Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49601) bandy13


bandy13
aktív tag

Hali
Érdekelne milyen telefont javasoltok.
Lényeg:
GPS (vezetéskor korrekt, gyors legyen)
5" körüli kijelző , 220ppi felett
Gyors cpu...
50.000 körüli pénzt szánnék rá. (Új és újszerű az az használt telefon is beletartozik ebbe az árkategóriába.)
A lényeg hogy a böngészőt jól bírja, multitasking al ne legyen baj (min 1gb ram)!
(még az iphone 4/4s ben gondolkodtam)

Előre is köszöntem a választ!

(#49602) maajsz


maajsz
senior tag

Hello,
a "mini" kategóriában melyik lenne a nyerő? S4, G2, vagy One mini? A HTC-ről nem hallottam jót, a G2 meg még elég friss, de hátha valaki tud egy pár szót mondani róla :)

(#49603) jooker82 válasza _stick_ (#49600) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az L70,kicsivel mindenben jobb. Kb egy árban vannak? Gondolom a voda. :)

LeslieGasp: A HTC ,es S4 túlárazott.. és nem jobbak a G2-nél. Aksiban messze a G2 a legjobb.Ahogy irtad,a legújabb lefrissebb rendszerű a G2 mini. és a vodánál jó áron kezd előfizuval.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#49604) xperiasigi válasza bandy13 (#49601) üzenetére


xperiasigi
őstag

Wayteq talk5h .
Az biztos h i4-et ne vegyel i4s meg 80 hasznaltan..

Iphone 6s

(#49605) jooker82 válasza bandy13 (#49601) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vmelyik alcatelt láttam a vodánál 5 inchel.,bár ebbe csak 512 mb ram volt.Alcatel POP C7 [link] elvileg itthon 1 gb rammal van.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#49606) -Faceless- válasza mumus10 (#49595) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ne foglalkozz a Huaweiel nem rossz, de nem elég jó.
Ha össze tudod hozni vedd meg az Optimus G-t FirstPhone-nál amíg még van. Azzal jársz akkor a legjobban.

Hidd el otthon vagyok a témában, még ha nem is hiszik ezt sokan, és magamnak is ebben a kategóriában keresek. Ha most kézben lenne a pénz rá, én is azt venném. Nem fogod megbánni. :K

(#49607) bandy13 válasza xperiasigi (#49604) üzenetére


bandy13
aktív tag

Nézem ezt a telefont, eléggé megtetszett, na meg az ára is. :)) Kösz!
Mért ilyen alacsony az ára ? (cpu látom nem egy erőmű de akkor se ilyen áron szoktak lenni ezek a telefonok)
Nézem is [link]
jooker .. Nézem :))

[ Szerkesztve ]

(#49608) _stick_ válasza jooker82 (#49603) üzenetére


_stick_
őstag

Igen, voda. Az én előfizetési osztályomban, 20k az LG és 15K a HTC.
Én is inkább az LG felé hajlok. Jó az új op rendszere?

(#49609) xperiasigi válasza bandy13 (#49607) üzenetére


xperiasigi
őstag

Ezek a kinaban gyartot eus forgalomban levo telefonok enyibe kerulnek.nem kell kifizetni azt a nagy brand-et.egyebkent nem eromu de teljesen stabil. :K

Iphone 6s

(#49610) m1lan válasza Tomszy1 (#49549) üzenetére


m1lan
őstag

Én az F6-ot venném. Eddig csak jót hallottam róla, az Idol S-nél viszont nagyon vigyázni kell, mert elég sok a hibás darab.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#49611) jooker82 válasza _stick_ (#49608) üzenetére


jooker82
nagyúr

elég stabil és testreszabható Nekem semmi bajom vele...se fagyás,se laggolás.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#49612) mumus10 válasza -Faceless- (#49606) üzenetére


mumus10
csendes tag

Meg is venném, ha lenne gyári garanciával, de sehol nem találom. Újra kezdődhet elölről a keresés :F

One love. One United.

(#49613) duckload


duckload
tag

Üdv

moto g ajánlott készülék?
55 körül vadászok mobilt tesomnak.
Esetleg más alternativa?
Álltalános felhasználás.

[ Szerkesztve ]

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#49614) xperiasigi válasza duckload (#49613) üzenetére


xperiasigi
őstag

Wayteq talk 5h ,lg f6

Iphone 6s

(#49615) motoflug válasza Villanykörte (#49577) üzenetére


motoflug
őstag

Mikor jön ki a 8.1? Vagy már kint van? :B

(#49616) -Faceless- válasza motoflug (#49615) üzenetére


-Faceless-
őstag

Hó közepe - vége, függ gyártótól, szolgáltatótól. De májusra elvileg minden készülék megkapja.

(#49617) xKacsax


xKacsax
aktív tag

Sziasztok telefont szeretnék vásárolni maximum 60.000 Ft értékben. Felhasználás szempontjából általános célokra csipetnyi multimédiás tevékenységgel (pl: e-mailezés, film nézés, néha egy kis játék, és nagyobb mennyiségben zenehallgatás) Kiszemeltem egy WayteQ TALK 5H ilyen hardverre pályázok és az 5,5" kijelző is lényegesnek tekinthető. Viszont azt olvastam hogy a processzora nem a legjobb a támogatás szempontjából. Efölött eltekinthetek és vegyem meg vagy van-e most jobban megérős készülék ilyen feltételekkel ?

Válaszokat előre is köszönöm.

Verba volant, scripta manent.

(#49618) xperiasigi válasza xKacsax (#49617) üzenetére


xperiasigi
őstag

Nezd alvileg van olyan hir h a mtk-s procikra is lesz 4.4 es akkor mar tenyleg best buy.amugy meg moto g de az picibb

Iphone 6s

(#49619) xKacsax válasza xperiasigi (#49618) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Úgy látom pont egy WayteQ tulajdonossal találkoztam :) Nem sok hátránya van az MTK procinak benne ? Mert ha nem túl feltűnő akkor nálam már most best buy.

Verba volant, scripta manent.

(#49620) motoflug válasza xKacsax (#49619) üzenetére


motoflug
őstag

Nekem volt anno mtk6589, most SP van. A dead trigger2-n észre lehetett venni a különbséget, de egyébként ha nem vagy nagy gamer, akkor szerintem nincs gond vele.

(#49621) xKacsax válasza motoflug (#49620) üzenetére


xKacsax
aktív tag

Ebben az esetben akkor, mivel nem vagyok "nagy" gamer ezért rá esett a választásom.

Köszönöm nektek a megerősítést.

Verba volant, scripta manent.

(#49622) xperiasigi válasza xKacsax (#49619) üzenetére


xperiasigi
őstag

Igen en nagyon szeretem. En egyszerubb jatekokkal jatszom azok akadas nelkul futnak.

Iphone 6s

(#49623) vagyii


vagyii
újonc

Hy

A kérdésem a következő lenne:

Melyik telefon érné meg jobban? Samsung s3 / LG L9II / Huawei P6?

Voda előfizu lenne 65k/ 29k/ 70k az árak

Elsősorban zenehallgatási fronton vannak e nagy különbségek ez érdekelne, illetve minden egyéb info ami az összehasonlításnál valamilyen gyakorlati előnyt vagy hátrányt jelent egyik vagy másik számára (mennyire számít h a samu s3 már régebbi darab stb...)

Köszönöm szépen ;)

(#49624) xperiasigi válasza vagyii (#49623) üzenetére


xperiasigi
őstag

Huawei p6 erosebb hardver ,szebb ujabb.lg9 2-t kizarnam inkabb a masik 2 azon belul is a p6

Iphone 6s

(#49625) mtcob válasza vagyii (#49623) üzenetére


mtcob
senior tag

Ha valóban a zenehallgatás az elsődleges szempont, akkor az S3 lesz a nyerő, a Wolfson DAC miatt sokkal szebben szól ugyanolyan fülhallgatóval mint a másik két készülék.
Réginek régi készülék, de hardveresen még mindig előrébb van mint az LG L9 II, kamerában a legjobba három közül, illetve üzemidőben se rossz...amiben alulmarad az szerintem a kijelző (S3 féle AMOLED nem sikerült valami szép és természetesre, +sok a panasz beégésre), illetve a telefon hardveres képességeit eléggé lekorlátozza a Sasmung féle TouchWiz UI, emiatt kevés a szabad RAM és a procit ia pörgeti, szóval hajlamos laggolni....
P6-t én nem szoktam ajánlani, mivel nem igazán támogatott a procija (saját márkás), ez később kompatibilitási problémákat okozhat), illetve erőben sem valami jó, szóval én arról lebeszélnélek :)
LG L9 II a nagyon kedvező ár miatt ajánlott,nagyon nagy (2x-es) az árbeli különbség a P6/S3 és az L9 II között, annak ellenére hogy arányaiba közel sem jobb ennyivel a két drágább készülék...
Szerintem ezek közül S3, vagy ha nem akarsz annyit költeni, akkor L9 II, hangzásra azért ez is teljesen korrekt telefon

[ Szerkesztve ]

(#49626) TurpiUrfi2


TurpiUrfi2
tag

Sziasztok!

Prestigio és Gsmart márkákkal kapcsolatban kérdeztelek már benneteket de sajna senkitől nem jött nagyon válasz... :((( van valakinek tapasztalata velük, mennyire megbízhatóak? Itthoni szervizelésük van, futárral..nekem nagyon ajánlgatják őket.

(#49627) 123sylaar válasza mumus10 (#49596) üzenetére


123sylaar
aktív tag

Hali. nekem y300-am van. Meg vagyok vele elégedve(néha kevés a ram, de a nagyobbakban több van). A felsőbb kategóriásak biztos hogy királyok...merem ajánlani.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#49628) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!

Le szeretném cserélni a telefonomat.
Leginkább netezésre és neten, voip-on keresztül telefonálásra, navigálásra használnám, fényképezés is elképzelhető. 5" körüli méret érdekelne.

Amiket néztem: Galaxy s3, grand 2, s4 mini (bár ennek kisebb a kijelzője)
max. 80 ezer forintra gondoltam.

Köszönöm a segítséget!

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#49629) motoflug válasza ztoldy (#49628) üzenetére


motoflug
őstag

Ezek közül az S4 minit venném, de ha találsz valahol,akkor mindenképpen nexus 4.

(#49630) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Sziasztok! Most LG G2-m van, de mindenképp le akarom cserélni, főleg a borzasztó gyenge telefonálási hangerő/hangminőség miatt. Hajlandó vagyok valamivel lejjebb adni technikai fronton. Elsősorban Android érdekel, de szóba jöhet windows is. Ár kb. 100 ezer forint környékén mozoghat, részlet, előfizu is szóba jöhet (T-Mobile-os vagyok). A lényeg, hogy a telefon gyors legyen, akku bírja masszív használattal az 1 teljes napot, jó legyen a telefonálás hangminősége, és a többiben is azért üsse meg a felső-közép kategória szintjét. Ja, és nem árt a bővíthetőség sem, bár a hiánya nem kizáró ok. Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#49631) _Ata_


_Ata_
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni, gondolom itt sokan képben vannak a jelenlegi telefon piacról :)
Keresnék egy androidos telefont 40-50.000Ft-ért, a fő szempont hogy kicsi legyen (s3 mini méretű kb) és fehér színű. azon kívül a legjobb ár/érték arányú telefon érdekelne.
A két kiszemelte eddig az s3mini és az LG L7II, melyek közül sztem az LG jobb, de hátha van más ötletetek.
Köszönöm szépen előre is! :)

(#49632) motoflug válasza _Ata_ (#49631) üzenetére


motoflug
őstag

Ezeknél jobb az Ace 3 LTE, vagy az Xperia M.

(#49633) secler07 válasza _Ata_ (#49631) üzenetére


secler07
tag

F6, ha szolgáltatónál veszed

(#49634) KukliN


KukliN
csendes tag

Sziasztok!
Az LG Optiums L9 II és a Sony Xperia Sp a két kiszemeltem...
Melyik lenne a jobb vétel hosszútávra? Vagy tudtok ajánlani másik telefont max 75e forintért?

Nekem fontos:
-Kamera legyen jó
-Multitaskingnál ne fagyjon le
-Fusson el az összes jelenlegi alkalmazás,játék
-Minél hosszabb üzemidő
-Kijelző minősége

(#49635) istnag válasza KukliN (#49634) üzenetére


istnag
addikt

Az Sp NEM teljesíti az:
1.
2.
4.
5.
Pontot sem.

(#49636) motoflug válasza istnag (#49635) üzenetére


motoflug
őstag

sajnos +1 :(

(#49637) maggi1886076 válasza istnag (#49635) üzenetére


maggi1886076
addikt

Kicsit kritikusan, de igazad van :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#49638) Mr.Silkó válasza Mr.Silkó (#49630) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valaki az enyémre..?

(#49639) edem96 válasza Mr.Silkó (#49630) üzenetére


edem96
senior tag

Haza érek aztán meglesem az árakat, hátha tudok valamit segíteni.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#49640) Mr.Silkó válasza edem96 (#49639) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Rendben, köszönöm!

(#49641) duckload


duckload
tag

moto g 55K vagy lg f6 60K vagy nexus 55K?

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#49642) -Faceless- válasza duckload (#49641) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem mindegy melyik nexus, és milyen. Ha be mered vállalni a használtat, akkor nexus 4 16GB-t a legjobb, de ha nem akkor inkább 16 GB-os Moto G-t ajánlanám. A 8-as modell mind a kettővel csak nyűg, és szenvedés...

Az f6-nál kb. minden tekintetben jobbak azért nem említettem.

#Mr.Silkó Próbálj megnézni egy kiállított nexus 5-öt valahol, ha tetszik akkor azt ajánlanám. Ha nem akkor valahogyan a csomagodba bele lehetne-e paszírozni egy Note 3-at, vagy Htc One-t?

Az a baj, hogy a G2 elég jó telefonnak számít, és nem igen van esély, hogy olcsóbb kategóriában pozitív csalódás érne.

[ Szerkesztve ]

(#49643) Mr.Silkó válasza -Faceless- (#49642) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, igen, csak sajnos nem az igazi a G2 hangminősége nekem. A Nexus 5 ebben jobb? Mert amúgy tetszene, és tudom, hogy sokat tud.

(#49644) -Faceless- válasza Mr.Silkó (#49643) üzenetére


-Faceless-
őstag

Hát nekem nincs, de ahogy olvastam nincs rá panasz sehol, és több videó elemzésben is azt mondták, hogy jó hangja van. Biztos, ami biztos jobb ha közvetlenül rákérdezel a topicjában amire csak kíváncsi vagy.

Azt tudom, hogy a nexus 5-nek a külső fő hangszórója egy kicsit gyengécske. Viszont, ha abszolut a legjobbra hajtanál ezen a téren, akkor Htc One-t nézd meg. Gyengélekdik kamerában, de ha hangzásról van szó nem igen van párja a piacon.

(#49645) edem96 válasza Mr.Silkó (#49643) üzenetére


edem96
senior tag

Ugyanazt tudom mondani, mint Muffman kollega..... Nexus 5 (elvileg ugyanaz a belseje mint a G2-nek) vagy éppen a másik 2 említett készülék.

Az áram alatt lévő kábel ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása. {NOKIA Lumia 630 Dual Sim Bright Green}

(#49646) Mr.Silkó válasza -Faceless- (#49644) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

(#49647) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az LG L4 II (E440) jó telefon? :D

Az Edigitalban jelenleg 27K kártyafüggetlenül, és a honlap szerint ahol venni akarnám átvehető.
És fehér színű :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#49648) jooker82 válasza LyonnaisFan1 (#49647) üzenetére


jooker82
nagyúr

ajánlott. :K

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#49649) LyonnaisFan1 válasza jooker82 (#49648) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Köszi!

Az alábbi videónál a középső gomb környékén az a valami több színben világít.
[link]

Az Notifikációs LED lenne, ami jelez bizonyos eseményeket? Mert ha igen, akkor az egy jó nagy +1 pont :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#49650) scream


scream
veterán

Sziasztok!

Keresnék 50-60 nagyon max 70ezer Ft-os árkategóriában olyan okostelefont (Android előnyben), ami a következőket tudja:

- legalább 2GB RAM
- jó támogatottság (-> szoftveres is!)
- Y kábel nélkül rendesen működő OTG
- értesítési LED
- lehetőleg minél könnyebb
- GorillaGlass
- normális mikrofon, hangszóró (telefonálásnál), antenna (térerő)
- Glonass GPS
- LED kijelző

Az eszközt használtam venném, de ha az új ára is kijön ennyiből az sem baj. :D

Ezeknek a kritériumoknak talán egy LG Nexus 4 felelne meg, csak ott az OTG nem megy "rendesen", ami nem jó hír, lévén nem bővíthető a memóriája.

Méret szinte mindegy, de azért 6" alatti kéne.

Most egy Xperia SP-ről váltottam a nem túl nagy szoftveres támogatottság miatt, előtte egy Samsung Galaxy S4 Minim volt, amitől az antennájának a gyengesége miatt váltam meg.

Amit néztem még, az a BlackBerry Z10, tetszik is, csak nem tudom mennyire megy rajta az "Android támogatás".

Esetleg LTE-s SG S3 is jó, most, hogy így ezeket leírtam...

Szerintetek? :F

További ötleteket is szívesen fogadok. És Sony termékek nem érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.