Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49951) norbert1998 válasza kali (#49950) üzenetére


norbert1998
veterán

amúgy valahogy meg lehet oldani a szifonoknál, hogy mp3-at tegyél rá jailbreak meg hackelt itunes nélkül?

(#49952) kali válasza norbert1998 (#49951) üzenetére


kali
legenda

*.mp3 simán feltehető rá, semmi buherálás nem kell hozzá, itunes alatt ráhúzom a telefonra bárhonnan - mappa, pendrive...stb -, és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#49953) norbert1998 válasza kali (#49952) üzenetére


norbert1998
veterán

akkor ezek szerint roszul tudtam, hogy ezek kellenek hozzá, amiket felsoroltam :))

[ Szerkesztve ]

(#49954) tikshow válasza norbert1998 (#49953) üzenetére


tikshow
addikt

Vagy spotify es gepre se kell kotni. :)

(#49955) norbert1998 válasza tikshow (#49954) üzenetére


norbert1998
veterán

nem tudom, nem volt harapott almám még sosem, egyszer majdnem lett, de aztán mégsem, most meg egyelőre ígysem-úgysem aktuális számomra

(#49956) tikshow válasza norbert1998 (#49955) üzenetére


tikshow
addikt

Ez az app minden okostelora van, nem csak alman. :)

(#49957) IzI


IzI
senior tag

Hi

Tudna nekem vki mondani pár telefont max 70e Ft-ig kártyásan?
Lehessen vele nyugodtan netezni,elfogadható képet csináljon és legyen benne rádió.A rendszer mindegy,mert első okos lesz.
Mi a különbség bolt és szolgáltató közt és tud-e vki megbízható boltot? Nézegettem árakat és sokkal olcsóbb boltban mint szolgáltatónál.
Amit kinéztem S4 mini.

(#49958) tvamos válasza v1kt0hr (#49938) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha kinai is erdekel, bizalommal faradj at ide.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#49959) Zalaym


Zalaym
tag

Boccs srácok, de ezt el kell meséljem.

Ma nézegetem a Nokia 625-öt a hülyés boltban, mellettem a srác a barátnőjével nézi a 925-öt, meg a 1320-at. Azt mondja a srác, ja ez nem jó neked, mert ebben "mikró sim" van. Értsétek úgy, hogy fonetikusan mondta ki! A tiedben meg "mikró södö". Nem tudod belerakni a kártyát b@..ki! :Y :DD

Azt hittem belefulladok a röhögésbe! :))

(#49960) norbert1998 válasza tikshow (#49956) üzenetére


norbert1998
veterán

nem tudom, droidon meg symbin nem volt szükségem semmire a fájlkezeléshez, gyárilag supported volt

Zalym neee :DD
egyszer volt olyan, bennt állok a trében, nyomkodm az új 'segg'négyet meg nézegetem a 'segg'tollat ( :DD ) bejön két srác a mellettem lévő hátécé egy-hez. elkezdik nyomkodni, és ezek a szavak hagyják el a szájukat:
-ez most a legjobb telefon a világon
-úristen, de gyors
-nézd meg a kameráját, haver, ha már a kezedben van. ez az ultrapixel nagyon állat képeket készít
[a fenti mondatnál jött el az a pillanat, amikor majdnem a képükbe röhögtem jó hangosan]
-{megnézik a képet}mi ez a szarr? biztos hibás...
-nagyíts rá teljesen! -de ez nem nagyít tovább.. -biztos azért, mert olyan überf@sz@ a képernyő, hogy nem bírja fentebb nagyítani a képet
-úristen, beépített mélynyomó, megyek vele dubstep partyzni!!

(#49961) tikshow válasza norbert1998 (#49960) üzenetére


tikshow
addikt

Ez zenelejátszó program. Nem értem, hogy nem hallottál még róla. PC-ra, Mac-re, és az összes okostelóra van. Ha van előfizetésed - havi 5 euro -, akkor össszes eszközödön ugyanazok a zenék lesznek, és teljesen jogtisztán. Nézz utána, eléggé hasznos szvsz. :)

(#49962) norbert1998 válasza tikshow (#49961) üzenetére


norbert1998
veterán

hallani hallottam a nevét, de nem tudtam beazonosítani, köszi, megsasolom :)

(#49963) ALLONS-Y! válasza -Faceless- (#49946) üzenetére


ALLONS-Y!
újonc

Hát nézd, szeretném minél olcsóbban megúszni, de gondolom ~60ezerért nem kapok ilyen telefont (használtan sem).

Írd le mikre gondoltál, megnézem őket és utána mérlegelek. :)

[ Szerkesztve ]

(#49964) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Sziasztok!

Általános felhasználásra szerintetek Ace3 vagy Xperia M?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#49965) norbert1998 válasza Seraph 16 (#49964) üzenetére


norbert1998
veterán

ace3, de csak az lte-es verzióban van erősebb proci mint az m-ben, tehát ha nem lte-es ace3 akkor m

(#49966) Dhampir válasza #65577472 (#49916) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, csak azért ajánlottam más webshopot is, hogy a keresőnek legyen választási lehetősége. :)
Lehetséges, hogy még vámmal együtt is megéri. Akkor nem éri meg, ha netán bibis a készülék, mert a "labdáztatása" már rendesen tovább növeli a ráfordított költségeket. Ezért jó a hazai forgalmazású készülék, illetve az itthoni gyári garancia.

(#49967) mouzrr válasza DS39 (#49944) üzenetére


mouzrr
őstag

Ha nem kapnék, milyen lehetőségek adódnának a Nexus 4 árkategóriájában? Nem szempont az LTE, csak gyors legyen és segítse a mindennapjaimat. LG-nél a "knock-on" fícsőr nagyon tetszik, viszont a készülékeik közül csak a felső kategóriából vannak számomra tetszők : :((

(#49968) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

100-125 környékén van jobb, ajánlottabb teló az SGS4-nél?
szempontok: új, android 4.4.2 (vagy hamarosan frissíthető rá), 2év garis, független, euronicsban venném, hosszú távra tervezem, elfogadható akku idő.
felhasználás: telefonálás, fényképezés, játék, multimédia, navigáció, emailezés

ui: miért csak 1 év gari van az LG-kre? (különben nexus, vagy G2 lenne)

(#49969) Tyer válasza Sanyi.mTs (#49968) üzenetére


Tyer
őstag

LG G2!!! Sokkal jobb

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#49970) pit stop válasza Sanyi.mTs (#49968) üzenetére


pit stop
addikt

Xperia Z-t megnézném a helyedben még - vízállósággal több, és megvan 2 év gari.

Ugyanannyi van Apple-re is, ez van. Tetszik - veszed, nem tetszik - mást veszel.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#49971) kali válasza Sanyi.mTs (#49968) üzenetére


kali
legenda

a szolgáltatóknál véve 2 év van az lg telefonokra.
inkább a g2, bár nem mindenben jobb az s4-nél, a g2-től is egyre többen szabadulnak mostanság, pláne a kitkat óta...

[ Szerkesztve ]

(#49972) mumus10 válasza Sanyi.mTs (#49968) üzenetére


mumus10
csendes tag

Mert az LG kitalálta, hogy csak egy évet ad, ha függetlenbe veszed...

Egyébként, ha meg tudod oldani, akkor Nexus 5 német vagy osztrák MM-ból (olcsóbb, gyári gari, 2 év, itthon is érvényes = no problem).

One love. One United.

(#49973) Yany válasza Tyer (#49969) üzenetére


Yany
addikt

Nemrég még azt olvastam itt, hogy nagyon tré a beszédhang-minősége. Mégis ennyire ajánlott? Nem pont ez lenne az egyik legalapvetőbb kritériuma egy telefonnak: telefonálni, minél jobb minőségben?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#49974) kali válasza Yany (#49973) üzenetére


kali
legenda

a legtöbb jó telefonnal összehasonlítva problémás/gyengébb adott szempontból a g2 (beszéd hangereje a mikrofon és hangszóró tekintetében, illetve hangminőség), de ez nem mindenkit zavar, illetve kompromisszumnak tudják be, más jó tulajdonságokért cserébe, ettől még lehet ajánlott, ha valakinek így is jó és más szempontok fontosabbak.

(#49975) DS39 válasza mouzrr (#49967) üzenetére


DS39
nagyúr

kérdés mit tekintünk árkategóriájának? mert a gsm és a szolgáltatói ár között elég nagy difi volt.
de mondjuk az olcsóbbikat véve Moto G, LG F6, LG L9 II

(#49976) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

euronics-ban most hétvégén van 15%-os kedvezmény alcatel, nokia, sony és samsung telókra, így xperia z és s4 között gondolkodom. (s4 +20k-val drágább) persze csak a kedvezménnyel tűnnek jó árúnak.

beszéd nálam fontos, sokszor gépteremből telefonálok.

(#49977) stilo18 válasza pit stop (#49970) üzenetére


stilo18
addikt

...sajna az xperia Z-től csak az aksi gyengesége miatt váltam meg, az s4-G2 lényegesen jobban bírja szuflával...
Ez pedig neki kritérium, hogy jó legyen az aksi...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#49978) dunc válasza Sanyi.mTs (#49976) üzenetére


dunc
nagyúr

Z +1 :) Jelenleg a legjobb telefon a piacon (Z1) a sima Z remek darab! Kézbe kell venni, a samuk jók, de unalmas egyforma fantáziátlan darabok. Z P67 ami plusz egy pont neki!

(#49979) norbert1998 válasza dunc (#49978) üzenetére


norbert1998
veterán

+1 z,és még spórolsz is rajta, meg viheted a fürdőbe nézegetni :DD

[ Szerkesztve ]

(#49980) Sanyi.mTs válasza dunc (#49978) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

még délutánig van időm.
mind2 formája bejön nekem. fehérben lenne az igazi, de sony-nál sajnos nem fehér az előlap. illetve a samu mellett szól, h arra talán nagyobb az esély, h jönni fog még frissítés 4.4.2 után is.

(#49981) eddieke666 válasza Sanyi.mTs (#49968) üzenetére


eddieke666
tag

Érdeklődnék hol láttad 125-ért az SGS4-et,mert én sajnos sehol sem találom.

(#49982) #65577472 válasza Sanyi.mTs (#49980) üzenetére


#65577472
törölt tag

Lehet, hogy a Sony supportja a középkategóriában pocsék, de Z-re a 4.3 is nagyon ütős lett, senki sem panaszkodik rá. Jön a KitKat is, ami már a 4. verzió lesz a vason 4.1.2 óta. 4.4.3-at még talán megkapja, de ezzel vége is lesz a frissítésnek.

(#49983) Sanyi.mTs válasza eddieke666 (#49981) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

euronics 145K - 15% most hétvégén = 123,5K (vagy mostani glamour hétvége és Médiamarkt.)

(#49984) eddieke666 válasza Sanyi.mTs (#49983) üzenetére


eddieke666
tag

Így már értem,jó hogy felénk persze nincs a Euronics-ban belőle :( .Mindegy nekem meg marad ez az alternatíva:[link]

[ Szerkesztve ]

(#49985) mouzrr válasza DS39 (#49975) üzenetére


mouzrr
őstag

Hát, kb 80-100 ezer, esetleg ha Media Marktban venném akkor 0%-os THM-mel drágább is szóba jöhetne. Ez a moto g mennyire megbízható/ajánlott?

(#49986) daniiel09


daniiel09
tag

Sony xperia c/sony xperia sp/alcatel ot idol s/lg optimus f6?
Melyiket lehetne a legjobb vétel ezek közül?

(#49987) Seraph 16 válasza norbert1998 (#49965) üzenetére


Seraph 16
őstag

Köszi!

Közben keresek egy másik készüléket is. Olyan céges előfizetéssel van, hogy az ár nem igazán számít. De a t-nél lehet nézelődni.
Nagyon fontos a megbízhatóság a támogatás, üzleti felhasználásra lesz.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#49988) norbert1998 válasza Seraph 16 (#49987) üzenetére


norbert1998
veterán

hát, így már annyira nem biztos, hogy m, mivel a függő sonykra nen tudsz rátenni nem hivatalos frissítést, az ace3 meg még biztos kapni fog 4.3-at is, az m-nél úgy tudom a 4.2.2 a legutolsó
viszont a tré-nél csak lte-s ace3 van, tehát egyértelműen azt ajánlom a ketőő közül, de nézegess csak, ha van időd

daniiel 09: sorban tudásra lefelé: sp, idol s, f6, c

[ Szerkesztve ]

(#49989) DS39 válasza mouzrr (#49985) üzenetére


DS39
nagyúr

ajánlott de nem innen. hanem inkább Expansys, ott a 16 GB-os kerül ennyibe. [link]

[ Szerkesztve ]

(#49990) kali válasza Sanyi.mTs (#49976) üzenetére


kali
legenda

arra a kritériumra az s4, amellett szervizes támogatásban és amkumulátoros - főként kijelzős - üzemidőben is jobb, hogy csak a fontosabbakat említsem.

dunc; ip57 az csak.

[ Szerkesztve ]

(#49991) pit stop válasza stilo18 (#49977) üzenetére


pit stop
addikt

Tapasztalatom szerint szoftverfrissítések óta jobb a helyzet. Nekem 1-2 napokat simán elmegy - nyilván használatfüggő. De ha nagyon hardcore valaki, akkor 1 napon belül is simán lehet meríteni, de s4 szintén.
Ha több hardverigényes játékot tolna, akkor s4, de ha nem akkor szerintem nem érezné meg mindennapokban a különbséget - így nem adnék érte több pénzt ki.

G2 már valóban jobban bírja, de kiesett a kalapból ha jól érzékeltem

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#49992) Seraph 16 válasza norbert1998 (#49988) üzenetére


Seraph 16
őstag

Itt egy kicsit félreértettük egymást. A kisebb telefon lehet független is, ill. ismerem nagyjából a korlátozásait az M-nek, mert nekem xperia L-em van. Az ace 3 nagyon esélyes, főleg, hogy most T-nél 35-k-ból kijönne.

Az üzleti készülék korlátozódik T-re (ill. az sem, de nagyon nagy kedvezményt adnak rá). Én iPhone 5s-t javasoltam, de azt mondta, hogy sokkal kényelmesebb lenne az android ui-ja, testreszabhatósága, szívesen kipróbálná. Most HTC One-t, One minit, xperia Z1, Z1 compactot, LG G2

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#49993) Yany válasza eddieke666 (#49984) üzenetére


Yany
addikt

Ez még házhozszállítással is olcsóbb és mivel gyári prémium gari van, a bolt hozzáállásán sem fog múlni: [link]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#49994) eddieke666 válasza Yany (#49993) üzenetére


eddieke666
tag

Igen látom,és köszönöm a segítséget.+16000-et nem ér meg a Black Edition változat nekem,így valószínű innen fogom megrendelni.
Ellenben itt akkor gondolom nem érdemes a hozom-viszem szolgáltatást megrendelni,hiszen a Samsung prémium garancia pont erre van ha jól értem a dolgot.
Illetve most előrendelhető a telefon,ha megrendelem vajon mikor kapom kézhez a készüléket?
Tudom ez már kicsit off,de valaki ajánlana valami jó tokot a telefon mellé?

Üdv E.

[ Szerkesztve ]

(#49995) kali válasza eddieke666 (#49994) üzenetére


kali
legenda

szia,

gyártói garanciás, magyar nyelvű samsung jótállási jeggyel rendelkező s4 esetén alapban adott a samsung prémium szolgáltatás, tehát nem csak a futár, hanem a szervizes is díjmentesen házhoz megy.

(#49996) eddieke666 válasza kali (#49995) üzenetére


eddieke666
tag

Szia.

Pont azért írtam,hogy gondolom felesleges megrendelni a oda-vissza futárt.

(#49997) mouzrr válasza DS39 (#49989) üzenetére


mouzrr
őstag

Köszi, hmm, érdekes telefon.

Azon filózok, hogy érdemes-e beruházni egy Galaxy S4 minire. Sosem szerettem a Samsung telefonokat, de ahogy ezt kézbe vettem megtetszett egyből. Olvastam róla egy mobilarénás tesztet is, a 2 mag ellenére nem lassú, és a 1,5 GB ram elég ütősnek tűnik a Moto G-hez képest, de jóval drágább is.

Szerintetek melyiket lenne érdemesebb? Ha ezek közül egyiket sem, az s4 árkategóriájában vannak még jók? Xperia telefonokon kívül, azok kiesnek nálam.

(#49998) otps


otps
aktív tag

Melyik okostelefont vegyem?

Paraméterek:

- Legyen a lehető legolcsóbb
- Legyen hozzá a legtovább software update (mindegy, hogy hivatalos, vagy hackelt ROM, az is jó, ha a cég támogatja, az is, ha a community)
- Lehet Android vagy Firefox OS is (esetleg egyéb ötlet?)

(#49999) quailstorm válasza otps (#49998) üzenetére


quailstorm
nagyúr

FFOStelefon árában egész normális droidokat kapni használtan :U
Galaxy S i9000

(#50000) Imy


Imy
veterán

Jelenleg melyik telefon a legjobb ebben a kategóriában?

- Árkategória. 40-70e
- Használt vagy új: Új
- Hol vennéd meg?: T-mobile dominó -webshop
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Best Buy
- Mire használnád?: telefonálás :D, GPS, internet, facebook, skype, a lényeg hogy ne fagyjon, mint a Samsung Galaxy S Advanceom, ami néha kiakasztó, néha a földhöz vágnám
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?: csak eredeti a garancia miatt
- Milyen kialakítású telefont keresel?: minimum 4.0', maximum 4.5'

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.