Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#150247) psg5


psg5
veterán

Na este melég sokat porogtem kulfoldi forumokon teszteken s arra jutottam, hogy a legtobb helyen nem a neki megfelelo rivalissal vetik ossze a tesztelt mobilt. Sot az is feltunt hogy samu telefonok kozepkategoriaban mindenhol lehuzasra kerultek foleg xiaomikkal szemben illetve sajat magukban is. S valahogy az is erdekes mintha a tesztelesre kapott telefonok kozt is lenne vagy minosegi vagy pl kamera kulonbseg. ( egyik tesztben ugyanaz a xiaomira azt mondta hogy biztosan nem vizallo mert hallja ahogy megnyomja ( ezt magyar tesz is mondta) masik tesztelo meg azt mondja hogy massziv semmi elmozdulas, ropogas) . Azt ertem hogy kamera teren hiaba ugyanolyan a kameravtechnika két kulonbozo mobilon az is szamit milyen algoritmussal dolgozik ezert lehet kulonbozo minosegu a kép. No de ezt ugy tamasztjak ala hogy az olcsobb is ha megkozeliti akkor a tesztelt dragabb már elhasal a tesztelesen. Most az is dilemma hogy galaxy a51 et hova teszem ha csak kamerat nezem egy redmi note 8 pro es mi 9t parossal szemben/mellett? Valahogy hasonlonak tunnek de onmagaban samut nem dijazta egy tesztelo sem. Nem nagyon akarnék samut de a tisztesség azt kivanja hogy elgondolkozzam, már ha levaltom megis nokia 7 plust.

F.K.T.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.