Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93601) Ryoo válasza Gregorg (#93586) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ahány telefont néztem meg mindhez írja a B20-as (800 MHz-es) LTE sávot, olyanokra is, amik köztudottan nem tudják, ilyen alapon azt mondanám, hogy nem megbízható.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#93602) bepe79


bepe79
addikt

Na, akkor pro és kontra:

A3-ban nincs értesítési led, nincs default-ban használható fólia (csak galaxy feliratos, amit cserélni kell), nincs cserélhető akksi, drágább a Neo-nál, viszont van LTE, GG, az S400-nak a továbbfejlesztett változata (s410+Adreno306)

SIII Neo: van értesítési led, sokkal szebb kék színben mint az A3 valaha is lesz bármilyen színben, alapban van rajta használható (nem feliratokkal összefirkált kijelzővédő fólia), ugyanannyi a RAM és a ROM, mint az A3-ban, kicsivel régebbi SOC (s410+Adreno 305), cserélhető akksi, HD kijelző, nagyobb kijelző (4.8")

Ezek fényében ki melyiket választaná?

A Hearthstone annyira rosszabbul futna a régebbi SOC + HD kijelző miatt a Neo-n?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#93603) s3nsitivity válasza kisqp (#93600) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Végül is csak dadog és melegszik :D
Hardveresen csúcs az tény csak épp szinte használhatatlan. :D

Nem véletlenül lett 2015 egyik legrosszabb készüléke.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#93604) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. LG G2 utódját keresem, a lehető legjobb ár/érték arányban. Fontos, hogy 5,5 ill. 5.7 col legyen.
- Árkategória: max 60e
- új
- Hol vennéd meg? Függetlenül újonnan
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? G2 utódként a lehető legjobb ár/érték arányú készüléket, de tudja azt mint az előd.
- Mire használnád? telefonálás, böngészés, levelezés, youtube, zenehallgatás, messenger
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? android

Xiaomi redmi note 2 prime-t néztem ki, nem tudom mennyire érdemes rááldoznom, hogy a note 3 primet vegyem meg?

Van más ami még szóba jöhetne ebben az árkategóriában?

[ Szerkesztve ]

(#93605) lezuvius válasza kisqp (#93600) üzenetére


lezuvius
őstag

2 hete neztem es akkor expansyson es tobb helyen 95e korul volt erre mar nem is kaphato :) ahol meg megis ott 120e... de azokon a helyeken se lesz sokaig annyi

s3nsitivity
Hasznalod is a G Flex2-t?

Forumat olvasva egyaltalan nem egy rossz telefon a frissitesek ota...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#93606) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Sziasztok! Egy lista érdekelne a megbízható boltokról. Ami fontos: 22-24 hónapos részlet, gyári garancia a telefonokra. Köszönöm!

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#93607) s3nsitivity válasza lezuvius (#93605) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Használni nem, viszont munkámból kifolyólag rengeteg készülék megfordul a kezemben, flex2 utoljára év elején volt nálam és hát kb a G3 szintjét hozza.. Az meg volt nekem saját használatra.. Legalábbis 2 hétre mert utána megbolondultam tőle.
Én nem azok elmondása szerint hozok ítéletet akik kiadnak egy készülékért 100e +t így nem fognak rosszat mondani róla, legalábbis nagyon kevesen vannak akik igen.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#93608) #72797440


#72797440
törölt tag

LG G3 és Samsung S5 között vacillálok. S5 kisebb meg AMOLED ami napfénynél jobban látszik, kamerája is jobb. Az LG-nek mik az előnyei vele szemben? Érdekelne még a térerő ill. akku üzemidő. Ha minden jól megy egy G4-is szóba jöhet de kevés rá az esély. Tapasztalatok érdekelnének. Kösz előre is.

(#93609) lezuvius válasza s3nsitivity (#93607) üzenetére


lezuvius
őstag

Amikor G4-m volt, akkor volt szerencsem egy kis idore kiprobalni a G Flex2-t es akkor meglepoen jol vizsgazott a G4-hez kepest. Melegedessel talalkoztam de az M9/OnePlus 2-nal is... Rendszersebessege meg pariban volt a G4-el.

Forumaban is talalsz olyat aki bugokra panaszkodik, de az osszkep az,hogy nagyon is megeri az arat.Nincs tobb panasz ra,mint az M9-re pl...

Harcosposta
Szerintem ne is gondolkozz tovabb es S5-t valaszd.
G3 legnagyobb elonye a vekony kava,tobb jot nem nagyon tudok felhozni mellette... Mondom ezt ugy,hogy az osszes variacio volt nekem belole

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#93610) s3nsitivity válasza lezuvius (#93609) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mint mondtam elég szürreális olyanok szavára adni akik az adott készüléket használják és nem csak próbálták. :)
Az emberek 99%-a nem fog rosszat mondani róla már csak azért sem mert kiadta érte azt a sok pénzt és már csak magát is nyugtatja vele.
Így jártam a G3-al pl, hallgattam a felhasználóira és megvettem egyet, ráadásul 32/3-asat mégse bírta 2 hétnél tovább nálam mert olyan szinten rossz készülék, legalábbis a társaihoz képest,.
Persze a Flex 2 is jó, mondjuk egy S4-hez képest. :D
De mondjuk a felsorolt 3 készülék közül a Flex 2 az aki elbújhat messzire.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#93611) lezuvius válasza s3nsitivity (#93610) üzenetére


lezuvius
őstag

Tudod pont ezert kell olyanokat kerdezni,akiknek tobb hasonlo telefonhoz is volt szerencsejuk... Flex2 tulajok kozott talalsz olyanokat,akik G4-rol valtottak...
Amugy meg ha szerinted egy snapi 615-s telefon meger 100e-t...hat inkabb Redmi 3 fele! Annyiert... Vagy hasonlo arban OnePlus2,Mi 4c...

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#93612) Gregorg válasza Ryoo (#93601) üzenetére


Gregorg
tag

Köszönöm, akkor inkább hanyagolom.

Üdv
Greg

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#93613) s3nsitivity válasza lezuvius (#93611) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Dat Logika. :D
A lényegen nem változtat továbbra is Flex tulaj tehát nem fog róla vagy legalábbis kis eséllyel fog rosszat mondani róla. :)

És felhozod hardveresen a leggyengébbet, attól, hogy nem érted miről beszélek nem kell butaságokat írni. Amúgy meg arról a 3 készülékről nyilatkoztam és közülük egyértelműen az a sorrend, hogy Nexus 5x - Play - Flex2.

A Play lehet nem egy erőgép de a szoftver legalább kiforrott.
Ez mondjuk nem mondható el az OpT-ről de a Flex2-ről sőt a G4-ről sem.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#93614) tvamos


tvamos
nagyúr

Nem tud valaki harom simes lte-s telefonrol? Ez az Acer E700 eleg regi darab. (Es nem is lte-s persze...)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#93615) galaxys80 válasza bepe79 (#93602) üzenetére


galaxys80
veterán

Ha ennyit agyalsz az életben nem lesz új telefonod. ;) Mióta is tépelődsz ezen? 1 hónapja. :)

"Nincs default fólia" :Y

[ Szerkesztve ]

(#93616) Gregorg


Gregorg
tag

Sziasztok!

Működik a Xiaomi Mi4-en a Continuum funkció? (új WP romon)

Sokmindent olvastam, pl. hardver szükséglet a snapi 808-810, de a Vaio Winfows-os telóban snapi 617-tel megtalálható a Continuumnál.

Többek között ezen is múlik, hogy váltok e Mi4-re.

Valamint tudtok arról, hogy más Xiaomi telefon kap majd wp- romot?

Köszi
Greg

[ Szerkesztve ]

Honor 8, Chuwi Hi10 Plus , Ryzen 2600, 16 GB 2666 Mhz DDR4, 1060 6Gb - PUBG nick: ColdGreg

(#93617) #72797440 válasza lezuvius (#93609) üzenetére


#72797440
törölt tag

Köszi

(#93618) lezuvius válasza s3nsitivity (#93613) üzenetére


lezuvius
őstag

Az elkepzelesedben latom a logikat csak egy baromi nagy altalanositas es szamtalanszor megcafoljak a forumozok,mert a telefonok altalonos hibait mindig is leirjak--> de ha azok javitva lettek,akkor nincs mit...

FullHD melle egy snapi 615 semmikeppen nem nevezheto idotallonak igy az ilyen telefont ÈN nem is tudom ajánlani...hiaba a Stock Droid ha az appok megfogjak izzasztani...

OnePlus 2,G4 szoftverevel nem is ertem mi a gondod...mindketton jol optimalizalt es gyors felulet van...de gondolom 3 G4-gyel,1 0+2 -val a hatam mogott nem mervado a szavam Neked...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#93619) s3nsitivity válasza lezuvius (#93618) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Pedig ez így van, ilyen az emberi természet.
Azt, hogy milyen hibák vannak azt leirják de azt nem pl , hogy dadog a készülék ha normális használatban van.
Az, hogy szerinted jól van optimalizálva meg egy vélemény, én ezzel dolgozok és tudom, hogy nincs jól. :N
Naponta olyan 30-40 készülék fordul meg a kezemben mindegyik valamilyen panasszal így elég sok rálátásom van az ilyenre.
Csak, hogy életszerű legyek az imént volt itt egy úriember a G3-asávak( hangszóró probléma) elég szépen belakva, az én szemenek akadt mint a bűn Ő meg itt dicsérte nekem.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#93620) Kolty válasza csakany2001 (#93595) üzenetére


Kolty
aktív tag

Felénk ismeretlen. Nálunk melóhelyen szünetbe ötven ember kezébe van egyszerre telefon kb. valamint tömegközlekedési ezközön stb. ezek vannak: Samsung, htc, sony, lg, huawei, nokia, motorola, alcatel, esetleg ugye ájfon. Illetve valami oknál fogva ezek a telefonok nem csak a szolgáltatóknál, de még a nagyobb elektronikai webáruházaknál se elérhetőek. Ezeket szerintem nagyon kevés százalék veszi meg, főleg talán fiatalok, akik minél többet ki akarnak hozni egy telefonból.
Engem kettő dolog tántorít el tőlük. Futárt nézegessek, várogassak. Illetve a garancia, szeretem ha 2-3 vagy akár öt év garancia van egy szerszámra, kütyüre amit használok.

(#93621) for3l


for3l
senior tag

sziasztok,

telefont keresek a következő feltételekkel:
- ár: max 80e Ft
- független
- hivatalos garancia
- op.rendszer mindegy
- új
- kamerája a lehető legjobb legyen a fenti feltételek betartásával

Tudtok nekem ajánlani egyet?

előre is köszönöm!

(#93622) #20221952


#20221952
törölt tag

Sziasztok!

Tanácstalan vagyok...
Szeretnék a mostani Nokia 130 telefonom helyett egy másik telefont, egy olyat, amelyikkel a telefonálás mellett tudok böngészni és levelezni mindenféle probléma nélkül (zene hallgatása, film nézése, fényképezés, videózás nem kell, mert nincs rá igényem); illetve szeretnék szövegeket (általam írt oktatási jegyzeteket) olvasni, illetve ezek segítségével tanulni.
Találtam három telefont, de mindegyikkel van egy kis gondom:
1. Infocus 810 - ez nagyon tetszik, de azt hallottam, hogy nem működik a Vodafone Internettel 4G-n, ez nem tudom, hogy mennyire probléma a mindennapos használat során.
2. Wileyfox Storm - ez is tetszik, bár nem annyira, viszont azt írják hogy a rajta futó Android rendszer jobb, mint az eredeti, hiába gyengébb a hardvere, mint az előző telefonnak.
3. Lenovo P90 - ez is tetszik, bár itt inkább az, hogy kettő év garancia van rá, nem úgy mint az előzőkre, ami nem egy elhanyagolható tény, és van hozzá képernyővédő üveg is, ami nem árt a használat során.

Szóval ezek közül nem tudok dönteni, kérlek, hogy a segítsetek nekem.
Köszönöm!

KissA

(#93623) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hali!

20.000 HUF alatti telefont keresek,aminek elég sokáig bírja az aksija,ütésálló és DUAL Sim-es.
Nézegettem ilyen Evolveo/Caterpillar/Aligator/Myphone...stb nevű telefonokat,csak nem ismerem egyiket sem. Ha valaki jártasabb ebben az tud ajánlani ezekből?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#93624) draco31


draco31
veterán

Hello!

Ismerősöm villany szerelő, plusz sokat horgászik is. Valami strapább okos telefon kellene neki, ami bírja a port is, vizet is, ha úgy adódik. Vodában az Xcover 3 van csak ilyen, de ahogy a fórumot nézegetem, vannak hibái. Más esetleg a független piacról? CAT S30 és társai?

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#93625) Fehérsólyom


Fehérsólyom
aktív tag

Sziasztok!

Tönkre ment a Samsung Galaxy S III-as telefonom, így kénytelen vagyok újat venni. Teljesítménye számomra bőven elegendő volt. Kamerájával (azzal, hogy rajta tartva újam az exponáló gombon tudok fókuszálni) különösen elégedett voltam. Milyen telefont ajánlotok, ami az S III-as szintjét hozza?
Főbb peremfeltételek:
- Android-os készülék legyen
- Legyen alkalmazás menüje (ne minden az asztalon legyen)
- Maximum 5"-os kijelző
- Fókuszálható kamera fotózáshoz
- Előny a dual sim
- 8GB ROM elég volt, ez után is elég lesz

(#93626) csakany2001 válasza Kolty (#93620) üzenetére


csakany2001
senior tag

Mert itt nem is forgalmazzák hivatalosan,csak pár cég foglalkozik vele akik ezekhez a telefonokhoz magyar ROM-ot is készítenek.A környezetemben:LG,Samsung,Sony,Lumia,Iphone,esetleg régi Nokia vagy 1-1 HTC.Mondjuk én csak az Eustock-ról merném rendelni mert az egy megbízható cég és értenek is hozzá,az EU-s ROM-ot is jól összerakják.Majd megrendelem és leírom a fejleményeket,tapasztalatokat a telefonról.Meg nem most veszem hanem még várok vele hátha lesz jobb telefon valamelyik nagytól de ahogy látom nincs rá esély:Sony az M/P/S/L sorozata nem tud meggyőzni ahogy a túl árazott LG K-k(a Zero sem tudod) sem,a Samsung majd megint kiadja az S3 Neo-t valamilyen új néven 3X annyiért,HTC szintén túlárazza,a Motorola ki is esett mivel G-t nem csinálnak többet,Huawei esetleg még Honor ha lesz valami,Lenovo nem meggyőző,így maradt a Xiaomi kizárásos alapon. :)

[ Szerkesztve ]

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#93627) blt.62 válasza korpicschess (#15) üzenetére


blt.62
őstag

Samsung S6 edge-ről mi a véleményed?

MegtorloXp

(#93628) bepe79 válasza blt.62 (#93627) üzenetére


bepe79
addikt

Sikerült egy 4 évvel ezelőtti, 2012-es hozzászólásra reagálnod. :B Nemhogy S6, de S4 sem volt még tán. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#93629) blt.62 válasza bepe79 (#93628) üzenetére


blt.62
őstag

Bocsi elnéztem. :R

MegtorloXp

(#93630) DrDobos


DrDobos
őstag

Huawei P8 Literól vélemény?

Samsung Galaxy A55 5G

(#93631) voyager4.4 válasza DrDobos (#93630) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Olvass vissza, a fél topik azzal van tele. Amúgy nagyon jó készülék.

no fate but what we make

(#93632) DrDobos válasza voyager4.4 (#93631) üzenetére


DrDobos
őstag

Köszi:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#93633) drmazsi válasza voyager4.4 (#93631) üzenetére


drmazsi
aktív tag

P8 vagy P8 lite-ot ajánlod inkább?

Don't hate the player, hate the game ...

(#93634) batai15 válasza lezuvius (#93618) üzenetére


batai15
félisten

+1

[ Szerkesztve ]

(#93635) voyager4.4 válasza drmazsi (#93633) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nem egy kategória a kettő, így nehéz összehasonlítani. Ha nem fontos a prémium "érzés" és a kamera, akkor nem biztos, hogy megéri a felárat a nagyobb.
A lite-ot nagyon szeretjük párommal, de a p8-at is majdnem megvettem, csak jött egy jobb ajánlat.

no fate but what we make

(#93636) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!
Olyan dual simes telót keresek, amiben van NFC.
- Árkategória. max. 70k
- csak újat és Mo-n venném meg
- Függetlenül újonnan gyártói garanciával,
- Igazából szerintem max 1 év múlva csere lenne
- csak böngészés elég sok, navigációra, telefonálásra és fizetésre
- nem igazán fogom buherálni a rendszert
Esetleg fém borítás jó lenne.

Van már kinézve P8 Lite DS csak az akkumulátora lehetne erősebb is. A fényképezője ha jó képeket lő csak előny.

Mit tudnátok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#93637) dannyl


dannyl
addikt

Bocs, hogy OFF, de egy barátomnak S.O.S-ben kellene segíteni, és a teló topic-ja nem pörög.

EZZEL mit lehet kezdeni, hogy eltűnjön? Jöhet privátban is, hogy ne OFF-oljam szét a topicot.

(#93638) voyager4.4 válasza anonymus89 (#93636) üzenetére


voyager4.4
senior tag

p8 lite :K

no fate but what we make

(#93639) papeti01


papeti01
senior tag

látom a p8 lite eléggé kapós telefon lett. a honor 6 hoz képest mennyivel gyengébb? árban majd 80 eur a különbség, megéri a h6 a felárat?

#proudfather

(#93640) DrDobos válasza voyager4.4 (#93638) üzenetére


DrDobos
őstag

Ettől neki nincs is jobb választás, ekkora ász ez a p8 lite?:D Kérdezem amúgy bárkitől:D

Samsung Galaxy A55 5G

(#93641) voyager4.4 válasza DrDobos (#93640) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Röviden: igen.
70k
nfc
okés kamera
ds

Minden igényét kielégíti és alapvetően egy nagyon jó készülék.
Most ezt kár tovább magyarázni szvsz.

no fate but what we make

(#93642) drmazsi válasza voyager4.4 (#93635) üzenetére


drmazsi
aktív tag

Köszi. Így gondoltam én is. Tudom h nem egy árkategória.

Don't hate the player, hate the game ...

(#93643) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Nem tud senki mondani pár boltot ahol van részlet fizetés és gyári garancia?:) Természetesen a szolgáltatókon kívül.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#93644) anonymus89 válasza Bkrisz9 (#93643) üzenetére


anonymus89
addikt

MM, Edigital de nem 0%-os bár MM-ben most van 2-3 készülék 0% THM-re.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#93645) Adamine válasza voyager4.4 (#93641) üzenetére


Adamine
újonc

Ha a Lenovo P70-hez kellene hasonlítani, akkor mit mondanál? Mintha az kissé ütősebb lenne
hardver szempontjából és csak pár ezressel drágább most.

(#93646) Bkrisz9 válasza anonymus89 (#93644) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Köszönöm! :) Ezeket megtaláltam, sajnos akkor más nincsen. Telenor listáját néztem a G4 vagy a Note 4 még rendben is lenne de csak 11 hónapra látom, 22 hónapra veszek mindig telefont mert 2 évente cserélem és ha végösszeg több is nem jelent hirtelen akkora anyagi megterhelést egy aránylag jó telefon. Megszűnt volna a 22 hónapos részlet vagy csak online nem látom az iphoneokon kívül?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#93647) anonymus89 válasza Adamine (#93645) üzenetére


anonymus89
addikt

Nincs benne NFC + a 2 sim közül csak az egyik képes 4G-re a másik csak 2G.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#93648) mike1334 válasza Kolty (#93620) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk az asszony Xiaomi-ja az edigitalból van, az szvsz azért elég nagy bolt...

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#93649) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Elore is elnezest kerek az ekezetek hianyaert..
Abszolút elcsepelt kerdes fog kovetkezni. Eddig sosem jott ez szoba, es ez miatt sosem figyeltem ra igazan. De most megis aktualis. Fuggetlen telefonvasarlasra adtam a fejem. Ezzel kapcsolatban hallottam a sulyos problemakat is okozni kepes boltokrol, amik olcson kinaljak a telefonokat. Most pls az ujgsm-nel neztem ezt azt, de tobbet is tudnek sorolni. Vannak ilyen kisebb boltok amik megbizhatoak, vagy felejtsem el? Es ezek milyen kockazatot tartogatnak, mi miatt nem ajanlottak?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#93650) Robertó79


Robertó79
tag

Sziasztok!
Melyik telefont ajánlanátok?
Huawi p8 lite, Lenovo Vibe p1m, Lenovo A6000

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.