Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88251) nobiand válasza lezuvius (#88250) üzenetére


nobiand
aktív tag

Köszönöm válaszod.
Igazából nem vagyok egy nagy játékos, maximum szókereső és társai. :)
Viber, email, instagram. Ilyen kaliberű alkalmazásokat használok.

(#88252) Ájvé válasza nobiand (#88249) üzenetére


Ájvé
veterán

Meizu M2, egyértelmű.

(#88253) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Sziasztok!
Az öcsém új okostelefont venne magának és erre van 50-60ezer Forintja. Használt telefont nem akar, ezért függetlenül újonnan venné. Hosszú távra kellene, jó lenne, ha 2 évig normálisan működne. Filmnézésre, játékra, zenehallgatásra és netezésre használná, ritkán telefonál és mindenképp android-ot szeretne.
Mit ajánlotok?

(#88254) ObiWan13


ObiWan13
tag

Sziasztok.

Erről a telefonról mi a véleményetek:

Lenovo K3 Note K50-T5

(#88255) sch_a


sch_a
addikt

Korábban itt említettem, hogy kinéztem a One Plus X-et, ti pedig ajánlottátok még a Honor 7-et, ami szintén tetszett. Most viszont látom, hogy az LG G3-at már 85 körül megkapni újonnan. Az mennyire lenne jó választás?

(#88256) ObiWan13


ObiWan13
tag

Meizu M2 Note vs. Xiaomi Redmi Note2 ?

(#88257) lezuvius válasza sch_a (#88255) üzenetére


lezuvius
őstag

Használtam G3-ból az összes lètező variánst ès sokkal inkább Honor 7 vagy Oneplus X :) Jó kamerája van de a szofver/akksi/kijelző csalódás :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88258) sch_a válasza lezuvius (#88257) üzenetére


sch_a
addikt

Áhhjj, pedig külsőre meg specifikációk alapján nagyon tetszik a G3 ennyiért. :O De gondolom a magas felbontás a folyamatosság+akkuidő kárára mehet. Kijelzőjével mi a baj amúgy?

(#88259) lezuvius válasza sch_a (#88258) üzenetére


lezuvius
őstag

Valahogy úgy, mondjuk A Cat6-os variáns is Snapi 805-el elèggè szèpen szaggat (Lenovo Vibe Z2 Pronál megoldotta a Snapi 801-QHD kihívást...) a kijelző meg nagyon fakó Honor 7 sokkal szebb ès színhelyesebb, 1+X mèg nem volt nálam de remelèm jobb kijelző van benne mint az 1+1-be.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88260) zombinyul válasza sch_a (#88258) üzenetére


zombinyul
addikt

A kijelzojet sokan fakonak tartjak. Folyamatossaggal mar nincs baj, csak az elso sw-ek voltak bugosak. Akksi 3-4, jobb esetben 5 ora SoT, nem veszes. Szerintem 85-ert jo valasztas, foleg ha a 3 giga ramos verziorol beszelunk (bar ramkezelese nagyon jo, sokmindenre eleg a 2 giga is, de ha hosszutavra tervezed a 3 gigassal jobban jarsz). Jah, es megkapja a G3 is a 6.0-at.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88261) mike1334


mike1334
veterán

Valaki? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#88262) sch_a


sch_a
addikt

Köszi szépen a válaszokat! Jól megzavarodtam. :DDD

A 32 GB belső memóriásban van 3GB RAM, ugye? 83 itt a 32 gigás: [link].

Most Nexus4-et használok, ahhoz képest is olyan rossz az a kijelző? :DDD

Honor 7 lenne a tuti, de hát az mégiscsak drágább azért...

[ Szerkesztve ]

(#88263) zombinyul válasza sch_a (#88262) üzenetére


zombinyul
addikt

A G4 kijelzoje minden ponton fejlodott, tenyleg az egyik legminosegibb, legszebb IPS a piacon. De mikor melletettem a G3-mat (kiallitasi darab), nekem nem tunt olyan szornyunek, sot. Meg az en G4 kijelzohoz (meg amoledhez, Lumia 800 meg 735) is szep volt. Nincs azzal baj szvsz (lehet a korai peldanyoknal mas a helyzet, de a maiak rendben vannak). A 32-esek vannak 3 gigaval felszerelve, igy van.
Nexus 4-hez kepest minden teren (kijelzo teren is) elorelepes (a cserelheto akksirol, bovitheto memoriarol nem is beszelve).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88264) lezuvius válasza sch_a (#88262) üzenetére


lezuvius
őstag

Sajnos ahhoz nemtudok viszonyítani de ha már Honor 7 is egy lehetősèg,akkor kb vele egy árban van a G4 ami meg az egyik legjobb jelenleg az árához kèpest (gyönyörű kijelző,gyors rendszer,top 3-s kamera ès jó akksi), hosszabbtávon szerintem megèri azt a 30e felárat a 100e-s G3-hoz kèpest :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88265) sch_a


sch_a
addikt

A 84ezres OnePlus X-el a fejemben jöttem ide. De aztán a 120-ezres Honor 7-el elcsavarták a fejem, ami helyett most már a G4-et választanám ilyen árban. Viszont a 80ezer körüli G3 nagyon mozgatja a fantáziám, nem nagyon akaródzok 100ezer felett költeni telefonra.

Köszönöm mindkettőtöknek a segítséget! :R

(#88266) zombinyul válasza sch_a (#88265) üzenetére


zombinyul
addikt

A G4 valoban kategoriajanak az egyik best buy cuccosa, viszont most elkezdett felfele menni az ara. Ugyhogy ha benne van a kalapban most erdemes meg rarepulni. :)
En viszont a G3-mat is egy nagyon korrekt vetelnek tartom. Azzal se jarsz rosszul. :)
Szivesen!

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88267) Emu válasza sch_a (#88265) üzenetére


Emu
őstag

Nem rossz annyiért a G3, de én csak olyan helyen venném, ahol gyártói garanciával adják. Ilyen szürkeimportos boltokat messzire elkerülném a helyedben. És ha így nézzük akkor 100 alatt nem kapod meg gyártói garral...ezért nincs még G3-am nekem sem :)

(#88268) zombinyul válasza Emu (#88267) üzenetére


zombinyul
addikt

Eleg egy szamlat kerned rola (akar 0%-ost is), mert szamlara a Vaci uti LG markaszerviz javit. :) Es akkor lenyegebe van egy 1 eves gyartoi garanciad. Legalabbis G4-eknel ogy van, gondolom ez vonatkozik a G3-ra is.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#88269) Emu válasza zombinyul (#88268) üzenetére


Emu
őstag

Több helyen olvastam már, hogy a márkaszerviz visszadobta a telefont, mert nem EU régiós, hanem ázsiai. A bolt szervize meg széttárja a karját, vagy épp csak valami látszat dolgot (pl. szoftver frissít) csinál a telefonon.
A legjobb az amikor a netes bolt neve marad, de mögötte a tulajdonos megváltozik, úgy, hogy egyik cégnek a másik nem jogutódja. Ilyenkor a régi cég által eladott termékek esetén csak szétteszik a kezüket, hogy ezt nem ők értékesítették, miért kellene nekik szervizelni. De ne legyen igazam :(

(#88270) tvamos válasza Gibo (#88241) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezek a Zopo ZP330 / 350 nem jó készülékek? Nem találtam rendes tesztet. A kameráról sem látok érdemi információt. Az 1GB RAM nem tűnik vállalhatatlannak.
WP-t nem akar...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#88271) s3nsitivity válasza zombinyul (#88268) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem javitjva a 0%-os számlával és akkor sem ha nem erre a régióra szánt. Sok gsm bolt más régióból vásárolja fel és így használtként tudja eladni így a garancia is csak az eredeti vásárlás időpontjától az eredeti régióban él. Tapasztalat.

sch_a Én nem ajánlom a G3-at a OnePlus X-el szemben.
Én a tavasszal cseréltem le a OnePlus One-omat egy 32/3-as G3-ra. Azom meg már nem kezdeti szoftverrel futott de konkrétan 10 napig volt nálam annyira utáltam. Döcögött a OnePlus One-hoz képest. Mindegy milyen rendszerrel használtam az akku idő is szar volt. A kijelzője se az igazi. Az a G3 egy mellé lövés a G2 után. Akkor már inkább ajánlom a G2-t is egyébként. De a OnePlus X vagy One-al is szuperül jársz. :K

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#88272) sch_a


sch_a
addikt

Nem számítottam rá, hogy ennyire kapós lesz a téma. :B De köszönöm, jó elfogulatlan véleményt olvasni olyanoktól, akkor próbálták mindkettőt!

A bolti garanciával tökéletesen igazatok van, én sem ajánlanám másnak. Viszont én már több telefont is vettem így, jóval olcsóbban. Szerencsére sosem kellett garanciát érvényesítenem. Úgyhogy úgy vagyok vele, megspóroltam már annyit így, hogy ha esetleg legközelebb befürdök vele, akkor könnyebben lenyeljem a dolgot.

A 100ezer feletti költekezésről magamban már letettem, így a G4, Honor 7 és társai kiestek.

Maradt a OnePlus X és a G3.

Bevallom őszintén, több évnyi Nexus 4 használat után kezdem kicsit unni a stock droidot, kevesebb időm/kedvem van a rom cserélésekhez, buherálgatásokhoz mint régebben, és vonz, hogy egy kevésbé fapados UI-t kapjak a telefonnal. Ezért hajlok a G3 felé. Na meg külsőre is jobban tetszik az LG.

Próbálom úgy felfogni a dolgokat, hogy mi az, amit az előző telefonomhoz képest újat tudnának nyújtani. (Amellett persze, hogy mindkettő jóval szebb, jobb, újabb, mint az N4.)

A stock droiddal, üveg hátlappal, röccenésmentes, gördülékeny UI-val jövő X így elsőre kicsit hajaz nekem az N4-re.

A screen to body ratio, a hátlapi gombok, a qhd felbontás, a fémhatású hátlap és az "egyedi" UI kicsit a G3 felé billenti a mérleg nyelvét.

Viszont az előző két telefonom IPS paneles volt, ahogy a G3 is az. AMOLED-et még nem próbáltam, ez szólt/szól elsődlegesen a OnePlus X mellett most nekem.

Mióta van autóm és nem utazok heti 4-5 órákat vonattal, az üzemidő már kevésbé sarkalatos pont. :)

Na mindegy, még van idő dönteni, úgyis meg akarom várni, hogy elvigyék az N4-et. Bocs, hogy kicsit túlhúzom a témát. :DDD

(#88273) s3nsitivity válasza sch_a (#88272) üzenetére


s3nsitivity
addikt

HTC One M8s?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#88274) bandi94


bandi94
tag

Sziasztok!

Eljött az idő, a régi huawei y300 kezdi föltenni a mancsát.Windows phone ra akarok váltani (erről nem beszél le senki ;] ) De nem tudok dönteni a Lumia 640 és a 730 között.730-ban azt a kivetnivalót látom csak, hogy régebbi, de nem tudom, hogy a frissítések szempontjából van-e jelentősége.Ami nekem tetszik benne az az AMOLED kijelző meg a Zeiss optika hátul.640 ugye nagyobb egy kicsit és a nagyobb mindig menőbb. :DDD De az ő kijelzőjén kisebb a képpontsűrűség, és csak ips.Tudtok írni pár érvet ami elindítja valamerre a mérleg nyelvét?

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#88275) hroberto válasza bandi94 (#88274) üzenetére


hroberto
veterán

Ha nem érdekes a felár, akkor a 730/735 inkább. Sokkal szebb a kijelzője, minőségibb a ház, a kamera is jobb. A frissítésekkel sem lesz gond. Ami egyedül a 640 felé billenti a mérleg nyelvét, az a Glance Screen.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#88276) lezuvius válasza sch_a (#88272) üzenetére


lezuvius
őstag

Javíts ki ha tévedek de nem OxygenOS fut az 1+X-n? Azért az nem teljesen Stock rendszer :) Még egy valami az 1+X mellett szól az pedig nem más, mint a kora és az,hogy a Oneplusnak csak 3 telefonja van és ebből adódóan sokkal esélyesebb a több ideig tartó rendszerfrissítés.
G3-ból volt 2/16 (2x) 3/32 és 3/32 Snapi 805-ös Cat6 variáns is mind 5.0-s droiddal és nem volt folyamatos a rendszer, állandó döcögések,fagyások és úgy az egész felület bár tele volt jó extrákkal de nem tudott folyamatos gördülékeny működést biztosítani egy Nexus 6,1+1, iPhone 5s-hez képest amik még voltak akkoriban :( Szerintem mindenképpen nyomkodj meg egy G3-t vásárlás előtt.
Jó alternatívaként ott van a Htc M8 amin a Sense fut,iszonyatosan gyors és responsive felület, jó kamera (G3-nál gyengébb), Boomsound és prémium anyaghasználat 100e alatti árral :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88277) sch_a válasza s3nsitivity (#88273) üzenetére


sch_a
addikt

Kösz a tippet! Ez is ez az árkategória.

(#88276) lezuvius

Igazad van, Oxygen OS, de nagyon a stock droidra hajaz... :)

Ha jól látom azért ez az M8S kicsivel gyengébb hardverrel rendelkezik, mint a G3 és az 1+X. A Sense régen nagyon baba volt, azt tudom. Már úgy 3-4 éve, mikor még aktívabban követtem az aktuális mobilokat. :DDD Most mennyi extrát nyújt? Youtube videók alapján most nem látok annyi különbséget. Meg Super LCD? :F Azt hittem az IPS, OLED páros már rég kiszorította a felső-középkategóriából is az LCD-t. Egyébként tetszettek régen is a HTC-k, csak túlárazottnak tűntek nekem mindig. Ez a fémház tetszik, meg igazából a HW is elég lenne nekem. Csak tényleg gyengébbnek tűnik első ránézésre a G3, X párosnál.

(#88278) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Nemrégen feltettem egy kérdést.

Zombinyúl volt kedves és válaszolt :

Elso okostelefonnak en Samsungot nem vennek. Eleg problemasak az S6-osok, erdemes beolvasni a topicjaba. Sokkal inkabb javasolnek egy Huawei P8-at, egy HTC One M9-et, vagy egy LG G4-et. Stabilabbak, jobb a ram kezelesuk, es megbizhatobbak, a taccsviz minden nyavalyaja nelkul.

Ez úton is köszönöm.

Nos tanácsodat megfogadva alaposabban utána néztem az LG G4 modellnek és meggyőzött.

Azonban felmerült bennem 1-2 kérdés :

1. A miracast és a WI-FI Direct funkciók működik e Samsung televízióval ?

2. Az autóban lévő GPS-t teljesen ki tudom e vele váltani ?

3. Mi a különbség a sima és az "EU" jelölésű készülékek között ?
LG G4 H815 Echtleder Schwarz és LG G4 H815 Echtleder Schwarz EU

Mod : Időközben a G4 fórumát böngészve találtam 1-2 hozzászólást miszerint megy a Miracast Samsung televízióval.
A többi kérdésre azért még keresem / várom a választ.

Köszönöm.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88279) lezuvius válasza sch_a (#88277) üzenetére


lezuvius
őstag

A Htc M8 nem M8s Snapi 801-el van felszerelve,ami ugyanaz mint a G3/1+X duóban. Szoftveresen nincs annyi minden benne,mint az Lg UI-ba de nem is érzem szükségét,mert pakolt bele a Htc is bőséggel extrákat és sebességre a legjobb felület hibátlan RAM kezeléssel. A Super LCD3 meg egy remek kijelző,G3-nál sokkal szebb a kijelzője.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88280) lezuvius válasza Borisz76 (#88278) üzenetére


lezuvius
őstag

Volt szerencsém ezeket a készülékeket egymás mellett is használni huzamosabb ideig és eléggé jól összetudtam hasonlítani őket,

M9-en fut a leggördülékenyebb felület hibátlan RAM kezeléssel és a fémház nekem egy hatalas +,
S6-nak van a legerősebb SoC-ja ami alkalmazások futtatásakor érződik rendesen valamint a mínőségi külsőhöz talán a legjobb mobilos kamera társul,
G4 egy olyan mindenből korrekt telefon a másik kettőhöz viszonyítva. Gyors rendszer de nem olyan gyors, mint a Sense, jó kamera de az S6-ban jobb kamera van (manuális módról írok) és hiányzik belőle (nekem) a fém külső de legalább az lenne az oldalkeret.
Akkumulátorban az S6/G4 párosa jobb, picit jobb a G4 talán.
Árakat nézve M9/G4 duó jóval olcsóbb ( az,hogy miért esett ennyit az áruk az megint más tészta) és ez sem egy elhanyagolható tényező.
GPS mindegyikben gyors és pontos is talán S6-ban a leggyorsabb, a TV-re pedig tudsz kiküldeni médiafájlokat mind a hárommal.Bármelyket választod csalódni nem fogsz

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88281) Borisz76 válasza lezuvius (#88280) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm ! :R

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88282) ObiWan13 válasza ObiWan13 (#88256) üzenetére


ObiWan13
tag

Meizu M2 Note vs. Xiaomi Redmi Note2 ?

Valaki segítene dönteni?

[ Szerkesztve ]

(#88283) sch_a válasza lezuvius (#88279) üzenetére


sch_a
addikt

Értem, köszi. Na és az M8S? Igazából nagyon erőforrás-igényes dolgokra úgysem használnám. Hearthstone kb. az egyetlen játék, amit el szoktam indítani telefonon. Ha nem döcög a kezelőfelület, nekem már okés. Extrákat tekintve tud annyit nyújtani, mint a G3? A fémház szimpatikus, azonkívül még a hangszórókat emelik ki, de nem vagyok az az utcán sétálva, mobilhangszóróról Kis Grofót bömböltető típus. ;] Nagyon tetszik a G3, de félek úgy járok, mint az N4 előtt az Optimus 4X HD-val. Szép külső, papíron erős HW, de a döcögős UI miatt hamar lecseréltem. Én a QHD-t már overkillnek érzem a mobiloknál és félek meg-megröccenti a G3-at.

(#88284) lezuvius válasza sch_a (#88283) üzenetére


lezuvius
őstag

M8s-t nem ismerem csak azt tudom gyengèbb SoC van benne ès szerintem tovább lesz támogatva az M8,mert nagyobb darabszám kelt/kel el, viszont valamivel nagyobb akksi van az M8s-ben, ha tènyleg nem izzasztod meg komoly játèkokkal,akkor elèg lehet a Snapi 615 is.
G3 rendszersebessège a Sensehez kèpest elèggè gyengusz ès nekem a mindennapokban zavaróak voltak a laggok ès a várakozás 1-1 alkalmazás indításnál,mert a SoC le volt terhelve a QHD kijelző meghajtásával, ha nagyon ragaszkodsz az Lg-hez ès nem akarsz annyit költeni,hogy G4 legyen, akkor ott van mèg a G flex2 is mint alternatíva de sok jót arról se olvastam (azon is rosszul optimalizált a rendszer,mint a G3-on,meg a Snapi 810)
Szerintem Htc-vel jobban jársz :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88285) bandi94 válasza hroberto (#88275) üzenetére


bandi94
tag

Nem feltétlenül fontos a glance screen, ahogyan az LTE sem az, csak egy pozitívum.Az a plusz 10 ezer forint nem számít, ha megéri azt a többletet.Azóta találtam egy videót, egymás mellett a két mobil, hát tényleg szebb a kijelző, sokkal élénkebb, mint a 640 ips panelja.

Ha a 830 70ezer lenne, gondolkodás nélkül azt venném

Epiphone Les Paul with Seymour Duncan SH2-SH4 Hot Rodded set

(#88286) sch_a válasza lezuvius (#88284) üzenetére


sch_a
addikt

Na jó, ez a G Flex 2 is tetszik... :DDD De miért ilyen olcsó? 85 körül már megkapni ezt is, pedig tavasszal jelent meg. :F Ennek a P-OLED kijelzője milyen? Ha tud annyit, mint a G3, csak szebb a kijelzője, akkor megvan a nyertes. :R

(#88287) JumboJet válasza Meghivott (#87300) üzenetére


JumboJet
csendes tag

Samsung galaxy S4 Zoom C1010

imádni fogja.

Öngyilkosság: Főnév. Amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert FELMONDASZ!

(#88288) lezuvius válasza sch_a (#88286) üzenetére


lezuvius
őstag

Azèrt olcsó,mert nem tudta az Lg megszelidíteni a Snapi 810-et ès amint túlmelegszik a SoC lekapcsolja kisebb Mhz-re a procit ès elkezd dadogni a rendszersebessège ès ilyen telót nemszivesen vesz senki sem. Szèp kijelzője van,sokkal jobb a G3-nál. Sokkal inkább tudom ajánlani az Lg G Flexet aminek jó akksija ès jó sebessège van csak az nem egy mai darab :( ezèrt is a Htc tűnik a legèsszerübb választásnak vagy az 1+X.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88289) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Sziasztok!
Az öcsém új okostelefont venne magának és erre van 50-60ezer Forintja. Használt telefont nem akar, ezért függetlenül újonnan venné. Hosszú távra kellene, jó lenne, ha 2 évig normálisan működne. Filmnézésre, játékra, zenehallgatásra és netezésre használná, ritkán telefonál és mindenképp android-ot szeretne.
Mit ajánlotok?

(#88290) ObiWan13


ObiWan13
tag

Meizu M2 Note vs. Xiaomi Redmi Note2 ?

Valaki segítene dönteni?

(#88291) lezuvius


lezuvius
őstag

Xiaomi az erősebb hardver miatt jobb választás.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88292) bajzal


bajzal
őstag

Használtan szeretnék 80k körül telefont. Sony Xperia Z3 és Z3 Compact-ot néztem. De nem tudok dönteni. a compact kisebb ugye, kicsit olcsóbb, de csak 2gb ram van benne, a Z3-ban pedig 3gb. Szerintetek? VAgy valami más telefon, ami használtan kb. 80k? Csak androidos.

(#88293) mike1334


mike1334
veterán

Mivel nem jött válasz, ezért megpróbálom egyszerűbben. Átlagos felhasználásra keresek telót. Stabil működés, hosszú üzemidő, Lte (telenor) az elvárás, legalább 2-3 évig nem szeretném lecserélni. Amiket kinéztem:
Lumia 640
Lumia 735
Meizu M2
Xiaomi Redmi 2 Pro
Méretben a 640 határeset, annál nagyobb nem lehet. Fentiek közül melyik a legjobb választás, vagy van más ilyen árban, ami jobban megérné?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#88294) DS39 válasza mike1334 (#88293) üzenetére


DS39
nagyúr

ha jó a WP, akkor 640 LTE, üzemidő és szoftveres támogatás miatt.

(#88295) lezuvius válasza bajzal (#88292) üzenetére


lezuvius
őstag

Z3 jobb választás a Compactnál, èlesebb kijelző,minősègibb kivitelezès ès több RAM miatt, de ott van mèg a Htc M8 amin jobban optimalizált rendszer van ès Boomsound vagy ott a Lenovo Vibe Z2 Pro szebb kijnelzővel,hatalmas akksival ès Dual bootos rendszerrel, vagy ott van mèg az S5 jobb kamerával,biztosabb vízállósággal de egy picivel drágábban Nexus 6 is akad már erősebb hardverrel a többieknèl ès az ugye egy Nexus.

#88293
WP-nèl a kevès app nagy hátrány.
Xiaomi tűnik jelenleg a legjobbnak annyièr vagy a Meizu.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88296) Remekelek28 válasza s3nsitivity (#88271) üzenetére


Remekelek28
őstag

Áfás számlával és eusként javitja a gyári szerviz. A tér-erő től,bagy a mobilkereskedéstől kell benni,ők csak eusat árulnak és 27% áfával. A G4s-t ezekből vettem.

(#88297) bajzal válasza lezuvius (#88295) üzenetére


bajzal
őstag

Vagy lehet, hogy ismerőstől tudnék venni olcsóbban Z3+ Viszont az nagyon melegszik, nem?

(#88298) lezuvius válasza bajzal (#88297) üzenetére


lezuvius
őstag

Attól fèlek,hogy igen, nyáron használtam sima Z3-at ès nem egyszer kapcsolta ki a kamerát túlmelegedès miatt, pedig az csak 801-s SoC nem a 810 :(

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#88299) Borisz76


Borisz76
veterán

Sziasztok.

Az LG G4 készülékbe rakható MicroSD kártyát milyen gyorsan kezeli a készülék ?

Érdemes a gyorsabb UHS-I ( 80-90 MB/s írás-olvasás ) jelölésű SD kártyát belerakni vagy felesleges ?

Van erről esetleg valami jó kis teszt ?

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#88300) ObiWan13


ObiWan13
tag

Meizu M2 Note vs. Xiaomi Redmi Note2 ?
Valaki segítene dönteni

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.