 24/7-re, egyébként holnap majd adok neki 1.23V-ot hátha kell neki egy kis többlet vagy több, de 13 kör után már nem kell neki sok szerintem!
Az 1.34V QPI-nek az a 4500Mhz-hez kell neki és nem a 4000Mhz-hez ahhoz 1.31V kell!!!
Ja és egy venti van csak rajta és az is csak 1000Rpm pörög!!!

Házi-mozi mindenek felett!!! :)

(#20180) Qru válasza HSM (#20178) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja, nem volt szerencsém és túrós darabot fogtam ki. :( Mind1, Corsair-ről eddig csak jót hallottam. Mushkin lenne az álom de nincs rá keret. :( Pedig egy BlackLine-al is beérném. :D

#nincsbennetarcsi

(#20181) HSM válasza Qru (#20180) üzenetére


HSM
félisten

"Mind1, Corsair-ről eddig csak jót hallottam."
Ez nem igaz, Katt nagyon szidja a DDR2-es dominátorát, akárhányszor a Corsair szóbajön... :D Tuti olvastad már legalább 1X... :P :C
Mondjuk nekem is csak jó tapasztalatom volt eddig Corsairokkal...
Mushkin az jó cucc, de sok kitjükkel felmerültek kompatibilitási gondok, annak mindenképp olvass utána, ha olyat veszel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20182) mpierre válasza Qru (#20180) üzenetére


mpierre
veterán

Mondom, ha cserélem a ramot, akkor szólók. :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#20183) Qru válasza HSM (#20181) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah ne máá megint. Sőt SDR-ből is szarok voltak Corsair-ek. :D

mpierre: Ááh, addigra az asztalikban is DDR5 ketyeg majd. Nem vagy az az 5 percenként fejlesztő típus.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#20184) pincehely


pincehely
addikt

Jaj, nem tudok belenyugodni, hogy nem tudok 3600 nál magasabb Uncore-t elérni.
Pedig muszály lesz!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#20185) Qru válasza pincehely (#20184) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, muszáj. Jó az a 3600 is. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#20186) AirBooms válasza pincehely (#20184) üzenetére


AirBooms
addikt

Én épp ma néztem meg, hogy visszavettem 3600-ról 3200-ra az Uncore-t - máshoz nem nyúltam. Hát mit mondjak, alig láttam eltérést az Everest mérésein... (sreeneket nem csináltam, mivel nem láttam értelmét).

(#20187) Sárpac válasza Sefi84 (#20179) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hát akkor mutass egy 10köröset, de elég az 5is csak legyen kint a 4000-es uncore.:)
Egyébként néztem az eredményeidet nekem 3800/3200 mellett 48.9GFlops a teljesítmény 3800/3600-on pedig 49.9 nekem 1.26V kell a 3600-hoz 3800hoz már jóval több 1.34V 4gigát meg se próbáltam. 2dolog lehet 1.nagyon jó procid van 2. QPI-ben rendesen felülfeszel a lapod vannak amik 0.05-0.06V-al is többet adnak a bios beállítotthoz képest.:)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#20188) AirBooms válasza Sefi84 (#20179) üzenetére


AirBooms
addikt

Én 13 kör után nem merném azt mondani a procimra, hogy 24/7-re stabil, pláne, hogy akkor eldobta magát... Majd jönnek a rejtélyes fagyások, stb. Lehet, hogy csak egy pici feszültség kell, lehet, hogy nem csak egy pici. Az is lehet, hogy az egész beállításod úgy rossz ahogy van, ezt innen megmondani elég nehéz, mivel nem adsz átfogó képet a procidról, a beállításaidról, csak találgatunk már bő fél napja vagy fél tucatnyian, hogy mi lehet a prociddal... Nekem is az a gyanúm, ami Sárpacnak. Baromi kicsi az esélye annak, hogy kifogjál egy olyan procit, ami csak hipp és hopp ilyen egyszerűen vágtázzon 4000 MHz-es Uncore-on... Itt valami nem kóser... Igaza van, vagy tiszta vizet öntesz a pohárba, vagy fejezzük be az adást erről a prociról. Bár jogod van folytatni a témát - ám a hsz-eid számával egyenes arányban fog csökkenni bizonyos hitelességi ráta vagy mi a fene veled kapcsolatban...

(#20189) pincehely válasza Qru (#20185) üzenetére


pincehely
addikt

körülbelül 1 percet gondolkodtam, hogy j, vagy ly.
Majdnem Word-öt is nyitottam.
Végül arra jutottam, hogy úgysem köt bele senki! :DD :R

http://kefetemap.deviantart.com/

(#20190) Integra válasza Qru (#20176) üzenetére


Integra
titán

na megvannak a pontos adatok:

asus p6t deluxe v2
i7 950 d0
intel 160 ssd
3x2gb ocz platinum 1600mhz 7-7-7-24, de csak 8-8-8-24-en bír menni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20191) AirBooms válasza Integra (#20190) üzenetére


AirBooms
addikt

Nem veszed meg a PH-n épp most meghirdetett 1600-as Muskin ramjaimat? Azok valódi CL7-esek, nem csak CL8-ban képesek menni! :D (Hasítanak 7-8-7-15-ön! :K )

(#20192) Qru válasza Integra (#20190) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

950? Feleslegesen drága sztem. Tuningban nem tud többet mint a gyárilag gyengébbek. De ha csak az van az sem baj.

pincehely: Nem kötekedés képpen, csak... :B Nekem is elég ramaty a helyesírásom de szerencsére a Firefox általában kijavítja. :D

#nincsbennetarcsi

(#20193) Integra válasza AirBooms (#20191) üzenetére


Integra
titán

ez egy jóbarátom konfigja, nem követted a topicot:)
nem köszi, már úton van minden a saját konfigomhoz:))

Qru: ő sem mo-n él, jó melója van neki is, megengedheti magának:)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20194) Qru válasza Integra (#20193) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah, fáradok de látszik... :D

Majdnem beugrottam egy 940-be én is de nem vitték el emberi áron a 920-am így maradt.

Viszont az a Blackline... :U

#nincsbennetarcsi

(#20195) Integra válasza Qru (#20194) üzenetére


Integra
titán

a mushkinra gondolsz?
kíváncsiságból megnéztem most a QLV-t a lapomhoz és egy 6 gigás kit van egyedül engedélyzve mushkintól: Mushkin 998659 DDR3 1600 6144MB(Kit of 3)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20196) Qru válasza Integra (#20195) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért a QVL sem szent írás, egyrészt bios függő is a dolog másrészt nyilván nem tesztelik végig az összes ramot ami a piacon van. QVL inkább csak támpont. Ha kitudod próbálni és megbizonyosodhatsz a kompatibilitásról akkor nincs veszteni valód.
Persze azért vegyük hozzá - mielőtt le- vagy rá- beszélnélek bármire is: Inkább az órajel számít mint az időzítés.
Nekem 1600 CL8-am van, ha vki cserélen velem 1866-ra de CL9-re egy percet sem gondolkodnék. A tuning beállításomhoz pont nem passzol az 1600 mert a 200-as bclk-t vhogy nem szereti a procim/lapom. Így kénytelen vok 1600 alatt maradni, mert a következő ramszorzó meg jóval 1600 fölött lenne már. :(

#nincsbennetarcsi

(#20197) AirBooms válasza Integra (#20193) üzenetére


AirBooms
addikt

Rendben, nem itt akarok kufárkodni... :D Csak megemlítettem...
Amúgy pont olyan ramot árulok, amit a lapodhoz ajánl a QVL lista: Mushkin 998659 DDR3 1600 6144MB(Kit of 3)!!! :DD

(#20198) Integra válasza Qru (#20196) üzenetére


Integra
titán

igen, ezt gondolom, meg ugye a kolléga tapasztalata erre is rávilágított, de ha még ez sem lenne...... :DDD
ez a ramos história is egy ősbuzinagy agyrém...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20199) Integra válasza AirBooms (#20197) üzenetére


Integra
titán

mire cseréled amúgy?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20200) AirBooms válasza Integra (#20199) üzenetére


AirBooms
addikt

Egyelőre nem tudom, de feljebb szeretnék lépni. Olyan ramot szeretnék, ami bírja a jóval magasabb órajeleket is. Ez Elpida chipes nagyon jó, de elsősorban olyan 1750-1800 MHz-ig, viszont nagyon jól bírja az alacsony időzítéseket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.