Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88301) ObiWan13


ObiWan13
tag

Most nézem az Ali-n, árulnak már Honor 5x Play-t és Honor 5x-et is.
Ezek a telefonok már hivatalosan is megjelentek, vagy kamu telók?

Nagyon bejön a 2 teló

(#88302) bajzal válasza lezuvius (#88298) üzenetére


bajzal
őstag

Akkor a Z3+ inkább hagyom, mert sok túlmelegedési problémát olvastam :D Igazából a SOny-k nagyon tetszenek kívülről, hogy elöl-hátul üveg, meg olyan szép, szoftveresen is, meg a jó akksi idő, úgyhogy szerintem sima Z3 lesz :)

(#88303) csmat válasza bajzal (#88302) üzenetére


csmat
senior tag

Én is így vagyok ezzel, nekem mondjuk az 5" fölötti kijelző túl nagy. Z5c-n nem gondolkozol? Vagy a z3 dual miben más mint a sima z3..

(#88304) whited


whited
addikt

Sziasztok
Maximum 70e ft-ért szeretnék telefont venni.
Lehet használt is, ez nem probléma.
Kijelző maximum 5", ne nagyobb.
Amire használnám:
-általában általános felhasználás, semmi extra
-Helymeghatározást azért viszonylag sokszor
Platform: iOS / Android ( jelenleg WP-t használok, de szeretnék valami mást kipróbálni )

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#88305) lezuvius válasza whited (#88304) üzenetére


lezuvius
őstag

Htc M8 egy remekül összerakott készülék
Galaxy S5 is lehet egy opció vagy mondjuk Honor 6.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88306) bajzal válasza csmat (#88303) üzenetére


bajzal
őstag

de Z5C az nagyon jó lenne, csak még drága. Használtan is 130k

A Z3 Dual az csak annyi, hogy dual Sim-es.

(#88307) s3nsitivity válasza sch_a (#88283) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem kell tartani az M8S-től sem. :N
Tökéletesen optimalizált és gördülékeny. :K
Az S615 meg amúgy se egy gyenge chip, nem egy 801 de szvsz kevesen használjuk ki teljesen a készülékünket.
Cserébe egy jól működű, prémium készüléket kapsz, N4 után az is nagy előre lépés lenne. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#88308) mike1334 válasza DS39 (#88294) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :) Megvárom az edigital fekete pénteki akcióját, ha jó áron lesz Lumia, akkor szerintem az lesz, ha nem lesz akcióban, akkor meg a Xiaomi vagy a Meizu.

lezuvius: Neked is köszi. Az app ellátottsággal nincs nagy bajom, most is wp-t használok, és nagyon flottul működik. Androidnál attól tartok, hogy idővel belassul, nyűglődik, sok ismerős panaszkodik erre. Viszont szeretnék egy Mi Band-et, és a win-es app nem valami tökéletes, ahogy írják.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#88309) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok !
Kérdésem mit szóltok a Honor 4c -hez ,.. [link]
Vagy tudtok ajánlani hasonlót ebben az árban ??
Ezer köszönet

(#88310) zombinyul válasza Borisz76 (#88278) üzenetére


zombinyul
addikt

GPS-t ki tudod valtani, nagyon gyors, nagyon pontos, rengeteg alternativ navigacios programmal
Szerintem az EU-s jelolesuek tudjak a 800-as LTE frekvenciat, a tobbi nem, de erre merget nem vennek.

lezuvius: szolgaltatonal pl. szinte egy arban vannak. Szolgaltaton kivul sincs nagy kulonbseg koztuk, macimum par darab ezres. Mindharomnak eleg sokat esett az ara, ha valakinek az ertektartas szamit, vegyen iPhonet, mert azt uberelni egyik termek sem fogja. Egyebkent a G4 jobban tartja az arat mint eddig a G2 vagy a G4, igaz, magasabban is kezdett. A manualis mod sokkal tobbet tud G4 eseten, mint S6-nal (pl. fel perces zaridot az S6 nem tud, ahogy RAW kepet se lehet vele csinalni, csak az edge-dzsel ha jol tudom). Nyomkodtam egy One M9-et (nem kiallitasi darabot, hanem egy ismerosomet, belakva), nekem nem tunt gordulekenyebbnek mint a G4. Iszonyat szep telefon (bar a kavai nagyok), nagyon minosegi, a Senset is imadom, de nem gordulekenyebb. Allitolag az M9 ha nagyon meghajtod veszit a teljesitmenyebol, es nagyon forrosodik, ilyen teren jobb a G4, mert semmilyen alkalmazasnal nem erzed hogy keves lenne az ereje, de amit tud, azt stabilan tartja, nincs thermal trotting, es mar az is 64bites. Az anyaghasznalatot meg mar megbeszeltuk, hogy a keret tenyleg lehetne fem, de a bor premiumabb es unikum (plane az S6 uveg hazaval szemben, ami serulekeny, de cserebe nem cserelheto). A G4 mellett szol a bovitheto memoria, es a cserelheto akksi is. :) Meg a joo hosszunak igerkezo tamogatas, amiben az LG-nel rengeteget fejlodtek.
Nem olyan reg vettem en is a G4-et (nyar kozepe), nagyon korbejartam a temat, de szamomra a G4 volt a legjobb valasztas. Nyilvan mindenkinek masok az igenyei, de sok helyen kategoriajanak best buyakent emlegetik, meg a leggurdulekenyebb Droidok egyikenek. Iszonyat jol optimalizalt cucc, ami kisujjbol meghajtja a 2k kijelzot.

s3nsitivity: +1, az S615 joforman barmire eleg, plane olyan optimalizacioval, amit egy HTC-nel (plane felso kategoriaban) "garantalnak". Raadasul a 6-os szeriara a tulmelegedes sem jellemzo annyira, mint a 8-asra.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88311) unravel


unravel
őstag

Köszönöm szépen a HTC ajánlást. A spotify communityn is ilyet javasoltak.
Nagyon szép keszülékeik vannak.
Még megálmodom mennyit szánok rá.

¯\_(ツ)_/¯

(#88312) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Lenovo A1000 újan, 25 000 Ft-ért megéri most?
Spreadtrum SC7731 Quad-Core 1.3GHz
Mail400 MP2
Android 5.0, Lollipop
1GB RAM
8 GB + SD tárhely
Kijelző: 4.0” (800 x 480)
64 x 10.6 x 124.5 mm

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#88313) zombinyul válasza zoltanz (#88312) üzenetére


zombinyul
addikt

Hosszutavra ne tervezz vele, nagyon nagyon alap telefpn az mar. Az 1 giga ram pedig nagyon keves.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88314) Ájvé válasza zoltanz (#88312) üzenetére


Ájvé
veterán

Nem, ennyiért kapsz Doogee X5-öt ami jobb. Kicsit drágábban pedig X5 Pro-t is.
Ha túl vagyok akkor pedig Lenovo A2010 inkább, 32 körül már megkapod.

(#88313) zombinyul:
Nem kevés az 1GB RAM, ez a minimum, de elég. A1000-nél inkább a SoC lehet problémás, egyébként belépő szinten korrekt készülék.

[ Szerkesztve ]

(#88315) zoltanz válasza Ájvé (#88314) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Köszi és zombinyul-nak is!
Nem hosszútávra kell, hasonló teljesítménnyel, Android 5 minimum, és 4" kijelző max. Elsősorban Samsung, Motorola, Lenovo lehet. (valamint Sony, csak az nincs most ilyen méretben)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#88316) sztikac


sztikac
őstag

Elnézést a kissé offtopic kérdésért, de nem találtam neki topikot:
LG G4c-re és LG Leon 4G-re honnan érdemes kijelzővédő üveget rendelni?

szerk.: ez a 9H+ Premium Tempered Glass jó lehet?

[ Szerkesztve ]

(#88317) T_Stark


T_Stark
őstag

Üdv!

Szerintetek, mindenféle elfogultságot mellőzve, érdemes lenne iPhone 5S-t Huawei P8-ra lecserélni?
Tetszik a P8, de nem tudom, kicsit félek tőle, főleg szoftveres téren. Mennyire lesz stabil, meddig és milyen gyorsan kap frissítéseket. Apple-nél ugye ez nagyon rendben van.

(#88318) zoltanz válasza T_Stark (#88317) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem mondanám, hogy stabilabb az iOS az Android-nál. Ez verzió, készülék függő. Egyforma gyorsan érkeznek a frissítések is, csak Apple sztem tovább támogatja a készülékeket szoftveresen.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#88319) Viktor0610 válasza T_Stark (#88317) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem cserélném le.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#88320) lezuvius válasza zombinyul (#88310) üzenetére


lezuvius
őstag

Egyszerre használtam a kettőt több hétig, a Htc gördülékenyebb és nulláról hamarabb nyitja meg az appokat az Lg-nél de a kamerája sokkal gyengébb és üzemideje sem olyan jó. S6-nak az automatikus módja szebb képeket készít, mivel nem vagyok fotós így nekem nem is számít,hogy profiba jobb lehet az Lg,mivel átlagosan használom egy telefon képességeit ahogy sokan mások is :) G4 egy nagyon jól összerakott telefon,de van még hova fejlődnie az Lg-nek (ahogy a Htc/Samsung duónak is)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88321) zombinyul válasza T_Stark (#88317) üzenetére


zombinyul
addikt

Nagyon jo telefon a P8, Paromnak az van. Peldas multitasking, gyors, akadasmentes kezelofelulet, tenyleg nagyon jol optimalizalt - viszont meg mindig csak 5.0-n all. Frissitesek teren elegge le van a Huavei maradva - elozo telefonja, egy P6 se frissult tul aokat, de legalabb az utolso frissites ugy belassitotta hogy orom nezni. Nekem emiatt nem kellene Huawei (meg a gyengecske grafikus gyorsito miatt).

lezuvius: azt alairom hogy gyorsabban nyit meg alkalmazasokat (egy komoly alkalmazasnal is tizedmasodpercekrol beszelunk, viszont igazad van, megiscsak 810-rol beszelunk - mas teszta ha meghajtod, elveszti az elonyet), de maga a rendszer nem gordulekenyebb. Abban is igazat adok, hogy automata modban egy nuansznyival jobb kepeket csinal az S6, de ha kiaknazod a manualis modban rejlo lehetosegeket, a G4 felulkerekedik - es amirol nem beszeltunk meg, hogy egy kicsivel jobb a videofelvetel hangminosege is S6-nal. Minden twlefonnak van hova fejlodnie, ez evidens. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88322) lezuvius válasza T_Stark (#88317) üzenetére


lezuvius
őstag

Hosszabb távon én kövezzetek meg de azt mondom i5s a jobb, erősebb proci,remek kamera ès pèldaèrtèkű szoftveres támogatás.Huawei P8 is jó de az az SoC már amikor kijött nem volt csúcs, hát még most :( iPhoneban a legnagyobb baj az 1gb RAM de ilyen OS-sel nem tűnik ki annyira.

#88321
Lg-nél is megvan a melegedès és amikor már rendesen meleg akkor az is visszaveszi az òrajelet ès nekem olyankor érződött ,hogy "csak" Snapi 808 van ,mert olyankor lapozgatàsnàl laggolt egy kicsit , ez a HTC-nél is megvan csak ott annyiban más, hogy eleve egy visszafogott 810 van benne és mégjobban visszafogva a FullHD kijelző miatt nem olyan szembetűnő a jelenség (Vaingloryt leszámítva :) )
Egy döntetlenben kiegyezünk kamera téren az S6-G4 esetében ? :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88323) zombinyul válasza lezuvius (#88322) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem is sikerult forrora hajtani. De csak a legnagyobb kanikulaba nyaron. :) Maskepp nem.
Sose ereztem a 808 korlatait, a legkisebb lagg se fordult elo nalam soha. Thermal trotting plane. :) Barmilyen forrora hajtottam is, nalam nem esett vissza a teljesitmeny, legalabbis nem erezheto mertekbe. Egyebkent minden 8-as szerias Snapdragonnak aktiv hutes kellene, mert ezek mar olyan erosek, termeszetes a forrosodas.
Kiegyezhetunk. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88324) monti0222w válasza zombinyul (#88321) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem kell ennyire lehúzni a Huawei-t, mert nagyon is jó úton járnak, persze van még miben fejlődniük ez nem vitás, vannak jó dolgaik pl: a saját processzor ami elég szépen zárkózik fel a többi mellé. Írod a grafikus chipet, hogy gyengécske, nekem Mali T 628 MP4 van és ez van az idei mobiljaikba, de itt megkérdezném azt, hogy mire nem elég? Milyen érdekes nem melegszik fel a telefon használat közben + a játékok alatt sem vészes, mint a nagy nevű gyártóké! A P6-ot meg tényleg szoftveresen elhanyagolták, de ez a múlt, a jelen meg azt tükrözi igyekeznek a frissítéseket megcsinálni, kiadni és nem is rosszul, kevesebb hibával mint a Samsung vagy akár az LG. Persze ezen is lehet vitatkozni, de én nem fogok, úgy is mindenki a saját lovát dicséri és pont emiatt!

[ Szerkesztve ]

(#88325) T_Stark


T_Stark
őstag

Hát úgy látom itt sem egyértelmű a helyzet, de talán többen maradnának az 5S-nél.
A P8 gyenge grafikus chipje nem nagy érvágás, nem játszok telefonon.

(#88326) monti0222w válasza T_Stark (#88325) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem gyenge az, csak a többiek a többihez chiphez hasonlítják, amik erősebbek a Mali T628-nál, persze itt követi el a Huawei a hibát mert itt nem tart lépést a piacon lévő többi szereplővel! Maga a processzor teljesítménye hozza azt amit pl: a qualcomm hoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#88327) Shingen válasza T_Stark (#88317) üzenetére


Shingen
addikt

Ne cseréld.

風林火山

(#88328) zombinyul válasza monti0222w (#88324) üzenetére


zombinyul
addikt

Parom P8-asa is tud ugy forrosodni mint nalam a 808. Frissitesbe meg igenis nagyon le vannak maradva a tobbiektol. 4 honapja van meg neki a P8, frissites nuku, akkor hol fejlodtek? Megvette 5.0-aval, most ugyanott tart. Nalam ez nem fejlodes, mikor a G4-et ugyanakkor mar 5.1-gyel vettem, es barmikor johet a 6.0 is (P8-ra meg hir sincs rola). Hozzatennem, az LG-k veszett jol vannak optimalizalva manapsag (legalabbis tobbseguk), az hogy Csamukkal tobb a baj, mas tortenet. A legujabb SoC-juk pedig tenyleg jo lett, de hozzak a megszokottat: a grafikus chip a 950-nel is gyengebb a konkurencianal (illetve a jelenlegiekkel van nagyjabol pariban, kijonnek az uj konkurens chipek, es maris meglesz a lemaradas). Attol fuggetlenul az egyetlen kinai gyarto amelyiket tartom valamire, mert ok tenyleg tesznek le valamit az asztalra.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88329) diegho


diegho
nagyúr

Szerintetek nagy marhaság lenne egy Oneplus One 64GB-ost lecserélni egy G3 32GB-ra? Tudom, G4 lenne az igazi, de amikor csak netezek és nagy ritkán fényképezek, videózok, akkor nem biztos, hogy lenne értelme 30k-t ráfizetni.

(#88330) Viktor0610 válasza diegho (#88329) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem cserélném le. Fényképezőben erősebb a OnePlus One, meg az LG "feleslegesen" nagy kijelző felbontása miatt valószínűleg, nem volna olyan gördülékeny, mint az OnePlusOne,

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#88331) monti0222w válasza zombinyul (#88328) üzenetére


monti0222w
addikt

Érdekes a H6 5.1.1 van és már volt lista is arról, hogy kikapja meg, és a H6 is megkapja ami tavalyi telo! A Mali T880 MP4 az Adreno 330 szintjén van, ez nem rossz szerintem, igaz MP8-10 is vagy akár több is lehetne, de ők így gondolják, ez mondjuk nekem furi, de ez van! A többi meg úgy is akkor fog kiderülni ha már kijönnek a Kirin 950-nel szerelt mobilok és górcső alá lesznek véve! Az LG veszett jól vannak optimalizálva, G2-nél se jött be a frissítés anno, pedig tényleg stabil rendszerrel jött ki, a G3-nál is olvastam gondokat ezzel kapcsolatban. :)
Egyébként nekem semmi gondom az Lg-vel, de én maradok a kínai vonalon ennek ellenére, mivel meggyőződésem, hogy ár értékben jobbak mint a nagynevű társaik! :K

(#88332) zombinyul válasza monti0222w (#88331) üzenetére


zombinyul
addikt

Annak orulok, de a P8, ami egy idei (elvileg) csucsmodell 5.0-an rostokol. Allitolag megfogja kapni a 6-ot is, csak ki tudja mikor.
A G3-nal vannak akadasok, ezt alairom. De 801 melle 2k kisse soknak bizonyult. Nekem a tabletom LG, a telefonom, meg van a csaladba G2 is, mindharom tokeletesen laggmentes, mindharom tokeletesen folyamatos. A tabletnal neha-neha van kezdokepernyo ujratoltes, meg "gondolkodas", de ez csak Snapdragon400 1 giga rammal es HD kijelzovel (mondjuk miota frissult 5.0-ara, azota csinalja, 4-es foverzional ilyen gondok nem voltak). A kinaiak valoban olcsobban adnak hasonlo szintet, de azert gondolj csak bele, egy kinai gyartonak mennyivel kevesebb koltsegei vannak, mint barmelyik nagynak (talan itt is lehet a Huaweit kivetelkent emlegetni, mert ok tenyleg tulnottek a tobbi kinain, es csak egy lepcsofok valasztja el oket a regi gyartoktol).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88333) s3nsitivity válasza diegho (#88329) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nehogy lecseréld!

Én bolond voltam és lecseréltem egy 32/3-as G3-ra.. Meg is bántam pár nap alatt, 2 héten belül el is adtam..

(#88332) zombinyul A G2 és a G4 is jól sikerült készülék. A G3 viszont nem. :( Nagyot akartak villantani de ne mjött össze nekik, minden téren elverik a konkurensek.
Egyébként az, hogy brutál jól van optimalizálva az LG néhány készüléke enyhe túlzás.. Brutál jól a zsebemben lévő Nexus 6 van optimalizálva. :P

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#88334) monti0222w válasza zombinyul (#88332) üzenetére


monti0222w
addikt

Erre megint csak azt tudom mondani, hogy érdekes mert olvasom a topicját és most várják a 5.1.1 frissítést, meg elég jól kapja az apró javító frissítéseket.

s3nsitivity: Az csak nagyobb mondás volt! :)

[ Szerkesztve ]

(#88335) diegho válasza s3nsitivity (#88333) üzenetére


diegho
nagyúr

A másik opció a Nexus 6 lenne, de nem tudom mennyire fos a kamerája, na meg nem tudom mik hiányoznak a szoftverből, lásd gestures, double tap to wake, customization.

(#88336) zombinyul válasza monti0222w (#88334) üzenetére


zombinyul
addikt

Az jo, mert nalunk a 4 honap alatt volt kemeny 1 apro frissites, ami lenyegebe semmi valtozast nem hozott. :D
T-s a telefon, lehet ok tartjak vissza, nem tudom. Mi is varjuk az 5.1-et, mert az uzemido nem tul acelos, de nem akar jonni (olvastam olyat is, hogy nem is lesz 5.1, hanem egybol a 6.0-at kapjak meg).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88337) monti0222w válasza zombinyul (#88336) üzenetére


monti0222w
addikt

A B200 megvan a telon?

[ Szerkesztve ]

(#88338) lezuvius válasza diegho (#88335) üzenetére


lezuvius
őstag

Kamerája vállalható de közel se tökéletes, a szofver meg stock droid fut rajta, double tap van benne. Jó telefon a Nexus 6 és olcsó is a tudásához képest--> megéri megvenni :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88339) artiny


artiny
őstag

max.400€ ert milyen telefont vegyek,melyik eri meg most?

(#88340) s3nsitivity válasza diegho (#88335) üzenetére


s3nsitivity
addikt

fos a kamerája? :F nekem még nem tűnt fel

Mivel Nexusról beszélünk ez magában hordozza, hogy teljesen személyre szabható.
Ugyan úgy felrakhatsz egy CM-et rá.
De az pl AOSP kódban is van RRO már.

Gesztusok közül csak a DT2W -t tudja, azt is csak custom kernellel. Ellenben az Ambient Display is jól működik.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#88341) Chebbie


Chebbie
tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm megkért, hogy 30 ezerért ajánljak neki Samsungot (más nem jöhet szóba nála). Én a Samsung Galaxy Core Prime VE-t ajánlanám neki ennyiért, de gondoltam megkérdezem itt is, hátha ti tudtok "jobbat" ennyi pénzért.

(#88342) diegho válasza s3nsitivity (#88340) üzenetére


diegho
nagyúr

Megérte lecserélni a O+O-t?

(#88343) s3nsitivity válasza diegho (#88342) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát nekem így jöttek sorba: OpO 16Gb -> OpO 64Gb -> LG G3 32/3 -> HTC One M8 -> Nexus 6
Ergo már jjó pár frissítésről kimaradtam az OpO-val mikorra kézbe került az N6 de én nagyon jól elvagyok vele, gördülékenyebb mint az OpO, szebb a kijelző, jobb hangszórók, élvezetes használni. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#88344) whited válasza lezuvius (#88305) üzenetére


whited
addikt

Köszi, erősen gondolkodok egy S5-ben, mire figyeljek mit érdemes tudni róla?
ez lesz az első robotos telóm

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#88345) lezuvius válasza whited (#88344) üzenetére


lezuvius
őstag

Beírod a tárcsázóba a *#0*# kódot és mindent kipróbálsz amit ott látsz :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88346) ObiWan13


ObiWan13
tag

Meizu M2 Note vs. Xiaomi Redmi Note2 ?

Valaki segítene dönteni

(#88347) Ájvé válasza ObiWan13 (#88346) üzenetére


Ájvé
veterán

Xiaomi Redmi Note2

(#88348) Sanyi.mTs válasza ObiWan13 (#88346) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

xiaomi erősebb
meizu tovább bírja akkuval (ezt mondják :DDD )

(én meizu-t vennék, viszont a xiaomi jobban tetszik, de végül egyiket se veszem :D )

(#88349) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

A Samsung Galaxy A3 duosból is létezik 1,5 GB RAM-os verzió?
Mert a sima A3 van 1 és 1,5 GB RAM-mal is.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#88350) s3nsitivity válasza t420s (#88349) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem. :N

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.