Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79601) juve600


juve600
nagyúr

Alcatel One Touch Pixi 3 4.0 vagy HUAWEI Y 330 ???

THX

(#79602) Quasi_modo válasza Zeki (#79598) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Köszönöm, de nekem is van két csemetém.

valami

(#79603) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Nálam csak kb 3 hétig volt az Y300, amig cseretelefon volt a szervizelés során, de pont hogy kapcsolattartásra nem volt jó, hiába állítottam vissza gyári beállításokat, többször előfordult, hogy úgy belassult, hogy nem tudtam hivást felvenni/letenni :DDD

Nekem is elég fiatalon lett telefonom, igaz akkoriban a snaken kívül sok más játék még nem volt rajtuk, de addigra már sok órát tetriseztem meg egyéb kvarcjátékon túl voltam :) Sok gyereknek volt handheldje már a mobilos korszak előtt is 6 évesen, azoktól is függővé lehetett válni, nem csak a telefonoktól :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#79604) erahurka válasza .Szaki. (#79582) üzenetére


erahurka
félisten

A szülők túlságosan is aggódnak. Tudom, anyukám általános iskolában tanít. Jobbra balra hívogatják a szülők banális hülyeségek miatt.

Legjobb az volt, mikor Janika anyukája rászólt Pistikére, majd Pistike szülei hívják anyám, hogy mondja meg Janika anyukájának hogy ne szóljon rá Pistikére. :W

(#79605) cidalain válasza erahurka (#79604) üzenetére


cidalain
veterán

túlságosan aggódnak = be vannak szarva.
mert látják hogy 25× több dolgot kellene megtanulnia a gyereknek az életben maradáshoz mint nekik, és az oktatás színvonala ugyanott van ahol ők tanultak, és ez így nem fog menni. őket sem készítette fel senki erre az iszonyatos fejlődére, de látják hogy az oktatás sincs a helyzet magaslatán. pánik van :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#79606) Ájvé válasza Zeki (#79593) üzenetére


Ájvé
veterán

Az jó ha így van, talán félreérthető voltam de a lényeg hogy meglegyen az arány, ahogy előttem is írták. Persze játsszon gépen vagy telefonon, nem azt mondom hogy ne csak oda kell figyelni, mert áteshet a ló túloldalára.
Én is voltam játékfüggő, de nem jó dolog, egy gyerek pedig még fogékonyabb szóval vigyázni kell szerintem.
Véleményem osztottam meg és nem nevelési tanácsadást akartam osztogatni, mert tőlem távol áll, de azért látom amit látok, vannak problémák ezen a téren (még talán nem is nálunk, hanem nyugati államokba inkább). Nagyon sok rossz hatás érti a gyerekeket amik a mi időnkbe nem is voltak, akár a manapság egyre könnyebbé váló játék függőség akár a média hatása.
Tény hogy nekik minden sokkal könnyebb lesz számítástechnika terén, amit mi megtanulunk új technológiát az nekik természetesen beépül az életükbe, ez egyáltalán nem baj, sőt kell is.

(#79607) TeebyKay válasza Ájvé (#79606) üzenetére


TeebyKay
őstag

Csak nekem tűnik úgy, hogy ez a topic kicsit elment az offolás irányába? Mit szólnátok ha máshol folytatnátok ezt a témát?

Inkább válaszoljátok meg a kérdéseket mert lett egy pár.

[ Szerkesztve ]

(#79608) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#79515) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Annyival kiegészíteném, hogy dual sim-es megoldásra is nyított vagyok ami prémium minőségű.
Rendes supporttal rendelkezik.
LG G3 dual-t néztem első körben esetleg, de ha van Amoled-es variáns ami tudja ezt a szintet note 3 dual esetleg ami beszerezhető Mo-n arról is szívesen várok véleményt, de az első megoldás érdekelne jobban.

(#79609) Calid


Calid
csendes tag

Olyan telefont keresek, ami megfelel a következőknek:
- Android
- 4 magos
- Hatalmas aksi (legalább 4000mAh)
- kijelző legalább 4,5"
- Nem gagyi (a kisebb kínai gyártók kiesnek)
- Be lehet szerezni itthon (Kínából rendelés kiesik)
- Max 40.000Ft (minimálisan rugalmas, pár ezresig)
Eddigi kiszemelt: THL 4000. Tud valaki jobb alternatívát?
Előre is köszi a segítséget :)

(#79610) juve600 válasza juve600 (#79601) üzenetére


juve600
nagyúr

erre valaki ???

(#79611) Zelit


Zelit
újonc

Sziasztok :)

Idén kezdem az egyetemet és már eljött a idő, hogy lecseréljem a lumia 520-amat. Elégedett vagyok igazából ezzel a kis wp-s telefonnal, szerettem, de egy kis változatosságra vágyom és ezért most droidos telefont szeretnék.

Nézegettem telefonokat maximum 60-70k környékén és igazából kettő volt amin nagyon megakadt a szemem:
Vodafone smart prime 6
Vodafone smart prime ultra 6 (tudom még nem lehet kapni, de idővel csak-csak)
Iszonyat jó ár/érték arányú telefonok, de nem tudom mennyire megbízhatóak (2 évig szeretném azért használni kb).

Nem tudom nektek mi a véleményetek (szolgáltatóhoz való kötöttség nem probléma), milyen készüléket ajánlanátok? Messenger, viber, böngészés, zene... játékra nem nagyon használnám. Fontos lenne, hogy 4,5' körül legyen vagy az feletti, de 5,5 fölé ne menjen, illetve azért snapi 400 és hd kijelző meg 1gb ram jó lenne bele minimum :)

Köszönöm előre is a segítséget ^^

[ Szerkesztve ]

(#79612) Zeki válasza Calid (#79609) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs.

(#79613) BenHans válasza Zelit (#79611) üzenetére


BenHans
addikt

Honor 4X(5.5") vagy kisebb kijelzővel 4C(5")

A Vodafone smart prime ultra 6-ról meg nehéz még véleményt alkotni. Ígéretes a spec, aztán majd meglátjuk mi sül ki belőle.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79614) Ájvé válasza BenHans (#79613) üzenetére


Ájvé
veterán

Van róla teszt, elég jókat írtak róla.
Viszont Vodafone smart prime ultra 6 sokkal jobbnak ígérkezik, ZTE S6-ról lenne szó Snapdragon 615-el, elég jókat írnak róla.

[ Szerkesztve ]

(#79615) PAUBEN


PAUBEN
tag

Sziasztok!

70-75 ezer forintért tudnátok ajánlani pár telot?
Ami fontos:
4 magos proci
2gb ram
Márka mind1, de ne vmi gagyi legyen :)
fényképezés,video,kisebb játékok,netezés.

[ Szerkesztve ]

(#79616) BenHans válasza Ájvé (#79614) üzenetére


BenHans
addikt

Igen a voda smart prime ultra egy ZTE S6 Plus [link]

Zelit: Szóval ha nem sürgős megvárnám a Smart Prime Ultra 6-ot. De mivel a sima smart prime-ban csak 1GB RAM van ezért ahelyett akár a Honor 4C is jó lehet.

PAUBEN: "Honor 4X(5.5") vagy kisebb kijelzővel 4C(5")"

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#79617) Zelit


Zelit
újonc

Köszönöm a gyors és értékes válaszokat :)
Honor 4c tetszik nagyon, de ha minden igaz akkor csak Kínában lehet megvenni :/ hogyan tudnék hozzá jutni szerintetek? Nem értek az ilyesmihez :D

(#79618) amerigo válasza Zelit (#79617) üzenetére


amerigo
aktív tag

(#79619) Joe Swanson válasza Calid (#79609) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

ZTE V5 2gb ramos használtan?

(#79620) Seci válasza Seci (#79534) üzenetére


Seci
tag

Ezzel kapcsolatban van valakinek valamilyen információja?

(#79621) plaschil


plaschil
aktív tag

Szervusztok!

Kíváncsi vagyok milyen javaslattal álltok elő (jelenleg Galaxy Ace-em van, igen az az ősrégi) :)

- Árkategória: 30-40k között
- méret kb. 4,5" (nagyon nagyon max 5", de az már sírva), és nem szeretnék pixeleket látni mint az Ace kijelzőjén :)
- Használt, független vagy vodás, esetleg garival
- Hol vennéd meg? - hardveraprón
- abszolút hosszú távra (jelenlegi is megvan 3 éve)
- Mire használnád?
- telefon
- sms
- gyors GPS vétel, mobilnet nélkül(!) (glonass?)
- élő stream nézése WIFI-n (Ace-em nem tudja, ezt valaki megmondhatná, miért nem :) )
- fényképezés (ha nem rosszabb mint az Ace kamerája, én már boldog vagyok)
- OS: android

Szerk.: S4 Mini-t nézegettem, de a kamerája nem volt túl bizalomgerjesztő a tesztképeken, emiatt vagyok csak bizonytalan, másképp nem kérdezősködnék. :B

[ Szerkesztve ]

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#79622) quailstorm válasza juve600 (#79601) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hulladék-hulladék. Tökmindegy.

MT6572 tulaj vagyok, 1GB RAM mellett. Max ez tesz hozzá. Egy Galaxy S van ilyen vagy jobb. Meg az érintő is fontos. Xperia L-en ha játszanom kéne, ripityára törném 5 perc alatt.

Ide más kell. 7 órás út, akkor oda kell akku rendesen. Én úgy lennék vele, hogy egy PSP érné meg erre a célra. Ha meg tudna multizni a többiekkel, meg peer pressure, meg egyéb fasság, akkor mindeképpen valami komolyabb.
Snapdragon 400 meg OMAP4460, SGS3 kategória alatt csak szopni lehet, játszani nem. Lehet, hogy elindul (hogy 2 másodperc múlva összeomoljon), lehet, hogy el is fut (3 FPS-sel), de abban nem lesz köszönet.

Ne kövesd el a szokásos hibát. Vesznek a gyereknek valami teszkós kamukonzolt, vagy olcsó szargépet, szartelefont, és mivel értelmes célokra nem lehet használni, szétveri. Utána lehet mutogatni, hogy hátmegondtam, meg káros a fejlődésre, agresszív lesz tőle satöbbi.

Az fontos, hogy tudjon rá vigyázni, amit ő akar, azt az én időmben felső tagozatban kezdték a népek "korán". 6 év az tényleg rohadt kevés ehhez. Olvasni jól tud? (ennyi idősen nekem ment)

Remélem van valami bátyja, aki minőségi útra tudja terelni, mert unokatesómon látom, hogy kontroll nélkül csak a szemetet találják meg, meg a vírusokat. Arra meg aztán nincs szükség.

[ Szerkesztve ]

(#79623) 39764 válasza PAUBEN (#79615) üzenetére


39764
csendes tag

Kicsit drágábban a P8 lite sem rossz választás.

(#79624) kaposznyak


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Videózásra melyik mobil a legjobb? Full HD min., esetleg 4K se lenne rossz.

(#79625) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Öcsém telefon vásárlásra adta fejét, ebben kérné a tanácsotokat.

Best buy vételt keres, max összeg amit áldozna rá 70.000Ft (egy fillérrel sem több)
Elsősorban függetlenül vagy Telenor függő telefon érdekelné.
Használt vagy új mind1, a lényeg hogy gyártói garanciális legyen. De gondolom használtból garival jobb telefont lehet venni, így első sorban azokat néznénk meg.
Hosszú távra venné. Normál felhasználás: zene, képek, film, némi játék stb...
Kialakítás mind1, mind egy átlagos okos teló. Cserélhető akku előnyben!
Ami jó lenne ha: Min: 4mag, 2gb ram, 8 vagy 16 GB tárhely lenne benne. Csak androidos telefon.
Egy esetleges garanciáztatás ne legyen túl macerás, itthonról is lehessen intézni.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#79626) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Tudom, idióta vagyok, hogy még mindig a telefonon rágódom, de legalább ki tudtam tolni a keretet. :D
80k-ig (de max 95, értsd, egy fillérrel sem lehet több) van a Lenovo Vibe X2-nél vagy P70-nél erősebb telefon biztos gyártói háttérrel, erős hardverrel és magyar szervízháttérrel? Nem feltétlen kell Lenovonak lennie, de ne legyen dzsunka. A nem unibody kialakítást jobban pereferálnám, pedig az X2 nagyon szép :B

Köszönöm!

Üdv. core2

(#79627) Deck


Deck
titán

Lehet rootolni a samsung telókat garancia vesztés nélkül? A knoxos hülyeség miatt kérdem. Anyumnak S4-e lenne ha lehet.

PS5

(#79628) erahurka válasza cidalain (#79605) üzenetére


erahurka
félisten

25x annyi felesleges dolgot kell megtanulniuk. De egy adóbevallást, egy önéletrajzot, egy álláinterjút nem képesek megmutatni középiskolában, egyetemen, bárhol a felsőoktatásban.

(#79629) cotag


cotag
senior tag

Sziasztok.
Egy Samsung Galaxy S4 lenne lecserélve.
Amit keresek az egy bitang gyors, nagyon jó kamerával bíró, cserélhető akkumulátoros, minőségi anyagból készült, időtálló telefon lenne.
Mindenképp olyant keresek, amihez van olyan töltő is, ami a plussz akksikat tölti nekem, mert abból is hármat szeretnék.Nem szeretem egy percre sem töltőre tenni, inkább cserélgetem benne az akksikat, az csak egy percig tart....
Árban maximum 150.000ft lenne amit költenék rá, plussz amibe a további akksik és az azok töltésére való töltő kerül.
Köszönöm a segítséget előre is. :R

Kb 5" legyen leginkább, de lehet 5.5" ha keskeny kerete van....

[ Szerkesztve ]

(#79630) erahurka válasza Neil Watts (#79626) üzenetére


erahurka
félisten

Mi lenne fontos? Honor 4C-t nézted már? 55k, 5" 720p, 8 magos proci, 2 giga RAM.

(#79631) Bdanyy válasza cotag (#79629) üzenetére


Bdanyy
addikt

LG G4

(Bár most látom kicsit a keret fölött van)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#79632) Peter_


Peter_
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani 2 telefont ezekben az árkategóriákban?

50.000 Ft a teteje (+-5%)
75.000 Ft a teteje (+-5%)

- Új telefont szeretnék, magyarországon elérhetőt, magyarországi szervizzel.
- kártyafüggetlen / t-mobile, de előfizetés nélkül
- kb. két évre (legjobb / best buy - erre ugyanazt várnám)
- android op.rendszer
- max. 5" kijelző
- LTE preferred
- mire használnám: email, böngészés, multimédia, térkép, gps
- mire nem használnám: játék, erős grafikus alkalmazások

Előre is köszönöm a segítséget!

(#79633) cidalain válasza erahurka (#79628) üzenetére


cidalain
veterán

én -is- úgy értettem hogy már felesleges dolgot, ami helyett sokszor fontosabb dolgok kimaradnak. amiket a szülős se tudnak, így azok se tudnak átadni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#79634) Neil Watts válasza erahurka (#79630) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

Konkrétwan ezeket lőttem be eddig:

- Nexus 5 (gsmből, kevés garanciával, unibody, de referencia telefon, ez megnyugtató) 94k
- Honor 4X (Ez normális helyről magyar garival) 65k
- P8 lite (az egyik nagy számtech bolt adja) 76k
- Lenovo P70 ugyancsak hivatalos garanciával) 81k
- Vibe X2 (MM) 90k
- Redmi Note 4G (bár itt rengeteg kompromisszumot kellene kötnöm, másik kártya kellene LTE-hez, a Vodásat nem viszi, lollipop sincs) 67k
- Mi-3 94k

Az a lényeg, hogy erős hardverrel rendelkezzen, legyen hozzá szoftveres frissítés, ne fagyjon, a 3D alkalmazások ne okozzanak problémát és nagy kijelzője legyen, kényelmesen lehessen rajta netezni. Illetve az sem lenne rossz, ha jó hangminőséget produkálna füles használatakor. Na meg persze a normális garanciáztatás fontos. Meg ha lehet akkor - mint írtam - ne unibody legyen.

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#79635) cotag válasza Bdanyy (#79631) üzenetére


cotag
senior tag

Azonnal jegelném, de nem találok olyan töltőt hozzá ami a plussz akksikat töltené.

(#79636) juve600 válasza erahurka (#79628) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

(#79637) PAUBEN


PAUBEN
tag

Tudnátok ajánlani nekem pár hardverapro eladót (persze mobil)? akik megbízhatóak és nem klónt árulnak
Lehet akkor vennék használt s4lte vagy s5 töt.

[ Szerkesztve ]

(#79638) monti0222w válasza Neil Watts (#79634) üzenetére


monti0222w
addikt

Ezek közül a Lenovó Vibe X2 választanám erőben talán ő a legerősebb, és a kinézete se minden napi. :K

(#79639) Bdanyy válasza cotag (#79635) üzenetére


Bdanyy
addikt

Parancsolj :)

Vagy ez

Nem mondom, megkérik az árát rendesen.

Ez a használat amit mondasz, nem is hülyeség, lehet ebben kéne nekem is gondolkodnom :DDD Napi 3x lemerül a telóm, pedig közte is töltőn van, csak sokat használom, meg kevés kijelzőidőt bír :)
(N95-nél pont ugyanezt csináltam, 4 akkum volt hozzá, de az kritikán alul merülős telefon volt.)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#79640) Neil Watts válasza monti0222w (#79638) üzenetére


Neil Watts
veterán

Köszönöm!

Ez is unibody kialakítású ha jól tudom, magyarán otthoni körülmények közt esélytelen cserélni.
Mennyire hamar rongyolódnak le mostanában ezek az akksik? Egy ideje nem követem a piac változását.

Gondolom ha vannak kisebb-nagyobb üresajáratok a használatban azt nem igazán tolerálja, márpedig nem 0-24 fogom használni.

Ha nem ezek közük jellene választani akkor mit vennél a fenti árkategóriában? (az áron kívül nincs semmi kőbe vésve :D)

Üdv. core2

(#79641) monti0222w válasza Neil Watts (#79640) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen jól tudod, 1-2 évet szerintem biztos kibírnak, az Honor 6-om lassan 3/4 éves lesz, de az aksin semmit nem érezni! Nem hiszem hogy bármi gond lenne az üres járatokkal. Most olvastam kicsit utána Bővíthető az aksi oly módon, hogy külön lehet hozzárendelni felpattintható akkumlátort ami 75% megnöveli a telo élet tartalmát.
Meizu M1 Note, esetleg M2 Note, amint kapható lesz és annyiért amit mondtak Honor 7,

[ Szerkesztve ]

(#79642) Ájvé válasza Neil Watts (#79634) üzenetére


Ájvé
veterán

Honor6 extremedigital 2 év gyártói garanciával.
Honor 4C is jó 53-ért bár játékra nem olyan jó (Mali450MP4) ugyan ez igaz 4X-re és P8 Litera is, mivel ezekbe is ugyan olyan SOC van. Mondjuk azért minden játékot visznek ettől függetlenül még.
P70 4000-es akku miatt elég jó választás, játékra is elég jó.
Akkuk ugyan azok vannak mint 10 éve vagy régebben, csak nagyobbakat pakolnak a készülékekbe, 1000 töltési ciklus után jelentősen veszítenek kapacitásukból, addig viszont nem lesz gond, 2 évet kihúzzák a legrosszabb esetben is szerintem.
Abszolút nem baj, ha nem 0-24-be megy sőt jót is tesz neki ha kicsit lekapcsolod. Inkább az lehet probléma, ha hosszabb időre leteszed, főleg akku bánhatja, azt fel is kell tölteni ilyenkor, de kétlem hogy hónapokig nem használnád, szóval ez nem áll fenn.

[ Szerkesztve ]

(#79643) erahurka válasza Ájvé (#79642) üzenetére


erahurka
félisten

A kiállított P8 Lite-okon van egy 2D-s pókemberes játék, na azt nem viszi. Ha ugrást nyomsz neki, egy-két másodpercre megakad a játék. Nem is értem, ezzel simán meg kéne birkóznia annak a GPU-nak :F

(#79638) monti0222w: "a kinézete sem mindennapi" Olyannyira, hogy számomra az egyik legrondább telefon a piacon :DDD

(#79644) Ájvé válasza erahurka (#79643) üzenetére


Ájvé
veterán

Valószínűleg nem túl jól van optimalizálva az a játék, nyers teljesítménybe jobb, mint az Adreno 305/306, szóval annyira nem gyenge, csak nem egy mai darab már.

(#79645) plaschil válasza plaschil (#79621) üzenetére


plaschil
aktív tag

Megnéztem az S4 minit. Hát azt hittem nagyobb lesz. :) Szóval kiesett. Helyette S3 Neo-t néztem ki, plusz Prestigio PAP7500-at. Az elsőben a kijelzője fogott meg (anyaghasználat ugyanaz a kalap szar, mint az én Ace-emen is, hogy lepattog a középső keretről a lakkozott festék, ez meg no comment kategória egy 50 ezres telónál... de lehet csak nálam, samsungéknál nem...) A prestigio-ból sokat nem láttam, mert nem tudtam feloldani, viszont azzal a piros vékony vonallal nagyon megfogott. :) Úgy látom ezzel magamra maradtam :)

Creative G500 vezérlő panelt keresek// Hol vagy helyileg? - A kisszobába. // Szilvásbuktát, mert azt szeretem!

(#79646) janaman01


janaman01
addikt

Meizu mx3 a mall.hu rol.....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#79647) Ájvé válasza plaschil (#79645) üzenetére


Ájvé
veterán

S3 Neot gyári garanciával nem kapsz 40-ért. Ezért Redmi 1S-t tudnám mondani, jó a kamerája és GPS is benne.

(#79648) Ájvé válasza plaschil (#79645) üzenetére


Ájvé
veterán

Mondjuk Meizu MX3 ennyiért 6 hó garanciával megéri még. Lehet janaman01 is erre gondolt.

(#79649) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Durvák ezek az árak

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#79650) Predator2 válasza Predator2 (#79625) üzenetére


Predator2
addikt

Erre is válaszoljatok majd légy szíves!

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.