Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89201) Indirana


Indirana
újonc

Sziasztok!

Elsősorban Samsung (esetleg más?) telefont vennék, hosszútávra hölgynek, 35 e. körül.(-alatta?) Telefonálásra és netezésre lesz elsődlegesen használva, némi fotózás. Nincs szükség duosra. Fontos a képernyő jó láthatósága , a gyors net, megbízhatóság, Amit kinéztem, az egyiknek nem olyan jól látható a kijelzője, a másikban nincs a névkereséshez abc funkció. Ajánlásokat szeretnék kérni, ebben az árkategóriában melyik(-ek) lenne a fentieknek a legmegfelelőbb, mert tanácstalan vagyok, de nagyon. Köszönöm.

(#89202) lolka1980 válasza BenHans (#89199) üzenetére


lolka1980
aktív tag

Köszönöm. :)

Itt nem sok jót írnak az éjszakai képekről.
Gyengének találják a villanót.Mivel lakásban is szeretnék családi fotókat nem lesz ezzel gond?
Viszont a nappali fotók korrektek.

[ Szerkesztve ]

(#89203) #70516736 válasza Benyuss (#89200) üzenetére


#70516736
törölt tag

Asus zenfone2

[ Szerkesztve ]

(#89204) lezuvius válasza Benyuss (#89200) üzenetére


lezuvius
őstag

HOnor 7 jó választás, jó akksiban+kamerában és sebességben is, valamint DualSIM-es és dual stand-by+ remek fémházba csomagolták.
Htc M8 dual sem rossz választás mivel a Sense egy remek felület de több mindenben elmarad a Honor 7-től.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89205) csibor


csibor
őstag

LG ( H320 ) Leon. Nem igazán lettem okosabb. A kérdésem az lenne a kijelező IPS vagy ez is sima panel lett? Tegnap este világosodtam meg. Van 4G, és ez :(

(#89206) somasz válasza w333 (#89194) üzenetére


somasz
addikt

Esetleg windowsos alternatíva?
Nekem volt miui és hülyét kaptam tőle, nem biztos, hogy a barátom erre vágyik. Meg esetleg egy kisebb alternatíva? 1GB-os Lumia 635 ajánlható?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#89207) Ájvé válasza csibor (#89205) üzenetére


Ájvé
veterán

H320 MT6582-es, nem 4G-s, kijelző tudtommal ebben is IPS. H340 Snapdragon 410-es, ez 4G-s.

(#89208) asd4991


asd4991
újonc

Szerintetek melyik lenne a jobb választás a Honor 7 vagy a Huawei P8?

(#89209) PietPunto


PietPunto
tag

Sziasztok!

Van egy picivel több mint két éves Huawei P6-osom, még a nyáron egy nagyobb garanciális javítást végeztek rajta, ekkor teljesen új alaplapot és kijelzőt kapott továbbá egy új akkumulátort. A készülék gyakorlatilag makulátlan (protector fólia a kijelzőn, a hátlapon szintén, Tom Tailor bőrtokban tartva amikor nincs használva). Tehát semmi karc vagy ilyesmi.

A P8-nál vonz a frissebb külső, a jobb kamera és úgy unblock az újabb készülék. De totál tanácstalan vagyok, mivel még mindig szerelmes vagyok a P6-os megjelenésébe (és mondjátok hogy nem válthat ki érzelmi reakciókat egy tárgy :D ).

Mivel lejárt a hűségnyilatkozatom a Telekomnál szemezgetek nagyon a Huawei P8-al, de a jelenlegi készülékkel nincs semmi gondom (a kis megakadásokat nem számolom ide), szerintetek érdemes cserélni újabbra vagy ha nincs vele baj akkor még használgassam egy darabig!?

(#89210) Yayoh válasza Indirana (#89201) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Meizu M2. Igaz nem Samsung, de ilyen áron ez a legjobb vétel szerintem.

(#89211) wolf88


wolf88
tag

Hello!

Lenne egy kérdésem.
Samsung Galaxy Grand Neo avagy Ace 4?

Köszi szépen,12 éves lánynak lesz.

(#89212) tresh válasza wolf88 (#89211) üzenetére


tresh
addikt

Szerintem egy ace4 tökéletes főleg fehérbe :))

(#89213) penge111


penge111
addikt

Sziasztok! Haverom akar venni 60-65.000 forintért kizárólag Sony okostelefont ebben a szegmensben melyik a legjobb vétel? Ő a Sony Xperia M4 Aqua-t nézte ki, átrágva magam a teszteken és az itteni hozzászólásokon lebeszéltem róla, szóval az itteni telefonguruk mit ajánlanak?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#89214) Ájvé válasza penge111 (#89213) üzenetére


Ájvé
veterán

8 GB ROM-al nem ajánlott az M4, nagyon kevés a belső tárhely.
Ha mindenképp Sony kell, akkor nagyon esetleg E4G, de én helyedbe mást néznék, Miezu M2 vagy Xiaomi Redmi 2 Pro is jó választás, estleg ha méret nem számít Xiaomi Redmi Note 2 vagy Miezu M2 Note.

(#89215) penge111 válasza Ájvé (#89214) üzenetére


penge111
addikt

thx

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#89216) Kbali válasza somasz (#89206) üzenetére


Kbali
nagyúr

Inkább 640 lte legyen

(#89217) Kbali válasza lezuvius (#89204) üzenetére


Kbali
nagyúr

Azt is tegyük hozzá, hogy a hazai h7 csak 16 gigás, viszont dual active, ha jól emlékszem

[ Szerkesztve ]

(#89218) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok, olyan kerdesem lenne, hogy tudtok nekem ajanlani dual simes full active telefonokat? Foleg a kozep kategoriaba, az mindegy, hogy android vagy wp! Valaszokat elore is koszonom! :R

(#89219) BenHans válasza lolka1980 (#89202) üzenetére


BenHans
addikt

Igaz hogy a villanó egy gyenge pontja, de ebben az árkategóriában összességében más droidostól sem kapsz jobb képminőséget. Pár kép: [link]

W vonalon a Lumia 640 XL lte, vagy ha tudod bővíteni a keretet akkor a Lumia 830 lehet megfelelő.

Ennél jobb fotós teljesítményt csak drágább készülékektől lehet elvárni, pl androidból az LG G4 ami viszont már 130k.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89220) Kicsit Bob


Kicsit Bob
csendes tag

Sziasztok!
Nejemnek keresnék új, független, vagy Tré-s telefont, Androiddal.
Ami fontos neki:
5'
Pink, vagy fehér
min.8Mp előlapi, 5 Mp hátlapi kamera
Hosszú távra tervez, tehát 1,5 év múlva is hasítson rajta Facebook app :W napi reset nélkül is :DD
Ár: 50.000-ig
Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#89221) Lokids


Lokids
addikt

Sziasztok.
Mivel a BF-en semmi olyant nem láttam amit érdemes lett volna megvennem (amit igen azt hamar elvitték) kicsit lejjebb adtam az igényeket.

Mi most a bestBuy ~5" Android (min 5.0) teló 80 ezer magyar forintig?
Aminek meg kell felelnie:
Egy játék futtatása (summoners war) akár egész nap, közben képes legyen párhuzamosan kezelni hívásokat, böngészést, akár másik 2-3 app futtatását. Elviselje, hogy töltőn van 24/7, ne merüljön le 1-2 óra alatt terhelve.
DualSim nem szükséges (léte nem probléma). 4G-t gondolom most már minden teljesíti.
Bővíthetőség nem árt, de nem feltétel.

(Jelenleg az S3 mini bezárja, ha mást is próbálok futtatni, hívni. Ráadásul céges amit lehet lecserélnek majd egy Lumia 640-re, mert elkezdte eldobálni a hívásokat randomra.)

Ha ezt megfelelően teljesíti egy olcsóbb telefon is, akkor megfelel. A lényeg, a stabil akadásmentes futása a rendszernek. Legyen megfelelően supportálva. ÉS (!) 1 évnél semmiképpen se legyen idősebb modell.
Legalább 3-4 évig használni szeretném.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#89222) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Sziasztok
25-30 ezer FT körül milyen okos telefont érdemes venni? A maximumot akarom kihozni ebből a pénzből.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#89223) Ájvé válasza Lokids (#89221) üzenetére


Ájvé
veterán

Pedig ott lett volna a Honor 6 73-ért (úgy emlékszem annyi volt), az best buy volt.

Pokesz007:
Doogee X5 Pro, Lenovo A2010.

[ Szerkesztve ]

(#89224) Pokesz007 válasza Ájvé (#89223) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszi
Sony xperia 8 után nagy előre lépés lesz :D

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#89225) Bozsana


Bozsana
tag

Sziasztok!

Szeretnék telefont cserélni. Jelenleg egy nokia lumia 820st nyúzok. Ez volt az első wines telefonom, nem tudom akarok e többet. Kevés app/játék van rá, sok a béta verzió, illetve nekem valamiért furcsa dolgokat produkált -hiába lett frissitve az oprendszer( smseket nem jelzett hetekig, lenémította magát rendszeresen- ezt mellesleg anyum más kategóriájú lumiája is megtette). Nem tudom, drágább winphonoknál is van e gond, vagy csak kifogtam.

a lényeg:
árkategória: háááát, nem szeretném évente cserélni, kiadnék érte többet is, max akkor részletre , felső határ talán akkor 250.
új telefon
hol venném? nem tudom, T-mobilos vagyok, örülnék ha ott tudnám, de persze máshol is jó.
Hosszabb táv (jó lenne legalább 3 év)
amire használnám: fotó nagyon fontos, zenehallgatás (nem spotify,mert vidéki vagyok, a net nem a legjobb a szabad ég alatt), emailek olvasása-írás,de nem hosszan, játékok (nem durva játékok, de azért nem passziánsz), netezés.
eddig android volt és windows (az ios-t eddig fújoltam, de nem tudom, állítólag stabilabb?)
a méret lényeges szempont :) de én a kisebbet szeretem, pici a kezem, örülnék ha 5"t nem lépné túl a telefon, vagy csak nagyon kicsit
a kijelzőkben is el vagyok veszve kicsit, tudom hogy az ips jó, de nagy a különbség a super amoleddel? retina-val?

amiken eddig gondolkodtam: iphone 6s, samsung s6, huawei 8, sony z5, lg g4.

Köszönöm a segítséget!

B. :))

[ Szerkesztve ]

(#89226) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

Üdv.
Tanácsot szeretnék kérni. Nővéremet szeretném meglepni karácsonyra egy új telefonnal, 80-100k körüli összegben. Nagyon nem követem az androidos vonalat, mivel ő eddig is azt használt, ezért ilyet akarok venni. Milyen készüléket ajánlanátok? A legfontosabb szempont a minél jobb akksi és 5 colnál ne legyen nagyobb.

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#89227) monti0222w válasza ThuG4LifE (#89226) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, Honor 6-7-et nézném meg a helyedben, az említett feltételeknek bőven megfelel, pláne a 6! :K

(#89228) BenHans válasza Bozsana (#89225) üzenetére


BenHans
addikt

Szia :)

Nem feltétlenül szükséges ilyen sok pénzt kiadni. Én biztosan egy LG G4-et vennék, a fotós teljesítménye is kiváló ami ahogy írtad fontos szempont. :K
A szoftvertől sem kell félni, kiváló telefont tett le az asztalra az LG.

Ebben a videóban a bal oldali egy LG V10, de ugyanezt tudja a G4 is, beszédes a különbség: [link]

Mivel elég hosszú távra tervezel (de még az ésszerűség határain belül) ajánlott is szolgáltatónál venni mert akkor az LG 1 év helyett 2 év garanciát ad. [link]

A kijelzőket tekintve az S6 és G4 között, élvezeti értékben nincs különbség, de a technológiai különbségek miatt erősen szubjektíven lehet csak megítélni. Kinek mi tetszik jobban, vagy éppen mit szokott meg. A retina egy hangzatos elnevezés de semmivel nem nyújt többet mint a már említettek, sőt felbontást/képpontsűrűséget tekintve bőven elmarad tőlük.

Ha az LG G4-et túl nagynak találod akkor az i6S és S6 is nagyon jó választás, én mindenképp ebből a trióbál választanék. Érdemes valahol megnyomkodni őket vásárlás előtt.

Jó döntés lenne az is ha megvárnád a március környéki új készülékeket mert a kereted elég bő egy friss és ropogós eszköz megvásárlásához is. Amellett hogy nagyon erős felhozatalra számíthatunk, így 4 hónapot "vesztenél" de egy évet nyersz...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89229) kerxy válasza ThuG4LifE (#89226) üzenetére


kerxy
senior tag

Én ajánálásom: Honor 6, Galaxy A5, P8 lite.

(#89230) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Ajánlást kérnék Tőletek.

Idősebb szülő részére szeretnék 30-40e Ft környékén okostelót venni.
Alap felhasználásra kellene, telefonáláson felül legyen azért használható a kamerája, illetve a gps is legyen stabil, mert ritkán, de használnák autós gps-ként. Ezen felül internet böngészés lenne a cél. Max 5 col, de inkább kisebb legyen, és lehetőleg fehér színben (de ha nincs, az sem gond). Frissítés nem fontos, csak legyen stabil a gyári vagy garanciavesztés nélkül feltehető ROM.

Ha androidos telefonban gondolkodom, akkor szerintem már 2Gb ram szerintem elvárás. A keresőt használva eustock Xiaomi Redmi 2 Pro-t láttam, mint ajánlott. Tényleg ez a best buy, vagy van más értelmes és minőségi opció?

Windows phone vonalon nem tudom, hogy mi lehetne alternatíva, nekem még sose volt, így a telefonos op. rendszert sem ismerem. Ide is kérnék ajánlást.

Valamint szerintetek win vagy android lenne a nyerő a mindennapi használatban?

:R

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#89231) BenHans válasza benjoe1 (#89230) üzenetére


BenHans
addikt

Üdv :)

Így igaz, androidos készülékek közül az írt árkategóriában a Redmi 2 Pro a nyerő. [teszt] (érdemes elolvasni a topikjában a téma összefoglalót) + [bolt]

W vonalon pedig a Lumia 640 DS lehet megfelelő. [teszt] + [bolt]

A linkekből kiderül hogy mindkettő kapható fehérben. A felhasználásból kiindulva teljesen megfelelő a W is. Az első beállítás után talán még egyszerűbb is a használata. Szerintem kevesebb "törődést" igényel a mindennapi használat során.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89232) klívlend


klívlend
tag

Sziasztok,

első okos telefon vásárlása előtt állok és most már nagyjából kikörvonalazódott, h mi alapján kell nekem telefon: legyen stabil és megbízható, viszonylag jó kamerája,GPS. Valamint zenéhez és internetezéshez használnám. Maximum 70 ezer forintra gondoltam és mindenképpen újonnan, de jobb lenne olcsóbban. A kérdésem az lenne, hogy mely készülékeket ajánlanátok?

Előre is köszi a segítségeteket.

Üdv. Marci

(#89233) Kbali válasza Ájvé (#89223) üzenetére


Kbali
nagyúr

80 volt először utána 83 az edigin

(#89234) Ájvé válasza Kbali (#89233) üzenetére


Ájvé
veterán

Akkor rosszul emlékeztem, de 80-es keretbe még belefért volna.

(#89235) Kbali válasza Bozsana (#89225) üzenetére


Kbali
nagyúr

Várd meg a lumia 950-et.

(#89236) Lokids válasza Ájvé (#89234) üzenetére


Lokids
addikt

Tény, de valamiért ellene voltam a 6-osnak. nem tudom miért. De gondolom azért, mert már van 7-es is. :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#89237) Bozsana válasza BenHans (#89228) üzenetére


Bozsana
tag

Koszonom a valaszt:-) hat igen,jo lenne meglesni,de sajna egerben erre nem sok lehetoseg van. Pedig vhogy kene,h tudjam mennyire veszes az 5.5".
Amúgy az hogy hany magos a keszulek,es h hany ghz az mit befolyasol? Gondolok itt arra h az almak meg mindig 2magosak,mig az uj tobbintelefon tobbsege 4+4 magos?

(#89238) Shingen válasza Ájvé (#89223) üzenetére


Shingen
addikt

83 volt a H6 :K

風林火山

(#89239) Gabor079


Gabor079
csendes tag

Üdv nektek!
Na szóval melyik választás a jobb? Samu Core Prime VE vagy a LG Leon? Azt mondják, hogy az LGnek a kijelzője piszok érzéken a pottyanásokra de jobb mint a Samué mert az IPS. A Marvell chipset vivante GPUval vagy a Snapdragon 410 Adreno 306? :U Jelenlegi telom egy Alcatel Fire E nincs vele semmi bajom csak átadom az asszonynak, mert az LG L40-e laggol elég szépen a sok Droid frissítéstől KB 80-90 MB RAM van az 512-ből. A FxOS meg igaz annak is 512 RAMja van csak nincsenek olyan appok amik megkajálnák a RAM-ot. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#89240) kerxy válasza Gabor079 (#89239) üzenetére


kerxy
senior tag

Ha T-nél vennéd akkor most Core Prime, mert még holnapig 24 eFt :)

(#89241) Gabor079 válasza kerxy (#89240) üzenetére


Gabor079
csendes tag

Köszi csak az a gubanc, hogy hétvégére lesz pénz vagy a jövő 7 elejére :O

[ Szerkesztve ]

Samsung I5800 Galaxy 3, SonyEriccson Experia Mini, LG L 40, Alcatel Fire E, Samsung Galaxy Core Prime VE, Microsoft Lumia 435, Microsoft Lumia 640 LTE, Honor 7, Motorola Moto E4.

(#89242) BenHans válasza Bozsana (#89237) üzenetére


BenHans
addikt

Az órajel és a magok száma önmagában semmit.
Pl, 4 mag 2,5GHz-en is lehet gyenge, és 2 mag 1,8 GHz-en is lehet nagyon erős.
De legalább olyan fontos a grafikus egység szerepe is mint a processzoré... Az "erejüket" sok az órajeltől és a magok számától független dolog befolyásolja. Pl a gyártástechnológia önmagában is sokat jelent, elég ránézni az Exynos 7420 és Snapdragon 810 közti különbségekre ahol a 7420-nak jókora előnye származik abból hogy 14nm-en készül míg a 810 20nm-en.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89243) Ájvé válasza Lokids (#89236) üzenetére


Ájvé
veterán

Pedig ma is bőven megállja a helyét a H6, H7 jobb kamerával meg erősebb processzorral rendelkezik, nagyjából ennyi az előny, ettől függetlenül minimum felső közép-kategóriába sorolható a H6.

(#89244) szonti


szonti
aktív tag

Sziasztok!

Okostelefon vétel előtt állok és érdeklődnék, h a kiszemeltek közól melyik lehetne a legjobb nekem. Jelenleg egy LG 4xhd-m van és megőrjít az akadozásai meg, h a telefonkönyvet is másodpercekig tölti. Olyan telefont szeretnék ami kiszolgál v 3 évig, nem fog belassulni szépen folyamatosan működik. Nem akarok játszani vele Viber és whatsapp megy rajta főként, könyvolvasó meg hírolvasás neten.

Amiket kinéztem Huawei p8, viszonylag új telefon szép nagy kijelzővel, viszont félek h a rendszer frissítései nem fognak sokáig tartani, emiatt esetleg bugos marad pár év múlva meg tetű lassú.

Apple Iphone 5s: már azért nem mai darab, program elég jól működik rajta, szép folyamatosan működik benne minden, frissítések lesznek még egy darabig, viszont kisebb a kijelző.

Microsoft 640: WP-s teló soha nem használtam még Windows Phone-t. Félek h kevesebb app van rá. hallottam régebben h a Viber és a whatsapp hektikusan működik van h elküld és fogad üzeneteket rögtön de van h csak napos késéssel érnek oda üzenetek. Ez a legolcsóbb az össze közül.

Még amin gondolkoztam az vmelyik kínai gyár telefonja Xiaomi Redmi note 3 pl. de ezeket csak külföldi boltokból tudom megrendelni és félek a garanciális ügyintézéstől, h bonyodalmas és hosszadalmas.

Segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#89245) adabra


adabra
senior tag

Nexus 5 vagy Oneplus X ? Vagy valami más ekkora méretben (max 70 mm szélesség, 5", FHD) + B20 -as LTE támogatás?

(#89246) BenHans válasza szonti (#89244) üzenetére


BenHans
addikt

Az LG G4-et érdemes lenne felvenni a listára. ;)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89247) szonti válasza BenHans (#89246) üzenetére


szonti
aktív tag

Érdemes lenne felvenni, csak sajnos az egy jó 30-40 ezerrel többe kerülne amennyit már nem akarok telefonra költeni. Amiket írtam azokat 110 k körül megtudnám venni a Microsoftot 40k ért, de az LG G4-t csak 140-150k ért tudnám megvenni, uh bár nagyon tetszik és jó telefonnak tartom nem fér bele az ára.

(#89248) Ispy válasza somasz (#89206) üzenetére


Ispy
veterán

Lumia 735 51k 1+1 év garival, vagy 640 45k, de ez már 5 col.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#89249) kerxy válasza Gabor079 (#89241) üzenetére


kerxy
senior tag

Boltba rendeld, vagy Pick pack pontra és akkor jövő hét elején veszed át :)

[ Szerkesztve ]

(#89250) Ryoo válasza Ispy (#89248) üzenetére


Ryoo
senior tag

Épp a héten hasonlítottam össze a 735-öt és a 640-et méret ügyileg, hiába nagyobb 0,3 col-lal a 640, a készülékház nem sokkal nagyobb, sokkal jobb a kijelzőkihasználása az utóbbinak.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.