Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21601) mpierre válasza yako (#21599) üzenetére


mpierre
veterán

Szerintem jó. Nem lesz 100%-an egyforma két menet se, mindig lesz benne minimális eltérés. A végén a számok (két uccsó oszlop) stimmelnek, akkor rendben van az.

Ha úgy érzed, hogy atom stabil, akkor szalajts neki egy hyperpi 32M tesztet... ;]

Jók a hőfokok.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21602) MPowerPH válasza mpierre (#21601) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jók ám, True Black-el hűti. ;)
Hyperpi -nek nem tom van e értelme. Szerintem lazán eldobja, bár az inkább a memória részleget teszteli. Uncore-t leveszi, és jó lesz az.
Annyit hozzátennék, hogy az Uncore-t nyugodtan vissza lehet venni 3200-ra az 1600-as ramokhoz. Majdnem fölöslegesen pörög annyit, így tesztekre persze nem árthat.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21603) pincehely válasza yako (#21599) üzenetére


pincehely
addikt

Ennyi eltérés bőven belefér.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#21604) yako


yako
tag

BMW001: Problémám nincs vele, pontosabban egy régebbi tesztnél nagyobb eltérés mutatkozott az eredményeknél, és a javaslatotokat követve emeltem a feszen. Viszont itt is van egy kis szórás, és gondoltam megkérdem Tőletek, ez így stabilnak mondható-e.
Aszt hiszem megfogadom a tanácsodat, és lejjebb veszem az Uncore-t, legalább kevesebb fesszel is beéri! :R

mpierre: Megnézem azt a Hyperpi 32-őt...Előtte érdemes készülni valamivel - plusz fesz, hűtőház, poroltó?
Melyik verziót érdemes használni belőle?
A hőfokok nekem is tetszenek! Az előző teszthez képest 7 fokkal alacsonyabb, pedig ott 1.3725-öt kapott a CPU.

pincehely: :R

Kösz a véleményeket, és a segítséget!

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#21605) Qru válasza yako (#21604) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"Előtte érdemes készülni valamivel - plusz fesz, hűtőház, poroltó?"
Ebben a sorrendeben... :D A legújabbat használd.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#21606) kris75 válasza MPowerPH (#21600) üzenetére


kris75
aktív tag

A fogyasztás miatt gondoltam,most 220W a fogyasztása netezés közben, ha játék van akkor 420-450W között van. A proc 20*150Mhz en megy,a mem 1600 Mhz a vga alapon van. :R

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#21607) HSM válasza Qru (#21573) üzenetére


HSM
félisten

Mivel az UD4P-re az UD5 bios-ok vannak, csak eggyel nagyobb sorszámmal. Magyarázatot ne kérdezz, nézd meg JZ-n a changelog-ot... :D

(#21578) Qru: "..kerülni kell a felesleges lemezre írást.." Ezért irtózom az SSD-ktől... Vettem inkább két faja gyors elérésű 7200-as winyót RAID0-ba... :D És van egy SSD árának feléért atomgyors 1TB tárhelyem... (Jó, nem olyan villámgyors, mint egy fullos SSD, de épp elég gyors...)

(#21581) Qru: A SATA2 nem lesz RAID0-ban szűk keresztmeteszet, mert minden egyes csatlakozó egyedileg tudja a 300MB/sec-et.... 2 winyó RAID0-ban már közel 600MB/sec-ig mehet... Ezért is tartom mókusvakításnak a sata3-at...

(#21593) Sárpac: Jézus, ha nem értessz hozzá, miért írsz butaságot? :W SSD-t nem szabad töredezettségmentesíteni, mert pont attól zuhanna meg az írási teljesítménye! Az SSD optimális írási teljesítményéhez megfelelő szabad helyet kell rajta hagyni, illetve TRIM-elni.... Ja, és a csipszetén is rengeteg múlik.

[ Szerkesztve ]

(#21608) MPowerPH válasza kris75 (#21606) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah, annál sokkal kevesebbet eszik egy P55 i7 860 kombó. Az X58 is sokat eszik magában, nem beszélve a i7 9xx-es szériáról.
De az a 220W az brutális. :Y Nekem a 4890CF-el eszik 217-et asszem, de 21x200-on energiatakarékkal.

HSM: Bakk, igazad van. :U De még logikus is, ezt mindannyian benyaltuk. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21609) MPowerPH válasza MPowerPH (#21608) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most látom, a winyok rendesen megnyomják a fogyit.

Don't Tread On Me

(#21610) kris75 válasza MPowerPH (#21609) üzenetére


kris75
aktív tag

3*1 TB HDD van bekötve, a monitor 60W ot fogyaszt a 220 ból

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#21611) HSM válasza MPowerPH (#21608) üzenetére


HSM
félisten

"Az X58 is sokat eszik magában, nem beszélve a i7 9xx-es szériáról."

Mi ez a nagy pánik az az i7 9xx-ek fogyasztásáról? :F Kb. 25-30W-al többet eszik üresjáratban (ami szvsz bőven nem számít soknak) mint egy 860-as rendszer, terhelve meg szintén kb ennyivel több csak.... :W
Nálam az UD5 leszabályzott üresjáratú 4890-el, 2db 7200-as winyóval evett meg üresjáratban 125W körül, ami a konnektroból volt mérve, tehát a táp vesztesége benne volt, igaz, a monitor nem. Épésszel tuningolva a procit/ramot ez felment olyan 140-145W környékére. (Az UD5-öm így nem vette vissza az üres feszt, ha visszavette volna -10W legalább kapásból)
Hogy ez hol sok, erről fogalmam sincs.... A 860-as meg ugyanannyit fogyaszt terhelés alatt, mivel ugyanaz a proci, ugyanazzal a gyártástechnológiával, csak egy kisebb fogyasztású PCIe vezérlőt hozzácsapva... (Mínusz egy rammodul és mínusz egy X58...)

Sajnos viszont most nincs lehetőségem fogyasztásmérővel meglesni a masinát, pedig lehet nem jönne rosszul kis méregetés...

[ Szerkesztve ]

(#21612) Qru válasza MPowerPH (#21609) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Winyók nem esznek sokat. Jó nem annyit mint egy SSD, de vga-procin kívül más nagyfogyasztó egy épp elméjű asztali gépben sincs.

#nincsbennetarcsi

(#21613) MPowerPH válasza kris75 (#21610) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, hogy a monitort belevetted?! Az más, azt nem 'szokás' ilyenkor. Akkor meg jó az a fogyi. :K

HSM: Nem egészen. A 860-as TDP-je csak 95W. ;) 920-nál ez 130W. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21614) yako


yako
tag

Hi!

Nem volt különösebb gond a Hyperpivel...se poroltó, se fagyás! :))
Már ha a jó paraméterekkel futtattam.

Kösz a tippet! :R

By Demons Be Driven

(#21615) HSM válasza MPowerPH (#21613) üzenetére


HSM
félisten

Ez semmit nem jelent... A 920-am 3675-ön fogyaszt 80-90W-ot,+Uncore....
A TDP a 860-nál csak arra jó, hogy hamarabb lelője a Turbo-módot... :P

(#21616) MPowerPH válasza HSM (#21615) üzenetére


MPowerPH
félisten

Teljes terhelésen 4 szálon bőven van 40W is a két rendszer között. :) És még egyszer hangsúlyozom, ugyan olyan teljesítmény mellett. Én csak az ár/érték/teljesítmény arányt nézem. :U

Ettől függetlenül most nem fogok rohanni cserélni a konfigot, de ha valaki felajánlana egy minőségi i7 8xx-as összeállítást, akkor elfogadnám a cserét, ráadásul egyből meglenne az egyik SSD ára. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#21617) mpierre válasza yako (#21614) üzenetére


mpierre
veterán

Na ez az. Príma. Nagyon babán megy. :C

BMW: Láttam a gép adatait. Nálam a TRUE 4,2 GHz-n, ugyan egy 12 cm enermax cluster ventivel, csinált 87-83°C közti hőmérsékletet egy sahrkoon rebel 9 házban. A jelenlegi házban még nem fűtöttem be ennyire... Meg a koptert is cseréltem egy noiseblocker-re...

Pont ez az értelme a hyperpinek. Kibukik, hogy fagy-e a gép, egy páran jártak már így. 20 kör Linx után...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21618) MPowerPH válasza mpierre (#21617) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én csak arra utaltam, hogy a hyperpi a memóriarészlegre van hatással, azt a LinX igazából nem terheli nagy mértékben, az a processzor számítási teljesítményére van kihegyezve. íHyperPI -nél maga a processzor órajele mind1, Uncore okozhatja olyankor a bakit.

Az nem kevés, rosszul raktad fel? :U

Don't Tread On Me

(#21619) yako válasza mpierre (#21617) üzenetére


yako
tag

Remek, jó ezt hallani! :R
Végre egy jó kis cucc, eddig nem sok szerencsém volt.
Köszönöm a segítségeteket, tippeket.

Egyébként én pont egy ilyen NoiseBlockert cseréltem le. Ugyanis mikor a hűtő másik hátsó részére tettem a kezem, nem éreztem a fuvallatot...mondjuk gyárilag csak 13xx-et pörgött, igaz halkan.
Ez viszont hangos ha feltekerem, de van huzat is 1900 fordulatnál percenként! :K

21620: pont most néztem az adatlapodat, és konstatáltam a különbséget! :)

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#21620) mpierre válasza yako (#21619) üzenetére


mpierre
veterán

Azt elhiszem, hogy lecserélted. De nekem ez van. Kíméletlenül kifújja a port a TRUE-ból.

BMW: Elsőre rosszul volt felrakva, de javítottam és utána dobott ilyen hőfokokat. Abban a házban az északi híd is 57-60°C körül tanyázott. Az újban (CM Centurion 590) 45°C. A lap se volt tökéletes, mert 206 bicikli fölé nem ment semmilyen fesz emeléssel se. Azt is cseréltem.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21621) lorcsi4 válasza AirBooms (#21591) üzenetére


lorcsi4
tag

nah képzeld neekm is ez volt és most hogy corsair 850 txem van és attis 80 itt járt és segített :) rájöttem legalább is nekem így néz most ki ezt használom így stabil ki be kapcsolás után is(4ghz)3 d mark teszt 28900(hd5970-el):cpu ratio:21 cpu frequency:191 mhz bclk:3314 assszem ram:1564 mhz 191-nél amit dob :) qpi:az első asszem 7148 ilyesmi cpu:1,3 volt cpu vll:auto,qpi:1,35 volt(sok de így stabil :) ) ram:1,6 volt gyári xmpből kinézve időzítés gyári. biosban szinte minden más szinte alap ez a kettő biztos nem:pcie spread spectrum:off,cpu spread spectrum off illetve az első opció load line calibration az nekem enable mert nekem sokat droppol a procim és úgy már nem stabil. Illetve ht on.az a baj a te lapodat én nem ismerem nem vagyok ezekben otthon abban elvileg ahogy attis mondta annyi finomítási lehetőség van hogy csak nahh :F :F Ez mondjuk jó csak az enyém egyszerű lap.. Nekem így most stabil vagy a táp vagy a fesz emelés(szeritnem utóbbi illetve a vdrop kikapcsolása) meghozta az eredményt. talán tudtam segíteni neked is... Egyébként hova valósi vagy? pesti?

(#21622) lorcsi4 válasza lorcsi4 (#21621) üzenetére


lorcsi4
tag

Meg köszönöm hogy egyből írtál remélem én is tudtam neked segíteni valamennyit bár szerintem te ezeket már rég tudtad én még csak most tudtam ezket eddig azon csodálkoztam hogy néha 1,29 volton 200 mhzes cpu fequency mellet elment(így használtam 4ghzen 20.as szorzóval amíg attis 80 nem szólt :D :D) üdv,lorcsi4

(#21623) MPowerPH válasza mpierre (#21620) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah értem, az egészen más. Úgy elhiszem azt a hőfokot. :K

Don't Tread On Me

(#21624) Qru válasza mpierre (#21620) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mivel méred a NB hőfokot? Everest?

#nincsbennetarcsi

(#21625) riperroy


riperroy
csendes tag

Sziasztok!
Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy szeretném a gépemet tuningolni de nem nagyon értek hozzá.Elég sokat olvastam utána hogy hogyan is kell de nem megy.Valamiért mindig lefagy.
A konfigom:
Processor:Intel i7 920 Do stepping
Alaplap:Gigabyte GA-X58A- ud7
Memoria:Corsair dominator 6Gb 1866Mhz XMP profil +fantrikit
Videokari:Sapphire 5870 1Gb ddr5
Hütés:ZALMAN CNPS10X Extreme
Táp:FSP Everest 85PLUS 700W
Ház:
THERMALTAKE Armor Extreme Edition + 4 venti a házban szabályozva ezzel ZALMAN ZM-MFC1
winyo:1TB wd sata2 ,250GB samsung sata2

Esteleg tudna nekem valaki küldeni egy beállitást vagy valami hasonlot.Vagy egy linket ahol biztos hogy megértem mit hogyan kell vagy mire kell figyelni.Vagy a gépemben van a hiba hogy nem sikerül?Mindenhez a legutoslo frissités van!!
Válaszotokat elöre is KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!

(#21626) AirBooms válasza riperroy (#21625) üzenetére


AirBooms
addikt

Én a topik első hsz-ében lévő linkek tanulmányozását ajánlanám első körben...

(#21627) GReddy válasza riperroy (#21625) üzenetére


GReddy
tag

Egyrészt, mert gyárilag rosszul állítja be a memóriát a géped (Gigabyte X58 szokás) és próbálod TE IS, mint én kézzel beállítani a gyári 1800Mhz-t a memóriának. Elsőre ez nem megy. Ilyenkor jön a bios-frissítés (ezt nem írtad, melyik rev.) és azzal sem megy. Akkor elkezded kitalálni, hogy mennyin mennek valójában az 1800-as RAM-jaid. :DDD

ELSŐ kanyart árulom el, 1333Mhz mem, és HA LEHET, akkor a CPU szorzó (az enyém ugyanez, és NEM szorzólockos, gyári értékekkel megy 21x szorzón @2800Mhz) nem tudom, hogy ez csak az én szerencsém, vagy sok ilyen van, vagy mind ilyen. De nagyon állat. :DD Nekem ugyanezen lap memóriakezelésével van gondom, hogy az 1800-as Kingston HyperX nem megy, csak 1333Mhz-n. 1600-on már néha fagyi van. (DDR3? Kössz...) De mindegy, mert nekem a stabilitás fontosabb, mint az a pár MHz, és így nagyon csöndes, és kellőképpen gyors is.

U.i: Nem rossz, nem rossz, de kéne egy JÓ táp... (Szerencsédre van 10k -ért egy Chieftec Black Line-om, ha érdekel.) :N

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#21628) riperroy


riperroy
csendes tag

Köszi a válaszokat a bios f6 rev.2.0 azt hiszem.nem vagyok a gépem mellett.
Kevés lenne a tápom???Cseréljek tápot?

(#21629) Qru válasza riperroy (#21628) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Váá, nehogy!! Ez benne van a top 3-ban a tápranglistán. Ez egy nagyon jó és korszerű táp, értelmetlen lecserélned mert nem sok jobb táp van ennél.

#nincsbennetarcsi

(#21630) GReddy válasza Qru (#21629) üzenetére


GReddy
tag

Tényleg, de ez FSP és nem SP (a napora tápja, valami 4000 bruttó) :DDD SRY, visszaszívva.

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#21631) riperroy


riperroy
csendes tag

Nem értettem miért irta az elöbb a srác hogy kéne egy jo táp és hogy neki van egy.
Na mind1.Akkor csak annyi kezdjek el tuningolni és tesztelgessem közben?
Akkor a konfiggal minden ok?

(#21632) AirBooms válasza riperroy (#21628) üzenetére


AirBooms
addikt

Egyáltalán nem kevés a tápod, sőt! A többi cuccod is rendben van. Próbálj meg mindent manuálisan beállítani, de ha nincs benne jártasságod, akkor tényleg olvasd el, amit ajánlottam.

(#21633) riperroy


riperroy
csendes tag

Rendben.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Estig elolvasok mindent amit ajánlottál.
Aztán este nekifutok a gépnek.Holnap megirom mire jutottam.
További szép napot.

(#21634) Qru válasza GReddy (#21630) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ok, csak a :F :F -nek értelmezte mert nem rakott space-t. :D

#nincsbennetarcsi

(#21635) dime27 válasza pincehely (#21583) üzenetére


dime27
őstag

Ez meg enyém(Intel X-25MG2):

[link]
:DDD

Ja és a TRIMET még be sem kapcsoltam le kéne hozzá tölteni a legujabb firmt és feltenni de lusta vagyok kb 4 honapja mértem utoljára a sebességét ahhoz képest röhejes mert az olvasása még gyorsult is :B

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#21636) AirBooms válasza dime27 (#21635) üzenetére


AirBooms
addikt

(#21637) csoda


csoda
csendes tag

Sziasztok,
Egy Asus P6Tm van. i920 al. Geil evoone 2000s .

Kurv.ra nem akar menni xps alatt se 2000-ren. Van valami ottletetek? El se indul a ram, ha 1800 fole megyek.

Masik dolog meg, hogy az alaplapi hutoborda az mar 70 fokos 3500/ 1800 cpu/ram eseten.
Ez normalis? Vagy ezt nem is nezitek? :)

Udv
Koszi

Csoda

(#21638) pincehely válasza csoda (#21637) üzenetére


pincehely
addikt

Majdnem biztos, hogy a processzor nem bírja az ehhez beállított Uncore-t.
Igen nehéz olyan darabot kifogni, amit tudsz 2000-es memókkal használni.

Épp most jöttem ki az államvizsgáról, de már suliban is prohardverezek.
Ez lassan valami betegség.
Ugye a szakdogám is PH témájú volt, az meg 4-es lett és nagyon tetszett a bizottságnak, bár nem igen tudtak hozzászólni. :DD

http://kefetemap.deviantart.com/

(#21639) Qru válasza pincehely (#21638) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gratula! :C Ne aggódj, nem sokára eléred úgy is a PH! addikt rangot (nem véletlenül). :D

csoda: QPI mennyi feszt kap? Bár val'szeg az lesz, amit Pince bátyó mond, hogy a procid hasal el a túl magas uncore miatt.
Ezért nem is szoktunk 1866-osnál gyorsabb ramot ajánlani, mert nehéz kihajtani.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#21640) LackoMester válasza csoda (#21637) üzenetére


LackoMester
addikt

Nem véletlenül nemigen ajánlanak 1800 Mhz-nál gyorsabb memókat, ki is kell tudni hajtani. Ami ugyebár nemoly egyszerű. :U
Qru és Pincehely kolégának igaza van. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21641) HSM válasza Qru (#21639) üzenetére


HSM
félisten

"Ezért nem is szoktunk 1866-osnál gyorsabb ramot ajánlani, mert nehéz kihajtani."

Meg tegyük hozzá, a nagyobb e-penis-t leszámítva értelme sincs sok ilyen sebességen kergetni a ramot az I7-ekkel elérhető 4-4,2Ghz-es prociórajelek mellett....

(#21642) AirBooms válasza LackoMester (#21640) üzenetére


AirBooms
addikt

Persze, nincs nagy tragédia, hogy ilyen ramod van, csak ne állítsd be az XMP profilt és vedd le a ramokat 1600 MHz-re, s lődd be kezdetnek az Uncore-t (UCLK) 3200-ra. S innen fuss neki a tuningnak.

(#21643) Qru válasza HSM (#21641) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja, erről nem is beszélve. :D
Igazából sztem az 1866-os is felesleges, úgy sem az lesz a szűk keresztmetszet az esetek döntő többségében. 1600-os bőven elég szvsz.

#nincsbennetarcsi

(#21644) mpierre válasza Qru (#21624) üzenetére


mpierre
veterán

Eeegen. :B
Van ugyan bent a melóhelyen infrakamera.... :DDD Csak a z a lustaság ne volna, bazi nagy a doboza...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#21645) HSM válasza Qru (#21643) üzenetére


HSM
félisten

Igen a tesztek is ezt mutatták, kb. 1600@CL7-8-as ram már gyönyörűen kihajtja az I7-et 4Ghz-en. Afölött már nemigen gyorsult semmi... :N [link]

(#21646) MPowerPH válasza HSM (#21641) üzenetére


MPowerPH
félisten

Olyan órajelek mellett nincs is, de Bencheknél jól jön az a kis plusz is. Akinek bírja az Uncore-ja, és vannak egyéb Benchmark betegségei, annak nem 100%-os pénzkidobás. :) Egyébként 1600-as ram bőven elég, az tény. De akkor az már CL6 legyen. ;]

Don't Tread On Me

(#21647) Qru válasza HSM (#21645) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaja, 1600 CL7-es OCZ Platinum meghalt és nem volt már csak Corsair Dominator 1600 CL8 a bótba', elhoztam azt helyette. Buktam egy CL-t de hát nem akartam heteket várni egy másik Platinum-ra. Corsair viszont sokkal hűvösebb, ezzel a magasított bordával nagyon elégedett vagyok.

mpierre: Csak, hogy klasszikusokat idézek: "...csak nem fér ki a gyárkapun." :D

#nincsbennetarcsi

(#21648) LackoMester válasza AirBooms (#21642) üzenetére


LackoMester
addikt

Persze, h. nem tragédia, meg bajnak sem baj, leszámítva, h. általában drágábbak.
Nekem 1600 Mhz Dominator (1.64 V mennek) - vannak, ezen is futnak + órajel emelést nemigen erőltettem ( próbáltam, nem stabil ), jó ez így.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21649) Qru válasza LackoMester (#21648) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor egyforma ramunk van! Túlhúzni még nem próbáltam, de akkor ezek szerint ne is fűzzek a dologhoz vérmes reményeket. Am az enyém is megy gyári órajelen/időzítéssel 1,64V-al.

#nincsbennetarcsi

(#21650) mpierre válasza Qru (#21647) üzenetére


mpierre
veterán

Jaj má'n, mos'mé mondod... :DDD

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.