Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149551) TunerJoe válasza psg5 (#149550) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Kamerában rosszabb, aksiban kb ugyanaz.

instagram.com/albert__gyorgy

(#149552) psg5 válasza TunerJoe (#149551) üzenetére


psg5
veterán

Akkor viszont az a 15-20k megeri a 9t-t ga kamera rosszabb

F.K.T.

(#149553) Tetsuo válasza Viktor0610 (#149547) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Köszi!

(#149554) TunerJoe válasza psg5 (#149552) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Szerintem mindenképpen.

instagram.com/albert__gyorgy

(#149555) resist


resist
tag

Sziasztok, páromnak nézek új telefont a régi Redmi Note 4 helyett, a gyerek leverte, berepedt a kijelző :( Megjavíttatni én ezt már nem szeretném. Xiaomi márkában gondolkodok, szereti ő is. Vacillálok mi legyen, de egyszerűen nem jutok dűlőre. Mivel ő nem olyan, hogy cseréli a telefonját, mint a bugyit, hosszabb időben gondolkodok, olyan 3 év tuti, még akkor is azért használható telefon legyen. Ez elméletben valami tavaly "felsőbb" kategóriást jelentene, de itt jön a de. Mi van, ha ezt is leveri a gyerek? Előny, ha jó képeket csinál, fotózná a gyerekeket is.
Ezeket néztem.
Olcsóbb, Redmi Note 8 (nem a T, mert nem kell neki NFC viszont az értesítési LED igen), ez még akár teljesítményben elég is lenne, de nem vagyok meggyőződve a fotós képességeiről.
Mi 9, nem olyan olcsó, viszont jó fotókat lő, ami gyereknél nem egy hátrány. Esetleg 9SE, ez meg nem is olyan nagy batár.
Note 10, ez az über fotó király és még drága is, de ha ez leesik... Meg nem olyan kicsi.
A 9T vonal ahogy láttam nem annyira tetszik neki.

Szóval, ti melyiket vennétek, ami időtálló(bb), azért jó fotókat készít, nem egy lapát a női kézben. Vagy várjak, hátha lesz 10SE? Köszi.

(#149556) Máté94 válasza resist (#149555) üzenetére


Máté94
addikt

+ egy jó bumper tok. :K

(#149558) Gyarmati_ válasza resist (#149555) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Szia!

A mi9-t tudom ajánlani, 3 hete használom nagy megelégedéssel.
Akku annyit nem fog bírni mint a redmi note 4, de még így is bőven jó 1 napra.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#149559) Orgi válasza resist (#149555) üzenetére


Orgi
őstag

Pont ma olvastam, hogy lesz 10se, én is arra várok, február 11-én kiderül és remélhetőleg hamarosan utána kapható is lesz... Ideális a mérete, tudása számomra.
Mondjuk már azt is olvastam, hogy fake a hír, szóval fene tudja :)

[ Szerkesztve ]

(#149560) xhege válasza resist (#149555) üzenetére


xhege
addikt

Ha ennyire veszélyes a környezet a telefonra, akkor 5-10 ezért komoly tokok vannak. Pl Supcase, Spigen és társai.

(#149561) resist


resist
tag

Köszi a hozzászólásokat mindegyikőtöknek :)
Ezen nem volt üveg az elején, csak a hátán Nillkin védő, de igen szerencsétlenül is esett szerintem, valahogy a sarka felé. Igazsághoz tartozik, hogy anya is béna volt, otthagyta a kanapén, a gyerek meg leült olyan hurrikán módon :D
@Orgi, igen, ezt én is olvastam, hogy fake hír, szerintem még egy hetet kibír így, ha nem lesz, akkor meg lehet Mi 9 plusz védelemmel.

(#149562) Oldman2 válasza resist (#149555) üzenetére


Oldman2
veterán

Vigyázz a Redmi Note 8-cal, mert ugyan van értesítő LED-je, de valami elb...ott helyen a teló alján, a töltőcsati mellett.

Azaz, mintha ott se lenne.

Az se jobb megoldás (egy másik Xiaomi készüléken), hogy a teló hátulján lévő céglogó villog, mert ezt meg egy tok teljesen eltakarja, meg aztán hogy ezt lásd, vagy dokkolóba, vagy pofára kell tenni a készüléket.

(#149563) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Jelenleg melyik a legolcsobb telefon, ami rendelkezik Dolby Atmos hangzassal, hangszoron is, nem csak fulesen es 90 Hz-s a kijelzoje? :R

(#149564) TunerJoe válasza #04441088 (#149563) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Realme X2 Pro.

instagram.com/albert__gyorgy

(#149565) st6969 válasza frank04 (#149519) üzenetére


st6969
őstag

A topicjában 100 "semmi baj a kijelzővel" kommentre jut kb. 1 "degázmanapságcsak720askijelző" megjegyzés. Én Mi8 (!) mellett valós felhasználásnál az égvilágon semmi de semmi különbséget nem láttam, pedig kifejezetten jó a szemem. Biztos létezik az, hogy valaki érzékenyebb rá (?), ezért tényleg nézd meg, de én nem sorolom be ezt hátránynak, főleg annyi pénzért.

(#149566) Fortitude444


Fortitude444
csendes újonc

Sziasztok, új telefonvásárlás előtt állok, és szeretnék segítséget kérni benne!

Árkategória: nem vagyok otthon az árakban, de szerintem max 200k-t adnák ki érte
használt vagy új?: új
Hol vennéd meg?: újonnan venném, vodafone-os vagyok
Hosszú vagy rövid táv?: a legjobbat keresem hosszú távra
Mire használnád?: zenehallgatás(spotify elég),
ritkán egyszerűbb arcade gamek ( idő elütése, nem kell gamer telefon),
telefonálás,sms,email
facebook, messenger, reddit
fényképezés ritkán, nem szeretnék profi fotós lenni,selfiezni sem szoktam

Oprendszer?: mindegy, eddig android volt, ezt preferálnám
Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?: súly nem számít, most egy 5,7"-os kijelzőm van, a kicsit kisebb még OK, nagyobb lehet.
márka: volt egy nagyon jó HTC telefonom, ha van most náluk számomra szerintetek jó telefon, szívesen venném tőlük,
de nem igazán érdekel a márka sem.
egyéb: nem szeretnék 4kamerás telefont, overkillnek érzem.
jelenleg egy 3200/3600 mAh akkumlátoros telefonom van, ezzel nincs gond és van powerbankom is általában kéznél.
fast chargingnak örülnék

(#149567) xhege válasza Fortitude444 (#149566) üzenetére


xhege
addikt

Erre a felhasználásra és ezekre az igényekre a 200k jelentősen túltervezett összeg. :) Szerintem 100 körül egy tisztességes felső középkategória simán elég, de még alatta is.
A HTC eléggé leszálló ágon van. Ha android, akkor inkább Huawei, Samsung, Xiaomi (ár-értékben paradés a MIUI-t meg vagy fogod szeretni vagy nem), OnePlus. Ez nem sorrend csak felsorolás. :)

[ Szerkesztve ]

(#149568) Doresz válasza Doresz (#149377) üzenetére


Doresz
tag

1 héttel a posztom után jelentem, hogy megvan a Redmi Note 8T.

Egyelőre nagyon meg vagyok vele elégedve. Elfogadtam, hogy ez aztán semmilyen női nadrág zsebébe nem fog beleférni :D Cserébe szép a kijelző, pörgős a rendszer és 1.5 napot simán kibír (meglesz a 2 nap is talán).
Az Androiddal még barátkoznom kell, a kamerát még nem ismertem ki (a gcam azért már ott figyel rajta), de azt hiszem, ebben a kategóriában nem nagyon lehet jobbat találni. Tényleg ajánlott mindenkinek legalább megfontolnia-megtapiznia a 8T-t, aki most keres telefont.

(#149569) Nagyzoli27


Nagyzoli27
kezdő

Sziasztok,
Valakinek van valami tapasztalata a Samsung Galaxy M20-ról?
Köszönöm

(#149570) zsinnyegtet


zsinnyegtet
aktív tag

Üdv Mindenkinek!

Árkategória: 70.000.- forint környéke
- Használt vagy új? inkább új
- Hol vennéd meg? Alza, Turbado...vagy HA
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? minimum 1 év
- Mire használnád? sok telefonálás, email, fotózás
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? android
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 147,5 x 70,5 x 7,45 (ez például a Mi 9 SE)
- Mire szeretnéd használni, mi a fontos? telefonálás, email, kicsi közösségi média, fotózás...jó lenne a stabilan működő Gcam port, 3500 mAh környéki akksi
Az igazat megvallva "megöregedtem"...nincs már igényem a 150-200.000.- forint környéki telefonokra illetve azokat mindenféle tokokban / meg 83 dimenziós üvegfóliákban őrizgetni miközben tűző napsütésben pl. egy csarnok tetején ipari klímát szerelek.

Köszönöm szépen. :R

A rock and roll az nem egy tánc...

(#149571) TeeJay válasza Doresz (#149568) üzenetére


TeeJay
félisten

Xiaomi.eu ROM-al még jobb, csütörtök óta azzal toltam anyós telefonját és még jobban pörög a rendszer meg nincs benne a sok kipucolhatatlan kínai csoda alkalmazás. Ráadásul EU telefon hálózatokra van alapból állítva így nem keresi a kínai hálózatot kevesebb akkut használ :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#149572) Ájvé válasza TeeJay (#149571) üzenetére


Ájvé
veterán

Biztos nagyon jó az EU ROM, de azért hülyeséget sem kell írni. Global ROM-ban sincs semmilyen kipucolhatatlan kínai app, vagy ha neked van akkor nem Global készüléked van. Azzal hogy ilyeneket írsz az a probléma hogy félrevezeted azokat akik nem értenek hozzá és azt fogják hinni hogy Xiaomi készülékei mind ilyenek.
"Ráadásul EU telefon hálózatokra van alapból állítva így nem keresi a kínai hálózatot kevesebb akkut használ "
Ez meg teljesen értelmezhetetlen, ki mit hol keres? Hálózati szabványok vannak, a telefon meg elsősorban szolgáltatót fog keresni, ha megtalálta akkor pedig olyan hálózatra fog csatlakozni amit használni tud vagyis támogat. Nem fog "kínai hálózatot" keresni Európába. Akku használat pedig ezzel együtt jár, fenti folyamat úgy is le fog játszódni ha hálózatra engeded, nagyon akarsz spórolni akkor állítsd 2G-re akkor biztos nem fog sokat fogyasztani (net szinkronizáció nem is fog kelleni ügye).

(#149573) apazaza


apazaza
csendes tag

Sziasztok,

cégben kellene a kollégáknak telefont vennem. A szolgáltató kínálatából ezek közül választhatok 2 ársávban. (mindkettőből vennem kell)
- Honor 8A
- Honor 10 Lite
- Huawei P Smart
- Huawei Y6
- Xiaomi Redmi 7A
Szóval ezek között melyik lehetne a TOP3?

Illetve másik kategóriában
- Huawei P30 Lite
- Samsung A50
- Xiaomi Note 8T
Ezek sorrendje?

Köszönöm! :R

(#149574) TunerJoe válasza apazaza (#149573) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Ha a P Smart 2019-es változat, akkor az, ha nem, akkor Honor 10 Lite az első kategóriából a legjobb. A másikból a Redmi Note 8T, vagy ha ragaszkodsz az OLED kijelzőhöz, akkor az A50.

instagram.com/albert__gyorgy

(#149575) Sungoo válasza Ájvé (#149572) üzenetére


Sungoo
addikt

Sajnos pedig van ilyen. Nekem is mindig ki volt kapcsolva, csak minden újraindításnál meg kell csinálni.

(#149576) TeeJay válasza Ájvé (#149572) üzenetére


TeeJay
félisten

Pedig nem írtam hazugságot, olvass végig pár Xiaomi telefon topikot meg ott van a Xiaomi.eu oldalon mivel tud többet a ROM a gyári hoz képest

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#149577) hhenry válasza apazaza (#149573) üzenetére


hhenry
őstag

Milyen szempontok fontosak?

(#149578) Ájvé válasza TeeJay (#149576) üzenetére


Ájvé
veterán

Sok mindenben jobb, én is tudom, Mi 3-on használtam.
Nekem csak az gondom, hogy úgy állítod be mintha a gyári ROM tele lenne minden felesleges kínai appal, nekem Global ROM van fent Mi 8-on és nincs rajta semmilyen kínai app, az egyetlen kínai most a kezdő képernyőn a helyi időt így írja ki (nem tudom miért). Teljesen jól használható és jól működik a Global stabil ROM, már rég nem úgy van mint régebben, hogy megjött a telefon akkor full wipe után ment fel egy jó modrom, shopromot meg kapásból cserélni kellett (ki tudja mi van rajta).
Szóval a Xiaomi már out of the box használható elég rég óta. Modding meg tényleg már csak egy lehetőség és a garancia is ugrik már (persze Kínából rendelt telefon esetében ez mindegy).

Sungoo:
Akkor nem Global készüléked van, globál változatnál bár biztos nincs ilyen, vagy mutasd meg mert kíváncsivá teszel.

[ Szerkesztve ]

(#149579) trebrona válasza Ájvé (#149578) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ferdítesz rendesen, kis százalék a valós igazság az írásaidban. Inkább ne erőltesd!

Pláne, hogy a Mi 3-ra alapozol.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#149580) TeeJay válasza Ájvé (#149578) üzenetére


TeeJay
félisten

gyárilag Redmi Note 8-on van bőven xiaomi alkalmazás amit nem akarok használni
telefonról nem lehet törölni csak a külön ADB alkalmazással ha jól emlékszem
a Xiaomi.eu ROM-ban meg már benne sincs szóval érdemes váltani rá
meg az EU romban már az itteni hálózatokat keresni alapból ezel is spórol akkuidőt

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#149581) Ájvé válasza trebrona (#149579) üzenetére


Ájvé
veterán

Mit ferdítek? Globál teljesen jól használható, nincsenek benne kínai appok. Mi 8-am van most Globàl rommal és nincsenek benne kínai appok. Mi 3-am volt régebben, mikor az megjelent akkor volt jellemző ez modding, mai Xiaomi telefonoknál viszont nem szükséges mivel Globál ROMmal jól használhatók és nincsenek tele kínai appokkal. Szóval nem értem ebben mi a ferdítés. Másik ha valaki ezt olvasgatja hogy Xiaominál ROM-ni kell akkor vagy nem fog venni ezért. Szóval itt nem én ferdítek szerintem.

TeeJay:
Nem mondtam hogy nincs benne semmi ami esetleg neked nem kell, csak azt hogy kínai appok nincsenek benne. Sok szolgáltatás van benne, sok lehet felesleges, de nincsen tele kínai appokkal, vagy ha neked igen akkor nem globál a készüléked. Hálózat keresési problémád is ez most lehet, mert nálam nincs vele gond.

(#149582) Norbi. válasza Ájvé (#149581) üzenetére


Norbi.
őstag

"Hálózat keresési problémád is ez most lehet, mert nálam nincs vele gond."

Amit írtak nem probléma, feláll hálózatra meg minden, csak az alapértelmezett beállítás a kínai hálózatokat keresi, picit az akkura hatással lehet. Attól, hogy neked nem tünik fel, még így van minden Global verziós telefonon. :)

(#149583) cs.david94


cs.david94
tag

Sziasztok!
Telefont keresek, nem is inkább tudásban, hanem méretben. Jelenleg egy Redmi 5A-m van, méretben ez és egy Iphone 11 közti telefont keresek, tudásban viszont Xiaomi redmi 8, Redmi note 8T környéki, ahogy árban is(50-55k)
Ma megtapogattam, és hát óriási a 8T, pedig elsőre beleszerettem.
Szóval Ki mit ajánlana nekem,

(#149584) TunerJoe válasza cs.david94 (#149583) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Mi A3, ha nem zavar az alacsony felbontás, Galaxy A40, ha nem zavar, hogy gyengébb.

instagram.com/albert__gyorgy

(#149585) Ájvé válasza Norbi. (#149582) üzenetére


Ájvé
veterán

Akkor ezek szerint nem tűnt fel, első SIM-el sose volt gondom, második SIM-el vannak csak gondjaim, az gyakran gyenge vagy nem kapcsolódik fel. Elsővel viszont nincs gond (hálózat minőségéhez képest) mindig jó, nem tűnt fel hogy hálózatot keresgélne.
Viszont sincs tele kínai appokkal, van néhány, de ilyen tipikus "tyűklábas" már nincs benne, egyetlen zavaró talán csak az volt amelyik mindig visszaállította a gyári háttérképet, de azt ki lehet törölni. Nálam nincsen tele kínai appokkal, Xiaomi alkalmazások vannak, az valakinek vagy kell vagy nem én többet is használok és kevesebb egyéb alkalmazást kell így leszednem.

(#149586) beci


beci
őstag

Sziasztok.
S20 plus szeriara vartam,de a 370ezres arat tulzonak tartom.
Olyan 250-280ig melyik telo ajanlott? Esetleg mostanaban megjeleno,vagy p30 pro,vagy s10+...?
Koszonom.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#149587) TunerJoe válasza beci (#149586) üzenetére


TunerJoe
senior tag

Ennyiért gyakorlatilag szinte minden telefon ajánlható. Ha nagyon jó kijelzőt és a leggyorsabb működést akarod, akkor OnePlus 7T Pro. Ha a kamerás képességek a fontosak, akkor Huawei P30 Pro. Ha Samsung párti vagy, akkor S10/+, Note10/+. Ha nagyon nagy rebel akarsz lenni, akkor opció a Sony Xperia 1 és 5 is, de ezek kamerás képességekben mindegyiket alulmúlják, és szoftveresen sem az igaziak, de van bennük 21:9-es kijelző, ami az 1-ben 4K-s is. Ha nagyon nagy gamer vagy, akkor ott van még az Asus ROG Phone 2 is, de kamerában ez eléggé alulteljesíti még a Sony-kat is. De az igazán jó választás szerintem az első három közül lenne, bár az igényeidet nem írtad le.

instagram.com/albert__gyorgy

(#149588) Sgr_A válasza beci (#149586) üzenetére


Sgr_A
addikt

Ennyi pénzből már kijön egy iPhone xs vagy 11 is az előbb ajánlott droidok melett

[ Szerkesztve ]

(#149589) monti0222w válasza beci (#149586) üzenetére


monti0222w
addikt

S10 Lite, processzor az aukumlátor kapacítása miatt, Realme X2 Pro az ár-értéke miatt nagyon megérő mobil, van olyan jó mint One +7t!

(#149590) apholyon


apholyon
aktív tag

Sziasztok!

2 telefont szeretnék vásárolni, mindkettőt újonnan, lehetőleg itthon (gari miatt, de ha nagy a diffi, akkor külföldi vásárlás is szóba jöhet) és mindkettőt androiddal:

Az elsőnél a legfontosabb a kamera és az üzemidő lenne, amit rászánnék az kb. 150-200k (ha olcsóbb, az nem baj :N ). Első körben a rengeteg teszt és összehasonlítás után a Xiaomi MI Note 10 (Pro)-val szemezek, ez 160k körül mozog itthon, ha jól láttam. Persze a 108 MP-re nincs szükségem, de nagyon szép képeket csinál, DXOMark-on is korrekt értékelése van. Ezzel kapcsolatban vélemény? Esetleg alternatíva, ellenjavaslat?

A második lényegesen egyszerűbb, teljesen hétköznapi, általános felhasználásra, 50k körül. Melyik az ár/érték bajnok szerintetek ennyiért? Melyik telefonokat ajánljátok és miért? Egyébként egy Meizu M6 Note-ot fog cserélni (baleset érte :( ).

Előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#149591) Sgr_A válasza apholyon (#149590) üzenetére


Sgr_A
addikt

1.p30 vagy p30pro
2.redmi 8

[ Szerkesztve ]

(#149592) #22743424 válasza apholyon (#149590) üzenetére


#22743424
törölt tag

Szia [link] 51 ezer a Xiaomi redmi note 8T

(#149593) xhege válasza apholyon (#149590) üzenetére


xhege
addikt

Azért a Note 10 topikját olvasgasd. Vannak ott problémák, illetve fotózásban sem annyira kiegyensúlyozott. Én a P30 prot választanám.

(#149594) #49155328


#49155328
törölt tag

130 körül keresek mobilt, P20 pro-t néztem.
Más egyéb ötlet?

(#149595) Norbi. válasza #49155328 (#149594) üzenetére


Norbi.
őstag

Mi 9 / Mi 9T Pro ha újban gondolkozol.

(#149596) #49155328 válasza Norbi. (#149595) üzenetére


#49155328
törölt tag

Infra nem ártana ha lenne.

(#149597) Norbi. válasza #49155328 (#149596) üzenetére


Norbi.
őstag

Mi 9-ben van infra.
Gyakorlatilag mindenben jobb, mint a P20 Pro, max annyi, hogy kisebb az akku.

(#149598) Ájvé válasza #49155328 (#149596) üzenetére


Ájvé
veterán

Mondjuk azt nem írtad hogy kell infra.
Mi 9 esetleg.

(#149599) yohnsee


yohnsee
tag

Sziasztok,
én is ide jöttem tanácsot kérni.
A kérdésem hasonló, mint apholyon kollégának, egy Meizu M6-ot váltanék le, mert hiába minden óvatosság, összetört az érintő. Plusz öregecske is már, az akkumulátor sem úgy bírja, mint új korában, így rászántam magam, hogy újat vegyek. Androidos készüléket szeretnék, ehhez szoktam hozzá.
Nézegettem a fent ajánlott telefonokat, a Redmi 8 nem tűnik rossznak, viszont egy tulajdonságával tudom, hogy nem tudnék megbarátkozni. Ez pedig a mérete. A jelenlegi Meizu M6 készülékem is nagyon határeset, ennél nagyobbat nem szeretnék semmiképp. Előző készülékem egy Vernee Thor volt, most szeretnék valami hasonlót méretben, vagy még kisebbet. Újonnan venném, 60 ezer Ft-ot szánnék rá. Alap dolgokra használnám, telefonálás, sms, e-mailok nézése, navigáció. Az M6-om ezeket 40 ezer Ft-ért tudja, remélem pár év alatt nem szálltak nagyon el az árak e tekintetben. Plusz pont, ha mindenféle fölösleges applikációt le lehet törölni róla kapásból, vagy volna rá esetleg normális ROM. A google által alapból feltett programokkal valahogy soha nem voltam kibékülve.

AVR

(#149600) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Telefont keresek, az illető leányzó jelenlegi készüléke egy Redmi Note 5 Pro, amellyel pár pontot leszámítva nagyjából meg van elégedve.
Amiben jobbra lenne szüksége, azok a következők:
- kamera
- USB-C csatlakozó

Új, androidos eszközt keresünk, a max ráfordított összeg kb. 120-130 ezer forint.
Van ebben a kategóriában kifejezetten jó kamerájú telefon? Fontos lenne hogy mind az elő, mind a hátlapi kamera nagyságrendekkel jobb minőséget hozzon mint a jelenlegi Redmi-é.

Jól sejtem, hogy a Honor 20 Pro egy egész jó választás lehet? A DXOMark listáin ez az első olyan telefon, ami az árkategóriába esik, és kifejezetten jó helyet foglal el.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.