Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) istnag válasza desexis (#8850) üzenetére


istnag
addikt

Nem a gyártást állították le,hanem az új WP8-at már nem kapják frissítésnek,csak a 7.8 -at, a korábbi Lumia modellek. (800,900)
A 620,820,920 pedig alapból WP8-al jön. Ezért ajánlottam a WP vonalon a 820-at.
Blackberry (Z10) most "éledt"ujjá,állítlag elég pozitív a fogadtatás,főleg Angliában.
Android virágkorát éli, Htc One S remek kis készülék.
Próbáltam mindhárom rendszerből ajánlani Neked egy telefont,ami nekem tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#8853) biroatis válasza Wa2x_ (#8841) üzenetére


biroatis
tag

Xperia P

ezt mire irtad? nem értem :S

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#8854) Wa2x_ válasza biroatis (#8853) üzenetére


Wa2x_
veterán

Tomikának ment nem neked.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8855) biroatis válasza Wa2x_ (#8854) üzenetére


biroatis
tag

:)

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#8856) desexis válasza istnag (#8851) üzenetére


desexis
csendes tag

:) Nagyon kedves vagy. Nem egyszerű a választás, nagyon nem. Pláne, hogy mindent az iphone-hoz méricskélek. :D Ha lenne nagy kijelzős, a kérdés fel sem merült volna.
Az a HTC nagyon elgondolkodtató, akárcsak a Blackberry. :K

(#8857) istnag válasza desexis (#8856) üzenetére


istnag
addikt

Iphone 5 :D
nézd meg élőben mindkettőt és dönts úgy.

(#8858) Grillo


Grillo
senior tag

Van valami oka, hogy drágább a Galaxy Ace2 mint az S Advance? Mármint hardver-szoftver terén. Mert az üzletpolitikai indokok nem érdekelnek, csak a felhasználási érték.

(#8859) erahurka válasza Grillo (#8858) üzenetére


erahurka
félisten

Nincs. Advance-ben erősebb a proci, nagyobb a kijelző és pen-tile amoledes. Kb. ennyi a különbség a két cucc közt, prociban az Advance javára, a kijelzőt meg mindenki döntse el maga.

(#8860) Ricardo válasza Grillo (#8858) üzenetére


Ricardo
félisten

annyi, hogy az Ace is túl volt árazva, így az utód is. Valamiért felkapott lett, így drágább mint kellene. Jobb az Advance.

(#8861) ADAM1337 válasza biroatis (#8836) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az S3-mas lesz, szolgáltatók csak azt kaptak.

(#8862) biroatis válasza ADAM1337 (#8861) üzenetére


biroatis
tag

Qv@ anyját :D

www.expertnet.hu//Samsung Galaxy S6 (gold) 6.0.1//Samsung UE40F7000//Xbox360 250GB

(#8863) Emu


Emu
őstag

Sziasztok!

Feleségem Nokia 3320-as telefonja elkezdett halldokolni (kiégett a kijelző háttérvilágítása, egyre gyakrabban fagy le) ezért én elkezdtem gondolkodni, hogy milyen telefonra cseréljük. Jelenleg mind a ketten telenorosok vagyunk, és a családi csomag szolgáltatásra is elő vagyunk fizetve, ezt váltanám ki most egy mobilnettel+okostelefon+viber kombinációval.

- Árkategória. max. 50e Ft
- Új telefon
- Hol vennéd meg? Elsősorban telenor előfizetés, másodsorban függetlenül
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? 3 év kb.
- Mire használnád? Telefon, ezen felül multimédia funkciók lennének gyakran használva, majd netezés
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Elsősorban Android
- Milyen kialakítású telefont keresel? (bar, slide, flip, stb..) "tégla :D"

Női telefon kellene, ezért sajnos nem elhanyagolható a dizájn (elsősorban nagyon vékony telefon kell). Más ügy miatt voltunk bent a Telenorban, és megnézegettük a készülékeket is. Samu S3 mini volt a befutó, de ez nekem túlárazott. Tudnátok segíteni, milyen tipusok jöhetnek számításba?

(#8864) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Üdv!

Lehet még valahol kapni új, ha lehet gyári garanciás Samsung Galaxy Nexust?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#8865) Grillo válasza Emu (#8863) üzenetére


Grillo
senior tag

Én ugyan ebben a helyzetben vettem az asszonynak ZTE Blade III-at, és nagyon szereti, csak zsebben nem tudja kényelmesen hordani magával. Amúgy 1-2 hét alatt ráérzett, a régi telefonja alig volt nála, pl. lakáson belül, nehezen lehetett utól érni, ez meg folyamatosan a keze ügyében van, olvas, netez, levelez, stb.

(#8866) ablack válasza Emu (#8863) üzenetére


ablack
senior tag

Sony Xperia Sola
Samsung Galaxy Ace 2

(#8867) boozz16


boozz16
csendes tag

Most akarok telefon venni de nemtudok választani kérlek segítsetek ezek közül melyiket? 2015 ig használnám a telót szal hosszútávra kell majd :D (frissítésre értem)

-LG P725 Optimus 3D Max - utána olvasgattam azt írján nemrosz telefon de nemtudom megéri e teljesítménybe illetve android frissítést meddig kap
-HTC Amaze 4G X715e - legjobb telefon lenne csak nemtudom meddig kap android frissítést mert ha megveszem és nemkap majd rá 4.2-t az elég gáz
-Huawei Ascend P1 - márkával nemvagyok tisztába szabad e ilyet venni de teljesítménybe jó e? !
-Samsung Galaxy Nexus Prime i9250 - nagy a kijelzője ezt venném am
-Sony Xperia S LT26i - a márkával semmi gond nemlenne csak a sony-nak az android frissítési hozzáálásával illetve mnegint nem adnak ki sokáig frissítést egy telóra nekem pedig 2 évre kéne
-Samsung I8190 Galaxy S III mini - szoftverbe tökéletes belsőre a procit keveslem benne nemtudom megéri e annyi pénzért :/
Samsung Galaxy S II I9100 16GB - nemtudom meddig adnak ki rá android frissítést kap e 4.2 vagy tovább mert már nem mai telefon

[ Szerkesztve ]

(#8868) Badtor


Badtor
tag

Sziasztok!
Életem első okos telefonját készülök megvásárolni,ebben kérném a segítségeteket.
Igazából a szolgáltató mindegy,árban kb. 40-50 ezer forint körül gondoltam.
Mindennapos használatra lenne,örülnék ha minél nagyobb lenne a kijelzője és amennyire egy ilyen telefonnak lehet,szép képet csináljon.
Nem vagyok otthon a telefon témában,ezért fordulok hozzátok.
Köszönöm előre is! :)

(#8869) VD válasza boozz16 (#8867) üzenetére


VD
őstag

Ha minél több frissítésre vágysz, akkor vegyél iPhone-t!

Ha meg használni szeretnéd a készüléket akkor döntsd el mennyi pénzed van és mi a legfontosabb! Amit most megveszel azt jó esetben 2 év múlva is ugyanúgy tudni fogja a készülék. Egy új android verzió pedig nem fog bele jobb kamerát, kijelzőt hozni, legfeljebb pár pontot a benchmark-ban!

(#8870) boozz16


boozz16
csendes tag

akkor úgy kérdezem szerintetek melyik a legjobb telefon ezek közül? :D

(#8871) #85636864


#85636864
törölt tag

Sziasztok
Acer Cloud-ről vélemények? Expansysról venném akkor gyártói garit kapok mellé?
Köszi,
Zsömpi

(#8872) Deck


Deck
titán

Van egy Xperia P-m de odaadom öcsémnek. Mit vegyek magamnak? Xperia P vs Xperia T. Szerintetek?

PS5

(#8873) ADAM1337 válasza boozz16 (#8867) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ha frissítés kell a galaxy nexus a többi nem játszik ilyen téren, 2015-ig nem fogják már egyiket se frissíteni.

(#8874) mrhitoshi válasza xtevo (#8833) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Hát nincs sajnos. :(

Találtam ezen kívül még egy HTC Desire V-t, és egy Samsung Galaxy S DouS-t, de ezeknek nincs olyan jó hardverük. :(
Esetleg az Alcatelen kívül tud még valaki valamilyen kétmagos vagy négymagos 2 SIM-es telefont ?

PS4

(#8875) dReFiX


dReFiX
senior tag

Ez a Huawei P1 az expansys 70ért [kuponnal] jó vételnek számít ? Garanciázás hogy megy náluk ? saját költségemre majd küldözgessem ? :F

(#8876) xtevo válasza mrhitoshi (#8874) üzenetére


xtevo
őstag

Ha esetleg érdekel, egy rakat kínai csoda forog a piacon itthon is. Ha viszont fontos a jó hardware, dual sim, és a minőségi eu-s cucc, akkor nincs igazán más... :(((

(#8877) mrhitoshi válasza xtevo (#8876) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Értem. Köszi a segítséget!

PS4

(#8878) Mobildeck


Mobildeck
tag

Sziasztok!

Erősen gondolkodom, hogy kizárólag hűségidő hosszabbítás miatt melyik telefont hozzam ki a szolgáltatómtól. Kétféle kategóriában gondolkozom, telefon amit tudnék hosszabb távon is használni, illetve telefon ami az 1ft-os kategória.
Az első kategóriában szóba jöhet az Xperia J, U, Huawei G300
Az 1ft kategóriában pedig az LG optimus net, galaxy mini, Huawei ideos x3, voda smart 2, nokia c3-00

Abszolút rugalmas vagyok, bár szeretem ha a kamera nem fixfókusz, általános felhasználásra, 2. telóként lenne bármelyik választás.

[2007] [sajnos nem mindig tudok a privátokra időben válaszolni]

(#8879) Švejk válasza dReFiX (#8875) üzenetére


Švejk
őstag

Szerintem igen, de a garanciájukról nem tudok sokat...80-ért viszont van a Speedshopnál, róluk csupa jót hallottam.

[ Szerkesztve ]

(#8880) Yozef válasza nggabi (#8844) üzenetére


Yozef
csendes tag

Köszi az infot, korbenezek mennyire dicserik azokat a telefonokat amik tudjak. Inkabb az uzemido rovidsegetol felek, gondolom elegge leszivja az aksit a folyamatos navigalas, bar ha kijelzot nem piszkalom folyton, akkor talan kibir fel napot. Emiatt gondolkodtam a kulso vevoben, mert az 22 orat folyamatosan kibir, persze enyire nincs szukseg egy tura alkalmaval. Nagy faba vagtam a fejszem, mar latom mennyire szerteagazo ez a tema, mindegyiknek van elonye es hatranya, a szamomra legjobbat megtalalni nem konnyu. Vonzana a csucskategoria, ha nem lenne olyan nagy fizikailag, de majd megtapogatok parat, mennyire hasznalhato es hogy fer zsebbe.

(#8881) dReFiX válasza Švejk (#8879) üzenetére


dReFiX
senior tag

Hát igen, de 85ért meg már van LG 4X arról is csupa jót írnak

(#8882) desexis válasza boozz16 (#8870) üzenetére


desexis
csendes tag

Iphone. :)

(#8883) desexis válasza istnag (#8857) üzenetére


desexis
csendes tag

:D Azt elcseszték a hátlappal.

(#8884) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
ilyet vennék 14én ,mert -10% lesz akkor az edigitálban
[link]

60ért tudtok ettől jobbat? :U
vagy vállalható

thx

Sony® & PlayStation®

(#8885) Švejk válasza dReFiX (#8881) üzenetére


Švejk
őstag

Nem tudom normális garanciás 4X-et újonnan hol találsz 85-ért, de akkor kérlek linkeld már be! :R
Tegla80 Remek vétel. Remek telefon. Én is gondolkozom egy ilyenen.

[ Szerkesztve ]

(#8886) Tegla80 válasza Švejk (#8885) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
Én a gondolkodáson már túl vagyok,csak a 14et várom,mert -6500 az nekem "nagy"pénz.
És így még bele is fér a max 60ba amit leszögeztem magamban. :K
itthon van egy P.pro duo is azon felbuzdulva "szerettem" belé ,mert az is nagyon jól teljesít anyunál.
szóval csak pici megerősítést szerettem volna,amit így 1re meg is kaptam. :C

szóval még 1 hét és zsákolom :DD

Sony® & PlayStation®

(#8887) Švejk válasza Tegla80 (#8886) üzenetére


Švejk
őstag

Sok szerencsét hozzá! :)

(#8888) GLOCK34


GLOCK34
aktív tag

Prestigio-val kapcsolatban: Ezt láttátok már? :Y
Ez komoly volt? A JB megkapja majd szerintetek? Ha igen tuti befutó!

(#8889) kertsa válasza GLOCK34 (#8888) üzenetére


kertsa
senior tag

Ez komoly :) Ha nincs otthon húsvágódeszka vagy diótörő, akkor feltétlen meg kell venni :C

(#8890) Wa2x_ válasza GLOCK34 (#8888) üzenetére


Wa2x_
veterán

Jó ronda meg kell hagyni.. ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8891) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv! Milyen okostelefont ajánlotok maximum 130.000Ft-it...
Kritériumaim:
- OS: Android
- minimum 8MP-es kamera, HDR...ha vállalható képeket lő az se hátrány HD felvevő..
- minimum 2magos processzor, de lehet 4
- 1 GB RAM alá nem adnám...de inkább 2
- akksi...na ez nálam fontos...húzzak ki vele 2 napot...tudom ez ROM és használatfüggő...akkor viszont minimum 2000mAh-es akksi
- Kijelző: hát, 4colos a Nexus S-em, ez elég, nem tudom hogy a 4,6 mennyire lenne nagy...maradjunk 4,3-nál...:)
- szoftverezettség: ameddig csak lehet kapja meg a legfrisebb updateket, és legyen a MIUI támogatottsági listáján...

Nagyjából ennyi. Ha itthon is 90.000Ft lenne a Nexus4 nem gondolkoznák...de mégha 130.000Ft-ra is esik le az ára nekem az is sok...ott van az SGS3, ha jól tudom annak elég jó a kamerája, az akksija is, szép kijelző, 4 mag, ha még esne úgy 115-120 közé az is jó lenne...
Van ugye az SGS2, de lassan már kifutó széria, illetőleg ott a Galaxy Nexus, amiben elég lenne a 2 magos proci, a szép kijelző, de a kamera gyengus, akksi se egy nagy eresztés...

(HTC telefonom még nem volt, egyszer lehet kipróbálnám,cska kár hogy már nem gyárt olyan egyedi telefonokat mint a Desire vagy a Legend...hanem ez a szappantartó forma stb...)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#8892) Barcageri


Barcageri
tag

Sziasztok!
Ha az akksit úgy töltöm, hogy amikor minden este lemegy 5-0% közé és onnan fullra az káros vagy épp jó neki? Honnan kezdjem tölteni inkább? Galaxy Nexus :R

(#8893) Wa2x_ válasza Barcageri (#8892) üzenetére


Wa2x_
veterán

20% alatt már lehet (kell) és nem muszáj 100-ig tölteni, 100-nál meg nem szabad nagyon rajt hagyni tovább.

(#8891) suti_88: HTC One X, bár az akku nem a legjobb.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#8894) Toika


Toika
tag

Sziasztok!

One S vásárlás előtt állok, már csak a vásárlás helyét és konstrukcióját kellene eldöntenem és ebben kérném a segítségeteket.

Mindenképp S4-es procival szereltet keresek és a következő konstrukciókat találom a legtöbb helyen:
1 év EU bolti gari - 90.000-92.000
1+1 év HU bolti gari: 96.000
2 év gyártói gari: 103.000

Elvileg mindegyikhez azt írják, hogy 27% ÁFA-t tartalmaz az ár.

Keresgéltem a neten, de nem találtam meg az egyértelmű különbséget a különböző garanciák (HU-EU) között (a gyártói gari, az tiszta). Tudnátok ezekről bővebb infót adni?

Valamint az egyik boltnál ilyen szöveg is van kiírva (gyári garit kínálnak):
"A készülék Németországból importált, gyárilag kártyafüggetlen.
A készülék bekapcsolásakor egy T-Mobile logó jelenik meg, azonban semmilyen egyéb T-Mobile beállítással nem rendelkezik, mely hátrányosan érintené a mindennapi használatot."
Ez mennyire van rendben? Van valakinek tapasztalata ilyen telefonnal?

Tudtok megbízható, jó boltot ajánlani?

Nagyon köszönöm a segítséget!

(#8895) GLOCK34 válasza kertsa (#8889) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Ebből is látszik mennyire sokoldalú! :D

(#8890) Wa2x_: Nem is tudom.., nemrég tönkrement a "jó öreg" n95 nokiám és S3 lett az utódja. 4x akartam venni,de már nem volt a t-nél ezért lett a samu. Nem gondoltam,hogy ekkora csalódás lesz. Pár napos és olyan karcos majdnem mint a nokia. :(((

(#8896) edem96


edem96
senior tag

Helo!

10000 forintért milyen telefont ér megvásárolni? Eddig egy Nokia 5800 van kinézve, de ha tudtok jobbat akkor várom a tanácsokat. Köszi előre is!

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#8897) drzsoo1 válasza volvoguy (#8891) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Motorola Razr i, mérete ideális, készenléti idő nagyon jó, prémium anyaghasználat, a 2 mag helyett csak egy, de teljesítményben a 2 magosok fölött van, MIUI t nem tudom.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#8898) adam320 válasza chosa91 (#8798) üzenetére


adam320
senior tag

Samsung Galaxy S talán, esetleg Sony Tipo, az nőiesebb.

(#8899) ADAM1337 válasza edem96 (#8896) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát ennyiért nem nagyon van normális ketyere, kapacítiv kijelzős telefon nincs valami hasonló ?

(#8900) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#8899) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nokia terén még apróban kapsz, nokia 500-at esetleg X6-ot ezeknek jobb az érintője de én nem ajánlanám a symbian nem logikus a menüje és lassú is nagyon.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.