Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87735) Ájvé válasza littlerock (#87729) üzenetére


Ájvé
veterán

Történetesen Mi3 készülékem van, megpróbálok minden szempont szerint legminimálisabb elfogultsággal válaszolni:
-megfelelő ROM-al stabil, van hazai közösségi oldal, saját hazai gyártású ROM amiből száműztek minden felesleges programot
-szép a kijelzője, szerintem kifogástalan, szinte tökéletes betekintési szögekkel, magas maximális és kellően alacsony minimális fényerővel, talán tűző napon nem a legtökéletesebb, de maximum fényerőre állítva akkor is használható
-szép fényképet csinál, vannak sokkal jobbak is már, de szerintem nincs semmi kivetni való benne, Sony IMX135 Exmor van benne egyébként (pl. LG G2-3-ban is ez van többek közt)
-GPS jól működik, párszor használtam már élesben és semmi akadás, jelvesztés vagy hasonló nem volt
-csak 3G képes a mobil, ha itthon használod és vodás vagy akkor nem lesz gond, mivel elég nagy a lefedettsége, másik két szolgáltatónak közel sincs ennyi, ott már problémás lesz és nem ártana egy 4G-s 800Mhz képes készülék
-ez relatív, 5 óra körüli képernyő használat megvan vele, én átlagosnak mondanám az üzemidőt, viszont készenlétbe nagyon keveset fogyaszt 1%-ot merül egy éjszaka, van hogy ki se jelzi és 100%-ot mutat reggel
-ma is elég erősnek számít a hardvere, szerintem nem igen akad játék amivel ne birkózna meg, még teljesítmény módba se szoktam kapcsolni, bár csak egyszerűbb játékokkal szoktam játszani
-nem pusztul bele a skype futtatásába, sőt simán mehet mellette még jó néhány és menni fog ugyan úgy
-Mi3 nem dual simes
Nézz be a topikjába esetleg még.
Egyébként ilyen árban van még Meizu M2 Note is, ennek üzemideje nagyon jó, hardver gyengébb, de te nem játszol, kijelzője is jó, fényképezésben gyengébb a Mi3-nál, ez mellett dual simes és 4G-t is tudja, bár LTE 800Mhz-et nem tudja. Tapasztalatokat mondjuk nem tudok róla, topikjába kérdezz szerintem.
Mondjuk ha már lesz ajtó csapkodás akkor inkább ezt venném Mi 4c, mindenben jobb a Mi3-nál, de sok tapasztalat nincs róla, a lényeg viszont vagyis lokalizált ROM elérhető rá.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.